M Jak Miłość -część 5. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-15, 14:13   #1651
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
czytałam kiedyś gdzieś, że Zuza właśnie się zmieni na lepsze
Ona też bardzo ładna dziewczyna
kiedyś szukałam w sieci, bo ma taka blogową modową urodę.
Ale nic nie znalazłam
Widocznie nie prowadzi, a powinna.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:42   #1652
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
To też już jest przesada,wiadomo , że są ludzie co mają taką intuicję, przeczucia ale za dużo razy to wałkują. Zawsze ona coś przeczuwa, coś wie, coś jej świta i musi o tym gadać.

Mnie rozśmieszyło gadanie, że Janka i Marcin są rodziną. Niby jak ? Ich więzy krwi żadne nie łączą więc nie są.

I zgadzam się z Wami, dużo smętów ostatnio, same zdrady, rozstania, choroby, wypadki. Ale tak to już jest w serialu, chwila pięknej bajki i się sypie i ak trwa jakiś czas. Stawiam np. że na bank Paweł pogodzi się z Alą ( głupia, ze mu wybaczy) i będzie pięknie. Do czasu. Pojawi się ktoś trzeci albo coś się wydarzy i po bajce. To taki jeden przykład ale można by ich mnożyć. Też nie chodzi o to, żeby nagle u każdgo było bez trosk i problemów bo to też bywa irytjące jak np. im praca z nieba spada ale smęcą za dużo ostatnio.
Dokładnie, mnie to samo. Cóż to za rodzina, zero więzów krwi, a ten do niej: " kuzyneczko...". Smich... i zaraz się całują...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:48   #1653
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dokładnie, mnie to samo. Cóż to za rodzina, zero więzów krwi, a ten do niej: " kuzyneczko...". Smich... i zaraz się całują...
głupie to było strasznie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:58   #1654
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Kasia i Mirka najladniejsze,
Kinga tez w sumie ma ladna delikatna urode,ale taka swojska.
Kasia i Mirka jak sie odstwia to wygladaja jak milion dolarow,
a Kinga co najwyzej jak 10 dolarow

Ps napiszcie,gdzie ogladacie odcinki online eMki procz ipli,bo kinomaniaka mi zlikwidowali
Ja oglądam na serielelove.pl są odcinki z wyprzedzeniem.
_

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
zgadzam się ale wg mnie jeszcze ładna jest Madzia, Kasia, Gosia, Zuza i Ala z siostrą
Gosia jest ładna, ale irytowała mnie w serialu, ciekawe jak się sprawdzi ta nowa.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:50   #1655
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
będzie trwał dopóki serial
Czyli wiecznie
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 16:18   #1656
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Dopiero co rano wspomniałam, że im praca z nieba spada a tu jeszcze dodatkowo samochód, życie jak w Madrycie http://superseriale.se.pl/seriale/m-...em_375821.html
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 16:22   #1657
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Właśnie przed chwilą obejrzałam ten odcinek i śmiałam się z tego Co prawda nie jest to ferrari, ale liczy się gest haha Do tego jeszcze pracę jej załatwił
kiika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 16:49   #1658
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą obejrzałam ten odcinek i śmiałam się z tego Co prawda nie jest to ferrari, ale liczy się gest haha Do tego jeszcze pracę jej załatwił
Albo pokazują same smęty albo odrealnione bajki jak ta. No jeszcze, że pracę jej załatwił to powiedzmy ok ale do tego też i samochód dał. Aż tak dobrze w realnym życiu chyba nie ma i nie każdy może liczyć na takie prezenty.

Tomek, Aga, Paulina, Michał ... http://www.swiatseriali.pl/seriale/m...ka,nId,1089183 Beznadziejny ten Michał, jeszcze nęka Bachę i Lucka.
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 17:18   #1659
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
Albo pokazują same smęty albo odrealnione bajki jak ta. No jeszcze, że pracę jej załatwił to powiedzmy ok ale do tego też i samochód dał. Aż tak dobrze w realnym życiu chyba nie ma i nie każdy może liczyć na takie prezenty.

Tomek, Aga, Paulina, Michał ... http://www.swiatseriali.pl/seriale/m...ka,nId,1089183 Beznadziejny ten Michał, jeszcze nęka Bachę i Lucka.
samochód faktycznie trochę przesada. ale to że załatwił jej prace to mnie nie dziwi, on bardzo ją lubi, i widać że Kasia to rzetelna pracownica, nie dość że soją robotę robi, to jeszcze ostatnio za marcina.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:04   #1660
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

http://m.superseriale.se.pl/seriale/...ra_374647.html
Kolejne smęty
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:36   #1661
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Kasia odchodzi z firmy bo nie chce być blisko Marcina, ale za to w Grabinie będzie blisko Eryki teraz mi przyszło do głowy, ze może znajdzie pocieszenie w ramionach ojca Marcina skoro jej tak pomaga to i pocieszać może zacznie...

Edytowane przez mehja
Czas edycji: 2014-01-15 o 21:24
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 19:08   #1662
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
samochód faktycznie trochę przesada. ale to że załatwił jej prace to mnie nie dziwi, on bardzo ją lubi, i widać że Kasia to rzetelna pracownica, nie dość że soją robotę robi, to jeszcze ostatnio za marcina.
Ogólnie dobrze, że jej pomógł ale właśnie, praca nawet spoko, samochód to już sporo. Nie każdy ma takie szczęście

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
http://m.superseriale.se.pl/seriale/...ra_374647.html
Kolejne smęty
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jakoś mnie ten wątek z matką Maricna nie kręci i właśnie, kolejne smęty

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Kasia odchodzi z firmy bo nie chce być blisko Marcina, ale za to w Grabinie będzie blisko Eryki teraz mi przyszło do głowy, ze może znajdzie pocieszenie w ramionach ojca Marcina skoro jej tak pomaga to i pocieszać może zacznie...
A no całkiem możliwe. Albo w Grabinie zacznie pocieszać ją Marek, w domu nie bo Bacha ma oko na wszystko ale gdzieś w stodole, na sianku i podczas igraszek nakryją ich Anka i Ewka Nie piszę na biało bo to moja fantazja. Chyba jak coś sobie piszemy z naszych wizji to nie trzeba na biało, jak uważacie ?
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:23   #1663
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
Ja oglądam [COLOR=Silver][COLOR=White][COLOR=Black]na serielelove.pl są odcinki z wyprzedzeniem.
dzieki
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 20:26   #1664
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Zresztą każdy by się kapnął, że Janka coś knuje, kązdy na miejscu Marcina. I nie słyszali Eryki przez telefon gadającej? Jak nadchodziła? I Bachbacha nic nie wyczaiła? A przecież jest w tym specjalistką. ...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 22:45   #1665
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Wow, Kasia odeszła z klasą.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 22:46   #1666
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Wow, Kasia odeszła z klasą.
Ale pewnie "bez klasy" powróci :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 23:30   #1667
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
EJ. nie pokazuje mi w powiadomieniach,myślałam, że wątek umarł

Magda kiedyś była prześliczna-teraz po ciąży się strasznie zestarzała.
Kinga ładna-ale w filmie jakoś nieładnie wygląda
Kasia bardzo ładna, tak samo jak ta dziewczyna Łukasza-ta brunetka co niewyraźnie mówi.
Eryka,Janka-kompletnie mi się nie podobają Choć już Eryka jest zdecydowanie ładniejsza od Janki
A, i Ala mi się podoba, ale jest trochę za chuda i taka hm, męska? ale twarz bardzo ładna

Co do odcinków to podoba mi się ten wątek z Eryką,Janka i Marcinem
A na miejscu Ali to już bym pogoniła Pawła w cholerę po tym co chciał zrobić
Też myślę, że to kwestia charakteryzacji, braku całkowitego makijażu, a raczej nawet specjalnie szpecący make-up pt "za chwilę odchodzę z tego świata"
Na miejscu Magdy nie zgodziłabym się na tę maskaradę ze ślubem Paweł czuje się jakoś zobligowany ale ona może powiedzieć Nie w końcu.

Jak dojdzie smęt z umierającą matką Marcina to chyba rozpocznę strajk antyszpitalny. Na wspólnej to samo
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 23:43   #1668
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ale pewnie "bez klasy" powróci :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wolałabym, żeby to Marcin musiał za nią latać. MOŻE zrozumie, że jednak Kaśkę kochał
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 23:46   #1669
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Wolałabym, żeby to Marcin musiał za nią latać. MOŻE zrozumie, że jednak Kaśkę kochał
Marcin nie z tych, którzy latają za dziewczynami, no chyba, że są starsze od niego
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 06:09   #1670
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Marcin nie z tych, którzy latają za dziewczynami, no chyba, że są starsze od niego
Może zmieni się nie do poznania, w obliczu ewentualnej śmierci matki ?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 06:38   #1671
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

właśnie przeczytałam, że aktorka grająca Ewę jest w ciąży, ciekawe czy wplotą to w scenariusz MJM
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 08:09   #1672
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Wolałabym, żeby to Marcin musiał za nią latać. MOŻE zrozumie, że jednak Kaśkę kochał
A ja bym chyba wolała, żeby ten ich wątek skończyli. Marcin miał tyle czasu żeby ją pokochać. Mi się wydaje, że ona go zmęczyła tą swoją nachalnością, tym, że zawsze była. Taki bluszcz. Przez to co robiła nie miał okazji o nią powalczyć ale skoro mieszkali razem, sypiali ze sobą i nic, on dostaje szału na widok obcej babki to chyba jednak nic do Kaśki nie czuje. Ewentualnie jak ona zniknie to może go olśnić ale jakoś wątpię.

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Może zmieni się nie do poznania, w obliczu ewentualnej śmierci matki ?
O ile to ewentualne oblicze nastąpi bo gdzieś czytalam, że ma udawać.

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
właśnie przeczytałam, że aktorka grająca Ewę jest w ciąży, ciekawe czy wplotą to w scenariusz MJM
No to albo będą ukrywać albo wplotą albo Ewa zniknie Jak dla mnie ta otatnia wersja by była najlepsza
A tak ogólnie to nie wiem czy w ich przypadku kolejne dziecko by było dobre, Marek sobie już z trójką nie radzi, ten od Ewki też ananas a jeszcze kolejne by miało być. Za dużo.
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 08:51   #1673
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
A tak ogólnie to nie wiem czy w ich przypadku kolejne dziecko by było dobre, Marek sobie już z trójką nie radzi, ten od Ewki też ananas a jeszcze kolejne by miało być. Za dużo.
aaa no i Natalka znowu dołozy im problemów bo będzie uwodzić jakiegoś starszego gościa i on będzie jej w Grabinie szukał
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 09:06   #1674
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Dziewczyny a ja czytałam jeszcze bardziej dziwaczną rzecz. Otóż i Anna i Ewa
zamieszkają razem w grabinie. Bo najpierw Marek zaprosi Ewe, by z nim mieszkała razem w grabinie chociaż przez weekendy, a poźniej anna spadnie z konia i sie potłucze, i Ula poprosi marka by ją wziął bo ona nie moze dać rady z opieką nad nią. Ewa i Anka podobno zakopią topór wojenny, annna nawet poprosi ewe zeby zajrzała do uli.
[COLOR="rgb(255, 250, 205)"]Ewa jak pojedzie tam, to zastanie huczną impreze, ale Ula ją uprosi żeby nic nikomu nie mówiła, ale jak ewa wyjdzie to ula bedzie z niej szydzic.
[/COLOR]
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 09:08   #1675
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
A ja bym chyba wolała, żeby ten ich wątek skończyli. Marcin miał tyle czasu żeby ją pokochać. Mi się wydaje, że ona go zmęczyła tą swoją nachalnością, tym, że zawsze była. Taki bluszcz. Przez to co robiła nie miał okazji o nią powalczyć ale skoro mieszkali razem, sypiali ze sobą i nic, on dostaje szału na widok obcej babki to chyba jednak nic do Kaśki nie czuje. Ewentualnie jak ona zniknie to może go olśnić ale jakoś wątpię.
No właśnie. Zawsze była, a teraz jak jej nie będzie to może Marcin się ocknie i zrozumie. Mam nadzieję, że w tym czasie Kaśka znajdzie sobie kogoś lepszego

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
aaa no i Natalka znowu dołozy im problemów bo będzie uwodzić jakiegoś starszego gościa i on będzie jej w Grabinie szukał
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 09:26   #1676
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Też myślę, że to kwestia charakteryzacji, braku całkowitego makijażu, a raczej nawet specjalnie szpecący make-up pt "za chwilę odchodzę z tego świata"
Na miejscu Magdy nie zgodziłabym się na tę maskaradę ze ślubem Paweł czuje się jakoś zobligowany ale ona może powiedzieć Nie w końcu.
Jak dojdzie smęt z umierającą matką Marcina to chyba rozpocznę strajk antyszpitalny. Na wspólnej to samo
Przecież powiedziała.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Marcin nie z tych, którzy latają za dziewczynami, no chyba, że są starsze od niego
Może zmądrzeje, uświadomi sobie, że mu zależy na Kasi i będzie próbował ja odzyskać.

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja czytałam jeszcze bardziej dziwaczną rzecz. Otóż i Anna i Ewa
zamieszkają razem w grabinie. Bo najpierw Marek zaprosi Ewe, by z nim mieszkała razem w grabinie chociaż przez weekendy, a poźniej anna spadnie z konia i sie potłucze, i Ula poprosi marka by ją wziął bo ona nie moze dać rady z opieką nad nią. Ewa i Anka podobno zakopią topór wojenny, annna nawet poprosi ewe zeby zajrzała do uli.
[COLOR="rgb(255, 250, 205)"]Ewa jak pojedzie tam, to zastanie huczną impreze, ale Ula ją uprosi żeby nic nikomu nie mówiła, ale jak ewa wyjdzie to ula bedzie z niej szydzic.
[/COLOR]
Anna i Ewa razem, a to ciekawe. Trudno mi sobie wyobrazić, że się dogadają, ale w MjM wszystko możliwe
kiika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 09:32   #1677
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Mnie się cosik zdaje, że Kasia tak łatwo nie odpuści Marcinowi...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 10:06   #1678
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
aaa no i Natalka znowu dołozy im problemów bo będzie uwodzić jakiegoś starszego gościa i on będzie jej w Grabinie szukał
Haha, wraca do lat wcześniejszych bo kiedyś też miałą taka przygodę. Różnica, że wtedy była dzieckiem.

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja czytałam jeszcze bardziej dziwaczną rzecz. Otóż i Anna i Ewa
zamieszkają razem w grabinie. Bo najpierw Marek zaprosi Ewe, by z nim mieszkała razem w grabinie chociaż przez weekendy, a poźniej anna spadnie z konia i sie potłucze, i Ula poprosi marka by ją wziął bo ona nie moze dać rady z opieką nad nią. Ewa i Anka podobno zakopią topór wojenny, annna nawet poprosi ewe zeby zajrzała do uli.
[COLOR="rgb(255, 250, 205)"]Ewa jak pojedzie tam, to zastanie huczną impreze, ale Ula ją uprosi żeby nic nikomu nie mówiła, ale jak ewa wyjdzie to ula bedzie z niej szydzic.
[/COLOR]
O jaka sielanka Ciekawe co na to wszystko Baśka.
Naciągana ta sytuacja, że Anna ma się kurować w Grabinie bo Ula sobie nie radzi z opieką. Młoda, sprawna Ula. A w Grabinie kto, chyba nie Marek ciągle zajęty więc kto tam ma się nią opiekować, starsi , schorowani ludzie ?

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
No właśnie. Zawsze była, a teraz jak jej nie będzie to może Marcin się ocknie i zrozumie. Mam nadzieję, że w tym czasie Kaśka znajdzie sobie kogoś lepszego
A w tym sensie, że Marcin dostanie kopa. Czemu nie. Co prawda Kaśka cierpi na własne życzenie ale i żeby jemu nosa utrzeć to czemu nie
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 12:38   #1679
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
Przecież powiedziała.
Za późno bo P. zdążył już namieszać, a Ala zobaczyć go z sukienką ślubną. Prawdopodobnie rozwalił się związek Pawła. Powinna od razu kategorycznie odmówić ale przecież wtedy byśmy nie miały czego przeżywać
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 13:36   #1680
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: M Jak Miłość -część 5.

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ale pewnie "bez klasy" powróci :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To samo sobie pomyślałam

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
właśnie przeczytałam, że aktorka grająca Ewę jest w ciąży, ciekawe czy wplotą to w scenariusz MJM
No proszę Może po prostu na ten czas Marek zwiąże się z Anną, a jak aktorka grająca Ewę wróci na plan serialu, Mareczek rozstanie się z Anną i będzie znów z Ewą

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
No to albo będą ukrywać albo wplotą albo Ewa zniknie Jak dla mnie ta otatnia wersja by była najlepsza
A tak ogólnie to nie wiem czy w ich przypadku kolejne dziecko by było dobre, Marek sobie już z trójką nie radzi, ten od Ewki też ananas a jeszcze kolejne by miało być. Za dużo.
Spoko - dadzą radę Ulą zajmuje się Anna, Natalka po wakacjach wróci do internatu, Antka oddadzą jego dziadkowi, Mateusza też mogą wcisnąć Annie A z najmniejszym pomogą Lucek i Barbara
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 14:39:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.