Najgorszy wieczór w życiu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 21:59   #1
Masculer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5

Najgorszy wieczór w życiu.


Cześć - nie ukrywam, że jestem mężczyzną, a zwracam się na forum zdominowanym przez kobiety, ponieważ jestem ciekaw ich oceny...

Historia wydać się Wam może taka typowa, ale bardzo to przeżyłem, a raczej poczułem się jak skończony idiota, co mnie trochę rozbawiło wręcz.

Dużo siedzę teraz w bibliotece z powodu pisania pewnej publikacji, tylko tam mogłem się skupić, do czasu aż zobaczyłem ją. Przepiękna dziewczyna, dosłownie zamarłem w środku. Szczerze, to jestem bardzo przebojową osobą, która nie ma absolutnie żadnego problemu z poznawaniem innych, jednak tu zrodziła się we mnie olbrzymia nieśmiałość. Cały tydzień próbowałem jakoś zagadać, za każdym razem się spalając, a nawet w akcie jakiegoś romantycznego porywu napisałem do niej list, którego chyba jej jednak już nigdy nie wręczę....

Cóż, stwierdziłem, że jak nie dzisiaj, to nigdy - wyczaiłem, że siedzi sama na korytarzu, dlatego podszedłem do niej - zapytałem czy jej przeszkadzam, a ona, że trochę tak.... kompletnie mnie to speszyło

Zapytałem czy mogę jej przeszkodzić tylko na chwilę, usłyszałem, czy długo mi to zajmie

Całkowicie rozwalony z mostu powiedziałem, że jestem nią oczarowany i, że jest najpiękniejszą osobą jaką w życiu widziałem. Spaliłem się totalnie, zresztą usłyszałem, że to bardzo miłe i dziękuję. Koniec rozmowy D

Tyle wyobrażeń, a skończyło się w najgorszy sposób...

Z jednej strony czuję się jak totalny frajer, ale nauczyłem się aby nigdy nie zaczynać z wysokiego C, co o tym sądzicie...? )
Masculer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:02   #2
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Cytat:
Napisane przez Masculer Pokaż wiadomość
Cześć - nie ukrywam, że jestem mężczyzną, a zwracam się na forum zdominowanym przez kobiety, ponieważ jestem ciekaw ich oceny...

Historia wydać się Wam może taka typowa, ale bardzo to przeżyłem, a raczej poczułem się jak skończony idiota, co mnie trochę rozbawiło wręcz.

Dużo siedzę teraz w bibliotece z powodu pisania pewnej publikacji, tylko tam mogłem się skupić, do czasu aż zobaczyłem ją. Przepiękna dziewczyna, dosłownie zamarłem w środku. Szczerze, to jestem bardzo przebojową osobą, która nie ma absolutnie żadnego problemu z poznawaniem innych, jednak tu zrodziła się we mnie olbrzymia nieśmiałość. Cały tydzień próbowałem jakoś zagadać, za każdym razem się spalając, a nawet w akcie jakiegoś romantycznego porywu napisałem do niej list, którego chyba jej jednak już nigdy nie wręczę....

Cóż, stwierdziłem, że jak nie dzisiaj, to nigdy - wyczaiłem, że siedzi sama na korytarzu, dlatego podszedłem do niej - zapytałem czy jej przeszkadzam, a ona, że trochę tak.... kompletnie mnie to speszyło

Zapytałem czy mogę jej przeszkodzić tylko na chwilę, usłyszałem, czy długo mi to zajmie

Całkowicie rozwalony z mostu powiedziałem, że jestem nią oczarowany i, że jest najpiękniejszą osobą jaką w życiu widziałem. Spaliłem się totalnie, zresztą usłyszałem, że to bardzo miłe i dziękuję. Koniec rozmowy D

Tyle wyobrażeń, a skończyło się w najgorszy sposób...

Z jednej strony czuję się jak totalny frajer, ale nauczyłem się aby nigdy nie zaczynać z wysokiego C, co o tym sądzicie...? )
no to pojechałeś całą gamą
na przyszłość zostaw wisienkę z tortu na potem,bo nadmiar cukru szkodzi nie tylko na zęby,ale i muli
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:03   #3
Masculer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Czuję się jakbym podarł na własne życzenie wygrany kupon lotto...
Masculer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:04   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Ale o co ci chodzi?
Oczekiwałeś, że rzuci ci się na szyje? Po prostu jej się nie spodobałeś, może ma faceta - skutek jest ten sam, nie była zainteresowana.
Dziwi mnie takie podejście 'robię to i to i nic' tylko w takich przypadkach to akurat nie ma wpływu i to trochę przykre, że zakładasz z tego tytułu wątek bo nic się nie stało....
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:04   #5
lasesorze
Zadomowienie
 
Avatar lasesorze
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Tak czy siak po odpowiedziach tej dziewczyny można wnioskować, że nie była zainteresowana
__________________
24.05.2014 - start!
Zdrowo się odżywiam
Biegam! - 101min.
Ćwiczę z Mel B i XHIT daily: 2 razy
Uczę się do sesji:
zdane 4/8 egzaminów
lasesorze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:07   #6
Masculer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Nie - po prostu musiałem to z siebie wyrzucić.
Wiem, że to taka typowa i błaha historia, ale gryzło za bardzo. ;D
Masculer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:08   #7
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Cytat:
Napisane przez Masculer Pokaż wiadomość
Czuję się jakbym podarł na własne życzenie wygrany kupon lotto...
nie przesadzaj.
być może dziewczyna się wystraszyła,ale bardziej stawiałabym na to,że nie była zainteresowana,a powodów może być wiele
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 22:09   #8
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Widać nie jest Tobą zainteresowana. Być może ma chłopaka? A skoro taka ładna to już pewnie nie raz słyszała podobny tekst do Twojego
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:11   #9
Masculer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Wiem, wiem - mam nadzieję, że za kilka dni przestanę się przejmować i potraktuję to jako zabawną historię... ;D

Powiem szczerze, że jestem rok po zakończeniu długoletniego związku i mam uczucie jakbym stracił wprawę w tych tematach...może jakaś blokada?
Masculer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:11   #10
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Cytat:
Napisane przez Masculer Pokaż wiadomość
Nie - po prostu musiałem to z siebie wyrzucić.
Wiem, że to taka typowa i błaha historia, ale gryzło za bardzo. ;D
historia jak wiele innych,co nie oznacza,że jedynm z powodów mogłeś być ty.
nie zniechęcaj się,jednak nie przesadzaj z komplementami,bo odbiór jest odwrotny od zamierzonego,zalatuje desperacją.
zostaw nutke tajemnicy na potem
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:16   #11
Masculer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Fakt, masz rację, choć tak jestem zaskoczony swoim zachowaniem, naprawdę nie mam problemów z poznawaniem ludzi i umiem roztoczyć dużo uroku osobistego - potraktuję to jako nauczkę, nie wolno sobie za wiele wyobrażać.
Masculer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 22:34   #12
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

eee za bardzo to bierzesz do siebie. Do mnie kilka razy podeszli tego typu zainteresowani z sercem na dłoni i zaczęli od razu z grubej rury (mam jakieś dziwne szczęście...) A ja jestem od dawna zajęta, ale nie chce mi się każdemu tłumaczyć, że jestem po ślubie, więc po prostu podziękowałam i tyle. Na pytanie czy się umówię, odpowiedziałam przynajmniej raz, że bardzo to miłe i dziękuje, ale nie. Nie pomyślałabym, że delikwenci będą się potem zamartwiać, że się na podrywie nie znają
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 23:16   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Jeśli to zdarzenie doprowadziło do najgorszego wieczoru w życiu, to zazdroszczę braku prawdziwych problemów
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:24   #14
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Dobra historia, rozbawiła mnie. Mogła dać Ci kosza o wiele traumatyczniej więc nie ma tragedii. Kiedyś pocelujesz na zainteresowane dziewcze ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:31   #15
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Ja bym się wystraszyła jakby mi ktoś tak z grubej rury pocisnął zresztą zdarzały mi się takie przypadki i naprawdę nie miałam ochoty takiej osoby poznawać, bo mi się kojarzy z typowymi podrywaczami, a ja nigdy nie szukałam przygód na chwilę


trochę tendencyjnie poleciałeś, jak dyskotekowy podrywacz
może spróbuj jeszcze raz, ale tym razem zacznij może od tego czym się zajmuj,e co czyta, po co przychodzi do bilblioteki a jak rozmowa się rozwinie, opowiesz też o swojej pracy to zaproś na jakąś kawę i już
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:46   #16
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Podziwiam za odwagę.

A może teraz Ona będzie na Ciebie spoglądać i zastanawiać się jaki jesteś? Może zasiałeś w niej ziarenko zainteresowania, które zacznie kiełkować. Chyba, że to było Wasze ostatnie "spotkanie".
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:52   #17
Monikaaa_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 63
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Ja bym w takiej sytuacji wezwała ochronę biblioteki, więc drogi Autorze, i tak miałeś sporo szczęścia, że dostałeś tylko kosza.
Monikaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:57   #18
zapachperfum
Raczkowanie
 
Avatar zapachperfum
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 56
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Byłam kiedyś w podobnej sytuacji i podobnie zareagowałam. Byłam strasznie speszona i przygnieciona ciężarem komplementów i zachwytów. Poza tym, nie bardzo wiedziałam jak mam zareagować. Po prostu podziękowałam i już. Do dzisiaj nie wiem o co właściwie chodziło temu człowiekowi. Przecież gdyby chciał mnie gdzieś zaprosić, zaproponowałby coś. A on po prostu wyrzucił z siebie tonę komplementów. Nie wiem po co.
Jak przeczytałam Twój post od razu przypomniałam sobie tę sytuację sprzed lat i dochodzę (nie po raz pierwszy) do wniosku, że niektórzy mężczyźni są dziwni
zapachperfum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 10:03   #19
Incognitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 100
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.


dobry humor zapewniony no boska historia!!!
Incognitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 10:08   #20
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Jeżeli to był najgorszy wieczór w życiu, to Ci z całego serca zazdroszczę, musisz mieć bardzo udane życie.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 10:40   #21
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Cytat:
Napisane przez Masculer Pokaż wiadomość

Całkowicie rozwalony z mostu powiedziałem, że jestem nią oczarowany i, że jest najpiękniejszą osobą jaką w życiu widziałem. Spaliłem się totalnie, zresztą usłyszałem, że to bardzo miłe i dziękuję. Koniec rozmowy D

Tyle wyobrażeń, a skończyło się w najgorszy sposób...

Z jednej strony czuję się jak totalny frajer, ale nauczyłem się aby nigdy nie zaczynać z wysokiego C, co o tym sądzicie...? )
z tego co czytam, to sama nie byłabym zainteresowana. Rzuciłeś tekstem jak z podręcznika do taniego podrywu
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:00   #22
annie_am
Przyczajenie
 
Avatar annie_am
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Ja jestem oczywiście w stanie zrozumieć pewien stres w takiej sytuacji, ale doprawdy nie wiem czego spodziewają się panowie, którzy ''zagadują'' w ten sposób. Też zazwyczaj kończy się na podziękowaniach i uśmiechu z mojej strony i co dalej ma z tego wyniknąć?

Autorze, pozostał Ci wtedy jedynie wybór czy natrętnie zagadywać, czym się zajmuje albo teraz pluć sobie w brodę. Z drugiej strony tylko Ty mogłeś wyczuć czy to tylko grzecznościowe podziękowania czy były szanse na coś więcej
__________________
Nair nran jerek gujnow,
Nwirakan mer nszan,
Togh poghpoghi tysznamu dem,
Togh miszt pantza Hajastan
annie_am jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:07   #23
Crying_Lightning
Raczkowanie
 
Avatar Crying_Lightning
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 64
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

I to był ten najgorszy wieczór w życiu?
Crying_Lightning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:09   #24
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Trzeba się było o godzinę spytać
Walnąłeś prosto z mostu a kobietę trzeba najpierw poznać. Może ma faceta, jest zaręczona? A może w ogóle nie interesują ją mężczyźni?
Swoją drogą, zazdroszczę Ci tylko takich problemów
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:30   #25
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Trzeba się było o godzinę spytać
Walnąłeś prosto z mostu a kobietę trzeba najpierw poznać. Może ma faceta, jest zaręczona? A może w ogóle nie interesują ją mężczyźni?
Swoją drogą, zazdroszczę Ci tylko takich problemów
Ja też
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:42   #26
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Według mnie naprawdę była zajęta + ma chłopaka
Na przyszłość będziesz wiedział, że w takich grach nie wywala się od razu wszystkich kart na stół
Ale! Nie zniechęcaj się w poszukiwaniach
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 15:04   #27
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

uważam, że nic złego nie zrobiłeś panna powinna się ucieszyć , że dla kogoś jest boginią, bo nie czarujmy się, piękne kobiety to piękne kobiety, można stracić głowę ale rzadko kiedy człowieka onieśmielają tak bardzo, że popada w głębokie zachwyty
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 16:17   #28
Pazurka
Zakorzenienie
 
Avatar Pazurka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 201
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Wcale nie chcę Cię obrażać, ale kompletnie nie umiesz podrywać dziewczyn. Tak jak ty, robią to chyba 15 - letni idioci i to tylko niektórzy. Trochę trzeba było wcześniej po prostu pomyśleć . A dziewczyna zachowała się powściągliwie Ja na jej miejscu przywaliłabym jakimś cięższym tekstem.
Pazurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 16:29   #29
jestemKiki
Przyczajenie
 
Avatar jestemKiki
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Cytat:
Napisane przez Pazurka Pokaż wiadomość
Wcale nie chcę Cię obrażać, ale kompletnie nie umiesz podrywać dziewczyn. Tak jak ty, robią to chyba 15 - letni idioci i to tylko niektórzy. Trochę trzeba było wcześniej po prostu pomyśleć . A dziewczyna zachowała się powściągliwie Ja na jej miejscu przywaliłabym jakimś cięższym tekstem.
Pazurka chyba nie umiesz przyjmować komplementów. Facet jest miły prawie cię po piętach całuje a Ty byś się na nim wyżywała? trochę dziwne podejście
jestemKiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 18:29   #30
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Cytat:
Napisane przez Masculer Pokaż wiadomość
Cześć - nie ukrywam, że jestem mężczyzną, a zwracam się na forum zdominowanym przez kobiety, ponieważ jestem ciekaw ich oceny...

Historia wydać się Wam może taka typowa, ale bardzo to przeżyłem, a raczej poczułem się jak skończony idiota, co mnie trochę rozbawiło wręcz.

Dużo siedzę teraz w bibliotece z powodu pisania pewnej publikacji, tylko tam mogłem się skupić, do czasu aż zobaczyłem ją. Przepiękna dziewczyna, dosłownie zamarłem w środku. Szczerze, to jestem bardzo przebojową osobą, która nie ma absolutnie żadnego problemu z poznawaniem innych, jednak tu zrodziła się we mnie olbrzymia nieśmiałość. Cały tydzień próbowałem jakoś zagadać, za każdym razem się spalając, a nawet w akcie jakiegoś romantycznego porywu napisałem do niej list, którego chyba jej jednak już nigdy nie wręczę....

Cóż, stwierdziłem, że jak nie dzisiaj, to nigdy - wyczaiłem, że siedzi sama na korytarzu, dlatego podszedłem do niej - zapytałem czy jej przeszkadzam, a ona, że trochę tak.... kompletnie mnie to speszyło

Zapytałem czy mogę jej przeszkodzić tylko na chwilę, usłyszałem, czy długo mi to zajmie

Całkowicie rozwalony z mostu powiedziałem, że jestem nią oczarowany i, że jest najpiękniejszą osobą jaką w życiu widziałem. Spaliłem się totalnie, zresztą usłyszałem, że to bardzo miłe i dziękuję. Koniec rozmowy D

Tyle wyobrażeń, a skończyło się w najgorszy sposób...

Z jednej strony czuję się jak totalny frajer, ale nauczyłem się aby nigdy nie zaczynać z wysokiego C, co o tym sądzicie...? )
Rozbawiłeś mnie
Może podryw się nie udał, ale dziewczyna była pewnie zadowolona z komplementu
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-15 13:49:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.