Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'13,cz.V - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części:
Wrześniowo-październikowe mamusie 2013 0 0%
Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku 0 0%
Poznajemy nowe smaki, bo coraz większe z nas dzieciaki 14 37,84%
Na czworaka zaraz stanę i zachwycę moją mamę 1 2,70%
Czy deserek, czy obiadek, oby nie był ze mnie niejadek 0 0%
Wcinam obiad, deser, mleko, do pół roczku niedaleko 11 29,73%
Skonczyły się już kolki, wszak wyrastam z mej gondolki 2 5,41%
Żółwik, słonik, hipopotam, ja dzidziusia swego kocham 4 10,81%
Normy obrotów, siadania i mowy nie moga wyjść mamusiom z głowy 1 2,70%
Mamo w rękę weź łyżeczkę i sprawdź czy mój płacz, to przez ząbeczek 0 0%
Powoli się rozkręcam, z brzuszka na plecy się już przekręcam 4 10,81%
Głosujący: 37. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 11:48   #2131
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja sie powinnam martwic? Jasko dzisiaj zaczal 21. tyg i ani mysli przewracac sie sam na boki, na brzuch i z brzucha na plecki.... Jak go sama dam na bok to przekreci sie na plecy ale tak ze raczej leci na nie bo sie wkurza (nie lubi byc na boku) na brzuchu, ladnie trzyma glowe patrzy w gore i w dol, ale jak sie zneczy to sie zlosci i chce zeby go polozyc na plecy, sam tego nie zrobi...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moze rzeczywiście leniuszek ?

maharet moja Anka była uczulona na ryby. Podałam jej jak miała 1,5 roku i na razie chyba ok. wcześniej miała ból brzucha po rybie
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:52   #2132
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Natala, dobre, niby oczywiste, a jednak może komuś otworzy oczy

Kaśka, zaczęłaś coś myśleć nad laryngologiem

my króliki i gołąbki bęziemy mieć swoje a i kurę też

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Tak Hipp ma dynie z ziemniakami. Moja ją polubiła.
Maja to wcina aż Jej się uszy trzęsą
moje gotowanie na razie się skończyło, jak zobaczyłam jaką fajną dla takiego malucha konsystencję mają słoiczki o mamo i jakie to wygodne
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:04   #2133
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:07   #2134
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
super wieści, nie ma jak w domu
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:11   #2135
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
super
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:19   #2136
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Karo uważaj bo mój dynią pluje na kilometr podawałaś mu już wcześniej?
A moj to rzuca sie az na lyzke jak jest dynia, normalnie ma bzika na jej punkcie. Wiec sa rozne gusta

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Tak Hipp ma dynie z ziemniakami. Moja ją polubiła.
To moj i dynie z ziemniakami i sama i makaron z dynia i marchewka wcina
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:22   #2137
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Hej

Jestem na biezaco zeby nie bylo

Teacherka
super ze juz w domku , teraz z dnia na dzien bedzie coraz lepiej

My pierzemy w dzidziusiu w plynie, poki co jakos nie mam potrzeby wrzucania ciuchow Amelki razem z naszymi bo i tak piore jej rzeczy dwa razy w tygodniu co najmniej.

Usypianie w ciagu dnia wyglada tak, ze zazwyczaj zasypia na rekach i pozniej ja odkladam - i to sa drzemki max 40 min. Jak chce zeby dluzej pospala to spi na rekach albo ze mna na lozku - ale mam zamiar jej tego oduczyc, wiec wprowadzam w zycie rady tassi

Kuponow z hipp'a w rossmanie jeszcze nie realizowalam, ale mam zamiar

Poza tym dalej mam jakies kiepskie dni, nie mam na nic czasu. Amelka ma takie humorki ze czasami to juz nie wiem o co jej chodzi... chyba ten skok wciaz trwa.

No i od dzisiaj spinam sie i ruszam tylek, bo niedlugo ktos zacznie podejrzewac ze znowu w ciazy jestem
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 12:22   #2138
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

A cukini to znowu nie cierpi, a niby podobne w smaku, nawet z indykiem nie chcial jesc
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:23   #2139
niebede
Raczkowanie
 
Avatar niebede
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
Super !

A u nas dziś pierwsza marchewka. Wcinał jak tralala
__________________
11.10.2013

niebede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:24   #2140
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Dziewczyny, jak czytam, że wasze dzieci się rzucają na jedzenie )czy to dynia, czy jabłuszko, czy mleko, czy kaszka) to mnie skręca z zazdrości. Zaczynam się obawiać, że w końcu z Olą wyląduję w szpitalu, jak ona nie zacznie jeść. Dzisiaj zjadła od rana w sumie 100 ml Od 4 dni dawałam jej dynie, ale to bardziej zabawa była niż że coś faktycznie zjadła, a od 3 dni jest jazda i płącz, więc postanowiłam dzisiaj odstawić i dać jej jabłko. Myslałam, że mi wyskoczy z krzesełka tak uciekała przed nim, krzywiła się i przy 2 łyżeczce ryk...

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
teacherka kciuki

bajka




prosze o rade. za 4 dni mija 10lat z tż. nic nie przygotowalam. raczej nie dajemy sobie prezentow ale to chyba wyjątkowa okazja
Może coś, co mozecie razem porobić? Nie wiem, czy jest opcja wyjścia tylko we dwoje na jakąs kolację albo na jakiś masaż, spa, nie wiem, co lubicie? Jak nie, to może romantyczny wieczór w domku? Albo jakiś drobny prezent pamiątka, coś z Waszymi zdjęciami
Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
O

1. uzywacie jeszcze dzieciecego proszku?
2. usypiacie jakos specjalnie dzieci w ciagu dnia?Bo moje spi jak chce i kiedy chce, co najwyzej go do lozeczka zanosze jak widze, ze go bierze
1. tak, ja wszystko piorę w loveli. Raz u rodziców wyprałam w Bobini, to Olę wysypało
2. Raz na tydzień Ola zaśnie sama, jak zmęczona, w pozostałych przypadkach w dzień zaczyna się popłakiwanie i marudzanie, trzeba ją wziąć na ręce i wtedy szybko zasypia

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
Może o dzieci z alergia chodziło.
Ja nie wiem kiedy zacznę podawać, ale napewno nie przed ukończeniem pierwszego roku.
Będę pytać lekarza kiedy można.

Kładę sobie młodego na zgietych kolanach, a ten chichrac zaczyna i przestać nie może a mój tata mówił, że on śpiący...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Inwersja, podziel się proszę informacją, jak rozszerzasz dietę i jak Miłosz reaguje (w jakiej kolejności wprowadzasz i co i ile dni zanim kolejną rzecz)
Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:38   #2141
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Witamy się w czwartym miesiącu życia Helenki Nocka normalna,tzn.pobudki co dwie godziny na jedzenie,więc norma.Po wieczornym usypianiu obudziła się po jedenastej,więc jakoś specjalne długo nie spała.Dlaczego to moje dziecko się tak często budzi na jedzenie,wiem,że niektóre dzieci tutaj też karmione piersią budzą się rzadko.Mi nigdy cycki nie chciały eksplodować od za długiej przerwy.Może za słaby pokarm?W każdym bądź razie dzięki za kciuki

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
za 4 miesiace
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hej

Poli fajnie, że się odezwałaś

ja zamówiłam z gemini kaszkę holle i jak przyjdzie to zaczynamy ekspozycję już się boję muszę dobrze poczytać co i jak

Gorgulek mój też mocno teraz śsie, ale staram się o tym nie myśleć, dobrze, że je tylko ok 5min

w ogóle to u nas wiosna- oby zima nie wróciła
o tak,tak
Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
masakra. ale mój też tak ma. Nie umyje, choć mamy zmywarkę i będzie cały dzień głodny chodził, bo on sobie nie zrobi

Witam się w ważnym dla nas dniu
Emilka dziś kończy 4 miesiące

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
kto mi wykupił dentinox na gemini??
kolezanki z wizazu ,w tym ja
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 12:41   #2142
Little_Spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 141
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

hej
witamy się po kilkudniowej nieobecności
byliśmy u mamy, podczytywałam was na telefonie ale taka jestem nowoczesna ze jak mam na nim cos napisac to mnie krew zalewa że już nie wspomne o cytowaniu
ale jestem w stu procentach na bieżąco

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja znowu jestem chora Miałam już nic nie pisać,ale z bezsilności się poryczałam
Wczoraj mnie wzięło-dostałam gorączki,no i na wieczór dreszczy. Zjadłam tabbletki na noc,ale rano temperatura jeszcze wyższa,no i faszerujesię lekami,które mi nie pomagają. Do tego boli mnie od wczoraj żołądek,ciągle mi się odbija i czuje jakbym zaraz miała isc zwrócić. Wzięłam przed chwilą krople miętowe i po przełknięciu zwymiotowalam
Na dodatek Maja dostała rozwolnienia i boję się,że ją też łapie
zdrówka dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
haaaa, zarezerwowałam super hostel rodzinny za niską cenę, od 4-16 lipca będziemy w Portugalii

Musialam sie pochwalić, bo jestem mega szczęśliwa.[COLOR="Silver"]

.
ale wam dobrze

Cytat:
Napisane przez niebede Pokaż wiadomość
Ale cudownie

Czy wasze maluchy krzyczą, żeby krzyczeć? Bo nie wiem czy to od zębów. Młody ma ostatnio taką fazę, że krzyczy głośno tak marudnie, ale nie płacze. Leży na macie albo nawet dziś po kąpieli i krzyczy. Wyszorowałam mu zęby i dziąsła dentixem i przez chwilę był spokój, a przy usypianiu też usnął.
tak, tak , tak krzyczy bardzo, zwłaszcza na misie przy karuzeli i też nie raz lece bo wydaje mi się że marudzi ostro a tu ot, taka jego rozmowa

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Mamy zeba pod palcem nie czuc, okiem nie widac, ale pod lyzeczka slychac

Paste mam kupic?! Wysmieja mnie w domu


Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
marchewa chyba ogolnie nie wzbudza zachwytu u nas dzis byl spinak i tez szalu nie bylo hehe.
a czemu juz podalas?


dziewczyny trzymajcie jutro kciuki, plissss!
przyłączam się do trzymających kciuki

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Nie dam rady nadrobicczas mi się konczy wiec bede uciekac(nie mam dostępu do neta-wiecie z jakiego powodu)Napisze tylko ze u Nas wszystko w porządku.Miniony tydzien był cudowny.Lilcia jest przewspaniała.Tak dorosła się juz robi.Z nowych umiejętnosci to wyciąga rączki jesli chce isc do kogos a takze pięknie pije z kubeczka mleczko jak i kaszke.Zaczelismy podawac juz mięsko.
o rany to super musi wyglądać

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Wcale mi się nie podoba ta godzina na wstawanie
hehe, ja też byłam rozczarowana, jak młody po 5 rozpoczął koncertowanie
tym bardziej, że rzadko mu sie tu zdarza, a dziś mu się zachciało spiewy urządzać, opowiadać itd

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Witamy się w czwartym miesiącu życia Helenki Nocka normalna,tzn.pobudki co dwie godziny na jedzenie,więc norma.Po wieczornym usypianiu obudziła się po jedenastej,więc jakoś specjalne długo nie spała.Dlaczego to moje dziecko się tak często budzi na jedzenie,wiem,że niektóre dzieci tutaj też karmione piersią budzą się rzadko.Mi nigdy cycki nie chciały eksplodować od za długiej przerwy.Może za słaby pokarm?W każdym bądź razie dzięki za kciuki

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
wiesz co, u mnie jest/była podobna sytuacja
irytowało mnie to przeokropnie i też non stop kminiłam czemu tak jest, jak sprawić, żeby moje dziecko lepiej przesypiało noce no i ciagle wkrecalam sobie, ze cos robie nie tak skoro on budzi sie co 2 godziny, czasem i co godzine

no i jedyne co mi pomogło to zaakceptowanie sytuacji

teraz spie z nim (zasypia tylko sam w łóżeczku), jak sie przebudzi daje cyca/smoka, nie patrze na zegarek i nie licze która to już pobudka

dzieki temu mniej sie frustruje, pobudek nie pamietam bo wpół spiąca go karmie czy trzymam smoka i teraz nawet nie umiem powiedziec ile razy sie budzi

takze nie wiem czy rzadziej ale ja jestem bardziej wyspana

takze rada to zadna no ale czasem jak nie możemy czegoś zmienic to najlepiej to zaakceptowac

coś mi się zdaje, że znów miałam za dużo cytatów i poznikały


dla Emilki i Helenki

:roz a:

kasiunia_a pytanie sprzed kilku dni - studiowałam biologie i filologie angielska na UJK
__________________
Maksyś

Edytowane przez Little_Spark
Czas edycji: 2014-02-03 o 12:52
Little_Spark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:52   #2143
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

A ja myslalam, ze ryby taki zdrowe...

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Dzisiaj juz nie bylo zielonej kupy...Nie mam pojecia juz o co chodzi
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:56   #2144
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
super!!!

natala świetna ta kampania, którą wrzuciłaś niby tak jak pisze passion wszytsko jest oczywiste a jednak człowiek pewnie wielokrotnie nieświadomie popełnia takie błędy.
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:56   #2145
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak czytam, że wasze dzieci się rzucają na jedzenie )czy to dynia, czy jabłuszko, czy mleko, czy kaszka) to mnie skręca z zazdrości. Zaczynam się obawiać, że w końcu z Olą wyląduję w szpitalu, jak ona nie zacznie jeść. Dzisiaj zjadła od rana w sumie 100 ml Od 4 dni dawałam jej dynie, ale to bardziej zabawa była niż że coś faktycznie zjadła, a od 3 dni jest jazda i płącz, więc postanowiłam dzisiaj odstawić i dać jej jabłko. Myslałam, że mi wyskoczy z krzesełka tak uciekała przed nim, krzywiła się i przy 2 łyżeczce ryk...


Może coś, co mozecie razem porobić? Nie wiem, czy jest opcja wyjścia tylko we dwoje na jakąs kolację albo na jakiś masaż, spa, nie wiem, co lubicie? Jak nie, to może romantyczny wieczór w domku? Albo jakiś drobny prezent pamiątka, coś z Waszymi zdjęciami

1. tak, ja wszystko piorę w loveli. Raz u rodziców wyprałam w Bobini, to Olę wysypało
2. Raz na tydzień Ola zaśnie sama, jak zmęczona, w pozostałych przypadkach w dzień zaczyna się popłakiwanie i marudzanie, trzeba ją wziąć na ręce i wtedy szybko zasypia


Inwersja, podziel się proszę informacją, jak rozszerzasz dietę i jak Miłosz reaguje (w jakiej kolejności wprowadzasz i co i ile dni zanim kolejną rzecz)

3 dni to minimum
choc ja sie cykam i dzis np. dostanie brokuła z ziemniakami (brokula jadl juz 3 dni, a ziemniaki wczesniej z marchewka), wiec z jednej strony coś starego, a z drugiej nowy smak, a przy okazji te brokuly dalej wybróbuje

a do tej pory jadl marchewke, ziemniaka, dynie i brokuly
i przez 2 dni jablko, ale to przez to,ze prxzypadkiem otworzylam zly sloiczek-marchew z jablkiem zamiast z ziemniakiem

na razie nie podowalam mu owocow ani deserkow w ramach sprawdzania, kaszek tez nie
musze na to wybrac czas kiedy bede miala zapas obiadkow,ktore juz jadl zeby dodatkowo cos nowego dawac
na razie to chyba ja te diete rozszerzam na zasadzie próbowania nowych smaków i sprawdzania czy nic nie uczuli

no i zapisuje wszystko w kalendarzu co i kiedy,zeby pamiętac
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:28   #2146
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez xViolet Pokaż wiadomość
Karolson, a gdzie kupujesz warzywa i mięso ? Znalazłas gdzieś w Wawie sprawdzone miejsce?
dynie mam swoja z ogródka, ziemniaki od babci, marchewke kupiłam w Lidlu jakąs bio i kalafiora. Królilka od babci 100 % sprawdzone zródło

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja próbowałam dynię ze słoiczka hipp i sama też robiłam i jednym i drugim gardził

ale fajne ciuszki będą w lidlu
patrzylam na te ciuszki i naprawde fajne ale kupiłam kiedyś body w lidlu i sa tak cienkie.. nielubie takich, ale treaz sama pojade macnąć i coś kupie na 86/92

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość

Karolson,a skąd masz królika? Normalnie z mięsnego?


Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
dostałam od babci dla Filipka, super oporządzonego, w kawałkach

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
super
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:30   #2147
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
dynie mam swoja z ogródka, ziemniaki od babci, marchewke kupiłam w Lidlu jakąs bio i kalafiora. Królilka od babci 100 % sprawdzone zródło



patrzylam na te ciuszki i naprawde fajne ale kupiłam kiedyś body w lidlu i sa tak cienkie.. nielubie takich, ale treaz sama pojade macnąć i coś kupie na 86/92



dostałam od babci dla Filipka, super oporządzonego, w kawałkach



super
a juz mialam nadzieje..
widac z mies to tylko indyka bede mogla kupowac w sklepie jak juz bedzie jadl nie tylko ze sloikow, choc i tak teraz boje sie z miesnego
a ten krolik pozostanie mi tylko ze sloika
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:34   #2148
jo_asiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 131
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Witam u nas minus 1, pięknie i słonecznie, więc spacerek zaliczyliśmy. Brakowało mi tego


Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
za tydzień w lidlu będą rzeczy dla niemowlaków
http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=hVDsKK
o super! fajnie, że dałaś znać

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
No i jeszcze mam pewne wątpliwości. Wiele z was było chyba od razu w poradni rehabilitacyjnej, a nie neurologa?Bo zastanawiam się,czy jednak najpierw nie iść do poradni, wszak i tak będę musiała płacić. A jak pójdę wcześniej do neurologa to będę płacić podwójnie. jak myślicie?
wiesz co, ja najpierw chciałam iść do neuro, a później do rehabilitacyjnej, ale żaden z lekarzy nie odbierał, więc najpierw zaliczyliśmy wizytę u fizjoterapeutki i nie żałuję, bo już teraz wiemy co robić, jak ćwiczyć i prawidłowo pielęgnować Szymonka. Mimo tego, wizytę u neurologa chyba też zaliczymy, bo z chęcią wysłucham i jego opinii.

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Obudzil nas listonosz.

Tz mnie wczowaj rozwalil na lopatki. Na gorze robilam pranie, pyta sie mnie z dolu co robie, a ja ze pranie obrabiam to powiedzial, ze jak skoncze zebym zeszla.A ze bylo tego duzo bo i skladanie jesnego, wywieszani drugiego, pryskanie wszystkich plam na nastepnym to zajelo mi to jakies 30-40 min.Zeszlam, a on chcial zebym mu patelnie umyla, bo cjce zrobic sobie jajecznice.Dacie wiare ?!Czekal gloopek tyle czasu, a mogl sam sobie umyc w minute, zrobic i zjesc 3 razy
mnie o 8 obudził domofon, ale nie zwlekłam tyłka z łóżka żeby zobaczyć kto to co do TŻ do padłam co za as!

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Witam się w ważnym dla nas dniu
Emilka dziś kończy 4 miesiące


Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
kto mi wykupił dentinox na gemini??
nasze wizażowe koleżanki zapewne, bo ja w sobotę chciałam zamówić i już nie było i d.upa - zamówienie bez dentinoxu zrobiłam.

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja sie powinnam martwic? Jasko dzisiaj zaczal 21. tyg i ani mysli przewracac sie sam na boki, na brzuch i z brzucha na plecki.... Jak go sama dam na bok to przekreci sie na plecy ale tak ze raczej leci na nie bo sie wkurza (nie lubi byc na boku) na brzuchu, ladnie trzyma glowe patrzy w gore i w dol, ale jak sie zneczy to sie zlosci i chce zeby go polozyc na plecy, sam tego nie zrobi...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hm.... każde dziecko rozwija się w swoim tempie, więc może po prostu potrzebuje jeszcze trochę czasu. No ale jeśli Cię coś niepokoi to podpytaj pediatrę przy okazji, ewentualnie umów się do jakiegoś fizjoterapeuty żeby się uspokoić i rozwiać wątpliwości (ja tak zrobiłam i słusznie, bo mamy trochę ćwiczeń i zaleceń)

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
1. uzywacie jeszcze dzieciecego proszku?
2. usypiacie jakos specjalnie dzieci w ciagu dnia?Bo moje spi jak chce i kiedy chce, co najwyzej go do lozeczka zanosze jak widze, ze go bierze
1. tak
2. Szymek od dwóch tygodni jakby trochę się uregulował. Zalicza 3 drzemki w ciągu dnia. Staram się wyczaić moment jego zmęczenia i go wtedy odkładam, daję smoka i tetrę i sam zasypia. Zdarza się (całkiem często), że przegapię ten moment i wtedy są krzyki ze zmęczenia, bo nie może zasnąć i w takim przypadku w ruch idzie dźwięk suszarki.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
o ja pi..... masakra!!! bleeee!

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
super!
jo_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:36   #2149
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
masakra. ale mój też tak ma. Nie umyje, choć mamy zmywarkę i będzie cały dzień głodny chodził, bo on sobie nie zrobi

Witam się w ważnym dla nas dniu
Emilka dziś kończy 4 miesiące
brawa dla Emilki

a tż

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
super

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak czytam, że wasze dzieci się rzucają na jedzenie )czy to dynia, czy jabłuszko, czy mleko, czy kaszka) to mnie skręca z zazdrości. Zaczynam się obawiać, że w końcu z Olą wyląduję w szpitalu, jak ona nie zacznie jeść. Dzisiaj zjadła od rana w sumie 100 ml Od 4 dni dawałam jej dynie, ale to bardziej zabawa była niż że coś faktycznie zjadła, a od 3 dni jest jazda i płącz, więc postanowiłam dzisiaj odstawić i dać jej jabłko. Myslałam, że mi wyskoczy z krzesełka tak uciekała przed nim, krzywiła się i przy 2 łyżeczce ryk...

a może Ola ma pleśniawki??
__________________
Kubuś 09-11-2006
Hubercik 19-10-2013
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 13:37   #2150
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

W de nie ma chyba sloiczka z krolikiem.

Ja nie iore w dzieciecym bo mi plam nie dopiera, tylko w arielu kolor.

Dawalyscie dzieciom jagody?
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:44   #2151
niebede
Raczkowanie
 
Avatar niebede
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

ej tż gra właśnie w jakąś grę, taką z filmową fabułą i właśnie musiał zająć się dzieckiem - przewinąć, nakramic, ukołysać. Dwa razy źle odłożył dziecko i musiał bujać od nowa
__________________
11.10.2013

niebede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:47   #2152
dodinha
Wtajemniczenie
 
Avatar dodinha
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska/UK
Wiadomości: 2 119
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
za 4 miesiace
Dziękujemy

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
3.10.13 Helenka
Always look on the bright side of life
dodinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:48   #2153
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak czytam, że wasze dzieci się rzucają na jedzenie )czy to dynia, czy jabłuszko, czy mleko, czy kaszka) to mnie skręca z zazdrości. Zaczynam się obawiać, że w końcu z Olą wyląduję w szpitalu, jak ona nie zacznie jeść. Dzisiaj zjadła od rana w sumie 100 ml Od 4 dni dawałam jej dynie, ale to bardziej zabawa była niż że coś faktycznie zjadła, a od 3 dni jest jazda i płącz, więc postanowiłam dzisiaj odstawić i dać jej jabłko. Myslałam, że mi wyskoczy z krzesełka tak uciekała przed nim, krzywiła się i przy 2 łyżeczce ryk...
:
A ma niedowage?Jesli nie to moze az tak duzo nie potrzebuje. A zawsze tak jadla? Moze to tylko przejsciowy kryzys.

Edytowane przez maharet1092
Czas edycji: 2014-02-03 o 13:51
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:48   #2154
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Byłyśmy prawie 2 godzinki na spacerze, mam nadzieję,że jak dam wózek na balokn to jeszcze pośpi. A teraz je...


Papalinka
o raju,współczuję tych jazd z jedzeniem.Co pediatra na to??

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Natala, dobre, niby oczywiste, a jednak może komuś otworzy oczy

Kaśka, zaczęłaś coś myśleć nad laryngologiem

my króliki i gołąbki bęziemy mieć swoje a i kurę też

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------


Maja to wcina aż Jej się uszy trzęsą
moje gotowanie na razie się skończyło, jak zobaczyłam jaką fajną dla takiego malucha konsystencję mają słoiczki o mamo i jakie to wygodne

my króliki, gołąbki i kuraki od brata teściowej,z gospodarstwa.
Jak masz zamiar robić te gołąbki??

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:55   #2155
dodinha
Wtajemniczenie
 
Avatar dodinha
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska/UK
Wiadomości: 2 119
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez Little_Spark Pokaż wiadomość
hej
witamy się po kilkudniowej nieobecności
byliśmy u mamy, podczytywałam was na telefonie ale taka jestem nowoczesna ze jak mam na nim cos napisac to mnie krew zalewa że już nie wspomne o cytowaniu
ale jestem w stu procentach na bieżąco



zdrówka dziewczyny!



ale wam dobrze



tak, tak , tak krzyczy bardzo, zwłaszcza na misie przy karuzeli i też nie raz lece bo wydaje mi się że marudzi ostro a tu ot, taka jego rozmowa







przyłączam się do trzymających kciuki


o rany to super musi wyglądać



hehe, ja też byłam rozczarowana, jak młody po 5 rozpoczął koncertowanie
tym bardziej, że rzadko mu sie tu zdarza, a dziś mu się zachciało spiewy urządzać, opowiadać itd



wiesz co, u mnie jest/była podobna sytuacja
irytowało mnie to przeokropnie i też non stop kminiłam czemu tak jest, jak sprawić, żeby moje dziecko lepiej przesypiało noce no i ciagle wkrecalam sobie, ze cos robie nie tak skoro on budzi sie co 2 godziny, czasem i co godzine

no i jedyne co mi pomogło to zaakceptowanie sytuacji

teraz spie z nim (zasypia tylko sam w łóżeczku), jak sie przebudzi daje cyca/smoka, nie patrze na zegarek i nie licze która to już pobudka

dzieki temu mniej sie frustruje, pobudek nie pamietam bo wpół spiąca go karmie czy trzymam smoka i teraz nawet nie umiem powiedziec ile razy sie budzi

takze nie wiem czy rzadziej ale ja jestem bardziej wyspana

takze rada to zadna no ale czasem jak nie możemy czegoś zmienic to najlepiej to zaakceptowac

coś mi się zdaje, że znów miałam za dużo cytatów i poznikały


dla Emilki i Helenki

:roz a:

kasiunia_a pytanie sprzed kilku dni - studiowałam biologie i filologie angielska na UJK
Dziekujemy .Wiesz ja właśnie nie chcę z nią spać bo boję się,że ją przygniote,albo coś.Poza tym nie chcę jej przyzwyczajać do spania ze mną,bo później będzie ciężko ja oduczyć ja wrócę do pracy,czy jak będzie miała spać w swoim pokoju.Twoja metoda też dobra,ale kurczę ja tak nie umiem nie liczyć i nie patrzeć na zegarek dlatego.właśnie tak jak piszesz,jestem sfrustrowana.Najgorsze jest to,że nic z tym się nie zrobi,może samo jej przejdzie,widać tyle potrzebuje.Muszę sie przyzwyczaić

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
3.10.13 Helenka
Always look on the bright side of life

Edytowane przez dodinha
Czas edycji: 2014-02-03 o 13:57
dodinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:58   #2156
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

hej
Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
kto mi wykupił dentinox na gemini??
Ja ostatnio brałam
Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja sie powinnam martwic? Jasko dzisiaj zaczal 21. tyg i ani mysli przewracac sie sam na boki, na brzuch i z brzucha na plecki.... Jak go sama dam na bok to przekreci sie na plecy ale tak ze raczej leci na nie bo sie wkurza (nie lubi byc na boku) na brzuchu, ladnie trzyma glowe patrzy w gore i w dol, ale jak sie zneczy to sie zlosci i chce zeby go polozyc na plecy, sam tego nie zrobi...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez xViolet Pokaż wiadomość
Z jednej strony dzieci rozwijają sie w rożnym tempie, ale ostatnio bojatoja pisała, ze w poradi usłyszała, ze jej malutki powinien umieć pewne rzeczy, wiec moze ona Ci dokładniej odpowie, czy obroty były wymieniane, bo nie pamietam...
Tak, powinien przewracać się Filip ma 23 tygodnie. Rehabilitanta pokazała nam jak ćwiczyć. Jak najczęśćiej trzeba kłaść dziecko na boki. I ćwiczyć te przewroty.
No ale każde dziecko się rozwija swoim tempem. Nam powiedziała rehabilitantka, że Filip to leniuszek. W czwartek mamy nastepną wizytę i wtedy może dowiemy się czy rehabilitacja będzie potrzebna.

Powiem Wam, że ćwicze z nim tak jak kazała nam babeczka od czwartku i już widzę efekty
Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
dwa pytania

1. uzywacie jeszcze dzieciecego proszku?
2. usypiacie jakos specjalnie dzieci w ciagu dnia?Bo moje spi jak chce i kiedy chce, co najwyzej go do lozeczka zanosze jak widze, ze go bierze
Używam jeszcze proszku dziecięcego, ale wkrótce zaczne prać w zwykłym.
Tak, ja usypiam. Kołysze Filipa w łóżeczku, albo w wózku.
Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
Super
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:01   #2157
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja piorę już z miesiąc w proszku persil/vizir a płynu do płukania używam lenor sensitive białego z dzidziusiem- piorę ubranka z naszymi normalnie i jest git!
z resztą moje dziecko nie wykazuje alergii na pieluchy, proszki, jedzonko
moje też nie, ja piorę w Arielu z naszym rzeczami.
Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
: jupi:


dopiero teraz jestem, mały śpi, więc nadrobiłam.

Dziękuje jeszcze raz za wszystkie zyczenia.

Ta podróż do Portugalii to spóźniona podróż poślubna, w sumie wypada w 1 rocznicę ślubu.

A teraz możecie mi pogratulować wykłóciłam ubezpieczenie. Ale tak serio. Bo babka nie chciała mi przyjąć europejskiego aktu małżenstwa i jej powiedziałam do słuchu.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:03   #2158
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat odnośnie krzesełka do siedzenia: drewniane czy plastikowe

Kiedy maluchy będziecie uczyć siadać na nocniku?
u mnie drewniane się nie spraawdziło, tzn sprawdziło się ale tylko jako krzesełko do jedzenia, jako stolik + krzesełko już nie. tak czy inaczej, Marysi je "zużyła" więc teraz kupuję plastikowe

a właśnie, już zamówiłam ciekawe keidy prezyjdzie

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
mam news'a

Teacherka z Zuzią są w domu!!!!!!!!!!!!!!!
super

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
super!!!

natala świetna ta kampania, którą wrzuciłaś niby tak jak pisze passion wszytsko jest oczywiste a jednak człowiek pewnie wielokrotnie nieświadomie popełnia takie błędy.
cieszę się, ze przypadła Wam do gustu mnie również bardzo się podoba

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
W de nie ma chyba sloiczka z krolikiem.

Ja nie iore w dzieciecym bo mi plam nie dopiera, tylko w arielu kolor.

Dawalyscie dzieciom jagody?
z królikiem w pl jest hipp, z brokułami i ryżem chyba, ale to po 7 miesiącu - duże kawałki. MArysi go kochała, to jedyny słiczek który regularnie dostawała do 1,5 roku

Dziewczyny, a czy można kupić słiczki z samym mięsem?> kiedys Gerber takie robił, ale były z MOM i je wycofali. zastąpili je czymś?

Marysia w żłobku, wiosna na dwoerze, my z Hanią po niemal 2 h spacerze i malutka jeszcze dosypia ja poprasowałam i się nudze
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:06   #2159
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

śliczne te ciuszki w Lidku, szkoda, że u mnie tego nie będzie.


Natala filmik super.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Natala nie wiem czy w PL są słoiczki z HOLLE, ale oni mają samo mięsko.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:08   #2160
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
śliczne te ciuszki w Lidku, szkoda, że u mnie tego nie będzie.


Natala filmik super.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Natala nie wiem czy w PL są słoiczki z HOLLE, ale oni mają samo mięsko.
ooo, super wiedzieć, w sklepie ze zdrową żywnością widziałam słiczki Holle
dzięki
edit:
są w gemini
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-12 15:42:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.