Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI 2013 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części wątku nr 7?
Nasze dzieci w kojcach siedzą a mamuśki wizaż śledzą 6 15,38%
Dzieci już biegają więc z łóżek nie spadają-kurator się cieszy, że nikt już nie grzeszy 16 41,03%
Śniegi, zawieruchy i pizgawice, na wiosnę momy już chcicę 2 5,13%
Śniegiem wali,słońca ni ma, byleby do wiosny jakoś przekimać 1 2,56%
Kto rano wcześnie wstaje, temu dziecię spać nie daje 4 10,26%
Jem warzywek kilkanaście, budzę się, gdy mama zaśnie 13 33,33%
Każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa 5 12,82%
W domu syf, w domu smród przez Internet cierpię głód 3 7,69%
Dziecko nie przebrane, obiad nie gotowy, zawsze jest czas na wizażowe rozmowy 6 15,38%
Do majowo-czerwcowych kurator wkracza, kończy patologię, każda rozpacza 13 33,33%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 39. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 15:06   #3991
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Gosiulka, dzieki. Jak z humana nie zaskoczy to bebiko tez sprobuje. Najgorsze ze wszystkiego musze kupowac cale puszki lub kartoniki i pozniej do wywalenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wywalaj jeszcze, poczekaj chwilę może Mu się odmieni i mleczko się przyda
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 15:07   #3992
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
za 8 miesięcy...
wizyta już niedługo, teraz to Ci pewnie tak uciekają dni, nie to co przy pierwszej ciąży


dokładnie, nie wiadomo kiedy, ale dni do wizyty dalej się wleką

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
dla starszego brata
Karola, macie juz imiona ?
.


dla dziewojki Helena, a dla chłopca jeszcze nie
Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Ale ten czas leci. Wielkie klaski za 8 mies.
A jak byl w brzuchu i mijalo 8 mies. To kazda myslala "jeszcze chwile"


dokładnie
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 15:52   #3993
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Może Wy mi coś doradzicie...
Bart nie chce jeść grudek. Dziś znów była walka z zupką. A była całkowicie zblendowana tylko dodałam bardzo miękki ryż. 2 łyżeczki zjadł i koniec, po jedzeniu. Nie otworzy dzióbka za nic. Poddałam się i starłam mu jabłko i zjadł bez problemu. Głodny był na pewno.
Moja mama mi mówi żebym dawała mu papki bo lepiej żeby jadł papki niż nic. No ale kiedy mam go nauczyć grudek/stałego jedzenia? Przecież już za niedługo kończy 8mc :/ większość dzieci wątkowych jadą już grudki i to bez problemu. Spędza mi to sen z powiek, bo już nie wiem co mam z tym zrobić :/.
u nas tez był bunt przez grudki odpuscilam i przez kilka dni wrocilam do sloikow po 4-5mies. (szpinak z ziem., dynia z indykiem itd. - te które zjadla chetnie). pierwszego dnia sam, kolejnego z odrobina amarantusa, następnego z wieksza iloscia kuleczek. w kolejnym dniu do papki dorzuciłam 2 lyzki słoika grudkami, później pol na pol. w miedzy czasie jako przekąske dostala cos do gryzienia - biszkopt, chrupke, brukselkę, suszona miekka morele wczoraj wsunela caly obiad grudkowy, dzisiaj (bobovita z tuńczykiem - dobra!)papka z amarantusem... wydaje mi się, ze bunt zażegnany bardzo możliwe, ze oprócz jej niechęci problemem były bolace dziasla. powoli do przodu i bez wciskania na sile czegos, co ewidentnie nie pasuje

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
W temacie wózków my mamy gondolę jakoś 80-82 ale już się w niej nie wozimy, bo ze spacerówki więcej widać i lepiej Paulince siedzieć.
W ogóle to waga u lekarki pokazała wczoraj 7200-7250, kto da mniej .
drobinka ale ona się malutka urodzila, wiec calkiem niezle przybiera, nie?

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
dziś znowu zawierucha, czuje się jak amisz taki, zamknięta w 4 ścianach
ale amisze sa wolni! wolni od zgiełku, technologii, nowoczesności ba, nawet społecznie sa caaalkiem rozgarnięci hehehe. rozbawilas mnie
a u nas koniec zimy wczoraj -6, dzisiaj +6 i Nela zrzucila kombinezon znow jest zielono...wiosna!

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
hehehe jaka ona jest swietna! maly smieszek z dluuuugimi nogami fajny fotelik - taki "dorosły" Nelka przy Karolci to jeszcze taki dzidziuś :P

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez klarites Pokaż wiadomość
O, a tak z innej beczki- co myślicie/wiecie/słyszałyście o paputkach albo ekotuptusiach?
Aruś już od jakiegoś czasu wstaje i próbuje chodzić przy meblach i na razie nie mam dla niego żadnych bucików (chodzi w skarpetach grubych bo inaczej zimno). Babcia mi mówi, że jej kazali dzieciom sztywne buty za kostkę ubierać (nie narzuca się z tą opinią) i nie wiem, czy słuchać tej starej szkoły? Przemawiają do mnie argumenty i za sztywniejszymi bucikami (ale nie za kostkę) i za paputkami
Jakie Wy butki ubieracie dzieciom? A może same skarpetki?
my raczej zdecydujemy się na miękkie paputki, skarpety z podeszwa (sa takie z gumowa sztywniejsza niż antyposlizg.). ekotuptusie bardzo mi się podobają. jeszcze podpytam znajoma fizjoterapeutke co lepsze na etapie nauki chodzenia. teraz czasem w domu młodej zakładam wlasnie takie skórkowe papucie i bardzo je lubi. nozka nie jest spocona.

Edytowane przez diabli
Czas edycji: 2014-01-31 o 15:49
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 15:59   #3994
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

klarites, nie wiem gdzie, ale dziewczyny kupowaly jogurty hipp w sloiczku. albo owoce z twarozkiem. chyba tez gerber ma cos takiego w pl. a u nas to jest wszedzie - w drogeriach, supermarketach moj dziec jednak tego nie je, bo z przecierem owocowym... a on anty-owoce teraz jest.

magiusa, czyli podzialala moja zje... tzn. przywolanie do porzadku naprawde nie ma co porownywac tych parametrow. jak pisalas, z takimi kupalcami i przyrostami to D nie moze glodny chodzic a zapotrzebowanie i przemiane materii kazde dziecko ma inne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 16:11   #3995
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość


dokładnie, nie wiadomo kiedy, ale dni do wizyty dalej się wleką





dla dziewojki Helena, a dla chłopca jeszcze nie




dokładnie
Helena piękne imię

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość


Melduję, że żyjemy. Ciężko jest bo noce wyglądają podobnie jak u deb albo nawet gorzej. Wczoraj był straszny ryk od północy do 1. Dałam nurofen, ale nie od razu zasnęła. To już druga taka noc z kolei. W tamtym tygodniu były 4 takie. Prawie nie spałam. Zębów brak ale widzę, że ma spuchnięte dziąsełko wiec może w końcu wyjdzie. Nie chodzimy ani nie raczkujemy i się nie zanosi. Mały leń jak ma po coś sięgnąć to woli się rozryczeć niż ruszyć dupkę.
Nie wiem co wam jeszcze napisać. Postaram się dziś coś poczytać. Ostatnio miałam młyn z budową. Zastanawiamy się nad wieloma rzeczami i niestety trzeba siąść i poczytać. Jeszcze auto nam padło na szczęście jest już ok.
uuu współczuję. U nas jak jedynki szły to też był tylko ryk i marudzenie. Nic nowego Helenka się nie nauczyła wtedy, tylko jęczała żeby jej coś podać, wogóle całymi dniami marudziła. Teraz w sumie jest podobnie, ale trochę już pełza więc te pół metra przepełznie i marudzi jak coś jest dalej

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
klarites, nie wiem gdzie, ale dziewczyny kupowaly jogurty hipp w sloiczku. albo owoce z twarozkiem. chyba tez gerber ma cos takiego w pl. a u nas to jest wszedzie - w drogeriach, supermarketach moj dziec jednak tego nie je, bo z przecierem owocowym... a on anty-owoce teraz jest.

magiusa, czyli podzialala moja zje... tzn. przywolanie do porzadku naprawde nie ma co porownywac tych parametrow. jak pisalas, z takimi kupalcami i przyrostami to D nie moze glodny chodzic a zapotrzebowanie i przemiane materii kazde dziecko ma inne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
z hippa są jogurty i twarożki z owocami
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 16:21   #3996
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

a co do spania, Florek usypia na rekach kolo 20tej, po pierdyliardzie pobudek i czasami okolo godzinnej aktywnosci w srodku nocy wstajemy o 7mej. nie wiem czy mozna to liczyc jako 11h snu w dzien 1-3h rozlozone na dwie drzemki.

aa, i chyba apetyt taki w miare Florkowi wrocil. dzis znow setka kaszki i 150g obiadu juz zjadl. wieczorem kaszka jeszcze, jak bedzie seta przynajmniej to uznam, ze jest juz ok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 16:40   #3997
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
dziewczyny ile wasze dzieci śpią łącznie dzień+noc?
dużo noc nawet 15 godz. w dzień jeszcze 2x po godzinie

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
dzień dobry

Allle u mnie zimno

Dziewczyny mam do odsprzedania kilka ciuszków dla dziewczynki, używane, z sh, w bardzo dobrym stanie, nie prane, śliczne
1.bluzeczka krótki rękaw, z tyłu guziczek, rozm. 18-24, firma Lefties, przylewym rękawku 3 kwiatuszki,cena 6zł
2.bluzeczka długi rękawek, rozm.12-18 month, firma Young Dimension, z przodu 3 kokardki, cena 7zł
3.podenki/legginsy/piżamka ,firma F&F, rozm 12-18 mths, w sówki, fajna bawełna, cena 6zł
4.spódniczka, firma H&M, rozm 2-3 Y, sztruks, w delikatne niebieskie kwiatuszki w super stanie, cena 7zł
5.tunika-sukienka, rozm 9-12 months, firma St.Bernards for Dunes, z tyłu zapinana przy szyjce na 3 guziczki, cena 10zł
6.sukeinka wizytowa, rozm. 1 1/2-2Y, firma name it, z tyłu suwaczek, w pasie kokardka, podszewka, taki grubszy materiał, wygląda bardzo "porządnie", cena 20zł
Całość 72 zł, przesyłka 8zł
my chcemy soooowy St.Bernards for Dunes sukienke w pasy. swietna
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 16:43   #3998
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
dużo noc nawet 15 godz. w dzień jeszcze 2x po godzinie
Odp.Diabli sie prosze nie sugeruj. Nela to spioch nas spioxhy.
Daeo w sumie spi w nocy okolo 11-12 h z malutkimi przerwami na jedzenie podczas ktoryxh wlasxiwie spi + 2 drzemki w dzien po godzinie albo 1,5.

Chcialam powiedziec ze mamy maly sukces- Daro baaardzo smakuje jogurt jeszcze tylko zeby mu nie zaszkodzil i mamy sukces...i w razie czego mniejszego sracha ze dziecko tylko wode pije

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 17:15   #3999
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
dużo noc nawet 15 godz. w dzień jeszcze 2x po godzinie

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



my chcemy soooowy St.Bernards for Dunes sukienke w pasy. swietna
i leggy i sukienkę?
to daj znać na priv, adres to wyślę
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 17:41   #4000
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
nie zebym się czepiala, ale gondole macie mala
75x38cm gdzie tako 88x45
pffff mnie sie wydawało, że dużą tak czy siak młody całe 3 miechyw niej jeździł

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Może Wy mi coś doradzicie...
Bart nie chce jeść grudek. Dziś znów była walka z zupką. A była całkowicie zblendowana tylko dodałam bardzo miękki ryż. 2 łyżeczki zjadł i koniec, po jedzeniu. Nie otworzy dzióbka za nic. Poddałam się i starłam mu jabłko i zjadł bez problemu. Głodny był na pewno.
Moja mama mi mówi żebym dawała mu papki bo lepiej żeby jadł papki niż nic. No ale kiedy mam go nauczyć grudek/stałego jedzenia? Przecież już za niedługo kończy 8mc :/ większość dzieci wątkowych jadą już grudki i to bez problemu. Spędza mi to sen z powiek, bo już nie wiem co mam z tym zrobić :/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

a dajesz mu coś do gryzienia? ja młodemu daje w porze posiłków takie rzeczy jak:
-jabłko, banan, melon, pomarańcza, mandarynka
-chlebek posmarowany masełkiem pocięty w pasy
-chrupki kukurydziane, wafelki ryżowe hipp, ciastka orkiszowe z rossmana
-gotowane warzywa

wiesz co odkąd mu zaczęłam takie normalne jedzenie dawać to już się nie krztusi a wcześniej połowa słoiczków wypływała z paszczy

dzisiaj zjadł też mamy zupę z soczewicy lekko tylko zblendowaną i nie narzekał

Cytat:
Napisane przez klarites Pokaż wiadomość
O, a tak z innej beczki- co myślicie/wiecie/słyszałyście o paputkach albo ekotuptusiach?
Aruś już od jakiegoś czasu wstaje i próbuje chodzić przy meblach i na razie nie mam dla niego żadnych bucików (chodzi w skarpetach grubych bo inaczej zimno). Babcia mi mówi, że jej kazali dzieciom sztywne buty za kostkę ubierać (nie narzuca się z tą opinią) i nie wiem, czy słuchać tej starej szkoły? Przemawiają do mnie argumenty i za sztywniejszymi bucikami (ale nie za kostkę) i za paputkami
Jakie Wy butki ubieracie dzieciom? A może same skarpetki?
ja się zgadzam z babcią

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
ja tez tak robie, niech sobie rozwala te puzzle i zabawki, mam trening z jedzeniem - rozgniatanie, rozsarowywanie, zrzucanie, karmienie psa, a ja musze zachowac spokoj :p uśmiech i pięknie to robisz nie wolno jest na grzebanie w kwiatkcha, branie misek i zabawek psa, musze tez w koncu reagowac bardziej na szczypanie, ciagniecie za wlosy i buziaki glonojada, ktore ostatnio kończą się gryzieniem policzkow

ale fajnie zajecia nie dziwie się, że Bartek piszczał ze szczescia

ja juz poinstalowała zabezpieczenia do szuflad, bo boje się o palce super zakupy, a te brazowe spodnie mega i tylko 4 Ł

ja mojemu pozwalam w sumie na wsyztsko chyba, że kontakty czy kocie żarcie, niech zwiedza świat

gacie suuper, mają gumki więc nie będzie golych nóg kupiła 2 pary na 9-12 i 12-18 a pani skasowała jedne większość ciuchów z primarka płąciłam 1-3 funty, za wszytsko co jets na zdjęciach dałam 63

chwalę się, że młody je zupę mamy i zapycha kromę z masłem bardzo mnie to cieszy, że je to co ja i syzbko sie rozstaniemy z żarciem dla dzieci

tata wziął kluskę na pobieranie krwi ale podobno był bardzo dzielny teraz czekamy na wyniki poziomu żelaza
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:05   #4001
vujka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 200
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Jeju, jak moje dziecko dzisiaj marudzi w nocy budził się co 15 minut. Wydaje mi się, ze to zęby, ale P. nie da sobie zajrzeć do buzi. Wyje przy kazdej próbie odłożenia na puzzle, do krzesełka, łóżeczka. Za tydzień wracam do pracy i jak na razie sobie tego nie wyobrazam. Dobrze, ze tylko dwa razy w tygodniu mam na 6 a reszta na 12 więc może jakoś się to poukłada.

Nie nadrabiam, bo się nie da
vujka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 18:15   #4002
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
ja tez tak robie, niech sobie rozwala te puzzle i zabawki, mam trening z jedzeniem - rozgniatanie, rozsarowywanie, zrzucanie, karmienie psa, a ja musze zachowac spokoj :p uśmiech i pięknie to robisz nie wolno jest na grzebanie w kwiatkcha, branie misek i zabawek psa, musze tez w koncu reagowac bardziej na szczypanie, ciagniecie za wlosy i buziaki glonojada, ktore ostatnio kończą się gryzieniem policzkow
Nela robi glonojada...przy szybie przyssala się i ja oblizywala :P naprawdę zalowalam, ze nie stoje na balkonie - po drugiej stronie to musial być cudny widok!

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
u nas mięso najlepiej wchodzi w sosie do makaronu
dasz jakiś przepis na sosik? zastanawiałam się dzisiaj czy jak kupie gerber do-re-mi po roku (sos brokulowy, pomidorowy z papryka albo boloński z wołowinka) to mloda da rade :P ale chyba az tak leniwa nie będę i zrobie dziecku sos

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
ja tez chce namiar
a mogę prosić priv? albo fb.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:24   #4003
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Tak mówisz Dzięki pewnie masz rację

Ja też bym była chętna jeśli i coś bardziej babskiego by było
jeśli chcecie to mogę odsprzedac takie lindexy...mam 3 pary rozm.80. zatem dwie mogą pojsc do forumowych laseczek

jak najbardziej babskie tez zglos się do mnie osobiście, bo tu jej reklamy robic nie chce :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1022.jpg (88,1 KB, 27 załadowań)
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:25   #4004
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
ile razy w tygodniu Wasze dzieci jedzą mięsko??
Codziennie jesli wliczyc rybki.
Dzis byla mega awaria ze spaniem Zuzy Łobuzy ciekawi ja wszystkiego i nie ma czasu na sen hehe.
Zabki oba juz ladnie wyrzniete i widoczne, staje z wypieta dupcia i w końcu doczekalysmy sepogody na spacery. Temperatura na plusie, wiatr lekki. Jutro ruszamy po doobrym tygodniu przerwy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:35   #4005
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
hehe a mi chodzi po głowie "bych Cie broł" i nie mogę skojarzyć jaki to był tytuł w oryginale
ejjj no co tyyyy, dirty dancing

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
A w ogóle dzięki temu, że byłam z Wami od poczekalni to mam już poziom "wtajemniczenie " Mimo, że na forum jestem od 2009 to dopóki nie dostałam się do poczekalni to byłam ciągle na etapie "raczkowanie"
ja tutaj konto zalozylam wieki temu...bo konkurs był a posty "nabiłam" dopiero plotkując z Wami

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
kupiłam je akurat
eee myslalam, ze macie tam jakies fajne przekąski dzisiaj w rossmanie dorwałam swietne pojemniki lunchboxy dla malej. smaska to dla nas za mało

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
to było spotkanie w ramach Klubu Mam, więc tatusiom wstęp wzbroniony
aaa takie kwiatki! w bielsku jest szkola muzyczna yamaha czy jakos tak. znajoma wrzucala fotki z balu karnawałowego swojej maleńkiej corki. i jakos tak smiesznie wygladaja platajacy się (pomiędzy) tatusiowie
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:36   #4006
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ejjj no co tyyyy, dirty dancing

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------



ja tutaj konto zalozylam wieki temu...bo konkurs był a posty "nabiłam" dopiero plotkując z Wami
Ja konto tez mam od daaawna a zaczrlam pisac dopiero z wami..

I tak oto mam kosmiczna liczbe nastukanych postow..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:46   #4007
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Diabli - jakbyście zamawiały z lindexa to ja też chętna! nie umiem znaleźć tego w zbiorowych zamówieniach, może jest jakiś 'zbiorowy' wątek.
chyba trzeba się usmiechnac do Can...ja jeszcze nic zbiorowo nie kupowałam, ale na te legginsy dałabym się skusic. w kilku rozm. wzwyż

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ha ha wizyta 6 lutego

Antek stary chłop kończy 8 miesięcy !!
stooo lat Antosiu! coraz większy starszy brat ciekawe co tam u fasolki...wklejałam Ci już wozek, który jeździ po moim osiedlu i za każdym razem nie mogę się napatrzeć?
http://allegro.pl/twinni-baby-active...923818507.html babeczka wozi przed sobą gondolke z kilkumiesieczna corka, a z przodu jeździ taka już dreptajaca strasza siostra (może 14mies.). maja tez 7letniego brata, bo często spotykam ich pod szkola (ze znajoma odbieramy tam podczas spaceru jej syna).
cudny widok podobno wozek ma opcje, ze można z niego zrobić pojedynczy.

taki sobie kup! http://www.babyactive.pl/trippy/ :brzyda l:

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
ile razy w tygodniu Wasze dzieci jedzą mięsko??
3-4 razy miesko, 1-2x ryba i raz wegetariansko :P
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:48   #4008
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
ile razy w tygodniu Wasze dzieci jedzą mięsko??
Bart je codziennie. Ryba raz na jakiś czas.


Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
dobrze że wykaszlał, może go w końcu przestanie męczyć
Oby teraz przed snem wyciągnęłam znów morze kataru :/


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
u nas tez był bunt przez grudki odpuscilam i przez kilka dni wrocilam do sloikow po 4-5mies. (szpinak z ziem., dynia z indykiem itd. - te które zjadla chetnie). pierwszego dnia sam, kolejnego z odrobina amarantusa, następnego z wieksza iloscia kuleczek. w kolejnym dniu do papki dorzuciłam 2 lyzki słoika grudkami, później pol na pol. w miedzy czasie jako przekąske dostala cos do gryzienia - biszkopt, chrupke, brukselkę, suszona miekka morele wczoraj wsunela caly obiad grudkowy, dzisiaj (bobovita z tuńczykiem - dobra!)papka z amarantusem... wydaje mi się, ze bunt zażegnany bardzo możliwe, ze oprócz jej niechęci problemem były bolace dziasla. powoli do przodu i bez wciskania na sile czegos, co ewidentnie nie pasuje

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------



drobinka ale ona się malutka urodzila, wiec calkiem niezle przybiera, nie?

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------



ale amisze sa wolni! wolni od zgiełku, technologii, nowoczesności ba, nawet społecznie sa caaalkiem rozgarnięci hehehe. rozbawilas mnie
a u nas koniec zimy wczoraj -6, dzisiaj +6 i Nela zrzucila kombinezon znow jest zielono...wiosna!

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



hehehe jaka ona jest swietna! maly smieszek z dluuuugimi nogami fajny fotelik - taki "dorosły" Nelka przy Karolci to jeszcze taki dzidziuś :P

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------



my raczej zdecydujemy się na miękkie paputki, skarpety z podeszwa (sa takie z gumowa sztywniejsza niż antyposlizg.). ekotuptusie bardzo mi się podobają. jeszcze podpytam znajoma fizjoterapeutke co lepsze na etapie nauki chodzenia. teraz czasem w domu młodej zakładam wlasnie takie skórkowe papucie i bardzo je lubi. nozka nie jest spocona.
To już mam plan
Będę mieszać tak jak Ty - żeby sie powoli przyzwyczajał i będę dawać regularnie cos do gryzienia - chrupki, wafle ryż itp


Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Odp.Diabli sie prosze nie sugeruj. Nela to spioch nas spioxhy.
Daeo w sumie spi w nocy okolo 11-12 h z malutkimi przerwami na jedzenie podczas ktoryxh wlasxiwie spi + 2 drzemki w dzien po godzinie albo 1,5.

Chcialam powiedziec ze mamy maly sukces- Daro baaardzo smakuje jogurt jeszcze tylko zeby mu nie zaszkodzil i mamy sukces...i w razie czego mniejszego sracha ze dziecko tylko wode pije

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Brawo trzymam kciuki żeby brzuszek się nie zbuntował


Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
pffff mnie sie wydawało, że dużą tak czy siak młody całe 3 miechyw niej jeździł




a dajesz mu coś do gryzienia? ja młodemu daje w porze posiłków takie rzeczy jak:
-jabłko, banan, melon, pomarańcza, mandarynka
-chlebek posmarowany masełkiem pocięty w pasy
-chrupki kukurydziane, wafelki ryżowe hipp, ciastka orkiszowe z rossmana
-gotowane warzywa

wiesz co odkąd mu zaczęłam takie normalne jedzenie dawać to już się nie krztusi a wcześniej połowa słoiczków wypływała z paszczy

dzisiaj zjadł też mamy zupę z soczewicy lekko tylko zblendowaną i nie narzekał



ja się zgadzam z babcią



ja mojemu pozwalam w sumie na wsyztsko chyba, że kontakty czy kocie żarcie, niech zwiedza świat

gacie suuper, mają gumki więc nie będzie golych nóg kupiła 2 pary na 9-12 i 12-18 a pani skasowała jedne większość ciuchów z primarka płąciłam 1-3 funty, za wszytsko co jets na zdjęciach dałam 63

chwalę się, że młody je zupę mamy i zapycha kromę z masłem bardzo mnie to cieszy, że je to co ja i syzbko sie rozstaniemy z żarciem dla dzieci

tata wziął kluskę na pobieranie krwi ale podobno był bardzo dzielny teraz czekamy na wyniki poziomu żelaza
Daję chrupki pałki, jabłko ale w tej siateczce, raz jadł wafla ryżowego, chleb plejada z nami przy śniadaniu ale takie kawałki 2mm bo inaczej się krztusi gadzinka :/
Super, też bym chciała żeby Bart jadł kromkę itp...
Powoli może go jakoś przekonam dzięki Waszym radom


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:49   #4009
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość


Melduję, że żyjemy. Ciężko jest bo noce wyglądają podobnie jak u deb albo nawet gorzej. Wczoraj był straszny ryk od północy do 1. Dałam nurofen, ale nie od razu zasnęła. To już druga taka noc z kolei. W tamtym tygodniu były 4 takie. Prawie nie spałam. Zębów brak ale widzę, że ma spuchnięte dziąsełko wiec może w końcu wyjdzie..
biedna Laura ale jej te żeby daja w kosc!

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Nie chodzimy ani nie raczkujemy i się nie zanosi. Mały leń jak ma po coś sięgnąć to woli się rozryczeć niż ruszyć dupkę. .
hehe, a jak placze to mama wymięka i podaje?

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Nie wiem co wam jeszcze napisać. Postaram się dziś coś poczytać. Ostatnio miałam młyn z budową. Zastanawiamy się nad wieloma rzeczami i niestety trzeba siąść i poczytać. Jeszcze auto nam padło na szczęście jest już ok.
oo już się budujecie? o aucie już nawet nie chce mi się pisać...tez mielismy przygody i nie dojechaliśmy w niedziele na basen
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 18:52   #4010
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość

ja mojemu pozwalam w sumie na wsyztsko chyba, że kontakty czy kocie żarcie, niech zwiedza świat

gacie suuper, mają gumki więc nie będzie golych nóg kupiła 2 pary na 9-12 i 12-18 a pani skasowała jedne większość ciuchów z primarka płąciłam 1-3 funty, za wszytsko co jets na zdjęciach dałam 63

chwalę się, że młody je zupę mamy i zapycha kromę z masłem bardzo mnie to cieszy, że je to co ja i syzbko sie rozstaniemy z żarciem dla dzieci
Kuba nie lubi chleba :/ jak mu ostatnio dalam to zjadl moze 1/3 kromki
Mnie najbardziej wkurza, jak sie dobiera do psich zabawek, kilka razy udalo mu sie je polizac
a dzisiaj zamowilam mu 2 pary spodni z zary, ale za 29 zł :p
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Nela robi glonojada...przy szybie przyssala się i ja oblizywala :P naprawdę zalowalam, ze nie stoje na balkonie - po drugiej stronie to musial być cudny widok!



dasz jakiś przepis na sosik? zastanawiałam się dzisiaj czy jak kupie gerber do-re-mi po roku (sos brokulowy, pomidorowy z papryka albo boloński z wołowinka) to mloda da rade :P ale chyba az tak leniwa nie będę i zrobie dziecku sos



a mogę prosić priv? albo fb.
no taki glonojad przy szybie musi swietnie wygladac :p
sosik, pewnie nier dasz tego Neli podsmazona cebulka, pod koniec zmiazdzony czosnek, do tego posiekane pomidory z puszki - gotowac 20 min + bazylia swieza/suszona, tak jedlismy my, a Kuba mial + posiekanego indyka jak mi sie nie chce gotowac to daje mu makaron z jakims sloiczkiem.
a mozesz mi wyslac na wizazowe PW ? albo odezwe sie ba facebooku
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
chyba trzeba się usmiechnac do Can...ja jeszcze nic zbiorowo nie kupowałam, ale na te legginsy dałabym się skusic. w kilku rozm. wzwyż
Can nie robila jeszcze lindexu, a mowila ostatnio, ze chce zrobic sobie przerwe, ale moze ja namowicie :p
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:01   #4011
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
U mnie Daro to nawet czasami 7 bo rybe to jakos tak srednio lubi...co mnie zaskakuje bo takie kapsulki twist off z omega 3 lyka chetnie, a to ewidentnie ryba zajezdza.
a probowal "zupke krem z warzyw i tuńczyka" z bobovity (po 6 mies.) Nela bardzo ja lubi

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
dla dziewojki Helena, a dla chłopca jeszcze nie
Helenka i Antoś

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
aa, i chyba apetyt taki w miare Florkowi wrocil. dzis znow setka kaszki i 150g obiadu juz zjadl. wieczorem kaszka jeszcze, jak bedzie seta przynajmniej to uznam, ze jest juz ok .
pięknie je! diabelna ciotka już uznaje, ze jest ok!

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Odp.Diabli sie prosze nie sugeruj. Nela to spioch nas spioxhy.
Daeo w sumie spi w nocy okolo 11-12 h z malutkimi przerwami na jedzenie podczas ktoryxh wlasxiwie spi + 2 drzemki w dzien po godzinie albo 1,5..
hehe, o widzisz miałam dopisać, ze nia sugerować się nie można

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Chcialam powiedziec ze mamy maly sukces- Daro baaardzo smakuje jogurt jeszcze tylko zeby mu nie zaszkodzil i mamy sukces...i w razie czego mniejszego sracha ze dziecko tylko wode pije
.
wie co dobre!
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:13   #4012
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Bartowi znów paluszek u stopki spuchnął, zrobiła się taka kluska i jest bardzo czerwony. Ja już nie wiem jak mam obcinać te pazury!! Mam problem z paluchami - jak obetnę za krótko źle, jak równo ze skórą źle, jak zapuszczę też źle bo jak nóżkami się odpycha to go drażnią. Jedynym chyba wyjściem jest mi je obciąć na półokrągło... We środę mamy wizytę u chirurga, może on coś poradzi... Jak nie urok to sraczka :/ i jeszcze nam oko znów ropieje i muszę kropić. Pożaliłam się i już mi lepiej. No.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:17   #4013
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
dzisiaj zjadł też mamy zupę z soczewicy lekko tylko zblendowaną i nie narzekał
podziel się przepisem. nigdy nie jadlam soczewicy i ciecierzycy tez nie...kusza mnie obie okrutnie, ale nie wiem czy mam dzialac jak z grochem/fasola, a chce żeby jednak było jadalne hehe.

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
chwalę się, że młody je zupę mamy i zapycha kromę z masłem bardzo mnie to cieszy, że je to co ja i syzbko sie rozstaniemy z żarciem dla dzieci
przyprawiasz normalnie?

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
gacie suuper, mają gumki więc nie będzie golych nóg kupiła 2 pary na 9-12 i 12-18 a pani skasowała jedne większość ciuchów z primarka płąciłam 1-3 funty, za wszytsko co jets na zdjęciach dałam 63
pani dala Ci niezły rabat :P udane zakupy.
a w temacie golych...dzieci. 2 dni temu mamusia wiozla dziewczynke na sankach. niewiele starsza dreptala obok mamy. zapatrzyłam się, bo miały fajne czapki i ta malutka na sankach caaaale plecy gole. kurtka podwinela się o metalowe oparcie sanek. kurcze, na pewno będzie chora ciekawe jak długo tak jechala. podeszłam do mamy i mowie, ze plecki gole... popatrzyla jak na ufo, poprawila i poszla dalej rozumiem, ze mogla nie mieć glowy do ciaglej kontroli, bo z dwojka, po średnio osniezonych chodnikach ciężko - ale kuuuurcze, jakiś kocyk, śpiworek cokolwiek pod tylek mogla wsadzić. nawet bodziaka nie miała gdyby mi ktoś tak zwrocil uwagę podziekowalabym chociaz, a przede wszystkim wpakowalabym koszulke, bluzke itd. do rajstop/majtek!

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
tata wziął kluskę na pobieranie krwi ale podobno był bardzo dzielny teraz czekamy na wyniki poziomu żelaza
na pewno będzie ok

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
pffff mnie sie wydawało, że dużą tak czy siak młody całe 3 miechyw niej jeździł
ee to dlatego duza, bo Piotrus był malenki hehe.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:17   #4014
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Kuba nie lubi chleba :/ jak mu ostatnio dalam to zjadl moze 1/3 kromki
Mnie najbardziej wkurza, jak sie dobiera do psich zabawek, kilka razy udalo mu sie je polizac
a dzisiaj zamowilam mu 2 pary spodni z zary, ale za 29 zł :p

no taki glonojad przy szybie musi swietnie wygladac :p
sosik, pewnie nier dasz tego Neli podsmazona cebulka, pod koniec zmiazdzony czosnek, do tego posiekane pomidory z puszki - gotowac 20 min + bazylia swieza/suszona, tak jedlismy my, a Kuba mial + posiekanego indyka jak mi sie nie chce gotowac to daje mu makaron z jakims sloiczkiem.
a mozesz mi wyslac na wizazowe PW ? albo odezwe sie ba facebooku

Can nie robila jeszcze lindexu, a mowila ostatnio, ze chce zrobic sobie przerwe, ale moze ja namowicie :p
A jak na psa reaguje??
Bo Bart jak widzi trusia to aż się trzęsie, za każdym razem jak jesteśmy w przedpokoju to patrzy za Funią. No i muszę siadać z nim na podłogę i głaskamy. Tyle że wczoraj jego głaskanie skończyło się garścią wytarganego futra... No ale muszę ich jakoś do siebie oswoić... Jedno wiem na pewno, król będzie biedny jak Bart zacznie się przemieszczać...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:19   #4015
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
i w końcu doczekalysmy sepogody na spacery. Temperatura na plusie, wiatr lekki. Jutro ruszamy po doobrym tygodniu przerwy
serio? oszlalabym tydzień w domu a zakupy? u nas przez te osiem miechow były chyba tylko 2 dni bez spaceru
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:22   #4016
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
serio? oszlalabym tydzień w domu a zakupy? u nas przez te osiem miechow były chyba tylko 2 dni bez spaceru
u nas też tydzień siedzenia w domu, jednym słowem masakra.. zima zimą ale ten wiatr, mam nadzieje że jutro już będzie w miare i wyruszymy do parku
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:22   #4017
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
serio? oszlalabym tydzień w domu a zakupy? u nas przez te osiem miechow były chyba tylko 2 dni bez spaceru
Bosh ja też już ponad tydzień siedzę no ale to przez chorobę.
A dziś byliśmy na zakupach z TŻ w Fashion house
Bart został z rodzicami w domu. Kupiłam sobie nowe dresy po domu i koszulkę.
Więcej nie było co kupić bo tam 90% to szmelc :/ jak weszłam do tamtejszego reserved to większość rzeczy nadaje się jako szmata do garażu :/ a normalnie jak wejdę do reserved gdzieś w galerii to duuużo rzeczy mi się widzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:24   #4018
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
sharp a mówił lekarz, czy wogóel dziecko może codziennie jesć jogurty? no nawet jak po roku, to moze zjadać codziennie?
u nas ogólnie chodzi o wyeliminowanie mleka bo Karolci szkodzi. Mówił że mogę już codziennie dawać nabiał: jogurt, twarożek, kefir. Ale ja daję na razie 2x w tygodniu.
No i nie wiem czy wiecie ale już możemy dawać mleko z płatkami. Szukam dobrych płatków kukurydzianych. Oczywiście mleko mm
Naleśniki też już można na mm.

Magiusia pytałam o jajko bo jak dziecko już je to można zrobić jajecznice z samych żółtek.

Ashy fotelik to recaro young sport

gosiulka u nas mięsko codziennie
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:24   #4019
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Kuba nie lubi chleba :/ jak mu ostatnio dalam to zjadl moze 1/3 kromki
Mnie najbardziej wkurza, jak sie dobiera do psich zabawek, kilka razy udalo mu sie je polizac
a dzisiaj zamowilam mu 2 pary spodni z zary, ale za 29 zł :p
skoro pies może lizac, to dlaczego Kubus nie?
a skad ta zara?

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
no taki glonojad przy szybie musi swietnie wygladac :p
sosik, pewnie nier dasz tego Neli podsmazona cebulka, pod koniec zmiazdzony czosnek, do tego posiekane pomidory z puszki - gotowac 20 min + bazylia swieza/suszona, tak jedlismy my, a Kuba mial + posiekanego indyka jak mi sie nie chce gotowac to daje mu makaron z jakims sloiczkiem.
a mozesz mi wyslac na wizazowe PW ? albo odezwe sie ba facebooku
hehe, wlasnie musze się przekonać i zacząć jej dawac to co sama jem. myslalam, ze sosy dla dzieci to tez musza być jeszcze takie light reszta na fejsie.

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Can nie robila jeszcze lindexu, a mowila ostatnio, ze chce zrobic sobie przerwe, ale moze ja namowicie :p
hmm może nie przestanie nas lubic hehe
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:28   #4020
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Mysia czy też uważasz że te ciastka orkiszowe z rossa śmierdzą psim żarciem? Kupiłam je Karolci ale jej nie smakują

Karolcia zaczęła pokazywać jaka duża urośnie i gdzie jest nosek Przez ostatni tydzień BARDZO dużo się nauczyła
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-07 18:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.