Walczymy o nasze marzenia! cz.4 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 13:16   #3931
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Dzięki cherubinko I choć strasznie nie lubię tego stwierdzenia "A nie mówiłam", to przyznam, że w takich okolicznościach nie mogę się go doczekać

A ja mam 32 dc. i czekam dalej na @. W sumie to brzuchu nastała cisza, piersi nie bolą. Miewałam cykle 33 dniowe. Nie lubię takich długich. Człowiek już ma myśli w głowie.Ale wczoraj robiłam test i był negatywny
I się doczekasz Ja to w ogóle zaszłam w ciążę chyba między 30 a 40 dc ...tak mi się wszystko poprzestawiało. Pierwszy test wyszedł negatywny. Robiąc kolejny po ponad tygodniu nawet nie pomyślałam, że to "to" i byłam przekonana, że to jak zwykle jakieś zaburzenia. Widnieliśmy już na liście oczekujących na in vitro.
Chciałabym, abyś i Ty miała taką miłą niespodziankę Nie przestaję trzymać kciuków

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam
Ale tu cisza w przeciwieństwie do mamusiowego, tam ciężko nadążyć
U nas wszystko dobrze, Majeczka nam ładnie rośnie i waży już 4340 Nocki ładnie przesypia, budząc się raz na jedzonko a potem już dopiero rano Czas strasznie szybko leci z maluszkiem w domu...nie wiem kiedy zleciało te 3, 5 miesiąca od urodzenia Mai
(...)
Kochana ale zleciało...jeszcze troszkę i przytulisz swoją niunię Jakie imię ostatecznie wybraliście??
Życzę Ci szybkiego i łatwego porodziku
O tak, na mamusiowym ciężko nadążyć, a tu spokój.
Jejku, jak ten czas zleciał, Majeczka to już pannica Wspaniale, że tak ładnie rośnie kruszynka Wasza Ucałuj ją od wizażowej ciotki

A co do naszej Niuni (będzie Ninka) już przebieram nogami ze strachu przed porodem, ale będę musiała dać radę

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
już,ale ten czas zleciał i obyś miała szybki i nie za bardzo bolący poród
Mąż będzie przy porodzie?Imię wybrane?

Jak się człowiek stara,to nie lubi tego stwierdzenia,wiem coś o tym,ale jak człowiekowi się udaje,to inaczej podchodzi do tego.Ja sama pamiętam jak cherubince mówiłam,że jej się uda,długo to trwało,ale jej się udało i uda Tobie się też (...)
Zleciał szybko. Mąż będzie przy porodzie, sam się tam pcha i chce przeciąć pępowinę Kiedyś sobie zawsze myślałam, że nie chciałabym, aby mi towarzyszył, ale teraz im bliżej porodu i rosnącego strachu, cieszę się, że jest chętny. Niech mnie wspiera w tych bólach
Córunia będzie miała na imię Ninka

Libra, to prawda ...Dra powtarzała jak mantrę, że się uda i się w końcu udało ...i Tobie też się uda
Na wątku wspierałyśmy się przez kilka lat i jak któraś miała chwile słabości, to druga przypominała, żeby się nie poddawać. Zobacz teraz jaka tu cisza, a wątek był pełen staraczek. Niektóre doczekały się nawet dwóch pociech.
Doczekasz się i Ty, a wtedy chórem Ci zaśpiewamy "a nie mówiłyśmy?" Chciałabym, aby stało się to jak najszybciej ...dlatego cały czas zaciskam mocno
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II

Edytowane przez cherubinka
Czas edycji: 2014-01-21 o 13:18
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 22:11   #3932
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa, dodają otuchy i wiary.
Moj kochany mąż tez wciąż mi powtarza, że w końcu się uda, a ja do tych niecierpliwych i pesymistycznych należę

Wczoraj dostałam @ w 33 d.c. ...no nic idziemy na IUI
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 22:44   #3933
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko śliczne imię wybraliście dla córeczki
Już niedługo utulisz swoją Ninusię piękny czas przed Wami!
za lekki porodzik
Ucałuję Majeczkę jak się obudzi na jedzonko

Libra to za nowy cykl, oby się udało za pierwszym razem
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 22:55   #3934
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość


Zleciał szybko. Mąż będzie przy porodzie, sam się tam pcha i chce przeciąć pępowinę Kiedyś sobie zawsze myślałam, że nie chciałabym, aby mi towarzyszył, ale teraz im bliżej porodu i rosnącego strachu, cieszę się, że jest chętny. Niech mnie wspiera w tych bólach
Córunia będzie miała na imię Ninka
Śliczne imię Jeśli mąż chce to pewnie niech idzie,ja akurat nie chciałam,aby był tż,ale u nas poród też kosztował rodzinny 200zł,teraz to znieśli,bo nie legalne,więc też nie chciałam tracić kasy.Teraz po czasie wiem,że by wiele mi pomógł,np miałam skurcze krzyżowe i położna mi robiła gorące okłady,ooo jaka ulga,ale położna to nie ktoś bliski,zrobiła,poszła,a jednak ktoś bliski by non stop uśnieżał ten ból,tak to nie miałam tej pmocy,jęśli kiedyś będę miała drugie,to wyciągam na pewno męża,może nie zostawać do końca,ale póki sie chodzi,coś można złagodzić to brać,też nie wiadomo jaki kto ma poród,przy bólach krzyżowych,ktoś zawsze powinien być i uśnieżać ból,są okropne...
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 09:57   #3935
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa, dodają otuchy i wiary.
Moj kochany mąż tez wciąż mi powtarza, że w końcu się uda, a ja do tych niecierpliwych i pesymistycznych należę

Wczoraj dostałam @ w 33 d.c. ...no nic idziemy na IUI
za nowy cykl

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
A co do naszej Niuni (będzie Ninka) już przebieram nogami ze strachu przed porodem, ale będę musiała dać radę



Zleciał szybko. Mąż będzie przy porodzie, sam się tam pcha i chce przeciąć pępowinę Kiedyś sobie zawsze myślałam, że nie chciałabym, aby mi towarzyszył, ale teraz im bliżej porodu i rosnącego strachu, cieszę się, że jest chętny. Niech mnie wspiera w tych bólach
Córunia będzie miała na imię Ninka
Fajne imię wybraliscie. u nas jak bedzie dziewczynka to pewnie bedzie Laura a jak chlopiec to jeszcze myslimy narazie jest Kacper lub Patryk, ale za Kacprem tż jest a za Patrykiem nie za bardzo, czas pokaże, może jeszcze sie nam odmieni.

Mąż był przy porodzie, obydwoje tego chcieliśmy i bardzo mi pomógł, położne przychodziły na chwilę i wychodziły tak tylko monitorowały patzrac w komputer. Poród zbliżył nas do siebie, tż mówi że to co widział przy porodzie to już go nic nie zaskoczy wiadomo że nie każdy meżczyzna jest gotowy na takie doświadczenie i przeżycie.

13 lutego idziemy na usg połówkowe, szok jak ten czas leci.
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 10:48   #3936
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa, dodają otuchy i wiary.
Moj kochany mąż tez wciąż mi powtarza, że w końcu się uda, a ja do tych niecierpliwych i pesymistycznych należę

Wczoraj dostałam @ w 33 d.c. ...no nic idziemy na IUI
U mnie Tż też powtarzał, że w końcu się uda, ale wiadomo, że momenty zwątpienia są i to też normalne, bo nikt nie jest robotem i uczucia mamy Ważne, że Cię wspiera, a to dużo
Oczywiście ogromne za "złoty strzał"

Dziewczyny, a rodzina Tż-a komentowała to imię, że brzydkie Oczywiście mamy to gdzieś, bo to my wybieramy i najważniejsze, że nam się podoba

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Cherubinko śliczne imię wybraliście dla córeczki
Już niedługo utulisz swoją Ninusię piękny czas przed Wami!
za lekki porodzik
Ucałuję Majeczkę jak się obudzi na jedzonko

Libra to za nowy cykl, oby się udało za pierwszym razem
Oj, utulę mocno

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
Śliczne imię Jeśli mąż chce to pewnie niech idzie,ja akurat nie chciałam,aby był tż,ale u nas poród też kosztował rodzinny 200zł,teraz to znieśli,bo nie legalne,więc też nie chciałam tracić kasy.Teraz po czasie wiem,że by wiele mi pomógł,np miałam skurcze krzyżowe i położna mi robiła gorące okłady,ooo jaka ulga,ale położna to nie ktoś bliski,zrobiła,poszła,a jednak ktoś bliski by non stop uśnieżał ten ból,tak to nie miałam tej pmocy,jęśli kiedyś będę miała drugie,to wyciągam na pewno męża,może nie zostawać do końca,ale póki sie chodzi,coś można złagodzić to brać,też nie wiadomo jaki kto ma poród,przy bólach krzyżowych,ktoś zawsze powinien być i uśnieżać ból,są okropne...
Właśnie na takie wsparcie liczę. Wiadomo, że będzie bolało i kolorowo na pewno nie będzie, ale chociaż Tż obok, to zawsze inaczej

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
za nowy cykl
Fajne imię wybraliscie. u nas jak bedzie dziewczynka to pewnie bedzie Laura a jak chlopiec to jeszcze myslimy narazie jest Kacper lub Patryk, ale za Kacprem tż jest a za Patrykiem nie za bardzo, czas pokaże, może jeszcze sie nam odmieni.

Mąż był przy porodzie, obydwoje tego chcieliśmy i bardzo mi pomógł, położne przychodziły na chwilę i wychodziły tak tylko monitorowały patzrac w komputer. Poród zbliżył nas do siebie, tż mówi że to co widział przy porodzie to już go nic nie zaskoczy wiadomo że nie każdy meżczyzna jest gotowy na takie doświadczenie i przeżycie.

13 lutego idziemy na usg połówkowe, szok jak ten czas leci.
Laura też śliczne U mnie Tż od początku przeczuwał córeczkę, ale mówił, że jak będzie chłopiec to chce właśnie Kacperka

Za połówkowe
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 10:54   #3937
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Libra,

Cherubinko, u mnie na liście też jest Nina

Magdulec, ja mam połówkowe 10 dni przed Tobą Ale tym razem też nie chcemy znać płci maleństwa. Najważniejsza sprawa - żeby zdrowe było i urodziło się bez komplikacji. Za tydzień idę jeszcze do swojego gina (połówkowe mam w ramach pakietu badań prenatalnych w przychodni w Gdyni), żeby sprawdzić, czy z szyjką wszystko OK i mam nadzieję, że tym razem zrobi mi szybko USG, żeby synek wreszcie zobaczył dzidzię (2 tygodnie temu był strasznie zawiedziony z tego powodu), bo go nie bierzemy ze sobą do Gdyni.

Co do obecności męża przy porodzie, to dla mnie było zbawienie. Też miałam bóle krzyżowe, ale przede wszystkim czułam się bezpieczniej, gdy mnie masował po plecach albo pomagał przejść pod prysznic itd. Przy samym porodzie facet stoi przy głowie i widzi tylko wyjęte dziecko, a potem przecina pępowinę. To kompletnie nie wpłynęło na nasze relacje intymne, a pogłębiło nasz związek.

Edytowane przez malin30
Czas edycji: 2014-01-22 o 10:58
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 11:02   #3938
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Libra,

Cherubinko, u mnie na liście też jest Nina

Magdulec, ja mam połówkowe 10 dni przed Tobą Ale tym razem też nie chcemy znać płci maleństwa. Najważniejsza sprawa - żeby zdrowe było i urodziło się bez komplikacji. Za tydzień idę jeszcze do swojego gina (połówkowe mam w ramach pakietu badań prenatalnych w przychodni w Gdyni), żeby sprawdzić, czy z szyjką wszystko OK i mam nadzieję, że tym razem zrobi mi szybko USG, żeby synek wreszcie zobaczył dzidzię (2 tygodnie temu był strasznie zawiedziony z tego powodu), bo go nie bierzemy ze sobą do Gdyni.
O, jak miło, może i u Ciebie też Ninka będzie Teraz chcecie niespodziankę ...fajnie. Mi w sumie płeć też była obojętna, bo zdrówko najważniejsze, ale jednak ciekawość ostro wzięła górę i nie mogłam się doczekać aż się dowiem kto zamieszkuje mój brzuch
Słodkie, że synek tak czeka, więc lepiej niech lekarz zrobi to usg
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 11:24   #3939
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko, nie wiem, jakie imiona w końcu wybierzemy. Póki co mąż widział listę, ale od tygodnia nie miał czasu, żeby podkreślić te, które mu się podobają i/lub dodać te, które mu się telepią po głowie
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 11:31   #3940
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Cherubinko, nie wiem, jakie imiona w końcu wybierzemy. Póki co mąż widział listę, ale od tygodnia nie miał czasu, żeby podkreślić te, które mu się podobają i/lub dodać te, które mu się telepią po głowie
Pewnie macie jeszcze trochę czasu Tylko fajnie, że komuś też się podoba, bo jak wcześniej pisałam, były próby wybicia nam go z głowy ...i tak w pewnym momencie człowiek może zwątpić U nas to Tż od początku się napalił na Ninę A jak usłyszał, że mi się też podoba, to nawet nie miałam szans na namówienie go na inne Wtedy już żadne mu nie pasowało A teraz i ja nie wyobrażam sobie innego
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 16:18   #3941
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Hej kobietki

Paulinko ale Majeczka już duża dziewczynka - super, że zdrowo rośnie

Cherubinko śliczne imię (moja siostra ma na imię Nina ) na imiona moich dziewczyn też się rodzina męża krzywiła ale olałam ciepłym moczem - mnie się miało podobac a nie im

Libra za inseminację

Ja sobie tż-ta przy porodzie nie wyobrażam całe szczęście on też się nie pchał na porodówke więc nie było problemu
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 18:26   #3942
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Hej dziewczyny
Byłam dziś na wizycie, tradycyjnie kobieta roztargniona i trzeba jej było się o wszystko pytać i przypominać
Na dodatek mąż robił 2 tygodnie temu badanie nasienia i do dziś nie ma wyników, a lada chwila będzie IUI, więc są potrzebne. Jestem wściekła, jeśli okaże się, że wyniki gdzieś przepadły to kolejny cykl przepadnie

A ja swój czas wypełniam pisaniem sprawozdań do pracy na radę i tworzeniem...o takim
P.S. Córka by mi się przydała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04092.jpg (95,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04140.jpg (104,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka biała.jpg (85,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tutu royal.jpg (58,1 KB, 8 załadowań)
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 18:27   #3943
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

ooo i jeszcze córeczka koleżanki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tutu majka2.jpg (51,1 KB, 25 załadowań)
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 18:31   #3944
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Libra od dawna szukam dla moje takiej tiulowej spódniczki
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 22:40   #3945
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
Hej kobietki

Paulinko ale Majeczka już duża dziewczynka - super, że zdrowo rośnie

Cherubinko śliczne imię (moja siostra ma na imię Nina ) na imiona moich dziewczyn też się rodzina męża krzywiła ale olałam ciepłym moczem - mnie się miało podobac a nie im

Libra za inseminację

Ja sobie tż-ta przy porodzie nie wyobrażam całe szczęście on też się nie pchał na porodówke więc nie było problemu
Hej
Dawno Cię nie było... jak dziewczynki się chowają?? może jakieś foto??

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Byłam dziś na wizycie, tradycyjnie kobieta roztargniona i trzeba jej było się o wszystko pytać i przypominać
Na dodatek mąż robił 2 tygodnie temu badanie nasienia i do dziś nie ma wyników, a lada chwila będzie IUI, więc są potrzebne. Jestem wściekła, jeśli okaże się, że wyniki gdzieś przepadły to kolejny cykl przepadnie

A ja swój czas wypełniam pisaniem sprawozdań do pracy na radę i tworzeniem...o takim
P.S. Córka by mi się przydała
Co za baba
co za burdel tam mają

Jejciu ale śliczne Masz talent
Życzę Ci małej baletnicy
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 19:53   #3946
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

karola jakby coś pisz na PW
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 10:11   #3947
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Byłam dziś na wizycie, tradycyjnie kobieta roztargniona i trzeba jej było się o wszystko pytać i przypominać
Na dodatek mąż robił 2 tygodnie temu badanie nasienia i do dziś nie ma wyników, a lada chwila będzie IUI, więc są potrzebne. Jestem wściekła, jeśli okaże się, że wyniki gdzieś przepadły to kolejny cykl przepadnie

A ja swój czas wypełniam pisaniem sprawozdań do pracy na radę i tworzeniem...o takim
P.S. Córka by mi się przydała
No wiecie co ...nie dość, że człowiek płaci słone pieniądze, sam się stresuje, to jeszcze takie numery Co jak co, ale u mnie wszystko sprawnie przebiegało. Ja bym się tam ostro odezwała.
Libra, ale z Ciebie zdolniacha ...no zostaje mi życzyć Wam córy, żebyś mogła ją stroić w te cudeńka

...i oczywiście ogromne za powodzenie
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II

Edytowane przez cherubinka
Czas edycji: 2014-01-30 o 10:12
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 14:17   #3948
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko jak tam się czujesz na końcóweczce?? Pewnie nie możesz się już doczekać Ninusi

Moja panna drzemie, jak się obudzi ruszamy na spacerek
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 14:30   #3949
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Cherubinko jak tam się czujesz na końcóweczce?? Pewnie nie możesz się już doczekać Ninusi

Moja panna drzemie, jak się obudzi ruszamy na spacerek
A dziękuję Wbrew pozorom nie jest tak źle Najbardziej dokucza mi zgaga i zaparcia ...i nocne wyprawy do łazienki. No i tęsknię trochę za spaniem na brzuchu, bo już mnie biodra bolą od spania to na jednym boku, to na drugim ...chyba tyłek już za ciężki
Masz rację, już chciałabym moją Ninkę wyściskać, chociaż z drugiej strony boję się też porodu i czy wszystko będzie dobrze, bez komplikacji, itp... Wiadomo, że coraz bliżej, więc obaw też więcej Zaraz zaczynamy 40tc i póki co cisza ...no zobaczymy kiedy księżniczka zdecyduje się wyjść

Miłego spacerku z Majeczką Ucałuj ode mnie swoją królewnę
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 22:52   #3950
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
A dziękuję Wbrew pozorom nie jest tak źle Najbardziej dokucza mi zgaga i zaparcia ...i nocne wyprawy do łazienki. No i tęsknię trochę za spaniem na brzuchu, bo już mnie biodra bolą od spania to na jednym boku, to na drugim ...chyba tyłek już za ciężki
Masz rację, już chciałabym moją Ninkę wyściskać, chociaż z drugiej strony boję się też porodu i czy wszystko będzie dobrze, bez komplikacji, itp... Wiadomo, że coraz bliżej, więc obaw też więcej Zaraz zaczynamy 40tc i póki co cisza ...no zobaczymy kiedy księżniczka zdecyduje się wyjść

Miłego spacerku z Majeczką Ucałuj ode mnie swoją królewnę
To cieszę się, że dobrze się czujesz a zgaga i zaparcia to niestety najczęstsze dolegliowości ciążowe... jeszcze chwila i wszystko minie

Na pewno będzie wszystko dobrze i nastaw się pozytywnie, to dużo daje Nie znasz dnia ani godziny

Ucałowana śpi sobie teraz słodko mój skarbek
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 10:35   #3951
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa

Cherubinko jak ten czas leci juz niedługo zobaczysz i wyściskasz swoją Laleczkę Ja też śpię głównie na brzuchu

A nam znowu wiatr w oczy....wyniki męża okazały się być nieczytelne...za późno na powtórkę, bo lada dzień mam owulację, pewnie w weekend, więc nawet wyniki nie zdążyłyby przyjść. Tak więc znowu czekamy kolejny miesiąc na IUI a do tego czasu czeka nas pracowity weekend Byłam trochę zła i nawet pytałam czy nie da rady zrobić bez tych badań, tym bardziej żę mąż miał już robione, ale gdzie inndziej i nikt nie wykluczył jego nasienia, no ale kobieta powiedziała, że nie

Miłego weekendu dziewczynki

Dziś dzień przytulania
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 11:44   #3952
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa

Cherubinko jak ten czas leci juz niedługo zobaczysz i wyściskasz swoją Laleczkę Ja też śpię głównie na brzuchu

A nam znowu wiatr w oczy....wyniki męża okazały się być nieczytelne...za późno na powtórkę, bo lada dzień mam owulację, pewnie w weekend, więc nawet wyniki nie zdążyłyby przyjść. Tak więc znowu czekamy kolejny miesiąc na IUI a do tego czasu czeka nas pracowity weekend Byłam trochę zła i nawet pytałam czy nie da rady zrobić bez tych badań, tym bardziej żę mąż miał już robione, ale gdzie inndziej i nikt nie wykluczył jego nasienia, no ale kobieta powiedziała, że nie

Miłego weekendu dziewczynki

Dziś dzień przytulania
Walcz Kochana o swoje. Mój mąż tez robił badania nasienia i w ten sam dzień co zrobił wyniki były, czekaliśmy tylko chyba godzinkę. Poza tym skoro badania już były zrobione to po co je powtarzać. Coś mi sie wydaję, że ten invimed u Was do dupy (za przeproszeniem) jest. My jak byliśmy w prywatnej klinice bo tez chcieliśmy podejść do IUI to wszystkie wyniki nam akceptowali. Nie musieliśmy nic powtarzać. Aż jak czytam co piszesz to mi sie w głowie nie miesi, że tak utrudniają wszystko.

Cherubinko
Jak ten czas szybko ucieka... dopiero co sie pochwaliłaś a już 40 tydzień... Nie bój się, będzie dobrze, wsparcie męża najważniejsze , a jak przytulisz swoją kruszynkę to się od niej nie odkleisz

paulinko widzę Majeczka ładnie roście... nim się obejrzysz będzie biegać

U nas Jaś rządzi... ciągle chce chodzić, sam jeszcze nie umie więc trzeba go prowadzać, ma już 10,5 kg więc kawał klocka do noszenia. Ciągle tylko patrzy co zmajstrować ale i tak jest moim Skarbusiem... Mąż się śmieje że wychowam go na "mami synka"
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.

Edytowane przez ewakol
Czas edycji: 2014-02-03 o 13:43
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 10:21   #3953
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Dziewczyny pozwolę sobbie was poinformować,cherubinko mam nadzieje,że mi wybaczysz przeszpiegowanie na innym wątku.
a więc 31 stycznia
Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie wiem co sie dzieje na wątku, nadrobię później. Chciałam Was poinformować, że dzisiaj o 4:05 sn przyszła na świat nasza księżniczka z wagą 3800 i 56cm, punktów 10/10
cherubinko wielkie gratki dla Ciebie
Ninko witaj po tej stronie
Jak tylko dojdziesz do siebie, przedstaw nam swoją księżniczkę,wracaj szybko do formy Ale szybko chyba ci poszło co? jeszcze 30stycznia pisałaś,że cisza,a z samego rana 31 urodziłaś
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...

Edytowane przez dra
Czas edycji: 2014-02-03 o 10:23
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:16   #3954
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

cherubinko Wielkie gratulacje!! niech Mała rośnie zdrowo i dobrze się chowa!

my rosniemy i czekamy na to usg, moze ujawni sie jaka fasolka rośnie. czasami boli mnie mednica że nie wiadomo czy siedziec, chodzic czy leżeć oraz ostatnio zgaga mnie dopadła. na szczęcie rozmowy z kibelkiem sie skonczyły. Okazało sie ze siostra tz tez jest w ciazy i super bedą dzieciaczki z tego samego roku.

malin daj znac jak tam Twoje usg??
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:53   #3955
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko, gratuluję!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 13:42   #3956
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko WIELKIE GRATULACJE
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 14:11   #3957
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko gratulacje!!!!

ewakol chyba masz rację, ten nasz invimed to dupy! Zajmuje się tym tylko jedna lekarka, która przyjmuje 3 razy w tyg. do godz. 11:30 (a co z ludzmi którzy pracuję :/). Na same badania wydaliśmy już ponad 1000 zł, a do samej IUI jeszcze nie doszło. Póki co biorę to na luz, bo nic innego mi nie zostało.
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 14:52   #3958
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Gratuluję Cherubinko!!!
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:40   #3959
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość

ewakol chyba masz rację, ten nasz invimed to dupy! Zajmuje się tym tylko jedna lekarka, która przyjmuje 3 razy w tyg. do godz. 11:30 (a co z ludzmi którzy pracuję :/). Na same badania wydaliśmy już ponad 1000 zł, a do samej IUI jeszcze nie doszło. Póki co biorę to na luz, bo nic innego mi nie zostało.

Beznadziejnie, ja byłam klika razy w invimedzie w Poznaniu i było ok, ale to było już chyba 4 lata temu. Potem zmieniłam lekarza i to chyba po części dzięki niemu Jaś jest z nami.

Dużo kasy już wydaliście, może poszukaj innej kliniki która przeprowadzi IUI i będzie oczywiście honorować przeprowadzone badania, żeby już nie powtarzać. Ta lekarka co miesiąc zamierza coś wymyślać ?... Ehhh szkoda gadać z tymi lekarzami. W Poznaniu miałabym Ci kogo polecić...

Dokładnie weź na luz, ja też tak zrobiłam a 2 miesiące później II krechy Trzymam kciuki, żeby i u Ciebie tak było
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:40   #3960
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko Gratulacje
Witamy Ninkę na świecie
Chyba szybko poszło?

Magdulec ciekawe co tam w brzusiu się kryje? Masz jakieś przeczucia??

Majeczka po chrzcinach
chrzciny 120_hf.jpg
__________________
Calineczka

Edytowane przez paulinaizabela
Czas edycji: 2014-02-03 o 22:41
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-12 12:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.