Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-10? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-26, 11:58   #1
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919

Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-10?


U mnie wybuchła afera, bo w czasie pewnego towarzyskiego spotkania oceniano znajome nam dziewczyny pod względem walorów fizycznych i dziewczyna jednego się obraziła, bo jej luby dał jej tylko 7/10 (albo może poszło o to, że pozwolił ją oceniać).

Co o tym sądzicie? Słuszne ma pretensje?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:12   #2
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Odwrócę pytanie: a jak Ty bys się czuł, gdyby Twoja dziewczyna i jej koleżanki w taki sposób oceniają facetów i Tobie przypadłaby ocena 7/10? Czułbys się nieatrakcyjny?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:13   #3
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
U mnie wybuchła afera, bo w czasie pewnego towarzyskiego spotkania oceniano znajome nam dziewczyny pod względem walorów fizycznych i dziewczyna jednego się obraziła, bo jej luby dał jej tylko 7/10 (albo może poszło o to, że pozwolił ją oceniać).

Co o tym sądzicie? Słuszne ma pretensje?
Słusznie, dla mnie takie ocenianie to szczyt wieśniactwa. A już pozwolenie, żeby moi kumple oceniali moją dziewczynę... Porażka nie facet. Kopnęłabym w tyłek na do widzenia.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:15   #4
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Odwrócę pytanie: a jak Ty bys się czuł, gdyby Twoja dziewczyna i jej koleżanki w taki sposób oceniają facetów i Tobie przypadłaby ocena 7/10? Czułbys się nieatrakcyjny?
Dziewczyny podobnie oceniają facetów między sobą, tylko nie tak dosłownie. Poza tym to była luźna rozmowa.

Gdybym usłyszał, że dają mi 7/10 to byłbym zadowolony, bo sam sobie daje 3/10, w porywach 4/10.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:18   #5
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Odwrócę pytanie: a jak Ty bys się czuł, gdyby Twoja dziewczyna i jej koleżanki w taki sposób oceniają facetów i Tobie przypadłaby ocena 7/10? Czułbys się nieatrakcyjny?
7 na 10 to dobry wynik ;d

Gdybym ja się dowiedział, że ktoś ocenia kobiety w skali 1-10, popukałbym się w czoło i mu wytłumaczył, że robi się to w skali 1-11
1-5 ocena brzydoty
6 neutralna (nie ma wad ale nie ma też zalet, no taka przeciętna)
7-11 ocena piękności

Przy założeniu, że od 1 masz odruch wymiotny a po seksie z nią popełniłbyś samobójstwo a 11 to ideał.

Ocenianie kobiet w skali to coś co występuje wszędzie i od zawsze to obserwuję. Czasem mówi się też, że "to taka szóstka ale mądra i rozsądna" i ktoś wie, że fajna dziewczyna chociaż nie powala urodą
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:26   #6
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Gdybym usłyszał, że dają mi 7/10 to byłbym zadowolony, bo sam sobie daje 3/10, w porywach 4/10.
Skoro tak, to jakbyś się poczuł, gdyby Twoja dziewczyna dała Ci 2/10?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:28   #7
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
U mnie wybuchła afera, bo w czasie pewnego towarzyskiego spotkania oceniano znajome nam dziewczyny pod względem walorów fizycznych i dziewczyna jednego się obraziła, bo jej luby dał jej tylko 7/10 (albo może poszło o to, że pozwolił ją oceniać).

Co o tym sądzicie? Słuszne ma pretensje?
Ma słuszne pretensje.
Do przeprowadzenia doświadczenia, będziemy potrzebowali minimum empatii (gdzieś tak na poziomie pierwotniaka) i doświadczenia związkowego.

Jeśli partner, który z założenia jest z nami, bo jesteśmy dla niego naj- mówi nam, że "Wiesz Kazik, dla mnie to Ty mocna siódemka jesteś na linijce" to robi się mocno nie halo. To oznacza, że są osoby, które bardziej jej się podobają (8, 9 i 10), a jest ze mną, bo tamci to "zbyt wysoka liga".
Twój partner/ka powinien mieć zawsze maksymalną ocenę. To ta osoba powinna Ci się podobać najbardziej.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 12:32   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Ja mam dystans do siebie i świadomość, że chociaż podobam się mężczyznom, to zapewne nie wszystkim. Każdy ma inny gust. A jeśli ktoś ma chęć mnie oceniać? Chyba mi to obojętne, obrażona się nie poczuję.
Nie oszukujmy się, nawet nasz facet widzi niedostatki naszej urody, ale to nie ma nic wspólnego z uczuciami.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:37   #9
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

To tylko pokazuje jak przedmiotowo traktuje ją ten facet.
Mało tego pozwala, żeby tak samo przedmiotowo traktowali ją jego kumple i obgadywali za plecami. Zero szacunku. I to nie chodzi czy ocena niska, czy wysoka ale o sam fakt oceniania w skali, jak kawał mięcha.
Towarzystwo buraczane. Wyśmiałabym

Edytowane przez kiciun
Czas edycji: 2014-01-26 o 12:39
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:39   #10
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Te spotkania towarzyskie, na które chadzasz nasuwają mi pytanie... Jak tam przygotowania do testów gimnazjalnych?
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:49   #11
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Skoro tak, to jakbyś się poczuł, gdyby Twoja dziewczyna dała Ci 2/10?
1. Gdyby ona miała podobne noty, to bym się nie dziwił jej, na bezrybiu i rak rybą.
2. Gdyby miała wysokie noty to pomyślałbym:
- jaki mam cudowny charakter
- jaki jestem świetny w łóżku
- jak świetnie muszę zarabiać

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Te spotkania towarzyskie, na które chadzasz nasuwają mi pytanie... Jak tam przygotowania do testów gimnazjalnych?
Z anarchistami nie rozmawiam!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 12:59   #12
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Powinieneś już wyrosnąć z gimnazjalnych rozrywek.
Twój intelekt: 0/10
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:00   #13
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Sama kilka razy bawiłam się w ten sposób ze znajomymi i oceniałyśmy w skali 1 - 10 znajomych facetów Wiec byłabym hipokrytką gdybym się miała o to obrażać. A co do oceny 7/10, cóż - pomyślałabym, że a) jestem z nieodpowiednim facetem, bo b) jest chyba ślepy i głupi
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:03   #14
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 808
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Gdybym ja się dowiedział, że ktoś ocenia kobiety w skali 1-10, popukałbym się w czoło i mu wytłumaczył, że robi się to w skali 1-11
1-5 ocena brzydoty
6 neutralna (nie ma wad ale nie ma też zalet, no taka przeciętna)
7-11 ocena piękności

Przy założeniu, że od 1 masz odruch wymiotny a po seksie z nią popełniłbyś samobójstwo a 11 to ideał.

Ocenianie kobiet w skali to coś co występuje wszędzie i od zawsze to obserwuję. Czasem mówi się też, że "to taka szóstka ale mądra i rozsądna" i ktoś wie, że fajna dziewczyna chociaż nie powala urodą
Akurat ja też czesto się spotykam z takim ocenianiem tylko pod względem wyglądu, tylko w skali 1-10 gdzie to 10 to ideał, a jeżeli jakaś dziewczyna jest przeciętna to dają jej 5. Mnie nie wkurza takie ocenianie, nawet bym się chciała dowiedzieć jaką mi dają ocenę
Koleżanka chyba trochę słusznie się wkurza bo ja bymnie chciała żeby mój chłopak mnie oceniał razem ze swoimi kumplami, a jeżeli już niestety by do tego doszlo to od niego powinnam dostać przynajmniej 8/10
Dziewczyny też oceniają facetów, tylko akurat nie w skali tylko mówią czy ktoś jest przystojny, albo nazywają kogoś 'ciachem'
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:07   #15
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Te spotkania towarzyskie, na które chadzasz nasuwają mi pytanie... Jak tam przygotowania do testów gimnazjalnych?
To ja rzucę tym samym pytaniem, bo mi do anarchistek daleko Mi odpowiesz?

Patrzę w moją szklaną kulę i wieszczę, że obracasz się w środowisku buraków i gówniarzy pozbawionych odrobiny empatii oraz mózgu Leszy to wszystko pięknie ujął.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:09   #16
Arman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 120
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Może to jest przedmiotowe traktowanie, ale zdarza się facetom tak oceniać kobiety. Ja osobiście nigdy nie myślałem o poznanej dziewczynie ile ona ma w skali 1-10, ale zdarzyło mi się ocenić jak któryś z moich kolegów zapytał, a nigdy jej nie widział. I to się tyczyło różnych sytuacji. Np. byłem u fryzjera i mówie koledzę, że ładna dziewczyna mnie strzygła, (jakaś nowa załóżmy), i on pyta jaka ona jest z wyglądu, i zamiast się produkować, i mówić niska/wysoka, szczupła, blondynka/brunetka itd. to rzuca się skale i wszystko jasne. Ot taki skrót opisujący wygląd zewnętrzyny. Przy czym kobiety poniżej 5 to mało atrakcyjne, oscylujące wokół 5, przeciętne, a tak od 7 wzwyż, to wyższa półka, ładna atrakcyjna, przy czym 9/10 to chodzące ideały niczym miss świata.
Arman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:10   #17
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Akurat ja też czesto się spotykam z takim ocenianiem tylko pod względem wyglądu, tylko w skali 1-10 gdzie to 10 to ideał, a jeżeli jakaś dziewczyna jest przeciętna to dają jej 5. Mnie nie wkurza takie ocenianie, nawet bym się chciała dowiedzieć jaką mi dają ocenę
Koleżanka chyba trochę słusznie się wkurza bo ja bymnie chciała żeby mój chłopak mnie oceniał razem ze swoimi kumplami, a jeżeli już niestety by do tego doszlo to od niego powinnam dostać przynajmniej 8/10
Dziewczyny też oceniają facetów, tylko akurat nie w skali tylko mówią czy ktoś jest przystojny, albo nazywają kogoś 'ciachem'
Jestem szczery, czekam na twoją fotkę

E tam, nie ma się co czepiać. To, że któraśtam jest ładniejsza to nie znaczy, że jest lepsza jako człowiek. Już 6tka w mojej skali ma wszystko czego trzeba kobiecie :d Tzn byle brzydka nie była a reszta to charakter i dopasowanie (ale to tylko ja).
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:15   #18
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Prawdopodobnie powiedziałabym "aha"


Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja mam dystans do siebie i świadomość, że chociaż podobam się mężczyznom, to zapewne nie wszystkim. Każdy ma inny gust. A jeśli ktoś ma chęć mnie oceniać? Chyba mi to obojętne, obrażona się nie poczuję.
Nie oszukujmy się, nawet nasz facet widzi niedostatki naszej urody, ale to nie ma nic wspólnego z uczuciami.
Dokładnie
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:15   #19
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 808
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Jestem szczery, czekam na twoją fotkę

E tam, nie ma się co czepiać. To, że któraśtam jest ładniejsza to nie znaczy, że jest lepsza jako człowiek. Już 6tka w mojej skali ma wszystko czego trzeba kobiecie :d Tzn byle brzydka nie była a reszta to charakter i dopasowanie (ale to tylko ja).
Nie jestem fotogeniczna zbytnio, wolałabym żebyś zobaczył mnie na żywo, wtedy "robię wieksze wrażenie"

Ja tam uważam, że gdybym była tą 6 to musiałabym mieć naprawdę suuuuper charakter żeby ''dogonić" taką dajmy na to ósemkę
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 13:16   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Beznadziejny temat do rozmów w mieszanym towarzystwie. Zresztą i niemieszanym w życiu nie zdarzyło nam się oceniać facetów w jakiejś tam skali. Facetom wiem, że się to zdarza i spoko, ale to no właśnie: temat ewentualnie tylko na męskie rozmowy, a nie na imprezę, gdzie po prostu komuś się może zrobić przykro. Ktoś tu to dobrze określił: rozrywka rodem z gimnazjum.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:23   #21
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Beznadziejny temat do rozmów w mieszanym towarzystwie. Zresztą i niemieszanym w życiu nie zdarzyło nam się oceniać facetów w jakiejś tam skali. Facetom wiem, że się to zdarza i spoko, ale to no właśnie: temat ewentualnie tylko na męskie rozmowy, a nie na imprezę, gdzie po prostu komuś się może zrobić przykro. Ktoś tu to dobrze określił: rozrywka rodem z gimnazjum.
Z tym się oczywiście zgadzam Ocena nie powinna być taka jawna i słyszana przez osobę ocenianą.

Z tym gimnazjum też trafiłyście Właśnie w gimnazjum się zapytałem paru dziewczyn, ile by mi dały. Ale to bez sensu bo ładny chłopak dostanie może na początku więcej zainteresowania ale nie jest to gwarancją sukcesów z kobietami :d
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:25   #22
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
U mnie wybuchła afera, bo w czasie pewnego towarzyskiego spotkania oceniano znajome nam dziewczyny pod względem walorów fizycznych i dziewczyna jednego się obraziła, bo jej luby dał jej tylko 7/10 (albo może poszło o to, że pozwolił ją oceniać).

Co o tym sądzicie? Słuszne ma pretensje?
Chociażwiem, ze facecitak czasem robią, to wkurzyłabym się, gdyby jawnie ktoś mnie tak oceniał. Już nie mówiąc, o facecie, zktórym byłabym w związku i to jeszcze jak ?7/10



Nie jestem bydłem na sprzedaż, zeby mnie punktować itd. A takie punktowanie z aukcja bydła mi się kojarzy
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:27   #23
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
1. Gdyby ona miała podobne noty, to bym się nie dziwił jej, na bezrybiu i rak rybą.
2. Gdyby miała wysokie noty to pomyślałbym:
- jaki mam cudowny charakter
- jaki jestem świetny w łóżku
- jak świetnie muszę zarabiać
nie mógłbyś być świetny w łóżku mając 2/10 nie wyobrażam sobie czerpania jakiejkolwiek przyjemności seksualnej z facetem, którego oceniam 2/10.
jeśli chodzi o charakter, to trochę smutne, bo `wygląda paskudnie, ale jest taki dobry, czuły i kochający, nie mam serca go zostawić`, podchodzi pod litość
zostają tylko pieniądze, ale jeśli satysfakcjonowałby cię związek, w którym kobieta jest z tobą dla kasy, to nie będziesz miał problemów by taką znaleźć


a tak ogólnie - takie zabawy są oczywiście dziecinne i bla bla bla, ale co kto lubi
natomiast dla faceta jego dziewczyna zawsze powinna być najpiękniejsza.
tak jak to określił kiedyś mój tż, on wie i widzi, że są inne piękne dziewczyny na świecie, ale tylko na mnie patrzy z miłością i to powoduje, że inne mogą się schować


ten koleś możliwe, że wstydził się powiedzieć przed kolegami, że uważa swoją dziewczynę za najpiękniejszą, bo przecież lepiej pokozaczyć i pozachwycać się z kumplami jakimiś innymi koleżankami, że niby on taki wyzwolony, że niby dziewczyna nie trzyma go pod pantoflem, że niby on może to samo co single, i takie tam gimazjalne pitu pitu.
albo nie kocha swojej dziewczyny i naprawdę ocenia jej urodę trochę powyżej przeciętnej.
w obu przypadkach facet jest do skreślenia.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:31   #24
iveriin
Wtajemniczenie
 
Avatar iveriin
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 138
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja mam dystans do siebie i świadomość, że chociaż podobam się mężczyznom, to zapewne nie wszystkim. Każdy ma inny gust. A jeśli ktoś ma chęć mnie oceniać? Chyba mi to obojętne, obrażona się nie poczuję.
Nie oszukujmy się, nawet nasz facet widzi niedostatki naszej urody, ale to nie ma nic wspólnego z uczuciami.
To nie chodzi o gusta i niedostatki, ale o odrobinę kultury.
iveriin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:41   #25
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Kwestia podejscia Gdyby mnie koledzy ocenili 7/10 to bym była zadowolona, gdyby mnie mój partner ocenił 7/10 to byłabym wkurzona . Wiecej oczekuje od partnera, poza tym chce jemu sie bardziej podobac niz inne dziewczyny. Każda kobieta chce byc wyjatkowa dla swojego męzczyzny 7/10 nie brzmi jakos tak wyjatkowo
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:44   #26
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Talking Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;44811091]To ja rzucę tym samym pytaniem, bo mi do anarchistek daleko Mi odpowiesz?

Patrzę w moją szklaną kulę i wieszczę, że obracasz się w środowisku buraków i gówniarzy pozbawionych odrobiny empatii oraz mózgu Leszy to wszystko pięknie ujął.[/QUOTE]


Dzięki, tej
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:47   #27
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Moj ex tak ocenial, zreszta chyba tez na 7/10. Przyznam, ze przykro mi bylo jak powiedzial o mojej kolezance ze jest 9/10. Bo wolalabym byc dla niego najladniejsza, a przynajmniej wolalabym zeby otwarcie tak nie mowil.

W meskim gronie - coz, czego oczy nie widza (a uszy nie slysza), tego sercu nie zal.


wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:51   #28
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Co to za nonsens "chciałabym być najładniejsza dla mojego TŻ", przecież to jest człowiek który posiada oczy i gust, co jest niemożliwe i nielogiczne do zrealizowania.

Niby mówicie, że zwracanie uwagę na wygląd to przedmiotowe traktowanie itd ale same się oceniacie ten pryzmat. Ładniejsza nie znaczy lepsza.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 14:02   #29
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Co to za nonsens "chciałabym być najładniejsza dla mojego TŻ", przecież to jest człowiek który posiada oczy i gust, co jest niemożliwe i nielogiczne do zrealizowania.
to nie jest nonsens, zakochasz się kiedyś to zobaczysz co z oczami i gustem potrafi zrobić miłość.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 14:04   #30
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że faceci oceniają was w skali 0-1

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Co to za nonsens "chciałabym być najładniejsza dla mojego TŻ", przecież to jest człowiek który posiada oczy i gust, co jest niemożliwe i nielogiczne do zrealizowania.

Niby mówicie, że zwracanie uwagę na wygląd to przedmiotowe traktowanie itd ale same się oceniacie ten pryzmat. Ładniejsza nie znaczy lepsza.
Bądź Ty w końcu w związku, to zrozumiesz
Tak jak powiedziałeś gdzie indziej: "nikogo nie obchodzi teoria, obchodzi praktyka".

A jak ten człowiek ma oczy i gust, to po ki diabła wiąże się z kimś, kto mu nie odpowiada wizualnie? Na takiego faceta mam jedno określenie, które zaczyna się na "ch" a kończy tak samo, jak kończy się "wuj".
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 13:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.