Wszystko o Avonie - Część II - Strona 447 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-30, 20:48   #13381
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Myszko, dzieki za katalog Swoja droga jest niewiele lepszy od 9 - i dobrze, moj portfel odpocznie
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:50   #13382
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Nio mi się też nie widzi zbytnio ten katalog...i oszczędzęale wg mnie z samego poczatku katalog 8 też był dla mnie nieciekawy...ale klientkom wpadł w oko..i mam spore zamówienie z niego..więc tym razem nie obraziłabym się gdyby było podobnie
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:50   #13383
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
Widzę że coniektórym osobom nie pasuje jakość skanu..cóż następnym razem to może niech nie proszą wogóle o to?? o ile dobrze kojarzę to elffee przy katalogu 9 też coś narzekała??nikt Ci nie każe z tego korzystać tak naprawdę...tak na przyszłość: nie podnoś ciśnienia innym
nie chce sie klocic, ale czy w tym poscie napisalam ze skany sa fatalne czy cos? napisalam fakt czyli to ze jest mala rozdzielczosc przez co nie widac dokladnie napisow, opisow i cen, ale ciesze sie ze chociaz obrazki moge poogladac i ze moge wiedziec co bedzie w najblizym czasie na promocji. specjalnie dopisalam "hihihi" zeby pokazac ze nie narzekam ehhh
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:52   #13384
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
nie chce sie klocic, ale czy w tym poscie napisalam ze skany sa fatalne czy cos? napisalam fakt czyli to ze jest mala rozdzielczosc przez co nie widac dokladnie napisow, opisow i cen, ale ciesze sie ze chociaz obrazki moge poogladac i ze moge wiedziec co bedzie w najblizym czasie na promocji. specjalnie dopisalam "hihihi" zeby pokazac ze nie narzekam ehhh
potwierdziłaś którąś ze swoich poprzedniczek odnośnie jakości...ale widzę że coś ostatnio wiele Ci nie pasujew 9 bodajże to że był nie spakowany.... z resztą mniejsza o to
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:55   #13385
milagrosx
Raczkowanie
 
Avatar milagrosx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warmia-Mazury
Wiadomości: 395
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie wzięłam tej pianki. A napaliłam się na nią podobnie, jak na tonik i żel z tej serii. Od rzyrafki słyszałam, że tonik przyjemny, ale z chęcią zasięgnę i Waszych opinii i o toniku i o żelu


Znaczy wbijasz igłę w tą dziurkę, która zwykle wypsikuje perfumy
dokładnie tak
__________________
Przyszłam na





milagrosx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:56   #13386
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
ja jak przegladam wersje skanowana to tez nic nie widze natomiast jak mam papierowa wersje to nagle pol katalogu chce wykupic....
też mam ten syndrom



Oczywiście zapomniałam że mam niezapłaconą fakturęw takim wypadku nie mogę złożyć zamówienia prawda?? a już myślałam że będe miała paczkę do końca tygodniabęde mogła zapłacic dopiero w następnym tygodniu jak bede miala pierwsza zmiane
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:59   #13387
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
Widzę że coniektórym osobom nie pasuje jakość skanu..cóż następnym razem to może niech nie proszą wogóle o to?? o ile dobrze kojarzę to elffee przy katalogu 9 też coś narzekała??nikt Ci nie każe z tego korzystać tak naprawdę...tak na przyszłość: nie podnoś ciśnienia innym

ja cio bardzo dziekuje kochana ze udostepnilas katalog ciesze sie ze moglam go obejrzec dziekuje
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 21:01   #13388
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

agnes188nie ma za co naprawdę...
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 21:06   #13389
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Ja psikam do atomizera i tyle, nie ulatnia się za wiele i jest ok ale Twój pomysł milagrosx jest niezły, skorzystam Strzykawką przepompowuję atrament do pióra ale żeby perfumy do atomizera, to mi do głowy nie przyszło Dzięki

A z k10 to chyba się skuszę na ten zestaw z podkładem antystresowym, co prawda mam jeszcze jego 3/4 i teraz używam na wakacje kremu koloryzującego solutions ale myślę, że warto kupić, bo za tę cęnę się baaardzo opłaca, a podkład poczeka rok na użycie Chociaż nie będę się martwiła jak poprzednik będzie się kończył

myszka1706 i tak bardzo dziękujemy Może i ktoś sobie pozrzędził ale nie bierz tego tak na poważnie. Istotne jest to, że wiemy co będzie
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 21:08   #13390
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;4460813]J
A z k10 to chyba się skuszę na ten zestaw z podkładem antystresowym, co prawda mam jeszcze jego 3/4 i teraz używam na wakacje kremu koloryzującego solutions ale myślę, że warto kupić, bo za tę cęnę się baaardzo opłaca, a podkład poczeka rok na użycie Chociaż nie będę się martwiła jak poprzednik będzie się kończył

myszka1706 i tak bardzo dziękujemy Może i ktoś sobie pozrzędził ale nie bierz tego tak na poważnie. Istotne jest to, że wiemy co będzie
[/quote]

Mi też się ten zestaw podoba i się pewnie na niego skuszę cena jest spokoaż tak nie biorę tego na poważnie tylko....no soryy..a dobra
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 21:19   #13391
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Myszko....Wszystkim się niestety nie dogodzi
Więc nie przejmuj się, ja bardzo dziękuję za skany
Wiem, jak to jest, starasz się a i tak się słyszy jakieś "ale".... (ja robię notatki na wykładach, a potem jak ode mnie kserują, to narzekają, że nie taki format kartek:/)
Ale co tam....Ważne, że większość z nas jest zadowolona...
Jeszcze raz wielkie dzięki za katalogi dla Dziewczyn!!

PS. ja dlatego kupiłam sobie też sprej Island Vibe - i z niego przeleje do atomizerka (mam nadzieję, że sprey jest odkręcany)

pozdrawiam
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 21:32   #13392
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
agnes188nie ma za co naprawdę...

jest jest myszka bo ja na poczatku czerwca wyjezdzam i chcialam obejrzec nowy katalog czyli 09 aqle dzieki tobie moglam tez zobaczyc 10jeszcze raz dziekujepozdrawiam
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 21:40   #13393
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

dziewczynki mam wielgasna prosbe czy mozecie wyrazic swoje opinie na temat:
1. kuracji wyszczuplajaco liftingujacej brzuch i posladi
2.wyszczuplajacego kremu antycell.
i kremu na rozstepy i cellulit.

prosze o plusy i minusy danyc produktow

prosze o odpowiedzi na moj post i z gory dzieki
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:07   #13394
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
dziewczynki mam wielgasna prosbe czy mozecie wyrazic swoje opinie na temat:
1. kuracji wyszczuplajaco liftingujacej brzuch i posladi
2.wyszczuplajacego kremu antycell.
i kremu na rozstepy i cellulit.

prosze o plusy i minusy danyc produktow

prosze o odpowiedzi na moj post i z gory dzieki
Mam te kremy. Kuracja wyszczuplająco-liftingujaca jest super pod warunkiem, że się ją systematycznie stosuje, wtedy widać efekty, skóra jest wygładzona i jędrna. Krem wyszczuplający polecam również. Minus tego kremu jest taki, że się wałkuje na skórze. Może trzeba częściej stosować peeling to nie będzie tego problemu. Pewnie zależy to od skóry. Z tych dwóch wybrałam Anew i jego będę kupować. Bardziej mi odpowiada. Kremu na rozstępy i cellulit nie miałam.
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:15   #13395
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
Mam te kremy. Kuracja wyszczuplająco-liftingujaca jest super pod warunkiem, że się ją systematycznie stosuje, wtedy widać efekty, skóra jest wygładzona i jędrna. Krem wyszczuplający polecam również. Minus tego kremu jest taki, że się wałkuje na skórze. Może trzeba częściej stosować peeling to nie będzie tego problemu. Pewnie zależy to od skóry. Z tych dwóch wybrałam Anew i jego będę kupować. Bardziej mi odpowiada. Kremu na rozstępy i cellulit nie miałam.

no wiec anev dostane bo osiagnelam poziom czwarty tps a wyszczuplajacy teraz bedzie pare zlotych taniej to tez kupie w 08. a bodajze w 09 albo w 10 jest peeling z tym na rozstepny w zestawie taniej rowniez mysle o kupnie
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:15   #13396
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
Mam te kremy. Kuracja wyszczuplająco-liftingujaca jest super pod warunkiem, że się ją systematycznie stosuje, wtedy widać efekty, skóra jest wygładzona i jędrna. Krem wyszczuplający polecam również. Minus tego kremu jest taki, że się wałkuje na skórze. Może trzeba częściej stosować peeling to nie będzie tego problemu. Pewnie zależy to od skóry. Z tych dwóch wybrałam Anew i jego będę kupować. Bardziej mi odpowiada. Kremu na rozstępy i cellulit nie miałam.
Mi się antycellulitowy Solutions nie wałkował, wspominam go całkiem miło, ale używałam nieregularnie, więc nic nie zdziałał.
Natomiast chłodzący Eveline to terrorysta!!! Nawet w upały doprowadzał mnie do szału tym mrowieniem i chłodem, miałam ochotę wszystko odrazu zmyć. Cierpiałam
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:25   #13397
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

a czy ktos uzywqla kremu na cellulit i rozstepy aaaa i tego nowego toniku ujedrniajacego???
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 06:15   #13398
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Sprobuje tak- ale nie mam igly chyba w domu
Ale jak poszukam to moze sie znajdzie
Strzykawke mam ale bez igly
Ale Ilona jest pomyslowa i stanie na glowie i przeleje
Wpadne dzis kolo 12 pochwalic sie tym co mi przyszlo i pomadka nablyszczajaco.

A z k8 biore
- z netto mgielke exotic-jest zajefajna- swietna dla wlosow
-mgielke z netto- papaja i owoc granatu
- i scrub do ciala ten tropikalny
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 06:20   #13399
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie wzięłam tej pianki. A napaliłam się na nią podobnie, jak na tonik i żel z tej serii. Od rzyrafki słyszałam, że tonik przyjemny, ale z chęcią zasięgnę i Waszych opinii i o toniku i o żelu


Znaczy wbijasz igłę w tą dziurkę, która zwykle wypsikuje perfumy
ja zamówiłam tonik - jutro dostanę paczuszkę, więc dam znać jak przetestuję...

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
Mam te kremy. Kuracja wyszczuplająco-liftingujaca jest super pod warunkiem, że się ją systematycznie stosuje, wtedy widać efekty, skóra jest wygładzona i jędrna. Krem wyszczuplający polecam również. Minus tego kremu jest taki, że się wałkuje na skórze. Może trzeba częściej stosować peeling to nie będzie tego problemu. Pewnie zależy to od skóry. Z tych dwóch wybrałam Anew i jego będę kupować. Bardziej mi odpowiada. Kremu na rozstępy i cellulit nie miałam.
Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
a czy ktos uzywqla kremu na cellulit i rozstepy aaaa i tego nowego toniku ujedrniajacego???
krem antycellulitowy mi się nic a nic nie wałkował. według mnie jest fajny, ma dobrą konsystencję, po wsmarowaniu można jeszcze sobie zrobić masaż takim specjalnym przyrządem z wypustkami i się dobrze "ślizga" (są balsamy które za szybko się wchłaniają i taki masaż nie jest możliwy...). zapach może nie każdemu odpowiada, ale nie jest taki najgorszy...
krem przeciw rozstępom też miałam - całkiem przyjemny!! rzeczywiście ujędrnił skórę i rozstępy troszkę wyblakły (wiadomo - całkiem nie znikną..)
teraz używam tego toniku wyszczuplającego. byłam dotychczas przyzwyczajona że taki preparat na pupę to trzeba wsmarować, a tego po prostu się nie da!! jak się popsika, to zdążę tylko troszkę rozprowadzić na skórze i na tym się kończy bo preparat ten jest troszkę lepki i bardzo szybko się wchłania. po 1-2 minutach już nie ma wcale tej "lepkości" i skóra jest miła w dotyku. o skuteczności to jeszcze nie mogę zbyt wiele powiedzieć, bo stosuję go dopiero jakieś 5 dni... wydaje mi się, że to opakowanie (mimo że 150 ml), to będzie wydajne bo dosyć sporo go psikam a nie widzę żęby coś ubyło
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 06:39   #13400
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
j
teraz używam tego toniku wyszczuplającego. byłam dotychczas przyzwyczajona że taki preparat na pupę to trzeba wsmarować, a tego po prostu się nie da!! jak się popsika, to zdążę tylko troszkę rozprowadzić na skórze i na tym się kończy bo preparat ten jest troszkę lepki i bardzo szybko się wchłania. po 1-2 minutach już nie ma wcale tej "lepkości" i skóra jest miła w dotyku. o skuteczności to jeszcze nie mogę zbyt wiele powiedzieć, bo stosuję go dopiero jakieś 5 dni... wydaje mi się, że to opakowanie (mimo że 150 ml), to będzie wydajne bo dosyć sporo go psikam a nie widzę żęby coś ubyło
potwierdzam, uzywam go prawie codzien, fajnie chlodzi, latwy w psikaniu i szysbko sie wchlania. jest bardzoooo wydajny poniewaz psikajac prawie codzien od hmm 2 tygodni to ubylo okolo 1 cm. fajny jest mimo ze nie widze zadnych efektow haha
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 06:53   #13401
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
Widzę że coniektórym osobom nie pasuje jakość skanu..cóż następnym razem to może niech nie proszą wogóle o to?? o ile dobrze kojarzę to elffee przy katalogu 9 też coś narzekała??nikt Ci nie każe z tego korzystać tak naprawdę...tak na przyszłość: nie podnoś ciśnienia innym
Myszko ja w zupełnosci się z Tobą zgadzam wazne ze mozemy sobie zobaczyc co bedzie z kolejnym katalogu,przeciez i tak teraz z niego nie bedziemy zamawialy wiec zdarzymy sie jeszcze nim nacieszyc jak dostaniemy wersje papierkową,ja bardzo Ci dziekuje bo przynajmniej mozna porownac co bedzie w nastepnym katalogu i rozlozyc sobie zamowienia Pozdrawiam
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 07:51   #13402
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

O mam już podgląd fakturki z zamówienia z kat. 07 w I terminie. I nawet wszystko dostanę plus zaległe braki (próbki szminek i preparaty do skórek) i przyjdzie księga piękna... chociaż nei sądzę by to coś ciekawego było
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 08:17   #13403
mmk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 272
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
mam takie pytanko co tych starterow, jaki jest numer? tzn od jakich cyfr sie zaczya np 5...
789 .....
mmk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 09:09   #13404
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
Mam te kremy. Kuracja wyszczuplająco-liftingujaca jest super pod warunkiem, że się ją systematycznie stosuje, wtedy widać efekty, skóra jest wygładzona i jędrna. Krem wyszczuplający polecam również. Minus tego kremu jest taki, że się wałkuje na skórze. Może trzeba częściej stosować peeling to nie będzie tego problemu. Pewnie zależy to od skóry. Z tych dwóch wybrałam Anew i jego będę kupować. Bardziej mi odpowiada. Kremu na rozstępy i cellulit nie miałam.
Ja używam antycelulitowy i nie używam peelingu i w ogóle mi się nie wałkuje. Co więcej nigdy nie miałam kremu, który tak idealnie i szybko się wchłania
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 09:19   #13405
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

A miała któraś ujędrniający tonik do ciała? Ten nowy z solutions?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 10:02   #13406
...Skierka...
Zakorzenienie
 
Avatar ...Skierka...
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 479
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
też mam ten syndrom



Oczywiście zapomniałam że mam niezapłaconą fakturęw takim wypadku nie mogę złożyć zamówienia prawda?? a już myślałam że będe miała paczkę do końca tygodniabęde mogła zapłacic dopiero w następnym tygodniu jak bede miala pierwsza zmiane


Ja kiedys zamieszalam strasznie i przez przypadek zaplacilam fakture nowa, zamin mi paczka przyszla zamiast zaleglej i kapnelam sie o tym dopiero po jakims miesiacu, i nie wstrzymali mi dostaw paczek, tylko wyslali upomnienie poczta I dopiero wtedy zobaczylam ze tyle czasu nie byla placona po terminie... czyli nie wstrzymujac paczek to chyba jakies tam zaufanie moze juz maja..? Jestem juz konsultantka 4 lata i pare razy zdazylo mi sie juz placic po czasie ale nigdy z tego powodu nie bylo problemow


Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
a czy ktos uzywqla kremu na cellulit i rozstepy aaaa i tego nowego toniku ujedrniajacego???
Kremu antycellulitowego uzywalam w tamtym roku przed wakacjami, i bylam z niego BARDZO zadowolona Moze dlatego ze smarowalam sie nim regularnie, ale w wakacje nie mialam zadnych problemow! wogole, ladniutkie gladziutkie nogi Chociaz nie nazekam na jakis wielki problem z cellulitem, ale wiadomo ze po zimie to roznie to bywa W tym roku kupilam sobie antycellulitowy krem z AA bo troche tanszy, ale jesli nie bedzie takich efektow, to od razu kupuje ten z Avonu!
...Skierka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 10:14   #13407
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
a co sadzicie o kuracji wyszczuplajaco liftingujacej brzuch i posladki z anev clinical??
Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Mam tą kurację.
Używam jej przeważnie wieczorem, bo rano zapominam. Tuba spora, zapaszek fajny - jak dla mnie Ma wielki plus - nie wałkuje się (nie tak jak krem antycellulitowy czy zrobię peeling czy nie wałkuje się bardzo)
Pupcia jest gładka po kuracji, ale trzeba często używać i długo,żeby było widać efekty. Ja używam jej mniej więcej od 5 tygodni, efektów jakichś rewelacyjnych nie widzę, noi trzeba ćwiczyć i trzymać dietę, bo cudów nie ma od samego kremu się nie schudnie A szkoda...
Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
dziewczynki mam wielgasna prosbe czy mozecie wyrazic swoje opinie na temat:
1. kuracji wyszczuplajaco liftingujacej brzuch i posladi
2.wyszczuplajacego kremu antycell.
i kremu na rozstepy i cellulit.

prosze o plusy i minusy danyc produktow

prosze o odpowiedzi na moj post i z gory dzieki
Witam.
Ja np. na temat kuracji anew odpowiadałam na stronie 439 co wkleiłam wyżej.
Co do kremu antycelulitowego, to wałkuje się, jak też napisałam wyżej, czy zrobię peeling czy nie - wałkuje się bardzo.
Mimo to napina skórę i wygładza ją, podobnie jak kuracja anew.
Jednak żeby było widać efekty trzeba używać systematycznie.


Zapomniałabym WIELKIE DZIĘKI DLA MYSZKI ZA SKAN 10
__________________




Edytowane przez sunik1
Czas edycji: 2007-05-31 o 10:18 Powód: ciągle coś muszę dopisywać, bo źle
sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 10:19   #13408
olakotela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Talking Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Pokaż wiadomość
Ja zostalam konsultantka Avonu dwa miesiace temu, z tym ze w Dublinie.. I nie byl to chyba dobry pomysl <hmmm> Staram sie ograniczac z kosmetykami co tydzien, ale zawsze jakos tak wychodzi, ze 3/4 zamowienia to moje wlasne zachcianki. Poczatkowo wmawialam sobie, ze moge sobie na to pozwolic, bo rzucilam palenie, i zamiast na fajki, moge wydac na kosmetyki.. taaa! Chyba bardziej zaoszczedzialbym na paleniu) Nie wiem co te kosmetyki maja w sobie, ale uzalezniaja ))


Zgadzam się z tobą Avon to nałóg ,zawsze z wielka niecierpliwością czekam na nastepmy katalog .ZA każdym razem powtarzam sobie DOŚĆ!!! ale kiedy widze te nowości i ciekawe promocje mięknę.TO tak jak cukrzyk obiecuje sobie ze nie wezmie juz zadnych slodyczy bo mu zdrowie na to nie pozwala ale i tak skubnie chociaz malenki kawalek czegos slodkiego Dobrze ze avon nie szkodzi naszemu zdrowiu
olakotela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 10:22   #13409
olakotela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Pokaż wiadomość
Ja zostalam konsultantka Avonu dwa miesiace temu, z tym ze w Dublinie.. I nie byl to chyba dobry pomysl <hmmm> Staram sie ograniczac z kosmetykami co tydzien, ale zawsze jakos tak wychodzi, ze 3/4 zamowienia to moje wlasne zachcianki. Poczatkowo wmawialam sobie, ze moge sobie na to pozwolic, bo rzucilam palenie, i zamiast na fajki, moge wydac na kosmetyki.. taaa! Chyba bardziej zaoszczedzialbym na paleniu) Nie wiem co te kosmetyki maja w sobie, ale uzalezniaja ))


Zgadzam się z tobą Avon to nałóg ,zawsze z wielka niecierpliwością czekam na nastepmy katalog .ZA każdym razem powtarzam sobie DOŚĆ!!! ale kiedy widze te nowości i ciekawe promocje mięknę.TO tak jak cukrzyk obiecuje sobie ze nie wezmie juz zadnych slodyczy bo mu zdrowie na to nie pozwala ale i tak skubnie chociaz malenki kawalek czegos slodkiego Dobrze ze avon nie szkodzi naszemu zdrowiu
olakotela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 10:34   #13410
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
A miała któraś ujędrniający tonik do ciała? Ten nowy z solutions?
parę postów wyżej pisałam o tym toniku...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.