Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 09:26   #3001
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

A ja mam już wybraną sukienkę W przyszłym tygodniu idę podpisywać umową i niedługo będzie szycie
http://i57.tinypic.com/2ep6981.jpg
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.

Edytowane przez Agnessssa
Czas edycji: 2014-03-01 o 09:28
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 09:46   #3002
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
A ja mam już wybraną sukienkę W przyszłym tygodniu idę podpisywać umową i niedługo będzie szycie
http://i57.tinypic.com/2ep6981.jpg
Piękna sukienka!

Ja ciągle miotam się między kolorem przewodnim tzn. chciałabym połączyć seledynowy z pudrowym różem Jak myślicie mieszanka wybuchowa czy przejdzie?
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 12:49   #3003
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
uuu byłam na stronie i lokal faktycznie robi wrażnie! a wiesz moze jak tam cenowo wygląda sytuacja?

Dziewczyny, coś jeszcze w stronę chełma, ew. piask, niezbyt daleko od lublina/
za Piaskami w stronę Chełma to byłam tylko w Pełczynie, ale nie wiem jak się nazywa ten lokal, dość ładne otoczenie, jedzenie w porządku i w Biskupicach w lokalu niedaleko kościoła. Tam generalnie jest bar, ale tyłu była sala i jeszcze dostawiony namiot. Trochę tam było ciasno bo było sporo ludzi, ale dało się wytrzymać Fajna sprawa bo mieli barmana i robił drinki
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 15:50   #3004
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, jaka firma w Lublinie (albo okolicach) kręci teledyski ślubne cyfrówkami i jest elastyczna w pakietach (chcemy podziękowania dla rodziców i teledysk ślubny).

Może być z dopiero rozpoczynających karierę operatorską
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 18:46   #3005
Mirelka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaka firma w Lublinie (albo okolicach) kręci teledyski ślubne cyfrówkami i jest elastyczna w pakietach (chcemy podziękowania dla rodziców i teledysk ślubny).

Może być z dopiero rozpoczynających karierę operatorską
Liana my mamy http://www.adimstudio.pl/?page_id=12 spotkaliśmy się z kamerzystą (z polecenia od znajomego kamerzysty) fajnie poopowiadał i powinno być git
Mirelka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 11:18   #3006
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Mirelka, bardzo Ci dziękuję za tego linka, filmiki są piękne!! zazdroszczę, że będziesz miała taką pamiątkę. Napisałam do nich maila i zobaczymy, ale przecież ślub już w maju więc może nie być terminu.. no chyba że na maj 2015 obudziłam się za późno, że jednak chyba chcę mieć jakiś film z tego dnia
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 11:40   #3007
Mirelka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

proszę bardzo maj to jeszcze chyba nie taki bardzo sezon to może się uda trzymam kciuki
Mirelka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 21:24   #3008
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
za Piaskami w stronę Chełma to byłam tylko w Pełczynie, ale nie wiem jak się nazywa ten lokal, dość ładne otoczenie, jedzenie w porządku i w Biskupicach w lokalu niedaleko kościoła. Tam generalnie jest bar, ale tyłu była sala i jeszcze dostawiony namiot. Trochę tam było ciasno bo było sporo ludzi, ale dało się wytrzymać Fajna sprawa bo mieli barmana i robił drinki
No właśnie Pełczyn byłby idealny ale słyszałam, że jest tam niedobre jedzenie... bo mówimy o tym zajeździe, tak?

Natomiast biskupice sprawdzę dzięki za cynk! te drinki super sprawa
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 22:31   #3009
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, mam na oku trzy sukienki. Wszystkie byłby w kolorze ivory i miałyby dekolt w kształcie serduszka. Co o nich myślicie? Mnie chyba podoba się najbardziej ta ostatnia, moja przyszła teściowa była ze mną na mierzeniu i te stwierdziła, że chyba pasuje ona do mnie najbardziej.
P.S: Modelka ma cudną fryzurę, myślicie że z cienkich, ale dość długich włosów fryzjer mi coś takiego wyczaruje? Kogo w Lublinie polecacie, jeśli chodzi o fryzurki ślubne? Słyszałam o Brzyskim, ale podobno ciężko się dostać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg elle gloria 17758.jpg (36,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elle.jpg (36,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scarabeo 11799.jpg (57,2 KB, 77 załadowań)
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 07:12   #3010
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
No właśnie Pełczyn byłby idealny ale słyszałam, że jest tam niedobre jedzenie... bo mówimy o tym zajeździe, tak?

Natomiast biskupice sprawdzę dzięki za cynk! te drinki super sprawa
Ja mam wesele właśnie w Pełczynie. Co do jedzenia, przed zamówieniem oczywiście Tż zasięgnął języka wśród znajomych i wśród znajomych rodziców (pochodzi z okolic). Zdanie raczej pozytywne, choć wiadomo każdemu może się coś nie spodobać Ja dopiero wypowiem się po swoim czyli w sierpniu.

didi9 mi się podoba 3 opcja!
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 08:59   #3011
www116
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 46
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

didi9 mi również najbardziej podoba się trzecia
www116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 15:51   #3012
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
No właśnie Pełczyn byłby idealny ale słyszałam, że jest tam niedobre jedzenie... bo mówimy o tym zajeździe, tak?

Natomiast biskupice sprawdzę dzięki za cynk! te drinki super sprawa

Aż sprawdziłam nazwę. Ten w Pełczynie to Zajazd Regionalny.
Co do jedzenia, to nie pamiętam za bardzo bo tam byłam w 2012 roku.
Szczególnie w pamięć nie zapadło, znaczy nie było super dobre, ale nie było też złe. Chociaż ilość chyba na kolana nie powalała.
W Biskupicach chyba ciut lepiej, wydaje mi się ze jedzenia było dość, smakowo chyba nie najgorzej. Byłam tam za to kiedyś na pizzy, jest bardzo dobra

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam na oku trzy sukienki. Wszystkie byłby w kolorze ivory i miałyby dekolt w kształcie serduszka. Co o nich myślicie? Mnie chyba podoba się najbardziej ta ostatnia, moja przyszła teściowa była ze mną na mierzeniu i te stwierdziła, że chyba pasuje ona do mnie najbardziej.
P.S: Modelka ma cudną fryzurę, myślicie że z cienkich, ale dość długich włosów fryzjer mi coś takiego wyczaruje? Kogo w Lublinie polecacie, jeśli chodzi o fryzurki ślubne? Słyszałam o Brzyskim, ale podobno ciężko się dostać...

jak dla mnie 2 najładniejsza 3 też może być, ale pierwsza mnie się nie podoba. Ale każda z nas jest inna i każdej się podoba co innego, także się nie sugeruj
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 18:45   #3013
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cześć dziewczyny,

Gdzie polecacie szyć sukienkę w Lublinie?

Edytowane przez frezja123
Czas edycji: 2014-03-06 o 15:37
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 09:57   #3014
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Gdzie polecacie szyć sukienkę w Lublinie?

Byłam w kilku miejsach, ceny mniej więcej te same, oprócz kilku, które się wyłamały
Moja sukienka jest prosta, załączam zdjęcie. Mniej więcej koszt to 1tys zł, natomiast jedna pani zaproponowała tylko 500 , co mnie zdziwiło, bo przecież materiały więcej kosztują (swoją drogą zna ją ktoś? jej sklep mieści się tutaj : http ://goo. gl/maps/11Ka2 usuńcie spacje) no i były panie, które proponowały nawet 1,7tyś w górę za tak prostą sukienkę

Zastanawiam się, czy jest sens rozważać szycie u tej pani, za 500zł na wodopojnej. Jeśli ktoś zna tą pracownie to może mi podpowie?

Bardzo mi się podobało na Narutowicza w "Sukniach miłosnych" i "Filipinka".

Polećcie mi coś Będę wdzięczna.

PS - czy przy szyciu powinnam podpisywać jakieś umowy? Żeby mnie ktoś nie oszukał ...

edit - zapomniałam załączyć zdjęcia
Nie znam tych salonów, ale mogę Ci polecić krawcową, u której szyłam już kilka sukienek (na studniówkę i kiedy byłam świadkiem na ślubie) i miałam szyć suknię ślubną w zeszłym roku, ale niespodziewanie znalazłam jednak gotowy model. Mogę Ci przesłać namiary na priv
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 14:30   #3015
Agus1988
Raczkowanie
 
Avatar Agus1988
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Mam pytanko: czy któraś z Was będzie wynajmowała busa lub autokar, by umożliwić transport gości ze ślubu na wesele i ewentualnie po weselu? Bo my musimy coś wynająć, tylko kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać... może polecacie jakieś firmy transportowe z Lublina? BP TOUR odpada... -cena okazała się zaporowa...
__________________
05.10.2007
14.02.2008
06.04.2013
07.06.2014
Agus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 15:34   #3016
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam na oku trzy sukienki. Wszystkie byłby w kolorze ivory i miałyby dekolt w kształcie serduszka. Co o nich myślicie? Mnie chyba podoba się najbardziej ta ostatnia, moja przyszła teściowa była ze mną na mierzeniu i te stwierdziła, że chyba pasuje ona do mnie najbardziej.
P.S: Modelka ma cudną fryzurę, myślicie że z cienkich, ale dość długich włosów fryzjer mi coś takiego wyczaruje? Kogo w Lublinie polecacie, jeśli chodzi o fryzurki ślubne? Słyszałam o Brzyskim, ale podobno ciężko się dostać...
A na kiedy zaplanowałaś zamążpójście? Na pewno Irenka Bzdoń od Karola Brzyskiego jest super ale tu naprawdę wcześnie trzeba się umawiać. Ja osobiście umawiałam się do niej na 6 mcy przed ślubem. Ponoć dobra jest też Pani Agnieszka z salonu MMDesign Magdalena Masztalerczuk-Dyszewska. Co do sukni to zaczęłam oglądać od Twojej ostatniej propozycji i pomyślałam, ze super kiecka ale muszę przyznać, ze wszytkie trzy mi się w sumie podobają, choć ta pierwsza chyba najmniej.
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 15:45   #3017
Mirelka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Agus1988 Pokaż wiadomość
Mam pytanko: czy któraś z Was będzie wynajmowała busa lub autokar, by umożliwić transport gości ze ślubu na wesele i ewentualnie po weselu? Bo my musimy coś wynająć, tylko kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać... może polecacie jakieś firmy transportowe z Lublina? BP TOUR odpada... -cena okazała się zaporowa...
Aguś popieram pytanie ja własnie zastanawiałam się nad BP, ale widzę że już chyba odpada zdradz jaka cena?
Mirelka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 18:53   #3018
Agus1988
Raczkowanie
 
Avatar Agus1988
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mirelka23 Pokaż wiadomość
Aguś popieram pytanie ja własnie zastanawiałam się nad BP, ale widzę że już chyba odpada zdradz jaka cena?
Priv
__________________
05.10.2007
14.02.2008
06.04.2013
07.06.2014
Agus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 19:20   #3019
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, a możecie mi powiedzieć co powinno być zawarte w umowie o szycie sukienki?

Już wybrałam krawcową, ale muszę wiedzieć, żeby nie dać się zrobić w bambuko ...
Ktoś ma może jakiś wzór, albo może mi któraś z Was słowami opisze co tam ma być?
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 15:18   #3020
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
Ja mam wesele właśnie w Pełczynie. Co do jedzenia, przed zamówieniem oczywiście Tż zasięgnął języka wśród znajomych i wśród znajomych rodziców (pochodzi z okolic). Zdanie raczej pozytywne, choć wiadomo każdemu może się coś nie spodobać Ja dopiero wypowiem się po swoim czyli w sierpniu.

didi9 mi się podoba 3 opcja!
ooo no to koniecznie daj znac! a cena jaka? na ile osób robicie wesele?

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Aż sprawdziłam nazwę. Ten w Pełczynie to Zajazd Regionalny.
Co do jedzenia, to nie pamiętam za bardzo bo tam byłam w 2012 roku.
Szczególnie w pamięć nie zapadło, znaczy nie było super dobre, ale nie było też złe. Chociaż ilość chyba na kolana nie powalała.
W Biskupicach chyba ciut lepiej, wydaje mi się ze jedzenia było dość, smakowo chyba nie najgorzej. Byłam tam za to kiedyś na pizzy, jest bardzo dobra

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------




jak dla mnie 2 najładniejsza 3 też może być, ale pierwsza mnie się nie podoba. Ale każda z nas jest inna i każdej się podoba co innego, także się nie sugeruj
A pamietasz moze jak sie nazywa ten lokal w biskupicach?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 17:18   #3021
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
ooo no to koniecznie daj znac! a cena jaka? na ile osób robicie wesele?



A pamietasz moze jak sie nazywa ten lokal w biskupicach?

google wiedzą wszystko huba pub, jakkolwiek by to brzmiało :
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 17:30   #3022
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

nikt mi nie odpisze co do umowy o suknie?? jak powinna wyglądać?
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 19:51   #3023
maueczarne
Raczkowanie
 
Avatar maueczarne
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 356
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
nikt mi nie odpisze co do umowy o suknie?? jak powinna wyglądać?
Powinna zawierać dane firmy, Twoje dane, nazwę sukienki lub informacje dotyczące jej wyglądu, można dołączyć zdjęcie. Cena sukienki, cena zostawionego zadatku, data odbioru sukni, tel. kontaktowy.
__________________
My eyes are green cause I eat a lot of vegetables.
maueczarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:30   #3024
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam na oku trzy sukienki. Wszystkie byłby w kolorze ivory i miałyby dekolt w kształcie serduszka. Co o nich myślicie? Mnie chyba podoba się najbardziej ta ostatnia, moja przyszła teściowa była ze mną na mierzeniu i te stwierdziła, że chyba pasuje ona do mnie najbardziej.
P.S: Modelka ma cudną fryzurę, myślicie że z cienkich, ale dość długich włosów fryzjer mi coś takiego wyczaruje? Kogo w Lublinie polecacie, jeśli chodzi o fryzurki ślubne? Słyszałam o Brzyskim, ale podobno ciężko się dostać...
Cześć! Biorę ślub za rok w czerwcu, i też słyszałam o Brzyskim i mam zamiar właśnie pójść do niego. Skoro ciężko się dostać, to będę już pół roku przed próbować.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_agnieszka Pokaż wiadomość
Witam! Od jakiegoś czasu czytam Wasze posty i postanowiłam napisać coś o sobie. I prosić o rady. Ślub już za chwilę, bo w maju.
- sala: Dworek Arkadia w Piotrowicach;
- suknia kupiona w Demi. Zakochałam się w sukni Gatorry , jednak mam za szerokie biodra... Ogólnie, tylko tam podobały mi się suknie i zdecydowałam się na Nablę.
-ciasto od Tadka,
-kwiaty: pracownia Futura,
-fotograf i kamerzysta jest,
-zespół Fraglesi.

Ale. Nie mam umówionego fryzjera i makijażu. Nie mam też tortu. Co powiecie o tortach Igi Sarzyńskiej? Chciałabym zorganizować coś w rodzaju słodkiego bufetu i w związku z tym, czy wiecie gdzie dostanę jakieś ładne babeczki, ciasteczka itp?
Poza tym, czy wiecie coś o wyżej wymienionych, już zaklepanych przeze mnie? Można powiedzieć, że wszystko wzięłam w ciemno
Łaaał super, gratuluję ja też mam Fraglesów! Na pewno babeczki dostaniesz w muffiniarni Katie's na Bernardyńskiej, nie wiem jak cenowo.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:16   #3025
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

także proszę o informację na temat fryzjerki i makijażu, oraz na ile przed ślubem trzeba się umawiać
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 06:28   #3026
Mirelka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Panipuchatkowa jeśli chodzi o K. Brzyskiego to ja byłam pół roku przed i prawie mnie wyśmiali że tak póżno;P wesele mam w sierpniu byłam na początku lutego Powiedzieli mi że nawet w październiku trzeba było przyjść;P
Mirelka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 08:11   #3027
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Cześć! Biorę ślub za rok w czerwcu, i też słyszałam o Brzyskim i mam zamiar właśnie pójść do niego. Skoro ciężko się dostać, to będę już pół roku przed próbować.

Pół roku? Chyba trochę za późno, zwłaszcza jak fryzjer czy makijażystka są oblegani...
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:16   #3028
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
google wiedzą wszystko huba pub, jakkolwiek by to brzmiało :
no na zdjeciach to ta huba najlepiej nie wygląda trzeba by sie tam chyba przejechać i zobaczyć 'na zywo" ....
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 20:09   #3029
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Nikt nie zna dobrej makijażystki / fryzjerki w Lublinie??
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 09:33   #3030
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Nikt nie zna dobrej makijażystki / fryzjerki w Lublinie??
Ale jest wielu dobrych fryzjerów i makijażystów w Lublinie. Nawet w tym wątku niejednokrotnie się przewijały nazwiska.

Ja mogę polecić:
- panią Aldonę z salonu Hair Style na Krakowskim naprzeciwko Sądu Okręgowego
- salon COCO na Kaskadowej, a tam p. Renatkę i Monikę
- p. Monikę z salonu na rogu Wieniawskiej/Jasnej
- większość pań z salonu Anny Hołoty na Bursztynowej

więcej nie wiem, bo nie lubię upięć i koków. Każdemu pasuje co innego. Dużo PM uważa, że dobry fryzjer to taki, który utworzy im trwałą konstrukcję na głowie i żeby była ładna "z tyłu". A ja muszę być ładna z przodu i mieć naturalny look Ja czeszę się u Irenki Bzdoń, ale nie byłam jeszcze na próbnej więc nie wiem jak wyjdzie.

Makijaż:
- Ola Szymanek / mnie będzie malowała/
- Marta Butryn
- Aneta Błaszczak z Make UP Place
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.