Przyjęcie weselne - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-01, 19:42   #121
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: Przyjęcie weselne

Ludzie biorą nie raz ślub cywilny a koscielny za jakiś czas np... a inni sam cywilny, koscielnego nie chcą .. ja bym chciała kościelny ale własnie zastanawiam sie nad strojem bo przecież nie piękna długa suknia z welonem skoro ma byc tylko skromne przyjątko..
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 10:57   #122
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Przyjęcie weselne

Cytat:
Napisane przez patii077 Pokaż wiadomość
Ludzie biorą nie raz ślub cywilny a koscielny za jakiś czas np... a inni sam cywilny, koscielnego nie chcą .. ja bym chciała kościelny ale własnie zastanawiam sie nad strojem bo przecież nie piękna długa suknia z welonem skoro ma byc tylko skromne przyjątko..
a dlaczego nie ?

ja mialam dluga ,bez welnu,bo zwyczajnie mi sie nie podobaja,ale za to z kwiatami we wlosach
Moze typowa beza na 5-ciu halkach sie nie sprawdzi,ale ogolnie dluga suknia dlaczego nie ?

http://www.maggiesottero.com/dress.a...d&style=JD1381
http://www.maggiesottero.com/dress.a...1&style=AD3300
takie przyklady

tren po slubie i tak sie podpina
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 14:42   #123
leespoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Przyjęcie weselne

No właśnie, dlaczego? Ja też będę miała długą białą suknie, podobną do tej z drugiego linku, który podała stokrotka, tylko że bez trenu
leespoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 21:04   #124
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: Przyjęcie weselne

Macie racje!! Bez sukni sie nie obedzie!! mi sie podobaja własnie te z linków ale również te http://moda.allegro.pl/suknia-slubna...572987920.html
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 08:40   #125
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Przyjęcie weselne

Cytat:
Napisane przez patii077 Pokaż wiadomość
Macie racje!! Bez sukni sie nie obedzie!! mi sie podobaja własnie te z linków ale również te http://moda.allegro.pl/suknia-slubna...572987920.html
to w sumie suknie tej samej marki
tzn. te z allegro szyte na wzór oryginału (Maggie Sottero)
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:02   #126
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Przyjęcie weselne

Cytat:
Napisane przez patii077 Pokaż wiadomość
NOKSZON i inne planujace skoromne przyjęcia .. Ślub kościelny czy tylko cywilny planujecie?? Jeśli kościelny to jaka suknia??
Cytat:
Napisane przez patii077 Pokaż wiadomość
ja bym chciała kościelny ale własnie zastanawiam sie nad strojem bo przecież nie piękna długa suknia z welonem skoro ma byc tylko skromne przyjątko..
U mnie będzie kościelny, a po nim przyjęcie dla najbliższej rodziny. Suknia biała, długa, z welonem. Nie rozumiem, czemu miałabym sobie odmawiać pięknej sukni tylko dlatego, że nie będzie wesela
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:51   #127
nokszon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 58
Dot.: Przyjęcie weselne

My mamy ślub konkordatowy i ja też mam normalną suknie ślubną, nawet nie przeszło mi to przez myśl, że jeżeli nie robimy wesela to nie mogę pozwolić sobie na swoją suknie marzeń
Ja wychodze z założenia ze to mój dzień i będzie taki, jaki sobie wymarzyłam, z piękną suknią, w przytulnym kościółku w gronie najbliższych
ps. za miesiąc będe mężatką
nokszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 16:12   #128
moniaobcy
Raczkowanie
 
Avatar moniaobcy
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sprzed komputera w BB, czasem Krk
Wiadomości: 130
Dot.: Przyjęcie weselne

Hej!
Ja z moim TŻ chcemy też zrobić obiad weselny w Krakowie, ale jesteśmy kompletnie zieloni w tej kwestii. Planujemy do 50-60 osób (najbliższa rodzina + najbliżsi znajomi). Ślub będzie w centrum i fajnie by było, jakby też w okolicach rynku była jakaś restauracja. Zastanawiamy się nad restauracją "Wesele" ale jeszcze tam nie byliśmy, a jacyś znajomi tam mieli i mówili, że jest ok.
Możecie coś doradzić studentce, która zamiast się uczyć przegląda forum?
moniaobcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 03:42   #129
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Przyjęcie weselne

je jestem w trakcie planowania takiego przyjęcia. ślub chcemy brać w maju 2013.
mam mnóstwo wątpliwości co do zaplanowania takiego przyjęcia. po pierwsze nigdy na takim nie byłam i nie wiem jak to wszystko zorganizować

zaprosimy około 50 osób. przyjęcie chcemy zorganizować w takim miejscu, żeby od razu był nocleg, myślę że będzie to wygodne dla gości i nie będzie ograniczeń co do długości imprezy (a przynajmniej tak mi się wydaje że w restauracji hotelowej to żadna różnica)

największy problem mam z wyborem muzyki: brać DJ czy puszczać muzykę z płyt?
chcę żeby były tańce żeby po prostu nie było drętwo i goście nie nudzili się wyczekując końca imprezy. nie chcę ani oczepin ani żadnych weselnych zabaw, po prostu same tańczące pary

boję się że bez osoby prowadzącej goście nie będą chętni do tańczenia, nawet jeśli my będziemy tańczyć

dziewczyny proszę opowiedzcie o swoich doświadczeniach z takich imprez

nigdy nie byłam na weselu prowadzonym przez DJ i nie mam pojęcia jak to wygląda
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 06:23   #130
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Przyjęcie weselne

osobiście bym wybrała DJ niż muzykę z płyty. Zawsze taki DJ może rozruszać ludzi
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 12:17   #131
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Przyjęcie weselne

Nokszon ja za 6 dni mam takie swoje przyjęcie na 40 osób - od 16:00 do 23 lub 0:00 ale będzie też DJ, bo nie chce mi się latać i ustawiać muzyki albo martwić czy głośniki się nie popsują czy lapek. Będzie pierwszy taniec, a potem hulaj dusza - po pierwsze to my zamierzamy obtańcować wszystkich wujków i ciotki, a czy goście po tym zaczną się bawić to już ich brocha, przecież ja nikogo nie zmuszę

na wstępie też będzie odczytany regulamin przyjęcia, także już będzie moment na rozluźnienie

też nie lubię wielkich wesel, nienawidzę oczepin i tych wszystkich zabaw więc z DJem ustawiliśmy się w ten sposób, że będzie pierwszy taniec, a dalej niech się dzieje wola nieba i niech On sam wyczuje przy jakiej muzyce ludzie się bawią (stawiamy na klasyczne przeboje lat 80tych polskie i zagraniczne)

mam nadzieję, że będzie fajnie, jak nie to trudno dla mnie i tak najważniejsza jest sam sakrament, reszta minie, a potem 2 tygodniowy urlop nad morzem więc nie będę miała czasu rozkminiać
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 15:10   #132
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Przyjęcie weselne

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
Nokszon ja za 6 dni mam takie swoje przyjęcie na 40 osób - od 16:00 do 23 lub 0:00 ale będzie też DJ, bo nie chce mi się latać i ustawiać muzyki albo martwić czy głośniki się nie popsują czy lapek. Będzie pierwszy taniec, a potem hulaj dusza - po pierwsze to my zamierzamy obtańcować wszystkich wujków i ciotki, a czy goście po tym zaczną się bawić to już ich brocha, przecież ja nikogo nie zmuszę

na wstępie też będzie odczytany regulamin przyjęcia, także już będzie moment na rozluźnienie

też nie lubię wielkich wesel, nienawidzę oczepin i tych wszystkich zabaw więc z DJem ustawiliśmy się w ten sposób, że będzie pierwszy taniec, a dalej niech się dzieje wola nieba i niech On sam wyczuje przy jakiej muzyce ludzie się bawią (stawiamy na klasyczne przeboje lat 80tych polskie i zagraniczne)

mam nadzieję, że będzie fajnie, jak nie to trudno dla mnie i tak najważniejsza jest sam sakrament, reszta minie, a potem 2 tygodniowy urlop nad morzem więc nie będę miała czasu rozkminiać
napisz koniecznie wrażenia po przyjęciu
przyszłe panny młode będą wdzięczne za rady organizacyjne, co wyszło super a czego unikać
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 19:08   #133
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Przyjęcie weselne

Ja miałam takie przyjęcie! od 14;00 do 21:00. Wyszło super, bo mamy świetnych przyjaciół, których zagnaliśmy do roboty

Nasze przyjęcie miało program. Zaczęliśmy od tradycyjnego powitania chlebem i solą, później z każdym z gości tym chlebem się przełamaliśmy (a chlebuś taki niczego sobie! z pół metra średnicy). Następnie konsumpcja, a po obiedzie zaproszenie na pierwszy taniec. potańcowaliśmy sobie w kółeczku z gości, po tańcu wjechał tort. Zaraz po torcie miał swoje mini show przyjaciel magik, którego wszyscy pokochali. Dostawałam wiele propozycji pracy i matrymonialnych do przekazania mu, a moja mama postanowiła go adoptować Po skończonych sztuczkach goście zostali zaproszeni do mniejszej salki na koktajl party. Magik nadal robił sztuczki, ale już krążąc między goścmi,a w tym czasie ruszyło karaoke - kolejny hicior. trwało bite 5h non stop. Śpiewali starzy, młodzi, babcie, ciocie, wujki, znajomi, śpiewający, fałszujący. Bosko się bawili. Podczas karaoke w obieg ruszyła księga gości. Efekt był taki, że wszyscy się wpisali, mamy niepowtarzalną i bezcenną pamiątkę i mnóstwo swoich karykatur wyrysowanych w niej Na sam sam koniec znowu zebraliśmy gości w jednej salce, podziękowaliśmy wszystkim zaangażowanym, odtańczyliśmy wszyscy TO JUŻ JEST KONIEC, wielki przytulas i do domciu

Wszyscy byli zachwyceni formułą imprezy, bawili się bosko, spłynęło do nas mnóstwo podziękowań i gratulacji za tak udaną zabawę. Nam też się straszliwie podobało, więc polecam, polecam

Edytowane przez Gajaa
Czas edycji: 2012-06-18 o 19:10
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 20:35   #134
panna_lilla
Raczkowanie
 
Avatar panna_lilla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 37
Dot.: Przyjęcie weselne

Super, w końcu dokopałam się do odpowiedniego wątku
Napiszę tu jeszcze raz.
Rozważamy zorganizowanie przyjęcia weselnego na ok. 30 osób lub "standardowego" wesela na ok. 50 osób. Najśmieszniejsze jest to, że być może będziemy mieć przyjęcie weselne, a żadne z nas na takim nie było. Oboje lubimy wesela - może nie wszystkie zabawy weselne, ale po za tym formuła weselna nam odpowiada. Za przyjęciem weselnym przemawiają środki, którymi dysponujemy, a nie mamy zamiaru brać kredytu na sfinansowanie imprezy. Jednak tu pojawia się obawa, że na przyjęciu będzie drętwo. Kilka osób w wątku pisząc o uczestnictwie w takich przyjęciach tylko potwierdziło moje obawy. Chciała bym miło spędzić czas w najważniejszym dniu swojego życia. Moja rodzina raczej nie jest z tych zabawowo - tańczących. A zmuszać też nikogo nie ma sensu, bo to już nie będzie zabawa. Średnia wieku 50 - 60.
Jak tu znaleźć złoty środek?
panna_lilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:58   #135
nokszon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 58
Dot.: Przyjęcie weselne

Hej dziewczyny,
Długo tutaj nie zaglądałam, a już po moim przyjęciu jest już ponda rok
Wrażenia super, zrobiliśmy takie przyjęcie jakie chcieliśmy i jestem pewna, że gdybym miała zrobić jeszcze raz to dokładnie by tak samo wyglądało. No, może zmieniłabym lokal, bo w trakcie przyjęcia doszło do paru niemiłych sytuacji, ale to wiadomo, że wszystkiego przewidzieć się nie da.
Ale od początku... Ślub był na 15, trwał krótko bo niecałe pół godziny. Po ślubie o 16 w restauracji jak już wszyscy goście przybyli był szampan i goście rozsiedli się na swoich wcześniej wyznaczonych miejscach. W sumie był 3 ciepłe posiłki, nie było tańców. Leciała muzyka ale nie za głośny żeby można było w spokoju porozmawiać z rodzinką. Ok 21 jak dobrze pamiętam był tort i po 22 goście zaczęli się rozchodzić. W sumie przyjęcie trwało do 12 jak wyszli ostatni goście. Nie wiem czy wszyscy byli zadowoleni, ale większość była ponieważ sami nam dziękowali za świetna atmosferę oraz mówili że do tej pory nie byli na takim weselu i byli mile zaskoczeni
Najważniejsze że jesteśmy my zadowoleni i szczęśliwi nie ma co oglądać się za ciotki i wujków i robić wesela pod ich zachcianki i przyzwyczajenia Pozdrawiam,
Ps. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania zapraszam na priv.
nokszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 18:44   #136
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Przyjęcie weselne

Drogie Wizażanki,
Chcę trochę odświeżyć wątek. Otóż mam pytanie. Czy przyjęcia weselne zazwyczaj trwają od 16 do 22 ? Z tego co czytam większości tak piszecie. A ja wolałabym, aby godziny oscylowały wokół 20.00 - 2.00. Nie wiem czy tak się praktykuje?
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 10:00   #137
leespoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Przyjęcie weselne

Cytat:
Napisane przez Lady M Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,
Chcę trochę odświeżyć wątek. Otóż mam pytanie. Czy przyjęcia weselne zazwyczaj trwają od 16 do 22 ? Z tego co czytam większości tak piszecie. A ja wolałabym, aby godziny oscylowały wokół 20.00 - 2.00. Nie wiem czy tak się praktykuje?
Hmm moim zdaniem to kwestia dogadania sie z wlascicielem lokalu, w ktorym organizujecie przyjecie, nasze np. trwalo od 19.00 do bodajrze 4.00- 5.00 rano
leespoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:04   #138
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Przyjęcie weselne

Podłączę się pod wątek z czystej ciekawości - nie chcę zakładać nowego, bo ślubu jeszcze nie planuję, ale chciałabym po prostu wiedzieć na przyszłość, jak ludzie na to patrzą ;D

Jak się zapatrujecie na ślub cywilny bez żadnego wesela, obiadu weselnego, przyjęcia, kawy i ciasta? Mówię o przypadku, w którym wszyscy albo prawie wszyscy zaproszeni goście mieszkają w promieniu 30-40 km od Młodych.
Marzę o takim ślubie i TŻ też, ale nie chciałabym nikogo urazić taką zagrywką
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 23:05   #139
moniaobcy
Raczkowanie
 
Avatar moniaobcy
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sprzed komputera w BB, czasem Krk
Wiadomości: 130
Dot.: Przyjęcie weselne

Wydaje mi się, że ślub cywilny przez swoją formę mniej hmm... taką hurra to brak wesela nie będzie problemem czy przyjęcia jakiegoś.
Ale wydaje mi się, że takie nic a nic mogłoby rozczarować rodzinę. Ślub to też okazja, żeby się wszyscy spotkali. Następna taka impreza to pogrzeb i stypa, więc może przemyślcie np. sam obiad i lody, jakieś 2 godz w restauracji czy coś.
Ja sama nie miałam typowego wesela, tylko z obiadu weselnego zrobiło nam się prawie wesele - bez wodzireja, djem był kolega (muzykę nawet sami dobieraliśmy). Było spontanicznie, dość kameralnie (50 osób) i razem bawiliśmy się od ok. 17,30 do prawie 3 w nocy.
Zatem może warto przemyśleć chociaż małe coś, może tylko w gronie tej najnajnajbliższej rodziny?
moniaobcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 07:07   #140
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Przyjęcie weselne

Moja rodzina spotyka się 3-4 razy w roku, więc nie byłoby problemu, a TŻ już dawno zaznaczył, że zaprosiłby tylko kilka wybranych osób ze swojej rodziny, więc wolałabym uniknąć sytuacji, kiedy z mojej strony jest 20 osób (bo mniej więcej tyle to najbliższa rodzina), a u niego 5. Nie wie nawet, czy zaprosi na ślub własną matkę (ojca na pewno by nie było), także obawiam się, że trochę głupio by to wyglądało podczas obiadu i mogłoby zrodzić niepotrzebne pytania.

No i jeszcze kwestia kasy - jedynymi osobami, które mogłyby to sfinansować, są moi rodzice, a nie chciałabym ich o to prosić. Nas raczej nie będzie na to stać.
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:24   #141
Maroonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 162
Dot.: Przyjęcie weselne

Hej dziewczyny! czy miala ktoras przyjecie weselne zorganizowane w ogrodzie?
Maroonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 10:57   #142
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Przyjęcie weselne

Cytat:
Napisane przez Maroonka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! czy miala ktoras przyjecie weselne zorganizowane w ogrodzie?
Od razu mówię, że nie miałam takiego przyjęcia.
Ślub dopiero w przyszłym roku, ale kiedyś miałam straszną ochotę zorganizować wesele pod namiotem na podwórku mojej przyszłej teściowej. Niestety pomysł padł z kilku powodów.

Po pierwsze - po zliczeniu gości wyszło nam niecałe 40 osób więc zdecydowaliśmy się na małe przyjęcie od mniej więcej 17 do 22.

Po drugie - wyszukałam firmy wynajmujące namioty i koszt mnie powalił. Teraz chyba powoli wraca moda na tego typu przyjęcia więc się cenią.

Po trzecie - bałam się nalotu komarów i innych owadów a nie ma nic przyjemnego w siedzeniu i oganianiu się od tego paskudztwa. Na wszelakich grillach przetestowałam różne odstraszacze komarów i niestety ich działanie mnie nie zadowoliło. Chyba żeby na wejściu dawać gościom Autan w sprayu do popsikania się ;-)

Po czwarte - burze i grad. W tej chwili w Polsce klimat nam trochę zwariował i nie wiadomo kiedy może rozszaleć się burza i jak to wszystko może się zakończyć. Bałam się kłopotów z prądem. Wynajęcie agregatu prądotwórczego też sporo kosztuje.

No i po piąte - zaplecze techniczne. Nie potrafiłabym zapewnić obsłudze cateringu wystarczającej ilości kuchenek itp a wynajęcie tego to dodatkowe koszty.

Dla spokoju sumienia i ograniczenia i tak wielkiego stresu zdecydowaliśmy się na małe przyjęcie w restauracji.

A gdzie miałoby się odbyć Twoje wesele? Pod namiotem u kogoś w ogrodzie czy przy restauracji?
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 16:50   #143
kasi87a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4
Dot.: Przyjęcie weselne

Witajcie
Własnie takiego wątku szukałam Zabieram się powoli za zorganizowanie takiego przyjęcia w restauracji na razie robię rozeznanie w terenie gdzie by było najlepiej i najważniejsze gdzie dobre jedzonko.
Będzie to ślub kościelny a pozniej przyjęcie dla 30 osób rodzice dziadkowie rodzeństwo chrzestni i świadkowie marzy mi sie poniedziałek wielkanocny ale zobaczymy jak na to restauracja i czy w kościele nie będzie problemów.
Na razie czekają nas nauki weekendowe w listopadzie zaraz na poczatku grudnia pojdziemy spisac protokół by we święta zaprosić gości bedzie ku temu świetna okazja a sie nie najeździmy heh

Powiem wam że tak mnie cieszy ta opcja Wszystko sobie sami załatwimy bedzie piekna msza a o impreze sie nie martwie i pewnie szybko sie rozejda goscie na 30 osób jest 7 dzieci w tym nasza córa więc myślę koło 22 będzie juz po co mnie bardzo cieszy bo chciałabym sie nacieszyc tym dniem jeszcze sam na sam z moim małżonkiem
kasi87a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 02:20   #144
Maroonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 162
Dot.: Przyjęcie weselne

KrwawaMary86, masz racje bardzo ciezko zorganizowac takie przyjecie weselne. W naszym kraju niestety pogoda jest zmienna i mimo tego, ze planuje slub w sierpniu obawiam sie czy nie bedzie wtedy np burzy myslalam o przyjeciu w ogrodzie przy restauracji, podobno oni wszystko zalatwiaja. Sama nie wiem, musze zobaczyc jak to wyglada na zywo narazie robie tylko rozeznanie czy ktoras z Was moze miala takie wesele


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maroonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 15:43   #145
Zossia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 50
Dot.: Przyjęcie weselne

Ja byłam na takim przyjęciu, to było na wsi u kuzynki . Chyba najlepsza impreza na jakiej byłam
Zossia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 11:21   #146
Maroonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 162
Dot.: Przyjęcie weselne

Czy byly rowniez tance?czy tylko obiad na swiezym powietrzu?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maroonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 21:02   #147
Ikatasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Przyjęcie weselne

Właśnie planuje takie przyjęcie weselne, tylko najbliższe grono, bez ciotek krytykantek i innych przymusowych gości, około 30 osób. Pyszne jedznie w resteuracji a nie rosół i schabowy (ciotki by tego nie przeżyly), bez disco polo i tandentych zabaw. Aż sama jestem ciekawa jak to wyjdzie, ale mam do pomocy konsultantke ślubną, więc na pewno będzie pięknie.
Ikatasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 06:59   #148
Maroonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 162
Dot.: Przyjęcie weselne

A czy planujesz jakies tance?Ja rowniez chcialam przyjecie/kolacje tylko dla najblizszej rodziny bez wesela, poniewaz nie lubie ale zastanawialam sie nad tancami, dlatego pytam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maroonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:48   #149
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: Przyjęcie weselne

Byłam na takim małym przyjęciu weselnym bez muzyki, coś tylko chyba w tle leciało i powiem, że było strasznie słabo. Wszyscy się po pewnym czasie nudzili, nie było po prostu co ze sobą zrobić. Osobiście nie polecam.
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 18:09   #150
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Przyjęcie weselne

No tak bez tancow to faktycznie stypa chyba ze tylko obiad i ciasto i do domu bez przeciagania te 3godz tyle mozna wysiedziec na tylku

Wysłane z mojego PAP4040_DUO przy użyciu Tapatalka
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 16:22:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.