Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 20:32   #571
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez AnulaaK Pokaż wiadomość
Melduję zakończenie 30 Day Shred
Dziś zaczęłam 6w6p
Gratki! Ja 3 dzień.

Cytat:
Napisane przez missbennet Pokaż wiadomość
muszę się Wam pochwalić, bo duma mnie rozpiera, choć w sumie skromny początek
właśnie skończyłam 1 shreda! jestem spocona i zgrzana, ale dumna jak cho.lera i nawet nie jestem zmęczona tym zobaczymy, czy będą zakwasy ale nie poddam się! pierwszy raz jest najtrudniejszy, ale skoro już wiem, że dałam radę to teraz nie mogę się poddać!

z 3 dni, dla mnie najgorszy był drugi. Po pierwszym dniu było mi mało
Jeszcze dużo samozaparcia potrzebuje by dotrwać do końca. Jutro muszę się zmusić do ćwiczeń, choć mięśnie koło ramion bolą, bo w weekend nie mam szansy na ćwiczenie.
Sądzę, że najgorszy będzie poniedziałek po 2 dniach przerwy,

ale... widzę już, że muszę jednak przejechać się do lidla po stanik do ćwiczeń i buty albo pogrzebać na all

z 3 dni, dla mnie najgorszy był drugi. Po pierwszym dniu było mi mało
Jeszcze dużo samozaparcia potrzebuje by dotrwać do końca. Jutro muszę się zmusić do ćwiczeń, choć mięśnie koło ramion bolą, bo w weekend nie mam szansy na ćwiczenie.
Sądzę, że najgorszy będzie poniedziałek po 2 dniach przerwy,

Oddałam ekspandery.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:38   #572
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Gratki! Ja 3 dzień.

z 3 dni, dla mnie najgorszy był drugi. Po pierwszym dniu było mi mało
Jeszcze dużo samozaparcia potrzebuje by dotrwać do końca.
Ja też tak miałam, po pierwszym dniu było spoko, ale po drugim to miałam zakwasy, ze hej!
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:34   #573
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzień 4 shreda zaliczony + Tiffany boczki + Mel B pośladki

Nie daję rady jeszcze zrobić wszystkich powtórzeń z Jillian, bo miałam przerwę w ćwiczeniach kilka miesięcy, a hantle mam 3 kg Ale pocieszam się tym, że będzie coraz lepiej
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 07:25   #574
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Macie jakiś pomysł na ślizgająca się po podłodze z linoleum matę z pianki?
Kupiłam wczoraj świetną jak mi się wydawało matę, długą, szeroka i z grubej pianki. Niestety przy niektórych ćwiczeniach jak n. plank jacks jeździ mi po podłodze, może podkleić tam jakąś gumę? doradzi ktoś coś ?

Jako że wciąż mam zakwasy po Ripped 1 wczoraj zrobiłam 6W6P level 1 bo chciałam potestować matę
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 08:30   #575
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

u mnie dziś dzień drugi BR
myślicie, że mogę ćwiczyć w zwykłych adidasach (takich do chodzenia ), czy lepiej np. w butach biegowych?
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 08:44   #576
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
u mnie dziś dzień drugi BR
myślicie, że mogę ćwiczyć w zwykłych adidasach (takich do chodzenia ), czy lepiej np. w butach biegowych?
Dziewczyny wcześniej pisały, że w zwykłych, bo są bezpieczniejsze dla stóp przy takich ćwiczeniach
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:28   #577
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Macie jakiś pomysł na ślizgająca się po podłodze z linoleum matę z pianki?
Kupiłam wczoraj świetną jak mi się wydawało matę, długą, szeroka i z grubej pianki. Niestety przy niektórych ćwiczeniach jak n. plank jacks jeździ mi po podłodze, może podkleić tam jakąś gumę? doradzi ktoś coś ?

Jako że wciąż mam zakwasy po Ripped 1 wczoraj zrobiłam 6W6P level 1 bo chciałam potestować matę
Ja plank jacks robię na podłodze bez maty

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
u mnie dziś dzień drugi BR
myślicie, że mogę ćwiczyć w zwykłych adidasach (takich do chodzenia ), czy lepiej np. w butach biegowych?
Najlepiej buty do fitnessu, ale są b. drogie (200 zł w górę z tego, co patrzyłam). Można w zwykłych adidaskach. W biegowych się nie powinno, aczkolwiek ja ćwiczę w takich najtańszych z kalenji i one są bardziej jak zwykłe niż jak biegowe, a kosztują w Decathlonie 59 zł No i od 2 miesięcy tak ćwiczę i jest super, noga stabilna, nic nie boli
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 10:35   #578
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Mój mężczyzna ma w przyszłym tygodniu 4 dni wolne.
I cały mój plan dokończenia 2 levelu upadł....
Swoją drogą zaczynam ograniczać cukier i już wiem, że będzie ciężko
Do tego mam zamiar kupić yerba mate, herbatka podobno dobrze wpływa na ograniczenie łaknienia, zobaczymy

Edytowane przez Natus276
Czas edycji: 2014-01-10 o 10:37
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:40   #579
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Mój mężczyzna ma w przyszłym tygodniu 4 dni wolne.
I cały mój plan dokończenia 2 levelu upadł....
Swoją drogą zaczynam ograniczać cukier i już wiem, że będzie ciężko
Do tego mam zamiar kupić yerba mate, herbatka podobno dobrze wpływa na ograniczenie łaknienia, zobaczymy
ja piję yerba mate i bardzo lubię


Zaczęłam Body Revolution phase 1 wydaje się łatwa, workout 1, 2 oraz cardio 1 to takie treningi przy których nie męczę się zbytnio, ale liczę że kolejne fazy dadzą mi popalić
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:41   #580
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja plank jacks robię na podłodze bez maty


Najlepiej buty do fitnessu, ale są b. drogie (200 zł w górę z tego, co patrzyłam). Można w zwykłych adidaskach. W biegowych się nie powinno, aczkolwiek ja ćwiczę w takich najtańszych z kalenji i one są bardziej jak zwykłe niż jak biegowe, a kosztują w Decathlonie 59 zł No i od 2 miesięcy tak ćwiczę i jest super, noga stabilna, nic nie boli
Ja też zawsze robiłam bez maty ale Jillian i dziewczyny kladą ręce na macie... wogole przez dlugi czas cwiczylam bez maty, na podłodze, ew. z jakims ręcznikiem i dawałam rade.

Ale wczoraj sie zdecydowałam na mate ktora mi sie slizga po pokoju ...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:43   #581
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
ja piję yerba mate i bardzo lubię
A zauważyłaś jakąś poprawę? Przypływ energii, lepsze samopoczucie i faktycznie brak takiej chęci na jedzenie?
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 11:21   #582
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja zauważyłam! Prawidłowo zaparzona mate, za pierwszym razem, dała mi takiego kopa, że hej! Napiłam się ok 15 i nie mogłam pół nocy spać Nasypała mi wtedy koleżanka pół kubka ;P mniej intensywna zastępuje mi na codzienną kawę, jestem bardziej skoncentrowana i w moim przypadku rzeczywiście poziom łaknienia się obniżył. Tylko kupujcie z herbaciarni! Poprzednio zamówiłam na allegro w pakach mate wraz z zestawem - bombilla i tywa, nie dało się tego pić, same gałązki, ble! Trzeba było uważniej patrzeć, a ja nie miałam wtedy doświadczenia. Poszłam do herbaciarni, kupiłam mały woreczek i niebo w gębie Nie zamienię na nic innego. Gorąco polecam
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:00   #583
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja zamówiłam właśnie dziś na allegro zestaw, matero, bombile i 5 różnych yerbek po 100g każda, zobaczymy jakie będą. Jedna w opisie ma właśnie, że jest dobra do ograniczenia łaknienia więc zobaczymy co to będzie już nie mogę się doczekać aż przyjdzie a potem niedaleko mam herbaciarnie więc pójdę i zobaczę w jakich mają tam cenach i czy jest różnica
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:06   #584
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ja też zawsze robiłam bez maty ale Jillian i dziewczyny kladą ręce na macie... wogole przez dlugi czas cwiczylam bez maty, na podłodze, ew. z jakims ręcznikiem i dawałam rade.

Ale wczoraj sie zdecydowałam na mate ktora mi sie slizga po pokoju ...
Wiem, ale z drugiej strony wolę takie na podłodze robić niż się ślizgać. A matę mam i na niej robię wszystkie w leżeniu
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:18   #585
yourbody
Raczkowanie
 
Avatar yourbody
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Niby jestem z nim prawie 4 lata, niby we wrześniu zostanie moim mężem, ale nie mogę się przemóc i robie potem przerwy wtedy kiedy on ma wolne... Nawet mu nie chcę powiedzieć, że ćwiczę bo potem by było mnóstwo pytań i jak Ci idzie, albo namawianie na siłe na jakieś ćwiczenia, a to mnie akurat demotywuje. Może, jak trochę poprawię kondycję zaproponuję mu wspólne bieganie? Marzyłoby mi się, ale teraz to chyba 100m nie dałabym rady przebiec...
Ale to chyba dobrze że pytałby o efekty? Mnie to dodatkowo motywuje jak mój mężczyzna mnie obserwuje jak ćwiczę wtedy przykładam się do tego mocniej bo myślę sobie "patrzy na mnie to muszę mu pokazać jaka jestem silna" po takim treningu mam największe zakwasy. Mój mężczyzna jest takim męskim Jillian Często jak robię brzuszki to mnie po nim klepie i sprawdza czy dobrze napięłam mięśnie Ale wiadomo w każdym związku inaczej, u mnie np nie ma szans żebym mojego na jakikolwiek wysiłek namówiła więc jeśli Twój będzie z Tobą biegał to super
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
ja piję yerba mate i bardzo lubię


Zaczęłam Body Revolution phase 1 wydaje się łatwa, workout 1, 2 oraz cardio 1 to takie treningi przy których nie męczę się zbytnio, ale liczę że kolejne fazy dadzą mi popalić
Ja dziś kończę pierwszy tydzień

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Hej dziewczyny od poniedziałku robię sobie detoks od słodyczy może wydawać się to banalne ale dziś jest 5 dzień i waga w końcu od około 3 miesięcy ruszyła z miejsca w dół. Ograniczyłam też porcje nakładane na talerz i straciłam już 1 kg W końcu może ta 5 z przodu się pokaże
Dodatkowo ćwiczę Body Revolution, killer abs, a w dzień wolny jeżdżę na łyżwach.
Wracając do słodyczy to wczoraj miałam ciężki dzień niczym narkoman na głodzie, wszędzie widziałam słodkie. Oglądałam serial i babka wysypała czipsy to nawet nie wiecie jaką to we mnie złość wzbudziło że ja bym zjadła a ona wysypała hehehe xD Pomyśleć że to wszystko siedzi w naszej głowie.
Są tutaj dziewczyny które tak jak ja mówią stop słodyczą? Może podzielicie się sposobami na głód słodyczy?
Pozdrawiam
__________________
Zapraszam na mój fit blog gdzie znajdziesz treningi, zdrową dietę, przepisy i ciekawostki.

www.yourbodyblog.pl
fanpejcz https://www.facebook.com/djnatusia

Start 02.01.2013r. - 68,7 kg
Obecnie - 60,2kg
Cel - 59 kg
yourbody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:48   #586
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wcześniej pisały, że w zwykłych, bo są bezpieczniejsze dla stóp przy takich ćwiczeniach
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja plank jacks robię na podłodze bez maty


Najlepiej buty do fitnessu, ale są b. drogie (200 zł w górę z tego, co patrzyłam). Można w zwykłych adidaskach. W biegowych się nie powinno, aczkolwiek ja ćwiczę w takich najtańszych z kalenji i one są bardziej jak zwykłe niż jak biegowe, a kosztują w Decathlonie 59 zł No i od 2 miesięcy tak ćwiczę i jest super, noga stabilna, nic nie boli
dziękuję, będę ćwiczyć w zwykłych
Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Mój mężczyzna ma w przyszłym tygodniu 4 dni wolne.
I cały mój plan dokończenia 2 levelu upadł....
Swoją drogą zaczynam ograniczać cukier i już wiem, że będzie ciężko
Do tego mam zamiar kupić yerba mate, herbatka podobno dobrze wpływa na ograniczenie łaknienia, zobaczymy
szkoda...
lubię yerba mate
Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
ja piję yerba mate i bardzo lubię


Zaczęłam Body Revolution phase 1 wydaje się łatwa, workout 1, 2 oraz cardio 1 to takie treningi przy których nie męczę się zbytnio, ale liczę że kolejne fazy dadzą mi popalić
no, ćwiczenia proste, ale u mnie po 3 miesiącach prawie bez ćwiczeń (góra raz w tygodniu to mało ) daje popalić, oj daje. Ale cieszę się, ze nie ja jedna zaczęłam BR jak skończę, to wracam do biegania
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 15:11   #587
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Z tą matą to i ja mam problem, slizga sie jak nie wiem, a buty do ćwiczeń mam stosunkowo ciężkie i domownicy się skarżą, że całe mieszkanie się trzęsie i coraz gorzej znoszą moje treningi, co dopiero musi być u sąsiadów na dole...

RIPPED IN 30 ZROBIONE! Dziś dla zwieńczenia dołożyłam 10 minut cardio z insanity i 10 minut abs, cudnie jest
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:52   #588
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzień 5 z 30 zaliczony Połowa levelu 1 za mną

A do tego Mel B pośladki i nogi

Ale mam od wczoraj chęć na coś niezdrowego Na szczęście się trzymam jak na razie
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 17:12   #589
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A co sądzicie o takich butach? Jutro wybieram się do decathlonu i rozważam zakup... http://www.decathlon.pl/buty-salto-i...entProductAvis
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 17:43   #590
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez yourbody Pokaż wiadomość
Są tutaj dziewczyny które tak jak ja mówią stop słodyczą? Może podzielicie się sposobami na głód słodyczy?
Pozdrawiam
Próbowałam kiedyś, ale nie dawałam rady bo miałam straszne bóle głowy, osłabienie i nie nadawałam się do niczego.
Ja sobie nie odmawiam. Ale nie jem "śmieci". Jak mam coś zjeść musi zawierać czekoladę, wtedy zjem mniej i po sprawie


4 dzień shred skończony, zakwasy jakby mniejsze
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2014-01-10 o 17:44
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:18   #591
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Byłam dziś w decathlonie z chęcią kupienia stanika i nic 2 rodzaje, z czego jeden mi nie pasował a drugi wszystko małe skończyłam na kupieniu maty.
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 21:47   #592
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Za mną pierwszy dzień z workout 11 w BR, daje wycisk. Najbardziej odczułam mięśnie brzucha Jillian proponuje świetne ćwiczenia i tak nazwa programu wskazuje - pracuje całe ciało, raz jedne mięśnie więcej, raz drugie... Po skończeniu programu zrobię sobie powtórkę i wrócę do workout 1-2 i cardio 1
Brawa dla wszystkich ćwiczących
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 10:28   #593
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
no, ćwiczenia proste, ale u mnie po 3 miesiącach prawie bez ćwiczeń (góra raz w tygodniu to mało ) daje popalić, oj daje. Ale cieszę się, ze nie ja jedna zaczęłam BR jak skończę, to wracam do biegania
ja z moim chłopakiem kupiliśmy bieżnię Yorka więc teraz do BR dodaję bieganie na bieżni
Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Za mną pierwszy dzień z workout 11 w BR, daje wycisk. Najbardziej odczułam mięśnie brzucha Jillian proponuje świetne ćwiczenia i tak nazwa programu wskazuje - pracuje całe ciało, raz jedne mięśnie więcej, raz drugie... Po skończeniu programu zrobię sobie powtórkę i wrócę do workout 1-2 i cardio 1
Brawa dla wszystkich ćwiczących
już się nie mogę doczekac kolejnych workoutów, Jillian jest super, próbowałam ćwiczyć Focusa T25 z Shaunem T, ale on mnie denerwował, a z Jillian czuję że mogę góry przenosić
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:30   #594
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzisiaj pierwszy pomiar tygodniowy i takie oto efekty dietowo-shredowe odnotowałam:

waga: -1,2 kg
biceps: -1,5 cm
biust: -1 cm
talia: -2 cm
brzuch (oponka): -3 cm
biodra: -1,5 cm
udo: -2 cm
łydka: bez zmian

JEST MOTYWACJA!! A dzisiaj zaczynam level 2 Shreda
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 13:16   #595
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy pomiar tygodniowy i takie oto efekty dietowo-shredowe odnotowałam:

waga: -1,2 kg
biceps: -1,5 cm
biust: -1 cm
talia: -2 cm
brzuch (oponka): -3 cm
biodra: -1,5 cm
udo: -2 cm
łydka: bez zmian

JEST MOTYWACJA!! A dzisiaj zaczynam level 2 Shreda
Po tygodniu? Ja tyle przez miesiąc nie osiągam Może coś poradzisz koleżance?
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 13:20   #596
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy pomiar tygodniowy i takie oto efekty dietowo-shredowe odnotowałam:

waga: -1,2 kg
biceps: -1,5 cm
biust: -1 cm
talia: -2 cm
brzuch (oponka): -3 cm
biodra: -1,5 cm
udo: -2 cm
łydka: bez zmian

JEST MOTYWACJA!! A dzisiaj zaczynam level 2 Shreda
Mega efekty Gratulacje
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 13:35   #597
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzięki dziewczyny!! U mnie te efekty pewnie wynikają też z tego, że mam duuuużo do zgubienia (jakieś 25 kg), a przy dużej nadwadze zawsze na początku postępy są mega szybkie Nie sądzę, żebym za 4-5 tygodni wciąż utrzymywała takie efekty tygodniowe...

Ale muszę też nieskromnie przyznać, że nie grzeszyłam w ogóle w tym tygodniu: trzymałam dietę (jak pisałam wcześniej, to IGpro z Vitalii, ale mocno przeze mnie modyfikowana, w sumie dziennie ok. 1700-1800 kalorii, właściwie to bardziej zdrowe, zbilansowane odżywianie niż typowa dieta), no i codziennie ćwiczyłam z Jillian. Od jutra mam też zamiar włączyć bieganie co drugi dzień. No i przede wszystkim mam zamiar tym razem się nie poddać, już tyle razy zaczynałam dietę, a po kilku tygodniach odpuszczałam
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 14:54   #598
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Chlorella, mimo wszystko ładnie cm poleciały Zgodzę się z tym, że na początku jest dużo łatwiej, jednak jeśli będziesz zwiększać poziom treningów, dalsze efekty będą również imponujące. W sumie to dobrze, że tak się dzieje, gdyby z początku było trudno o wyniki, nie byłoby motywacji
Kolejny dzień z BR za mną. Jestem już na etapie przetestowania wszystkich workoutów ;D
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 16:02   #599
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy pomiar tygodniowy i takie oto efekty dietowo-shredowe odnotowałam:

waga: -1,2 kg
biceps: -1,5 cm
biust: -1 cm
talia: -2 cm
brzuch (oponka): -3 cm
biodra: -1,5 cm
udo: -2 cm
łydka: bez zmian

JEST MOTYWACJA!! A dzisiaj zaczynam level 2 Shreda
o wow po miesiącu to dobrze, że od początku tak szybko idzie, może już tak zostanie

mnie choroba rozbiera, ale poćwiczyłam, wczoraj miałam przerwę, nie dałam rady. Oby na dzieci nie przeszło
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 16:28   #600
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

gratulacje Chlorella! Świetne efekty i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Przy dużej nadwadze to rzeczywiście cm i kg spadają szybko, ważne, żeby się nie poddawać! Przyznam się, że u mnie to po wyzwaniu z Mel B i po połowie shreda w sumie zeszło -34cm z całego ciała Niestety w kg wyszło niewiele, prawie wcale, ale po ubraniach widać efekty. Mam sporą nadwagę ale bardzo mnie wszystkie motywujecie, żeby walczyć dalej. Dzięki Dziewczyny
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.