Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 12:54   #3571
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Długo mnie tu nie było, udzielałam się w klubie na bieżąco, ale z racji że skończył się potencjalnie najgorszy semestr na uczelni wracam do Was
Z wątkiem jestem w miarę na bieżąco, starałam się go podczytywać w wolnej chwili. Kojarzę baaaardzo dużo starych nicków, więc mam nadzieję, że i część z Was mnie pamięta Nowe Dziewczyny witam serdecznie
Dziś zostało nam równe PÓŁ roku do ślubu Jestem zarówno szczęśliwa jak i trochę zdenerwowana
Hej

dopiero teraz jak przeczytałamTwoją wiadomość to zauwazyłam , że mnie również zostało pół roku Ale ten czas leci.. Pamiętam jak sie zaręczaliśmy to każy mówił "ile jeszcze do tego wesela, prawie 2 lata" a tutaj 6mscy ...

O tej porze będę czekać na przyjazd mojego TŻta
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:18   #3572
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

dziewczyny, a jeszcze w temacie sukienek ślubnych i pleców
upatrzyłam sobie taką sukienkę ślubną, chciałam prosto i skromnie. Na stronach z sukniami widać było tylko przód, poszłam, zmierzyłam i zobaczyłam tył osobiście mi bardzo się podoba i jak ja miałam na sobie to jakoś nie czułam się goło, ale teraz znalazłam zdjęcie z tym tyłem u niej i się zastanawiam czy... eee, wypada do kościoła? Ta koronka przechodzi jeszcze we wcięcia z boku i do przodu. Do tego mam mieć do kościoła welon 190 cm, więc trochę by zasłonił, no ale właśnie... nie za goło?

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,23397.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo.jpg (81,3 KB, 91 załadowań)
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:22   #3573
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Witam się serdecznie po długiej przerwie
ciężko było was odnaleźć Niestety codzienne obowiązki i wasze szybkie tempo nie dają czasu na bycie na bieżąco

Jeszce chwilka, i do ślubu zostanie tylko pół roku a wciąż tyle spraw do załatwienia...
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:23   #3574
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wygląda pięknie, a nie słabo wiadomo, u nas to by była zapewne mega ekstrawagancja, ale mnie się to bardzo podoba akurat zdjecia, które wstawiłas sa swietne
Może tak, moim zdaniem to wygląda fajnie, ale nie przekonuje mnie jako strój ślubny. Mimo wszystko ślub do suknia. Chociaż! wiadomo, że każdy ma inny gust i jak ktoś ma się męczyć w sukni to lepiej, żeby ubrał spodnie. Ale to już trzeba być odważnym albo mieć ekstrawagancką rodzinkę
Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Odważna babka A właściwie, normalna, bo w dniu ślubu się nie przebrała, a ubrała

Co do obrączki, teraz wszystko rozumiem
Ale czy ja wiem, że rezygnowanie z niektórych elementów na ślubie to zerwanie z traddycją? Dla mnie nie ale zapewne dla starszej części to wielki dramat U mnie też ślub po południu 14:30, bez oczepin, bez podziękowania dla rodziców. Ba, bez wódki. Zamiast zespołu DJ. Bez poltra przed ślubem. Właściwie to nawet nie wesele, a przyjęcie weselne



Te pierwsze zdjęcia z linka, są super ! Nawet fajnie to wygląda

Fajnie, że sukienkę wybrałaś taką, aby było wygodnie
Tak moja jest taka lejąca się, podobna trochę do twojej
My też rezygnujemy z wielu "tradycyjnych" rzeczy na weselu, ale to jest bardzo trudne. My też nie mamy wesela, ale ja odetchnęłam z ulgą z tego powodu.

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
Dziekuje przekaże pochwałę mężowi (my jesteśmy po cywilnym, a przed kościelnym)
Taka obrączka falowana zostanie dołożona w I rocznicę ślubu
MÓJ sam ma też nietypową obrączke - gładką z białego złota i poprosiliśmy o jej zmatowienie i "wymłotkowanie"
Wow, piękna! Bardzo fajnie, że dostaniesz jeszcze jedną Szkoda, że co roku nie można dostawać obrączki - palca by nie starczyło na 20 obrączek.
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
obrączka męża też super! kiedyś widziałam podobną obrączkę damską, ale w złocie i troszkę cieńszą

ja mam zamiar nosić swoją obrączkę albo z zaręczynowym (według mnie pasują bardzo dobrze do siebie), albo z taką drugą obrączką z cyrkoniami, którą dostałam od mamy na święta.
Super, pięknie to wygląda. Ale ja już chwaliłam jak widziałam wcześniej I tez masz pierścionek z białego złota jak dobrze widzę. To u mnie będzie podobnie.
Czy obrączkę zakłada się "pod" pierścionek? Ja chciałam mieć pierścionek i na to obrączkę, bo jest troszkę za duży i lata na mi na palcu.

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
mi się obie wersje podobają



Wybraliśmy coś takiego:
Bardzo ładne! Standardowe, a jednak mają coś nietypowego.



Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was bierze kredyt na wesele?


Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość

ZZastanawiam się, czy na chudzinie taka sukienka może dobrze wyglądać...?
Zmieniam co chwilę zdanie
edit. w sensie chudzina bez krągło,sci nie tak jak pani ze zdj
Bardzo ładna sukienka! Taka skromna i z klasą. Jeżeli to ma być sukienka dla Ciebie, to zmierz Przymiarki wszystko weryfikują Może będzie ładnie wyglądała.

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Hej

dopiero teraz jak przeczytałamTwoją wiadomość to zauwazyłam , że mnie również zostało pół roku Ale ten czas leci.. Pamiętam jak sie zaręczaliśmy to każy mówił "ile jeszcze do tego wesela, prawie 2 lata" a tutaj 6mscy ...

O tej porze będę czekać na przyjazd mojego TŻta
Gratulacje, 6 miesięcy szybko minie
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:24   #3575
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jeszcze w temacie sukienek ślubnych i pleców
upatrzyłam sobie taką sukienkę ślubną, chciałam prosto i skromnie. Na stronach z sukniami widać było tylko przód, poszłam, zmierzyłam i zobaczyłam tył osobiście mi bardzo się podoba i jak ja miałam na sobie to jakoś nie czułam się goło, ale teraz znalazłam zdjęcie z tym tyłem u niej i się zastanawiam czy... eee, wypada do kościoła? Ta koronka przechodzi jeszcze we wcięcia z boku i do przodu. Do tego mam mieć do kościoła welon 190 cm, więc trochę by zasłonił, no ale właśnie... nie za goło?

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,23397.html
Bierz ją!
Chyba, że masz się źle czuć, to szukaj podobnej ale bardziej zasłoniętej

Edytowane przez Kaigara
Czas edycji: 2014-02-09 o 13:25
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:30   #3576
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jeszcze w temacie sukienek ślubnych i pleców
upatrzyłam sobie taką sukienkę ślubną, chciałam prosto i skromnie. Na stronach z sukniami widać było tylko przód, poszłam, zmierzyłam i zobaczyłam tył osobiście mi bardzo się podoba i jak ja miałam na sobie to jakoś nie czułam się goło, ale teraz znalazłam zdjęcie z tym tyłem u niej i się zastanawiam czy... eee, wypada do kościoła? Ta koronka przechodzi jeszcze we wcięcia z boku i do przodu. Do tego mam mieć do kościoła welon 190 cm, więc trochę by zasłonił, no ale właśnie... nie za goło?
Bardzo mi się podoba, piękna!
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:30   #3577
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Bierz ją!
Chyba, że masz się źle czuć, to szukaj podobnej ale bardziej zasłoniętej
no właśnie myślałam, że będę się źle czuła, że taka odsłonięta, ale czułam się świetnie lepiej niż jakbym miała iść w gorsetowej sukience bez ramion i z odkrytym kwałkiem pleców. Tu jednak jest ta koronka, więc czułam się schowana W dodatku na żywo wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu, cena jest baaaaardzo przystępna i jeśli ją zamówię 14 lub 15 lutego to będę miała dodatkowo 15% zniżki na nią
annic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 13:32   #3578
mama_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 33
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

KaEs, suknia śliczna, zmysłowa Alez bym chciała taka upolować
mama_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:32   #3579
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

mała_czarna gratuluję pani inżynier

KaEs sliczne obrączki
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:33   #3580
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
no właśnie myślałam, że będę się źle czuła, że taka odsłonięta, ale czułam się świetnie lepiej niż jakbym miała iść w gorsetowej sukience bez ramion i z odkrytym kwałkiem pleców. Tu jednak jest ta koronka, więc czułam się schowana W dodatku na żywo wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu, cena jest baaaaardzo przystępna i jeśli ją zamówię 14 lub 15 lutego to będę miała dodatkowo 15% zniżki na nią
No to ją bierz
Najważniejsze, żebyś Ty się dobrze czuła Ew. żeby się nie denerwować podpytaj mamę/teściową co sądzą :P Zawsze lepiej, żeby problemy wyszły wcześniej niż później.
A jak będzie jeszcze welon to tym bardziej będziesz zasłonięta. Chociaż welony nie zasłaniają koronek, więc nie ma co się ich bać
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:34   #3581
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Dla mnie ekstra ! Piersi ani tyłeczek nie są odsłoniete więc jak najbardziej na plus.

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Gratulacje, 6 miesięcy szybko minie
Dziękuję Troche mnie w dołku ściska jak pomyśle, że to już blisko tak...
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 13:43   #3582
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Oj, przepraszam za pomyłkę! No to pewnie, niech mama wskakuje w spodnie i się dobrze bawi!
Mi się baaardzo podobają takie zestawy Ale mój narzeczony też typowo polski- obrączka ma być z żółtego złota i koniec. :P Nie przekonuje go, że pierścionek jest z białego, to może by to lepiej wyglądało tak do pary.
Nic nie szkodzi Mój TŻ też się upiera przy żółtym złocie, dlatego i ja idę na kompromis w tej kwestii i chcę mieć delikatny akcent białego złota, ale dominację żółtego

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was bierze kredyt na wesele?
Nie, dla mnie to abstrakcja, choć ja i TŻ ogólnie jesteśmy masakrycznie anty-kredytowi z założenia, nie mówiąc o tym, że w naszej sytuacji kredyt jest po prostu fizycznie niemożliwy, bo obydwoje nie mamy stałego zatrudnienia. Marzenia są różne, jak dziewczyna marzy o weselu, a kredyt to jedyna opcja, no to ok, ale ja sama bym się na takie coś nie zdecydowała.

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Co do strojów mam, to moja jest baardzo szczupła. Na co dzień chodzi w eleganckich sukienkach i butach na wysokich obcasach, więc pewnie też sobie jakąś kieckę sprawi na moje wesele
Super, zawsze bardzo mi się podobały takie babki Że nie ważne, ile lat, zgrabna sylwetka, fajne ciuchy i obcasy. Chciałabym być taką kobietą

Positive rebel, ten komplet z załącznika to Twój pierścionek? Jeśli tak to jest absolutnie boski
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:48   #3583
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Przede mną chwila wolnego, mam zamiar dzisiaj sumiennie nadrobić wątek
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:52   #3584
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
My dzis jedziemy podpisywac umowe na sale strasznie sie stresuje bo to bedzie nasza pierwsza umowa
Super! To jedna z najważniejszych rzeczy

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Mimi jakby nie było stół wiejski też zalicza się do atrakcji My zamiast niego bo nie pasuje do stylu stali + inne takie, bierzemy dzika .
I barmana będziemy mieli.
Więcej atrakcji nie przewidujemy, CHOCIAŻ... największą atrakcją będziemy MY


W kwestii sukienek dla mam PM jest na rynku porażka , mama chyba pójdzie nago...
My też bedziemy miec wiejski stół i być może dzika jak nam się uda załatwić po znajomości niedrogo

Co do kreacji dla mam: ja myślę że jeszcze się sporo fajnych rzeczy pojawi bliżej wiosny i świat, ja swoją wtedy będę na zakupy wysyłać

Justynkie gratki za gajer!

Aneczka sukienka śliczna!

Czeko z niecierpliwością czekam na zdjęcie sukni i powodzenia na zmówinach Jeśli można wiedzieć to ile kosztuje? Moja też przekroczyla założony budżet ale co tam - raz się żyje

Say gratki za fryzjerkę, mam nadzieję że będziesz zadowolona

Pysia i kto to mówi?? zaraz w tyłek dostaniesz za "brak możliwości odwrotu"!

Mhall witaj! Welon na pewno będzie pasował

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Moja mama myśli o tym, żeby ubrać kolorową bluzkę i do tego jakąś garsonkę i spódnice. Czy Wasze mamy ubierają sukienki?
Moja mama i teściowa na pewno bedą miały sukienki

Zakręcona kropka gratki za suknię! Ciebie słabo widać bo się nachyliłaś ale zapowiada się bardzo dobrze

Ewaden pierścionek z obrączką wygląda super! Gdybyś nie powiedziała myślałabym że to pierścionek

Emdzik szkoda ze nie założyłaś obrączek na serdeczny palec ale mi bardziej podoba się ta bez wzorku no i wydaje mi się że cieńsza by ci pasowała

Say mi też bardziej podoba się opcja obrączka+pierścionek
Mój niestety nie pasuje do obrączki, no i w ogóle nie pasuje mi na środkowy palec więc po ślubie chyba powędruje na serdeczny lewej ręki

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
no właśnie mam niesymetryczne palce na lewej ręce mam mniejszy obwód palca i pierścionek mi z niego zjeżdża. swoją drogą tż wybrał mi taki pierścionek, że musiałam go zmniejszać o 3 rozmiary i tak jest jeszcze minimalnie za duży, ale przynajmniej z lewej ręki mi nie spada
Czytając to z ciekawości przełożyłam swój na lewy serdeczny i ledwo go zdjęłam

Annic suknia jest przepiękna!!! Jeśli będziesz miała welon to nie widzę problemu, naprawdę Pochwal się koniecznie jak ją zamówisz i będziesz miala zdjęcie na sobie

Enzunio dobrze widzę że w avku masz swoją suknię?

Dziewczyny podrzuciłaby mi któraś tą stronkę z sukienkami dla mam? Widziałam gdzieś i nie mogę teraz znaleźć

Potrzebuję rady: za 2 tygodnie mamy imprezę u TZ w firmie i potrzebuję sukienki. Byliśmy wczoraj w galerii gdzie ta firma ma sukienki jednak tych nie było. Którą byście wybrały? Mam ok 160 cm wzrostu i 98 cm w biodrach


__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2014-02-09 o 13:57
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:05   #3585
zakrecona_kropka
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_kropka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 362
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
S

Dziewczyny podrzuciłaby mi któraś tą stronkę z sukienkami dla mam? Widziałam gdzieś i nie mogę teraz znaleźć

Potrzebuję rady: za 2 tygodnie mamy imprezę u TZ w firmie i potrzebuję sukienki. Byliśmy wczoraj w galerii gdzie ta firma ma sukienki jednak tych nie było. Którą byście wybrały? Mam ok 160 cm wzrostu i 98 cm w biodrach


Obie piękne.. ale chyba druga lepsza
__________________
15.09.2014
zakrecona_kropka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:09   #3586
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Justynkie gratukacje garnituru

Pysia super sala gratulacje zalatwienia tak wielu rzeczy

Ewaden super Twoj zestaw bardzo mi się podoba takie połączenie obrączki z pierścionkiem!

Say dla mnie obrączka z pierścionkiem a probowałaś wszystkie 3 na jednym palcu w UK tak czasem noszą

ja swoj pierscionek nosze na lewej rece i potem doloze obraczke do niego, tak jest w UK, tu mieszkamy i na ten palec TZ kupil pierscionek, u prawej reki jest ciut grubszy i juz mnie uciskal pierscionek.

Lemon ta druga sukienka sliczna!

moja mama tez celuje w sukienke, taka za kolano, ale jeszcze sie nie rozgladala bo liczy, ze schudnie


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:10   #3587
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Lemon Drop, stronka z "maminymi" sukienkami to Modbis

Co do sukienek, to obydwie szaleeenie mi się podobają! Ten fason jak z lat 60 w przypadku różowej mnie zachwyca, osobiście takie uwielbiam, za to niebieska też jest świetna, tylko już mniej słodka, a bardziej drapieżna. Więc pytanie, w jakiej będziesz się lepiej czuła, ale obydwie są świetnie!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:19   #3588
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
obrączka męża też super! kiedyś widziałam podobną obrączkę damską, ale w złocie i troszkę cieńszą

ja mam zamiar nosić swoją obrączkę albo z zaręczynowym (według mnie pasują bardzo dobrze do siebie), albo z taką drugą obrączką z cyrkoniami, którą dostałam od mamy na święta.
Druga opcja mi się podoba

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość


Ja chcę obrączkę, po której nikt nie będzie musiał się domyślać czy to obrączka, czy może coś innego

Wybraliśmy coś takiego:
Ja tak samo, obrączka musi być obrączką jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny


Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jeszcze w temacie sukienek ślubnych i pleców
upatrzyłam sobie taką sukienkę ślubną, chciałam prosto i skromnie. Na stronach z sukniami widać było tylko przód, poszłam, zmierzyłam i zobaczyłam tył osobiście mi bardzo się podoba i jak ja miałam na sobie to jakoś nie czułam się goło, ale teraz znalazłam zdjęcie z tym tyłem u niej i się zastanawiam czy... eee, wypada do kościoła? Ta koronka przechodzi jeszcze we wcięcia z boku i do przodu. Do tego mam mieć do kościoła welon 190 cm, więc trochę by zasłonił, no ale właśnie... nie za goło?

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,23397.html
Nie, to w sumie jedyna ozdoba tej sukni, bez tej koronki to nic specjalnego, dodaje jej smaczku

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
Witam się serdecznie po długiej przerwie


Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość

Enzunio dobrze widzę że w avku masz swoją suknię?
Potrzebuję rady: za 2 tygodnie mamy imprezę u TZ w firmie i potrzebuję sukienki. Byliśmy wczoraj w galerii gdzie ta firma ma sukienki jednak tych nie było. Którą byście wybrały? Mam ok 160 cm wzrostu i 98 cm w biodrach
Nie kochana, ja mam dopiero jutro przymiarkę, ale ta bardzo mi się spodobała i zmieniłam sobie avek

Wybrałabym pierwszą, bo jest bardzo w moim stylu (to mój ulubiony styl krótkich sukienek)

111 DDŚ i 1 DDPSŚ
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:23   #3589
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość

Świetne inspiracje!


A ja nie raz widziałam mamę PM w takim komplecie. Nikt tu nie mówi chyba o koszuli i spódnicy, ale są gotowe zestawy bluzka i spódnica i prezentują się naprawdę dobrze. Nie każda kobieta, zwłaszcza starsza, dobrze czuje się w sukience.
.
Dzieki swoja droga nie wiem czemu panuje pezekonanie, ze niskim osobom długość maxi nie służy? Wlasnie pasuje!! Optycznie wydluza






Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
pysia1987 gratuluję bardzo eleganckiej sali! tyle czasu to ślubu, a Ty już masz tyle spraw ogarniętych fajnie, że jednak będzie wesele
Tez sie ciesze lubie mieć wszystko wcześniej załatwione :P






Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja już kiedyś pisałam, że jak się okaże, że nam braknie, to dobierzemy kredytu i spłacimy od razu po weselu
No bo co innego mielibyśmy zrobić, gdyby na miesiąc przed weselem brakło nam 2,3,5 czy 10 tysięcy?

Płacimy za wesele sami, więc to nie jest tak kolorowo, że 'jak coś, to rodzice dołożą'. Nie wiem, jak będzie, może nam starczy, może nie, więc na razie o tym nie myślę

Na pewno nie wzięłabym 100% kredytu na wesele Tzn. kredytu rzędu 30 i więcej tysięcy,dla mnie to strasznie dużo

Robimy wesele,na jakie nas stać, zadne kosmosy, żadne zastaw się, a postaw się. Po prostu pewne rzeczy są nie do przewidzenia i nie mogę powiedzieć z czystym sumieniem,że nam starczy, czy nie
Takie coś rozumiem, jak najbardziej :tak:






Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jeszcze w temacie sukienek ślubnych i pleców
upatrzyłam sobie taką sukienkę ślubną, chciałam prosto i skromnie. Na stronach z sukniami widać było tylko przód, poszłam, zmierzyłam i zobaczyłam tył osobiście mi bardzo się podoba i jak ja miałam na sobie to jakoś nie czułam się goło, ale teraz znalazłam zdjęcie z tym tyłem u niej i się zastanawiam czy... eee, wypada do kościoła? Ta koronka przechodzi jeszcze we wcięcia z boku i do przodu. Do tego mam mieć do kościoła welon 190 cm, więc trochę by zasłonił, no ale właśnie... nie za goło?

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,23397.html
Boska






Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Super! To jedna z najważniejszych rzeczy

Pysia i kto to mówi?? zaraz w tyłek dostaniesz za "brak możliwości odwrotu"!

Potrzebuję rady: za 2 tygodnie mamy imprezę u TZ w firmie i potrzebuję sukienki. Byliśmy wczoraj w galerii gdzie ta firma ma sukienki jednak tych nie było. Którą byście wybrały? Mam ok 160 cm wzrostu i 98 cm w biodrach
Juz dzis tak nie myślę

Druga kiecka







Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość

Pysia super sala gratulacje zalatwienia tak wielu rzeczy



Sent from my iPad using Tapatalk

Dzięki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 14:24   #3590
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Lemon
Pierwsza ma fajniejszy krój, ale ten pasek jest moim zdaniem brzydki i do niej nie pasuje Druga też jest piękna, więc tą bym wybrała
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:29   #3591
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość


Nie kochana, ja mam dopiero jutro przymiarkę, ale ta bardzo mi się spodobała i zmieniłam sobie avek
Będą jutro foty Twojej pięknej kiecy?

Lemon_Drop - pierwsza, sama mam bardzo podobną
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:36   #3592
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Będą jutro foty Twojej pięknej kiecy?

Lemon_Drop - pierwsza, sama mam bardzo podobną
Mam nadzieję, że mi pozwolą!! W końcu całość już zapłacona! Zostało tylko ją dopasować, jutro będą ją podpinać czy coś tam i zostawiam ją krawcowej do skracania , oby nie zepsuła
Więc w Klubie na bank wstawię
Tak się cieszę, co jakiś czas do niej zaglądam, ale to nie to samo co widzieć ją na sobie
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:48   #3593
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

dzięki dziewczyny za opinie dotyczące sukienki w sobotę jestem umówiona na ponowne mierzenie i zabieram mamę. Jak nie dostanie zawału na widok pleców to biorę ją a jak dostanie to i tak wezmę

Lemon_Drop - ja mam dużo kiecek takich jak ta pierwsza, uwielbiam je ale kolor tej drugiej bardziej mi się podoba
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:53   #3594
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

A u nas sielanka właśnie się skończyla dostalam odpowiedz od dja, ktorego polecil nam menadzer sali (a byle kogo by nie polecal ), facet ma bardzo dobre opinie w internecie, jest swietnym wodzirejem bierze ze wszystkim 1800zl i oczywiscie caly scenariusz ustala z nami, i muzyke oczywiscie też, dostosowuje sie do wymagan koles chodzi zawsze w garniakach, ma roznokolorowe no powiem wam, konkret
A co moj TŻ na to? Ze nie da zadnemu gosciowi 1800zł za całonocne puszczanie muzyki ze na to samo by wyszlo jakbysmy zrobili play liste, zorganizowali naglośnienie i puszczali muze z lapka.

Jezuuu, udusze go kiedyś
Powiedziałam wiec, ze ma znalezc tańszego równie dobrego
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:01   #3595
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
A co moj TŻ na to? Ze nie da zadnemu gosciowi 1800zł za całonocne puszczanie muzyki ze na to samo by wyszlo jakbysmy zrobili play liste, zorganizowali naglośnienie i puszczali muze z lapka.
nie to samo. Po pierwsze ten facet poprowadzi imprezę, zorganizuje jakieś konkursy, oczepiny itp. Kto miałby zrobić to zamiast niego? W dodatku wypożyczenie nagłośnienia też kosztuje. 1800 za dj-wodzireja to moim zdaniem nie tak dużo, zwłaszcza jeśli znany i polecany. My znaleźliśmy takiego za 1400 ale jakoś nie przypadł nam do gustu i bierzemy za 2400 takiego, z którym załapaliśmy świetny kontakt i wiemy, że jest profesjonalistą i nic nie schrzani
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:03   #3596
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
A u nas sielanka właśnie się skończyla dostalam odpowiedz od dja, ktorego polecil nam menadzer sali (a byle kogo by nie polecal ), facet ma bardzo dobre opinie w internecie, jest swietnym wodzirejem bierze ze wszystkim 1800zl i oczywiscie caly scenariusz ustala z nami, i muzyke oczywiscie też, dostosowuje sie do wymagan koles chodzi zawsze w garniakach, ma roznokolorowe no powiem wam, konkret
A co moj TŻ na to? Ze nie da zadnemu gosciowi 1800zł za całonocne puszczanie muzyki ze na to samo by wyszlo jakbysmy zrobili play liste, zorganizowali naglośnienie i puszczali muze z lapka.

Jezuuu, udusze go kiedyś
Powiedziałam wiec, ze ma znalezc tańszego równie dobrego
Moim zdaniem 1800zł. za dj to nie dużo. My płacimy 1900zł. po rabacie. Byli jacyś tam tańsi dj za nawet 1200zł., ale to co sobą reprezentowali to bieda z nędzą. Ja bym nie odpuściła skoro masz pewność, że facet taki rewelacyjny.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:07   #3597
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
nie to samo. Po pierwsze ten facet poprowadzi imprezę, zorganizuje jakieś konkursy, oczepiny itp. Kto miałby zrobić to zamiast niego? W dodatku wypożyczenie nagłośnienia też kosztuje. 1800 za dj-wodzireja to moim zdaniem nie tak dużo, zwłaszcza jeśli znany i polecany. My znaleźliśmy takiego za 1400 ale jakoś nie przypadł nam do gustu i bierzemy za 2400 takiego, z którym załapaliśmy świetny kontakt i wiemy, że jest profesjonalistą i nic nie schrzani
Wiem, ze nie to samo ale TŹ przecieź wie lepiej

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem 1800zł. za dj to nie dużo. My płacimy 1900zł. po rabacie. Byli jacyś tam tańsi dj za nawet 1200zł., ale to co sobą reprezentowali to bieda z nędzą. Ja bym nie odpuściła skoro masz pewność, że facet taki rewelacyjny.
Nie no co Wy, nie odpuszcze tak tylko powiedziałam, ale moj TŹ to jest takim organizatorem, ze hej. Jedynie wypadl do kina potrafi zorganizowac wiec napewno zadnego lepszego i tanszego nie znajdzie, wiec padnie na mój wybor
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:09   #3598
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

annic suknia jest absolutnie idealna i boska i nie mówię tego wcale dlatego, że moja też jest zabudowana koronką i plecy ma w koronce
tak jak mówisz to zupełnie inne uczucie miec tę koronkę niż samo gorset i gołe ramiona, ja podczas mierzenia takich co chwilę sprawdzałam czy mi sie za bardzo nie osunęła

Lemon_Drop druga! i to bez wahania, ma przepiękny kobaltowy kolor , za to wielki plus

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
A u nas sielanka właśnie się skończyla dostalam odpowiedz od dja, ktorego polecil nam menadzer sali (a byle kogo by nie polecal ), facet ma bardzo dobre opinie w internecie, jest swietnym wodzirejem bierze ze wszystkim 1800zl i oczywiscie caly scenariusz ustala z nami, i muzyke oczywiscie też, dostosowuje sie do wymagan koles chodzi zawsze w garniakach, ma roznokolorowe no powiem wam, konkret
A co moj TŻ na to? Ze nie da zadnemu gosciowi 1800zł za całonocne puszczanie muzyki ze na to samo by wyszlo jakbysmy zrobili play liste, zorganizowali naglośnienie i puszczali muze z lapka.

Jezuuu, udusze go kiedyś
Powiedziałam wiec, ze ma znalezc tańszego równie dobrego
no co Ty, cena 1800 jest super i możesz byc spokojna bo wątpię żeby Twój TŻ znalazł kogoś dobrego w takie cenie więc znów stanie na Twoim
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:37   #3599
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
laski znalazłam chyba TĄ JEDYNĄ
mam do wyboru dwie, ale bardziej jestem za TĄ co dziś mi wpadla w oko

tylko ma jeden mankament.. jest za droga tzn miałam w myślach mniejsza kwote przeznaczyć na suknie.. jeszcze zapytam u nas w salonie zaile by mi ją sprowadzili , może cos taniej będzie, aczkolwiek siostra w tym salonie co u nas sprowadzala miała 600 zł tansza niż tam gdzie jej się spodobała, czyli w tym salonie co mi dziś wlasnie

edit : fotki wrzuce jak będę mieć czas, dziś nie bardzo ponieważ zaraz będą"zmówiny"
CZEKAMY NA FOTY!! Jak zmówiny??
Cytat:
Napisane przez Mhall Pokaż wiadomość
Nie mogę uwierzyć, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek! 25 części w życiu nie zdążę przeczytać

Ślubuję 16 sierpnia i widziałam w kalendarzu, że na tą datę jest Nas całkiem sporo

Lokal, orkiestra, foto, video - załatwione. Suknia kupiona (KLIK), bukiet (KLIK), chyba że uda się znaleźć holenderskie piwonie w sierpniu to będzie taki: KLIK. Moim zmartwieniem na teraz jest, czy do mojej sukni będzie pasował dłuugi prosty welon (KLIK) Jak myślicie?
Kolejna PM z Rosabelą Witamy w klubie
Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

My za to nie możemy zdecydować się na obrączki...
Ja bym brała tą ze zworkiem, jest delikatniejsza a Ty masz dość szczupłe palce.
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:49   #3600
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Pysia1987 nasz dj też kosztuje 1800 (albo 1900zł); w tym roku podrożał.
I mamy w tej cenie jego, prowadzenie imprezy, dekorację światłem i ciężki dym. Cieszę się że udało nam się znaleźć kogoś w tak dobrej cenie - bo wg mnie to jest super cena a nie żadne, że drogo. Spotkaliśmy się i z droższymi, i z tańszymi osobami - ale dużo zależy też od złapania kontaktu z dj. Bo ten człowiek ma prowadzić Wasze wesele - więc fajnie jakbyście nadawali na podobnych falach. Dlatego proponuje spotkać się z tym DJ i może jak TŻ zobaczy jakim jest profesjonalistą to zmieni zdanie.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 19:58:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.