Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 20:59   #1471
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A ja dziś po 5 dniu ripped'a week 1 i wieczorem zrobiłam jeszcze 6w6p - 10 dzień level 1. W sumie to 6packa robię z przerwami, bo nie chcę codziennie po godzinie ćwiczyć. No i mam zamiar jak matallewar pisała robić 21 dni 1 level i tyle 2. No na pewno nie to samo co robienie bez przerwy, ale jakoś tego ripped'a tez chciałam zrobić
Natus276 jak ja pierwszy raz ćwiczyłam z 2 kg, to myślałam, e padnę Dziś był 3 dzień i już w miarę
dusiołka witaj Ja już po tygodniu jakieś miałam efekty, ale dużo do zrzucenia, więc już coś leciało Bo całym shredzie -36 cm w obwodach i 3,1 kg - gdzieś rozpiskę wrzucałam co ile pospadało.
Ja pierwszego dnia to myślałam, że z butelkami 0,5 kg nie dam rady Ale się potem jakoś przestawiłam
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 21:07   #1472
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

U mnie z kolei 2 tydzień 6w6p, który robię codziennie rano i wieczorem week 5 BR. OMG! Myślałam, że padnę przy tych ekspanderach! i jeszcze ten nieszczęsny krab....

Witam "świeżynki"
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 07:23   #1473
kasia176
Raczkowanie
 
Avatar kasia176
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 135
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
a dzisiaj znów nie ćwiczę, bo znowu jestem w delegacji i nie mam jak jutro z kolei po kilkugodzinnej podróży chyba nie będę miała siły, zawsze mnie podróże wypompowują, niby się tylko siedzi, a tyrające to jest :/

No właśnie, ja wczoraj byłam w Poznaniu na delegacji i wróciłam wieczorem wypompowana choć też głównie siedziałam w pociągu. Więc nie poćwiczyłam tylko zrobiłam sobie masaż bańką chińską tyłka i brzucha .

Od dziś wracam do gry po kilkudniowej przerwie (najpierw @, potem w weekend goście i impreza, wczoraj wyjazd)! Dajcie mi kopa na rozpęd, bo mam trochę lenia .
kasia176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 08:11   #1474
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez kasia176 Pokaż wiadomość
No właśnie, ja wczoraj byłam w Poznaniu na delegacji i wróciłam wieczorem wypompowana choć też głównie siedziałam w pociągu. Więc nie poćwiczyłam tylko zrobiłam sobie masaż bańką chińską tyłka i brzucha .

Od dziś wracam do gry po kilkudniowej przerwie (najpierw @, potem w weekend goście i impreza, wczoraj wyjazd)! Dajcie mi kopa na rozpęd, bo mam trochę lenia .
Do robotyPomogłam?
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:38   #1475
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzień 6 done ręce mnie od shreda bolą
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:52   #1476
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzień 6 level 1 ripped'a zrobiony Jutro dzień przerwy i w czwartek 2 level
Aha - do tych które ripped'a robiły - jak to tam jest z tymi cięższymi potem? Jak mam teraz 2kg, to potem na którymś levelu wpadają cięższe? Więcej nie udźwignę

Edytowane przez ewelinka2210
Czas edycji: 2014-02-18 o 10:03
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 10:03   #1477
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
Natus276 jak ja pierwszy raz ćwiczyłam z 2 kg, to myślałam, e padnę Dziś był 3 dzień i już w miarę
Ja samiuśki początek robiłam z 0.5 kg potem kupiłam 1kg bo pan w sklepie doradził, że będą lepsze, bo początkowo chciałam 1,5... Ale teraz są ćwiczenia gdzie te kilówki owszem dają się poczuć, ale w większości są za lekkie, ale czuje, że początek nie będzie łatwy z 2 kg.


Dzisiaj je wypróbuje i poćwiczę bo czuję się taka ciężka dziś, choć to pewnie wina @...
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 10:04   #1478
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
U mnie z kolei 2 tydzień 6w6p, który robię codziennie rano i wieczorem week 5 BR. OMG! Myślałam, że padnę przy tych ekspanderach! i jeszcze ten nieszczęsny krab....

Witam "świeżynki"
haha pamiętam jak za pierwszym razem nie potrafiłam zrobić kraba, myślałam, że mi ręce odlecą ...a teraz robię z palcem w ... nawet z obciążeniem na biodrach tak, Ciebie też to czeka Mi się niesamowicie ręce wzmocniły przy BR .
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 10:16   #1479
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja jedno ćwiczenie w shredzie robię z 1kg, bo z 2kg po prostu nie daję rady
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 10:42   #1480
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Melduje za dziś:
30 DS Jillian Michaels L2D7
i Love Your Body™ with Kettlebells Tone it up - przetestowałam 5kg kettlebell z Lidla i...zakochałam się w tym treningu i w ogóle w treningu z kettlem! Rewelacja!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 11:04   #1481
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
haha pamiętam jak za pierwszym razem nie potrafiłam zrobić kraba, myślałam, że mi ręce odlecą ...a teraz robię z palcem w ... nawet z obciążeniem na biodrach tak, Ciebie też to czeka Mi się niesamowicie ręce wzmocniły przy BR .
Poważnie? ćwiczysz dalej BR? Który week? Natchnęłaś mnie nadzieją, że będzie lepiej

Mi wzmocniły się ręce po 6w6p, dzisiaj zrobiłam side crunchu w wersji zaawansowanej i jestem z siebie naprawdę dumna wcześniej przy nich umierałam, nadgarstki paliły przy pierwszym podejściu, a teraz to pikuś także jeśli któraś z Was ma podobny problem -> YES YOU CAN! i "fight for it!"
wieczorem workout 6 i boję się patrzeć, co mnie czeka...

Piękny dzisiaj dzień, co? czuć wiosnę w powietrzu

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Melduje za dziś:
30 DS Jillian Michaels L2D7
i Love Your Body™ with Kettlebells Tone it up - przetestowałam 5kg kettlebell z Lidla i...zakochałam się w tym treningu i w ogóle w treningu z kettlem! Rewelacja!

No to fajnie, że jesteś zadowolona, ja jednak nie wzięłam kettla. Jeśli jeszcze raz będzie w lidlu taka oferta, to będzie dla mnie znać, żeby wziąć
Co konkretnie ćwiczysz z kettlem?
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 11:07   #1482
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Poważnie? ćwiczysz dalej BR? Który week? Natchnęłaś mnie nadzieją, że będzie lepiej

Mi wzmocniły się ręce po 6w6p, dzisiaj zrobiłam side crunchu w wersji zaawansowanej i jestem z siebie naprawdę dumna wcześniej przy nich umierałam, nadgarstki paliły przy pierwszym podejściu, a teraz to pikuś także jeśli któraś z Was ma podobny problem -> YES YOU CAN! i "fight for it!"
wieczorem workout 6 i boję się patrzeć, co mnie czeka...

Piękny dzisiaj dzień, co? czuć wiosnę w powietrzu

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------




No to fajnie, że jesteś zadowolona, ja jednak nie wzięłam kettla. Jeśli jeszcze raz będzie w lidlu taka oferta, to będzie dla mnie znać, żeby wziąć
Co konkretnie ćwiczysz z kettlem?
Super sprawa Dokładnie to co podlinkowałam, dziś był mój pierwszy raz z kettlem
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 11:10   #1483
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Hej Wam od dzisiaj zaczęłam 30day shred i mam zamiar wytrwać a jak u Was? Jakie efekty były? i kiedy pierwsze zauważalne? Jadłyscie przed i po treningach cos specjalnego?
Ja staram się jeść po wieczornym treningu białko, np super są parówki sokoliki dla dzieci, mają najwięcej białka ze wszystkich innych, nie trzeba ich gotować, więc są wygodne. Albo jak tu wcześniej dziewczyny pisały - serek wiejski, ja konkretnie z piątnicy, ten niebieski.
Do picia oczywiście woda mineralna niegazowana, innych trunków po lekturze Jill staram się nie pić.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Super sprawa Dokładnie to co podlinkowałam, dziś był mój pierwszy raz z kettlem
Myślałam, że testowałaś też treningi Jillian.
Zatem życzę wytrwałości i żebyś szybko zobaczyła efekty po kettlu

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

ewwwa tak BTW fajnego masz bloga
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 11:19   #1484
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Poważnie? ćwiczysz dalej BR? Który week? Natchnęłaś mnie nadzieją, że będzie lepiej

[COLOR="Silver"]
Tak ćwiczę, jestem na 11 tygodniu także lada moment kończę

Będzie lepiej na 100%, ja widzę u siebie mega poprawę sprawności, np potrafię zrobić męską pompkę ! co było nie do pomyślenia na początku...
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 11:43   #1485
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Ja staram się jeść po wieczornym treningu białko, np super są parówki sokoliki dla dzieci, mają najwięcej białka ze wszystkich innych, nie trzeba ich gotować, więc są wygodne. Albo jak tu wcześniej dziewczyny pisały - serek wiejski, ja konkretnie z piątnicy, ten niebieski.
Do picia oczywiście woda mineralna niegazowana, innych trunków po lekturze Jill staram się nie pić.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------



Myślałam, że testowałaś też treningi Jillian.
Zatem życzę wytrwałości i żebyś szybko zobaczyła efekty po kettlu

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

ewwwa tak BTW fajnego masz bloga
Nie, nie Kiedyś na krótko się za nie zabrałam (zrobiłam może 4 treningi) jeszcze z hantlą nie kettlem, ale kumpel mojego TŻ który jest trenerem kettla powiedział żebym nie ćwiczyła kettla z Jill bo robi tam błędy

Ogromnie dziękuję! Bardzo mi miło
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:01   #1486
Madekb
Raczkowanie
 
Avatar Madekb
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 38
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Melduje za dziś:
30 DS Jillian Michaels L2D7
i Love Your Body™ with Kettlebells Tone it up - przetestowałam 5kg kettlebell z Lidla i...zakochałam się w tym treningu i w ogóle w treningu z kettlem! Rewelacja!
Właśnie skończyłam ten trening ze swoja 5 kg zdobyczą z Lidla. Trening super i kobieta wygląda super a nie jak transwestyta,ale jak mi napiszesz ,że lekko Ci się podnosi te ciężarki do góry ,to stwierdzam, że jestem cieniasem
Madekb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:09   #1487
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Madekb Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam ten trening ze swoja 5 kg zdobyczą z Lidla. Trening super i kobieta wygląda super a nie jak transwestyta,ale jak mi napiszesz ,że lekko Ci się podnosi te ciężarki do góry ,to stwierdzam, że jestem cieniasem
Uwielbiam dziewczyny z TIU
Niemal co dziennie z nimi ćwiczę, dorzucam ich treningi do Jillian

Nie było łatwo!
Szczególnie:
1.jpg
Zazwyczaj robiłam to z 2kg hantla i było ok, a teraz z kettlem rączka mi drżała co tu dużo mówić Mocno czułam talie i boczki
2.jpg
Ciężko się podnieść z tą piątką na ręce Super czuć brzuch
3.jpg
A tu nie mogłam na prawej nodze równowagi złapać
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:17   #1488
blanca7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 427
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

2 level Rippeda, Mel b abs i Tiffboczki za mną, a teraz próbuję upiec kokosanki, bo wczoraj pół dnia męczyłam się wydłubując kokos ze skorupki, tak by jej nie rozwalić, bo zrobiłam z niej świnkę dla siostrzenicy
blanca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:25   #1489
Madekb
Raczkowanie
 
Avatar Madekb
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 38
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Uwielbiam dziewczyny z TIU
Niemal co dziennie z nimi ćwiczę, dorzucam ich treningi do Jillian

Nie było łatwo!
Szczególnie:
Załącznik 5587246
Zazwyczaj robiłam to z 2kg hantla i było ok, a teraz z kettlem rączka mi drżała co tu dużo mówić Mocno czułam talie i boczki
Załącznik 5587247
Ciężko się podnieść z tą piątką na ręce Super czuć brzuch
Załącznik 5587248
A tu nie mogłam na prawej nodze równowagi złapać
Przedostatnie też mi było ciężko robić. Ja dorzuciłam to do shreda 3 ,80 przysiadów i MelB ABS. Mam nadzieje ,że się jutro podniosę. Teraz na obiad ryż z krewetkami
Madekb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 12:32   #1490
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Madekb Pokaż wiadomość
Przedostatnie też mi było ciężko robić. Ja dorzuciłam to do shreda 3 ,80 przysiadów i MelB ABS. Mam nadzieje ,że się jutro podniosę. Teraz na obiad ryż z krewetkami
Super trening
Krewetki z Lidla? Wczoraj kupiłam właśnie w Lidlu krewetki i robiliśmy z TŹ zupę kokosową
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 14:24   #1491
yourbody
Raczkowanie
 
Avatar yourbody
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

ewelinka2210 ja Ripped i inne programy Jillian ćwiczyłam z 1 kg ciężarkami, dopiero teraz przy Body Revolution korzystam z ciężarków 2 x 3,5 kg. Na początku tez nie dałabym rady ćwiczyć z innymi ciężarkami
__________________
Zapraszam na mój fit blog gdzie znajdziesz treningi, zdrową dietę, przepisy i ciekawostki.

www.yourbodyblog.pl
fanpejcz https://www.facebook.com/djnatusia

Start 02.01.2013r. - 68,7 kg
Obecnie - 60,2kg
Cel - 59 kg
yourbody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 14:25   #1492
malotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 57
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Boo hoo, pierwszy raz zmierzyłam się dzisiaj z Jillian. Kill your buns & tights, level 1 na początek, żeby ogarnąć co i jak
W sumie spodziewałam się czegoś gorszego, pot się trochę lał, ale nie czuję takiego ogólnego zmęczenia. Może to i dobrze ^^
malotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 14:43   #1493
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Witajcie dziewczyny mimo, że to mój pierwszy post, przeglądam ten wątek regularnie, a i z Jillian już się zdążyłam poznać Przerobiłam shreda, obecnie jestem po levelu 1 ripped Nie wiem jak to robię, ale macham hantelkami 2,5 kg bo innych nie posiadam. Mimo, że ręce mi się wzmocniły, to męskich pompek dalej nie jestem w stanie zrobić (no, zrobię może góra 3 ) Po ripped chciałabym zacząć kolejny program Jillian- i tutaj mam pytanie do Was? Co lepsze będzie na początek- 6w6p czy killer ABS? Bo nie ukrywam, chciałabym przerobić oba programy
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 14:47   #1494
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny mimo, że to mój pierwszy post, przeglądam ten wątek regularnie, a i z Jillian już się zdążyłam poznać Przerobiłam shreda, obecnie jestem po levelu 1 ripped Nie wiem jak to robię, ale macham hantelkami 2,5 kg bo innych nie posiadam. Mimo, że ręce mi się wzmocniły, to męskich pompek dalej nie jestem w stanie zrobić (no, zrobię może góra 3 ) Po ripped chciałabym zacząć kolejny program Jillian- i tutaj mam pytanie do Was? Co lepsze będzie na początek- 6w6p czy killer ABS? Bo nie ukrywam, chciałabym przerobić oba programy
Moim zdaniem 6w6p jest łatwiejszy od shreda. Przynajmniej lvl 1. Killer abs nie znam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 14:58   #1495
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny mimo, że to mój pierwszy post, przeglądam ten wątek regularnie, a i z Jillian już się zdążyłam poznać Przerobiłam shreda, obecnie jestem po levelu 1 ripped Nie wiem jak to robię, ale macham hantelkami 2,5 kg bo innych nie posiadam. Mimo, że ręce mi się wzmocniły, to męskich pompek dalej nie jestem w stanie zrobić (no, zrobię może góra 3 ) Po ripped chciałabym zacząć kolejny program Jillian- i tutaj mam pytanie do Was? Co lepsze będzie na początek- 6w6p czy killer ABS? Bo nie ukrywam, chciałabym przerobić oba programy
Wg mnie killer jest prostszy i przede wszystkim krótszy, tzn. niby ona nie określa, ile czasu go robić, ale myślę, że 30 dni to optimum.
Ja bym brała najpierw killera, potem 6w6p

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem 6w6p jest łatwiejszy od shreda. Przynajmniej lvl 1. Killer abs nie znam
No co Ty???
Wg mnie jak na razie:

shred
killer abs
6w6p

innych jej programów nie robiłam

Shred się skupia bardzo na rękach, może dlatego mówisz, że jest ciężki? Bo cardio, abs i nogi ma słabe.
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 15:21   #1496
yourbody
Raczkowanie
 
Avatar yourbody
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

neta51 jeśli chcesz robić po kolei to najpierw zrób killer abs bo jest łatwiejszy a później 6w6p. Ale jeśli mogę Ci zdradzić moją opinię to killer abs jest najgorszym programem Jillian aż byłam w szoku. Dużo udziwnień przez co byłam zdenerwowana podczas ćwiczeń co nie dawało mi przyjemności z ćwiczeń ale możliwe że Tobie przypadnie do gustu bo lvl 1 jest fajny
__________________
Zapraszam na mój fit blog gdzie znajdziesz treningi, zdrową dietę, przepisy i ciekawostki.

www.yourbodyblog.pl
fanpejcz https://www.facebook.com/djnatusia

Start 02.01.2013r. - 68,7 kg
Obecnie - 60,2kg
Cel - 59 kg
yourbody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 15:32   #1497
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez yourbody Pokaż wiadomość
neta51 jeśli chcesz robić po kolei to najpierw zrób killer abs bo jest łatwiejszy a później 6w6p. Ale jeśli mogę Ci zdradzić moją opinię to killer abs jest najgorszym programem Jillian aż byłam w szoku. Dużo udziwnień przez co byłam zdenerwowana podczas ćwiczeń co nie dawało mi przyjemności z ćwiczeń ale możliwe że Tobie przypadnie do gustu bo lvl 1 jest fajny
Mi się lvl 1 podobał, innych nie robiłam

A robilabys najpierw ripped czy killer abs?
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 16:07   #1498
yourbody
Raczkowanie
 
Avatar yourbody
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

matallewar pewnie zrobiłabym tak jak zrobiłam czyli najpierw Ripped
__________________
Zapraszam na mój fit blog gdzie znajdziesz treningi, zdrową dietę, przepisy i ciekawostki.

www.yourbodyblog.pl
fanpejcz https://www.facebook.com/djnatusia

Start 02.01.2013r. - 68,7 kg
Obecnie - 60,2kg
Cel - 59 kg
yourbody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 16:17   #1499
kasia176
Raczkowanie
 
Avatar kasia176
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 135
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

No i poćwiczone - shred 8 d 1 lvl, tiffany boczki i 4 minuty tabaty. Po tej kilkudniowej przerwie od ćwiczeń zmachałam się, nie powiem ale mam nadzieję szybko wrócić do formy. O dziwo, niektóre ćwiczenia shreda było mi łatwiej wykonać niż przed przerwą, uda i pośladki sobie odpoczęły i prawie ich nie czułam. Ciekawe czy jutro będą jakieś zakwasy? Nawet się zastanawiałam czy nie dorzucić sobie czegoś na nogi i tyłek, ale doszłam do wniosku że lepiej nie przeginać - zrobię to jutro .


Piszecie, że shred daje po rękach? Ja znacznie bardziej jednak czuję/czułam uda i pośladki...

Edytowane przez kasia176
Czas edycji: 2014-02-18 o 16:41
kasia176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 16:19   #1500
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

ok, dzięki dziewczyny bo właśnie chcę przerobić oba programy i zastanawiałam się, który wrzucić na początek po ripped.

Co do długości killer abs- gdzieś przeczytałam, że każdy level powinno się robić 7 dni, ale nie wiem czy nie wydłużę sobie ich do 10 dni każdy. Wszystko się okaże w trakcie
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.