Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 11:51   #1831
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

ja nie biorę nic z witamin
jedynie magnez i potas

albo to przez te farbowania dlatego u mnie odrost po 2 tygodniach już mnie drażni bo jest wielki po 3 to już mus farbowanie
nie wydaje mi się żeby wyszedł rudy, bo na swoich widze, że żadna inna farba takiego efektu mi nie dała właśnie na odroście zawsze miałam lekko rudawo -złociście, a tu jest równo z długościami idealnie na całej długości nawet z tyłu głowy gdzie najcieżej mi się rozjaśniają jest tak samo jak na czubku oby tylko wytrzymała tak te 3 tygodnie
jak patrzylam po fotkach tych hiszpanek/wloszek to widzialam ze u nich zimno bralo bez rudosci i zlota, a one maja mocniejszy pigment niz my, Polki wiec sa duze szanse ze ta farba zrobi furrore wsrod Polek.
czekam na relacje z wymywania koloru i jesli bedzie ok, to biorę ją
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:52   #1832
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Brawa dla tej Pani
widze nie ja jedna dzis mam głupawkę
jak bylo, bolalo? teraz boli?

wiesz, na kolanach zapitalam i wlosami zamiatam trzeba sie w zyciu ogarnąc zawsze mi zostaja jeszcze 2 rece wolne i... nie dokończę co jeszcze, jest przed 22
a jak mam mokre wlosy i pokryte szamponem to za mopa mi robią i smigam na wysoki połysk
O ten pomysł z szamponem mi sie podoba! Mam zbędne saszetki z diamond gloss nivei. To dopiero bedzie błysk!

Dupa bo czekam przed gabinetem. Opóźnienie cholerne. Zglodnialam juz :d i oczywiście zaczął mi sie nagle nos zatykac :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:53   #1833
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Matko to sie chyba nigdy nie skończy. Ja wiem że wy chcecie mi dostarczyć atrakcji na chorobowym ale litosci, probowalyscie sie kiedys śmiać ze szwami na dziaslach? Bitch please :d

Bunny fajna masz miotle! Ale tak sie zastanawiam, wygodnie ci zamiatac? Czy jednak lepiej zmywac podłogę? Ostatnio taka mam szczote ze mysle do czego wykorzystać :d

Asiu ale ci włoski rosną te konce troche ciemne
oj bidoczku oby szybko minęło i będziesz się śmiać pełną buzią
no własnie te końce są jasne ale jak pisałam oświetlenie tak płata figle że wydają się mega ciemne
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:53   #1834
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Nie Bunny, Asia się nie przyznaje ale ona po cichu je rozjaśniaczem traktuje dlatego takie piękne i długie, zresztą jak my wszystkie Zaprawdę powiadam Wam, używajcie rozjaśniacza i to tylko z wodą 12%, to lek na wszystko!

E tam, nie widziałaś jak w tym piekiełku wesoło?

Kurczę, spaliłam pół obiadu przez to siedzenie na forum
a mozna ten rozjasniacz tez zjesc? bo a noz dziala zbawiennie od srodka

to ja wpadne na obiad do ciebie, lubie przypalanki

odkurzac nie odkurzac, oto jest pytanie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:53   #1835
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to popros tz zeby cie nauczyl obslugi cieplodajnego domowego bóstwa, przyda ci sie w razie W ja pierwszą szkołę zycia u tz, to się nauczylam nosic drzewo, rabac je siekiera, nawet szczypke na rozpałke i palic w piecach potem czulam dume ze nie musze nikogo prosic o to by mi palil jesli "tylko mnie jest chlodno" (a reszta miala wyje*ane, leniuchy śmierdzące ).
Mogę go w sumie poprosić, chociaż i tak nie widzę tego rozpalania, bo po pierwsze- musiałabym coś zrobić z młodym, jak wezmę go na dwór (bo kotłownia jest poza domem) to musiałabym go pilnować a jak tu się skupić równocześnie na rozpalaniu i pilnowaniu młodego, gdzie tam jest droga prosto na ruchliwą ulicę Poza tym czasem nawet sam tż ma problem z rozpalaniem tego kotła, bo podobno ciężko się rozpala Prędzej poproszę o naukę rozpalania kominka i w ewentualne zimne dni kominek rozpalę Tylko że znowu w kominku jest problem z ciśnieniem i nie chce się nieraz palić, bo swoje lata już ma, no ale lepsze by było to niż nic. Swoją drogą- przydałby mi się grzejnik jakiś na prąd mały to bym nie miała problemu
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:54   #1836
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O ten pomysł z szamponem mi sie podoba! Mam zbędne saszetki z diamond gloss nivei. To dopiero bedzie błysk!

Dupa bo czekam przed gabinetem. Opóźnienie cholerne. Zglodnialam juz :d i oczywiście zaczął mi sie nagle nos zatykac :/
jak sobie strzelisz diamentowa podloge to sasiad ci przyjdzie w nocy i ukradnie

najgorsze to czekac... bedzie dobrze, my tu cie wspieramy duchowo.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:00   #1837
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Nie Bunny, Asia się nie przyznaje ale ona po cichu je rozjaśniaczem traktuje dlatego takie piękne i długie, zresztą jak my wszystkie Zaprawdę powiadam Wam, używajcie rozjaśniacza i to tylko z wodą 12%, to lek na wszystko!
zapomniałaś dodać , że za każdym razem jadę z rozjasniaczem po całości

Bunny rozwalasz mnie tymi hasłami diamentowa podłoga
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 12:10   #1838
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O ten pomysł z szamponem mi sie podoba! Mam zbędne saszetki z diamond gloss nivei. To dopiero bedzie błysk!

Dupa bo czekam przed gabinetem. Opóźnienie cholerne. Zglodnialam juz :d i oczywiście zaczął mi sie nagle nos zatykac :/
Najgorsze to czekanie, na pewno dłuży się niemiłosiernie, oby szybko poszło i nie bolało

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a mozna ten rozjasniacz tez zjesc? bo a noz dziala zbawiennie od srodka

to ja wpadne na obiad do ciebie, lubie przypalanki

odkurzac nie odkurzac, oto jest pytanie...
Nie tylko można ale nawet trzeba, trzy razy dziennie po łyżeczce, przed snem nawet dwie, bo w nocy cebulkom dostarcza się najwięcej dobroczynnego składnika
Jezzzu mam nadzieję, ze nikt w to nie uwierzy, chociaż nigdy nie wiadomo, już nic nie piszę na ten temat, znudziło mi się na dłuższą metę chyba nie dam rady być hejterką, a tak chciałam...

Część obiadu już w koszu, następnym razem zrobię specjalnie dla Ciebie

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
zapomniałaś dodać , że za każdym razem jadę z rozjasniaczem po całości

Bunny rozwalasz mnie tymi hasłami diamentowa podłoga
I po każdym myciu płukanka z rozjaśniacza
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:31   #1839
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Najgorsze to czekanie, na pewno dłuży się niemiłosiernie, oby szybko poszło i nie bolało


Nie tylko można ale nawet trzeba, trzy razy dziennie po łyżeczce, przed snem nawet dwie, bo w nocy cebulkom dostarcza się najwięcej dobroczynnego składnika
Jezzzu mam nadzieję, ze nikt w to nie uwierzy, chociaż nigdy nie wiadomo, już nic nie piszę na ten temat, znudziło mi się na dłuższą metę chyba nie dam rady być hejterką, a tak chciałam...

Część obiadu już w koszu, następnym razem zrobię specjalnie dla Ciebie

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------


I po każdym myciu płukanka z rozjaśniacza
A mialas spasowac wiedzialam ze nie dasz rady na dlugo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:43   #1840
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A mialas spasowac wiedzialam ze nie dasz rady na dlugo
Zła Milka, zła ale to był post pod postem w przeciągu kilku sekund, więc się nie liczy Teraz już naprawdę koniec, już przestaje mi się to podobać, odechciało mi się

Zmiana tematu, jaka u Was pogoda? W okolicach Hrubieszowa niezły śnieg mają, aż mi się wierzyć nie chce, że w jednym miejscu w kraju śnieg po pas a w drugim słońce, zielona trawka, aż przyjemnie wyjść na dwór
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:59   #1841
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ale jaja. Słuchajcie dobrze że ja pojechalam.
To nie dolna ósemka mnie tak bolała tylko gorna tak sie wbila w dziaslo ze je porozcinala aż, zrobila sie odlezyna i do tego zapalenie węzła chłonnego. Wiec sie od razu dziada pozbylismy i za miesiac tniemy dolna osemke

Wogole ja w takim szoku ze zeba juz nie ma ze mało co z fotela nie spadlam. Przygotowalam sie na wielkie silowanie a tu minuta i zęba nie ma :d
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 13:19   #1842
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ale u mnie dzisiaj piękne słoneczko w Łodzi - normalnie czuje sie jakby było przedwiośnie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chodzcie w nasze miejsce to wam pokaze kto nas hejtuje ;D
prosze równiez o pw

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Brawa dla tej Pani
widze nie ja jedna dzis mam głupawkę
jak bylo, bolalo? teraz boli?

wiesz, na kolanach zapitalam i wlosami zamiatam trzeba sie w zyciu ogarnąc zawsze mi zostaja jeszcze 2 rece wolne i... nie dokończę co jeszcze, jest przed 22
a jak mam mokre wlosy i pokryte szamponem to za mopa mi robią i smigam na wysoki połysk
hahahah widze dobry humor Was dzisiaj trzyma

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale jaja. Słuchajcie dobrze że ja pojechalam.
To nie dolna ósemka mnie tak bolała tylko gorna tak sie wbila w dziaslo ze je porozcinala aż, zrobila sie odlezyna i do tego zapalenie węzła chłonnego. Wiec sie od razu dziada pozbylismy i za miesiac tniemy dolna osemke

Wogole ja w takim szoku ze zeba juz nie ma ze mało co z fotela nie spadlam. Przygotowalam sie na wielkie silowanie a tu minuta i zęba nie ma :d
no widzisz więcej strachu niż bólu
dobrze ze nie zwlekałas z tym bo zapalenie wezla chlonnego to powazna sprawa..... nie ma sie co dziwic ze cie tak bolało

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a sama nie przyniesiesz no co ty
ja u tz zapieprzalam w sniegu kilka metrow po kolana i wor jak na ziemniaki nioslam jak mikolaj na plecach tyle ze drewna jak on byl w pracy np. zadna hanba.
a jak za ciezko, to w jakies wiadro wladuj i tyle zeby nagrzac sobei przyniesiesz...


z drogerujnych lubie loreala 9 i 10, z wellatonu tez, choc kolor ciut mniej szlachetny...na dlugosci daj na 3% zeby dobrze barwnik zlapaly to potem cieply nie wybije zielenia.
to nei przyciemniaj na sile jak cie komplementuja!
w olejku cos mi sie nie podobalo chyba... jak chcesz na konce to bierz eliksir z loreala


skamielina ci sie na glowie zrobi




no to macie
nie zapomnijcie mnie pohejtowac

Załącznik 5567577Załącznik 5567578
nie dobijaj mnie tą twoją długością- ja takich długich nigdy nie będę mieć

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



a mam

teraz się popiel ciut wypłukał i aż się tak nie odcina ,ale i tak jest ładnie i chłodno

to dobrze

o .. nieźle dobrze, że już będzie po wszystkim

ojej trzymaj się dzielnie i niepłacz

wrzucam fotki , udało mi się jakieś baterie znaleźć
fotki robione w przeróżnym oswietleniu : przy oknie(1,6,7) , w słońcu(2) , reszta z dala od okna ale w słonecznym pokoju
ostatnie foto paskudne Tż się spieszył i mi takiego ,,schaba" z boku sfotografował nawet nie zdąrzyłam dobrze usiąść
kolor blondu przecudowny ale końce różowe nie mój styl kompletnie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:20   #1843
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Zła Milka, zła ale to był post pod postem w przeciągu kilku sekund, więc się nie liczy Teraz już naprawdę koniec, już przestaje mi się to podobać, odechciało mi się

Zmiana tematu, jaka u Was pogoda? W okolicach Hrubieszowa niezły śnieg mają, aż mi się wierzyć nie chce, że w jednym miejscu w kraju śnieg po pas a w drugim słońce, zielona trawka, aż przyjemnie wyjść na dwór
u mnie śnieg juz sie prawie całkiem roztopił mam 5 stopni i słoneczko i odrazu ma się większe chęci do wszystkiego ! A jutro i w śr ma byc jeszcze cieplej ponoć u nas......Zima mogła by już nie powracać
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:23   #1844
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Zła Milka, zła ale to był post pod postem w przeciągu kilku sekund, więc się nie liczy Teraz już naprawdę koniec, już przestaje mi się to podobać, odechciało mi się

Zmiana tematu, jaka u Was pogoda? W okolicach Hrubieszowa niezły śnieg mają, aż mi się wierzyć nie chce, że w jednym miejscu w kraju śnieg po pas a w drugim słońce, zielona trawka, aż przyjemnie wyjść na dwór
U mnie dzis piekne slonce i zero
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale jaja. Słuchajcie dobrze że ja pojechalam.
To nie dolna ósemka mnie tak bolała tylko gorna tak sie wbila w dziaslo ze je porozcinala aż, zrobila sie odlezyna i do tego zapalenie węzła chłonnego. Wiec sie od razu dziada pozbylismy i za miesiac tniemy dolna osemke

Wogole ja w takim szoku ze zeba juz nie ma ze mało co z fotela nie spadlam. Przygotowalam sie na wielkie silowanie a tu minuta i zęba nie ma :d
No to fart ze pojechalas i juz po wszystkim
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ale u mnie dzisiaj piękne słoneczko w Łodzi - normalnie czuje sie jakby było przedwiośnie



prosze równiez o pw



hahahah widze dobry humor Was dzisiaj trzyma

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



no widzisz więcej strachu niż bólu
dobrze ze nie zwlekałas z tym bo zapalenie wezla chlonnego to powazna sprawa..... nie ma sie co dziwic ze cie tak bolało

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------



nie dobijaj mnie tą twoją długością- ja takich długich nigdy nie będę mieć

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------



kolor blondu przecudowny ale końce różowe nie mój styl kompletnie
Bedziesz miala jakie zechcesz, trzeba czasu
Pw puszcze ci pozniej bo musze siasc na kompie, a jestem na tablecie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:52   #1845
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kto wie czy w jakiejs aptece stacjonarnej lub sp dostane produkty flos-leku?
Bunny Ty widziałaś tył moich włosów w tych fotkach co Ci wyslalam. Lekko nierowno jest. Malaksem po następnym farbowaniu wyrownam to?
A lekarka nie powiedziala co robić nastepnym razem jakbys miala takie ostre bóle jak przy tym @?
stacjonarnie widziałam ostatnio w aptece Lekosfera
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:19   #1846
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale jaja. Słuchajcie dobrze że ja pojechalam.
To nie dolna ósemka mnie tak bolała tylko gorna tak sie wbila w dziaslo ze je porozcinala aż, zrobila sie odlezyna i do tego zapalenie węzła chłonnego. Wiec sie od razu dziada pozbylismy i za miesiac tniemy dolna osemke

Wogole ja w takim szoku ze zeba juz nie ma ze mało co z fotela nie spadlam. Przygotowalam sie na wielkie silowanie a tu minuta i zęba nie ma :d
No i super, że się jej pozbyłaś, ja muszę w końcu poszukać jakiegoś dobrego chirurga, żeby swoje powyrywać.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
u mnie śnieg juz sie prawie całkiem roztopił mam 5 stopni i słoneczko i odrazu ma się większe chęci do wszystkiego ! A jutro i w śr ma byc jeszcze cieplej ponoć u nas......Zima mogła by już nie powracać
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
U mnie dzis piekne slonce i zero
Ja już nie mogę doczekać się wiosny aż wszystko zacznie się rozwijać, rozkwitać, ahh rozmarzyłam się

Shizaxa, Flos-lek mają w DOZ-ie

Zaraz idę pazurki robić, tylko nie mogę się zdecydować czy pomalować na jasno czy na ciemno, normalnie dylemat wszechczasów
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:29   #1847
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Beatusia, milka dzieki
Ja tez musze pazury pomalować a od wczoraj zebrac sie nie moge...robie tez cos ala pieczen rzymska/keks. Mielone z papryka cebula pieczarkami w piekarniku. Ale najpierw muszę stos garow umyc bo prosić tzta to zapomniał

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:31   #1848
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ale u mnie dzisiaj piękne słoneczko w Łodzi - normalnie czuje sie jakby było przedwiośnie



prosze równiez o pw



hahahah widze dobry humor Was dzisiaj trzyma

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



no widzisz więcej strachu niż bólu
dobrze ze nie zwlekałas z tym bo zapalenie wezla chlonnego to powazna sprawa..... nie ma sie co dziwic ze cie tak bolało

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------



nie dobijaj mnie tą twoją długością- ja takich długich nigdy nie będę mieć

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------



kolor blondu przecudowny ale końce różowe nie mój styl kompletnie
Więcej strachu niż bólu bo mi zrobili nie to co miało byc w planie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
U mnie dzis piekne slonce i zero

No to fart ze pojechalas i juz po wszystkim

Bedziesz miala jakie zechcesz, trzeba czasu
Pw puszcze ci pozniej bo musze siasc na kompie, a jestem na tablecie.
No właśnie, to kiedy rwiesz swoje?

Jezu laski jestem taka głodna ze mi zaraz żołądek wyssie


Ogólnie to testuje ostatnio i szukam winowajcy mojego puchu i sianka i żegnam sie raczej ostatecznie z glisskurem w sprayu. Może od czasu do czasu go jakoś użyje. Ale testowałam go na sucho, na mokro i widze ze włosy sie maja coraz gorzej wiec odstawiam.

Mam wrazenie ze sie przeproteinowały bo niby w dotyku miękkie ale kołtunią się, plączą niesamowicie i wygladaja jak takie miotełki.

Olejek babydream i czerwony L'oreal pomogą ?

Swoją droga ostatnio próbowałam saszetke diamond gloss z nivei - boooooski zapach ale czemu wladowali płynna keratyne
Mi tam raz w tygodniu nieszkodzi, nie mam az tak nielubiacych keratyny włosów ale kurna ile jest takich osób


A może na sali jest ktoś komu służą glisskury w sprayu i chciałby sie wymienić np ?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:01   #1849
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Więcej strachu niż bólu bo mi zrobili nie to co miało byc w planie



No właśnie, to kiedy rwiesz swoje?

Jezu laski jestem taka głodna ze mi zaraz żołądek wyssie


Ogólnie to testuje ostatnio i szukam winowajcy mojego puchu i sianka i żegnam sie raczej ostatecznie z glisskurem w sprayu. Może od czasu do czasu go jakoś użyje. Ale testowałam go na sucho, na mokro i widze ze włosy sie maja coraz gorzej wiec odstawiam.

Mam wrazenie ze sie przeproteinowały bo niby w dotyku miękkie ale kołtunią się, plączą niesamowicie i wygladaja jak takie miotełki.

Olejek babydream i czerwony L'oreal pomogą ?

Swoją droga ostatnio próbowałam saszetke diamond gloss z nivei - boooooski zapach ale czemu wladowali płynna keratyne
Mi tam raz w tygodniu nieszkodzi, nie mam az tak nielubiacych keratyny włosów ale kurna ile jest takich osób


A może na sali jest ktoś komu służą glisskury w sprayu i chciałby sie wymienić np ?
Oj kiedy swoje to nie wiem bo sie dalej boje, i najpierw lolka idzie pod noz, dopiero ja.

Olejek dla mam baby dream albo alterra migdal/papaja-polecam.
Czerwony loreal nawilzy ale moze byc tak ze idealem byloby dac jeszcze ciut odzywki w same kocne po masce, polece wam ta nowa odzywke z timotei drogocenne olejki-jest jeszcze w biedrze.
Dzis uzylam i cudo
Laski mam takie wlosy ze te foty co dalam moga sie schowac
Jesli to sie utrzyma to mam odzywkowe kwc.
W ogole nie obciaza i nie oblepia, wlosy maja mega skret a konce pogrubione
I wlosy miekkie jak kocie futerko
Aha nie pamietam ktora polecala szampon timotei pure. Kupilam tz i dzis uzylam sobie, jak to pachnie i jakie za☠☠☠iscie odbite od skory wlosy po nim
Wiec dzieki dla tej co polecala-czeko? Ania?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 15:06   #1850
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oj kiedy swoje to nie wiem bo sie dalej boje, i najpierw lolka idzie pod noz, dopiero ja.

Olejek dla mam baby dream albo alterra migdal/papaja-polecam.
Czerwony loreal nawilzy ale moze byc tak ze idealem byloby dac jeszcze ciut odzywki w same kocne po masce, polece wam ta nowa odzywke z timotei drogocenne olejki-jest jeszcze w biedrze.
Dzis uzylam i cudo
Laski mam takie wlosy ze te foty co dalam moga sie schowac
Jesli to sie utrzyma to mam odzywkowe kwc.
W ogole nie obciaza i nie oblepia, wlosy maja mega skret a konce pogrubione
I wlosy miekkie jak kocie futerko
Aha nie pamietam ktora polecala szampon timotei pure. Kupilam tz i dzis uzylam sobie, jak to pachnie i jakie za☠☠☠iscie odbite od skory wlosy po nim
Wiec dzieki dla tej co polecala-czeko? Ania?
Szkoda ze nie jestes z mojego miasta bo bym ci poleciła tego mojego, idealny jest wlasnie dla takich bojących osób. Za tą chirurgiczna zapłaciłam co prawda sporo, ale dzisiaj dałam 200 zł wiec nie tak dużo wcale jak za usunięcie ósemki, a znieczulenie to miałam 2 zastrzyki w dziąsło, jeden w podniebienie i jeszcze jakies znieczulenie przed tym Nawet nie wiedziałam kiedy dziada wyrwał. No i strasznie wzbudza zaufanie u pacjentów

To tak wykombinuje Babydreama mam także bede działać ale to jutro bo dzisiaj nie chce cudowac z włosami. Zjem i ide spać bo coś znieczulenie schodzi a zanim tabletka zacznie działać to troche minie.



Odżywki timotei sa super Ja może kupie ta z olejkami ale nie wiem, mam caly karton tych gówien wiec sie powstrzymuje zeby pozuzywac w miare wiekszosc.
A szampon - mówisz o tym z zielona herbatą? Zwykły pure, nie 2w1?
Jak tak to ja go polecałam, to jest mój kwc jeśli chodzi o szampony razem z dove olejkowym i pinio Jest cudowny, no i z zieloną herbatą - jaram sie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:14   #1851
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Szkoda ze nie jestes z mojego miasta bo bym ci poleciła tego mojego, idealny jest wlasnie dla takich bojących osób. Za tą chirurgiczna zapłaciłam co prawda sporo, ale dzisiaj dałam 200 zł wiec nie tak dużo wcale jak za usunięcie ósemki, a znieczulenie to miałam 2 zastrzyki w dziąsło, jeden w podniebienie i jeszcze jakies znieczulenie przed tym Nawet nie wiedziałam kiedy dziada wyrwał. No i strasznie wzbudza zaufanie u pacjentów

To tak wykombinuje Babydreama mam także bede działać ale to jutro bo dzisiaj nie chce cudowac z włosami. Zjem i ide spać bo coś znieczulenie schodzi a zanim tabletka zacznie działać to troche minie.



Odżywki timotei sa super Ja może kupie ta z olejkami ale nie wiem, mam caly karton tych gówien wiec sie powstrzymuje zeby pozuzywac w miare wiekszosc.
A szampon - mówisz o tym z zielona herbatą? Zwykły pure, nie 2w1?
Jak tak to ja go polecałam, to jest mój kwc jeśli chodzi o szampony razem z dove olejkowym i pinio Jest cudowny, no i z zieloną herbatą - jaram sie
No pewnie pozuzywaj najpierw co masz, chyba ze ci nie sluzy to bym wywalila bo nie ma co sie katowac tylko po to zeby zuzyc.
Zwykly pure.
Lubie tez jericho ogorek 2w1.
Inne timotei robily mi masakre skorna, chyba byly za ciezkie na moja skore...ja lubie mocne doczyszczenie bo raczej rzadziej myje wlosy.
A na koncowki jak zwykle-eliksir loreala
Za to ze dodatkowo je natluszcza.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:20   #1852
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny ja nie wiem jak Ty z taką miotłą możesz się w ogóle publicznie pokazywać
Moja propozycja jest taka, kładziesz na łeb 2cm warstwe Kujawskiego np. pamiętaj byle duzo,może kapać na plecki,nic się niestanie, nawilżysz skórkę na ramionkach,na to reklamówke, na to papierową torbę i miotłę między nogi,ja Ci pocztą polską przysle mojego Jednookiego i bedziesz siac postrach na dzielni, a jak kto Ci podpadnie to go dzgniesz swoim szponami i pozamiatane
Czaisz- Jestę Wiedzmę
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:35   #1853
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bunny ja nie wiem jak Ty z taką miotłą możesz się w ogóle publicznie pokazywać
Moja propozycja jest taka, kładziesz na łeb 2cm warstwe Kujawskiego np. pamiętaj byle duzo,może kapać na plecki,nic się niestanie, nawilżysz skórkę na ramionkach,na to reklamówke, na to papierową torbę i miotłę między nogi,ja Ci pocztą polską przysle mojego Jednookiego i bedziesz siac postrach na dzielni, a jak kto Ci podpadnie to go dzgniesz swoim szponami i pozamiatane
Czaisz- Jestę Wiedzmę
wygrałaś

Czeko to tak jak z moimi górnymi minutka i po sprawie, ja swojego też mogę polecić i to jeszcze na nfz tylko terminy dosyć długie

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Asia fajne te różowe końce też bym sobie zrobiła, ale już miałabym całkiem nasrane na tej głowie

Bunny co ile robi się pasemka? tzn odrosty. U fryzjerki byłam przed świętami, koło 20 grudnia, już mnie wkurza odrost, ale nie chcę ich tak katować jak pójdę tak w połowie marca to byłoby ok? Wyliczyłam sobie co 3 miesiące, żeby robić
A i Twoja szczota fajna, jakiej rosjance ukradłaś kudły?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:36   #1854
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wygrałaś

Czeko to tak jak z moimi górnymi minutka i po sprawie, ja swojego też mogę polecić i to jeszcze na nfz tylko terminy dosyć długie
Jestem dobra w te klocki, w końcu pracuje w odzieżówce z babami, cięty język to podstawa,żeby na łeb Ci nie wlazły
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:36   #1855
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

"Cały wątek o rozjaśniaczach, ołnołnołnoł, nie moja bajka Zostanę przy burych "

Buahahaahhahaha
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:37   #1856
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny co ile robi się pasemka? tzn odrosty. U fryzjerki byłam przed świętami, koło 20 grudnia, już mnie wkurza odrost, ale nie chcę ich tak katować jak pójdę tak w połowie marca to byłoby ok? Wyliczyłam sobie co 3 miesiące, żeby robić
A i Twoja szczota fajna, jakiej rosjance ukradłaś kudły?
Babci Agafii
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:38   #1857
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Jestem dobra w te klocki, w końcu pracuje w odzieżówce z babami, cięty język to podstawa,żeby na łeb Ci nie wlazły
czaje, czaje rozjaśniacz Ci mózg wyżarł

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Agafii
weź idź, bo już mnie brzuch od śmiechu boli
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:42   #1858
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
czaje, czaje rozjaśniacz Ci mózg wyżarł

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------


weź idź, bo już mnie brzuch od śmiechu boli
Moc jest wielka we mnie
A siłe zyskuje dzieki odzywce proteinowej z rozjaśniacza,na 12% wodzie działa jak paliwo rakietowe
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:42   #1859
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny, a to Was nie nudzi już 26 część wątku o rozjaśniaczach
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:44   #1860
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a to Was nie nudzi już 26 część wątku o rozjaśniaczach
Zycie księżniczek to nie "je bajka"
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.