Sens w zwi±zku. Czy istnieje? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-07, 19:50   #1
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244

Sens w zwi±zku. Czy istnieje?


Jestem z moim ch³opakiem prawie rok. Na pocz±tku by³o piêknie, pó¼niej dowiedzia³ siê o mojej przesz³o¶ci z innym i nasze relacje siê pogorszy³y. Pogodzi³ siê z tamtym, zaakceptowa³, ale nie jest miêdzy nami tak jak kiedy¶. Jestem jego pierwsz± dziewczyn±. Po naszych pocz±tkach my¶la³am, ¿e to bêdzie trwa³o wiecznie. Pó¼niej zaczê³o siê to psuæ.
Stara³am siê, On tego nie odwzajemnia³. Nie s³ysza³am ,,kocham Ciê" od kilku miesiêcy, ani nie widzia³am ¿adnych sygna³ów, które by to potwierdzi³y. Pó¼niej zaczê³y siê moje problemy. Za ka¿dym razem zastanawia³am siê, czy nie stac mnie na kogo¶ wiêcej. Poza tym On jest takim cz³owiekiem, dla którego nie licz± sie takie okazje jak urodziny, wigilia. Nie chce czego¶ takiego obchodziæ, a ja mimo ¿e nie jestem materialistk±, a wrêcz przeciwnie- nienawidzê prezentów, oprócz tych, które s± wykonane odrêcznie od serca, chcê spêdzaæ takie ¶wiêta z Nim, sprawiaæ mu przyjemno¶æ prezentami. Poza tym nie pozna³am jeszcze jego rodziców. Niby sama mówi³am Mu ze siê wstydzê i wgl. ale gdyby tak naprawdê chcia³ zebym ich pozna³a to sam by naciska³ a nie mi pomaga³ uciekaæ od tego pomys³u.
Ostatnio spotka³am mêzczyzne, nieco starszego. Jest po studiach, bardzo przystojny facet. W sumie, to mówi siê ze gdy kogos kochamy to nie obchodzi nas reszta, ale mnie do niego ,,ci±gnie" czy to mo¿e byæ przyczyn± tego, ¿e miedzy mn± a moim ch³opakiem istnieje taka ró¿nica pogl±dów i jest miêdzy nami tak ¼le?
Tym bardziej ze chce nied³ugo zmieniæ szko³e ze wzglêdu na przysz³e studia, On tego nie popiera. Równie¿ mam plany na przysz³o¶æ, tzn. podró¿e -a On twierdzi ze szkoda pieniedzy, ja mam odmienne zdanie, bo uwazam, ¿e mimo iz jestem o wiele biedniejsza od Niego, to zycie jest tylko jedno i trzeba z niego korzystaæ.
Czy taki zwi±zek ma sens?
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-07, 20:15   #2
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 4 266
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Paulinka9o244 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem z moim ch³opakiem prawie rok. Na pocz±tku by³o piêknie, pó¼niej dowiedzia³ siê o mojej przesz³o¶ci z innym i nasze relacje siê pogorszy³y. Pogodzi³ siê z tamtym, zaakceptowa³, ale nie jest miêdzy nami tak jak kiedy¶. Jestem jego pierwsz± dziewczyn±. Po naszych pocz±tkach my¶la³am, ¿e to bêdzie trwa³o wiecznie. Pó¼niej zaczê³o siê to psuæ.
Stara³am siê, On tego nie odwzajemnia³. Nie s³ysza³am ,,kocham Ciê" od kilku miesiêcy, ani nie widzia³am ¿adnych sygna³ów, które by to potwierdzi³y. Pó¼niej zaczê³y siê moje problemy. Za ka¿dym razem zastanawia³am siê, czy nie stac mnie na kogo¶ wiêcej. Poza tym On jest takim cz³owiekiem, dla którego nie licz± sie takie okazje jak urodziny, wigilia. Nie chce czego¶ takiego obchodziæ, a ja mimo ¿e nie jestem materialistk±, a wrêcz przeciwnie- nienawidzê prezentów, oprócz tych, które s± wykonane odrêcznie od serca, chcê spêdzaæ takie ¶wiêta z Nim, sprawiaæ mu przyjemno¶æ prezentami. Poza tym nie pozna³am jeszcze jego rodziców. Niby sama mówi³am Mu ze siê wstydzê i wgl. ale gdyby tak naprawdê chcia³ zebym ich pozna³a to sam by naciska³ a nie mi pomaga³ uciekaæ od tego pomys³u.
Ostatnio spotka³am mêzczyzne, nieco starszego. Jest po studiach, bardzo przystojny facet. W sumie, to mówi siê ze gdy kogos kochamy to nie obchodzi nas reszta, ale mnie do niego ,,ci±gnie" czy to mo¿e byæ przyczyn± tego, ¿e miedzy mn± a moim ch³opakiem istnieje taka ró¿nica pogl±dów i jest miêdzy nami tak ¼le?
Tym bardziej ze chce nied³ugo zmieniæ szko³e ze wzglêdu na przysz³e studia, On tego nie popiera. Równie¿ mam plany na przysz³o¶æ, tzn. podró¿e -a On twierdzi ze szkoda pieniedzy, ja mam odmienne zdanie, bo uwazam, ¿e mimo iz jestem o wiele biedniejsza od Niego, to zycie jest tylko jedno i trzeba z niego korzystaæ.
Czy taki zwi±zek ma sens?
Có¿, motylki wymar³y i zaczê³a¶ dostrzegaæ, ¿e do siebie jednak nie pasujecie. Macie zupe³nie inne potrzeby i wizjê zwi±zku i ciê¿ko bêdzie co¶ z tym zrobiæ. Pewnie te¿ czujesz siê zaniedbywana, brak Ci takiej zwi±zkowej adoracji. W takiej sytuacji to normalne, ¿e spodoba³ Ci siê kto¶ inny. Ale sama musisz sobie odpowiedzieæ na pytanie, czy chcesz siê z nim dalej mêczyæ.

Mo¿esz rozwin±æ tê kwestiê o której piszesz na pocz±tku? Chodzi mi o tego ch³opaka. Powiedzia³a¶ mu, ¿e nie spotyka³a¶ siê wcze¶niej z nikim? Bo nie bardzo to rozumiem.
Fleur_D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-07, 20:28   #3
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

[QUOTE=Fleur_D;45490571]Có¿, motylki wymar³y i zaczê³a¶ dostrzegaæ, ¿e do siebie jednak nie pasujecie. Macie zupe³nie inne potrzeby i wizjê zwi±zku i ciê¿ko bêdzie co¶ z tym zrobiæ. Pewnie te¿ czujesz siê zaniedbywana, brak Ci takiej zwi±zkowej adoracji. W takiej sytuacji to normalne, ¿e spodoba³ Ci siê kto¶ inny. Ale sama musisz sobie odpowiedzieæ na pytanie, czy chcesz siê z nim dalej mêczyæ.



By³am kiedy¶ z innym chlopakiem, który by³ moim pierwszym. Ogólnie dupek. By³am strasznie naiwna i zauroczona nim, wiêc przezy³am z Nim swoj pierwszy raz. Pozniej rozmawiajac o takich rzeczach z moim obecnym, dowiedzia³ siê o tym i stwierdzi³, ¿e go ok³amywa³am, a tak naprawdê, to nie chcia³am o tym mowiæ, a poza tym nie by³o nawet okazji... :-/ Zreszt± by³o mi wstyd i ¼le siê czu³am z t± przesz³o¶ci±.

Rozmawia³am dzi¶ z Nim o mojej zmianie szko³y, stwierdzi³, ¿e w tym wypadku wszystko nie ma sensu, wiêc spyta³am czy to oznacza, ¿e w nas nie wierzy, a on ,,NIE". Napisal, ¿e chce byæ ze mn±, ale nie wierzy w nasz± przysz³o¶.
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-07, 20:36   #4
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 4 266
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Paulinka9o244 Poka¿ wiadomo¶æ
By³am kiedy¶ z innym chlopakiem, który by³ moim pierwszym. Ogólnie dupek. By³am strasznie naiwna i zauroczona nim, wiêc przezy³am z Nim swoj pierwszy raz. Pozniej rozmawiajac o takich rzeczach z moim obecnym, dowiedzia³ siê o tym i stwierdzi³, ¿e go ok³amywa³am, a tak naprawdê, to nie chcia³am o tym mowiæ, a poza tym nie by³o nawet okazji... :-/ Zreszt± by³o mi wstyd i ¼le siê czu³am z t± przesz³o¶ci±.

Rozmawia³am dzi¶ z Nim o mojej zmianie szko³y, stwierdzi³, ¿e w tym wypadku wszystko nie ma sensu, wiêc spyta³am czy to oznacza, ¿e w nas nie wierzy, a on ,,NIE". Napisal, ¿e chce byæ ze mn±, ale nie wierzy w nasz± przysz³o¶.
My¶lê, ¿e to siê wyklucza. Je¶li on nie wierzy w ten zwi±zek, nie widzi sensu, Ty równie¿, zastanów siê koniecznie, czy powinni¶cie ci±gn±æ co¶, w powodzenie czego nie wierzycie.

Nie rozumiem tej historii z tamtym ch³opakiem. Nie ok³ama³a¶ swojego obecnego ch³opaka, sama mu zreszt± o wszystkim powiedzia³a¶, wieæ nie masz nic na sumieniu w tej sprawie
Fleur_D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-07, 20:40   #5
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê, ¿e to siê wyklucza. Je¶li on nie wierzy w ten zwi±zek, nie widzi sensu, Ty równie¿, zastanów siê koniecznie, czy powinni¶cie ci±gn±æ co¶, w powodzenie czego nie wierzycie.

Nie rozumiem tej historii z tamtym ch³opakiem. Nie ok³ama³a¶ swojego obecnego ch³opaka, sama mu zreszt± o wszystkim powiedzia³a¶, wieæ nie masz nic na sumieniu w tej sprawie

Czasami mam wyrzuty sumienia, ze mi sie znudzil i ze jestem taka dziewczyna, która wymienia chlopakow jak rekawiczki..
Boje siê postawiæ tego kroku, który móglby zmieniæ wszystko.
Moze dlatego, ze nie jestem pewna co do Jego postanowieñ itd. Mam wra¿enie, ¿e nie jest do koñca szczery, albo nie dorós³ do zwi±zku i nie traktuje mnie powa¿nie.
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-07, 21:14   #6
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 1 265
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Mia³am identyczn± sytuacjê. By³am z ch³opakiem kilka miesiêcy, ale zaczê³am dostrzegaæ w nim takie wady jak ty w swoim, na dodatek mój ex mia³ kilkadziesi±t tysiêcy d³ugów... a jak pozna³am obecnego T¿ to te¿ mnie do niego ci±gnê³o, zakoñczy³am zwi±zek i zaczê³am siê spotykaæ z obecnym bo poczu³am do Niego co¶ czego nigdy wcze¶niej do nikogo innego... no i jestem szczê¶liwa w³a¶nie z Nim
__________________
slaaave13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-08, 08:48   #7
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez slaaave13 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am identyczn± sytuacjê. By³am z ch³opakiem kilka miesiêcy, ale zaczê³am dostrzegaæ w nim takie wady jak ty w swoim, na dodatek mój ex mia³ kilkadziesi±t tysiêcy d³ugów... a jak pozna³am obecnego T¿ to te¿ mnie do niego ci±gnê³o, zakoñczy³am zwi±zek i zaczê³am siê spotykaæ z obecnym bo poczu³am do Niego co¶ czego nigdy wcze¶niej do nikogo innego... no i jestem szczê¶liwa w³a¶nie z Nim
Tyle, ¿e zwi±zek z tym, który mi siê podoba, jest nierealny, gdy¿ pewnie ¿aden facet po studiach nie obejrza³by siê za licealistk±. Poza tym, pewnie ma ju¿ narzeczon± (albo nawet ¿onê!) Powoli ³apiê do niego dystans. Bardziej martwiê siê tym, ¿e skoro kocham mojego obecnego, to czemu ogl±dam siê za innym, my¶lê o innym i wgl.

Bojê siê skoñczyæ z tym wszystkim, nie chcê czuæ siê winna pora¿ce tego zwi±zku.
I na dodatek ¶ni³o mi siê dzi¶, ¿e zdradzi³am mojego ch³opaka, ale pó¼niej ignorowa³am tamtego, bo strasznie tego ¿a³owa³am. Niby nie wierzê w znaczenie snów, ale ten sprawdzi³am. Podobno oznacza to jeszcze wiêksze k³opoty w ¿yciu. Haha.

Wiem, ¿e gdybym odesz³a, On nic by z tym nie zrobi³. Jest takim cz³owiekiem, który zazwyczaj wszystko olewa i nie bierze pewnych rzeczy do siebie. Kiedy¶ spyta³am co by by³o gdybym zerwa³a z Nim bez powodu, powiedzia³, ¿e nic, ¿e nawet nie dowiadywa³by siê dlaczego, tylko sobie poszed³. Mêska duma? Czy dziwny charakter?
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 09:34   #8
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Paulinka9o244 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem z moim ch³opakiem prawie rok.

Poza tym nie pozna³am jeszcze jego rodziców. Niby sama mówi³am Mu ze siê wstydzê i wgl. ale gdyby tak naprawdê chcia³ zebym ich pozna³a to sam by naciska³ a nie mi pomaga³ uciekaæ od tego pomys³u.




Czy taki zwi±zek ma sens?
Jesli zawsze sie tak komunikujecie to nie ma sensu. Bawisz sie w jakies gierki w stylu 'no przeciez powiedzialam, ze nie jestem glodna. Czemu sie nie domyslil, ze to z grzecznosci a tak serio to zjadlabym konia z kopytami?!'


¶lê z szajsunga
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-08, 11:09   #9
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Poka¿ wiadomo¶æ
Jesli zawsze sie tak komunikujecie to nie ma sensu. Bawisz sie w jakies gierki w stylu 'no przeciez powiedzialam, ze nie jestem glodna. Czemu sie nie domyslil, ze to z grzecznosci a tak serio to zjadlabym konia z kopytami?!'


¶lê z szajsunga
To nie tak, ¿e ka¿e mu siê domyslaæ.
Kiedy dostaje jakas z³a ocene, On mnie wysmiewa, bo jest idealnym uczniem i zawsze wszystko umie, nawet jesli jakis przedmiot jest moja pasj± potrafi mieæ z niego lepsze oceny ni¿ ja. Powiedzia³am Mu, ¿e nie chce takiego chlopaka jak On. A on ,,to ju¿ go nie masz". Takie gierki On prowadzi, a te s³owa wcale nie oznaczaj± zerwania. Powiedzia³am mu, ¿e zwiazek to wsparcie z obu stron, ze ja potrzebuje go takiego, na którego mogê zawsze polegac. A on zamiast wsparcia, jeszcze bardziej mnie do³uje kiedy nawet potrafiê plakaæ.
Na pocz±tku myslalam, ¿e próbuje mnie w ten sposob motywowac, ale to dzialalo na moj± niekorzysc. Zamykalam siê w pokoju i przez te slowa czulam sie bezwarto¶ciowa. Tym bardziej nie chcia³o mi siê uczyæ.
Najgorsze w Nim jest to, ¿e kiedy mam do niego jakie¶ zastrzezenia, mowie mu o tym otwarcie. Niestety wlatuje jednym uchem, a wylatuje drugim. Nie wiem co on chce osiagnac przez to.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Na domiar z³ego, dzi¶ Dzieñ Kobiet, a on co? Nawet ¿yczeñ mi nie z³o¿y³... nic po prostu...
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-08, 11:51   #10
Sarna90
Raczkowanie
 
Avatar Sarna90
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Paulinka9o244 Poka¿ wiadomo¶æ
To nie tak, ¿e ka¿e mu siê domyslaæ.
Kiedy dostaje jakas z³a ocene, On mnie wysmiewa, bo jest idealnym uczniem i zawsze wszystko umie, nawet jesli jakis przedmiot jest moja pasj± potrafi mieæ z niego lepsze oceny ni¿ ja. Powiedzia³am Mu, ¿e nie chce takiego chlopaka jak On. A on ,,to ju¿ go nie masz". Takie gierki On prowadzi, a te s³owa wcale nie oznaczaj± zerwania. Powiedzia³am mu, ¿e zwiazek to wsparcie z obu stron, ze ja potrzebuje go takiego, na którego mogê zawsze polegac. A on zamiast wsparcia, jeszcze bardziej mnie do³uje kiedy nawet potrafiê plakaæ.
Na pocz±tku myslalam, ¿e próbuje mnie w ten sposob motywowac, ale to dzialalo na moj± niekorzysc. Zamykalam siê w pokoju i przez te slowa czulam sie bezwarto¶ciowa. Tym bardziej nie chcia³o mi siê uczyæ.
Najgorsze w Nim jest to, ¿e kiedy mam do niego jakie¶ zastrzezenia, mowie mu o tym otwarcie. Niestety wlatuje jednym uchem, a wylatuje drugim. Nie wiem co on chce osiagnac przez to.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Na domiar z³ego, dzi¶ Dzieñ Kobiet, a on co? Nawet ¿yczeñ mi nie z³o¿y³... nic po prostu...
Podkre¶lone: To nie jest dobry materia³ na partnera. Zero wsparcia, jakiego¶ zrozumienia czy okazania chêci pomocy. Proponujê, aby¶ przeczyta³a raz jeszcze swój post i siê na chwilê zastanowi³a. Czy interesuje Ciê zwi±zek (i ma przysz³osæ) z facetem, który: a) nie wspiera Ciê; b) do³uje Ciê swoim gadaniem; c) masz przez niego niskie poczucie w³asnej warto¶ci.

Naprawdê zastanów siê nad tym zwi±zkiem, bo ja na Twoim miejscu zaczê³abym uciekaæ.
__________________
"Czasem trzeba siê komu¶ ofiarowaæ, ¿eby zobaczyæ, kim siê jest."
Sarna90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-08, 12:55   #11
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

[QUOTE=Sarna90;45497222]Podkre¶lone: To nie jest dobry materia³ na partnera. Zero wsparcia, jakiego¶ zrozumienia czy okazania chêci pomocy. Proponujê, aby¶ przeczyta³a raz jeszcze swój post i siê na chwilê zastanowi³a. Czy interesuje Ciê zwi±zek (i ma przysz³osæ) z facetem, który: a) nie wspiera Ciê; b) do³uje Ciê swoim gadaniem; c) masz przez niego niskie poczucie w³asnej warto¶ci.



Te¿ mam ochotê uciec. Tak jak wczesniej pisa³am, nie chce zeby to skonczylo sie przeze mnie. Niekiedy potrafi byc mily i czuly. Np. teraz wreszcie zlozyl mi zyczenia. Niestety nie przyjechal do mnie. Kolejny weekend nie ma go u mnie. Wiem, ¿e jestem g³upia, ale czekam az wszystko rozwiaze sie samo.
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 18:49   #12
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Te¿ mam ochotê uciec. Tak jak wczesniej pisa³am, nie chce zeby to skonczylo sie przeze mnie. Niekiedy potrafi byc mily i czuly. Np. teraz wreszcie zlozyl mi zyczenia. Niestety nie przyjechal do mnie. Kolejny weekend nie ma go u mnie. Wiem, ¿e jestem g³upia, ale czekam az wszystko rozwiaze sie samo.


Masz racje, zlozyl zyczenia to caluj go po stopach. I czekaj bezwolnie jak lisc az on cie rzuci. Przynajmniej bedziesz mogla zgrywac ofiare nieodwzajemnionej milosci

¶lê z szajsunga
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-08, 19:59   #13
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

[QUOTE=PaulinciaKWC;455016 82]

Masz racje, zlozyl zyczenia to caluj go po stopach. I czekaj bezwolnie jak lisc az on cie rzuci. Przynajmniej bedziesz mogla zgrywac ofiare nieodwzajemnionej milosci

Wiem, to nie jest dobre rozwi±zanie.
Mimo wszystko bojê siê ze bede za³owaæ.
I ca³y czas drecza mnie mysli o tym drugim. Przez to zastanawiam siê czy wgl. kocham mojego obecnego..
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 19:21   #14
Sarna90
Raczkowanie
 
Avatar Sarna90
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Paulinka9o244 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, to nie jest dobre rozwi±zanie.
Mimo wszystko bojê siê ze bede za³owaæ.
I ca³y czas drecza mnie mysli o tym drugim. Przez to zastanawiam siê czy wgl. kocham mojego obecnego..
Sam fakt, ¿e masz w±tpliwo¶ci, czy kochasz swojego ch³opaka jest sygna³em do zakoñczenia zwi±zku (ju¿ pomijam przyk³ady, które poda³a¶ wcze¶niej w swoich postach).
Ta sytuacja sama siê nie rozwi±¿e. Bêdzie albo jeszcze gorzej, facet bêdzie Ciê równa³ z ziemi± swoimi tekstami, albo sam rzuci i nie bêdzie mia³ takich w±tpliwo¶ci, jak Ty. Nie bój siê, ¿e bêdziesz ¿a³owaæ, tylko dzia³aj, bo tu chodzi o Ciebie i Twoje ¿ycie, przysz³o¶æ. Tak¿e do dzie³a, to od Ciebie zale¿y, to co poczniesz z tym fantem.
__________________
"Czasem trzeba siê komu¶ ofiarowaæ, ¿eby zobaczyæ, kim siê jest."
Sarna90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 19:52   #15
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Sarna90 Poka¿ wiadomo¶æ
Sam fakt, ¿e masz w±tpliwo¶ci, czy kochasz swojego ch³opaka jest sygna³em do zakoñczenia zwi±zku (ju¿ pomijam przyk³ady, które poda³a¶ wcze¶niej w swoich postach).
Ta sytuacja sama siê nie rozwi±¿e. Bêdzie albo jeszcze gorzej, facet bêdzie Ciê równa³ z ziemi± swoimi tekstami, albo sam rzuci i nie bêdzie mia³ takich w±tpliwo¶ci, jak Ty. Nie bój siê, ¿e bêdziesz ¿a³owaæ, tylko dzia³aj, bo tu chodzi o Ciebie i Twoje ¿ycie, przysz³o¶æ. Tak¿e do dzie³a, to od Ciebie zale¿y, to co poczniesz z tym fantem.
Wiem, o tym.
Bêdê musia³a rozwi±zaæ tê sytuacjê.
Obawiam siê te¿, ¿e ca³e w±tpliwo¶ci s± spowodowane przez faceta, który pojawi³ siê w moim ¿yciu.
Mam wra¿enie, ¿e dlatego w³a¶nie pojawi³y siê w±tpliwo¶ci co do mojego zwi±zku.
Najgorsze jest to, ¿e wiem i¿ to nierealne, bo on pewnie nawet nie domy¶la siê niczego itd. i ¿e kiedy zrozumiem, ¿e to bez sensu my¶leæ o nim, zrozumiem, ¿e jestem samotna, pope³ni³am b³±d i bêdê tego okropnie ¿a³owaæ.
Chocia¿ w sumie, to pojawienie siê tego cz³owieka mo¿e byæ dla mnie sygna³em, ¿e mój facet nie ma takich cech charakteru jakich potrzebujê i zauwa¿am je u innych.
Mo¿e kto¶ by³ w takiej sytuacji?
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 19:58   #16
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 365
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Paulinka9o244 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzia³am Mu, ¿e nie chce takiego chlopaka jak On. A on ,,to ju¿ go nie masz". Takie gierki On prowadzi, a te s³owa wcale nie oznaczaj± zerwania.
I po cholerê mu to powiedzia³a¶? Jeste¶cie siebie warci, a ten przyk³ad pokazuje, ¿e gierki s± te¿ Twoj± mocn± stron±. Na pewno nie jest ni± rozmowa.
Bojra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 20:07   #17
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Bojra Poka¿ wiadomo¶æ
I po cholerê mu to powiedzia³a¶? Jeste¶cie siebie warci, a ten przyk³ad pokazuje, ¿e gierki s± te¿ Twoj± mocn± stron±. Na pewno nie jest ni± rozmowa.
Powiedzia³am to w takim sensie, ¿e potrzebujê tego, ¿eby zmieni³ swoje postêpowanie.
Ale chyba najbardziej istotn± rzecz± jest jego reakcja na to.
Dusi³am to w sobie, wiêc wybuchnê³am i to raczej normalne, skoro on rani mnie takimi s³owami bardzo czêsto.

Przypomnia³a mi siê jeszcze sytuacja, kiedy w ¿artach spyta³am, czy gdyby mia³ wybraæ mnie czy swoj± ulubion± dru¿ynê, co by odpowiedzia³.. Jaka by³a odpowied¼? Dru¿yna!!!!!!!!!
Oczywi¶cie za¶mia³am siê i spyta³am czy powiedzia³ serio czy ¿artowa³ tak samo jak ja, a on, ¿e w takim czym¶ jest bardzo szczery i to chyba jasne, ¿e wybra³ co¶ co towarzyszy mu przez ca³e ¿ycie (?)
Nie rozumiem jego my¶lenia, tego co siedzi Mu w g³owie. Mo¿e skoro jestem jego pierwsz± to on wcale nie wie na czym polega zwi±zek..
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 20:33   #18
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 365
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Paulinka9o244 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzia³am to w takim sensie, ¿e potrzebujê tego, ¿eby zmieni³ swoje postêpowanie.
Ale chyba najbardziej istotn± rzecz± jest jego reakcja na to.
Dusi³am to w sobie, wiêc wybuchnê³am i to raczej normalne, skoro on rani mnie takimi s³owami bardzo czêsto.
Widzisz ró¿nicê miêdzy "nie chcê, ¿eby¶ siê tak zachowywa³" a "nie chcê takiego ch³opaka jak ty"? Jak dla mnie ani ty, ani on nie dojrzeli¶cie do zwiazku i nie umiecie siê komunikowaæ...
Bojra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 20:44   #19
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Bojra Poka¿ wiadomo¶æ
Widzisz ró¿nicê miêdzy "nie chcê, ¿eby¶ siê tak zachowywa³" a "nie chcê takiego ch³opaka jak ty"? Jak dla mnie ani ty, ani on nie dojrzeli¶cie do zwiazku i nie umiecie siê komunikowaæ...
Mo¿e i tak.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Ale mimo wszystko jego to nie usprawiedliwia, zreszt± chyba miêdzy moim zachowaniem, a jego jest ró¿nica?
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 13:14   #20
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Sens w zwi±zku. Czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Paulinka9o244 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mimo wszystko jego to nie usprawiedliwia, zreszt± chyba miêdzy moim zachowaniem, a jego jest ró¿nica?
Nie.

¶lê z szajsunga
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 14:14:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.