Chłopak narodowiec - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-26, 15:08   #421
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
A z ONR odchodzą, bo nie podoba im się sytuacja w organizacji, a nie radykalne poglądy.
Już sam tytuł artykułu mówi co innego

Cytat: "Czujemy ogromny żal z powodu odwoływania się Obozu do przedwojennej organizacji tylko w kwestii formy, jak salut czy umundurowanie, a nie treści, czyli rzeczywistego wychowania w idei narodowej".

To chyba jednak się raczej do poglądów odwołuje...
Swoją drogą cytat idealnie oddaje mój stosunek do dzisiejszych narodowców, nie tylko ONR.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:20   #422
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Już sam tytuł artykułu mówi co innego

Cytat: "Czujemy ogromny żal z powodu odwoływania się Obozu do przedwojennej organizacji tylko w kwestii formy, jak salut czy umundurowanie, a nie treści, czyli rzeczywistego wychowania w idei narodowej".

To chyba jednak się raczej do poglądów odwołuje...
Swoją drogą cytat idealnie oddaje mój stosunek do dzisiejszych narodowców, nie tylko ONR.
Raczej mieli uwagi do działania organizacji. Zresztą Ci młodzi ludzie nigdy w życiu nie dołączą do Młodych Demokratów, a Młodych Lewaków co najwyżej mogą obrzucić epitetami. Po prostu zasilą inne organizacje.

PS. Zapewne czytałaś GW, a ona nie za bardzo lubi prawicę.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:38   #423
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Raczej mieli uwagi do działania organizacji. Zresztą Ci młodzi ludzie nigdy w życiu nie dołączą do Młodych Demokratów, a Młodych Lewaków co najwyżej mogą obrzucić epitetami. Po prostu zasilą inne organizacje.

PS. Zapewne czytałaś GW, a ona nie za bardzo lubi prawicę.
bo zapewne gdyby przeczytała gazety niezależne to by się dowiedziała prawdy i tylko prawdy na temat narodowców a nie czegoś pisanego przez lewackich czy tam "platformeskich" dziennikarzy czyż nie?
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 00:11   #424
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Chłopak narodowiec

Dzisiaj 75. rocznica śmierci jednego z najwybitniejszych Polaków, Romana Dmowskiego.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 22:13   #425
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Chłopak narodowiec

I kto jest bardziej kulturalnym rozmówcą - młody facet z ONR, czy poseł z partii Palikota?

http://www.youtube.com/watch?v=JjEUo7Lv0x4
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 22:22   #426
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Chłopak narodowiec

Mnie się bardzo podoba nowy fanpejdż ONR-u na fb KWIATANGA !
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 22:39   #427
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podoba nowy fanpejdż ONR-u na fb KWIATANGA !
FB jest ostro lewacki i potrafi nawet usuwać wypowiedzi szarego użytkownika jak godzą w lewackie wartości, jeśli zbiorą za dużo lajków.

Myślę, że Polsat News świetnie zrobił zapraszając ONRowca do studia, bo dzięki temu organizacja będzie bardziej popularna.

PS. A Pani Gozdyra po marszu mówiła, że więcej narodowców do studia nie zaprosi.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 23:05   #428
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Chłopak narodowiec

Imperialisto, możesz mi powiedzieć po co chcesz przekonać kobiety o diametralnie innych poglądach do swojej racji? Przecież to logiczne że lewicującej kobity nie namówisz do związku z narodowcem.

I żeby nie było, prawicowcy czy narodowcy też mają żony/kobiety, tworzą udane związki i żyje im się ok. I z tego co widzę to ich partnerki mają podobne poglądy na życie, więc może poszukaj kobiety która będzie podzielać twoje przekonania?
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 11:42   #429
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Imperialisto, możesz mi powiedzieć po co chcesz przekonać kobiety o diametralnie innych poglądach do swojej racji? Przecież to logiczne że lewicującej kobity nie namówisz do związku z narodowcem.
Nie wiedziałem, że są tutaj same lewaczki! Poza tym ja tego tematu nie założyłem, a naczytałem się nawet w tym wątku bardzo nieprzychylnych uwag na temat narodowców.

Cytat:
I żeby nie było, prawicowcy czy narodowcy też mają żony/kobiety, tworzą udane związki i żyje im się ok. I z tego co widzę to ich partnerki mają podobne poglądy na życie, więc może poszukaj kobiety która będzie podzielać twoje przekonania?
Większość kobiet nie ma wcale poglądów politycznych i albo olewa wybory, albo głosuje na tego, kto im się podoba. Niestety mało dziewczyn ma poglądy jak moje.

Chociaż podobno były przypadki, że jakiś dziewczyny szły na spotkania MW i ONR tylko po to, żeby faceta sobie poznać.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 15:23   #430
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Chłopak narodowiec

Korwin Mikke przerósł samego siebie ostatnią wypowiedzią o Auschwitz, on już był traktowany jak idiota a teraz to już w ogóle się skompromitował swoją wypowiedzią a brzmiała ona tak:

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2014-02-06 o 15:24
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 15:40   #431
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Korwin Mikke przerósł samego siebie ostatnią wypowiedzią o Auschwitz, on już był traktowany jak idiota a teraz to już w ogóle się skompromitował swoją wypowiedzią a brzmiała ona tak:
Możesz wrzucić linka do calosci? ;d
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 15:52   #432
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Większość kobiet nie ma wcale poglądów politycznych i albo olewa wybory, albo głosuje na tego, kto im się podoba.
Bzdura za bzdurą. Ośmieszasz się.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:10   #433
Crying_Lightning
Raczkowanie
 
Avatar Crying_Lightning
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 64
Dot.: Chłopak narodowiec

Widocznie źle szukasz albo takie masz towarzystwo. Są kobiety, które o dziwo jakieś tam poglądy mają, wyobraź to sobie Nie wszystkie to głupie gęsi, które głosują na byle kogo Serio. Rozejrzyj się trochę. Żeby nie było, nie jestem lewaczką.
Crying_Lightning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 17:01   #434
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Możesz wrzucić linka do calosci? ;d
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 17:29   #435
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Dot.: Chłopak narodowiec

Mam poglady wybitnie liberalne i wybitnie prawicowe, znam dosc dobrze srodowisko tzw narodowe i w pewnym stopniu z nim sympatyzuje, ale postaci takie jak Imperialista moim zdaniem szkodza temu ruchowi. Przyjdzie taki na forum dla kobiet, narzuca innym swoje racje, w sposob nieprzyjemny i powiedzialabym - przyszalkowaty, nie dziwne ze prawica potem kojarzy sie z wrzeszczacymi malolatami w kominiarkach.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 17:43   #436
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Potyczka Pokaż wiadomość
Mam poglady wybitnie liberalne i wybitnie prawicowe, znam dosc dobrze srodowisko tzw narodowe i w pewnym stopniu z nim sympatyzuje, ale postaci takie jak Imperialista moim zdaniem szkodza temu ruchowi. Przyjdzie taki na forum dla kobiet, narzuca innym swoje racje, w sposob nieprzyjemny i powiedzialabym - przyszalkowaty, nie dziwne ze prawica potem kojarzy sie z wrzeszczacymi malolatami w kominiarkach.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Pjona siostro Idealnie wyraziłaś moje stanowisko i poglądy.

Ogólnie kojarzy mi się to ze zjawiskiem Kuców Korwina, w sumie tacy ludzie bardzo szkodzą prawicy.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 17:52   #437
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Większość kobiet nie ma wcale poglądów politycznych i albo olewa wybory, albo głosuje na tego, kto im się podoba. Niestety mało dziewczyn ma poglądy jak moje.
A tutaj zaobserwowałam zjawisko wręcz odwrotne. Większość moich koleżanek ma wyklarowane poglądy polityczne, część jest w fazie "poszukiwań". Za to zauważyłam, że chłodniej podchodzą do opowiadania się za jakąś partią, przeważnie więcej wiedzą o programie i rzadziej sugerują się populistycznymi sloganami, co u mężczyzn (śmierć pedałom, imigranci zabierają nam pracę, wina Tuska, baby do garów) jest wręcz nagminne.
Może dlatego, że jeśli chodzi o związki, to często seksistowskie poglądy trochę przeszkadzają? Mało kobiet widzi się w roli podrzędnej, w której stawiają ją co bardziej radykalni konserwatyści. Nie po to tyle lat walczyłyśmy o względne równouprawnienie, żeby nagle dobrowolnie z tych praw zrezygnować. Bo, nie ukrywajmy, większość narodowców uważa, że rolą kobiety jest prowadzenie domu i opieka nad dziećmi, za to zarabianie pieniędzy i kontrola nad budżetem to sprawa męska, a mężczyzna, jako "głowa rodziny", ma decydujący głos. Czemu, jako samodzielne, równie dobrze (a nierzadko lepiej) wykształcone osoby miałybyśmy się Wam podporządkowywać?
No i kobiety są bardziej tolerancyjne z natury. Co chyba wynika z wyższej inteligencji emocjonalnej i lepiej rozwiniętej empatii.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 01:02   #438
LadyBenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: Chłopak narodowiec

Trochę naciągane jest to stwierdzenie, że narodowcy chcą zrobić ze swojej kobiety kurę domową. Wydaje mi się, że niezależnie od tego kto po jakiej stronie stoi, to zawsze istnieje możliwość dogadania się ze swoim mężczyzną. Nie wierzę, w sytuacje: "Jesteś moją kobietą i musisz mi gotować/prać/prasować etc." Mężczyzna może i jest głową rodziny, ale to kobieta jest szyją
LadyBenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 07:45   #439
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Pjona siostro Idealnie wyraziłaś moje stanowisko i poglądy.

Ogólnie kojarzy mi się to ze zjawiskiem Kuców Korwina, w sumie tacy ludzie bardzo szkodzą prawicy.
Piona! wlasnie, wiekszosc moich znajomych z prawej strony to ludzie zupelnie innego pokroju, ale zwykle bardziej wokalne sa te dziwne/skrajne jednostki, ktore pracuja na fatalna opinie calego ugrupowiania.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 07:51   #440
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez LadyBenka Pokaż wiadomość
Trochę naciągane jest to stwierdzenie, że narodowcy chcą zrobić ze swojej kobiety kurę domową. Wydaje mi się, że niezależnie od tego kto po jakiej stronie stoi, to zawsze istnieje możliwość dogadania się ze swoim mężczyzną. Nie wierzę, w sytuacje: "Jesteś moją kobietą i musisz mi gotować/prać/prasować etc." Mężczyzna może i jest głową rodziny, ale to kobieta jest szyją
Fascynujace. Mam sie digafywac zeby moc zyc jak wolny czlowiek a nie jak pan maz sobie zyczy...
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 09:37   #441
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Chłopak narodowiec

A co sądzicie o młodych narodowcach, co chodzą po ulicach z Falangą na ramieniu? Wygląda to fajnie?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 10:14   #442
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
A co sądzicie o młodych narodowcach, co chodzą po ulicach z Falangą na ramieniu? Wygląda to fajnie?
sądzę o nich że po prostu chcą przyszpanować tym że są Patriotami nic więcej, patriotyzm ma się w sercu a nie na ramieniu.
niech jeden z drugim do ramienia przyczepi sobie PIT jako dowód swego patriotyzmu że płaci podatki a nie nosi falangi.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 10:21   #443
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
A co sądzicie o młodych narodowcach, co chodzą po ulicach z Falangą na ramieniu? Wygląda to fajnie?
Mowa o tym symbolu?


który obecnie jest symbolem NOPu ?
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:25   #444
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
A co sądzicie o młodych narodowcach, co chodzą po ulicach z Falangą na ramieniu? Wygląda to fajnie?
Dla mnie- zdecydowanie nie. Falanga wywołuje we mnie jednoznacznie negatywne skojarzenia z przemocą.
W ogóle takie obnoszenie się z jakimikolwiek symbolami opcji polityczno-światopoglądowych (czy to krzyż celtycki, czy to pacyfka na każdej części garderoby) uważam za skrajnie gówniarskie. Bo poglądy są jak dupa- każdy ma swoją, ale po co się nią chwalić wszystkim dookoła?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:33   #445
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Dla mnie- zdecydowanie nie. Falanga wywołuje we mnie jednoznacznie negatywne skojarzenia z przemocą.
W ogóle takie obnoszenie się z jakimikolwiek symbolami opcji polityczno-światopoglądowych (czy to krzyż celtycki, czy to pacyfka na każdej części garderoby) uważam za skrajnie gówniarskie. Bo poglądy są jak dupa- każdy ma swoją, ale po co się nią chwalić wszystkim dookoła?
dokładnie.
patriotyzm ma się w sercu a nie na odzieży. i prawdziwy patriota nie musi się z tym na każdym kroku afiszować poprzez falangi i inne symbole.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:45   #446
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
A co sądzicie o młodych narodowcach, co chodzą po ulicach z Falangą na ramieniu? Wygląda to fajnie?

ubiłabym najchętniej.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 12:09   #447
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Chłopak narodowiec

A co w tym strasznego, że ktoś nosi sobie Falangę? To tak jak kibic, który nosi szalik ulubionej drużyny. Przecież Falanga jest dawnym symbolem prawicy w Polsce. Nie wiem dlaczego uważany jest za faszystowski. Skoro mijam tęczowych i czerwonych, to powinienem mijać ich z otwartą przyłbicą (Falangą).
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 12:22   #448
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Chłopak narodowiec

mijając człowieka w kolorach tęczy w pysk nie dostaniesz, a niech ktoś obcy mija takiego z falangą na ramieniu to szansa na oberwanie bardzo wzrasta.

poza tym falanga dzisiaj kojarzy się często właśnie z patologią zwaną Narodowym Odrodzeniem Polski i dlatego tak jest postrzegana a nie inaczej, podziękuj kolegom z tej organizacji bo to oni zniszczyli wizerunek ruchu narodowego, to oni go spieprzyli utożsamiając się z nazizmem który wielbią i co często można spotkać poprzez symbolikę zespołów metalowych do których należą działacze NOPu itd
a i pewien koncert we Wrocławiu o którym tu pisałem to także ładnie obrazuje, NOP=nazizm i tyle w temacie.

no i co takie noszenie Falangi daje? poza pokazaniem wszystkim że patrzcie to ja patriota?
niech zamiast falangi ci ludzie chodzą i sprzątają po swoich psach, niech segregują śmieci, niech dbają o porządek wokół siebie, to lepiej pokaże ich miłość do Polski niż jakaś tam falanga którą byle idiota może założyć dla "lansu" w środowisku.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 12:35   #449
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Chłopak narodowiec

O ile dobrze pamiętam, ONR również ma na sztandarze falangę (tylko białą na zielonym tle).

Zresztą zastanawiam się, dlaczego takie znaki jak Szczerbiec (miecz Chrobrego), Falanga czy Toporzeł są uznawane za faszystowskie i są zabronione na stadionach całej Europy, ale nikt już nie reaguje na sierp i młot.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 12:39   #450
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
A co sądzicie o młodych narodowcach, co chodzą po ulicach z Falangą na ramieniu? Wygląda to fajnie?
Sądzę, że noszenie takiej symboliki jest dobre, bo można od razu rozpoznać półmózga.

Osoby związane z ONR i NOP są pseudopatriotami, ich działania nie służą dobru państwa ale szerzeniu nienawiści i podziałów wewnątrz tego państwa, kultywują wiele zachowań jak stanie i śpiewanie na placach, wspominanie przeszłości która nigdy nie powróci (bitwa pod grunwaldem, Piłsudski itd) które w żaden sposób nie przekładają się na lepsze jutro oraz co najważniejsze i najgorsze zarazem, wykazują się lojalnością i wspieraniem wartości katolickich, to jest kompletnym zaprzeczeniem pomyślnej przeszłości bo siłą chcą sprawiać, by półmózgów jak oni było więcej i więcej, a jeśli mamy dokonać zmian na lepsze, ludzie muszą być inteligentni - ateizm oraz wiedza zamiast wiary to coś czego nam trzeba.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-28 16:42:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.