Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-21, 23:16   #661
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez pemimi Pokaż wiadomość
Raczej nie o to nam chodziło, gdy mówiliśmy o świeżej krwi na yt
haha XD

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Trudno jest znaleźć psa jakiego byśmy chcieli w schronisku czy organizacji adopcyjnej. Sama szukałam pare lat temu psa i nie znalazłam jakiego bym chciała. Teraz przez 2 tygodnie szukam z przyjaciółka psa po schroniskach i rożnego rodzaju ogłoszeniach i też nic. Nie czarujmy się ładne szczeniaki bardzo szybko znajdują dom.
Tylko czy jako kryterium do przyjęcia szczeniaka powinien być jego wygląd? Pieś to nie zabawka, to przyjaciel. Przyjaciół nie dobiera się ze względu na wygląd (chyba, że ma się coś z bańką ). Nie bierz tej wypowiedzi do siebie, po prostu nie rozumiem zachowania Doncelllitki

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Też mam wrażenie chaosu jak na to patrzę. Salon niby duży a tak zagracony... Tylko łazienka i aneks jest ok, ale tutaj dużej inwencji Szusz pewnie nie było, kupiła gotowy komplet mebli i dlatego wyszło ok.
Mi się nigdy to mieszkanie nie podobał, obecne zresztą rownież :/ W ogóle styl Szusz... w sumie dla mnie nie istnieje Nie podobaja mi się jej ałtfity, sposób malowania, wystrój, dziwne choinki, słoniki przy torebkach itp.

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Muszę chyba przejść się na parę razy na siłownię. Niestety mieszkam w małym mieście i wątpie, że nawet w fitnes clubie ktoś pokaże mi jak mam dobrze ćwiczyć. Niestety, ale moim problemem jest to, że ćwicząc np. rozgrzewkę z jakimś filmikiem na yt nie umiem wszystkich ćwiczeć odwzorować tak, jak robią to te kobitki w filmikach. Drugim problemem jest to, że ja jestem naprawdę bardzo szczupła (mam niedowagę wręcz ) i jestem strasznie kościasta Więc wszystkie ćwiczenia na kolanach, na rękach to istna rzeźnia... Przyznam się, że wiele razy podchodziłam do ćwiczeń bo chce ćwiczyć, ale niepokoi mnie to, że np. dzisiaj ćwiczyłam dosłownie 5 min rozgrzewkę z yt delikatnie, wolno, a teraz strasznie bolą mnie stawy -.-
Chyba nie ma innej rady - udaj się na konsultacje do trenera. Poćwicz trochę pod jego okiem, ale nie raz tylko kilka racy po godzinie przynajmniej. Pokaże Ci jak wykonywac ćwiczenia, jak nie wyginać kręgosłupa żeby nie przeciążać, jak oddychać, rozciągać się itp. Ja zawsze myślałam o sobie, że w sumie znam się na ćwiczeniach dopóki nie poszłam na siłkę i nie poznałam kilku trenerów Połowę rzeczy robiłam źle



Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ćwicz na karimacie. Będzie Ci pewnie wygodniej niż na samym dywanie. W markecie (lub np. w decathlonie jeśli masz u siebie) kupisz za kilkanaście złotych. Są też takie trochę krótsze niż normalne, właśnie specjalnie do ćwiczeń.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Teraz albo niedługo bedą fajne maty do ćwiczeń w Biedrze w bardzo atrakcyjnej cenie (takie grubsze, które nie "ubiją się" po kilku ćwiczeniach, albo w trakcie. Zerknij sobie na ich gazetkę na stronie, bo nie wiem od kiedy ta oferta

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Przyznać się która z Was z nożem siedzi

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
Ja!

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Niefortunnie wyszło :-( Ale tłumaczą co, jak i dlaczego.
Niefortunnie wyszło? Co tu do tłumaczenia? Ja bym się chyba ze wstydu spaliła gdybym pracowała w tej gazecie nawet jako sekretarka. Ten tekst w Glamour jest poniżej krytyki, tego nei da się wytłumaczyć.

Wytłumaczyć to mogą czemu Riri wymazali tatuaże z dłoni (te nowe, w drobne wzorki - zdjęcie musi być sprzed dobrych kilku miesięcy)
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 23:24   #662
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
haha XD



Tylko czy jako kryterium do przyjęcia szczeniaka powinien być jego wygląd? Pieś to nie zabawka, to przyjaciel. Przyjaciół nie dobiera się ze względu na wygląd (chyba, że ma się coś z bańką ). Nie bierz tej wypowiedzi do siebie, po prostu nie rozumiem zachowania Doncelllitki



Mi się nigdy to mieszkanie nie podobał, obecne zresztą rownież :/ W ogóle styl Szusz... w sumie dla mnie nie istnieje Nie podobaja mi się jej ałtfity, sposób malowania, wystrój, dziwne choinki, słoniki przy torebkach itp.



Chyba nie ma innej rady - udaj się na konsultacje do trenera. Poćwicz trochę pod jego okiem, ale nie raz tylko kilka racy po godzinie przynajmniej. Pokaże Ci jak wykonywac ćwiczenia, jak nie wyginać kręgosłupa żeby nie przeciążać, jak oddychać, rozciągać się itp. Ja zawsze myślałam o sobie, że w sumie znam się na ćwiczeniach dopóki nie poszłam na siłkę i nie poznałam kilku trenerów Połowę rzeczy robiłam źle





Teraz albo niedługo bedą fajne maty do ćwiczeń w Biedrze w bardzo atrakcyjnej cenie (takie grubsze, które nie "ubiją się" po kilku ćwiczeniach, albo w trakcie. Zerknij sobie na ich gazetkę na stronie, bo nie wiem od kiedy ta oferta



Ja!



Niefortunnie wyszło? Co tu do tłumaczenia? Ja bym się chyba ze wstydu spaliła gdybym pracowała w tej gazecie nawet jako sekretarka. Ten tekst w Glamour jest poniżej krytyki, tego nei da się wytłumaczyć.

Wytłumaczyć to mogą czemu Riri wymazali tatuaże z dłoni (te nowe, w drobne wzorki - zdjęcie musi być sprzed dobrych kilku miesięcy)
Ja nie mogłam uwierzyć jak przeczytałam u Korwin-Piotrowskiej o całej aferze, sądziłam, że to zagraniczne wydanie... Brak mi słów po prostu. Tłumaczą się też tym, że artykuł został napisany przed "dramatyczną sytuacją na Majdanie", oraz, że mają zobowiązania wobec reklamodawców a druk nie trwa 3 dni... Ja pierdziele, brak mi słów. Nie wiem kto zasiada w szanownej redakcji tego magazynu, ale chyba o polityce, podstawowej wiedzy z wosu i historii to nie ma zielonego pojęcia, skoro wcześniej uważali, ze na Majdanie to taka tylko kłótnia
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 23:45   #663
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII



Bunny jaka zestresowana... I taka inna niż zawsze.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 00:23   #664
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Witam Wszystkich

A więc cytując siebie z porzedniej części:
Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Bogunia na resorach wiedzie w tym prym A do tego jeszcze Bartek… Zanim zdążyła mnie zbanować za kilka słów konstruktywnej krytyki, dostałam od niego kilka niecenzuralnych wiadomości na priv. Widocznie nie zachwycanie się Bogumiłą to grzech śmiertelny .
oraz:

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ten wątek przekroczył już 5000 postów, mamy kolejną część:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=745228
Zapraszam, napiszesz nam więcej o niecenzuralnych wiadomościach Bartka i o tym, czym tak bardzo im podpadłaś. :P
Pragnę wytłumaczyć, że śmiałam podważyć zdolności, umiejętności makijażowe oraz wyliczyłam Bogumile kilka nieścisłości, hipokryzję, a także kilka obserwacji co do szczerości jej wypowiedzi, poczynionych na podstawie kilku publikacji oraz publicznych wystąpień pani B. w popularnych programach telewizyjnych. Nie muszę chyba dodawać, że nie spotkało się z jej "aprobatą"? Początkowo próbowała coś argumentować, później publikowała tylko te z moich komentarzy, które były dla niej wygodne, a na koniec zblokowała Można więc śmiało powiedzieć, że kreowała własną rzeczywistość. Zanim jednak zdążyła mnie zbanować jej raczej prosty facet zdążył z oburzeniem zasugerować mi, że nie mam prawa pisać pod adresem jego partnerki żadnej krytyki. Po komentarzach, przeszedł na priv, a kiedy skończyły mu się argumenty, zakończył tę wspaniałą konwersację kwiecistym "spier….laj". Dopiero kiedy napisałam mu, że chyba to opublikuję, aby ich wierni "fani" zobaczyli z kim mają do czynienia i jak szarmancko Pan B. odnosi się do kobiet, zakończył swoje żenujące wywody

Takie to z nich "kwiatki"

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:18 ----------

A co wy na to…:

http://www.youtube.com/watch?v=A5gM61OwzSA
http://www.youtube.com/watch?v=28uxz_Gazqs
http://www.youtube.com/watch?v=l26v8dKcpRw

Bo ja myślałam, że to troll jaki… A to chyba tak na poważnie.
Nie każdy powinien kręcić...
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 00:33   #665
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Pragnę wytłumaczyć, że śmiałam podważyć zdolności, umiejętności makijażowe oraz wyliczyłam Bogumile kilka nieścisłości, hipokryzję, a także kilka obserwacji co do szczerości jej wypowiedzi, poczynionych na podstawie kilku publikacji oraz publicznych wystąpień pani B. w popularnych programach telewizyjnych. Nie muszę chyba dodawać, że nie spotkało się z jej "aprobatą"? Początkowo próbowała coś argumentować, później publikowała tylko te z moich komentarzy, które były dla niej wygodne, a na koniec zblokowała Można więc śmiało powiedzieć, że kreowała własną rzeczywistość. Zanim jednak zdążyła mnie zbanować jej raczej prosty facet zdążył z oburzeniem zasugerować mi, że nie mam prawa pisać pod adresem jego partnerki żadnej krytyki. Po komentarzach, przeszedł na priv, a kiedy skończyły mu się argumenty, zakończył tę wspaniałą konwersację kwiecistym "spier….laj". Dopiero kiedy napisałam mu, że chyba to opublikuję, aby ich wierni "fani" zobaczyli z kim mają do czynienia i jak szarmancko Pan B. odnosi się do kobiet, zakończył swoje żenujące wywody

Takie to z nich "kwiatki"
Dlaczego mnie to nie dziwi?
Czyżbyś napisała o plamach z bronzera? :P


Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość

A co wy na to…:

http://www.youtube.com/watch?v=A5gM61OwzSA
http://www.youtube.com/watch?v=28uxz_Gazqs
http://www.youtube.com/watch?v=l26v8dKcpRw

Bo ja myślałam, że to troll jaki… A to chyba tak na poważnie.
Nie każdy powinien kręcić...
Kręcić każdy może, trochę leeeeepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi.

Prawie 200 filmów, nono.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 00:50   #666
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Dlaczego mnie to nie dziwi?
Czyżbyś napisała o plamach z bronzera? :P

Kręcić każdy może, trochę leeeeepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi.

Prawie 200 filmów, nono.
Co do Boguśki to były początki jej YT-owej działalności, więc tak zaawansowana nie była Jej makijaże ograniczały się do ułańskiej fantazji w okolicach oczu Krzywe kreski, okrutne blendowanie, etc. Bronzer, konturowanie, rozświetlanie… Kto by pomyślał, że do tego dojdzie
Potem te historie o pracy dziennikarza, przy zupełniej nieznajomości języka polskiego.


A to drugie dziewczę… Trudno skomentować.
I jeszcze to tykanie zegara… Jak z horroru. Dziewczyna ma trudną urodę, nie chcę być złośliwa, ale taką typu "pozostałości po okupacji". Po co robi sobie taką krzywdę???
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 01:00   #667
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Potem te historie o pracy dziennikarza, przy zupełniej nieznajomości języka polskiego.
W filmie o pracy wspominała przecież nawet o kilku dość znanych tytułach. Tego samego można się dowiedzieć z jej profilu na goldenline. Pisała dla Polityki, Super Expressu, Metra, Angory, Frondy i Nowego Dziennik (Nowy Jork (?) ).


Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
A to drugie dziewczę… Trudno skomentować.
I jeszcze to tykanie zegara… Jak z horroru. Dziewczyna ma trudną urodę, nie chcę być złośliwa, ale taką typu "pozostałości po okupacji". Po co robi sobie taką krzywdę???
Nie wiem, co to znaczy i nie chcę wiedzieć. Nie znoszę takich określeń.
W nowszych filmach wygląda trochę lepiej:
http://www.youtube.com/watch?v=0puK47xJwZ4
Ale włosy w fatalnym stanie.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 01:09   #668
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
W filmie o pracy wspominała przecież nawet o kilku dość znanych tytułach. Tego samego można się dowiedzieć z jej profilu na goldenline. Pisała dla Polityki, Super Expressu, Metra, Angory, Frondy i Nowego Dziennik (Nowy Jork (?) ).


Nie wiem, co to znaczy i nie chcę wiedzieć. Nie znoszę takich określeń.
W nowszych filmach wygląda trochę lepiej:
http://www.youtube.com/watch?v=0puK47xJwZ4
Ale włosy w fatalnym stanie.

Tak, w filmie o pracy mówi też o pisaniu opracowań tekstowych, prowadzeniu fanpejdży etc. I właśnie jakoś nie mogę w to uwierzyć. Nie zleca się takich rzeczy osobom, które nie potrafią się posługiwać językiem polskim.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 01:14   #669
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość

A to drugie dziewczę… Trudno skomentować.
I jeszcze to tykanie zegara… Jak z horroru. Dziewczyna ma trudną urodę, nie chcę być złośliwa, ale taką typu "pozostałości po okupacji". Po co robi sobie taką krzywdę???

Nie, nie jesteś złośliwa wcale
Nienawidzę takich określeń, jak można człowieka określać po wyglądzie Sama sobie urody nie wybrała, ,ma taką jaką ma, ale żeby to w ten sposób traktować

O każdym można napisać, że ma trudną urodę. Tutaj dziewczyna jakby schudła, zrobiła coś z włosami to byś jej pewnie nie poznała

Co do Bogusi to mnie to nie dziwi tandem B&B
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść
katepew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 01:14   #670
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
W filmie o pracy wspominała przecież nawet o kilku dość znanych tytułach. Tego samego można się dowiedzieć z jej profilu na goldenline. Pisała dla Polityki, Super Expressu, Metra, Angory, Frondy i Nowego Dziennik (Nowy Jork (?) ).


Nie wiem, co to znaczy i nie chcę wiedzieć. Nie znoszę takich określeń.
W nowszych filmach wygląda trochę lepiej:
http://www.youtube.com/watch?v=0puK47xJwZ4
Ale włosy w fatalnym stanie.

Tak, w filmie o pracy mówi też o pisaniu opracowań tekstowych, prowadzeniu fanpejdży etc. I właśnie jakoś nie mogę w to uwierzyć. Nie zleca się takich rzeczy osobom, które nie potrafią się posługiwać językiem polskim.
Tak samo jej facet. Widziałam filmiki na jego kanale. W tym przypadku, jak i tej całej Lioness niezmiennie zastanawia mnie to parcie na szkło? Po co robić kanał, kiedy nie ma się absolutnie nic konstruktywnego do przekazania, że już nie wspomnę o formie tego przekazu? "Yyyyyy…., eeeeee…., tak ogólnie to fajne… ". Zasób słownictwa też pozostawia wiele do życzenia.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 01:22   #671
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Tak, w filmie o pracy mówi też o pisaniu opracowań tekstowych, prowadzeniu fanpejdży etc. I właśnie jakoś nie mogę w to uwierzyć. Nie zleca się takich rzeczy osobom, które nie potrafią się posługiwać językiem polskim.
Czyli myślisz, że Bogusia kłamie?
No a książka? http://www.empik.com/historia-jedneg...8583,ksiazka-p
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 01:37   #672
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość

Nie, nie jesteś złośliwa wcale
Nienawidzę takich określeń, jak można człowieka określać po wyglądzie Sama sobie urody nie wybrała, ,ma taką jaką ma, ale żeby to w ten sposób traktować

O każdym można napisać, że ma trudną urodę. Tutaj dziewczyna jakby schudła, zrobiła coś z włosami to byś jej pewnie nie poznała

Co do Bogusi to mnie to nie dziwi tandem B&B

Ale napisałam to tylko w kontekście jej makijaży, sposobu ich komentowania. Zdaję sobie sprawę, że jej sobie nie wybrała, ale nie zgodzę się, że każdy ma trudną urodę. Każdy ma wady i zalety, ale rysy twarzy uznawane przez nasze "oko" za mniej lub bardziej atrakcyjne i tak też przez nie "wyłapywane". Właśnie według mnie to nie jest kwestia kilogramów, czy fryzury, bo to można zmienić. Rysów twarzy niekoniecznie Piszesz, że jesteś skonfundowana oceną po wyglądzie, ale sama wymieniasz cechy (kilogramy, włosy), które oceniłaś jako te słabsze (na które ja nie zwróciłam uwagi), czyli również jakoś je oceniasz Są dziewczyny, które mimo dodatkowych kilku kilo wyglądają prześlicznie i pociągająco, a są takie, które mimo figury modelki za piękności nie uchodzą. Wszystko to zależy od subiektywnej oceny. Nie była to więc z mojej strony wredna, ani złośliwa uwaga. Po prostu dość charakterystycznie rysy, rzuciły mi się w oczy. Poza tym obejrzałam kilka filmików i naprawdę chodzi o ich wydźwięk merytoryczny. To mnie torchę przeraża

---------- Dopisano o 02:37 ---------- Poprzedni post napisano o 02:27 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Czyli myślisz, że Bogusia kłamie?
No a książka? http://www.empik.com/historia-jedneg...8583,ksiazka-p
Hmm… Wiesz ona po prostu w wielu dziedzinach i wielu rzeczach, które o sobie opowiada, sama sobie przeczy. Co do tej pracy, wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę z ogłoszeniami z dziedziny social media/copywriting i przejrzeć wymagania. Większość zawiera warunek: doskonała znajomość języka polskiego. A jej składnia, odmiana, interpunkcja… Wątpię po prostu, by jakikolwiek pracodawca chciał płacić za takie teksty. Wiem, korekta korektą (i to pewnie tajemnica powstania jej książki, acz nie wiem - nie czytałam), ale błagam… Do tego stopnia? Przecież to jakby pisać po niej od początku. Nie na tym to polega. .
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 01:45   #673
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Ale napisałam to tylko w kontekście jej makijaży, sposobu ich komentowania. Zdaję sobie sprawę, że jej sobie nie wybrała, ale nie zgodzę się, że każdy ma trudną urodę. Każdy ma wady i zalety, ale rysy twarzy uznawane przez nasze "oko" za mniej lub bardziej atrakcyjne i tak też przez nie "wyłapywane". Właśnie według mnie to nie jest kwestia kilogramów, czy fryzury, bo to można zmienić. Rysów twarzy niekoniecznie Piszesz, że jesteś skonfundowana oceną po wyglądzie, ale sama wymieniasz cechy (kilogramy, włosy), które oceniłaś jako te słabsze (na które ja nie zwróciłam uwagi), czyli również jakoś je oceniasz Są dziewczyny, które mimo dodatkowych kilku kilo wyglądają prześlicznie i pociągająco, a są takie, które mimo figury modelki za piękności nie uchodzą. Wszystko to zależy od subiektywnej oceny. Nie była to więc z mojej strony wredna, ani złośliwa uwaga. Po prostu dość charakterystycznie rysy, rzuciły mi się w oczy. Poza tym obejrzałam kilka filmików i naprawdę chodzi o ich wydźwięk merytoryczny. To mnie torchę przeraża
Każdy inaczej oceni, każdemu co innego się podoba, co dla Ciebie może być ,,pozostałością,, dla kogo innego może być dobre
Ja oceniłam włosy i tuszę, którą zawsze można zmienić, bo to jest ZALEŻNE od człowieka, ale nie wygląd
Czepiam się bo to tak, to zabrzmiało jakby to był człowiek gorszej kategorii. Ale jeśli chodzi Ci o merytoryczność jej filmu mogę się zgodzić na krytykę, ale nie takimi słowami bo każdy może to inaczej interpretować
I nie chcę Cię besztać a nic z takich rzeczy tylko trzeba lepiej dobierać słowa, a to jest tylko mała moja rada, bo coś o tym wiem z tego wątku



Praca Bogusi to jeeest temat niczym komnata tajemnic
w sumie teraz #hajsmusisiezgadzac z yt
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść

Edytowane przez katepew
Czas edycji: 2014-02-22 o 01:47
katepew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 01:56   #674
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość
Każdy inaczej oceni, każdemu co innego się podoba, co dla Ciebie może być ,,pozostałością,, dla kogo innego może być dobre
Ja oceniłam włosy i tuszę, którą zawsze można zmienić, bo to jest ZALEŻNE od człowieka, ale nie wygląd
Czepiam się bo to tak, to zabrzmiało jakby to był człowiek gorszej kategorii. Ale jeśli chodzi Ci o merytoryczność jej filmu mogę się zgodzić na krytykę, ale nie takimi słowami bo każdy może to inaczej interpretować
I nie chcę Cię besztać a nic z takich rzeczy tylko trzeba lepiej dobierać słowa, a to jest tylko mała moja rada, bo coś o tym wiem z tego wątku



Praca Bogusi to jeeest temat niczym komnata tajemnic
w sumie teraz #hajsmusisiezgadzac z yt
Toteż zaznaczam, że to tylko moja subiektywna ocena w kontekście tego co sobie z tą urodą robi. To znaczy według mnie krzywdę straszną tym makijażem. Tylko dlatego zwróciłam na to uwagę. A drugą chyba całym tym kanałem, którego treść dla mnie pozbawiona jest sensu. Ale jeśli jej to odpowiada…

Bogumiła to jedna wielka zagadka, ale jak pisze na GL, zajmuje się "kreowaniem własnego PR-u"
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 02:13   #675
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 611
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość

http://www.youtube.com/watch?v=A5gM61OwzSA
http://www.youtube.com/watch?v=28uxz_Gazqs
http://www.youtube.com/watch?v=l26v8dKcpRw

Bo ja myślałam, że to troll jaki… A to chyba tak na poważnie.
Nie każdy powinien kręcić...
Czepiasz się :-P Ja dziś po północy i po połowie butelki wina jestem w optymistycznym nastroju i się nie czepiam. Ten drugi filmik całkiem niezły, głupie myśli mi przychodziły do głowy. Te zbliżenia na usta i delikatne wysuwanie pomadki

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Tak, w filmie o pracy mówi też o pisaniu opracowań tekstowych, prowadzeniu fanpejdży etc. I właśnie jakoś nie mogę w to uwierzyć. Nie zleca się takich rzeczy osobom, które nie potrafią się posługiwać językiem polskim.
I tu byś się zdziwiła! A gdybyś wiedziała jakie orły pracują w Agorze, to by ci szczęka opadła. Ale przemilczę, żeby po łapach nie dostać :-(
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 08:43   #676
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
haha XD



Tylko czy jako kryterium do przyjęcia szczeniaka powinien być jego wygląd? Pieś to nie zabawka, to przyjaciel. Przyjaciół nie dobiera się ze względu na wygląd (chyba, że ma się coś z bańką ). Nie bierz tej wypowiedzi do siebie, po prostu nie rozumiem zachowania Doncelllitki


Nie wiem, może jestem pusta i płytka, ale ja TEŻ dobieram zwierzęta ze względu na wygląd. Mają mi się podobać, budzić pozytywne odczucia. Nie chciałabym mieć np. łysego psa meksykańskiego Nie zapominaj też, że konkretny wygląd to konkretna rasa, która posiada takie a nie inne cechy charakteru czy uzdolnień - jak dużo biegasz to sobie weźmiesz raczej Alaskana a nie pudla, prawda? Do kundelków nic nie mam, uważam że są kochane i inteligentne ale też nie wszystkie psy ze schroniska nadają się do normalnego życia w domu gdzie np. są dzieci. Mój ojciec wziął kiedyś psa w typie owczarka, który musiał mieć jakieś przejścia z właścicielem i jak się okazało, był agresywny - raz rzucił się na listonosza. Najzwyczajniej w świecie się go bałam. Psy po przejściach nie zawsze są odpowiednim wyborem.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 09:05   #677
stokrotkowa92
Przyczajenie
 
Avatar stokrotkowa92
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 10
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Bogumiła to jedna wielka zagadka, ale jak pisze na GL, zajmuje się "kreowaniem własnego PR-u"
No, to ładny PR sobie wykreowała

A co do Glamour - rzeczywiście, artykuł tak oddający sytuację, że masakra nie wiem, kto mógł wpaść na pomysł, żeby napisać taki tekst.
stokrotkowa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 09:40   #678
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

nadrabiam zaległości Witam w nowym wątku
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 09:43   #679
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

mała prowokacja?

http://www.youtube.com/watch?v=Z0MP74uaupE
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 10:19   #680
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
A co w tym takiego prowokującego? Specjalnie obejrzałam cały filmik, choć tematyka mnie nie dotyczy, całkiem przyjemny, normalny, estetyczny
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 10:38   #681
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

http://www.youtube.com/watch?v=wDi2sVIPKvY 'no makeup, makeup' u Carli - no cóż mogę powiedzieć, dla mnie pięknie!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 10:57   #682
ewelinka1808
Rozeznanie
 
Avatar ewelinka1808
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 880
GG do ewelinka1808
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=wDi2sVIPKvY 'no makeup, makeup' u Carli - no cóż mogę powiedzieć, dla mnie pięknie!
Chętnie bym obejrzała jej inne filmiki, ale za bardzo przypomina mi Natalię Siwiec z wyglądu i nie dam rady...
__________________
Butoholizm nabyty

Wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post43722159

Ubrania
ewelinka1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 11:00   #683
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=wDi2sVIPKvY 'no makeup, makeup' u Carli - no cóż mogę powiedzieć, dla mnie pięknie!
Dziwne brwi. I nie wygląda to na "no makeup" I o co chodzi w 5:28?
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 11:13   #684
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

http://www.youtube.com/watch?v=glkznsxy0QQ 'zapalamy światełko, ubieramy paputki, szlafroczek...' szkoda, że zamiast: 'i idziemy na dół', nie powiedziała: 'i idziemy na dołek'
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 11:17   #685
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
Dlaczego "prowokacja"? Nie rozumiem.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 11:23   #686
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Odsubowałam Carli, bo nie odpowiadały mi te jej Hollywoodzkie makijaże, ale ten to jeden z fajniejszych makeup-no-makeup jakie widziałam, gdyby nie rzęsy to już w ogóle 'prawdziwy'
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 11:27   #687
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Odsubowałam Carli, bo nie odpowiadały mi te jej Hollywoodzkie makijaże, ale ten to jeden z fajniejszych makeup-no-makeup jakie widziałam, gdyby nie rzęsy to już w ogóle 'prawdziwy'

ja tam lubię takie sklejki
brwi specyficzne - to fakt, ale kompletnie mi to u niej nie wadzi
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 11:42   #688
stokrotkowa92
Przyczajenie
 
Avatar stokrotkowa92
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 10
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Mnie Carli przypomina trochę Katosu
stokrotkowa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 11:45   #689
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

http://www.youtube.com/watch?v=tZKdNkWNfds kosmetyczne wyzwanie - Ewa RLM i PannaJoanna
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 11:48   #690
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=tZKdNkWNfds kosmetyczne wyzwanie - Ewa RLM i PannaJoanna

Ewa bez makijażu...
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 17:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.