Problem z wyborem kremu do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 14:59   #1
anetka780
Przyczajenie
 
Avatar anetka780
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wierzbica, z domu:)
Wiadomości: 24
GG do anetka780

Problem z wyborem kremu do twarzy


Witam Was dziewczyny. Mam do Was pytanie oraz prośbę. Może któraś z Was miała podobny problem do mojego i mogła by mi pomóc. Tak jak w tytule mam problem z dobraniem sobie kremu do twarzy,cerę mam tłustą/mieszaną jednak od jakiś dwóch-trzech miesięcy cera mi się strasznie wysusza czasem do tego stopnia że robią mi się małe rany. Wcześniej używałam kremu dove teraz używam bambino. Kosmetyków (takich jak podkład żel do twarzy) używam do cery tłustej,jednak nie wiem czy nie przestawić się na kosmetyki do cery suchej. Co byście mogły mi poradzić?? Gorąco dziękuję
anetka780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 15:25   #2
atiti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z wyborem kremu do twarzy

Cytat:
Napisane przez anetka780 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. Mam do Was pytanie oraz prośbę. Może któraś z Was miała podobny problem do mojego i mogła by mi pomóc. Tak jak w tytule mam problem z dobraniem sobie kremu do twarzy,cerę mam tłustą/mieszaną jednak od jakiś dwóch-trzech miesięcy cera mi się strasznie wysusza czasem do tego stopnia że robią mi się małe rany. Wcześniej używałam kremu dove teraz używam bambino. Kosmetyków (takich jak podkład żel do twarzy) używam do cery tłustej,jednak nie wiem czy nie przestawić się na kosmetyki do cery suchej. Co byście mogły mi poradzić?? Gorąco dziękuję
Sprawdź skład kosmetyków, którymi myjesz twarz i jak często to robisz. Dużo żeli do mycia ma w składzie alkohol czy silnie myjące detergenty, które wysuszają skórę. Zamiast zwykłego kremu typu Dove możesz używać kremów nawilżających i regenerujących z drogerii. i używaj ich regularnie- i rano, i wieczorem. Nakładaj 2 razy w tygodniu nawilżające maseczki- polecam Ziaję.
atiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 15:44   #3
anetka780
Przyczajenie
 
Avatar anetka780
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wierzbica, z domu:)
Wiadomości: 24
GG do anetka780
Dot.: Problem z wyborem kremu do twarzy

Przyznam szczerze że nigdy nie przepadałam za maseczkami,jedynie używam peelingów. Mogła byś polecić jakiś krem do twarzy nawilżający?

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

A kremem staram się regularnie kremować twarz. Zawsze wieczorem,czasem zdarza się że zapomnę ale to są wyjątki. W dzień jeśli nic nie mam do zrobienia to kremuję twarz.
anetka780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 15:40   #4
atiti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z wyborem kremu do twarzy

Cytat:
Napisane przez anetka780 Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze że nigdy nie przepadałam za maseczkami,jedynie używam peelingów. Mogła byś polecić jakiś krem do twarzy nawilżający?

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

\
Polecam krem z Lirene nawilżający: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...oc.html&next=1 albo kremy z Fitomedu
atiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 16:40:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.