Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 00:42   #541
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Czy są wśród Was te które za noworoczne postanowienie postawiły sobie: zacznę zdrowiej jeść, ćwiczyć bądź schudnę? Jeśli tak to wspomóżmy się i motywując się wzajemnie walczmy o swoje nowe, piękne i przede wszystkim zdrowe ciało Co wy na to? Poprzednim razem chyba raczej kiepsko nam to wyszło, ale może ten nowy rok zmotywuje nas lepiej..
Ja od nowego roku działam powoli się rozkręcam i eliminuję błędy. Jak już się będę lżej czuła to wracam pokornie do Ewki

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Pierdziele, powrót pryszczoli ale , ale muszę wam powiedzieć i nie mam pojęcia dlaczego taką różnicę czuję, że tabletki z bratka działają gorzej niż herbatka. Właściwie to wysyp jest, a przy herbie znikały.

Znacie jakąś godną polecenia linię kosmetyków, albo osobne produkty do buźki z syfami i zaskórnikami? Żel, peeling, tonik, krem...

Najgorsze jest to, że wiem, że to też przez to, że wyciskam. Już się złapałam na tym, że gdy mam nerwówkę, to zaczynam i skończyć nie mogę. A stres ostatnio cały czas.
U mnie o dziwo po Skrzypovicie poprawa duża z mazideł do buzi polecam żel i tonik z Fitomedu łagodny nawilżacz np. Cetaphil i maseczkę oczyszczającą z Ziaji tą szarą przynajmniej raz a nawet i dwa razy w tygodniu. Peelingi robiłam najczęściej te w saszetkach z Perfecty są bardzo fajne ale miałam wrażenie że rozdrapuję sobie syfole i doszłam do wniosku że jak mam sobie robić krzywdę i blizny to nie będę się zdzierać tak często raz na jakiś czas jak pojawiają się suche skórki albo kiedy czuję że buzia się taka niejednolita zrobiła bardzo to robię a później maseczka.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 05:18   #542
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc Ja dziś zajecia do wieczora. Wezme sobie chyba rybe go grecku to zjem na zimno bo nawet nie będzie czasu nic kupic...
Kupilam wczoraj merz special, jakos się skusiłam na niego nie wiem czemu. Robie sobie 3 tyg kuracje od wczoraj jantar codziennie w skalp i merz special (tu dluzej ale 3 tyg z jantarem). Za 3 tyg ide do fryzjerki (zapewne bo jestem zapisana) i zobaczymy co będę robic.

Milego dnia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 05:32   #543
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska nie wiem jak u innych, moj tz umial i 2 paczki fajek na dzien zjarac i ja te pieniadze od 2 miesiecy widze.
Mozemy znow robic na spokojnie balangi w weekendy, dostaje od niego bonus na ciuchy czy perfumy, masz kocham cie kup sobie cos ladnego!
Nie przerazily nas rachunki w tym roku-nie musielismy pozyczac kasy jak rok temu...
Dla mnie same plusy i najwazniejsze-nie budzi mnie jego kaszel rano i odruch wymiotny z lazienki
u mnie paczka na 2 dni więc może dlatego nie zauważam takiej różnicy
wiadomo, że plusy są i ja też chcę rzucić, nawet tego epapierosa palę coraz mniej, jak jestem w pracy to nie palę wcale
Ale mówię bogatsza się nie czuję
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 07:25   #544
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dzisiaj 10-ty
Och wypłato,wypłato ile Cie trzeba cenić te tylko sie dowie,kto cie stracił...w pierwszym tygodniu
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 07:34   #545
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

haha Kylie, co w planach zakupowych?

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

bunny, Kochanie, tak licze, i skoro własnie dostałam @, to skonczy mi sie za tydzien- wtedy bede tydzien przed chrzinami, na których chce wyglądac okej, i wtedy bym dopiero mogła farbowac. Nie wyjdzie mi to przyciemnianie szaro buro np? albo w porównaniu do clipów (je tez bede farbowac) nie bedzie duzej roznicy? bo jak jest jakies ryzyko to ja o tydzien to wydluze jeszcze...
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 07:40   #546
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
haha Kylie, co w planach zakupowych?
Pędzel hakuro h51, Alfa 11,11 ( iplanuje zrobic sama ta farbą bez mieszania z 11,21,bo jestem ciekawa jak u mnie wyjdzie)
Mam kilka rzeczy odłożonych w pracy wiec wypadało by je wziać i kilka staników w Esotiq mam odłożonych
szczególnie zależy mi na tym z zał,bo mam jeszcze jeden z tego co pamiętam taki brzoskwiniowy
Co jeszcze....a szampon z YR chce spróbować,peeling z Daxa kupić,bo mi sie skończył.
Jest tego troche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WERA 31908_31728-55X.jpg (43,8 KB, 50 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 07:52   #547
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Pędzel hakuro h51, Alfa 11,11 ( iplanuje zrobic sama ta farbą bez mieszania z 11,21,bo jestem ciekawa jak u mnie wyjdzie)
Mam kilka rzeczy odłożonych w pracy wiec wypadało by je wziać i kilka staników w Esotiq mam odłożonych
szczególnie zależy mi na tym z zał,bo mam jeszcze jeden z tego co pamiętam taki brzoskwiniowy
Co jeszcze....a szampon z YR chce spróbować,peeling z Daxa kupić,bo mi sie skończył.
Jest tego troche
No to masz trochę tych zakupów zaplanowanych A staniczek bardzo ładny. Przytrzymuje dobrze cyce? Na fotce ładnie je unosi, a jak w rzeczywistości?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 08:01   #548
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
No to masz trochę tych zakupów zaplanowanych A staniczek bardzo ładny. Przytrzymuje dobrze cyce? Na fotce ładnie je unosi, a jak w rzeczywistości?
nie wiem,nie mierzyłam jeszcze
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 08:10   #549
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Mi też bardzo się staniczek podoba...ja jeszcze nie robiłam listy wydatków ale pewnie za głowę się chwycę...zrobię to jak juz dostanę przelew i zobacze ile mnie znowu oskubali :P
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 08:37   #550
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
nie wiem,nie mierzyłam jeszcze
Ale pisałaś że masz taki brzoskwiniowy
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 08:43   #551
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ale pisałaś że masz taki brzoskwiniowy
chodziło mi o to,że mam jeszcze brzoskwiniowy odłożony razem z tym granatowym
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 09:43   #552
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Pędzel hakuro h51, Alfa 11,11 ( iplanuje zrobic sama ta farbą bez mieszania z 11,21,bo jestem ciekawa jak u mnie wyjdzie)
Mam kilka rzeczy odłożonych w pracy wiec wypadało by je wziać i kilka staników w Esotiq mam odłożonych
szczególnie zależy mi na tym z zał,bo mam jeszcze jeden z tego co pamiętam taki brzoskwiniowy
Co jeszcze....a szampon z YR chce spróbować,peeling z Daxa kupić,bo mi sie skończył.
Jest tego troche
super staniczek tez musze jakis kupic w tym miesiacu, bo ostatnio zrobiłam porządki i kilku sie pozbyłam

zazdroszcze farbowania Tak Wam zazdroszcze,że stworzone są dla Was popiele i perły, kurde ślinie sie na widok takich włosów I jak zwykle kubeł zimnej wody na łeb- nie, Ty Renato takich miec nie mozesz
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 09:59   #553
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny doradzcie, mam ombre teraz zrobione domowym sposobem loreal wild ombre, teraz chcialabym cale wlsoy rozjasniz zeby uzyskac blond. Nie stac mnie zeby robic to u fryzjera, no i tez zadem poki co nie powiedzial ze sie tego podejmie, bo kazdy chce stopniowo a mi zalezy na efekcie od razu. Stąd pytanie czym rozjasnic włosy samemu w domu i jaka farbe potem nalozyc zeby wyszlo to co w zalacznikach- przynajmniej podobne. Proszę o warianty sklepowe i profesionalne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (11,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1474704_10201666905407609_1476630841_n.jpg (13,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1552752_10201666904607589_1896035530_n.jpg (20,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1600144_10201666904167578_1818761703_n.jpg (37,4 KB, 16 załadowań)
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:14   #554
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej dziewczyny

Wczorajszy egzamin zaliczylam na 4! Ale sie ciesze Pierwszy raz w zyciu mialam szczescie i wylosowalam swoje tematy, ktore dobrze umialam, tzn. budowa i czynnosc serca oraz uklad pokarmowy Gdyby nie to ze prace zaliczeniowa oddalam za pozno i dostalam ocene nizej (tzn. 3 zamiast 4) to mialabym szanse na 5-tke I podobno powiedzialam najlepiej ze wszystkich dziewczyn w klasie Dzisiaj pisemny z zabiegow pielegnacyjnych A jutro pisemny z kosmetologii

Nadrobilam to co zapisalyscie jak mnie nie bylo ale jestem dzisiaj strasznie nieogarnieta i nie wiem co mam odp...

U mnie dzis na sniadanko bulka pelnoziarnista z ziarnami slonecznika z szynka, serem, pomidorkiem sola morska swiezo mielona i pieprzem swiezo mielonym Wczoraj niestety po egzaminie zgrzeszylam- przez ten stres bylam taka wyglodniala ze zjadlam paczke frytek u gucia (Gucio to taka frytkownia mala, w ktorym robia frytki i sprzedaja w okienku, za jedyne 1,70zl a do tego pyszne ). Potem doszly do tego jeszcze laysy Ale nie poddaje sie, nie chce zeby te grzeszki mnie zdemotywowaly, tylko walcze dalej, do skutku Na obiad robie dzis lodki z ziemniakow z piekarnika i do tego kurczak pieczony w worku do pieczenia
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-01-10 o 10:16
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:19   #555
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam dziewczyny!
Czy któraś z was malowała włosy farbami alfaparf z serii Platinum? mam rozjaśniane włosy rozjaśniaczem i wkońcu chciałabym przestać go używac Mój odrost jest w kolorze jasnego/średniego brązu (taki mysi). I tu moje pytanie czy kolor 11.13 + woda 12% zrównałby mi odrost do takiego blondu jak mam na długości. Nie chcę uzyskac białych, zimnych platynowych, ale też nie zółtych. Dodaje zdj. Chciałabym uzyskac odrost taki jak na zdj. 1 są na długości. Zaś 2 zdj. to mój naturalny kolor.Bardzo proszę o pomoc.

Aha i jeszcze jedno: można mieszac zimne i ciepłe odcienie np. 11.13 i 11.11???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000223.jpg (61,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_001325.jpg (142,0 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez nikolla87
Czas edycji: 2014-01-10 o 10:22
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:28   #556
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja od nowego roku działam powoli się rozkręcam i eliminuję błędy. Jak już się będę lżej czuła to wracam pokornie do Ewki
Trzymam kciuki i za wszystkie cwiczace i dietujace

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Ja dziś zajecia do wieczora. Wezme sobie chyba rybe go grecku to zjem na zimno bo nawet nie będzie czasu nic kupic...
Kupilam wczoraj merz special, jakos się skusiłam na niego nie wiem czemu. Robie sobie 3 tyg kuracje od wczoraj jantar codziennie w skalp i merz special (tu dluzej ale 3 tyg z jantarem). Za 3 tyg ide do fryzjerki (zapewne bo jestem zapisana) i zobaczymy co będę robic.

Milego dnia
Ryba po grecku mrrr

Milego dnia

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzisiaj 10-ty
Och wypłato,wypłato ile Cie trzeba cenić te tylko sie dowie,kto cie stracił...w pierwszym tygodniu
Ciężki żywot kobiety...

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Exclusive
Wszelkie owoce, warzywa, rybka, orzechy (tutaj niezbyt wiele,bo kaloryczne, ale sycą), jogurt naturalny z jakimiś fajnymi dodatkami (uwielbiam z bananem, muesli, orzechami, pestkami słonecznika, dyni), ostatnio jak miałam fazę na coś niezdrowego to zrobiłam ''frytki'' z buraka, selera no i standardowo ziemniaka, tyle że z piekarnika, no mega.
A po receptę muszę iść do dermatologa, czy rodzinny też mi da?
Dzieeekuje bardzo Wyprobuje Twoj pomysl na jogurt

A co sadzisz o rybie ktora jest gotowana na parze, a potem na patelni grillowej podsmazona na masle czosnkowym przez 2minuty z kazdej strony dla smaku? Bardzo to nie zdrowe? Bo ja niestety w innej postaci ryb nie trawie, wchodzi mi tylko taka o smaku czosnkowym

Musisz isc do dermatologa. Nie wiem jak ten plyn sie nazywa, wiem ze ma zolty proszek na dnie, i smierdzi troche alkoholem I tak jak mowilam (albo i nie? nie pamietam :P) kosztuje 5zl i odbierasz go w dowolnej aptece. Poczatkowo mam po nim chwilowy wysyp a potem pieknie wszystko znika i malo sie pojawia nowych Tez musze po ten plyn isc bo chce zaczac pic skrzypokrzywe a po niej bedzie wysyp

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Dziewczyny macie jakis fajny przepis na ciasteczka owsiane?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:43   #557
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

HEJ!


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzisiaj 10-ty
Och wypłato,wypłato ile Cie trzeba cenić te tylko sie dowie,kto cie stracił...w pierwszym tygodniu
dobre dobre

ja wczoraj kupiłam tusz z miss sporty ,lakier do paznokci .Dziś mam zamiar kupić szampon z YR i chyba kupie pudełko los angelesa bo jest w promo w lelku ( będę mieć 2 na jakiś czas starczy )
i jade na zakupy zaraz , ale spożywcze

zrobiłam włosy garnierem 111
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:49   #558
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HEJ!



dobre dobre

ja wczoraj kupiłam tusz z miss sporty ,lakier do paznokci .Dziś mam zamiar kupić szampon z YR i chyba kupie pudełko los angelesa bo jest w promo w lelku ( będę mieć 2 na jakiś czas starczy )
i jade na zakupy zaraz , ale spożywcze

zrobiłam włosy garnierem 111
A gdzie sa zdjecia? Czekamy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:54   #559
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez nikolla87 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Czy któraś z was malowała włosy farbami alfaparf z serii Platinum? mam rozjaśniane włosy rozjaśniaczem i wkońcu chciałabym przestać go używac Mój odrost jest w kolorze jasnego/średniego brązu (taki mysi). I tu moje pytanie czy kolor 11.13 + woda 12% zrównałby mi odrost do takiego blondu jak mam na długości. Nie chcę uzyskac białych, zimnych platynowych, ale też nie zółtych. Dodaje zdj. Chciałabym uzyskac odrost taki jak na zdj. 1 są na długości. Zaś 2 zdj. to mój naturalny kolor.Bardzo proszę o pomoc.

Aha i jeszcze jedno: można mieszac zimne i ciepłe odcienie np. 11.13 i 11.11???
podobny odcien miałam po alfie 11.10
11.13 to beż czyli neutralny , który można mieszać z zimnymi i ciepłymi odcieniami

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A gdzie sa zdjecia? Czekamy
zaraz zobaczę czy zdąrze wrzucić teraz
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 10:57   #560
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ex- gratuluje egzaminu i trzymam kciuki za reszte!

asia- poka, poka włoski
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 11:56   #561
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
podobny odcien miałam po alfie 11.10
11.13 to beż czyli neutralny , który można mieszać z zimnymi i ciepłymi odcieniami

dzięki za odpowiedz
czyli mieszając 11.13 i 11.11 nie wyjdą mi jakieś glonki na tych rozjaśnianych? tylko nie wiem w jakich proporcjach to wymieszać
dac więcej 11.13 a mniej tej drugiej czy pół na pół
może woda 9 % by wystarczyła bo trochę się boję na tej 12-stce robic

dołączam te kolorki z seri Platinum żeby nie szukac
może mi ktoś jeszcze podpowie jaki kolor/kolory wybrać bo ja zielona jestem w tym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg platinum.jpg (36,6 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez nikolla87
Czas edycji: 2014-01-10 o 12:04
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:02   #562
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
chodziło mi o to,że mam jeszcze brzoskwiniowy odłożony razem z tym granatowym
Źle zrozumiałam
A to u ciebie w sklepie są te staniczki? I w jakiej cenie? Jak już kupisz i ponosisz, to napisz jak sobie radzą.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:12   #563
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakis fajny przepis na ciasteczka owsiane?
Ja korzystam z przepisów wizażowych już się udało kilka fajnych ciach upiec ale czytaj dokładnie komentarze bo raz się nacięłam i mi muffinki nie wyszły

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
U mnie dzis na sniadanko bulka pelnoziarnista z ziarnami slonecznika z szynka, serem, pomidorkiem sola morska swiezo mielona i pieprzem swiezo mielonym Wczoraj niestety po egzaminie zgrzeszylam- przez ten stres bylam taka wyglodniala ze zjadlam paczke frytek u gucia (Gucio to taka frytkownia mala, w ktorym robia frytki i sprzedaja w okienku, za jedyne 1,70zl a do tego pyszne ). Potem doszly do tego jeszcze laysy Ale nie poddaje sie, nie chce zeby te grzeszki mnie zdemotywowaly, tylko walcze dalej, do skutku Na obiad robie dzis lodki z ziemniakow z piekarnika i do tego kurczak pieczony w worku do pieczenia
ja na śniadanie wciągnęłam dwie kromki ciemnego pieczywa z pieczonym indykiem w plastrach bardzo dobra szyneczka uwielbiam drobiowe. Na obiad będę dziś robić frytki z selera w piekarniku zobaczymy co to z tego wyjdzie i czy mi posmakują
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 15:20   #564
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Chyba mi nie idzie z tą nauką bo aż młody się śmieje jak na głos opowiadam o danej rzeczy

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Dziewczyny! Czy są wśród Was te które za noworoczne postanowienie postawiły sobie: zacznę zdrowiej jeść, ćwiczyć bądź schudnę? Jeśli tak to wspomóżmy się i motywując się wzajemnie walczmy o swoje nowe, piękne i przede wszystkim zdrowe ciało Co wy na to? Poprzednim razem chyba raczej kiepsko nam to wyszło, ale może ten nowy rok zmotywuje nas lepiej..
Ja sie boiore konkretnie za siebie- ostatnio ćwicze praktycznie codziennie gorzej z tym zdrowym odżywianiem jest u mnie niestety...nie umiem odmowic sobie slodyczy

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzisiaj 10-ty
Och wypłato,wypłato ile Cie trzeba cenić te tylko sie dowie,kto cie stracił...w pierwszym tygodniu
heheh zakupoholiczka
ja oszczędzam teraz na wakacje i na ślub
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 15:54   #565
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Bo tak naprawde nie chce rzucic palenia.
Moj tez mial wymowki, a w koncu cos w nim peklo i sam rzucil.
Najwazniejsze sie o to nie klocic tylko umoralniac ze ciebie truje, ze zdrowsi bedziecie itp.ze za te pieniadze to moglibyscie co roku na wakacje pojechac co on przepala, mojego bardzo to zmienilo, taki argument. Tym bardziej ze my zyjemy z tygodnia na tydzien, raczej nie mozemy nic odlozyc kasy i taki zastrzyk kilka setek w miesiacu to jakm fortuna inna swiadomosc zycia potem, ze nic zle nie bedzie ,mozna lepiej jesc bo sobie czlowiek juz tak nie zaluje i nie wylicza.
No właśnie Bunny .Mówiłam mu że za te pieniądze moglibyśmy coś opłacić albo coś kupić do domu albo sobie a szczególnie że też nam się nie przelewa i ledwo koniec z końcem wiążemySpróbu je go na początku do tego Nicorette przekonać a jak to nie wyjdzie to mu tego e -papierosa zamówię.Tak bym chciała żeby rzucił

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Eveline w pracy dotyczałam, że Tobie nie chodziło pracę dla Ciebie tylko dla TŻ sorry rano zaspałam byłam. Myślę, że dla faceta ogólnie łatwiej z pracą tym bardziej jak ma fach w ręku
Co do epapierosa to ja palę i jestem zadowolona palę od 3 miesięcy i normalnej fajki nie ruszyłam. TŻ mi kupił takiego http://mild.pl/nasze-e-papierosy/#mild_x1 kosztował 150 zł do tego olejek 10 ml gratis. Ile kosztuje miesięcznie? Mało w porównaniu z normalnymi papierosami. Kupiłam olejek 20 ml przed Wigilią, mam trochę mniej niż połowę czyli mi mniej więcej starcza to na miesiąc- koszt 20 zł. Olejki kupuje P1, bo to tania i polska firma. No i do tego grzałka, która się przepala podobno co 2 tygodnie, mi się przepaliła raz przez te 3 miesiące i ona kosztuje 9 zł. No czyli wg moich wyliczeń wychodzi 30 zł na miesiąc co daje 2 normalne paczki fajek
Princesska spoko każdemu się zdarza być zaspanym.A to rzeczywiście taniej wychodziMuszę tż zamówić jak nie kupi Nicorette

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Renatka
Ser bez białka zwierzęcego-tofu można samemu zrobić, ale kupę z tym zachodu. a sojowe mleko jest dobre i tanie w biedrze, czekoladowe, waniliowe i naturalne za 4 zł około. Albo w Rossmannie są mleka ryżowe w promocji też za 4 zł. Tylko ono się nie nadaje tak o do picia, ale do owsianki, ciastek super.

Bunny
Kiedyś zrobiłam wegańskie naleśniki, czyli bez mleka i jajek i było jadalne. Ale dużo lepsze z siemieniem lnianym dla ściągnięcia i mlekiem chociażby sojowym 50/50 z wodą.
A margarynę/masło można zastąpić olejem rzepakowym lub oliwą z oliwek z ziołami, w sumie to u nas się krzywimy na to, a w kuchni śródziemnomorskiej to żadne zdziwko. Do każdego smaku można się przyzwyczaić.

Exclusive
Wszelkie owoce, warzywa, rybka, orzechy (tutaj niezbyt wiele,bo kaloryczne, ale sycą), jogurt naturalny z jakimiś fajnymi dodatkami (uwielbiam z bananem, muesli, orzechami, pestkami słonecznika, dyni), ostatnio jak miałam fazę na coś niezdrowego to zrobiłam ''frytki'' z buraka, selera no i standardowo ziemniaka, tyle że z piekarnika, no mega.
A po receptę muszę iść do dermatologa, czy rodzinny też mi da?

Eveline
Paliłam z pół roku e papierosa i byłam bardzo zadowolona pod względem zaoszczędzonych kosztów. Kupujesz do niego liquidy, one są za około 20 zł/10 ml,są i tańsze. Na początku sporo schodzi, ale i tak mniej niż kupując paczkę fajek, potem mi starczała jedna buteleczka na 2.5-3 tyg. To w przeliczeniu jak normalnie wydaję na miesiąc ok. 160 zł, to wtedy było z 30. No różnica masakra i szybko się zwraca cena epapierocha, ale... jeżeli tż sam nie chce, to może być kicha.
A teraz wróciłam do normalnych.
Nove o Ty grzeszna Czemu wróciłaś do normalnych?Dzięki za infoSpróbuje go namówić żeby rzucił a jak nie to e-kiep bo inaczej

Ex gratulacje

Kylie to będziesz robić samą 11.11?No cóż kobieta zmienną jest
A ja chyba zrobię 11.1 z 11.21 abe króliczka muszę się najpierw poradzić

Dziewczynki a teraz pytanie za 100 punktów.Jak zrobić partycje dysku?Bo mam Windowsa 8 i jest tylko dysk C a jak chcę go podzielić na C i DWcześniej miałam Windowsa xp i tam już był D.Wie ktoś jak to zrobić bez użycia programów ?Bo nie jestem za dobra w te klocki.Trochę techniki i człowiek się gubi

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Asia pokaż wloski
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:06   #566
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
No właśnie Bunny .Mówiłam mu że za te pieniądze moglibyśmy coś opłacić albo coś kupić do domu albo sobie a szczególnie że też nam się nie przelewa i ledwo koniec z końcem wiążemySpróbu je go na początku do tego Nicorette przekonać a jak to nie wyjdzie to mu tego e -papierosa zamówię.Tak bym chciała żeby rzucił


Princesska spoko każdemu się zdarza być zaspanym.A to rzeczywiście taniej wychodziMuszę tż zamówić jak nie kupi Nicorette



Nove o Ty grzeszna Czemu wróciłaś do normalnych?Dzięki za infoSpróbuje go namówić żeby rzucił a jak nie to e-kiep bo inaczej

Ex gratulacje

Kylie to będziesz robić samą 11.11?No cóż kobieta zmienną jest
A ja chyba zrobię 11.1 z 11.21 abe króliczka muszę się najpierw poradzić

Dziewczynki a teraz pytanie za 100 punktów.Jak zrobić partycje dysku?Bo mam Windowsa 8 i jest tylko dysk C a jak chcę go podzielić na C i DWcześniej miałam Windowsa xp i tam już był D.Wie ktoś jak to zrobić bez użycia programów ?Bo nie jestem za dobra w te klocki.Trochę techniki i człowiek się gubi

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Asia pokaż wloski
Partycję rozdziela się w BIOS'ie
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:27   #567
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Wróciłam z drugiego egzaminu Był o dziwo bardzo prosty Myślę że 4 bd.

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja korzystam z przepisów wizażowych już się udało kilka fajnych ciach upiec ale czytaj dokładnie komentarze bo raz się nacięłam i mi muffinki nie wyszły

ja na śniadanie wciągnęłam dwie kromki ciemnego pieczywa z pieczonym indykiem w plastrach bardzo dobra szyneczka uwielbiam drobiowe. Na obiad będę dziś robić frytki z selera w piekarniku zobaczymy co to z tego wyjdzie i czy mi posmakują
Ok, to jak żadna z Was nie da sprawdzonego przepisu to poszukam na necie

Ciekawa jestem jak smakują takie chipsy selerowe

Swoją drogą, chcę dziś albo jutro upichcić chlebek, pomyślałam żeby zmiksować płatki owsiane na mączkę, dać słonecznik i... no właśnie nie wiem co jeszcze Może pestki dyni? I skąd wziąć mąkę pełnoziarnistą? Orientujecie się gdzie w marketach można dostać?

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
ex- gratuluje egzaminu i trzymam kciuki za reszte!

asia- poka, poka włoski
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja sie boiore konkretnie za siebie- ostatnio ćwicze praktycznie codziennie gorzej z tym zdrowym odżywianiem jest u mnie niestety...nie umiem odmowic sobie slodyczy
Ja nie umiem sobie odmówić chipsów i słonych przekąsek a także mc Dochodzą do tego przetworzone rzeczy jak kuksu czy gotowe sosy itp. Ale walczę...

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
No właśnie Bunny .Mówiłam mu że za te pieniądze moglibyśmy coś opłacić albo coś kupić do domu albo sobie a szczególnie że też nam się nie przelewa i ledwo koniec z końcem wiążemySpróbu je go na początku do tego Nicorette przekonać a jak to nie wyjdzie to mu tego e -papierosa zamówię.Tak bym chciała żeby rzucił

Ex gratulacje

Dziewczynki a teraz pytanie za 100 punktów.Jak zrobić partycje dysku?Bo mam Windowsa 8 i jest tylko dysk C a jak chcę go podzielić na C i DWcześniej miałam Windowsa xp i tam już był D.Wie ktoś jak to zrobić bez użycia programów ?Bo nie jestem za dobra w te klocki.Trochę techniki i człowiek się gubi
Mój tż palił przez jakiś czas (parę lat z przerwami) a od 2 lat nie pali i nie zamierza Obrzydza go teraz nawet dym papierosowy Wydaje mi się że dopóki Twój tż sam nie będzie chciał rzucić to nie rzuci... Słyszałam że desmoksan jest dobry na rzucenie palenia

Dzięki

Ja miałam program windowsowy do partycjonowania dysku, tzn. w systemie już był ale nie pamiętam gdzie Poza tym to ja mam vistę a 8-mka to zupełnie inna bajka Albo programy z neta, albo bios tak jak mówiła poprzedniczka
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 17:30   #568
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Partycję rozdziela się w BIOS'ie
Aje jak mam to zrobić?Bo ja nie jestem za dobra w te klocki
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wróciłam z drugiego egzaminu Był o dziwo bardzo prosty Myślę że 4 bd.



Ok, to jak żadna z Was nie da sprawdzonego przepisu to poszukam na necie

Ciekawa jestem jak smakują takie chipsy selerowe

Swoją drogą, chcę dziś albo jutro upichcić chlebek, pomyślałam żeby zmiksować płatki owsiane na mączkę, dać słonecznik i... no właśnie nie wiem co jeszcze Może pestki dyni? I skąd wziąć mąkę pełnoziarnistą? Orientujecie się gdzie w marketach można dostać?



Dziękuję



Ja nie umiem sobie odmówić chipsów i słonych przekąsek a także mc Dochodzą do tego przetworzone rzeczy jak kuksu czy gotowe sosy itp. Ale walczę...



Mój tż palił przez jakiś czas (parę lat z przerwami) a od 2 lat nie pali i nie zamierza Obrzydza go teraz nawet dym papierosowy Wydaje mi się że dopóki Twój tż sam nie będzie chciał rzucić to nie rzuci... Słyszałam że desmoksan jest dobry na rzucenie palenia

Dzięki

Ja miałam program windowsowy do partycjonowania dysku, tzn. w systemie już był ale nie pamiętam gdzie Poza tym to ja mam vistę a 8-mka to zupełnie inna bajka Albo programy z neta, albo bios tak jak mówiła poprzedniczka
No zobaczymy postaram się go motywować i wspierać.Może się uda z tym rzucaniem
Ex ale jak to zrobić?
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:18   #569
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

jestem dopiero teraz wolna , więc wrzuce wam dopiero teraz fotki

z efektu jestem zadowolona wyszło chłodniej niż po los angeles. odrost wyszedł podobnie .oczywiście całkowity efekt uzyskam po dwóch trzech myciach jak zawsze bo moje włosy strasznie piją popiel z farby

pierwsze 2 przed kolejne 2 w sztucznym świetle, a reszta przy oknie, ale bez słońca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg julek 140_zmniejszacz-pl_100396.jpg (36,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julek 141_zmniejszacz-pl_422023.jpg (27,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julek 146_zmniejszacz-pl_926833.jpg (32,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julek 147_zmniejszacz-pl_942136.jpg (30,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julek 148_zmniejszacz-pl_204574.jpg (40,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julek 139_zmniejszacz-pl_417431.jpg (30,4 KB, 43 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:31   #570
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Aje jak mam to zrobić?Bo ja nie jestem za dobra w te klocki

No zobaczymy postaram się go motywować i wspierać.Może się uda z tym rzucaniem
Ex ale jak to zrobić?
To jest dość trudne i nie jestem pewna czy to się nie kończy formatowaniem Poproś jakiegoś chłopa, bo baba to się do takich rzeczy nie nadaje. Kiedyś sama to robiłam, udało mi się, ale strasznie się bałam
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.