Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.14 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 11:29   #811
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dziękuję porób jakieś dywanowce co zajmują chwilę to też Ci się taka lista stworzy nie musisz robić filmików


już mi lepiej jakby


Masz jakiś sprawdzony przepis na gofry? Jakiś dietetyczny czy nie bardzo?
heroine ale ja dywanu nie mam
Cóż przepis sprawdzony ale niestety "normalny" z masłem i na pszennej mące jedyny "dietetyczny" element to to, że jem je bez dodatków
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:34   #812
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
heroine ale ja dywanu nie mam
Cóż przepis sprawdzony ale niestety "normalny" z masłem i na pszennej mące jedyny "dietetyczny" element to to, że jem je bez dodatków
nie musisz się kłaść: jakieś krążenia bioder, skłony, skrętoskłony, pajacyki, wymachy nóg
Aha właśnie miałam pytać, czy takie suche jesz
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:40   #813
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
A butki o takie klik ale dam teściowej żeby sobie zobaczyła a jak nie będzie chciała to musze odesłać.
Ale te Twoje nie mają zamka...Tzn. nie miały mieć wg opisu. Bo zrozumiałam że było to w opisie a Ty bez zamka dostałaś Bardzo fajne tak w ogóle. Czaiłam się na nie jesienią, ale doszlam do wniosku że za zimne na zimę a za drogie jako przejściówki I odpuściłam
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:54   #814
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Czbasiu mam nadzieję, że serum i jedwab z biovaxa będą Ci służyć sama czaiłam sie na ten jedwab, ale mam już sporo zabezpieczaczy, myślę że spokojnie 2-3 lata jak nie więcej bym ns nich przeżyła
Bo to jedna pompka wystarcza na połowę długości ja tak daję nie na same końcówki
Margot haha widzisz normalna jesteś i to że Twoje włosy nie nocują z Tobą w łóżku to też normalne jest różne patenty już dziewczyny wymyślają coby włosów nie niszczyć
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:14   #815
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
nie musisz się kłaść: jakieś krążenia bioder, skłony, skrętoskłony, pajacyki, wymachy nóg
Aha właśnie miałam pytać, czy takie suche jesz
heroine niby wszystko wiem...ale tak okrutnie mi się nie chce jestem na etapie gdy głowa mówi, że woli nic nie jeść niż ćwiczyć oczywiście tak w przenośni...bo jem żeby nie było
Większość rzeczy jem suchych, mąż się zawsze dziwi...suche ziemniaki, kasza sucha, makaron suchy też zjem, gofry, naleśniki, mięso itd


Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Czbasiu mam nadzieję, że serum i jedwab z biovaxa będą Ci służyć sama czaiłam sie na ten jedwab, ale mam już sporo zabezpieczaczy, myślę że spokojnie 2-3 lata jak nie więcej bym ns nich przeżyła
Bo to jedna pompka wystarcza na połowę długości ja tak daję nie na same końcówki
Margot haha widzisz normalna jesteś i to że Twoje włosy nie nocują z Tobą w łóżku to też normalne jest różne patenty już dziewczyny wymyślają coby włosów nie niszczyć
meeedzik to są porządne zapasy
Teraz mam plan żeby jedwabna poszewkę na poduszkę zakupić- podobno służy i cerze i włosom, zobaczymy...bo jednak swoje kosztuje i trochę mi żal


Właśnie jeden kurier mi impregnat przyniósł i drugi paczke z D nic nie kupiłam specjalnego tylko zmywacz do paznokci i krem do rąk ale taka pogoda, że mi się ruszać do big city nie chciało a, że paczka taniej jak bilet więc się opłaca Teraz muszę Tż przypomnieć o przygotowaniu butów i w sobotę do teściowej pojadę w nowych kozakach będę mieć humor lepszy

A i zamiast wafli zjadłam banana bo zaczynał marnieć na paterze...
__________________
Będzie 55kg na 160cm

Edytowane przez Margot85
Czas edycji: 2014-01-23 o 13:18
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:24   #816
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margot wiem właśnie, ale co poradzę w sumie mam tylko pół jedwabiu GP, końcówkę CHI i jeden cały nie otwarty ( nawet nie otwieram do póki tego nie zużyję ) i serum biovaxa A+E, a ten jedwab GP w marcu jakoś rok minie jak je mam, wydajne jak diabli
A serum największą pojemność ma z tego wszystkiego
Nawet nie wiesz jak ja Ci zazdraszczam tych kozaczków zeszłam całe miasto już chyba z 5 razy i nic nie mogę kupić a mam takie z zeszłego roku na szpilce 10cm + platforma jak je dziś założyłam to już przed domem mało numeru buta nie pokazałam chciałabym jakieś na płaskim ocieplane a mam taki problem, że mam łydki chude i w każdych butach mi odstają i jak kot w butach wyglądam
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 16:21   #817
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Siemanko
Ja już po pracy i obiadku
Jejciu jak w stolicy jest masakrycznie zimno Jak wróciłam z pracy to miałam nos czerwony jak jakiś Rudolf Czerwononosy
Dzisiaj z koleżankami idziemy do baru posiedzieć i uczcić egzaminy więc jakieś %% wpadną zapewne I dzisiaj też nie zdążę poćwiczyć ale za to z dietką będzie ładnie

Dzisiaj melduję:
I płatki owsiane+ suszone śliwki + jogurt naturalny
II jabłko + 2 wafle ryżowe
III: kefir naturalny
IV: dorsz pieczony + kasza gryczana + ogórki kiszone
V: serek wiejski z warzywami albo bułka z almette i dżemem

Czbasia tak bardzo fajna atmosfera panuje w biurze, swobodnie się czuję Tym bardziej że mam koleżankę ze studiów

Dżaga to słodkie Twój mężczyzna się troszczy o Ciebie i wasze maleństwo A rogaliki też bym zjadła

Heroine zdrówka kochana Jak się dzisiaj czujesz?

Coctail bardzo fajne te butki i podobnie jak Paula też takie chciałam ale szkoda było mi kasy

Margot kochana proszę się ogarnąć!! Bo będą baciki

Dobra lecę się ogarniać
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 19:46   #818
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margot dalej kusisz goframi więc ja w sobotę sobie naleśniki zrobię hehe

Cocktail super te buciki

Medzik miałam ten jedwab z biovaxu ale mi bardziej odpowiada to serum
współczuję problemu z butami

Sandera fajne jedzonko no i udanego spotkania


dziewczyny zrobiłam dzisiaj tą pastę z makreli (kupiłam w puszce w sosie) z twarogiem i wyszła pychaa u mnie w domu zawsze robili paste z makreli jajek i masła ale to dosyć kaloryczne

melduję tylko albo i aż jak dla mnie
Banish Fat Boost Metabolism
plank 2min!!! masakra
wall sit 2min 30s
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:14   #819
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
heroine niby wszystko wiem...ale tak okrutnie mi się nie chce jestem na etapie gdy głowa mówi, że woli nic nie jeść niż ćwiczyć oczywiście tak w przenośni...bo jem żeby nie było
Większość rzeczy jem suchych, mąż się zawsze dziwi...suche ziemniaki, kasza sucha, makaron suchy też zjem, gofry, naleśniki, mięso itd
A co z Tiffoczkowaniem? ktoś tu coś obiecywał
Ja też dużo rzeczy lubię "na sucho", no ale na obiad same gofry to tak trochę kiepsko ja wiem, że kalorycznie może i okej, ale no wiesz hm hm

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Właśnie jeden kurier mi impregnat przyniósł
Oooo, super jutro możesz na spacerek śmignąć

Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Dzisiaj melduję:
I płatki owsiane+ suszone śliwki + jogurt naturalny
II jabłko + 2 wafle ryżowe
III: kefir naturalny
IV: dorsz pieczony + kasza gryczana + ogórki kiszone
V: serek wiejski z warzywami albo bułka z almette i dżemem

Heroine zdrówka kochana Jak się dzisiaj czujesz?
Ładny jadłospis

Dziękuję dziś mi już lepiej to jakieś chwilowe zamroczenie było

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobiłam dzisiaj tą pastę z makreli (kupiłam w puszce w sosie) z twarogiem i wyszła pychaa u mnie w domu zawsze robili paste z makreli jajek i masła ale to dosyć kaloryczne

melduję tylko albo i aż jak dla mnie
Banish Fat Boost Metabolism
plank 2min!!! masakra
wall sit 2min 30s
Kusicie tą pastą
A po co masło do pasty dodawać? nie ogarniam

Brawo za ćwiczenia! szalona
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:24   #820
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine sama makrela wedzona z jajkami moze źle by się rozsmarowywała w domu zawsze masło jeszcze dodawali

dziękuję spodobał mi się ten zestawik zresztą tak jak shred with weights i killer buns & thighs więc wszystkie na zmianę będę robiła
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:29   #821
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Heroine sama makrela wedzona z jajkami moze źle by się rozsmarowywała w domu zawsze masło jeszcze dodawali

dziękuję spodobał mi się ten zestawik zresztą tak jak shred with weights i killer buns & thighs więc wszystkie na zmianę będę robiła
Można dodać jogurtu już chyba nawet majonez byłby lepszy

No fajny fajny, ja pewnie też go będę kiedyś wprowadzać ale stopniowo, bo tam dużo skakania i moje serce nie wyrabia na zakrętach


Ja też melduję swój zestaw ćwiczeń podobny do wczorajszego :

-5 min Warm Up
-28 min Shred it With Weights Workout (dzień 14)
-8 min Arms
-8 min Legs
-8 min Stretch
-550 brzuszków
-400 podskoków na skakance
-250 wspięć na palce
-100 krążeń biodrami (po 50 na każdą stronę)
-100 nożyc pionowych
-100 nożyc poziomych
-60 skrętoskłonów
-60 skłonów w rozkroku
-45 sekund plank
-Cool Down z Mel B
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 20:40   #822
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Można dodać jogurtu już chyba nawet majonez byłby lepszy

No fajny fajny, ja pewnie też go będę kiedyś wprowadzać ale stopniowo, bo tam dużo skakania i moje serce nie wyrabia na zakrętach


Ja też melduję swój zestaw ćwiczeń podobny do wczorajszego :

-5 min Warm Up
-28 min Shred it With Weights Workout (dzień 14)
-8 min Arms
-8 min Legs
-8 min Stretch
-550 brzuszków
-400 podskoków na skakance
-250 wspięć na palce
-100 krążeń biodrami (po 50 na każdą stronę)
-100 nożyc pionowych
-100 nożyc poziomych
-60 skrętoskłonów
-60 skłonów w rozkroku
-45 sekund plank
-Cool Down z Mel B

no pewnie że lepszy jogurt ale tak u mnie zawsze robili nikt nie patrzył się na to czy kaloryczne czy nie ale pychotka była

wow
mi by się nie chciało tyle ćwiczeń robić wolę dłuższy filmik hehe dlatego podziwiam
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:49   #823
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
wow
mi by się nie chciało tyle ćwiczeń robić wolę dłuższy filmik hehe dlatego podziwiam
Dzięki no ja właśnie wolę kilka krótszych i trochę dywanowców
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 21:16   #824
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

boshe na dzień dzisiejszy wysłałam od początku stycznia 19 cv i
jeszcze tylko po marketach nie wysyłałam ale chyba zacznę niedługo ;/
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 21:21   #825
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
boshe na dzień dzisiejszy wysłałam od początku stycznia 19 cv i
jeszcze tylko po marketach nie wysyłałam ale chyba zacznę niedługo ;/
Nawet nic mi nie mów...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 21:27   #826
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Nawet nic mi nie mów...
hehe możemy sobie piątkę przybić :/ do maja jak nie znajdę to lecę do sis sobie zarobić kase ale mam nadzieję że jednak coś się uda...
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 23:55   #827
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Margot wiem właśnie, ale co poradzę w sumie mam tylko pół jedwabiu GP, końcówkę CHI i jeden cały nie otwarty ( nawet nie otwieram do póki tego nie zużyję ) i serum biovaxa A+E, a ten jedwab GP w marcu jakoś rok minie jak je mam, wydajne jak diabli
A serum największą pojemność ma z tego wszystkiego
Nawet nie wiesz jak ja Ci zazdraszczam tych kozaczków zeszłam całe miasto już chyba z 5 razy i nic nie mogę kupić a mam takie z zeszłego roku na szpilce 10cm + platforma jak je dziś założyłam to już przed domem mało numeru buta nie pokazałam chciałabym jakieś na płaskim ocieplane a mam taki problem, że mam łydki chude i w każdych butach mi odstają i jak kot w butach wyglądam
meeedzik spoko, nie jest "tragicznie" z Twoimi zapasami Ty testujesz a my dzięki Tobie wiemy co kupić aktualnie też używam jedwabiu GP - gdyby nie wizaż to bym nigdy nie pomyślała, żeby sobie akurat ten produkt kupić a tak mam i jestem zadowolona

Co do kozaków to wiesz...ja 28lat nie mogłam odpowiednio szerokich znaleźć więc wiesz...u mnie zero współczucia dla szczupłych łydek
A tak serio to wiem (od teściowej), że w ta drugą stronę to też jest problem, a teraz też chyba jest moda na takie luźniejsze fasony więc może być faktycznie ciężko...


Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Siemanko
Ja już po pracy i obiadku
Jejciu jak w stolicy jest masakrycznie zimno Jak wróciłam z pracy to miałam nos czerwony jak jakiś Rudolf Czerwononosy
Dzisiaj z koleżankami idziemy do baru posiedzieć i uczcić egzaminy więc jakieś %% wpadną zapewne I dzisiaj też nie zdążę poćwiczyć ale za to z dietką będzie ładnie

Dzisiaj melduję:
I płatki owsiane+ suszone śliwki + jogurt naturalny
II jabłko + 2 wafle ryżowe
III: kefir naturalny
IV: dorsz pieczony + kasza gryczana + ogórki kiszone
V: serek wiejski z warzywami albo bułka z almette i dżemem


Margot kochana proszę się ogarnąć!! Bo będą baciki
sandera powinnam być bita i kopana jak drogi w starożytnym Rzymie bo coś się zebrać nie mogę eh
Mam nadzieję, że się dziś trochę rozerwałaś


Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Margot dalej kusisz goframi więc ja w sobotę sobie naleśniki zrobię hehe

dziewczyny zrobiłam dzisiaj tą pastę z makreli (kupiłam w puszce w sosie) z twarogiem i wyszła pychaa u mnie w domu zawsze robili paste z makreli jajek i masła ale to dosyć kaloryczne

melduję tylko albo i aż jak dla mnie
Banish Fat Boost Metabolism
plank 2min!!! masakra
wall sit 2min 30s
migotenka a dziś kusze racuchami
Cieszę się, że Tobie pasta z twarogiem posmakowała - sama na 4 roku studiów dopiero dałam się namówić na to połączenie - u mnie w domu rodzinnym też nie znane
No i za ćwiczenia


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
A co z Tiffoczkowaniem? ktoś tu coś obiecywał
Ja też dużo rzeczy lubię "na sucho", no ale na obiad same gofry to tak trochę kiepsko ja wiem, że kalorycznie może i okej, ale no wiesz hm hm
Oooo, super jutro możesz na spacerek śmignąć
heroine nawet tifoczków...NIC mi się nie chce...serio...może po weekendzie nabiorę nowej motywacji jak się z chudą kuzynkę Tż spotkam
Gofry to wiem, że żaden obiad...ale tradycyjne dodatki do gofrów to też nie poprawiają sytuacji w sumie tak czasami mam, że wole gofry czy kanapki zjeść niż tradycyjny obiad...wiem, że nie jest to super zdrowe ale co zrobić
Na spacery to mam inne obuwie kozaczki zostawię "lepsiejszą" okazje


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja też melduję swój zestaw ćwiczeń podobny do wczorajszego :

-5 min Warm Up
-28 min Shred it With Weights Workout (dzień 14)
-8 min Arms
-8 min Legs
-8 min Stretch
-550 brzuszków
-400 podskoków na skakance
-250 wspięć na palce
-100 krążeń biodrami (po 50 na każdą stronę)
-100 nożyc pionowych
-100 nożyc poziomych
-60 skrętoskłonów
-60 skłonów w rozkroku
-45 sekund plank
-Cool Down z Mel B
heroine ogromne


Tż zrobił racuchy więc zjadłam 5 no ale to jakby kolacja i podwieczorek w jednym mąki mamy nadmiar więc kombinujemy zanim się robactwo w niej zalęgnieO czywiście ćwiczeń zero

Poczytam jeszcze chwile i idę spać, dobranoc
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 00:19   #828
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
heroine nawet tifoczków...NIC mi się nie chce...serio...może po weekendzie nabiorę nowej motywacji jak się z chudą kuzynkę Tż spotkam
Gofry to wiem, że żaden obiad...ale tradycyjne dodatki do gofrów to też nie poprawiają sytuacji w sumie tak czasami mam, że wole gofry czy kanapki zjeść niż tradycyjny obiad...wiem, że nie jest to super zdrowe ale co zrobić
Na spacery to mam inne obuwie kozaczki zostawię "lepsiejszą" okazje
Każda motywacja jest dobra
No wiem, że dodatki nic nie zmieniają chodziło o całokształt że średnio czasem i ja lubię tak, no ale to bardzo rzadko się zdarza
Myślałam, że nie możesz się doczekać by włożyć kozaczki ja bym pewnie wskoczyła w nie i się przeszła

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
heroine ogromne


Tż zrobił racuchy więc zjadłam 5 no ale to jakby kolacja i podwieczorek w jednym mąki mamy nadmiar więc kombinujemy zanim się robactwo w niej zalęgnieO czywiście ćwiczeń zero

Poczytam jeszcze chwile i idę spać, dobranoc
Dziękuję

A na obiad co było? mam wrażenie, że za mało jesz tu kolację omijasz, podwieczorek zaraz Cię prześwięcę


Ja nadrobiłam seriale i też spadam do łóżeczka dobranoc



Heloł Sandera widzę, że podczytujesz jak tam spotkanie?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 07:26   #829
tinda2aa
Zadomowienie
 
Avatar tinda2aa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej
jak mroźno na zewnątrz, mój termometr pokazuje -15
wstałam o 7.30 i popijając wodę z cytryną czytam co naprodukowałyście

migotenka u mnie wczoraj były naleśniki, juz tak długo za mną chodziły, że nie wytrzymałam będą jeszcze dzisiaj na śniadanie
muszę spróbować ttej pasty z makreli + twaróg, u mnie zawsze robiło się z jajkami, mówisz, że taka dobra?

heroine86 jak zwykle brawa za cwiczenia klask i:

martus9191 jak Ty zawsze wcześnie wstajesz ja jak się położę po 24.00 to ciężko mi wstać o 6.00

Miałam mieć wczoraj zaliczenie ale babka się rozchorowała i przełożyła wstępnie na dzisiaj myślałam, że będę miała juz to z głowy bo mam dość zadać z controllingu jak je wczoraj jeszcze robiłam to musiałam 27-+50 na kalkulatorze liczyć bo juz mi się tak wszystko myliło.
a tu następny tydzień też cały w zaliczeniach...

z jedzeniem może być:
S - placek owsiany + maly kubek kakao
II Ś\ O - 6 pierogów z kapustą
p - pomarańcza
k - naleśniki z dżemem i jogurtem naturalnym
potem jeszcze byłam głodna to o 21 wszamałam 2 marchewki
+ killer.


Miłego dnia wszystkim
__________________
G

Edytowane przez tinda2aa
Czas edycji: 2014-01-24 o 07:34
tinda2aa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 08:11   #830
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margot opamiętaj się
a ja za racuchami nie przepadam tzn uwielbiam ale robię ciasto na naleśniki tylko gęste i dodaje banana i jabłko, bo typowego ciasta na racuchy nie lubię. ja jutro na śniadanko po basenie zrobię sobie naleśniki


Tinda mi bardzo posmakowała powodzenia na zaliczeniach oby sesja szybko minęła to następny tydzień i koniec?



Witam się zajadając kasze manne z dżemikiem uwielbiam kasze mannę, jak byłam mała to prawie codziennie na kolację jadłam ją albo mleko z lanymi kluskami mniam
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 08:34   #831
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry przy kawusi

Śnieg u mnie sypie i zapowiadają mrozy do -30* wtf mam nadzieję, że to się nie sprawdzi

Tinda, dziękuję
Trochę mało tego Twojego jedzonka no i brawo za killera
Trzymam kciuki za zaliczenie

Migotenka, a ja chyba nigdy kaszy manny nie jadłam znaczy, pewnie jako dziecko to jadłam, no ale nie pamiętam tego w jakimś cieście też kiedyś jadłam ale tak solo, na śniadanie czy coś to nie muszę kiedyś spróbować
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 08:43   #832
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry przy kawusi

Śnieg u mnie sypie i zapowiadają mrozy do -30* wtf mam nadzieję, że to się nie sprawdzi

Tinda, dziękuję
Trochę mało tego Twojego jedzonka no i brawo za killera
Trzymam kciuki za zaliczenie

Migotenka, a ja chyba nigdy kaszy manny nie jadłam znaczy, pewnie jako dziecko to jadłam, no ale nie pamiętam tego w jakimś cieście też kiedyś jadłam ale tak solo, na śniadanie czy coś to nie muszę kiedyś spróbować

wow -30 ??? u mnie jest -10 teraz a ja już chcę latooooo!!!!

ja uwielbiam chociaż Martuś pisała że nie jest idealna na dietke ale co tam wyjem i kupię jaglaną. i ciasto jakoś 3miesiące temu robiłam z kaszy pycha i mikser do tego nie potrzebny
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 08:50   #833
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
wow -30 ??? u mnie jest -10 teraz a ja już chcę latooooo!!!!

ja uwielbiam chociaż Martuś pisała że nie jest idealna na dietke ale co tam wyjem i kupię jaglaną. i ciasto jakoś 3miesiące temu robiłam z kaszy pycha i mikser do tego nie potrzebny
No podobno ja też chcę lato...

Nio, na dietkę nie bardzo ta kaszka, ale na śniadanie czasem... ja jadłam takie ciasto: krem czekoladowy z kaszy manny przekładany herbatnikami pyszne to było
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 08:56   #834
tinda2aa
Zadomowienie
 
Avatar tinda2aa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

U mnie to ciasto nosi nazwę Stefanka, kiedyś je robiłam ale albo coś sknociłam albo po prostu nie trafiło w moje kubki smakowe
Ja już po śniadanku, były dwa naleśniki z podsmażonym tartym jabłkiem, standardowo polane jogurtem i kakao

Teraz zabieram się za kodeks spółek handlowych
A Wy jakie plany na dzisiaj?

Wysłane z mojego GT-S7560
__________________
G
tinda2aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 09:04   #835
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine dokładnie takie samo robiłam uwielbiam

Tinda powodzenia w nauce ja muszę zabrać się za sprzatanie, później ruszyć tyłek na miasto porozglądać się za jakimiś trekkingami może jakiaś promka będzie, i zajrzeć do h&m za leginsami do ćwiczeń , widziałam w necie że fajne mają no i nie mogę znaleźć nasion na kiełki albo żem ślepa
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 10:08   #836
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heeej
U mnie po kaszlu i gardle nastał katar Jeszcze tak nie miałam że codziennie dolegało mi co innego Także dalej leżę, rozwaliłam się jak zwierzę Tylko muszę jeszcze doglądać znajomej. Wczoraj u nas była, bo mój i TŻ dobry kolega a jej mąż ma zabieg w Lublinie i ta dziewczyna u nas spała. I dziś też zaraz wychodzi do niego do szpitala i pewnie na noc znów przyjdzie.

Hero, u nas zimno ale całe szczęście jeszcze nie hardkor chociaż kolega który pracuje z TŻ i miał akurat nocną zmianę to pisał że -20 było. No a teraz mi telefon -15 pokazuje. W ogóle myślałam żeby iść do lekarza, ale nie wiem czy sobie bym tylko kuku nie zrobiła gdybym wyszła.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 10:20   #837
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Tinda, ja nie mam konkretnych planów ino mieszkanie muszę ogarnąć, bo już się trochę burdelik zrobił i pranie właśnie wstawiłam obiad mam z wczoraj, więc tylko ryż muszę ugotować a tak to pewnie ćwiczenia i Revenge muszę nadrobić

Paula, no lepiej zostań w domu i zdrowiej
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 10:58   #838
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margot haha to nieźle mnie wykorzystałyście ja mam Wam sprawdzać i testować a Wy sobie tylko te najlepsze perełki wybieracie cieszę się, że zadowolona jesteś z jedwabiu GP ja też bym nigdy nawet na niego nie spojrzała gdyby nie wizaż
A tu tyle ciekawych rzeczy można się dowiedzieć
Ty mnie nie strasz, że przede mną jeszcze 3 lata szukania odpowiednio wąskich butów w łydce to wcale śmieszne nie jest, jak ma się w łydce 33-34 cm a wszystkie buty które nawet na all oglądam mają szerokość w łydce 40cm może gdybym miała mniejszy numer buta to byłoby mi łatwiej, a przy 39 to i kozaki w łydce szersze są
Wczoraj przymierzałam już nawet takie które mi się nie podobają, byle by dobre były i tez nie było, wszystkie za szerokie :/
Doopa blada, w środę jeszcze poszukam, bo jedziemy zająć się małym Przemkiem, na parę h, a to od nas 20 km to tam po sklepach się rozejrzę
Migotenka ja mam to serum z biovaxa a jedwab też mnie kusił, ale skoro mówisz, że miałaś to i to i serum wygrywa to chyba nie będę testować
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 11:10   #839
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Madzia, a ile masz kasy na buty? Może nie na miejscu pytanie, ale specjalnie zmierzyłam swoją łydkę (mam 32-33cm) i powiem Ci że jak szukałam butów dla siebie to wszystkie mieszanki skóra/eko skóra oraz całe z ekoskóry też były na mnie o wiele za szerokie. Jednak je mierzyłam bo oczywiście były tańsze. Ale potem podwyższyłam pułap do 200zł i zaczęłam się za polskimi rozglądać i były buty polskich firm (często to jakieś imiona, np. Lucyna, Celina, Basieńska) i wszystkie miały cholewki które albo pasowały jak ulał albo w ogóle były ciasnawe (pamiętam że właśnie te Basieńka mi się tak mocno podobały ale nie brałam przez to że ciasnawe)
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 11:58   #840
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Meeedzik Dzięki za odpowiedź dot. włosów

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Like Zdrowiej kochana Wszystkie się rozlożyly na wątku no... Nie wolno

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
[Ja też już po ćwiczeniach zaliczone na dziś:

-5 min Warm Up
-Shred it With Weights Workout (dzień 13)
-8 min Arms
-8 min Legs
-8 min Stretch
-550 brzuszków
-350 podskoków na skakance
-200 wspięć na palce
-100 krążeń biodrami (po 50 na każdą stronę)
-100 unoszeń nóg w pozycji klęczącej (po 50 każda noga)
-100 nożyc pionowych
-100 nożyc poziomych
-60 skrętoskłonów
-60 skłonów w rozkroku
-45 sekund plank
-Cool Down z Mel B



---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
U mnie skromnie
100 nożyc poziomych,
50 pionowych,
150 brzuszków
i 20 minut hula hop


---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

[QUOTE=migotenka;44746993
melduję c.d
shred with weights
500 x skakanka
wall sit 2min 20s
plank 2min nie wiem jak więcej dam rade...[/QUOTE]

Następna szalona z ćwiczeniami


---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Kurcze ja znowu oglądam te szczuplutkie wyćwiczone laski ale jeden plus jest dzięki temu słodyczy nie ruszam
Mnie to demotywuje zawsze Patrze na nie i myśle, że nigdy taka nie będę i idę się zażerać, no bo skoro nie będę to co za różnica czy zjem 1 pączek czy 10?:P

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
teraz siedzę z olejami na włosach
Hiehie, też postanowiłam zadbać dzisiaj o włosy Tylko ja dałam sobie balsam na włosy

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Ale pospałam dziś właśnie wypiłam kawę i idę coś zjeść na śniadanie...
Sieeeeema śpiochu
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 17:40:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.