Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 16:31   #2761
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V


Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
i przebolec nie moge, ze przegapilam wystawe "Zapach, niewidzialny kod"
Brzmi fajnie Może kiedyś jeszcze powtórzą?
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Nafiku, zdzwonimy się. Czy w okolicach lotniska jest gdzie się spotkać?
Pojęcia nie mam... Ale to pewnie da się sprawdzić
Ale nie zapytałam o najważniejsze - które to lotnisko? Okęcie? Chociaż podejrzewam, że Modlin, co może nieco skomplikować sytuację, gdyż z tego, co się orientowałam, to jest do niego jakiś koszmarnie długi dojazd
Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
zawsze chciałam spędzić walentynki z grupą 4 bliżej nieznanych mi samców (będzie jeszcze jedna niewiasta, ale to zaburza mój opis) udając mamę wampirzycę (dzieci mam adoptowane), lubującą się w wysysaniu krwi wszystkich nieumarłych wokół, celem ujednolicenia gatunku. A następnego dnia chyba wybiorę się na maraton grozy, aby podtrzymać konwencję
Stanowczo żądam pisemnej relacji powalentynkowej Pinki, no i pomyśl tylko... Będziesz mamą
Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
tożsama Pani chociaż przypomnę Ci, że i tam już wykazała się epicką fantazją opisując przez ponad 100stron akt płciowy maleńkiej dziewicy, notabene bardzo wytrzymałej, i bardzo hojnie obdarzonego przez naturę żołnierza
Ależ pamiętam, pamiętam, czytałam to łzawe romansidło i miałam niezłą rozrywkę Zdaje się, że to jakoś tak było, że na początku Tatiana rzeczywiście była zastraszoną dziewicą, ale jak się później rozbrykała, to ho ho Normalnie było cztery razy po dwa razy itd.
O ebooka jak coś, będę krzyczeć Na razie czytam 3 na raz, jak jeszcze zacznę czwartego, to chyba już totalnie się zakałapućkam
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
No to gratki
CNK fajna sprawa jak piszesz, pomimo iz nie bylam, ale nie wiem czy bede, bo w koncu chyba mi nie wypada bic sie z dzieciakami, zeby moc z czegos skorzystac
Ja byłam z moją kochaną psiapsiółką, która jest antydzieciowa chyba nawet jeszcze bardziej niż ja Ja co najwyżej rzucałam jakieś krzywe spojrzenia, jak mi któreś dziecię zanadto w drogę wlazło, a ona posunęła się do słownego upomnienia takiego jednego małoletniego, który nam przeszkadzał, jak sobie oglądałyśmy i słuchałyśmy jednego z wystawowych eksponatów I w dodatku zrobiła to w obecności jego rodzicielki, więc serio podziwiam jej odwagę
Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
pan dochtor made my day - zdejmij sobie sweterek dziecko, gdzie sie uczysz?
Fajny doktorek
[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;45115575]
Jula, co u Ciebie...?[/QUOTE]
Dedukuję, że Jula się pakuje
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 18:28   #2762
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;45115575]
Jula, co u Ciebie...?[/QUOTE]
Żyję jakoś, staram się

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Dedukuję, że Jula się pakuje
Eee, zaraz zacznę, spokojnie. Cały dobytek życia pakowałam i woziłam 4-5 godzin zatem na 7 dni wakacji dużo nie potrzebuję

Latałam dziś za pidżamą sto lat niczego takiego nie miałam a nie chciałam latać z gołym tyłkiem na wyjeździe. Kupiłam tę:
http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...y-meow-pyjamas

Powiem Wam, że jakoś nie widzę za dobrze mojego oszczędnego życia... Wczoraj jeszcze koleżanka mi namieszała w głowie - myślałam, żeby najpierw poszukać pracy z lepszą kasą a potem brać się za lokum, nie wpadłam na to, żeby zrobić odwrotnie [bo kredytu, jak dostanę nikt mi nie zabierze a potem może być różnie...]. Najbardziej ze wszystkiego jestem wściekła na spadek standardu życia liczenie się z każdą złotówką to nie dla mnie
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 19:58   #2763
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość

Pojęcia nie mam... Ale to pewnie da się sprawdzić
Ale nie zapytałam o najważniejsze - które to lotnisko? Okęcie? Chociaż podejrzewam, że Modlin, co może nieco skomplikować sytuację, gdyż z tego, co się orientowałam, to jest do niego jakiś koszmarnie długi dojazd

(...)Dedukuję, że Jula się pakuje
Jaaaa, dobrze, że poruszyłaś tę kwestię, dopiero teraz zwróciłam uwagę, jaka to masakra z tym dojazdem. Wychodzi, że w nocy 2,5 h niekoniecznie nam wystarczą na dojazd na Młociny

W kwestii pakowania, ja w totalnym lesie, no ale, nie takie rzeczy się robiło.

Czadowa, przebija nawet moją z bugsem
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 20:31   #2764
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Rillko, jeśli będziecie z powrotem w Wawie o jakiejś dzikiej,późnej godzinie, to oczywiście dawajcie znać i wpadajcie do mnie na nockę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 20:37   #2765
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Rillko, jeśli będziecie z powrotem w Wawie o jakiejś dzikiej,późnej godzinie, to oczywiście dawajcie znać i wpadajcie do mnie na nockę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Teoretycznie mamy klepniętego busa o 6. rano, ale gdyby się samolot spóźnił, to kto wie, kto wie. Wyślij mi smsem swój dokładny adres. Przylatujemy w piątek nad ranem.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 20:48   #2766
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że jakoś nie widzę za dobrze mojego oszczędnego życia... Wczoraj jeszcze koleżanka mi namieszała w głowie - myślałam, żeby najpierw poszukać pracy z lepszą kasą a potem brać się za lokum, nie wpadłam na to, żeby zrobić odwrotnie [bo kredytu, jak dostanę nikt mi nie zabierze a potem może być różnie...]. Najbardziej ze wszystkiego jestem wściekła na spadek standardu życia liczenie się z każdą złotówką to nie dla mnie
doskonale rozumiem...ja sobie to tak tłumaczę, że całe dzieciństwo czegoś brakowało, bo ojciec uważał, że nam "niepotrzebne" - od fanaberii po buty zimowe (pamiętajmy, że dziecko jak rośnie, to nie ma siły - musi mieć co roku nowe).

Teraz też nie umiem oszczędzać. Nie wydaję dużo na ciuchy, buty czy kosmetyki - ale za to na perfumy I ot nałóg, nie umiem sobie powiedzieć, że po co mi nowe...

Jak miałam ok 26 lat, mama mnie niemal zmuszała do wzięcia kredytu na mieszkanie (ceny były jeszcze inne). Wychodziło na to, że kredyt bym i dostała, ale po jego spłacie zostawałoby mi na suche bułki - a przecież mieszkanie to nie tylko gołe ściany, pomijając, że trzeba jeść / jakoś się ubrać / kupić środki czystości, bilet miesięczny, jakiś lekarz itp. Poza tym - nie miałabym za co kupić nawet sztućców do tego mieszkania...z kolei mama nie wiem czemu uważała, że lepiej głodować i spać na sienniku, ale w swoim mieszkaniu.

Na szczęście ułożyło się inaczej - ale przyznam, że różowo z mamą nie było...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 21:51   #2767
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;45115575]ja obchodzilam do ok 25 lat, potem jakos nie bylo okazji- tzn z kim obchodzic walentynek. [/QUOTE]
wyliczyłam sobie, że będą to moje pierwsze walę w tynki w stanie singielskim od 11 lat
Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Ja byłam z moją kochaną psiapsiółką, która jest antydzieciowa chyba nawet jeszcze bardziej niż ja
ja już zaczynałam żyć w przekonaniu, że dzieci mi wiszą, myliłam się. Dziś przez 45minut siedziały obok mnie dwa dzieciaki w wieku dziecięcym, miały zęby i już mówiły. I to właśnie był problem, tym piskliwym, rzężącym głosikiem bredziły jakies nikomu niepotrzebne głupoty, kiedy człowiek musiał się skupić
Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Teraz też nie umiem oszczędzać. Nie wydaję dużo na ciuchy, buty czy kosmetyki - ale za to na perfumy I ot nałóg, nie umiem sobie powiedzieć, że po co mi nowe...
też nie potrafię oszczędzać, na szczęście mam jakiś wewnętrzny mechanizm, który mnie blokuje, gdy wiem że na coś ewidentnie mnie nie stać. Chyba tylko dlatego nie jestem jeszcze zupełnym bankrutem.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 07:34   #2768
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
walę w tynki


Ja się męczę z ekipami remontowymi, nikomu nie polecam samodzielnie się brac za remonty, masakra.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 08:10   #2769
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Jula, Paula...gotowe do podróży ?

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Żyję jakoś, staram się


Eee, zaraz zacznę, spokojnie. Cały dobytek życia pakowałam i woziłam 4-5 godzin zatem na 7 dni wakacji dużo nie potrzebuję

Latałam dziś za pidżamą sto lat niczego takiego nie miałam a nie chciałam latać z gołym tyłkiem na wyjeździe. Kupiłam tę:
http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...y-meow-pyjamas

Powiem Wam, że jakoś nie widzę za dobrze mojego oszczędnego życia... Wczoraj jeszcze koleżanka mi namieszała w głowie - myślałam, żeby najpierw poszukać pracy z lepszą kasą a potem brać się za lokum, nie wpadłam na to, żeby zrobić odwrotnie [bo kredytu, jak dostanę nikt mi nie zabierze a potem może być różnie...]. Najbardziej ze wszystkiego jestem wściekła na spadek standardu życia liczenie się z każdą złotówką to nie dla mnie
pidżamka fajna

co do kredytu to już na ten temat rozmawiałyśmy, ja sie akurat takich zobowiazań długoterminowych nie obawiam ...boje sie zupelnie czegoś innego, spłacać kredyt i nie mieć już nawet na wyjscie na piwo czy inne sporty o wakacjach nie wspominając to totalnie nie dla mnie w dzisiejszych czasach jesli zarabiasz ok średniej krajowej, masz jakiś wkład własny to nie sztuka kupić mieszkanie na kredyt...tylko sztuką jest przy takim obciazeniu jeszcze sobie pożyc.

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Jaaaa, dobrze, że poruszyłaś tę kwestię, dopiero teraz zwróciłam uwagę, jaka to masakra z tym dojazdem. Wychodzi, że w nocy 2,5 h niekoniecznie nam wystarczą na dojazd na Młociny
na Młociny...a to powodzenia życze

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
też nie potrafię oszczędzać, na szczęście mam jakiś wewnętrzny mechanizm, który mnie blokuje, gdy wiem że na coś ewidentnie mnie nie stać. Chyba tylko dlatego nie jestem jeszcze zupełnym bankrutem.
ja nie potrafie, tzn nie potrafiłam...ale staram sie jak mogę zmiłam się trochę pod tym względem...i teraz kompletnym bankrutem nie jestem, ale jakiś wielkich pieniedzy na czarna godzine tez nie mam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 08:55   #2770
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Latałam dziś za pidżamą sto lat niczego takiego nie miałam a nie chciałam latać z gołym tyłkiem na wyjeździe. Kupiłam tę:
http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...y-meow-pyjamas
fajna
Cytat:
Powiem Wam, że jakoś nie widzę za dobrze mojego oszczędnego życia...
ja tez swojego nie za baldzo

Oszczedzanie idzie mi kiepsko, pewnie dlatego ze nie mam kredytu na glowie, rodzina mi pomaga jak trzeba, a czasem jak nie trzeba, generalnie sytuacja mnie (odpukac!) nie zmusza gola i wesola tez nie jestem, no ale...oszczedzajac moglabym miec wiecej, tylko ze pewnych przyjemnosci nie jestem sobie w stanie odmowic. Zreszta, nie wyobrazam sobie takiego zycia-nie zycia, praca i odkladanie Niektorzy to praktykuja, nie maja nawet na co, a odkladaja odmawiajac sobie dokladnie wszystkiego, z wyjatkiem pizzy. Podziwiam
Jedyne do czego jestem w stanie sie przymusic to oszczedzanie na wyjazdy (tia, kolejne przyjemnosci). I tu musze sie pochwalic, ze idzie mi calkiem niezle Wyliczylam, ze za tegoroczne straty moralne naleza mi jeszcze w tym roku (nie liczac gorskiego chilloutu) 2 tygodnie pod palmami i co najmniej tydzien objazdowki Wyglada na to, ze mi sie uda

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
wyliczyłam sobie, że będą to moje pierwsze walę w tynki w stanie singielskim od 11 lat
oj tam, przeciez to nie koniec swiata
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2014-02-13 o 08:58
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 08:59   #2771
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Oszczedzanie idzie mi kiepsko, pewnie dlatego ze nie mam kredytu na glowie, rodzina mi pomaga jak trzeba, a czasem jak nie trzeba, generalnie sytuacja mnie (odpukac!) nie zmusza gola i wesola tez nie jestem, no ale...oszczedzajac moglabym miec wiecej, tylko ze pewnych przyjemnosci nie jestem sobie w stanie odmowic. Zreszta, nie wyobrazam sobie takiego zycia-nie zycia, praca i odkladanie Niektorzy to praktykuja, nie maja nawet na co, a odkladaja odmawiajac sobie dokladnie wszystkiego, z wyjatkiem pizzy. Podziwiam
Jedyne do czego jestem w stanie sie przymusic to oszczedzanie na wyjazdy (tia, kolejne przyjemnosci). I tu musze sie pochwalic, ze idzie mi calkiem niezle Wyliczylam, ze za tegoroczne straty moralne naleza mi jeszcze w tym roku (nie liczac gorskiego chilloutu) 2 tygodnie pod palmami i co najmniej tydzien objazdowki Wyglada na to, ze mi sie uda
z pogrubionym mam tak samo...za swoje wyjazdy np w zeszłym roku to dobry samochód bym mogła mieć i w tym roku nie bedzie inaczej
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 13:42   #2772
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
ja już zaczynałam żyć w przekonaniu, że dzieci mi wiszą, myliłam się. Dziś przez 45minut siedziały obok mnie dwa dzieciaki w wieku dziecięcym, miały zęby i już mówiły. I to właśnie był problem, tym piskliwym, rzężącym głosikiem bredziły jakies nikomu niepotrzebne głupoty, kiedy człowiek musiał się skupić.
Az sie dziwie, ze je nie zakneblowalas

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Latałam dziś za pidżamą sto lat niczego takiego nie miałam a nie chciałam latać z gołym tyłkiem na wyjeździe. Kupiłam tę:
http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...y-meow-pyjamas
]
Fajna

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość

Oszczedzanie idzie mi kiepsko, pewnie dlatego ze nie mam kredytu na glowie, rodzina mi pomaga jak trzeba, a czasem jak nie trzeba, generalnie sytuacja mnie (odpukac!) nie zmusza gola i wesola tez nie jestem, no ale...oszczedzajac moglabym miec wiecej, tylko ze pewnych przyjemnosci nie jestem sobie w stanie odmowic. Zreszta, nie wyobrazam sobie takiego zycia-nie zycia, praca i odkladanie Niektorzy to praktykuja, nie maja nawet na co, a odkladaja odmawiajac sobie dokladnie wszystkiego, z wyjatkiem pizzy. Podziwiam
Jedyne do czego jestem w stanie sie przymusic to oszczedzanie na wyjazdy (tia, kolejne przyjemnosci). I tu musze sie pochwalic, ze idzie mi calkiem niezle Wyliczylam, ze za tegoroczne straty moralne naleza mi jeszcze w tym roku (nie liczac gorskiego chilloutu) 2 tygodnie pod palmami i co najmniej tydzien objazdowki Wyglada na to, ze mi sie uda
:
Mnie tez, odkad mam karte Bo wydaje kasiore w papierkach jak i bezgotowkowo
Wogole zauwazylam, ze ostatnio kasa mi sie rozplywa, a w sumie nic takiego ani nie kupuje itp Ot oplaty, paliwo, jedzenie (a nie jem kawioru i nie popijam szampanem), nawet ciuchowo ostatnio marnie, moj zakup to skarpety
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 16:00   #2773
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

ja sie z Wami zegnam weekendowo
bawcie sie dobrze!
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 18:54   #2774
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

My też się odmeldowujemy z lotniska. Udanego weekendu!
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 20:19   #2775
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
My też się odmeldowujemy z lotniska. Udanego weekendu!
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 10:50   #2776
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;45135084]ja sie z Wami zegnam weekendowo
bawcie sie dobrze![/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
My też się odmeldowujemy z lotniska. Udanego weekendu!
Udanego i szalonego wypoczynku dziewczyny

A w temacie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (36,4 KB, 6 załadowań)
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:36   #2777
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
A w temacie
ano, happy
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 12:01   #2778
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Bry

śpieszę donieść, że bycie mamą, nawet w rpgu i to wampirzą, to całkowicie przereklamowana sprawa. Cały czas piłoby to krew, jadłoby i trzeba się tym zajmować, żadna przyjemność, Ale odkąd złożyłam je w ofierze, żeby uratować moją kastę, grało mi się znacznie lepiej jak można się domyślić, nawet się nie zawahałam

teraz najwyższa pora trochę się przespać, ale to raczej też przereklamowana sprawa. A ja Wasze walęwtynki?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 12:14   #2779
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Bry

śpieszę donieść, że bycie mamą, nawet w rpgu i to wampirzą, to całkowicie przereklamowana sprawa. Cały czas piłoby to krew, jadłoby i trzeba się tym zajmować, żadna przyjemność, Ale odkąd złożyłam je w ofierze, żeby uratować moją kastę, grało mi się znacznie lepiej jak można się domyślić, nawet się nie zawahałam

teraz najwyższa pora trochę się przespać, ale to raczej też przereklamowana sprawa. A ja Wasze walęwtynki?
a...zdjecia masz?

Ja spoko, Casablanka super, mojemu D. się nie podobała, ale mi tak, a to najwazniejsze, potem dostałam kwiatka i żarciekazdy zadowolony.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 13:31   #2780
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
teraz najwyższa pora trochę się przespać, ale to raczej też przereklamowana sprawa. A ja Wasze walęwtynki?
Bywalo bardziej wale tynkowo, ale nie narzekam...za bardzo
Dostalam kilka wale w tynkowych upominkow i ksiazke, co mi poprawilo humor
Najwazniejsze ze dostalam urlop bez problemow, a dzisiaj udalo mi sie tez zabookowac miejscowke nie przypominajaca goralskiego syfilisu no i wyczailysmy niezle sie zapowiadajacy festiwal muzyki elektronicznej. Jej, juz nie pamietam kiedy tak ostatnio czekalam na cos
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 09:34   #2781
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Najwazniejsze ze dostalam urlop bez problemow, a dzisiaj udalo mi sie tez zabookowac miejscowke nie przypominajaca goralskiego syfilisu
a gdzie? no i kiedy jedziesz?
z tym bezproblemowym urlopem to zazdroszczę, ja mam masakrę, ale to na własne życzenie durną być to nie grzech

ja tymczasem powróciłam z enemefu horrorowatego i spaceru hmm porannego. Jakie to dziwne uczucie wracać wczorajszym, kiedy to ludzie wypachnieni, odświętnie odziani, po rodzinnym śniadaniu udają się na spacer po pergoli a człowiek po 7h w kinie przypomina wampira Nafik, pamiętasz jedno ze swoich ulubionych wrocławskich miejsc?

Aneszna masz jakiś magiczny sposób na znajdowanie szkoleń unijnych? Bo z tego, co kojarzę to jesteś częstą uczestniczką a tak na pierwszy rzut oka wygląda, że trzeba być bezrobotnym/z własną działalnością/wykształceniem max średnim. A nim zainteresuję się czymś pełnopłatnym to może kochana unia ma coś do zaoferowania
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 09:52   #2782
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość

Aneszna masz jakiś magiczny sposób na znajdowanie szkoleń unijnych? Bo z tego, co kojarzę to jesteś częstą uczestniczką a tak na pierwszy rzut oka wygląda, że trzeba być bezrobotnym/z własną działalnością/wykształceniem max średnim. A nim zainteresuję się czymś pełnopłatnym to może kochana unia ma coś do zaoferowania
http://www.inwestycjawkadry.info.pl/

owszem większość jest dla w/wym, ale znajdują się perełkiale być może moje podkarpacie ma wiecej do zaoferowania bo to POLSKA KAT. B, biedna, zacofana, trzeba ją ciągnąć wołami, bo sama sobie nie poradzi.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 09:58   #2783
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Bry

śpieszę donieść, że bycie mamą, nawet w rpgu i to wampirzą, to całkowicie przereklamowana sprawa. Cały czas piłoby to krew, jadłoby i trzeba się tym zajmować, żadna przyjemność, Ale odkąd złożyłam je w ofierze, żeby uratować moją kastę, grało mi się znacznie lepiej jak można się domyślić, nawet się nie zawahałam

teraz najwyższa pora trochę się przespać, ale to raczej też przereklamowana sprawa. A ja Wasze walęwtynki?



Co do walentynek to przyjemnie spędziłam je pod kocem przed tv. Oczywiście wino było i masa słodkości. I to całe nasze świętowanie.

Byłam na pobraniu krwi i spędziłam chyba z 20 minut na fotelu. Najpierw dwie pielęgniarki szukały mi żył, kiedy żadnej nie znalazły postanowiły kuć mnie na pałę. Skubane trafiły za pierwszym razem Potem stwierdziły, że mi to krew się nie leje tylko sączy i tak spędziłam z 10 minut czekając aż się łaskawie coś tam się naleje.
Wyniki w środę więc zobaczymy co z tego będzie.
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 10:19   #2784
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;45171263]http://www.inwestycjawkadry.info.pl/

owszem większość jest dla w/wym, ale znajdują się perełkiale być może moje podkarpacie ma wiecej do zaoferowania bo to POLSKA KAT. B, biedna, zacofana, trzeba ją ciągnąć wołami, bo sama sobie nie poradzi.[/QUOTE]
dziękować inwestycje już całe przejrzałam, niestety nie jestem adresatem żadnego dofinansowanego szkolenia.

Co do pogrubionego: lektura wizażu wiele uczy.
Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
Wyniki w środę więc zobaczymy co z tego będzie.
daj znać
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 11:44   #2785
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość

Byłam na pobraniu krwi i spędziłam chyba z 20 minut na fotelu. Najpierw dwie pielęgniarki szukały mi żył, kiedy żadnej nie znalazły postanowiły kuć mnie na pałę. Skubane trafiły za pierwszym razem Potem stwierdziły, że mi to krew się nie leje tylko sączy i tak spędziłam z 10 minut czekając aż się łaskawie coś tam się naleje.
Wyniki w środę więc zobaczymy co z tego będzie.
masakra
Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
dziękować inwestycje już całe przejrzałam, niestety nie jestem adresatem żadnego dofinansowanego szkolenia.

Co do pogrubionego: lektura wizażu wiele uczy.
ano.


Baby szaleją w Tunezjinic nie piszą
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 07:07   #2786
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Dziś za oknem u mnie piękna pogoda, można pomyśleć, że mamy wiosnę. Nawet koty bez zbytniego marudzenia chętnie wyszły na spacer.

Coś dla psiar ---> http://www.dogshaming.com/
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:15   #2787
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

bry

widzialyscie Brodke? fajnie, ale smieszy mnie ten ogolnonarodowy orgazm, szczegolnie widoczny u panow w wieku srednim no wiem, ze panczenisci sa przystojni, no ale bez przesady, lepsi byli

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
a gdzie? no i kiedy jedziesz?
z tym bezproblemowym urlopem to zazdroszczę, ja mam masakrę, ale to na własne życzenie durną być to nie grzech
do Zakopca na 5 dni, w tym tygodniu, w sumie mam tydzien wolnego od pracy, juhu
[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;45171263]http://www.inwestycjawkadry.info.pl/
[/QUOTE]
nic za free dla mnie nie ma, a reszte tego co by mnie interesowalo trwa 2 dni, a ceni sie tak, ze moglabym empik wykupic w danej kategorii
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:21   #2788
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
bry

widzialyscie Brodke? fajnie, ale smieszy mnie ten ogolnonarodowy orgazm, szczegolnie widoczny u panow w wieku srednim no wiem, ze panczenisci sa przystojni, no ale bez przesady, lepsi byli
mi się Zbyś podoba, szczególnie w tym obcisłym trykocie
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:32   #2789
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V


Wrocilam.... wiedziałam ze to facet nie dla mnie. Wiecej napisze później, jadę się laserowo odkrzaczac

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 18:51   #2790
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V



Dziewczyny to chyba my na emeryturze.
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-27 09:14:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.