Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI 2013 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części wątku nr 7?
Nasze dzieci w kojcach siedzą a mamuśki wizaż śledzą 6 15,38%
Dzieci już biegają więc z łóżek nie spadają-kurator się cieszy, że nikt już nie grzeszy 16 41,03%
Śniegi, zawieruchy i pizgawice, na wiosnę momy już chcicę 2 5,13%
Śniegiem wali,słońca ni ma, byleby do wiosny jakoś przekimać 1 2,56%
Kto rano wcześnie wstaje, temu dziecię spać nie daje 4 10,26%
Jem warzywek kilkanaście, budzę się, gdy mama zaśnie 13 33,33%
Każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa 5 12,82%
W domu syf, w domu smród przez Internet cierpię głód 3 7,69%
Dziecko nie przebrane, obiad nie gotowy, zawsze jest czas na wizażowe rozmowy 6 15,38%
Do majowo-czerwcowych kurator wkracza, kończy patologię, każda rozpacza 13 33,33%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 39. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 11:40   #4231
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to Flo tez juz pare razy tak mnie ugryzl. dzisiaj nad ranem, przed ta swoja przedwczesna aktywnoscia. dalam mu cycka w nadzieji, ze przykima. a ten byl najedzony od poprzednich pobudek i sobie lyknal i trzask sie cieszyl przy tym, a ja $%"§%/)&!"$ no wiec udalo mi sie uwolnic z paszczy rekina, on sobie pogadal z zegarkiem, pobawil sie lampka, i po okolo godzinie widze, ze ziewnal to ciach, biore go na rece siedzac po turecku w lozu i pare razy bujnelam go. wtulil sie i zasnal
Tyle dobrego, że dał sie uśpić bez cyca... Ja próbowałam ale nie ma szans, chyba, że właśnie chodzę z nią po domu w nosidle. Jęczy, jęczy aż w końcu padnie. W między czasie probuje ssać mój dekolt
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:59   #4232
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cześć, nie mam czasu dzisiaj, nie wiem co się dzieje i kiedy dzień ucieka. Przyjadą znajomi, więc piekę, sprzątam, drugie pranie się pierze bo mąż może małą popilnować skoro jest w domu. No i oczywiście jeszcze muszę się odpicować co by nie wyglądać jak matka polka

miłego popołudnia dziewczyny, zajrzę pewnie wieczorkiem
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 12:05   #4233
storyl
Raczkowanie
 
Avatar storyl
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 125
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

byłam teraz jeszcze u niego po resztę swoich rzeczy a meble zabiorę w tygodniu, ale z niego dupek, wczoraj imprezował i nie raczył zapytać co z dzieckiem a dzisiaj tylko przyjechałam warczał, że z kim zostawiłam JEGO dziecko!!!

i on teraz twierdzi, że tak dziewczyna się mści za to, że ją odrzucił..
ale ja wiem swoje, nie wierze mu już w ani jedno słowo

mam satysfakcję z tego, że zostanie z niczym, wszystkie meble, kanapa wszystko było moje przywiezione ode mnie z domu, zostawię go z pustym pokojem, nie będzie miał nawet na czym spać, jak tylko wszystko zabiorę
storyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 12:15   #4234
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
zwęź mu obrączkę, wciśnij na palec i niech ma gps-a
dalabym mu swoja ale mamy taki sam rozmiar haha

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
byłam teraz jeszcze u niego po resztę swoich rzeczy a meble zabiorę w tygodniu, ale z niego dupek, wczoraj imprezował i nie raczył zapytać co z dzieckiem a dzisiaj tylko przyjechałam warczał, że z kim zostawiłam JEGO dziecko!!!

i on teraz twierdzi, że tak dziewczyna się mści za to, że ją odrzucił..
ale ja wiem swoje, nie wierze mu już w ani jedno słowo

mam satysfakcję z tego, że zostanie z niczym, wszystkie meble, kanapa wszystko było moje przywiezione ode mnie z domu, zostawię go z pustym pokojem, nie będzie miał nawet na czym spać, jak tylko wszystko zabiorę
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 12:21   #4235
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
byłam teraz jeszcze u niego po resztę swoich rzeczy a meble zabiorę w tygodniu, ale z niego dupek, wczoraj imprezował i nie raczył zapytać co z dzieckiem a dzisiaj tylko przyjechałam warczał, że z kim zostawiłam JEGO dziecko!!!

i on teraz twierdzi, że tak dziewczyna się mści za to, że ją odrzucił..
ale ja wiem swoje, nie wierze mu już w ani jedno słowo

mam satysfakcję z tego, że zostanie z niczym, wszystkie meble, kanapa wszystko było moje przywiezione ode mnie z domu, zostawię go z pustym pokojem, nie będzie miał nawet na czym spać, jak tylko wszystko zabiorę
No i brawo. Super!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 12:22   #4236
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
to jest chyba to bo ja caly czas slysze ze z tym sobie nie poradze z tamtym, a wiem ze nie mowie tak dobrze po szwedzku jak tz, dogadac sie dogadam bez wiekszych problemow, ale z drugiej strony nie chce zeby Natalia wychowywala sie bez ojca, bo wiem jak moj brat teraz to przezywa, jak ojciec gada na matke, matka na ojca.. ojciec na bylego meza swojej narzeczonej a mama na byla zone swojego partnera :/ nie chce zeby mala miala namieszane w glowie, a najgorsze jest to ze w glowie mam ze chce odejsc ale tz czaly czas o zmianie mieszkania, ze w przyszlosci zrobimy to a ja slucham i glupieje :/ ehh czasami naprawde zaluje ze mieszkam w Szwecji pod wzgledem tym ze tu jestem ograniczona strasznie
wiesz, ale chyba lepiej żeby żyć osobno a nie w zakłamaniu całe życie? ja bym nie potrafiła żyć w zgodzie razem po czymś takim, prędzej osobno w w miarę normalnych relacjach, eeh... mam nadzieję, że będziesz kiedyś szczęśliwa
Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
mam nadzieję że jej szybko przejdzie gryzienie, u nas raz lepiej z tym raz gorzej.. z butlą się nie zaprzyjaźnił więc znowu to samo, niby nie gryzie podczas ssania ale jak próbuje odlączyć go od cyca wkładając palec to zawsze dziabnie
myślałam, że Ty już całkiem odstawiłaś

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
sek w tym ze ona same do niego wypisuja
ojej, bidulek

Storyl przeczytałam i nie wiem co powiedzieć, bardzo mi przykro, życzę Ci, żebyś sobie ułożyła życie z jakimś odpowiedzialnym facetem


helo, za nami kolejna ciężka noc rano na szczęście M. przejął mi Barta i pospałam trochę
Byliśmy już na basenie, pierwszy raz sami, bardzo fajnie było, Bartuś zachwycony
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 12:28   #4237
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
sek w tym ze ona same do niego wypisuja
No chyba z pustymi rękoma do nich nie jeździ i rowerem Wyciągaj kasy ile się da

To ty masz męża takiego och i ach, czy taki niedobór chłopa w Szwecji?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji


Edytowane przez xal
Czas edycji: 2014-02-02 o 12:43
xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 13:06   #4238
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a u nas troszke lepsza nocka. dziec padl o 21., o 23. wzielam go na gore, to sobie jeszcze pocyckal, i potem dopiero o 3ciej na cyca sie obudzil i potem o 5tej, o 6tej - tu wojowal prawie godzine... i potem jeszcze godzinke dal wszystkim pospal uwazam noc za udana (esskapada ---> tak, wlasnie tak wygladaja udane noce!!! )
a dzisiaj odwiedzi mnie w koncu ta przyjaciolka ukrainka. tzn. poki nie przekroczy progu mojego domu to nie uwierze... ale z mezem przyjezdza, szofer musi byc, wiec pewnie da rade... tatus przygotowal Florka: "ty wiesz, grzeczny badz, bo dzisiaj przyjedzie taka ciotka duuuuuza! i ona PO RUSKU bedzie mowila!!!"


Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
zwęź mu obrączkę, wciśnij na palec i niech ma gps-a


---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
byłam teraz jeszcze u niego po resztę swoich rzeczy a meble zabiorę w tygodniu, ale z niego dupek, wczoraj imprezował i nie raczył zapytać co z dzieckiem a dzisiaj tylko przyjechałam warczał, że z kim zostawiłam JEGO dziecko!!!

i on teraz twierdzi, że tak dziewczyna się mści za to, że ją odrzucił..
ale ja wiem swoje, nie wierze mu już w ani jedno słowo

mam satysfakcję z tego, że zostanie z niczym, wszystkie meble, kanapa wszystko było moje przywiezione ode mnie z domu, zostawię go z pustym pokojem, nie będzie miał nawet na czym spać, jak tylko wszystko zabiorę
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:08   #4239
storyl
Raczkowanie
 
Avatar storyl
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 125
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

wiecie co tego gnoja bratowa słyszała!!!

jak on rozmawiał ze swoją matką i ona do niego mówiła, że nawet jak sypiał z innymi to ma się przede mną tego wypierać, ma się wybielić i wmawiać mi, że tak nie było!!!! że to moje urojenia!!!
storyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:10   #4240
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Storyl co za cipa
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:12   #4241
storyl
Raczkowanie
 
Avatar storyl
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 125
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

cipa!? je.ba.na idiotka, jak ona tam może..

zawsze uważałam ją za rozsądną, ale teraz widzę, że nie wiadomo co on sobie może robić ona i tak zawsze będzie po jego stronie!
storyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 13:55   #4242
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
wiecie co tego gnoja bratowa słyszała!!!

jak on rozmawiał ze swoją matką i ona do niego mówiła, że nawet jak sypiał z innymi to ma się przede mną tego wypierać, ma się wybielić i wmawiać mi, że tak nie było!!!! że to moje urojenia!!!
co za baba
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:04   #4243
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Storyl! Wy po ślubie?
Bądź silna...

Nie ważne co będzie mowil. Ty wiesz swoje i swoje rób.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:44   #4244
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Helena poszła spać więc znajomi później wpadną - ale co zrobić czekała na nich i czekała aż w końcu padła
pewnie teraz się obudzi skoro to napisałam

a jeśli nie to może coś nadrobię
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:50   #4245
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

bry,
kto mi sprzeda patent, aby moje dania dla małej nie były suchą papką

Helena pije od pierwszego razu z doidy jak jej podtrzymuję zawodowo
myślę, że niedługo nauczy się sama : )

Storyl, ja nie skomentuję, tylko wybałuszam oczy....
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:52   #4246
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
cipa!? je.ba.na idiotka, jak ona tam może..

zawsze uważałam ją za rozsądną, ale teraz widzę, że nie wiadomo co on sobie może robić ona i tak zawsze będzie po jego stronie!
On jest dupek a ona glupia zolza. Ale powiem Ci ze dobrze ze Ci ta bratowa mowi wszystko bo dzieki temu masz oczy szeroko otwarte i znasz wiele faktow, a tak to moglby ci zamydlac oczy.
Generalnie masz naprawde ciezka sytuacje ale uwqzam ze super postepujesz i ze na pewno jeszcze wiele dobrego cie spotka.
Wiesz ja zawsze lubilam takie babki ktore nie tkwily w czyms na sile, a bo dziecko , a bo boje sie samotnosci, a bo nikogo juz nie spotkam, a bo mam za malo kasy sama etc. Zawsze mi sie podobaly wlasnie takie, ktore widzac ze je Ktos zle traktujd, zdradza i oszukuje to braly zycie za szmaty i ruszaly same di przodu. Ty taka wlasnie jestes.

A jak Twoi rodzice reaguja na cala sytuacje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:14   #4247
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Storyl - jeszcze raz napiszę, że bardzo Ci współczuję.
Jak dla mnie to Twój były jest młody i głupi i nie docenia rodziny. Chyba się nie wyszalał czy coś...no niektórzy tak mają :/ Jesteś super silną kobietą! Dasz sobie radę bez niego i na pewno znajdziesz kogoś kto Was pokocha

Eskapada - a ja tam Cię poniekąd rozumiem. Kurcze miliony kobiet tkwi w takich związkach - to chyba nie bez przyczyny? Różne rzeczy przeżyłam więc poniekąd rozumiem jak trudno może być Ci się z tego wyrwać (a nie miałam ślubu, dzieci, nie byłam bez rodziny). To są toksyczne związki i tyle. Nie docierają do mnie argumenty typu "nie szanujesz się"
Cóż nie uważam że to 'normalne', że tak to nazwę, zdrowe też nie, ale tak bywa. Trzymam kciuki by udało Ci się szybko z tego związku uwolnić bo nic dobrego nie przyniesie on ani Tobie, ani Waszej córce. Szczególnie ze względu na nią powinnaś się jak najszybciej wyrwać od niego!
Nie chcę wywoływać jakiejś niepotrzebnej dyskusji odnośnie mojego komentarza więc proszę go nie komentować

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

A odnośnie zdradzających facetów - miałam za młodu () dwóch kolegów, którzy podobno strasznie kochali swoje dziewczyny a zdradzali je na prawo i lewo. I najlepsze - oboje się ożenili z tymi dziewczynami,a one biedne nic nie wiedzą Blechhh nie wiem jak tak można

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Yyy no zimą takie białe coś czasami bywa na drogach no i ślisko jest :P
Weź kasę od chłopa! Na panienki ma to na wyjazd niech ci da
ej no ale ja to żadnego śniegu nie widzę, a Ty to już na zapas piszesz

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
wiecie co tego gnoja bratowa słyszała!!!

jak on rozmawiał ze swoją matką i ona do niego mówiła, że nawet jak sypiał z innymi to ma się przede mną tego wypierać, ma się wybielić i wmawiać mi, że tak nie było!!!! że to moje urojenia!!!
szkoda słów

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Ash - współczuje gryzienia, oby Sofci szybko to minęło

Agnes - ale z Niny złośliwiec mojej przypomniała wczoraj kaszlenie i kaszle dziś cały dzień, jak przyjadą znajomi to pomyślą że zapalenie płuc ma czy co

Sharp - widzę, że Karola też idzie w zaparte i uczy się nie tego co sobie życzycie

Happy - jak jeszcze Helena jadła cokolwiek (moja Helena ) to dodawałam po prostu wody do papek.
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:30   #4248
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
bry,
kto mi sprzeda patent, aby moje dania dla małej nie były suchą papką

Helena pije od pierwszego razu z doidy jak jej podtrzymuję zawodowo
myślę, że niedługo nauczy się sama : )

Storyl, ja nie skomentuję, tylko wybałuszam oczy....


a co do jedzenia to dodawaj wywar warzywny w którym się gotują i unikaj np blendowania ziemniaka bo robi się popaaa
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:36   #4249
storyl
Raczkowanie
 
Avatar storyl
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 125
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
On jest dupek a ona glupia zolza. Ale powiem Ci ze dobrze ze Ci ta bratowa mowi wszystko bo dzieki temu masz oczy szeroko otwarte i znasz wiele faktow, a tak to moglby ci zamydlac oczy.
Generalnie masz naprawde ciezka sytuacje ale uwqzam ze super postepujesz i ze na pewno jeszcze wiele dobrego cie spotka.
Wiesz ja zawsze lubilam takie babki ktore nie tkwily w czyms na sile, a bo dziecko , a bo boje sie samotnosci, a bo nikogo juz nie spotkam, a bo mam za malo kasy sama etc. Zawsze mi sie podobaly wlasnie takie, ktore widzac ze je Ktos zle traktujd, zdradza i oszukuje to braly zycie za szmaty i ruszaly same di przodu. Ty taka wlasnie jestes.

A jak Twoi rodzice reaguja na cala sytuacje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moi rodzice powiedzieli mi, że będą mnie wspierać w każdej sytuacji i nigdy nie zostawią mnie na lodzie, mogę na nich zawsze liczyć
Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Storyl! Wy po ślubie?
Bądź silna...

Nie ważne co będzie mowil. Ty wiesz swoje i swoje rób.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
na szczęście nie po ślubie, a ostatnio nawet o tym rozmawialiśmy, planowaliśmy..

w ogóle napisał do mnie po tym jak dziś od niego wyszłam coś w stylu kochanie wyszłaś tak bez pożegnania nie ładnie, zobaczymy się jutro kochanie, ucałuj kochanie synka od tatusia..

ale wiem, że jego matka każe mu do mnie ładnie pisać, to też wiem od jego bratowej

i swojej matce powiedział, że ja go porzuciłam, biedactwo..

masakra co za rodzina, w jakie gówno ja wdepnęłam wiążąc się z nim, jedyne co mu się kiedykolwiek udało to nasz syn, jestem szczęśliwa, że go mam kochany Iguś
storyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 15:47   #4250
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
ałć od samego czytania piersi bolą




ja ucze i ucze i się zastanawiam czy w ogole da się dziecko nauczyć w tym wieku ? mowie maaaaa-maaaaa odpowiada baaaaa-baaaa
ale dobre i to



to udanego spotkania Wam zycze i oby doszlo do skutku! ciekawe co będzie tematem przewodnim, dzieciaki czy Majdan
A po jakiemu będziecie rozmawiały ? polsku, RUSKU, niemiecku
moj nawet baba nie mowi
Irina dotarla i bylo super! na trzezwo gadamy po niemiecku, a w upojne noce po polsko-ukrainsku tematem przewodnim byl dom, obrazy (reprodukcje malowane przez chinczykow na tasmie), no i oczywiscie Florek i jego troche inny uklad krazenia (Irina chciala wszystko dokladnie zrozumiec, a jej malzowi sie niedobrze robilo od samego sluchania, chociaz mowilismy mu, ze ma nie myslec o krwi tylko o np. pompie ciepla i rurach hydraulicznych... taki z niego inzynier )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Tyle dobrego, że dał sie uśpić bez cyca... Ja próbowałam ale nie ma szans, chyba, że właśnie chodzę z nią po domu w nosidle. Jęczy, jęczy aż w końcu padnie. W między czasie probuje ssać mój dekolt
a to nam juz od jakiegos czasu sie udaje bez cyca dumna z niego jestem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:48   #4251
storyl
Raczkowanie
 
Avatar storyl
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 125
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

a tacy jesteśmy szczęśliwi bez tego dupka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0120.jpg (17,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0119.jpg (20,8 KB, 49 załadowań)
storyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:48   #4252
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
moi rodzice powiedzieli mi, że będą mnie wspierać w każdej sytuacji i nigdy nie zostawią mnie na lodzie, mogę na nich zawsze liczyć

na szczęście nie po ślubie, a ostatnio nawet o tym rozmawialiśmy, planowaliśmy..

w ogóle napisał do mnie po tym jak dziś od niego wyszłam coś w stylu kochanie wyszłaś tak bez pożegnania nie ładnie, zobaczymy się jutro kochanie, ucałuj kochanie synka od tatusia..

ale wiem, że jego matka każe mu do mnie ładnie pisać, to też wiem od jego bratowej

i swojej matce powiedział, że ja go porzuciłam, biedactwo..

masakra co za rodzina, w jakie gówno ja wdepnęłam wiążąc się z nim, jedyne co mu się kiedykolwiek udało to nasz syn, jestem szczęśliwa, że go mam kochany Iguś
Jessu, jacy mezczyzninsa beznadziejni...no sorki. Przedwczoraj przyznal sie ze zdradza, powiedzial ze ma e dupie ze spotkacie sie w sadzie, ze co z tego ze cie zdradzil do tego wrocil nad ranem i slowem sie nie odezwal, a teraz odwala cyrki i "kochaniuje". Masakra

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:51   #4253
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

http://wyborcza.pl/magazyn/1,126715,...azeta_Wyborcza
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:54   #4254
storyl
Raczkowanie
 
Avatar storyl
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 125
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

niech sobie "kochaniuje" ile chce.
ja wiem swoje i nie dam się mu podejść!

a co najzabawniejsze mam kontakt z tą dziewczyną z którą mnie zdradził, jest bardzo sympatyczna, może będziecie zdziwione że tak pisze ale nie mam do niej żalu, nie wiedziała o mnie i małym..
storyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:19   #4255
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
zwęź mu obrączkę, wciśnij na palec i niech ma gps-a
a może nie na palec...

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
jak on rozmawiał ze swoją matką i ona do niego mówiła, że nawet jak sypiał z innymi to ma się przede mną tego wypierać, ma się wybielić i wmawiać mi, że tak nie było!!!! że to moje urojenia!!!
co jak co, ale moja tesciowa pewnie spakowalaby synka za drzwi i bylaby jednak po mojej stronie...kurcze, zamiast strzelić mu solidne kazanie, wylac kubel zimnej glowy na ten pusty leb...zamiast kazac blagac o przebaczenie to on ma się wybielac?! co to za matka?!

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Deb zapycham Ci skrzynke!!!

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
w ogóle napisał do mnie po tym jak dziś od niego wyszłam coś w stylu kochanie wyszłaś tak bez pożegnania nie ładnie, zobaczymy się jutro kochanie, ucałuj kochanie synka od tatusia..
zmien sobie nr telefonu
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:19   #4256
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
niech sobie "kochaniuje" ile chce.
ja wiem swoje i nie dam się mu podejść!

a co najzabawniejsze mam kontakt z tą dziewczyną z którą mnie zdradził, jest bardzo sympatyczna, może będziecie zdziwione że tak pisze ale nie mam do niej żalu, nie wiedziała o mnie i małym..
i tak trzymaj poradzisz sobie
a co do tej dziewczyny: no pewnie, ze mogla nie wiedziec. on sie tez nie zachowywal jak swiezo upieczony ojciec... jak bym takiego spotkala na imprezce, to do glowy by mi nie przyszlo, ze ma w domu kobiete i male dziecko.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:20   #4257
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
a tacy jesteśmy szczęśliwi bez tego dupka
slodki ten Twój Igorek
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:22   #4258
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Sama sobie nie potrafie na to odpowiedziec... odeszlam, w czerwcu 2012, spakowalam sie, i wrocilam do Pl, pracowalam na poczatku u znajomej bo od czegos trzeba zaczac, spotykalam sie z innymi, ale znow zaczal tz pisac, najpierw to olewalam, potem wysylal listy.. mieszal w glowie, obiecywal.. no wlansie obiecywal.. a ja nie wiem o czym myslalam, wiedzialam co robil, wiedzialam ze sie nie zmieni bo tacy ludzie sie nie zmieniaja.. dasz palec wezmie cala reke.. wybaczylam raz, drugi, ale teraz juz wiem ze jak zdradzi sie raz to juz bedzie to robil zawsze.. teraz moge sobie tylko w brode pluc po co wracalam z nim po co sie zgodzilam na slub skoro ja nie uwazam slubu ze wzgledu na dziecko.. ehh moze gdybym komus o tym powiedziala, tak jak mowie wam co bylo miedzy nami to ktos by mnie zlapal za reke i powiedzial za mnie *nie* ale to wsyd komus bliskiemu powiedziec co robil, sluchac ze moglam to i to, ale taknaprawda zadna z nas nie wie co by dokladnie zrobila.. tego nie da sie przewidziec.. ja wiem jak moja mama wiedziala ze ojciec ja zdradzal, hmm wiedziala-mowili jej no ale ona slepa byla i ja mimo tego ze wiem o wszystkim (mam nadzieje ze o wszystkim) to wydaje mi sie jak by to sie poprostu nie stalo, jak by to byl tylko zly sen...


Co za typ :/ brakuje słów :/
A orientowałaś się jak to jest z tym szwedzkim rozwodem?
Przecież ja bym nie dała rady pod jednym dachem z takim dupkiem, patrzeć na niego i jeszcze cały czas mieć to przed oczami :/


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:29   #4259
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
bry,
kto mi sprzeda patent, aby moje dania dla małej nie były suchą papką

Helena pije od pierwszego razu z doidy jak jej podtrzymuję zawodowo
myślę, że niedługo nauczy się sama : )

Storyl, ja nie skomentuję, tylko wybałuszam oczy....
za picie z kubeczka
ja dodaję wywaru albo wody, robie też dania z cukinią, bakłażanem, porem i wtedy te warzywa są bardzo wodniste po ugotowaniu i papka nie jest sucha.

Cytat:
Napisane przez storyl Pokaż wiadomość
moi rodzice powiedzieli mi, że będą mnie wspierać w każdej sytuacji i nigdy nie zostawią mnie na lodzie, mogę na nich zawsze liczyć

na szczęście nie po ślubie, a ostatnio nawet o tym rozmawialiśmy, planowaliśmy..

w ogóle napisał do mnie po tym jak dziś od niego wyszłam coś w stylu kochanie wyszłaś tak bez pożegnania nie ładnie, zobaczymy się jutro kochanie, ucałuj kochanie synka od tatusia..

ale wiem, że jego matka każe mu do mnie ładnie pisać, to też wiem od jego bratowej

i swojej matce powiedział, że ja go porzuciłam, biedactwo..

masakra co za rodzina, w jakie gówno ja wdepnęłam wiążąc się z nim, jedyne co mu się kiedykolwiek udało to nasz syn, jestem szczęśliwa, że go mam kochany Iguś
ale masz fajną informatorkę, bratową TZ- dobrze że jest po Waszej stronie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moj nawet baba nie mowi
Irina dotarla i bylo super! na trzezwo gadamy po niemiecku, a w upojne noce po polsko-ukrainsku tematem przewodnim byl dom, obrazy (reprodukcje malowane przez chinczykow na tasmie), no i oczywiscie Florek i jego troche inny uklad krazenia (Irina chciala wszystko dokladnie zrozumiec, a jej malzowi sie niedobrze robilo od samego sluchania, chociaz mowilismy mu, ze ma nie myslec o krwi tylko o np. pompie ciepla i rurach hydraulicznych... taki z niego inzynier )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 --------

fajnie że spotkanie sie udało, zważywszy na porę pewnie mówiłyście po niemiecku
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:42   #4260
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość


a co do jedzenia to dodawaj wywar warzywny w którym się gotują i unikaj np blendowania ziemniaka bo robi się popaaa


Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
za picie z kubeczka
ja dodaję wywaru albo wody, robie też dania z cukinią, bakłażanem, porem i wtedy te warzywa są bardzo wodniste po ugotowaniu i papka nie jest sucha.



ale masz fajną informatorkę, bratową TZ- dobrze że jest po Waszej stronie



fajnie że spotkanie sie udało, zważywszy na porę pewnie mówiłyście po niemiecku

dzięki za kulinarne rady

mam marudkę, ale nie oddam : )
__________________
J + D = H

Edytowane przez happy blue
Czas edycji: 2014-02-02 o 16:43
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-07 18:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.