CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 2013 czVI - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-30, 16:20   #961
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Adaś zdrowy

Dziekujemy za magiczne kciuki ufff kamień z serca.
Choć nie tak zupełnie bo znów słychać szmer nad serduszkiem już w szpitalu jak leżeliśmy na to zapalenie płuc wyłapali ale nasza pediatra kazała się tym nie przejmować bo to od choroby (jak byliśmy u niej zaraz po wyjściu ze szpitala). A ta dr (inna bo naszej pediatry mąż miał wypadek i nie przyjmuje) mówi, że to nie od choroby bo Adaś zdrów a szmer jest
I teraz nie wiem czy ten szmer jest cały czas, bo szmer miał już zaraz po urodzeniu i z tego tytułu miał robione echo serca w szpitalu. Czy po prostu był, znikł i znów sie pojawił muszę się dr naszej zapytać. No ale chyba jakby miał cały czas to by dr wpisała w kartę kuźwa nic zobaczymy.

No i możemy wrócić do spacerów do -7 możemy śmigać


Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
A my kupiliśmy auto


Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość

Mago taka nauka to żadna nauka..Twoje dziecko jest po prostu stworzone do samodzielnego zasypiania Olka też kładę dzisiaj tylko do łóżeczka i już drugi raz nie zasnął bez porządnego darcia japki weszłam 2-3 razy..i wychodziłam.. w końcu zasypia Mąż coś przebąkiwał, że po tej nocy zastanawia się czy nie wrócić na kanapę do salonu Super, a za jakiś czas i ja i Olek znowu będziemy musieli przyzwyczajać się do jego głośnego oddychania i pochrapywania..nie lubię tego..
No zasnął sam, po czym obudził się po 30 minutach, nawet nie wchodziłam i zasnął na następne 1,5 godziny zobaczymy w kolejnych dniach bo może teraz mial po prostu dobry humor

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość

Mąż zapytał dzisiaj o urlop w pracy.. mamy zaklepaną drugą połowę czerwca Mógł też wybrać drugą sierpnia, ale był pewien, że chcemy czerwiec.. choć z tego co pamiętam zakładaliśmy, że jako nowy pracownik nie dostanie lipca i sierpnia, dlatego czerwiec Ale może lepiej..jeszcze takiego ruchu nad morzem nie będzie \
super my jedziemy w sierpniu, znaczy ja jadę bo Tż tylko łazi i gada za co pojedziemy nosz kuźwa za pieniądze....powiedziałam mu że ja jadę a on jak chce....na pierwsze wakacje z dzieckiem kasę wybulę choćby spod ziemi


nosz gdzie ta Marcela, ledwom co buty ściągła i już kompa odpalałam żeby sprawdzic a tu i na fb cisza....
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 16:24   #962
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Elaine- dodaję do obiadku pół żółtka ugotowanego na twardo.
Magolina- Dobrze, że Adaś zdrowy.

Rocky- Jak Laura? Zdrowa? Jak ty się czujesz kochana? Mam nadzieję, że nie uciekłaś do mam 2014.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 16:29   #963
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Uff dotarłam do komputera

Jak wróciłam do domu to poszłam spać razem z Laurą.Tak mnie głowa rozbolała,niedobrze mi było i sie z zimna trzęsłam....chyba mnie nerwy i stres zeżarły.

Laurasłuchowo płucka i oskrzela ok.Gardło bardzo zaczerwienione i podrażnione.I mamy wodnisty katar.Dostała zawiesinke Biseptolu,mamy zakrapiać nosek solą fizjologiczną.Do tego pić syrop prawoślazowy i smarować na noc stópki mascią rozgrzewającą Pulmex Baby.


A ja?Pisałam Wam ze okres mi sie spoźnia.I to dało mi do myślenia.Któregoś dnia miałam wrażenie jakby gumka zawiodła ale myslałam ze mi sie przywidziało
Od tygodnia,dwóch czułam sie zmęczona,senna no i ten okres.Zaczełam myslec co by było gdyby ale ostatnio miałam troche stresu i zwaliłam to na niego i na hormony.
Tz w koncu rano wziął wolne zeby jechac z nami do lekarza bo i tak zleceń w pracy nie było.Kupił mi test.I wyszły 2 krechy.Zaczełam mu płakać ze co teraz i wogole.Nie boje sie ze nie damy sobie rady.Finansowo bedzie ciezko ale jakos to bedzie.Bardziej sie boje o ciąże,maluszka...Same wiecie...szczególnie ze mam # po pierszej stracie.Chciałam cwiczyc,schudnąc,pobawic sie tego lata..isc do pracy....I nic z tego.
Ale to jest mało znaczące.Teraz trzeba sie wziasc w garsc,dobrze odzywiac,odpoczywac i maxymalnie dbac o siebie


Potrzebne pilnie mocne kciuki na jutro i na kolejne miesiące
Tz sie cieszy i mowi ze dobrze sie stało bo nie zdązymy wyjsc z pieluch.Odchowamy dwójkę i luuuzik. A ewentualnie trzecie minimum !!!!!!!!!!!! za 5 lat!!!!Ewentualne

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Test sie chyba nie pomylił????????
Ale sie boje jutra.....Wg kalkulatora w necie to ok. 6 tydzien czyli chyba juz bedzie mozna serduszko zobaczyc????

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Ps. nie wiem czy zapisze sie do mam 2014.Mam WAS tu i na fb i wiem ze wsrod Was mam wsparcie i moge na Was liczyc.Zżyłam sie z Wami ogromnie i tz nawet mowi zebym nigdzie indziej sie w sieci nie wybierała Bo na ciążowym wątku zawsze moze ktoś panike siać,wyczyta jakieś głupoty w necie i po co to komu i wogole
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 16:37   #964
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Uff dotarłam do komputera

Jak wróciłam do domu to poszłam spać razem z Laurą.Tak mnie głowa rozbolała,niedobrze mi było i sie z zimna trzęsłam....chyba mnie nerwy i stres zeżarły.

Laurasłuchowo płucka i oskrzela ok.Gardło bardzo zaczerwienione i podrażnione.I mamy wodnisty katar.Dostała zawiesinke Biseptolu,mamy zakrapiać nosek solą fizjologiczną.Do tego pić syrop prawoślazowy i smarować na noc stópki mascią rozgrzewającą Pulmex Baby.


A ja?Pisałam Wam ze okres mi sie spoźnia.I to dało mi do myślenia.Któregoś dnia miałam wrażenie jakby gumka zawiodła ale myslałam ze mi sie przywidziało
Od tygodnia,dwóch czułam sie zmęczona,senna no i ten okres.Zaczełam myslec co by było gdyby ale ostatnio miałam troche stresu i zwaliłam to na niego i na hormony.
Tz w koncu rano wziął wolne zeby jechac z nami do lekarza bo i tak zleceń w pracy nie było.Kupił mi test.I wyszły 2 krechy.Zaczełam mu płakać ze co teraz i wogole.Nie boje sie ze nie damy sobie rady.Finansowo bedzie ciezko ale jakos to bedzie.Bardziej sie boje o ciąże,maluszka...Same wiecie...szczególnie ze mam # po pierszej stracie.Chciałam cwiczyc,schudnąc,pobawic sie tego lata..isc do pracy....I nic z tego.
Ale to jest mało znaczące.Teraz trzeba sie wziasc w garsc,dobrze odzywiac,odpoczywac i maxymalnie dbac o siebie


Potrzebne pilnie mocne kciuki na jutro i na kolejne miesiące
Tz sie cieszy i mowi ze dobrze sie stało bo nie zdązymy wyjsc z pieluch.Odchowamy dwójkę i luuuzik. A ewentualnie trzecie minimum !!!!!!!!!!!! za 5 lat!!!!Ewentualne

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Test sie chyba nie pomylił????????
Ale sie boje jutra.....Wg kalkulatora w necie to ok. 6 tydzien czyli chyba juz bedzie mozna serduszko zobaczyc????

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Ps. nie wiem czy zapisze sie do mam 2014.Mam WAS tu i na fb i wiem ze wsrod Was mam wsparcie i moge na Was liczyc.Zżyłam sie z Wami ogromnie i tz nawet mowi zebym nigdzie indziej sie w sieci nie wybierała Bo na ciążowym wątku zawsze moze ktoś panike siać,wyczyta jakieś głupoty w necie i po co to komu i wogole
Marcelko no ja się wzruszyłam
Masz moje kciuki od teraz aż do rozwiązania i kiedy tylko będziesz chciała są do Twojej dyspozycji będzie dobrze na pewno wszystko, Laura będzie miała braciszka/siostrzyczkę a Wy na bank sobie ze wszystkim poradzicie.
A Tż ma rację - nie szwędaj sie po sieci tylko bądź z nami bo tak magicznych kciuków jak nasze i tak nigdzie indziej nie ma
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 16:44   #965
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Magolinko super ze Adas zdrowy

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Na razie wiecie tylko Wy,TZ i najblizsza sąsiadka z góry.Moge na nią liczyc i to mnie podnosi na duchu.Powiedziała ze damy rade :P A jak sie dowiedziała to skakała do góry szalona
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 17:01   #966
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

MAGOLINKA dobre wieści dzisiaj na wątku bardzo się cieszę ze Adaś zdrowy!! Pogadaj z dr o tym szmerze,zawsze to spokojniej. A macie temp do -7?

ROCKKY Dobrze ze Laurka osluchowo ok. Widać pogoda jej nie oszczędziła.Dbaj teraz o siebie,wszystko będzie dobrze i na pewno dacie sobie rade!! Jakby co masz nas jeszcze


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 17:05   #967
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Rocky zostan z nami..nigdzie nie laz i nie szukaj..chce Ci sie od nowa o sobie opowiadac? Przestan :P
Na pewno dacie rade! Ale fajnie..ciesze sie strasznie ))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 17:08   #968
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Nie bede nigdzie łazić :P
Ide cos zjesc,pozniej kapanie i trzeba kape szykowac jak za starych czasów
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 17:08   #969
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Magolinko super, ze Adas zdrowy mam nadzieje, ze te szmery serduszka to nic powaznego

Rocky zdrowka dla Laurki..super, ze osluchowo czysto

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 17:18   #970
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Rockyyy z tego wszytskie zapomniałam napisać, że cieszę się że Laura osłuchowo super

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
MAGOLINKA dobre wieści dzisiaj na wątku bardzo się cieszę ze Adaś zdrowy!! Pogadaj z dr o tym szmerze,zawsze to spokojniej. A macie temp do -7?
No właśnie póki co ponad -10 w ciągu dnia więc musze poczekać aż mróz zelżeje

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Nie bede nigdzie łazić :P
Ide cos zjesc,pozniej kapanie i trzeba kape szykowac jak za starych czasów
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 17:38   #971
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Mago super, że Adaś zdrowy. A o szmer dopytaj...

Rocky nawet nie wiesz, z jakim wzruszeniem czytam Twoje posty... Nigdzie nie idź, trzymam kciuki do... jaki masz TP wg kalkulatorów?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 17:42   #972
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

hej ja jak zwykle na szybko - LEO ma wstepnie zdiagnozowana nadplytkowosc.....czekamy na miejsce w szpitalu
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 18:00   #973
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
hej ja jak zwykle na szybko - LEO ma wstepnie zdiagnozowana nadplytkowosc.....czekamy na miejsce w szpitalu
Co to oznacza? Trzymam mocno kciuki!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Rocky troche zazdroszcze..nawet tego szykowania kapy :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 18:34   #974
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
hej ja jak zwykle na szybko - LEO ma wstepnie zdiagnozowana nadplytkowosc.....czekamy na miejsce w szpitalu
trzymam mocno kciuki za was, oby szybciutko było miejsce!!

Rocky, u mnie serduszko było widać w 8 tyg, a wcześniej nie i mnie nastraszyli... super że będziesz z nami, na pewno dacie sobie radę!
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 18:39   #975
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44890291]Ja znowu z pytaniem...

Co dajecie dzieciom na deserki?... Artur od kilku dni nie chce jeść owoców. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to kasza jaglana z owocami. O ile oczywiście Panicz zaakceptuje, bo jeszcze miesiąc temu dałby się pokroić za bananka, a teraz zaciska usta, kiwa głową na NIE (jestem ciekawa, na ile to jest świadome) i koniec.

Fiazo za auto.[/QUOTE]

Dziewczyny pisały na fb np o kisielu czy kaszka z owocami





Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
no właśnie gdzie ta Rockyy?? wpadła z takimi rewelacjami i uciekła...

Dzoan: ja też chce się wybrać nad morze w czerwcu muszę w końcu Igiemu prawdziwe morza pokazać:P

Fiazo: i jednak tego, co pisałaś? brawo!!

A my autko bedziemy mieli w czwartekza tydzień

Tak.




Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Adaś zdrowy

Dziekujemy za magiczne kciuki ufff kamień z serca.
Choć nie tak zupełnie bo znów słychać szmer nad serduszkiem już w szpitalu jak leżeliśmy na to zapalenie płuc wyłapali ale nasza pediatra kazała się tym nie przejmować bo to od choroby (jak byliśmy u niej zaraz po wyjściu ze szpitala). A ta dr (inna bo naszej pediatry mąż miał wypadek i nie przyjmuje) mówi, że to nie od choroby bo Adaś zdrów a szmer jest
I teraz nie wiem czy ten szmer jest cały czas, bo szmer miał już zaraz po urodzeniu i z tego tytułu miał robione echo serca w szpitalu. Czy po prostu był, znikł i znów sie pojawił muszę się dr naszej zapytać. No ale chyba jakby miał cały czas to by dr wpisała w kartę kuźwa nic zobaczymy.

No i możemy wrócić do spacerów do -7 możemy śmigać








No zasnął sam, po czym obudził się po 30 minutach, nawet nie wchodziłam i zasnął na następne 1,5 godziny zobaczymy w kolejnych dniach bo może teraz mial po prostu dobry humor



super my jedziemy w sierpniu, znaczy ja jadę bo Tż tylko łazi i gada za co pojedziemy nosz kuźwa za pieniądze....powiedziałam mu że ja jadę a on jak chce....na pierwsze wakacje z dzieckiem kasę wybulę choćby spod ziemi


nosz gdzie ta Marcela, ledwom co buty ściągła i już kompa odpalałam żeby sprawdzic a tu i na fb cisza....
Może zrób jeszcze raz echo i inne badania






Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Uff dotarłam do komputera

Jak wróciłam do domu to poszłam spać razem z Laurą.Tak mnie głowa rozbolała,niedobrze mi było i sie z zimna trzęsłam....chyba mnie nerwy i stres zeżarły.

Laurasłuchowo płucka i oskrzela ok.Gardło bardzo zaczerwienione i podrażnione.I mamy wodnisty katar.Dostała zawiesinke Biseptolu,mamy zakrapiać nosek solą fizjologiczną.Do tego pić syrop prawoślazowy i smarować na noc stópki mascią rozgrzewającą Pulmex Baby.


A ja?Pisałam Wam ze okres mi sie spoźnia.I to dało mi do myślenia.Któregoś dnia miałam wrażenie jakby gumka zawiodła ale myslałam ze mi sie przywidziało
Od tygodnia,dwóch czułam sie zmęczona,senna no i ten okres.Zaczełam myslec co by było gdyby ale ostatnio miałam troche stresu i zwaliłam to na niego i na hormony.
Tz w koncu rano wziął wolne zeby jechac z nami do lekarza bo i tak zleceń w pracy nie było.Kupił mi test.I wyszły 2 krechy.Zaczełam mu płakać ze co teraz i wogole.Nie boje sie ze nie damy sobie rady.Finansowo bedzie ciezko ale jakos to bedzie.Bardziej sie boje o ciąże,maluszka...Same wiecie...szczególnie ze mam # po pierszej stracie.Chciałam cwiczyc,schudnąc,pobawic sie tego lata..isc do pracy....I nic z tego.
Ale to jest mało znaczące.Teraz trzeba sie wziasc w garsc,dobrze odzywiac,odpoczywac i maxymalnie dbac o siebie


Potrzebne pilnie mocne kciuki na jutro i na kolejne miesiące
Tz sie cieszy i mowi ze dobrze sie stało bo nie zdązymy wyjsc z pieluch.Odchowamy dwójkę i luuuzik. A ewentualnie trzecie minimum !!!!!!!!!!!! za 5 lat!!!!Ewentualne

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Test sie chyba nie pomylił????????
Ale sie boje jutra.....Wg kalkulatora w necie to ok. 6 tydzien czyli chyba juz bedzie mozna serduszko zobaczyc????

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Ps. nie wiem czy zapisze sie do mam 2014.Mam WAS tu i na fb i wiem ze wsrod Was mam wsparcie i moge na Was liczyc.Zżyłam sie z Wami ogromnie i tz nawet mowi zebym nigdzie indziej sie w sieci nie wybierała Bo na ciążowym wątku zawsze moze ktoś panike siać,wyczyta jakieś głupoty w necie i po co to komu i wogole

Zzdrówka dla Laury




Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
hej ja jak zwykle na szybko - LEO ma wstepnie zdiagnozowana nadplytkowosc.....czekamy na miejsce w szpitalu
Zdrówka i kciuki




Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Dopiero usiadłam spokojnie. Taki młyn dziś.
Kupiliśmy audi a4 kombi 1.9tdi. Duże koszty ponieśliśmy i jeszcze poniesiemy bo sie okazało, że musimy nowe tłumaczenia robić bo to auto z holandi i bedziemy pierwszymi właścicielami w kraju.

A i elaine za rejestracje ja dziś płaciłam 256zł.

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 18:49   #976
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Perse-na 29 września.

Ita-trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok

Fiazo-super ze juz macie autko.I to fajne

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 18:52   #977
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

A wlasnie Rocky u nas serduszko tez bylo widac w 8 tygodniu..w 6 jeszcze nie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 18:55   #978
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Ja tak na szybko bo niedawno wróciliśmy ze zdjęć, Kuba nie miał swojej wieczornej drzemki i nam teraz płacze.

Szczepienie oki, teraz Kuba też w porządku, nie gorączkuje na szczęście.

Z morfo oki ALE z testu na alergie pokarmową wynika, że ją ma. Mało przekroczone ale jednak. Miesiąc temu miał dużo niższy wynik. Podejrzewam rumianek, który piję, żeby łatwiej się wykupkował. Tak mnie tchnęło jakiś czas temu, że zaczęłam go regularnie pić +/- w czasie kiedy przestał jeść. Ale to takie moje luźne skojarzenia. Przestałam pić od 3 dni, nie wiem czy to siła sugestii ale dzisiaj więcej jadł z cyca.

Elaine gin powiedziała, że jak Kuba skończy 10 mc to ja mogę być w ciąży ale poczekamy aż wakacje miną, żeby użyć ich trochę.nzoa No i zobaczymy jak kwestie z pracą się poukładają. Ale takie mamy plany

Dzoan no właśnie tak pomyslałam, że trochę egoistycznie by było wysztyftować się w taką kieckę i robic konkurencję Pannie M łodej

Sesja fajna, bardzo luźny fotograf, Kuba uśmiechnięty. Cudów nie będzie ale cieszę się, że będziemy mieli te zdjęcia

Uciekam kąpać Małego
dobranoc
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 19:47   #979
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość

Z morfo oki ALE z testu na alergie pokarmową wynika, że ją ma. Mało przekroczone ale jednak. Miesiąc temu miał dużo niższy wynik. Podejrzewam rumianek, który piję, żeby łatwiej się wykupkował. Tak mnie tchnęło jakiś czas temu, że zaczęłam go regularnie pić +/- w czasie kiedy przestał jeść. Ale to takie moje luźne skojarzenia. Przestałam pić od 3 dni, nie wiem czy to siła sugestii ale dzisiaj więcej jadł z cyca.

Sesja fajna, bardzo luźny fotograf, Kuba uśmiechnięty. Cudów nie będzie ale cieszę się, że będziemy mieli te zdjęcia

Uciekam kąpać Małego
dobranoc
Pochwal sie potem fotkami
Ten test robiłaś sama czy mialas skierowanie? Duzo to kosztuje?

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Elaine gorączka spadła na szczęście - chyba antybiotyki działają. Ale i tak źle się czuje, a o szpitalu nie chce słyszeć Mam nadzieję, że jak już gorączka odpuściła to teraz będzie coraz lepiej.
Dobrze, ze juz lepiej sie czuje

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
MARGOS szaleństwo. Drożdżowka. Brzuch Pitera nie bolał ani nic?

Tż kupił dzisiaj Młodemu kubek niekapek Lovi 360°. Ekstra jest ten kubek. Michał nauczył się z niego korzystać w momencie.
Moze zakupie 3 kubek

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Aha, chusteczki z pampersa ja uczulily...Wyszly jej takie czerwone kropeczki
Ogolnie nie pisalam bo tz na popoludniowkach i codziennie ktos do nas przychodzi zebysmy same nie siedzialy. A dzisiaj mam wyjscie - do biedroneczki jade na zakupy haha
Nie lubie chusteczek z pampersa. Teściowa tyle ich kupiła, ze nie mam pomysłu na nie. Chyba, ze zaniosę do pracy, tam zawsze sie przydadzą.

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość

Wiecie co, mamy wesele w czerwcu, Tż kupuje sobie na tę okazję garnitur, a ja chcę jakąś wystrzałową kieckę i wczoraj znalazłam przepiękną (wg mnie) ale można ją kupić chyba tylko w Jenach

http://www.lightinthebox.com/ja/shea...FY1Y3godrjkA3w
Sliczna U mnie 3 wesela,na 2 sukienkę mam (jak schudnę) nie bede nowych kupować. A na to trzecie chciałabym prosta, do kolanka

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość


Taaa u nas juz lato nadchodzi Ratunkuuuu!!! Juz sie mozna niezle spocic na spacerach a wieczorami wilgotnosc tez juz bardzo wzrasta, szyby w samochodzie zaparowane i wszystko sie lepi do ciala. Jeszcze chwila i koniec spacerow
Ale fajnie

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Chcialam ogłosić iż ZOSTANIECIE CIOTKAMI !
Nie wytrzymałam i zrobilam test.Pozytywny.


Prosimy o kciuki bo jedziemy z Laurą do lekarza.

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
GRATULUJE


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44883054]
Dziewczyny kilka pytań:

1. Podaję dzisiaj dynię z ziemniaczkami z indykiem (taki gotowy słoiczek). Tego indyka jest tam 8%. Jak myślicie, mogę mu podać od razu pół słoiczka? (takiego dużego) Dynia z ziemniakami są u nas w 100% bezpieczne.
2. jak to jest z mieszaniem słoiczków? Mam kurczaka z Gerbera. Ile go dodać do warzyw? Bo jak w gotowym słoiczku jest 8%, to chyba niewiele... Jak długo można to trzymać w lodówce? Bo ja jak na drugi dzień nie zużyję słoiczka, to wyrzucam.
Normalnie dać do warzyw z innego i podgrzać??[/QUOTE]

1. Mysle, ze tak i pewnie juz podalas.
2. Ja mieszałam rozne rzeczy z rożnych słoiczków. Jesli jadl dynie z ziemniakiem i zostało to następnego dnia dodawałam do tego np. mięso i groszek.
Trzymałam tak jak bylo napisane na słoiczkach.

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
No więc (wiem, nie zaczyna się zdania od no więc ) przyszedł czas i na mnie i naukę Młodego zasypiania samemu, dałam smoka, przykryłam kocykiem, poleżałam chwilkę przy nim (ale bez głaskania i klepania po pleckach) po czym wyszłam....czekałam na marudzenie....a tu cisza....zajrzałam za 3 minutki - dziecko śpi


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44890291]Ja znowu z pytaniem...

Co dajecie dzieciom na deserki?... Artur od kilku dni nie chce jeść owoców. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to kasza jaglana z owocami. O ile oczywiście Panicz zaakceptuje, bo jeszcze miesiąc temu dałby się pokroić za bananka, a teraz zaciska usta, kiwa głową na NIE (jestem ciekawa, na ile to jest świadome) i koniec.

Fiazo za auto.[/QUOTE]

U nas tak bylo z jabłkiem. W ciagu dnia potrafił wciągnąć 2 sloiczki. A z dnia na dzien przestał je lubic. Potem mieszałam owoce razem z kaszkami lub kleikiem lub dawałam w gryzaczku.

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Mąż zapytał dzisiaj o urlop w pracy.. mamy zaklepaną drugą połowę czerwca Mógł też wybrać drugą sierpnia, ale był pewien, że chcemy czerwiec.. choć z tego co pamiętam zakładaliśmy, że jako nowy pracownik nie dostanie lipca i sierpnia, dlatego czerwiec Ale może lepiej..jeszcze takiego ruchu nad morzem nie będzie
Dobrze, ze chociaż wiecie kiedy możecie wziac urlop
Tez mamy w planach wybrac sie nad morze, tylko u nas to sezon lipiec-sierpień.

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość

Dziekujemy za magiczne kciuki ufff kamień z serca.
Choć nie tak zupełnie bo znów słychać szmer nad serduszkiem już w szpitalu jak leżeliśmy na to zapalenie płuc wyłapali ale nasza pediatra kazała się tym nie przejmować bo to od choroby (jak byliśmy u niej zaraz po wyjściu ze szpitala). A ta dr (inna bo naszej pediatry mąż miał wypadek i nie przyjmuje) mówi, że to nie od choroby bo Adaś zdrów a szmer jest
I teraz nie wiem czy ten szmer jest cały czas, bo szmer miał już zaraz po urodzeniu i z tego tytułu miał robione echo serca w szpitalu. Czy po prostu był, znikł i znów sie pojawił muszę się dr naszej zapytać. No ale chyba jakby miał cały czas to by dr wpisała w kartę kuźwa nic zobaczymy.
Dobrze, ze Malutki zdrowy

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Uff dotarłam do komputera

Jak wróciłam do domu to poszłam spać razem z Laurą.Tak mnie głowa rozbolała,niedobrze mi było i sie z zimna trzęsłam....chyba mnie nerwy i stres zeżarły.

Laura słuchowo płucka i oskrzela ok.Gardło bardzo zaczerwienione i podrażnione.I mamy wodnisty katar.Dostała zawiesinke Biseptolu,mamy zakrapiać nosek solą fizjologiczną.Do tego pić syrop prawoślazowy i smarować na noc stópki mascią rozgrzewającą Pulmex Baby.
Czyli lekko przeziębiona. Oby szybciutko przeszlo Tak sie ciesze z Twojego szczescia

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
hej ja jak zwykle na szybko - LEO ma wstepnie zdiagnozowana nadplytkowosc.....czekamy na miejsce w szpitalu
Ojej. Kciuki ogromne

Cytat:
Napisane przez fiazo;44894226[COLOR=Silver
]

[/COLOR]Dopiero usiadłam spokojnie. Taki młyn dziś.
Kupiliśmy audi a4 kombi 1.9tdi. Duże koszty ponieśliśmy i jeszcze poniesiemy bo sie okazało, że musimy nowe tłumaczenia robić bo to auto z holandi i bedziemy pierwszymi właścicielami w kraju.

A i elaine za rejestracje ja dziś płaciłam 256zł.

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
Za nowe auto



Czesc
Przyznam sie szczerze, ze nie mam czasu. Mam marude w domu. Tż wychodzi po 6 wraca po 19. Caly dzien sama i pod wieczór czuje sie okropnie. Dodatkowo Młodzieniaszek chodzi spac o 20 po czym budzi sie po 20-40 minutach i urzęduje do 23, a rano pobudka o 7

Przyczyna marudzenia sa zeby, ida gorne. Dziaslo ma tak napuchnięte, ze górna warga odstaje.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Katerine2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki i dzieciaczki

Stawiamy dzisiaj soczki browarki drineczki bo Justysia konczy pol roczku
Sto lat

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość

Ona a jeszcze pisałaś o uszkach i nosku (?) - byliśmy u laryngologa dziecięcego tydzień temu. Miał słaby obrzęk lewej str noska ale dr stwierdziła, że to od soli morskiej bo zapaleń żadnych niet
Strzykawką nie próbowałam ale wiem, że to nie przejdzie. Dawałam mu już pipetą z apteki przemycam mu trocę mojego mleka do owocu, bo tego zje troszkę. Ale to jest max20-30 ml a dużo Franio zjada Ci na dzień dzisiejszy?
Jak dawalas pipetka to strzykawka tez nie przejdzie.
Ile je? Nie wiem. Codziennie rozrabiam 150-180ml mm+kaszka/kleik z nadzieja, ze zje wszystko. Potem w butelki przelewam do miseczki i zjada polowe, a czasem i nie.

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość

Mam pytanie Czytam i czytam na internecie, że 5/6 miesięczne dziecko powinno się turlać. Mój Maluch się nie turla, zdarzy się, że się przewróci z brzucha na plecy albo odwrotnie, ale to czysto przypadkowo. Czy Wasze dzieciaki już potrafią się obracać?
Witaj
Odp. tak

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Chyba jestem przewrażliwiona.

A jakimi szczepionkami szczepicie? Tymi nowymi skojarzonymi czy starym sposobem?
nfz

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość

A my byliśmy na pobraniu krwi. Z ubraniem siebie, Młodego, wpakowaniem do auta, jazdą, wypakowaniem, pobraniem, ubraniem i jazdą z powrotem zajęło nam to równo 40min miszcz jestem normalnie, no ale blisko mamy
I uwaga, dołączamy się do małych, dzielnych zuchów, Kuba ani razu nie zapłakał. Więcej, śmiał się cały czas do pielęgniarki, która nazywała go "czarownisiem"


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44869016]

To mamy wiele wspólnego, bo mój Artur też jest hipotrofikiem (1990 gramów w 35t6dc i 47 cm).
Wiadomo, z jakiego powodu u Ciebie wystąpiła hipotrofia?
No i Artur też jest złotym dzieckiem, wynagradzają nam te maluszki stresy ciążowe
[/QUOTE]

A moj Kochany Maluszek, nie chce mi wynagrodzić stresow ciążowych.
No moze prócz tym, ze zawsze rano uśmiecha sie do mnie

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość

My szczepiliśmy 5w1, dostał też 3 dawki pneumokoków i meningokoków.
14 lutego mamy wzw B.
Jak Wasze dzieci się po tym czuły?
W porządku

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość

Ona: a ja już sobie myślałam, że jakieś wycieczkowe...:P powoli rozumiem przygotowujesz się do powrotu do pracy?

moonlight: może mama miała na myśli, że dużo picia będzie i dlatego nikt nie będzire pamiętał? ale generalnie dobry tekst
Niestety jeszcze tylko miesiąc.

Cytat:
Napisane przez AgaPlast Pokaż wiadomość
My juz po kuzwa nie było gdzie zaparkowac i leciałam z mała taki kawał ze myslałam ze mnie strzeli. chciałam stanac na kopercie bo w okolicy pełno ich wolnych było ale burak parkingowy nie pozwolił. Oczywiscie po badaniu jak leciałam do samochodu to pełno wolnych miejsc nagle było:/ mała jeszcze podczas badania mi sie posikała i wszystko poleciało bokiem. dobrze ze chociaz dresik jej zdjełam bo obsikała nawet komabinezon wiec wracała nago tylko w dresie owinieta tetra i w spiworku. i oczywiscie wiatr wiał jak leciałam ten kawał do samochodu. no to sie wygadałam.
Mała ok z jajnikami za 8 miesiece do a kontroli tylko bo ten lewy jajnik jest sporo wiekszy od prawego ale torbieli niet.
Teraz mała ubrana kima na werandzie to se chate ogarne bo jutro mam kupe roboty a w czwartek przy jezdza tesciowa Tzsie marzy wyjscie do kina ale ja nie jestem pewna czy moge mała z nia zostawic. nie to ze jej nie ufam wychowała 6 dzieci wiec da rade tylko nie wiem czy Bianek zostanie no jakby nie było z obca osoba i czy kobita nie bedzie musiała 3 godz. jej nosic a juz wiekowa troche jest...
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 19:48   #980
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

FIAZO dziękuję za info

SAMMI rumianek może uczulać..faktycznie. Oby to było to

ONA oj biedna jesteś...

ITAA kciuki! Zdrówka dla Leo!


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 19:56   #981
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Cytat:
Napisane przez sarna405 Pokaż wiadomość
Witam i idę poczytać Dziś Antkowi paruję marchew, ostatnio nie chciał zobaczymy dziś ostatnio dałam troszkę ziemniaczka bo jedliśmy i on bardzo chciał ...a z czym podajecie ziemniaka? czy moze samego bez żadnego masła się daje
Dodawalam oliwe rzepakowa. Albo wkladałam do gryzaczka.

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość

Czarownicahalooooooooooooooooooooo? ??? daj jakiś znak że wszystko ok? bo się już martwić zaczynam.
No wlasnie, gdzie Ona sie podziala.

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość

Na www.aros.pl jest promo -32%. Warto skorzystać i zakupić książeczki dla dzieci.
Wszystkie książki wydawnictwa Dwie Siostry mogę polecić, Anioł i Stróż ks. Twardowskiego, Brzechwa w wydawnictwie Agoy - super zestawienia tematyczne dla maluszków, pięknie wydane, twarde kartki, więc maluch może się bawić. Do poczytania klasyka czyli Dziadek do orzechów, Wiersze dla najmłodszych - tuwim, konopnicka, fredro, - z 15 pierwszych stron
Cos bym kupila. Tylko nie mogę ostatnio zrobiłam dosc spore zakupy książkowe w symku, bo bylo -50% i jeszcze dostałam w gratisie ksiazke

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

To teraz ja mam pytanie:
Nasze plamki sa juz praktycznie niewidoczne. Jeszcze do niedzieli chce pociągnąć 'takie' jedzenie. I mialam zamiar wprowadzac warzywa od początku, dzis jednak zaczęłam sie zastanawiać czy moze nie spróbować od glutenu? Niby mogę dopiero po 10 miesiącu. A jakbym teraz wprowadzila i cos by sie pojawiło to bym była pewna ze to od tego. I nie wiem co zrobić. Czy mój tok rozumowania jest dobry? Czy w ogolę można teraz wprowadzić ten gluten skoro mamy skończone 7 miesiąc czy jednak poczekać?
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 20:06   #982
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Moja mama chce zrobic maselko w Thaper..no w tym robocie :p dla Olka do zupek.. bo jej kolezanki wnuczek wcina az milo zupki z nim..zgodzilam sie, choc nie do konca jestem przkonana czy tak Olusiowi brzuszek obtluszvzac :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 20:10   #983
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

I juz koniec spania... Ide do dziecka.
Milej nocki.
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 20:16   #984
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

MAGOLINKA u mnie jutro ma być -7,wiec jest szansa na spacer wreszcie.

FIAZO tak sobie myślę,ze jesteście zadowoleni mimo kosztów z zakupu. Fajnie ze autko juz macie!

ROCKYY na która masz wizytę? Hihi do gina nie chodzę to i zapuszczona:po


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

ONA moim zdaniem i z tego co ja wiem to możesz wprowadzić gluten.

DZOAN masełko domowejroboty ma pewno bedzie dobre do zupek.

Idę czytać co to


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 20:37   #985
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

kurcze ochrzancie mnie zebym nie czytala info na necie...juz sie zryczalam jak bobr....
jedynie info od Rocki mnie odciagnelo od czarnych mysli...chyba w nowej czesci ci dodamy kolejna linijke lub dodamy napis mamusie ponownie oczekujace bo teraz to juz nie pozwala mi wizaz edytowac tego postu bo pisze ze za duzo znakow....

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 20:46   #986
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
MAGOLINKA u mnie jutro ma być -7,wiec jest szansa na spacer wreszcie.

FIAZO tak sobie myślę,ze jesteście zadowoleni mimo kosztów z zakupu. Fajnie ze autko juz macie!

ROCKYY na która masz wizytę? Hihi do gina nie chodzę to i zapuszczona:po


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

ONA moim zdaniem i z tego co ja wiem to możesz wprowadzić gluten.

DZOAN masełko domowejroboty ma pewno bedzie dobre do zupek.

Idę czytać co to


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Tak dokładnie masz racje. Jak do niego wsiadłam to poczułam sie jak w limuzynie i mi sie tak dobrze siedziało. Jeszcze żeby dobrze sie sprawował to bede szcześliwa.
Golfa nie bedziemy na razie sprzedawać. Do pracy bede nim jeździć i po lekarzach.





Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
kurcze ochrzancie mnie zebym nie czytala info na necie...juz sie zryczalam jak bobr....
jedynie info od Rocki mnie odciagnelo od czarnych mysli...chyba w nowej czesci ci dodamy kolejna linijke lub dodamy napis mamusie ponownie oczekujace bo teraz to juz nie pozwala mi wizaz edytowac tego postu bo pisze ze za duzo znakow....

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2
Nie czytaj! Tylko niepotrzebny stres. Wierze ze bedzie dobrze i trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:03   #987
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Ita ale jak to? Dlaczego trafiliście do szpitala?
Kciuki oczywiście


DZIĘKUJĘ WAM PIĘKNIE ZA POMOC W SPRAWIE SŁOICZKÓW I WSZYSTKIEGO Naprawdę gdyby nie wizaż, to ja bym chyba czasami siadła i płakała, bo nie wiem, od której strony się za coś zabrać...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:31   #988
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

jeszcze nie trafilismy czekamy na termin ale jak sie potwierdzi to co czytalam ze na wizyte sie czeka 9 m-cy to szukam prywatnie lub lece do polski

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

widze ze ja jak zwykle skroty myslowe zastosowalam i nie kazdy moze wiedziec o co chodzi...wiec w irl jest inny system niz w pl

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

ale od poczatku w pl maly mial zdiagnozowana lekka anemie i mielismy zalecone zelazo przez 6 tyg i powtorna morfo kontrolnie wiec 6 tyg minelo i poszlam do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na morfo...u lekarza sie dowiedzialam ze tu morfo robia tylko w szpitalu a na wyniki sie czeka 7-14 dni
Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

myslalam ze to tylko rutynowa kontrola wiec na luzie w pn pojechalam do tego szpitala a dzis telefon od lekarza ze mam przyjsc na konsultacje

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

no wiec poszlam i slysze ze maly wytwarza za duzo czerwonych krwinek i ze jest taka choroba nadplytkowosc i ze musimy byc skonsultowani i wzieci pod opieke szpitalna

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:33   #989
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

Ita nie czytaj w internecie, bo zwariujesz.. tak mi teraz cos swita,ze mojej przyjaciolki mlidszs kyzynka miala nadplytkowosc.. pamietam jak sie o nia martwili..przyjaciolka mi wszystko opowiadala..co moze byc nie tak, jak leczenie..niestety niewiele pamietam.. ale wszystko musiali pojsc ok, bo zdrowa pannica wyrosla
Bedzie dobrze
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:41   #990
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 201

ja nic za bardzo z tego nie rozumialam jedynie co zapytalam co i jak to sie dowiedzialam ze lekarz wysyla list do szpitala gdzie kwalifikuja przypadek co do ciezkosci i wtedy ustalaja termin ktory otrzymujemy listem i ze wstepnie zostaniemy przyjeci na 48h zeby wszystko dobrze zdiagnozowac i ustalic plan leczenia

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

jak wrocilam do domu to zaczelam czytac i nogi sie podemna ugiely....transfuzje krwi i jeszcze gorsze bajery wchodza w leczenie cholerstwa....jak przeczytalam chemioterapia to mi sie ciemno przed oczami zrobilo

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

a teraz jeszcze przeczytalam ze moge na ten sxpital czekac 9 m-cy

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Ita nie czytaj w internecie, bo zwariujesz.. tak mi teraz cos swita,ze mojej przyjaciolki mlidszs kyzynka miala nadplytkowosc.. pamietam jak sie o nia martwili..przyjaciolka mi wszystko opowiadala..co moze byc nie tak, jak leczenie..niestety niewiele pamietam.. ale wszystko musiali pojsc ok, bo zdrowa pannica wyrosla
Bedzie dobrze
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ufff mam nadzieje...

ale i tak juz do konca zycia bedziemy sie o nasze urwipietki zamartwiac

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-08 12:14:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.