Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 12:29   #1411
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A teraz jak jestem u Rodziców, spie u Mamy w sypialni i kot ciagle "bada" kto tam spi:P wskakuje na łozko, wącha mnie i mruczy nade mna. Jeden bo drugiemu chyba to wisi, siedzi pod drzwiami pokoju ojca
ale ten mnie molestuje w nocy po mnie łazi...
O boooooże ale kooooooottt sliiiczny
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:30   #1412
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wlosy dziś w dziennym.
Za rada BUNNY kupiłam dziś już na zapas palette color mask 800. pewnie będę malować za miesiąc wiec się przyda
Pięknie wyglądasz w tym kolorze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:36   #1413
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Inka bez cukru jest pyszna! Serio Nie wyobrażam sobie dodawać do niej cukru

Tiaa, ja to miałam przeboje w pierwszej połowie 2013 z włosami W styczniu ścięłam włosy do ramion na dłuższego boba a wczerwcu miałam jeszcze krótsze bo mi się wykruszyły od rozjaśniania i farbowania Dopiero teraz zaczęły ładnie rosnąć i odzyskały naturalny skręt Mam już taką długość że nie muszę ich prostować bo fajnie się same układają

A co do koloru to korci mnie żeby iść do fryzjerki na pasemka i pasemkami dojść do blondu, a potem farbować jakąś 10tką całość Ale z drugiej strony wydaje mi się że mimo że zielone oczy fajnie wyglądają u blondynek to mi blond nie będzie pisany.. Chociaż sama nie wiem. Dziewczyny w blondzie wyglądają wg. mnie delikatniej, bardziej anielsko I chciałabym kiedyś dojść do wymarzonego koloru blond i żeby mi było w nim dobrze, ale boję się że wydam kupę kasy na fryzjerkę a potem okaże się że mi nie pasuje i lipa będzie Dlatego na razie zapuszczam brązowe kłaki

I dzięki za oczy, ale wolałabym niebieskie albo brązowe Chociaż moje też nie są złe, są takie.... kocie



O kurcze to ta dieta chyba nie dla Ciebie Agatko To może lepiej do dietetyka pójść w takim razie?

Spodnie takie: http://ebutik.pl/product-pol-132422-...e-jeansy.html# , a na mnie pokażę jak dorwę aparat od tż Z tym że ja mam grubsze nogi niż ta laska na zdj więc nie ma tego efektu
Nie ma za co .
Ja to myśle że Tobie byłoby fajnie w takim rudo/miodowym blondzie nie żarówa ale taki fajny cieplutki miodzik
Ty własnie na tym zdj. tak delikatnie wyglądasz usta delikatnie różowe, usmiech i te włosy naprawde ładnie zapytaj się bunny czy do Twojej urody by Ci pasował bo ja to tam sobie moge myslec ale jak bunny powie to wszystko wiadomo
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:38   #1414
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz w tym kolorze
Dziekuje to taki jak na opakowaniu teraz

A spodnie super

dietę zastosuje trudno się mowi sprobuje już 2 gi dzień

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
O boooooże ale kooooooottt sliiiczny

Ale ja im chyba za mało jesc daje bo ciagle sa głodne ale nie wiem ile kota się karmi...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:45   #1415
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Nie ma za co .
Ja to myśle że Tobie byłoby fajnie w takim rudo/miodowym blondzie nie żarówa ale taki fajny cieplutki miodzik
Ty własnie na tym zdj. tak delikatnie wyglądasz usta delikatnie różowe, usmiech i te włosy naprawde ładnie zapytaj się bunny czy do Twojej urody by Ci pasował bo ja to tam sobie moge myslec ale jak bunny powie to wszystko wiadomo
Miałam już taki rudo-blond i źle się czułam. Jeśli będę robić blond to chcę taki: https://www.youtube.com/watch?v=NUeGZ1yjQ34

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje to taki jak na opakowaniu teraz

A spodnie super

dietę zastosuje trudno się mowi sprobuje już 2 gi dzień

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Ale ja im chyba za mało jesc daje bo ciagle sa głodne ale nie wiem ile kota się karmi...
Trzymam kciuki żeby to było warte świeczki i były efekty

Spodnie wzięłam bo są klasyczne, będą pasowały do wszystkiego

My tu też opiekujemy się kotem, i on wiecznie głodny jest, można mu dać jeść a za chwilę znowu przybiega pod okno i miauczy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:46   #1416
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A teraz jak jestem u Rodziców, spie u Mamy w sypialni i kot ciagle "bada" kto tam spi:P wskakuje na łozko, wącha mnie i mruczy nade mna. Jeden bo drugiemu chyba to wisi, siedzi pod drzwiami pokoju ojca
ale ten mnie molestuje w nocy po mnie łazi...
Piękna kicia
to rosyjski czy brytyjczyk?

Włoski slicznie Ci błyszczą i kolor piekny ale dla mnie ciemno

Byłam z moim kotem do kontroli,dostał antybiotyk na kolejny tydzień+ odrobaczyłam go, bo dzwonił mój tata i mówił mi,że jego kot zwymiotował martwą gliste a to wszystko przez to ,że na dwór wychodzi i poluje. a w listopadzie był odrobaczany, w grudniu praktycznie nie wychodził,albo "działkowy" kot przytargał do domu.
wiec ja odrazu w razie czego mojego odrobaczyłam
A te z was co maja zwierzeta, które wychodzą na dwór odrobaczacie siebie w razie W co jakiś czas?
Mi wetka dzisiaj powiedziała,że co jakiś czas właściciele zwierząt wychodzących lub mających kontakt ze zwierzętami wychodzącymi powinni sie odrobaczać
moj i spi na poduszce ze mna i łazi i po stole i po kreensie,ale jak to kot, nie upilnuje sie przecież i teraz zasanawiam sie czy przypadkiem sobie i Tż-towi czegoś nie kupić
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:48   #1417
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje to taki jak na opakowaniu teraz

A spodnie super

dietę zastosuje trudno się mowi sprobuje już 2 gi dzień

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------




Ale ja im chyba za mało jesc daje bo ciagle sa głodne ale nie wiem ile kota się karmi...
moje koty też często głodne ale zazwyczaj to jest tak że poprostu nie dają mi zrobić sobie kanapek (z jakąś szyneczką) nawet jak głodne nie są bo dostały 30 min wczesniej jesc

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miałam już taki rudo-blond i źle się czułam. Jeśli będę robić blond to chcę taki: https://www.youtube.com/watch?v=NUeGZ1yjQ34



Trzymam kciuki żeby to było warte świeczki i były efekty

Spodnie wzięłam bo są klasyczne, będą pasowały do wszystkiego

My tu też opiekujemy się kotem, i on wiecznie głodny jest, można mu dać jeść a za chwilę znowu przybiega pod okno i miauczy
No chyba że tak
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 12:49   #1418
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

O fu martwa glizda

wlosy ciemne noo w końcu to poziom 8

A ile się tego kota karmi? On ciagle chodzi i miauczy albo tak podchodzi do psów zamyka oczy i jakby się ociera o nie...
Rosyjski. Ma taki plusz zamiast sierści

EX oby dieta była warta bo jak nie to
oprócz tej herbaty co pic nie mogę to staram się stosować, 2 gi dzieńno ale od czegos trzeba zacząć.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:49   #1419
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Piękna kicia
to rosyjski czy brytyjczyk?

Włoski slicznie Ci błyszczą i kolor piekny ale dla mnie ciemno

Byłam z moim kotem do kontroli,dostał antybiotyk na kolejny tydzień+ odrobaczyłam go, bo dzwonił mój tata i mówił mi,że jego kot zwymiotował martwą gliste a to wszystko przez to ,że na dwór wychodzi i poluje. a w listopadzie był odrobaczany, w grudniu praktycznie nie wychodził,albo "działkowy" kot przytargał do domu.
wiec ja odrazu w razie czego mojego odrobaczyłam
A te z was co maja zwierzeta, które wychodzą na dwór odrobaczacie siebie w razie W co jakiś czas?
Mi wetka dzisiaj powiedziała,że co jakiś czas właściciele zwierząt wychodzących lub mających kontakt ze zwierzętami wychodzącymi powinni sie odrobaczać
moj i spi na poduszce ze mna i łazi i po stole i po kreensie,ale jak to kot, nie upilnuje sie przecież i teraz zasanawiam sie czy przypadkiem sobie i Tż-towi czegoś nie kupić
Ja sie nigdy nie odrobaczałam, ale może faktycznie trzeba u mnie pies tylko wychodzi na dwór...
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:50   #1420
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

My siebie odrobaczamy od zawsze. Nie często a teraz wlasciwie już nie pamiętam kiedy. ale kiedyś regularnie, jak byłam mlodsza i jak Siostra była młodsza.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:56   #1421
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
My siebie odrobaczamy od zawsze. Nie często a teraz wlasciwie już nie pamiętam kiedy. ale kiedyś regularnie, jak byłam mlodsza i jak Siostra była młodsza.
ale chodziłyście do lekarza po receptę czy coś bez recepty w aptece kupowaliście?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 13:22   #1422
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale chodziłyście do lekarza po receptę czy coś bez recepty w aptece kupowaliście?
Nie mam pojęcia czy to był lek na receptę czy bez. Zdaje się ze na receptę bo przeciwrobaczy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:23   #1423
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kylie spokojnie, przeczytaj sobie ten artykul

http://kobieta.onet.pl/zdrowie/profi...robaczac/fh6e6
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:31   #1424
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

BUNNY ja już wprawdzie kupiłam palette mask (ale droga!) ale jak się ma jakościowo mus do maski?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:37   #1425
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kylie spokojnie, przeczytaj sobie ten artykul

http://kobieta.onet.pl/zdrowie/profi...robaczac/fh6e6
wnioskuje z niego,ze musze sie jednak odrobaczyc
siebie i Tz-ta
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:42   #1426
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY ja już wprawdzie kupiłam palette mask (ale droga!) ale jak się ma jakościowo mus do maski?
Mask sa lepsze jakosciowo i maja ladniejsze kolory.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wnioskuje z niego,ze musze sie jednak odrobaczyc
siebie i Tz-ta
A mqsz jakies niepokojace objawy? Jesli nie to ja bym sie nie dala zwariowac.
Zrob badanie kalu-ja mam za kazdym pobytem w szpitalu na jelita po kilka razy i nigdy mi nic nie wyszlo albo krwi w zaleznosci jak cie pokieruje rodzinny.
Na pewno nie robilabym nic na wlasna reke ani nie probowala radosnychmetod z blogow typu sok z ogorkow kwaszonych plus czosnek bo sobie zaszkodzisz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:48   #1427
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A mqsz jakies niepokojace objawy? Jesli nie to ja bym sie nie dala zwariowac.
Zrob badanie kalu-ja mam za kazdym pobytem w szpitalu na jelita po kilka razy i nigdy mi nic nie wyszlo albo krwi w zaleznosci jak cie pokieruje rodzinny.
Na pewno nie robilabym nic na wlasna reke ani nie probowala radosnychmetod z blogow typu sok z ogorkow kwaszonych plus czosnek bo sobie zaszkodzisz.
Objawy? Hmmmm no jesli chodzi o objawy z artykułu niektóre mam. np. ból głowy,ale to jak każdy
Biegunki nie mam,bóle brzucha czasem mam,jak cos zjem to czasem mam takie dziwne uczucie "pustki" w żołądku
nie wiem może za bardzo się schizuje, Tż mówi,że mi psychiatra potrzebny a nie leki na robale
ale jeśli się ma zwierzeta to chyba wypadałoby to zrobić,sama nie wiem..
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:51   #1428
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ale Dziewczyny jak ktoś ma już robaki to lipa...po to zazwyczaj łykamy te leki żeby jednak nic się nie wykluło. Ja brałam i uważam ze jak się ma zwierzęta nie szkodzi brac.

BUNNY mówisz ze mask lepsze? Myslalam ze musy. A jest możliwe ze kolor np. 800 inaczej wyjdzie po musie a inaczej po masce?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:54   #1429
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Objawy? Hmmmm no jesli chodzi o objawy z artykułu niektóre mam. np. ból głowy,ale to jak każdy
Biegunki nie mam,bóle brzucha czasem mam,jak cos zjem to czasem mam takie dziwne uczucie "pustki" w żołądku
nie wiem może za bardzo się schizuje, Tż mówi,że mi psychiatra potrzebny a nie leki na robale
ale jeśli się ma zwierzeta to chyba wypadałoby to zrobić,sama nie wiem..
Ja sadze ze troche schizujesz, ale jesli temat cie meczy to porozmawiaj z rodzinnym o swoich obawach i on ci doradzi.
Mysle ze albo da ci recepte od reki albo skierowanie na badania.
Pustka w zoladku,ssanie- pierwsze objawy pozniejszej nadkwasnosci czy wrzodow na dwunastnicy. To po sobie wiem , po mojej mamie itp.
Ja musze w tej chwili max co 2 godziny zjesc choc kesek bo bole okrutne. Spac z tego bolu nie moge i nieraz napycham sie przed snem.

Gdyby to naprawde bylo tak grozne to weterynarze by przypominali wlascicielom szczepiacym zwierzeta, pamietaj pan o odrobaczeniu tez siebie...
A i lekarze rodzinni mieliby to w codziennej praktyce jak szczepienia, ginekolodzy jak cytologie co roku itp.
Pomysl sama.


Dobra lece do gina, trzymajcie kciuki.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 13:59   #1430
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale Dziewczyny jak ktoś ma już robaki to lipa...po to zazwyczaj łykamy te leki żeby jednak nic się nie wykluło. Ja brałam i uważam ze jak się ma zwierzęta nie szkodzi brac.

BUNNY mówisz ze mask lepsze? Myslalam ze musy. A jest możliwe ze kolor np. 800 inaczej wyjdzie po musie a inaczej po masce?
no mi sie wydaje,że nawet jak się ma robale to są na to leki przecież

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja sadze ze troche schizujesz, ale jesli temat cie meczy to porozmawiaj z rodzinnym o swoich obawach i on ci doradzi.
Mysle ze albo da ci recepte od reki albo skierowanie na badania.
Pustka w zoladku,ssanie- pierwsze objawy pozniejszej nadkwasnosci czy wrzodow na dwunastnicy. To po sobie wiem , po mojej mamie itp.
Ja musze w tej chwili max co 2 godziny zjesc choc kesek bo bole okrutne. Spac z tego bolu nie moge i nieraz napycham sie przed snem.

Gdyby to naprawde bylo tak grozne to weterynarze by przypominali wlascicielom szczepiacym zwierzeta, pamietaj pan o odrobaczeniu tez siebie...
A i lekarze rodzinni mieliby to w codziennej praktyce jak szczepienia, ginekolodzy jak cytologie co roku itp.
Pomysl sama.


Dobra lece do gina, trzymajcie kciuki.
ale to po zjedzeniu takie uczucie pustki może świadczyć o nadkwasocie?:pr osi:
najwyzej zapisze sie do rodzinnego, w sumie nigdy u niego jeszcze nie byłam,bo odkąd sie przeprowadziłam to nie potrzebowałam,ale myślę ,że to dobry moment poznać swojego rodzinnego

Powodzenia Kochana, daj znac jak już bedziesz wiedziała co i jak
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:04   #1431
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kylie jasne ze sa. Ale jak sa robale to muszą się wykluć ze tak powiem a te leki zabijają już jaja bez robali samych...mam nadzieje ze rozumiesz
Ja bym wziela dla spokoju, a rodzinny może niestety nie mieć na ten temat wystarczającej wiedzy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:13   #1432
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kylie jasne ze sa. Ale jak sa robale to muszą się wykluć ze tak powiem a te leki zabijają już jaja bez robali samych...mam nadzieje ze rozumiesz
Ja bym wziela dla spokoju, a rodzinny może niestety nie mieć na ten temat wystarczającej wiedzy.
Ja żem hipochondryk
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:17   #1433
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny, ale w badaniach nie zawsze wychodzi, że masz jakieś robaki, nawet jeśli je masz. Wiem, bo przechodziłam to z moim synkiem. W badaniach wyszło, że jest czysto, a jeszcze tego samego dnia się ujawniły. I dopiero wtedy, rodzinny przyciśnięty do muru, powiedział, że nie zawsze badania są wiarygodne! I nie zawsze dają one o sobie znać! Więc jeśli ma się zwierzaczki w domu, to dla świętego spokoju, profilaktycznie powinno się odrobaczać. Takie jest moje zdanie na ten temat

bunny trzymam kciuki, żeby wszystko wyszło dobrze

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kylie jasne ze sa. Ale jak sa robale to muszą się wykluć ze tak powiem a te leki zabijają już jaja bez robali samych...mam nadzieje ze rozumiesz
Ja bym wziela dla spokoju, a rodzinny może niestety nie mieć na ten temat wystarczającej wiedzy.
Zgadzam się, niektórzy z lekarzy rodzinnych olewają ten temat.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:34   #1434
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Rodzinny zdarza się ze nie wie nawet o co chodzi. Rodzinni sa rozni-sa super a sa byle jacy. wiadomo jak wszyscy ale czy nie latwiej się odrobaczyć raz na jakiś czas i mieć spokoj?

Pozale się Wam bylam się po farbe i zaszłam do stradiego, zawsze tam zachodzę bo go uwielbiam:P i mierzyłam spodnie dzwony-bo chciałam i one sa długie takie ze nie wiem:/wszystkie ich spodnie są ok a te dzwony masakra, nawet pani mowila ze musiała powiesić je wyżej niż zawsze. i tu pytanie-czy one sa takie długie po to żeby nosić je ze szpilami? I co myślicie o takim fasonie spodni?

http://www.stradivarius.com/webapp/w...?menuId=298037
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:38   #1435
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Rodzinny zdarza się ze nie wie nawet o co chodzi. Rodzinni sa rozni-sa super a sa byle jacy. wiadomo jak wszyscy ale czy nie latwiej się odrobaczyć raz na jakiś czas i mieć spokoj?

Pozale się Wam bylam się po farbe i zaszłam do stradiego, zawsze tam zachodzę bo go uwielbiam:P i mierzyłam spodnie dzwony-bo chciałam i one sa długie takie ze nie wiem:/wszystkie ich spodnie są ok a te dzwony masakra, nawet pani mowila ze musiała powiesić je wyżej niż zawsze. i tu pytanie-czy one sa takie długie po to żeby nosić je ze szpilami? I co myślicie o takim fasonie spodni?

http://www.stradivarius.com/webapp/w...?menuId=298037
Dlatego zapisałam sie na 12 lutego do lekarza


Przepraszam ale mi ten fason sie kompletnie nie widzi
ja wole Skinny, jak już to proste nogawki
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:22   #1436
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Pozwolę sobie napisać coś na temat odrobaczania
Jeśli jest się właścicielem kota, szczególnie wychodzącego lub takiego, któremu podajemy w posiłku surowe mięso to dość często powinniśmy starać się go odrobaczać. Kotki zdecydowanie bardziej są narażone na występowanie w ich organizmie pasożytów, są też częstymi żywicielami pośrednimi. To właśnie sprowadza się do tego, że warto od czasu do czasu poprosić lekarza rodzinnego o wypisanie recepty na preparat odrobaczający dla człowieka (zwykle kosztują grosze). I mowa tu nie o środkach ziołowych, które stwarzają niekorzystne środowisko dla pasożytów (profilaktyka) ale preparaty, które jeśli w naszym organizmie znajdują się ''robale'' skutecznie je zwalczą (chyba, że bylibyśmy nosicielami groźniejszych pasożytów, ale nie popadajmy w paranoje, jeśli u naszego pupila takowych nie wykryliśmy). Także, takie moje zdanie
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:27   #1437
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Jak ja nie przepadam za kotami to takie jak Ty masz Agata są śliczne

Mi dzwony też się nie widzą, na sobie oczywiście
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:29   #1438
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie napisać coś na temat odrobaczania
Jeśli jest się właścicielem kota, szczególnie wychodzącego lub takiego, któremu podajemy w posiłku surowe mięso to dość często powinniśmy starać się go odrobaczać. Kotki zdecydowanie bardziej są narażone na występowanie w ich organizmie pasożytów, są też częstymi żywicielami pośrednimi. To właśnie sprowadza się do tego, że warto od czasu do czasu poprosić lekarza rodzinnego o wypisanie recepty na preparat odrobaczający dla człowieka (zwykle kosztują grosze). I mowa tu nie o środkach ziołowych, które stwarzają niekorzystne środowisko dla pasożytów (profilaktyka) ale preparaty, które jeśli w naszym organizmie znajdują się ''robale'' skutecznie je zwalczą (chyba, że bylibyśmy nosicielami groźniejszych pasożytów, ale nie popadajmy w paranoje, jeśli u naszego pupila takowych nie wykryliśmy). Także, takie moje zdanie
Co masz na myśli pisząc groźniejszych?
Dzieki za wytłumaczenie,ja swojemu daje surowe mięsko (wątróbka,mielone,serdusz ka,piers z kurczaka), dzisiaj dostał tabletkę, wcześniej był odrobaczany w listopadzie (dostał kropelki w kark na pasozyty wew,.również miały działać, bo miał świerzbowca i razem z nim kropelki dostał także tamten,który zwymiotował martwą gliste) dlatego nie wiem skąd się ona u niego wzięła tak na prawdę Wet mówił,że mogła sie gdzieś skitrać np w dwunastnicy. Na forach czytałam,że najlepiej po leczeniu kota na glisty czy inne wyprac mu wszystkie posłania i wyszorować całą chałupe ze 3x na błysk bo gdzieś tam może sie jajeczko znajdować i cały cykl od nowa może się zacząćosobiscie uwarzam,że to już jest przesada,ale co ja tam mogę wiedzieć

aaa i pytalam sie wetki kiedy powtórka tabletki to powiedziała,że już nie trzeba
ja z doswiadczenia wiem,że powinno się powtarzać po 10-14 dniach odrobaczenie...

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2014-01-28 o 15:32
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:48   #1439
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej kochane

Dzwonil wczoraj lekarz z wynikiem Tosi z wymazu nie ma juz zadnej bakterii masc z antybiotykiem dala rade

Teraz od niedzieli sie pakuje, jutro wracamy do Gdanska, troche sie boje czy dam sobie rade sama z Toska ale wracac trzeba przeciez... Poki co mowie jej ze to ja jestem mamusia i ja dyktuje warunki (czasem nawet mi sie udaje ) ale generalnie moja Toska z piekla rodem rzadzi nami. No coz

Wlasnie sie kreci w lozku, zaraz musze jej wstrzyknac zelazo w dziobek i bedzie po nim wygladala jak wampir bo to taki syrop w kolorze czerwonym

A patrzcie co dla Tosi nam przyslali czekam tylko az sie obudzi ImageUploadedByWizaz Forum1390924095.100885.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:49   #1440
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Co masz na myśli pisząc groźniejszych?
Dzieki za wytłumaczenie,ja swojemu daje surowe mięsko (wątróbka,mielone,serdusz ka,piers z kurczaka), dzisiaj dostał tabletkę, wcześniej był odrobaczany w listopadzie (dostał kropelki w kark na pasozyty wew,.również miały działać, bo miał świerzbowca i razem z nim kropelki dostał także tamten,który zwymiotował martwą gliste) dlatego nie wiem skąd się ona u niego wzięła tak na prawdę Wet mówił,że mogła sie gdzieś skitrać np w dwunastnicy. Na forach czytałam,że najlepiej po leczeniu kota na glisty czy inne wyprac mu wszystkie posłania i wyszorować całą chałupe ze 3x na błysk bo gdzieś tam może sie jajeczko znajdować i cały cykl od nowa może się zacząćosobiscie uwarzam,że to już jest przesada,ale co ja tam mogę wiedzieć
Miałam na myśli choćby tasiemczyce. Warto zawsze sprawdzić, po wykupieniu preparatu jaki przepisał nam lekarz rodzinny na jakie pasożyty wewnętrzne działa. Ale tak jak mówię, akurat to są groźniejsze pasożyty niż najczęściej spotykane glisty, lambdie i zauważylibyśmy objawy u kotka, że jest ich nosicielem, także tutaj nie ma się o co martwić, dopóki nie zostały one wykryte u naszego zwierzaka.
Wiesz, zależy jaki preparat dostał kotek, często działają one tak z 3 miesiące jeśli chodzi o kropelki ale wiadomo, nigdy nie mamy pewności, że zadziałają tak jak należy ponieważ każdy organizm kotka jest inny. Jeśli kotek je to surowe mięsko warto odrobaczać go co 3 miesiące zwykłymi tabletkami dostępnymi u weterynarza.
Jeśli okazało się, że kotek miał glisty, myślę, że powinno się wyprać jego posłanie (także naszą pościel, jeśli śpi z nami w łóżku). Koty często wymiotują (choćby ze względu na tzw. ''kłaczki'') a także wypróżniają do kuwety w naszym mieszkaniu a to drogi wydalania z ich organizmu jajeczek, larw, członów pasożytów, niektóre mogą naprawdę długo przetrwać zanim trafią na kolejnego żywiciela, dlatego dobrze by było zadbać o wypranie pościeli czy posłania kotka. I tak jak pisałaś, jeśli jajeczko z powrotem trafiłoby do jamy ustnej kotka, cykl rozpoczął by się na nowo.
Takie niedobre stworzenia te pasożyty :P

Edytowane przez Truskowa
Czas edycji: 2014-01-28 o 15:55
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.