Poważny kryzys - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 20:19   #1
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494

Poważny kryzys


Hej. Piszę tutaj po części żeby się wyżalić, po części żeby zapytać się was o zdanie
Jestem z moim TŻ ponad 2 lata. Zawsze wszystko super się układało, były drobne kłótnie ale zawsze szybko dawaliśmy radę. Spędzaliśmy ze sobą każdy weekend(studiuję od tego roku w innym mieście), ogółnie zależało nam na sobie i nie miałam na co narzekać.
Problem pojawił się miesiąc temu. Zawiodłam i zdradziłam w pewien sposób mojego TŻ(nie chodzi o innego faceta). Od tego czasu jest źle. Obecnie TŻ stwierdził, że nie chodzi mu już o tamtą sytuacje, ale o to że ostatnio bardzo się zmieniłam, bardziej się o wszystko czepiam a nawet czasami go irytuję, że jest między nami jakoś dziwnie i nie czuje się dobrze. Twierdzi że mnie kocha i nie chce tak wszystkiego przekreślić, mówi że potrzeba czasu i może wszystko się ułoży, ale sam nie jest pewien.
Obecnie w tygodniu to ja szukam kontaktu, dzwonię, esemesuję. W weekedny spotykamy się rzadziej niż zwykle, jest właśnie jakoś dziwnie, TŻ ciągle jest smutny, mi zdarza się płakać. Jest zupełnie inaczej niż było. Może faktycznie się zmieniliśmy i oddalamy się od siebie ?
Bardzo go kocham, wiem że on mnie też ale nie możemy się ze sobą dogadać. Rozmawiamy o tym problemie, stwierdziliśmy że zobaczymy co będzie dalej i wtedy podejmiemy jakąś decyzje.
Dziewczyny, jak myślicie, da się jeszcze uratować nasz związek?
Myślałam żeby w tym tyg sie do niego nie odzywać, poczekać aż zrobi to pierwszy i ogólnie dać mu czas na przemyślenia.
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:24   #2
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Poważny kryzys

Ale jak ty go zdradziłas? Z kobietą?
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:31   #3
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Poważny kryzys

Cytat:
Napisane przez slaaave13 Pokaż wiadomość
Ale jak ty go zdradziłas? Z kobietą?
Zdrada nie oznacza koniecznie zdrady fizycznej
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:49   #4
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Poważny kryzys

Dopytaj dokładnie co konkretnie sie zmieniło w Twoim zachowaniu, co konkretnie mu przeszkadza. I czy faktycznie się zmieniłaś? Coś się stało? Masz stresy w szkole, ktos zmarł z rodziny, ktoś choruje?
Czy nadużyłaś jego zaufanie? Jeżeli tak to dlaczego, może masz jakieś wytłumaczenie.

może Wasz związek się wypalił?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:50   #5
justyna2014
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 47
Dot.: Poważny kryzys

Daj wam szanse. Mysle ze to chwilowy kryzys.. Jesli nie chcesz go stracic to cierpliwosci, on pewnie tez chce przemyslec, jeszcze wszystko sie ulozy
justyna2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:50   #6
ProstoZMostu
Raczkowanie
 
Avatar ProstoZMostu
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 84
Dot.: Poważny kryzys

koles chce zakonczyc zwiazek i szuka sobie pretekstu
ProstoZMostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 21:06   #7
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Poważny kryzys

Cytat:
Napisane przez ProstoZMostu Pokaż wiadomość
koles chce zakonczyc zwiazek i szuka sobie pretekstu
co do tego nie jestem pewna, rozmawiałam z nim o tym, dalej chce próbować.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Dopytaj dokładnie co konkretnie sie zmieniło w Twoim zachowaniu, co konkretnie mu przeszkadza. I czy faktycznie się zmieniłaś? Coś się stało? Masz stresy w szkole, ktos zmarł z rodziny, ktoś choruje?
Czy nadużyłaś jego zaufanie? Jeżeli tak to dlaczego, może masz jakieś wytłumaczenie.

może Wasz związek się wypalił?
szczerze nie wiem czy się zmieniłam, może jestem trochę bardziej zazdrosna ostatnimi czasy, kiedyś miałam bardziej luźne podejście do związków ale jakoś się to zmieniło, bez powodu w sumie
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 21:13   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Poważny kryzys

Cytat:
Napisane przez RoSa202 Pokaż wiadomość
Hej. Piszę tutaj po części żeby się wyżalić, po części żeby zapytać się was o zdanie
Jestem z moim TŻ ponad 2 lata. Zawsze wszystko super się układało, były drobne kłótnie ale zawsze szybko dawaliśmy radę. Spędzaliśmy ze sobą każdy weekend(studiuję od tego roku w innym mieście), ogółnie zależało nam na sobie i nie miałam na co narzekać.
Problem pojawił się miesiąc temu. Zawiodłam i zdradziłam w pewien sposób mojego TŻ(nie chodzi o innego faceta). Od tego czasu jest źle. Obecnie TŻ stwierdził, że nie chodzi mu już o tamtą sytuacje, ale o to że ostatnio bardzo się zmieniłam, bardziej się o wszystko czepiam a nawet czasami go irytuję, że jest między nami jakoś dziwnie i nie czuje się dobrze. Twierdzi że mnie kocha i nie chce tak wszystkiego przekreślić, mówi że potrzeba czasu i może wszystko się ułoży, ale sam nie jest pewien.
Obecnie w tygodniu to ja szukam kontaktu, dzwonię, esemesuję. W weekedny spotykamy się rzadziej niż zwykle, jest właśnie jakoś dziwnie, TŻ ciągle jest smutny, mi zdarza się płakać. Jest zupełnie inaczej niż było. Może faktycznie się zmieniliśmy i oddalamy się od siebie ?
Bardzo go kocham, wiem że on mnie też ale nie możemy się ze sobą dogadać. Rozmawiamy o tym problemie, stwierdziliśmy że zobaczymy co będzie dalej i wtedy podejmiemy jakąś decyzje.
Dziewczyny, jak myślicie, da się jeszcze uratować nasz związek?
Myślałam żeby w tym tyg sie do niego nie odzywać, poczekać aż zrobi to pierwszy i ogólnie dać mu czas na przemyślenia.
daj mu trochę luzu, niech pomyśli na spokojnie, czego chce od życia.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 21:48   #9
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Poważny kryzys

Cytat:
Napisane przez RoSa202 Pokaż wiadomość
co do tego nie jestem pewna, rozmawiałam z nim o tym, dalej chce próbować.

szczerze nie wiem czy się zmieniłam, może jestem trochę bardziej zazdrosna ostatnimi czasy, kiedyś miałam bardziej luźne podejście do związków ale jakoś się to zmieniło, bez powodu w sumie
Dopytaj sie o co dokładnie mu chodzi bo jeżeli Twoim zdaniem się nie zmieniłaś to albo czegos w sobie nie widzisz albo jak ktoś tu pisał on chce wymiksować się ze związku. Szuka powodu.
Czym ta zazdrość się przejawia, przeszukujesz mu kompa, gg, komórkę? możesz nad tym zapanować?

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2014-03-09 o 21:50 Powód: .
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 09:25   #10
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: Poważny kryzys

Zmieniłaś się powiadasz? Podchodzisz mniej luźno jesteś czepialska i ogólnie coś jest nie tak?
A nie zastanowiłaś się, że jeśli go "zdradziłaś" to mogłaś nadwyrężyć jego zaufanie , skrzywdzić i inne podobne? Z twojej wypowiedzi wychodzi, że to od twojej strony z jakiegoś powodu zaczęło się psuć. Nie boisz się czasem, że on może zrobić to samo co ty jemu? Odwaliłaś coś i nagle ty się zmieniasz na gorsze i dziwisz się facetowi, że jest jak zbity pies i się nie układa?
Jak dla mnie może mieć to źródło w tej twojej "zdradzie" (nie wiedząc co to było ani jak wyglądało ciężko jest oceniać bo to jak błądzenie po omacku) i jeszcze jesteś zła, że się psuje. Ty powinnaś nad tym teraz pracować i dać od siebie bardzo dużo, a nie stawać się jeszcze czepialską panną...

Poza tym czemu naskakujecie na tego faceta, możliwe, że chce się wymiksować bo wcale nie odpowiada mu to wszystko. To, że facet nie powie, że chodzi o tamtą sytuacje nie znaczy, że go to nie boli. Mogło go to do żywego dotknąć a i tak się nie przyzna. Kurde nie zawsze facet jest tym złym dziewczyny :/

Edytowane przez AshaiSun
Czas edycji: 2014-03-10 o 09:27
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 10:08   #11
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Poważny kryzys

Cytat:
Napisane przez AshaiSun Pokaż wiadomość
Zmieniłaś się powiadasz? Podchodzisz mniej luźno jesteś czepialska i ogólnie coś jest nie tak?
A nie zastanowiłaś się, że jeśli go "zdradziłaś" to mogłaś nadwyrężyć jego zaufanie , skrzywdzić i inne podobne? Z twojej wypowiedzi wychodzi, że to od twojej strony z jakiegoś powodu zaczęło się psuć. Nie boisz się czasem, że on może zrobić to samo co ty jemu? Odwaliłaś coś i nagle ty się zmieniasz na gorsze i dziwisz się facetowi, że jest jak zbity pies i się nie układa?
Jak dla mnie może mieć to źródło w tej twojej "zdradzie" (nie wiedząc co to było ani jak wyglądało ciężko jest oceniać bo to jak błądzenie po omacku) i jeszcze jesteś zła, że się psuje. Ty powinnaś nad tym teraz pracować i dać od siebie bardzo dużo, a nie stawać się jeszcze czepialską panną...

Poza tym czemu naskakujecie na tego faceta, możliwe, że chce się wymiksować bo wcale nie odpowiada mu to wszystko. To, że facet nie powie, że chodzi o tamtą sytuacje nie znaczy, że go to nie boli. Mogło go to do żywego dotknąć a i tak się nie przyzna. Kurde nie zawsze facet jest tym złym dziewczyny :/
Nikt na faceta nic złego nie napisał, a stwierdzenie ze może chce się wymiksować ze związku chyba nie jest obraźliwe. Raczej przykre dla jego dziewczyna która tutaj pisze.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 11:03   #12
Skydive
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Poważny kryzys

Cytat:
Napisane przez ProstoZMostu Pokaż wiadomość
koles chce zakonczyc zwiazek i szuka sobie pretekstu
WUT ?
Po czym niby to stwierdzasz?
Skydive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 14:26   #13
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: Poważny kryzys

Właśnie o taki tekst mi chodzi - gość szuka sobie pretekstu. Dla mnie to nie ma pozytywnego wydźwięku, a gość niczego raczej nie wywinął a raczej autorka.
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 15:26:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.