Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-27, 14:15   #2551
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Trisdom a ile dziennie tej herbatki z liści malin pijesz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:21   #2552
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

kate1623 strasznie współczuję wyników, nie martw się ale też uważam, że lekarz powinien Cię do szpitala wysłać. Mam nadzieje, że Majeczka jednak się zdecyduje na szybkie wyjście z brzuszka
ja swojemu tż już mówiłam ze jak będę wypędzać Piotrusia to mnie będzie spotykał na klatce schodowej


amelka2006 żeby jednak nie było to nic poważnego i kolejne wyniki były już dobre

nadzwyczajna żeby bakterie szybko uciekły

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
e tam, kilka razy na początku wystarczy dobrze się zaprawić alkoholem a potem już odrastają cienkie włoski i co prawda nie jest to przyjemne, ale już nie boli

A ja informuje wszem i wobec: dziś zaczął się remont kuchni! lodówka stoi w jadalni- świetnie sie komponuje z luksferami, a szafki bez frontów na podłodze świetnie zdobią ścianę z połyskująca tapetą
a ja się z tym nie zgodzę przed moją pierwszą depilacją bikini się zaprawiłam i jeszcze nigdy tak szybko nie wytrzeźwiałam

__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:25   #2553
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Ja niestety polece hurtem:

Trzymam kciuki za poprawę wszystkich niepewnych i gorszych wyników.

Życzę zdrowia poobijanym i mającym trudności w przemieszczaniu się

Co do fotelików, chyba nie pisałam, ale ponieważ kuzynka małża, która nam ostatnio pozyczala, tym razem dala ciała, to zalatwilam sobie uzywke ze sprawdzonego źródła za 100zl z adapterami. Z rodzina to tylko na zdjęciu...

Wczoraj cale popołudnie i wieczór robiliśmy mala sesje zdjeciowa, dziś do południa goście na kawce, potem obiad i dopiero teraz miałam czas Was doczytać.

Kate - Ty już mozesz rodzic, życzę Ci, żebyś nie musiała długo czekać.

Mariola - zdrówka i siły!

Tyle pamiętam...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:27   #2554
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Właśnie się kąpałam i pierwszy raz naprawdę nie mogłam wyjść z wanny
Siedziałam i się sama do siebie śmiałam i zastanawiałam się jakby tu się wydobyć z tej wanny Ledwo wylazłam, serio.
Dziś mam problemy z poruszaniem, stawy mnie bolą, że nie mogę w ogóle chodzić. Nic dziwnego, że nie mogłam się wyciągnąć z wanny.
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:35   #2555
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
a ja się z tym nie zgodzę przed moją pierwszą depilacją bikini się zaprawiłam i jeszcze nigdy tak szybko nie wytrzeźwiałam
Może za mało wypiłaś

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
No jakbyś u mnie była - nie muszę teraz tylko trzeba się zainstalować z lapem przy stole najbliżej lodówki, jakby się dobrze wygimnastykować, to bez wstawania z krzesła ją otworzę
Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Żartowałam
Marzenie cieżarnej - otwieranie lodówki bez ruszania dupy
Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Nie myślałam dotąd o tym w ten sposób, to jest genialne!! może tak ją zostawię do porodu
Po głębszym namyśle doszłam do wniosku, że znacznie lepszym rozwiązaniem będzie ustawienie lodówki w sypialni. Nie musiałabym z łóżka nawet wstawać co prawda moja sypialnia jest wielkości pudełka od zapałek, ale co tam, komu potrzebna szafka nocna, jak można mieć żarcie w zasięgu ręki

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
1. To ja za Was tez kciuki potrzymam

2. Nie mam pojecia
Dzwonilam w zeszlym tygodniu to mowili ze do konca tygodnia bedzie. Dzisiaj zadzwonilam i wciaz nie ma
1. To co, zaczynamy grę w totka, czy składamy mężom CV na stanowisko prezesa?

2. Może jakaś mała zadymka w sklepie? pisałaś, że cos ostatnio awanturna jesteś, wykorzystaj to w słusznej sprawie
Nasz pan od kuchni zwykle jest mocno powolny w wykonaniu prac (robił nam 3 szafy, szafki w łazience i toalecie), ale tym razem gdy zobaczył mój brzuch od razu zapowiedział, że w miesiąc skończy na pewno Zna mnie sprzed ciąży i wie, jaka bywam marudna i dręcząca, więc teraz chyba woli nie ryzykować
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:36   #2556
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Wróciłam od gina, szyjka nadal zamknięta i trzyma, więc teoretycznie wszystko dobrze. Infekcja wyleczona, morfologia dobra, nawet hemoglobina mi tak wzrosła, że nie pamiętam czy przed ciążą taką miałam
I powiem Wam, że te wyniki krwi mają ogromne znaczenie na nasze samopoczucie, bo czuję się znacznie lepiej niż wtedy gdy hemoglobina spadła.

Tequiba - dopisz proszę następną wizytę 17.02. oraz ostatnie usg - 14.02.

Trochę się zestresowałam tylko, bo szukał pulsu detektorem i coś ten detektor szwankował, małyt uciekał w brzuchu i się chował i nie słyszałam tak wyraźnie bicia serca, jak zwykle... Coś było słychać, ale bardzo szumiało i gdzieś tam jakby w oddali. A ostatnim razem tak waliło serce, że chyba w poczekalni było słychać. GIn nic nie powiedział że coś jest nie tak, ale jakiś taki stres pozostał...


No dobra, idę nadrabiać.
mój gin zawsze mierzy przez usg tętno i na ostatnich dwóch wizytach też miał problem ze zmierzeniem, bo młoda się ruszała

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Obiecane przepisy na koktajle przyspieszające poród. UWAGA- można stosować dopiero w 40. tygodniu, gdy lekarz stwierdzi rozmiękczoną szyjkę. Olej rycynowy działa silnie naskurczowo.

1. koktajl poloznych.

2 łyżki oleju rycynowego
250 ml soku z moreli lub pomarańczowegii do pol litra dopelnia sie woda mineralna gazowana (koniecznie gazowana musi byc)
2 lyzki musu migdałowego (niekoniecznie)
Wypija sie ten specyfik w ciagu pol godziny.

W wersji niemieckiej widziałam jeszcze 20ml wódki. Smak oleju można wg mnie neutralizować inaczej, np. wodą gazowaną.

Jeżeli wszystko jest gotowe to dziecię przychodzi na świat tego samego dnia.
Metoda o średnim stopniu bezpieczeństwa, ze względu na silne właściwości przeczyszczające i odwadniające.

2. Herbatka na skurcze:
* 1 laska cynamonu
* mały korzeń imbiru
* 5-10 goździków
* 6-8 łyżeczek ziela werbeny

Zalać w dzbanku i popijać z rana. Działa po 1- 2 dniach.

3. Masaż brzucha olejkami eterycznymi- cynamonowym, chabrowym i imbirowym. Podobno wywołuje skurcze.

Zostaje jeszcze seksik, stymulacja brodawek sutkowych, żeby się wydzieliła naturalna oksytocyna i schodzenie ze schodów, jak juz pisała side.

Mam nadzieję, że żadna nie będzie musiała się męczyć do 42. tygodnia ciąży i sposoby się nie przydadzą i będą jedynie ciekawostką.
Brzmi tak powaznie, że chyba w 40 tygodniu będę się bała to wypić

Może na pierwszą stronę?
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:37   #2557
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
najgorsze, że TŻ traktuje moją ciążę, jakbym po prostu gruba była, (takie mam wrażenie), do niego nie dociera że tam jest dziecko, które już pewnie ma ponad 1kg i ma wszystko "normalne" - nogi, ręcę, głowę, brzuch i wygląda podobnie do małego Marco
a czemu tak uważasz? Może on już nie traktuje tego jako coś niesamowitego jak np w pierwszej ciąży?

ag9 wizyta udana a pulsem się nie martw, dopóki dzieć się rusza to chyba nie ma powodów do paniki, a może detektor był w trakcie psucia się

Trisdom jak dla mnie to te herbatki straszne są
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 14:38   #2558
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Nasz pan od kuchni zwykle jest mocno powolny w wykonaniu prac (robił nam 3 szafy, szafki w łazience i toalecie), ale tym razem gdy zobaczył mój brzuch od razu zapowiedział, że w miesiąc skończy na pewno Zna mnie sprzed ciąży i wie, jaka bywam marudna i dręcząca, więc teraz chyba woli nie ryzykować
wzbudzasz respekt
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:41   #2559
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość

Ja mam tylko 2 pokoje - salon i sypialnie. Teraz szykuje malemu kacik w sypialni i mysle ze to w zupelnosci wystarczy
A kiedys po prostu przeniesiemy sie do salonu, a pokoj bedzie tylko dla dziecka.
My tak samo. Narazie wstawiliśmy łóżeczko i regał do sypialni, a kiedyś z bólem serca będzie trzeba zrezygnować z sypialni. No chyba że do tego czasu zmienimy mieszkanie

Koleżanka wyniosła się z sypialni i odstąpiła ją dziecku, jak mały skońcył rok - stwierdziła że ma dosyć walających się zabawek WSZĘDZIE

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Gimnastyka to mało powiedziane Mi nawet z lusterkiem ciężko [COLOR="Silver"]
Może komuś przyda się mój patent, ale ja ostatnio biorę prysznic na stołku. Wstawiał sobie taboret do kabiny, nogę zarzucam na nogę i jakoś udaje mi się ogolić. A bikini też na ślepo robię, to nawet z lusterkiem nic nie widzę

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
A właśnie czy wszystkie już "przymierzałyście" foteliki do samochodów ??
Czy dopiero jak ktoś po Was będzie jechał odebrać ze szpitala?
Mi tż mówi, że musimy sprawdzić zanim pojadę, bo będzie beret jak się okaże, że nie pasuje
Jeszcze nie przymierzaliśmy ale mamy taki zamiar, przed 5 marca

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A jak coś tam nawet i zostanie to mi to ryba - niech się cieszą, że nie muszą grzebieniem zaczesywać


Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Super, że wszystko ok. A pulsem się nie przejmuj, skoro lekarz nic nie mówił to na pewno jest dobrze
No mam nadzieję... Mały się wierci więc chyba ok.

Swoją drogą czy Wam też się tak dzieciaki "obijają" o pęcherz i szyjkę macicy? Podczas jazdy samochodem to normalnie miałam wrażenie że mi za chwilę wypadnie dołem. Podobnie jest przy chodzeniu. Czuję jak z dnia na dzień on jest coraz większy...

Aha, i jeśli któraś się boi tych posiewów GBS to nie ma czego, miałam dzisiaj - z obu dziur, ale to faktycznie jest tylko z okolic odbytu, nie ze środka, więc nic strasznego
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:43   #2560
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

bebe97 chyba musiałabym się upić tak konkretnie, bo wtedy wypiłam dużo jak na siebie
teraz mam sposób, jak się depiluje to się wkur. i z satysfakcją wyklinam każdy wyrwany włosek wg mnie nie ma nic lepszego
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!


Edytowane przez monkaa321
Czas edycji: 2014-01-27 o 14:57
monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:45   #2561
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
ja wczoraj ładnie wydepilowałam nóżki teraz mi włosy rosną wolno to może będzie do porodu
Jeszcze podwozie na piątkową wizytę, ale to musze się psychicznie przygotować na gimnastykę
Ja już mam mega dość golenia podwozia to jakaś masakra, a w sumie staram się nie zapuszczać tam bo nie znam dnia ani godziny

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość

Mam pytanie z serii głupich Jak będą mi odchodzić wody to najpierw odejdzie czop?? Bo ostatnio leżałam sobie w wannie i nagle pomyślałam, co jak odejdą mi teraz wody i ja nawet nie zauważę
To może przynajmniej taki glut- czop będzie pływał Teraz się boję wylegiwać długo w wannie
To podobno różnie bywa, najgorsze jak się wody sączą bo możesz nawet nie zauważyć.Ja kontroluje kibel za każdym pójściem do lazienki i boję się wstawać w salonie z kanapy bo mamy nowy dywan i nie chciałabym go "zachlapać"

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość

Ale miałam ubaw - mama poszła dać psu wody i zwiał jej z kojca. A do niego można sobie mówić i wołać - nie przyjdzie no to ja poszłam, ale mnie też olał mama go ganiała z miotłą i soczystymi słowami na ustach a ja stałam i się śmiałam potem mi się udało go położyć na ziemi - wielki jest bydlak i nie mogę ryzykować żeby mi skakał po brzuchu - i miotłą go przesuwałyśmy po śniegu do kojca
tego mi było trzeba - wyjść na 5 min z domu na świeże powietrze i się powygłupiać


Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
A jak Ci nawet odejdą wody w wannie to chyba poczujesz że poziom wody sie podnosi?
Druga sprawa skurcze - nie da się przegapić. Po czytaniu opisów porodów u styczniówek stwierdzam, ze jak sie zaczną skurcze to ile się da wysiedze jeszcze w domu. Tyle mi się męczyć tu, co tu, a w domu bardziej komfortowo jednak.
Ja zostaję w domu do momentu gdy skurcze nie będą co 5 minut tak mi mówił gin i radziły koleżanki

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Wróciłam od gina, szyjka nadal zamknięta i trzyma, więc teoretycznie wszystko dobrze. Infekcja wyleczona, morfologia dobra, nawet hemoglobina mi tak wzrosła, że nie pamiętam czy przed ciążą taką miałam
I powiem Wam, że te wyniki krwi mają ogromne znaczenie na nasze samopoczucie, bo czuję się znacznie lepiej niż wtedy gdy hemoglobina spadła.

Tequiba - dopisz proszę następną wizytę 17.02. oraz ostatnie usg - 14.02.

Trochę się zestresowałam tylko, bo szukał pulsu detektorem i coś ten detektor szwankował, małyt uciekał w brzuchu i się chował i nie słyszałam tak wyraźnie bicia serca, jak zwykle... Coś było słychać, ale bardzo szumiało i gdzieś tam jakby w oddali. A ostatnim razem tak waliło serce, że chyba w poczekalni było słychać. GIn nic nie powiedział że coś jest nie tak, ale jakiś taki stres pozostał...


No dobra, idę nadrabiać.
Gratulacje za dobre wyniki a co do detektora to jakoś na ostatnich wizytach położnej się baterie rozładowywały i też ledwo słyszałam więc nie martw się na pewno wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Obiecane przepisy na koktajle przyspieszające poród. UWAGA- można stosować dopiero w 40. tygodniu, gdy lekarz stwierdzi rozmiękczoną szyjkę. Olej rycynowy działa silnie naskurczowo.
.
Dziękuje bardzo za przepisy .Trisdom jak myślisz mogłabym zrobić sobie ten koktail położnych czy lepiej nie ryzykować na razie?
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 15:01   #2562
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
Trisdom a ile dziennie tej herbatki z liści malin pijesz?
Zaparzam sobie dzbanek razem z Roibossem do smaku i czasem innymi ziołami. Sypie 2 czubate łyżeczki tych liści, a reszty- jak wyjdzie. Raz dziennie, bo położna powiedziała, że to działa w czasie, a nie po ilości.

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
a czemu tak uważasz? Może on już nie traktuje tego jako coś niesamowitego jak np w pierwszej ciąży?

ag9 wizyta udana a pulsem się nie martw, dopóki dzieć się rusza to chyba nie ma powodów do paniki, a może detektor był w trakcie psucia się

Trisdom jak dla mnie to te herbatki straszne są
Dla mnie większość to też tylko ciekawostki. Regularnie piję liście malin chyba tylko- reszta sporadycznie, chociaż może jeszcze pokrzywę, żeby mi się za dużo zbędnej wody w organizmie nie zbierało.

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za przepisy .Trisdom jak myślisz mogłabym zrobić sobie ten koktail położnych czy lepiej nie ryzykować na razie?
Jak masz jeszcze twarda szyjkę, to koktajlu nie wolno. Zostają Ci sposoby na zmiękczanie- czyli schody, przytulanki i olejki eteryczne.
Oksytocynę z brodawek i koktajle stosuje się jak szyjka jest miękka i brakuje skurczy i rozwarcia.
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 15:03   #2563
Stokrotka18
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka18
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Dziewczyny, wczoraj zauwazylam, ze zrobily mi sie takie czerwone rozstepy na brzuchu
po boku, mimo iz stosuje krem.
Jakich kremow uzywacie na brzuch i okolice w ciazy?
Stokrotka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 15:03   #2564
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Jak masz jeszcze twarda szyjkę, to koktajlu nie wolno. Zostają Ci sposoby na zmiękczanie- czyli schody, przytulanki i olejki eteryczne.
Oksytocynę z brodawek i koktajle stosuje się jak szyjka jest miękka i brakuje skurczy i rozwarcia.
Dzięki wielkie no to czas zmiękczać szyjkę , a teraz sobię herbaty z liści zaparzę
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 15:09   #2565
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Ag9 -

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Mój tż jak go poznałam ważył dużo więcej niż teraz i on mnie doskonale rozumie co to znaczy dźwigać dodatkowe kilogramy Często sam z siebie zakłada mi buty, albo masuje nogi. Kochany jest

Chociaż też mam wrażenie, że nie do końca wie, że w brzuchu jest jego dziecko. Ale dla mnie to też w jakimś stopniu jest jeszcze abstrakcja więc doskonale go rozumiem.
Najwazniejsze zeby sie spisali jak juz dzidzius bedzie na swiecie - w ciazy jakos damy rade

Moj to szczypior od zawsze tez pewnie ciezko mu sobie wyobrazic jak to jest


Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
a ja się z tym nie zgodzę przed moją pierwszą depilacją bikini się zaprawiłam i jeszcze nigdy tak szybko nie wytrzeźwiałam



Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
1. To co, zaczynamy grę w totka, czy składamy mężom CV na stanowisko prezesa?

2. Może jakaś mała zadymka w sklepie? pisałaś, że cos ostatnio awanturna jesteś, wykorzystaj to w słusznej sprawie
Nasz pan od kuchni zwykle jest mocno powolny w wykonaniu prac (robił nam 3 szafy, szafki w łazience i toalecie), ale tym razem gdy zobaczył mój brzuch od razu zapowiedział, że w miesiąc skończy na pewno Zna mnie sprzed ciąży i wie, jaka bywam marudna i dręcząca, więc teraz chyba woli nie ryzykować
1. Zalezy na ile wierzysz w swojego meza - bo my chyba mamy wieksze prawdopodobienstwo wygranej w totka

2. No chyba sie tam przejde
Co do pana od kuchni to madrze ze nie chce Cie denerwowac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 15:46   #2566
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
No więc w morfologii w kółko ostatnio mam podwyższone leukocyty czym mam się nie martwić, źle mi wyszedł mocz : pojawiło się białko (podobno zdarza się w ciąży, ale trzeba to kontrolować) jakieś erytrocyty no i glukoza .Mój lekarz kazał mi się nie zamartwiać bo nie ma tragedii, ale zlecił ponowne badania by to skontrolować plus glukoza na czczo. Mam też dwa razy dziennie po godzinie liczyć ruchy Małej.
Ogólnie mogłabym już zacząć rodzić, ale moja szyjka i Majka chyba się do tego nie zbierają
TeQiba wpisz mi wizytę 3.02 godz. 9:15
Żeby było weselej jak wracałam to zmarzłam bo straszny wiał wiatr, buty mi przemokły,a na dokładkę jedna winda w remoncie ,a druga utkneła i musiałam na 5 piętro iść po schodach także TO ZDECYDOWANIE NIE MÓJ DZIEŃ
rzeczywiście kiepski dziś masz dzień

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
A jak Ci nawet odejdą wody w wannie to chyba poczujesz że poziom wody sie podnosi?
Druga sprawa skurcze - nie da się przegapić. Po czytaniu opisów porodów u styczniówek stwierdzam, ze jak sie zaczną skurcze to ile się da wysiedze jeszcze w domu. Tyle mi się męczyć tu, co tu, a w domu bardziej komfortowo jednak.
Najlepiej jechać do szpitala gdy skurcze są co 7 min. Nie ma sensu się męczyć w szpitalu, lepiej w domu. Położna w szpitalu mówiła, żeby nie panikować jak skurcze pojawią się nagle wieczorem i będą co 3 min przez jakiś czas, bo często gęsto to przepowiadacze, dość szybko znikają, zaleca się obserwować, wziąć kąpiel, bo często przechodzą jak ciało się rozluźni. Co innego jak odejdą wody wtedy trzeba szybko do szpitala

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
A właśnie czy wszystkie już "przymierzałyście" foteliki do samochodów ??
Czy dopiero jak ktoś po Was będzie jechał odebrać ze szpitala?
Mi tż mówi, że musimy sprawdzić zanim pojadę, bo będzie beret jak się okaże, że nie pasuje
owszem, nawet w dwóch autach

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Czekam do konca tego tygodnia, a w lutym im zrobie taka zadyme ze raz dwa mi pieniadze oddadza No chyba ze nie bede miala sily

Co do TZow to sie zgadzam - moj tez jakis taki jakby nieswiadomy. Czasem zapyta czy kopie, od wielkiego dzwonu sam dotknie brzucha zeby poczuc... A tak zeby zapytac jak sie czuje to nic - nawet mam wrazenie ze mi nie wierzy jak mowie ze mi ciezko czy cos
Mój ostatnio narzekał, że wszyscy co go spotkają pytają jak ja się czuje zazdrosny ewidentnie. Że mi ciężko to widzi, zwłaszcza jak sie kłade do łóżka i wstaje, ale ja też w miarę możliwości staram się być aktywna i samodzielna na tyle ile mogę oczywiście. Brzuszek mi ciąży, ale sama zapinam buty i zakładam skarpetki. Ubawiłam się podczas zwiedzania porodówki, bo dziewczyna z mniejszym brzuszkiem i tp 4 tyg późniejszym ode mnie prosiła męża aby ubrał jej ochronne worki na obuwie, nie wiem czy jej już tak ciężko czy jak ale ubawiło mnie to

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Obiecane przepisy na koktajle przyspieszające poród. UWAGA- można stosować dopiero w 40. tygodniu, gdy lekarz stwierdzi rozmiękczoną szyjkę. Olej rycynowy działa silnie naskurczowo.

1. koktajl poloznych.

2 łyżki oleju rycynowego
250 ml soku z moreli lub pomarańczowegii do pol litra dopelnia sie woda mineralna gazowana (koniecznie gazowana musi byc)
2 lyzki musu migdałowego (niekoniecznie)
Wypija sie ten specyfik w ciagu pol godziny.

W wersji niemieckiej widziałam jeszcze 20ml wódki. Smak oleju można wg mnie neutralizować inaczej, np. wodą gazowaną.

Jeżeli wszystko jest gotowe to dziecię przychodzi na świat tego samego dnia.
Metoda o średnim stopniu bezpieczeństwa, ze względu na silne właściwości przeczyszczające i odwadniające.

2. Herbatka na skurcze:
* 1 laska cynamonu
* mały korzeń imbiru
* 5-10 goździków
* 6-8 łyżeczek ziela werbeny

Zalać w dzbanku i popijać z rana. Działa po 1- 2 dniach.

3. Masaż brzucha olejkami eterycznymi- cynamonowym, chabrowym i imbirowym. Podobno wywołuje skurcze.

Zostaje jeszcze seksik, stymulacja brodawek sutkowych, żeby się wydzieliła naturalna oksytocyna i schodzenie ze schodów, jak juz pisała side.

Mam nadzieję, że żadna nie będzie musiała się męczyć do 42. tygodnia ciąży i sposoby się nie przydadzą i będą jedynie ciekawostką.
ja też mam taką nadzieję
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 15:46   #2567
martorka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 515
GG do martorka
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

A kiedy chcecie stworzyć osobną przestrzen dla dziecka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

W tym mieszakniu chyba nie bedzie na to miejsca, ale planujemy wyprowadzke, wiec czas pokaze z krzysiem w jednym pokoju bylismy doo zeszlej jesieni chyba, czyli prawie 5 lat. Ale co z tego jak i tak nadal do nas w nocy przychodzi mam nadzieje ze sie odzywczai jak sie Pawełek urodzi...

http://allegro.pl/show_item.php?item=3872310441 zamowilam kocyk z tej aukcji jednak sie nie powstrzymalam i jeszcze kolezanke namowilam
__________________
73 kg -----> cel 60!!!
martorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 16:04   #2568
agayka111
Raczkowanie
 
Avatar agayka111
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 125
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Witam sie z wami w 34 tyg! Mam pytanko czy ktorejs odszedl juz czop bo mi chyba wczoraj i niewiem czy sie cieszyc czy sie martwic

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
agayka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 16:10   #2569
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Zaparzam sobie dzbanek razem z Roibossem do smaku i czasem innymi ziołami. Sypie 2 czubate łyżeczki tych liści, a reszty- jak wyjdzie. Raz dziennie, bo położna powiedziała, że to działa w czasie, a nie po ilości.



Dla mnie większość to też tylko ciekawostki. Regularnie piję liście malin chyba tylko- reszta sporadycznie, chociaż może jeszcze pokrzywę, żeby mi się za dużo zbędnej wody w organizmie nie zbierało.
Super, dzięki. Zamówiłam dziś liście malin w internecie i jak przyjdą to mam zamiar zacząć regularnie pić. A pokrzywke tez pije codziennie. Zawsze lubiłam.

A jeszcze pytanie takie Apropos herbat i karmienia piersią. Czy kupujecie jakieś herbatki specjalne, no nie wiem, ostatnio widziałam jakieś dla mam karmiących i się zastanawiałam. Mam też koper, bo to wiem ze dobrze pić na początku jak się karmi a poza tym nie wiem.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 16:11   #2570
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

agayka
jesteś pewna? Trochę za wcześnie, chociaż bez czopa też można chodzić kilka tygodni...
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 16:11   #2571
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Zaparzam sobie dzbanek razem z Roibossem do smaku i czasem innymi ziołami. Sypie 2 czubate łyżeczki tych liści, a reszty- jak wyjdzie. Raz dziennie, bo położna powiedziała, że to działa w czasie, a nie po ilości.
a ja skrupulatnie wg przepisu :P po pół łyżeczki i trzy razy dziennie tylko więcej tego sypie i zaparzam, później na szybko piję zimną
ale może faktycznie raz dziennie będę sobie to robiła

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
2. No chyba sie tam przejde
Ja jak zamówiłam łózko, to nie mogłam się doczekać materaca czekałam ponad miesiąc, ale jak minął miesiąc, to dzwoniłam do sklepu co drugi dzień, w końcu pojechałam tam osobiście i nagle się okazało, że materac będzie za 3 dni i był

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Mój ostatnio narzekał, że wszyscy co go spotkają pytają jak ja się czuje zazdrosny ewidentnie. Że mi ciężko to widzi, zwłaszcza jak sie kłade do łóżka i wstaje, ale ja też w miarę możliwości staram się być aktywna i samodzielna na tyle ile mogę oczywiście. Brzuszek mi ciąży, ale sama zapinam buty i zakładam skarpetki. Ubawiłam się podczas zwiedzania porodówki, bo dziewczyna z mniejszym brzuszkiem i tp 4 tyg późniejszym ode mnie prosiła męża aby ubrał jej ochronne worki na obuwie, nie wiem czy jej już tak ciężko czy jak ale ubawiło mnie to

ja też mam taką nadzieję
Mój ostatnio się śmiał, bo jak czekał na mnie w poczekalni u gina, to była dziewczyna z malutkim brzuszkiem i podobno jak siadała i później wstawała to jęczała na całą poczekalnie może dlatego teraz docenia mnie i nie narzeka jak sobie pojęczę
Ja też jeszcze radzę sobie sama chociaż zakładanie skarpetek i butów to jakaś masakra ale traktuje to jako trening
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 16:13   #2572
agayka111
Raczkowanie
 
Avatar agayka111
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 125
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
agayka
jesteś pewna? Trochę za wcześnie, chociaż bez czopa też można chodzić kilka tygodni...
Jestem ale nie byl pobarwiony krwia tylko normalny przejzysty


Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
agayka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 16:16   #2573
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Dołączam do pakowania torby w lutym!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 16:30   #2574
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Witajcie

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A wage ja licze ta sprzed ciazy i tyle ile obecnie pokazuje waga domowa - bo u lekarza pokazuje 2 kg wiecej
Ja też liczę od wagi sprzed ciąży.
A u mnie odwrotnie - u gina pokazuje 2 kg mniej a co ciekawe startowa była taka sama u gina i w domu.
Jak już o wadze mowa to u mnie jest 8 (wg domowej)/6 (wg wagi gina) na plusie (33 wg OM/31 wg gina tc).

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Bede miala troche wiecej czasu, bo przeziebilam sie, wiec nie moge odwiedzac Marco. Mysle, ze pomiedzy odciaganiem mleka uda mi sie wbic znowu w watek

Nie martwcie sie tak o kilogramy, ja po niecalych trzech tygodniach wrocilam do wagi sprzed ciazy. Przytylam w sumie 6 kg.
Spróbuj też trochę odpocząć - należy Ci się.
6 kilo? To b.malutko!

Cytat:
Napisane przez amelka2006 Pokaż wiadomość
Dokładnie podaje wg mojej wagi 2100 gram na plusie
Przytyłaś 2 kg od początku ciąży??

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Witam się z poczekalni do gina.
Ja w 38 tc mam +15kg
Położna powiedziała że czas zacząć rodzic bo mam złe wyniki badań. Zmartwilam sie nimi trochę :-( ciekawe co zaraz powie mój gin
Jeśli gin mówił, że nie ma czym się martwić to nie martw się na zapas.
A jak się wgl czujesz? U Ciebie już tak blisko godziny zero!

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
13 luty na pakowanie torby mi też pasuje
A może troszkę później?

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Z jednej strony Cię rozumiem, ale z drugiej, czy takie małe dziecko potrzebuje od razu swojego pokoju? My mamy z tz jeden pokój i dziecko będzie z nami cały czas. Do wieku chyba 13 lat nie miałam swojego pokoju. Mieliśmy wspólną sypialnie wszyscy i salon.
Ja bym na początku na pewno nie miała parcia na pokój dla dziecka przez co najmniej jakieś 2 lata.
Też tak uważam

Cytat:
Napisane przez wewillrockyou Pokaż wiadomość
hahah, dziewczyny, jak mróz się będzie utrzymywał, to to nas czeka
Na mojej Syberii to b.prawdopodobne. Przynajmniej byśmy nie przegapiły .

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
A ja przez całą ciążę się szoruje szorstką gąbką na nogach i biodrach. Odkąd zrobiły mi się rozstępy na brzuchu zaczęłam też tak traktować brzuch
Nie boisz się tak szorować brzucha gąbką? Kiedyś któraś z Was pisała, że nawet takie dłuższe/mocniejsze głaskanie nie jest zalecane na jakimś etapie .

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
A właśnie czy wszystkie już "przymierzałyście" foteliki do samochodów ??
Czy dopiero jak ktoś po Was będzie jechał odebrać ze szpitala?
Mi tż mówi, że musimy sprawdzić zanim pojadę, bo będzie beret jak się okaże, że nie pasuje
Ja jeszcze nie przymierzałam. I cały czas się martwię, że w tym foteliku maluszek będzie prawie w pozycji siedzącej.

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Wróciłam od gina, szyjka nadal zamknięta i trzyma, więc teoretycznie wszystko dobrze. Infekcja wyleczona, morfologia dobra, nawet hemoglobina mi tak wzrosła, że nie pamiętam czy przed ciążą taką miałam
I powiem Wam, że te wyniki krwi mają ogromne znaczenie na nasze samopoczucie, bo czuję się znacznie lepiej niż wtedy gdy hemoglobina spadła.
za wyniki!

dzięki za Wasze opinie odnośnie laktatora - tak myślałam, że elektryczny lepszy. Wszyscy macie nówki? Czy może ktoś kupował używany?

Dziś mi się śniło, że zajmowałam się noworodkiem (ale we śnie to niby nie było moje dziecko), który się strasznie ukakał. Pamiętam tylko, że dzieciątko miało ciemne włoski a ja nie miałam czasu absolutnie na nic.
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 16:31   #2575
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Szorowanie gąbką po brzuchu wywołuje poród?
Na oddziale położne zalecały trzy razy dziennie masaż brzucha i pleców na wywołanie i drażnienie sutków gąbką tak jak pisałam, podobno to w końcówce przyspiesza poród.

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ja też maszynką - już mam taką wprawę, że i na ślepo mi to nieźle wychodzi
Kupiłam tylko dużo droższe maszynki, żeby za jednym pociągnięciem wszystko zbierały i nie narzekam
A jak coś tam nawet i zostanie to mi to ryba - niech się cieszą, że nie muszą grzebieniem zaczesywać
moja siostra kiedyś gdy ją operowali i miała znieczulenie do kręgosłupa a u góry dali jej głupiego jasia powiedziała lekarzowi który ją operował "pan to musi mieć fajnie taki przegląd fryzur na kaczkach"

lekarz nie mógł do niej przychodzić na obchód bo ledwo trzymał się na nogach jak ją widział, a ona była spalona ze wstydu.

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
A ja informuje wszem i wobec: dziś zaczął się remont kuchni! lodówka stoi w jadalni- świetnie sie komponuje z luksferami, a szafki bez frontów na podłodze świetnie zdobią ścianę z połyskująca tapetą
ojej remont
kocham remonty, u nas się nigdy nie skończą
ja kiedyś miałam sedes w sypialni w sumie to teraz trendy


Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Dzwonilam w zeszlym tygodniu to mowili ze do konca tygodnia bedzie. Dzisiaj zadzwonilam i wciaz nie ma
pociesz się, że my na łóżeczko musimy czekać 5 tygodni, zostały chyba już dwa. conajmniej jakbym zamówiła włoskie łóżeczko ze zdobieniami Versace z inicjałami dziecka Niech nie sciemniają że robią je specjalnie dla mnie
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 16:33   #2576
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Mój ostatnio się śmiał, bo jak czekał na mnie w poczekalni u gina, to była dziewczyna z malutkim brzuszkiem i podobno jak siadała i później wstawała to jęczała na całą poczekalnie może dlatego teraz docenia mnie i nie narzeka jak sobie pojęczę
Ja też jeszcze radzę sobie sama chociaż zakładanie skarpetek i butów to jakaś masakra ale traktuje to jako trening
ja też nie mówię, że się łatwo to robi, no ale ludzie, trochę gimnastyki nie zaszkodzi ta dziewczyna siedziała na krześle, wystarczyło podnieść nogę, zgiąć i położyć na kolanie drugiej nogi, założyć ochraniacz i finito
Niektóre to tak chyba na siłę pokazują jak to ciąża ciąży
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 17:03   #2577
wewillrockyou
Rozeznanie
 
Avatar wewillrockyou
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 622
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Może komuś przyda się mój patent, ale ja ostatnio biorę prysznic na stołku. Wstawiał sobie taboret do kabiny, nogę zarzucam na nogę i jakoś udaje mi się ogolić. A bikini też na ślepo robię, to nawet z lusterkiem nic nie widzę

Swoją drogą czy Wam też się tak dzieciaki "obijają" o pęcherz i szyjkę macicy? Podczas jazdy samochodem to normalnie miałam wrażenie że mi za chwilę wypadnie dołem. Podobnie jest przy chodzeniu. Czuję jak z dnia na dzień on jest coraz większy...
też tak brałam prysznic jak miałam się golić
o tak, Olo chyba uwielbia rączkami machać w tamtych okolicach.. ostatnio czułam go w lewej pachwinie, tak wymachiwał. I nie wiem czy gorsze kopniaki w żebra (auuuuuć) czy machanie w pęcherz (AUUUUĆĆĆĆĆĆĆĆ)

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez martorka Pokaż wiadomość

http://allegro.pl/show_item.php?item=3872310441 zamowilam kocyk z tej aukcji jednak sie nie powstrzymalam i jeszcze kolezanke namowilam
koniecznie daj znać jak przyjdzie!

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Dołączam do pakowania torby w lutym!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czyli dziewczyny, jesteśmy umówione, kolejne pakowanie torby 13 lutego?

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Tż się nie przejmuj, do nich to trochę później dociera niż do nas. My mamy maleństwo przy sobie, czujemy jego ruchy i hormony robią swoje. Do tż to wszystko musi dotrzeć, ale dla niego nie jest to tak realne
dokładnie, oni wolą działać, a czas ciąży to tak jakby dla nich teoria chociaż mój coraz częściej ostatnio się przytula do brzucha i głaszcze albo całuje, no i wyręcza w niektórych obowiązkach, ale za to czasami ma takie dni, że w ogóle jakbym w ciąży nie była
__________________
Oluś

Bąbelek
wewillrockyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 17:07   #2578
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

virginia a kiedy by Tobie pasowało?
Ty masz termin jakoś koło 20 jeśli dobrze pamiętam, to później to nie będzie już trochę późno

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
moja siostra kiedyś gdy ją operowali i miała znieczulenie do kręgosłupa a u góry dali jej głupiego jasia powiedziała lekarzowi który ją operował "pan to musi mieć fajnie taki przegląd fryzur na kaczkach"

lekarz nie mógł do niej przychodzić na obchód bo ledwo trzymał się na nogach jak ją widział, a ona była spalona ze wstydu.
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 17:16   #2579
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

http://tvnplayer.pl/programy-online/...E09,19655.html
jak lubicie Bosacką oglądać/słuchać to polecam
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 17:33   #2580
amelka2006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 247
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 5

Przytyłaś 2 kg od początku ciąży??

Tak, 2 kg od początku
amelka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 13:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.