Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 18:49   #2821
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Tak, ta odzywka dokładnie nazywa się "Błoto do włosów z glinką ghassoul", mamy na myśli tą samą i powiem Ci, że ja jestem z niej bardzo zadowolona, podobnie moja mama i przyjaciółka. Włosy są mięciutkie, sypkie, pozostawione do naturalnego wyschnięcia bardzije mi falują i przede wszystkim czuję, że skóra głowy jest oczyszczona. Przed tą odżywką stosuję albo szampon z czarną rzepą, albo szampon Bielendy z tej samej serii, żeby nie były umtye szamponem z silikonem.

Co do DNA Dermo New Age, text ściągnięty z oficjalnej stronki firmy:

ALGOWA MASKA DO WŁOSÓW
Profesjonalna odnowa komórkowa




Kosmetyk Nowej Generacji do intensywnej kuracji włosów. Unikalna formuła wnika do wnętrza włosów, a działanie składników jest natychmiastowe i wyjątkowo skuteczne.

Przełomowe odkrycie naukowe: aktywny kompleks Hair Deep Natural Antidote, formuła silnie działających naturalnych składników: kreatyny, mikronizowanego wapnia i mikroalgi spirulina, nazywanej zielonym złotem. Regeneruje włókna włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu końcówek, dodaje im objętości i sprężystości, hamuje wypadanie włosów. Już po pierwszej aplikacji włosy nabierają miękkości, blasku i witalności.

Efekt
Włosy puszyste, błyszczące, jedwabiście gładkie, łatwe do rozczesywania.

Moje włosy były po niej naprawe bardzije gładkie i śliskie, lśniące, polecam ją na równi z błotkiem (ja dodatkowo zawsze siedzę z tymi maskami w ciepłej kapieli lub owijam włoski folią). Zdecydowanie te dwie maski i Wax to moi faworyci jeśli chodzi o pielęgnację włosów, wydają mi się do tego takie eko
Bardzo dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź, napewno kupię sobie te dwa produkty
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 19:40   #2822
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez agatka.007 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź, napewno kupię sobie te dwa produkty
Nie ma za co
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 21:53   #2823
Zakupoholiczka:)
Raczkowanie
 
Avatar Zakupoholiczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 465
Dot.: Wlosy Mi Nie Chca Rosnac :(

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
aha,ja mam teraz do ramion i też mi powoli rosną.używam szamponu Dermena,płukanki ze skrzypu polnego i niedługo kupię sobie tabletki Vitapol.
więc trudno.nic na siłę.
najważniejsze,że mam już do ramion,a jak więcej urosną to będe happy

Powiedz mi kochana jak ty robisz te płukanki ze skrzypu polnego?
Czy chodzi tu o zwykłą herbatę ze skrzypu? No i ewentualnie gdzie ją mogę kupić?
Zakupoholiczka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 22:11   #2824
paranoire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Od mniej wiecej miesiąca łykam codziennie dwie talbetki Skrzypovity...

zauważyłam że cera bardziej mi się przetłuszcza, już po paru godzinach błyszczę się, a wcześniej tak nie miałam

Wcześniej łykałam SkrzypMax i raczej nie zauważyłam takich efektów ubocznych...
czy to wina skrzypowvity?

czy po prostu hormony "wzieły się do roboty"? xD
paranoire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 23:02   #2825
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: GrowFast-przyspieszający porost włosów?

Hm, ostatnio głośno o tym sprzedawcy na wątku o oszustach z biosilkiem.
Warto zajrzeć na ten topic, czesto się przewija.
Tak troche offtopicowo
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 08:06   #2826
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
MAM PYTANIE:

Czy używał ktoś tego szamponu na wzrost włosów?

http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/3742

Proszę o odpowiedź.

ja uzywam zamponu ce-ce ktory zapobiega wypadaniu wlosow i stymuluje wzrost nowych. jeszcze nie moge mowic o efektach bo za krotko stosuje. stosowal ktos?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 09:15   #2827
fairy_m
Raczkowanie
 
Avatar fairy_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: far from earth...
Wiadomości: 75
GG do fairy_m
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Rok temu chcac zapuszczac wloski kupilam Vitapil tak zachwalany rowniez przez moje kolezanki...Nie na kazdego jeden specyfik dziala tak samo .Juz nawet przestalam zwracac uwage czy zmienia sie stan moich wlosow.bo bardzo pogorszyla mi sie cera a ja na cere narzekac nie moglam nigdy...Moze to zbt bogaty sklad tych tabletek.nie wiem...myslalam nawet,ze jestem uczulona na ktorys z mineralowWystraszylam sie i pawie pol opakowania lezy w szafce,watpie zebym do niego wrocila.Natomiast bardzo sluzy mi Humavit pokrzywa+skrzyp polny.Cera gladka,bez zaskornikow,wlosy blyszczace,nie wypadaja(no moze z 4 podczas mycia )No i oczywiscie WAX,tylko ze do niego trzeba miec cierpliwosc i mu zaufac,a napewno sie odwdzieczy .
Wiem co mowie,bo po powaznej operacji i miesiacach spedzonych w szpitalu,moje wloski zaczely wypadac garsciami,doslownie na grzebieniu zostawala kepka wlosow,plakalam podczas mycia wlosow i czesania...Ale sie zawzielam i dzisiaj po 2 latach mam dwa razy gestsze wlosy niz mialam,wiele zawdzieczam Waxowi i chyba mojej determinacji.Treaz juz tylko zalezy mi na szybszym wzroscie,mam za lopatki a marza mi sie do polowy plecow.Latem jst latwiej,jest pelno witamin,slonko tez wspomaga cebulki do wzrostu,buzki
__________________
...somewhere, between the darkness and light, there is my soul...


http://www.icq.com/friendship/pages/...page_19994.php
fairy_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 10:17   #2828
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

No własnie, mam problem z moją cerą, z dnia na dzień jest gorzej a łykam własnei Vitapil.
Myśłałam,z e taki zestaw dobrze wpłynie też na skórę a tu prosze...tragedia.
Dziewczyny czy to minie ( taki sobie włąsnie na razie myślę i się tym pocieszam), może to taka piersza reakcja organizmu, oczyszczanie się, czy coś takiego...
Dajcie znać, chce mieć długie włosy ale i chcę mieć ładną cerę
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 10:37   #2829
fairy_m
Raczkowanie
 
Avatar fairy_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: far from earth...
Wiadomości: 75
GG do fairy_m
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

[quote=agatka.007;4470323]No własnie, mam problem z moją cerą, z dnia na dzień jest gorzej a łykam własnei Vitapil.


agatka ja sobie to tak wytlumaczylam,ze moze moj organizm ma nadmiar tychwitamin a wiadomo,ze co za duzo to niezdrowo,hiperwitaminoza tez jest grozna...Moze sprobuj innych tabletek na wlosy z innym skladem .Mi taka zmiana pomogla.
__________________
...somewhere, between the darkness and light, there is my soul...


http://www.icq.com/friendship/pages/...page_19994.php
fairy_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 12:17   #2830
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Wlosy Mi Nie Chca Rosnac :(

Cytat:
Napisane przez Zakupoholiczka:) Pokaż wiadomość
Powiedz mi kochana jak ty robisz te płukanki ze skrzypu polnego?
Czy chodzi tu o zwykłą herbatę ze skrzypu? No i ewentualnie gdzie ją mogę kupić?
Na początku kupowałam skrzyp polny w aptece,taki luzem.
Do trzech łyżek skrzypu polnego dolewałam 4 szklanki wody,gotowałam na małym ogniu aż do zagotowania i gotowałam ok.10-15 minut.Później przelewałam fusy przez sitko i poczekałam aż płukanka wystygnie.
teraz kupiłam sobie skrzyp polny w saszetkach (takie jak herbata),są droższe,ale przynajmniej nie trzeba odcedzać przez sitko.
Z tym,że nie wiem jeszcze ile tych saszetek trzeba.
pozdrawiam.
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 17:02   #2831
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Kupiłam sobie dziś olejek rycynowy a potem spytałam o nafte a babka w aptece do mnie z ryjem że jak już to mogę kupić nafte z dodatkiem olejku rycynowego i czegoś tam jeszcze ale ona nie poleca bo se raz zrobiła maseczke z nafty i trzy razy myła głowe po tym bo miała tłuste włosy :/ Co za baba,jakbym o tym nie wiedziała że nafta czy olejek przetłuszcza włosy.. :/ A mówiłam jej że olejek dodaje do szamponu i nie mam z tym problemu.I powiedziała że jak już to żebym sie wybrała do fryzjera zrobić jakąś maseczke :/ Już nie chciałam jej mówić że co mi po maseczce jak olejek np. będę stosować regularnie a maseczke raz na jakiś czas zresztącena napewno większa niż olejek za nie całe 3 zł. :/ Myślała że jest mądrzejsza heh Masakra normalnie. No ale olejek mam,od wczoraj łykam skrzypowite i nie mogę się doczekać efektów które mam nadzieję będą dobre Dzisiaj sobie jeszcze podgrzeje olejek i nałoże na rzęsy i brwi,ponoć też pomaga
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 18:23   #2832
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dziś olejek rycynowy a potem spytałam o nafte a babka w aptece do mnie z ryjem że jak już to mogę kupić nafte z dodatkiem olejku rycynowego i czegoś tam jeszcze ale ona nie poleca bo se raz zrobiła maseczke z nafty i trzy razy myła głowe po tym bo miała tłuste włosy :/ Co za baba,jakbym o tym nie wiedziała że nafta czy olejek przetłuszcza włosy.. :/ A mówiłam jej że olejek dodaje do szamponu i nie mam z tym problemu.I powiedziała że jak już to żebym sie wybrała do fryzjera zrobić jakąś maseczke :/ Już nie chciałam jej mówić że co mi po maseczce jak olejek np. będę stosować regularnie a maseczke raz na jakiś czas zresztącena napewno większa niż olejek za nie całe 3 zł. :/ Myślała że jest mądrzejsza heh Masakra normalnie. No ale olejek mam,od wczoraj łykam skrzypowite i nie mogę się doczekać efektów które mam nadzieję będą dobre Dzisiaj sobie jeszcze podgrzeje olejek i nałoże na rzęsy i brwi,ponoć też pomaga
nie przejmuj się jakąś aptekarą
jej już pewnie nic nie pomoże
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 18:25   #2833
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

a nawiązująć do tematu,to zauważyłam,że przetrwać czas zapuszczania pomagają mi fajne fryzurki
tyle że nie mam nowych pomysłów
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 18:28   #2834
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A jak wcierasz olejek w rzęsy??? nakładasz czystą szczoteczką po tuszu?
i jak on działa, rzęsy stają się grubsze???
Bardzo mnie tym zaciekawiłaś..
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 20:33   #2835
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez agatka.007 Pokaż wiadomość
A jak wcierasz olejek w rzęsy??? nakładasz czystą szczoteczką po tuszu?
i jak on działa, rzęsy stają się grubsze???
Bardzo mnie tym zaciekawiłaś..

Ja?
Jeszcze tego nie robiłam ale czytałam na forum że pomaga,a najlepiej właśnie umyć starą szczoteczkę do rzęs i smarowac tak jak sie maluje maskarą,najlepiej na noc.Zaraz idę podgrzać olejek,niby rzęsy są grubsze i mocniejsze.Skoro tak działa na włosy to na brwi i rzęsy tez powinno,toż to też włosy hehe
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 07:24   #2836
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dziewczyny, po tym soku z cebuli włosy mi sie nie przetluszczaja prawie. W czwartek na noc, na włosy z wtartym sokiem z cebuli, nalozylam jeszcze olejek rycynowy. Rano umyłam glowe trzy raz. Pozniej dałam waxa, splukalam i nalozylam balsam seboradin, a pozniej serum cos a'la jedwab farouka i to dosyc obficie, Dzis rano wstaje, a moje wlosy nie sa przetluszczone :-o !! a ja przeciez od jakiś czterech lat włosy myję codzienne! Oj, dzisiaj znowu sok z cebuli na noc nakladam i olejek
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 07:51   #2837
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez agatka.007 Pokaż wiadomość
No własnie, mam problem z moją cerą, z dnia na dzień jest gorzej a łykam własnei Vitapil.
Myśłałam,z e taki zestaw dobrze wpłynie też na skórę a tu prosze...tragedia.
Dziewczyny czy to minie ( taki sobie włąsnie na razie myślę i się tym pocieszam), może to taka piersza reakcja organizmu, oczyszczanie się, czy coś takiego...
Dajcie znać, chce mieć długie włosy ale i chcę mieć ładną cerę
Agatko, zerknij do tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=143264
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 11:05   #2838
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dziekuję za linkę, marco sie tym z vitapilem zmartwiłam, mysłałam,że te tabletki moge łykac bez obaw, a tu taka sprawa...na razie stan mojej cery uległ lekkiej poprawie, nie wiem, czy to przypadek, czy może na mnie będzie ten vitapil działał inaczej, no nic, zobacze co będzie dalej...
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 11:43   #2839
Zakupoholiczka:)
Raczkowanie
 
Avatar Zakupoholiczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 465
Dot.: Wlosy Mi Nie Chca Rosnac :(

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
Na początku kupowałam skrzyp polny w aptece,taki luzem.
Do trzech łyżek skrzypu polnego dolewałam 4 szklanki wody,gotowałam na małym ogniu aż do zagotowania i gotowałam ok.10-15 minut.Później przelewałam fusy przez sitko i poczekałam aż płukanka wystygnie.
teraz kupiłam sobie skrzyp polny w saszetkach (takie jak herbata),są droższe,ale przynajmniej nie trzeba odcedzać przez sitko.
Z tym,że nie wiem jeszcze ile tych saszetek trzeba.
pozdrawiam.

Dziękuję ci bardzo za odpowiedź Kupię sobie ten skrzyp polny w aptece i mam nadzieję, że pomoże mi na wypadające włosy, bo już normalnie jestem przerażona tym co się na mojej głowie dzieje
Zakupoholiczka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 13:36   #2840
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Ja wczoraj kupiam Wax,a dzisiaj zaopatrzylam się w Seoboradin, Radical mgielke wzmacniajaca i Radical koncentrat intensywnie regenujący. I pytanko myślicie , że pomoże? W ogóle co myślicie o Radicalu?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 14:31   #2841
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Miałam szampon Radical i nic oprócz tego że plącze włosy nie mogę o Nim powiedzieć.Zawsze najpierw myłam włosy radicalem z dodatkiem olejku,spłukiwałam i myłam innym szamponem.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 15:29   #2842
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Wlosy Mi Nie Chca Rosnac :(

Nie ma za co.
A ktoś może używa skrzypu w torebkach (takie jak herbata) i zna proporcje?
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 16:12   #2843
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po tym soku z cebuli włosy mi sie nie przetluszczaja prawie. W czwartek na noc, na włosy z wtartym sokiem z cebuli, nalozylam jeszcze olejek rycynowy. Rano umyłam glowe trzy raz. Pozniej dałam waxa, splukalam i nalozylam balsam seboradin, a pozniej serum cos a'la jedwab farouka i to dosyc obficie, Dzis rano wstaje, a moje wlosy nie sa przetluszczone :-o !! a ja przeciez od jakiś czterech lat włosy myję codzienne! Oj, dzisiaj znowu sok z cebuli na noc nakladam i olejek
i nie smierdzialy Ci wlosy? i w ogole jak efekt? co to dalo?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 16:14   #2844
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez ayse Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiam Wax,a dzisiaj zaopatrzylam się w Seoboradin, Radical mgielke wzmacniajaca i Radical koncentrat intensywnie regenujący. I pytanko myślicie , że pomoże? W ogóle co myślicie o Radicalu?
radical placze wlosy, zarowno szampon jak i odzywka. fajna jest tylko mgielka, chociaz nie wiem co daje ale ladnie pachnie a ampulki radical nie daja rezultatow... nie wiem dlaczego skoro maja podobny sklad do seboradinu i to daje efekt na moich wlosach
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 19:58   #2845
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dieta też ma wpyw na wzrist wlosow, czego powinno sie duzo jesc?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 20:06   #2846
fairy_m
Raczkowanie
 
Avatar fairy_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: far from earth...
Wiadomości: 75
GG do fairy_m
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Mgielka Radical wygladza wlosy,latwo sie rozczesuja i sa blyszczace.Bardzo pomaga przy placzacych sie wlosach.
__________________
...somewhere, between the darkness and light, there is my soul...


http://www.icq.com/friendship/pages/...page_19994.php
fairy_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 20:27   #2847
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Własnie siedze z wax'sem i olejkiem rycynowym na głowie.Chyba założę sobie na folie czepek i zostawie to do rana ale nie wiem czy w tym zasne heh
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 09:28   #2848
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Smierdziały jak chipsy lays o smaku zielonej cebulki, hehehe;] ale przezylam! Ale jak umylam to juz bylo dobrze Podobno cebula wzmacnia wlosy i no i po dluzszym jej stosowaniu wlosow jest wiecej. Jesli chodzi o włosy to jestem gotowa zrobic wszystko Trzymałam cebule 2 dni na wlosach, ale wczoraj mama TŻ powiedziała mi, zeby potrzymac 2h np. na wlosach owinietych folia i zalozyc czapke i chyba zorbie tak przy najblizszym myciu
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 10:32   #2849
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A jak wyciskasz sok z tych cebul???
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 20:26   #2850
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Kami, najpierw tre ja na tarce o duzych oczkach, a pozniej biorę gaze i nakladam to papke i wyciskam do miseczki sok. A! moja pierwsza proba była na mlodej cebuli - niestety nie udalo mi sie wycisnac soku. Pozniej kupilam już starą, duża i soczek był Na jeden seans potrzebuje jedna duza cebule Tylko ten zapach... wlosy nim przesiakaja... Ja juz sama nie wiem, czy przewrazliwiona jestem, ale odkad stosowalam cebule, wlosy mylam juz ze dwa razy i np. jak cwicze i sie spoce to ja wciaz czuje ten zapach:/ ale tak normalnie to spoko nic nie czuc
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.