Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 10:31   #2821
elun
Rozeznanie
 
Avatar elun
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 513
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Haha, ja też dostałam ten kod Zaszaleli, to mój pierwszy w ogóle
__________________
Kobiety nie zmienisz, możesz najwyżej zmienić kobietę, ale to i tak nic nie zmieni
elun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:55   #2822
natalia9568
Raczkowanie
 
Avatar natalia9568
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Straszęcin
Wiadomości: 43
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Pierwszy i być może nie ostatni
__________________
www.wylookane.blogspot.com - mój blog o urodzie, kosmetykach, modzie - czyli wszystko to, co kobieta lubi najbardziej
___
Grześ mój
natalia9568 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 11:15   #2823
olciak84
Rozeznanie
 
Avatar olciak84
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 623
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Ja dzis mocno postanoiłam kończyc z siewcami i kupic dopiero jak cos wypale :p

Gorzej mi sie zrobilo jak weszlam na strone yc.com i zrobilam liste życzen, która o zgrozo co tydzień sie wydłuża :P
__________________
Książki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713557

Ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713736

Forum YC - Mamy nowy Konkurs - Majowy nagrody to słoje Kringle
olciak84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 12:35   #2824
Jagoda_w6
Zaczytana online
 
Avatar Jagoda_w6
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Makówka
Wiadomości: 1 959
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Tez dzisiaj dostałam kod na 10 zł przy zakupie za minimum 130 zł. Ale nas rozpieszczają...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I ja dostałam dziś ten kod <zmasowany atak>
__________________


Piąta pora roku - miłość ♥


Jagoda_w6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:38   #2825
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

dzięki dziewczyny, spróbuję jeszcze raz jak będę palić moją ukochaną ale tunelującą świecę For Every Body.

a miał ktoś do czynienia z takim cudem:
http://www.ebay.co.uk/itm/2712253472...84.m1438.l2649
?

zastanawiam się czy nie będzie problemu z tunelami, jako, że powierzchnia wosku jest chyba dość spora


a dziś palę sobie Napę
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:46   #2826
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Też dostałam taki sam

Jestem chora na tą tulipanową świecę i to mocno Na homedelight wykupiona a w tym drugim sklepie cena z przesyłką zwala z nóg
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:24   #2827
bezjablka
Raczkowanie
 
Avatar bezjablka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 80
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia ze świecą Moonlight z serii Country Kitchen? W klimacie Midsummer's Night, czy to zupełnie inna bajka?
bezjablka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 15:05   #2828
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, spróbuję jeszcze raz jak będę palić moją ukochaną ale tunelującą świecę For Every Body.

a miał ktoś do czynienia z takim cudem:
http://www.ebay.co.uk/itm/2712253472...84.m1438.l2649
?

zastanawiam się czy nie będzie problemu z tunelami, jako, że powierzchnia wosku jest chyba dość spora


a dziś palę sobie Napę
Ja to widziałam na zywo w sklepie i to wcale nie jest takie duze. dokładnei nie pamietam, bo to dawno było, ale powierzchnia chyba była porównywalna do dużego sloja.


Ja dzis paliłam od rana stokrotki. Piekny, bardzo realistyczny zapach, ale łeb mi peka od niego. I w dodatku jakie to mocne Własnie wietrze mieszkanie i zapodam sobie coś lżejszego
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:28   #2829
elun
Rozeznanie
 
Avatar elun
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 513
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Ej ten patent z zapałką jest genialny! Nobla dla Dobbinki! Odpaliłam dziś średnią Fluffy i okazało się że ma strasznie krzywo knot zalany wobec czego z jednej strony za nic nie chciała dojść do ścianki, po aplikacji zapałki migiem problem zniknął
__________________
Kobiety nie zmienisz, możesz najwyżej zmienić kobietę, ale to i tak nic nie zmieni
elun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:47   #2830
aamajka
Zadomowienie
 
Avatar aamajka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 419
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
(...)
a miał ktoś do czynienia z takim cudem:
http://www.ebay.co.uk/itm/2712253472...84.m1438.l2649
?

zastanawiam się czy nie będzie problemu z tunelami, jako, że powierzchnia wosku jest chyba dość spora


a dziś palę sobie Napę
Widziałam na żywo w ŚZ, ale się nie skusiłam. Powierzchnia wosku porównywalna z dużym słojem. Wszystko zależy od knota, jaki tam obsadzili.



Cytat:
Napisane przez elun Pokaż wiadomość
Ech, no to już jeden mniej Skusiłam się jeszcze na sampler sunlit meadow i woski: banana nut bread, milk&cookies i paradise spice w końcu mam dziś urodziny, no!
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Elun! Dużo pięknych zapachów!


Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Nie widziałam wcześniej tego pomysłu. A działa lepiej niż owijanie świecy folią?
(...)
Jakieś sprawdzone sposoby by tyle nie kupować? Bo to już choroba, Yankee Candle znam niecały rok...
Zaparłam się i nigdy nie owijałam folią świecy, bo stwierdziłam, że za taką cenę powinnam mieć jakieś pozytywne efekty wizualne, a nie oglądać sreberko. Metoda z zapałkami działa szybko i świeczka wygląda normalnie.

Sposób na niekupowanie?
Też chciałabym go poznać
aamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:51   #2831
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez aamajka Pokaż wiadomość
Widziałam na żywo w ŚZ, ale się nie skusiłam. Powierzchnia wosku porównywalna z dużym słojem. Wszystko zależy od knota, jaki tam obsadzili.

a można wiedzieć dlaczego się nie skusiłaś? zapach nie podpasował czy cena za wysoka jak na tak małą ilość wosku? (jak widzę to tylko 30 godz. palenia). nie wiem czy ryzykować i brać w ciemno
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 16:52   #2832
aamajka
Zadomowienie
 
Avatar aamajka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 419
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Przyszła dzisiaj paczka z walentynkową zniżką z goodies.
Mam duży słój Bahama Breeze, Vanilla Satin i Waikiki Melon A oprócz tego nożyczki do knotów, trzy paczki długich zapałek (przydadzą się, bo niektóre świece minęły już połowę) i zielony kominek petal.
aamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:54   #2833
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
mi się wydaje ,że te czasy są zawyżone ,moje świece zwłaszcza z illumą szybciej się wypalają
Cytat:
Napisane przez aamajka Pokaż wiadomość
(...)

Mam 2 duże pillary i wosku ubywa w nich dużo szybciej niż w słoju. Fakt, mają mniejsza średnicę. Za to są wyższe. Ciężko ocenić czas palenia, bo nie mierzę, ale w jednym jest już tylko połowa wosku, a na pewno nie był palony 70 godzin. Sądzę, że góra 20-30. Palę z kloszem, podobno przyspiesza wypalanie się wosku, tylko o ile?

Dzisiaj rozpaliłam duży słój Black Cherry. Lubię owocki
Bardzo dziękuję za odpowiedzi
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:00   #2834
aamajka
Zadomowienie
 
Avatar aamajka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 419
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
a można wiedzieć dlaczego się nie skusiłaś? zapach nie podpasował czy cena za wysoka jak na tak małą ilość wosku? (jak widzę to tylko 30 godz. palenia). nie wiem czy ryzykować i brać w ciemno
Sporo wtedy wydałam w sklepie, a ta świeczka mnie zaskoczyła swoją formą. Zapachu już w ogóle nie pamiętam, chyba jakieś dwa były do wyboru w tej formie. Wielkość pucharka z budyniem. Przemknęło mi przez głowę, czy szkło nie pęknie podczas palenia, bo skojarzyło mi się z kieliszkiem.
aamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:21   #2835
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:

Ja dzis paliłam od rana stokrotki. Piekny, bardzo realistyczny zapach, ale łeb mi peka od niego. I w dodatku jakie to mocne Własnie wietrze mieszkanie i zapodam sobie coś lżejszego
Tez palilam dziś stokrotki, bardzo wydajne sa, mi sie spodobały




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:59   #2836
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Przywróciłam do łask Blue Satin Sashes Od roku chyba, albo nawet i dłużej były w niełasce na kupce do pozbycia sie, a ostatnio coraz czesciej je wachałam i jakos tak mi sie spodobały.

Zobaczymy czy po odpaleniu nie zmienie zdania, bo z tego co pamietam, to z niej mega kiler był i dawała po nosie ostro

A teraz palę sobie Caramel Pecan Pie. Bardzo ładny i przyjemny zapach, pali sie juz chyba 3 godzine i bardzo dobrze sie czuje w jego towarzystwie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 18:17   #2837
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Też dostałam kod do ZD

Palę paradise spice, pierwszy raz dzisiaj jest piękny
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 18:26   #2839
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

U mnie Kringlowy daylight Warm Cotton dzisiaj był. Zapach przyjemny, nie tak chłodny jak Clean Cotton, czysty, miły i uniwersalny. Jednak po raz drugi już czy trzeci przekonuję się, że forma daylightu nie jest zbyt udana - w wosku przy paleniu tworzy się lekkie zagłębienie, knot za szybko się wypala w stosunku do odparowywania wosku i w rezultacie daylight gaśnie o wiele za wcześnie, gdy przy ściankach jest jeszcze ok. połowy początkowego poziomu, i nie ma już nawet jak go odpalić. Można tylko resztę wrzucić do kominka.
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 18:36   #2840
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez OlaVS Pokaż wiadomość
U mnie Kringlowy daylight Warm Cotton dzisiaj był. Zapach przyjemny, nie tak chłodny jak Clean Cotton, czysty, miły i uniwersalny. Jednak po raz drugi już czy trzeci przekonuję się, że forma daylightu nie jest zbyt udana - w wosku przy paleniu tworzy się lekkie zagłębienie, knot za szybko się wypala w stosunku do odparowywania wosku i w rezultacie daylight gaśnie o wiele za wcześnie, gdy przy ściankach jest jeszcze ok. połowy początkowego poziomu, i nie ma już nawet jak go odpalić. Można tylko resztę wrzucić do kominka.

a jak z intensywnością daylightów?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 18:39   #2841
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

U mnie dziś ten sam kod z ZD
Oraz rozpaliłam Biczłuda metodą zapałczaną, gdyż on się topi fatalnie, nawet owinięty folią, po jej zdjęciu od razu prawie wiąże... I... Rozpuszczony do ścianek!!
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 18:49   #2842
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
a jak z intensywnością daylightów?
Bardzo w porządku. I powierzchnia, i intensywność zbliżone do małych świec Yankee, według mnie. Małe świeczki i daylighty palę w pracy, bo mam samodzielny pokój, tak ze 12-15 m2. Na ogół po ok. 2 godz. palenia gaszę, bo stężenie zapachu robi się zbyt mocne. Ale za to przyjemnie niesie aż na korytarz .
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:35   #2843
Inna_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Inna_Mi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Killarney
Wiadomości: 412
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Byłam dziś w toruńskim Home&Gifts i nawąchałam się cudowności Mają białe króliczki i Bunny Cake, illumy w dwóch wzorach (zewnętrzną w jesienne listki i wewnętrzną płaską z plecionką) oraz Orchard Pear w średnim słoju i tumblerze (na tumblerach się nie znam, był średni albo duży). Gruszka prześliczna, ale w planach mam coś innego, więc tylko informuję, że jest

Topiłam dziś North Pole i przypomina mi White Chocolate Mint - ta sama kremowo-waniliowo-śmietankowa nuta plus wyraźna mięta. North Pole jest intensywniejszy, bardzo mi się podoba

Edytowane przez Inna_Mi
Czas edycji: 2014-02-17 o 19:37
Inna_Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:49   #2844
maja_02
Wtajemniczenie
 
Avatar maja_02
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: 3M
Wiadomości: 2 435
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez bezjablka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia ze świecą Moonlight z serii Country Kitchen? W klimacie Midsummer's Night, czy to zupełnie inna bajka?
zupełnie ta sama bajka, mam obie
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają personel

wymienię Yankee i Kringle

przygarnę puste słoje po tumblerach odwdzięczę się czym chata bogata
maja_02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:12   #2845
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Inna_Mi Pokaż wiadomość
Topiłam dziś North Pole i przypomina mi White Chocolate Mint - ta sama kremowo-waniliowo-śmietankowa nuta plus wyraźna mięta. North Pole jest intensywniejszy, bardzo mi się podoba
mnie to bardziej przypomina taka slodko-cukrowa miete, ciepla raczej niz mrozna, alebardzo przyjemny zapach i dlugo pachnie
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:30   #2846
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez elun Pokaż wiadomość
Ej ten patent z zapałką jest genialny! Nobla dla Dobbinki! Odpaliłam dziś średnią Fluffy i okazało się że ma strasznie krzywo knot zalany wobec czego z jednej strony za nic nie chciała dojść do ścianki, po aplikacji zapałki migiem problem zniknął
Cytat:
Napisane przez aamajka Pokaż wiadomość
Widziałam na żywo w ŚZ, ale się nie skusiłam. Powierzchnia wosku porównywalna z dużym słojem. Wszystko zależy od knota, jaki tam obsadzili.





Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Elun! Dużo pięknych zapachów!



Zaparłam się i nigdy nie owijałam folią świecy, bo stwierdziłam, że za taką cenę powinnam mieć jakieś pozytywne efekty wizualne, a nie oglądać sreberko. Metoda z zapałkami działa szybko i świeczka wygląda normalnie.

Sposób na niekupowanie?
Też chciałabym go poznać
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
U mnie dziś ten sam kod z ZD
Oraz rozpaliłam Biczłuda metodą zapałczaną, gdyż on się topi fatalnie, nawet owinięty folią, po jej zdjęciu od razu prawie wiąże... I... Rozpuszczony do ścianek!!
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 07:39   #2847
bezjablka
Raczkowanie
 
Avatar bezjablka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 80
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez maja_02 Pokaż wiadomość
zupełnie ta sama bajka, mam obie
Super! Dzięki za odpowiedź.
bezjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:08   #2848
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Kupiłam i za kilka dni będę testować świecę z Zary. Przepięknie pachnie tuberozą i tropikalnym powietrzem na sucho i ponoć ma dobrą 'moc rażenia', mam nadzieję, że pięknie będzie mi pachnieć w sypialni.
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:24   #2849
xsahara
Raczkowanie
 
Avatar xsahara
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

U mnie dziś od rana sampler Shortbread Cookie - pięknie pachnie, ale niestety tylko jak praktycznie wsadzę nos w świeczkę (zwalam na wiekowość tego samplera, bo swoje już przeleżał w koszyczku, gdzieś tam zapomniany zupełnie).

W drugim pokoju natomiast zaczęłam akcję wykończania śmierdziuchów (wszelkiego rodzaju La Rissa itp, mało pachnące) i przy okazji przypomniałam sobie o moim starym Creme Brule (który to na baaaardzo długo odciągnął mnie od świec wszelkiego typu, bo jak tylko o nich myślałam, to przed oczami miałam tego śmierdziela). Dzisiaj mu zrobię pierwsze porządne palenie i może go w końcu jakoś przepalę i ten przytłaczający zapach się zmieni (jak go paliłam jakieś 3-4 lata temu po raz pierwszy, to świeca zapalona była na maksymalnie 15 minut, bo po prostu wysiadałam). Killer niesamowity, ale obym się do niego jakoś w późniejszym etapie palenia przekonała.

A jeszcze dziś lub jutro jadę do ŚZ po te nowe limitki z serii "Dream Garden", ciekawi mnie zielona i czerwona, bo zapachu lawendy (niebieska) nienawidzę. No i ciekawa jestem tych tulipanków, a podobno też kilka mają. I chcę sobie jeszcze obwąchać króliczki...
Oj, coś czuję, że pójdę z torbami >.<
xsahara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:56   #2850
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Na tunelujące świece proponuję metode z zapałką. Już chyba wcześniej pisałam. Działa za każdym razem u mnie. Obok knota wciskam dość głeboko zapałkę, albo dwie, które palą się razem z knotem. Po zgaszeniu trzeba ją usunąć i włożyć nową przy następnym rozpaleniu.

Genialne!

Też dostałam ten 10 od 130 :P

Czy ktoś ma tą nową serię limitowanych zapachów "Tajemniczy ogród"? Kusi mnie świeca Garden Time, nie mam niestety stacjonarnego sklepu u siebie w województwie, a nie chcę wywalać kasy w niebyt niepotrzebnie


Wylicytowałam średnią świecę Egyptian Cotton i jestem rozczarowana - zupełnie nie to, co było w samplerze, chyba od razu poleci na wymianę

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Przywróciłam do łask Blue Satin Sashes Od roku chyba, albo nawet i dłużej były w niełasce na kupce do pozbycia sie, a ostatnio coraz czesciej je wachałam i jakos tak mi sie spodobały.

Zobaczymy czy po odpaleniu nie zmienie zdania, bo z tego co pamietam, to z niej mega kiler był i dawała po nosie ostro

A teraz palę sobie Caramel Pecan Pie. Bardzo ładny i przyjemny zapach, pali sie juz chyba 3 godzine i bardzo dobrze sie czuje w jego towarzystwie

Ach...Blue Satin Sashes...skąd udało Ci się zdobyć? Jak pachną? Kliknęłam zapach w sklepie, po czym okazało się, że już nie mają na stanie
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 20:52:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.