Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-08, 14:45   #1471
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 227
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sheisnot Poka¿ wiadomo¶æ
baæ to ty siê bój ceny i Ew. uzale¿nienia od tej farby ^^
stosowa³a¶/stosujesz j± mo¿e wkleisz fotki i siê wiêcej wypowiesz jak kolor siê utrzymuje- rzeczywi¶cie 2-3 miesi±ce?
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-08, 15:51   #1472
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 7 537
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Widze ze wiele rudowlosych zmienia odcienie co jakis czas

Ja tez he he

zaczelam od vitalitysa 7.44 + 8.44 pol na pol, ale splukiwalo sie do totalnego blondu wiec zaczelam robic 7.44, to tez splukalo sie do jasnego rudego blondu (choc fakt po 7 tygodniach dopiero), w czwartek zrobilam pol na pol 6.4 i 7.44, nadal jest rudo ale ciemniej
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ¶lubny
Mi³o¶niczka psiaków, kawy i nale¶ników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza prac± fotografa
Rybiorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-08, 23:45   #1473
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Poka¿ wiadomo¶æ
stosowa³a¶/stosujesz j± mo¿e wkleisz fotki i siê wiêcej wypowiesz jak kolor siê utrzymuje- rzeczywi¶cie 2-3 miesi±ce?
napiszê tak- nigdy nie mia³am farby która by po 2 tygodniach nie spiera³a siê do rudego blondu....do marca 2013r. u¿ywam jej od roku. po 3nalozeniach juz by³ kolor równomierny. ps. siostra jest fryzjerk± i salonowe farby te¿ pozostawiaj± wiele do ¿yczenia (w sumie nie pamietam kiedy nakladalam tak± sklepow±)

kiedy¶ próbowa³am za³apaæ kolor aparatem ale wychodzi³a ¿arówa bardziej ni¿ w rzeczywisto¶ci- kolor który mam nazywa siê kk- jest z serii pure i jest pomarañczowy, choæ dziewczyny narzekaj± na nutkê czerwieni (mo¿na dodaæ gk i napewno wyjdzie pomarañczowy). s± te¿ mniej ¿arowiaste kolory )) seria jest super, bezoksydacyjna, nie czujê, ¿eby ta farba mo¿e (jak pisz± niektóre wizazanki) dzia³a³a od¿ywczo, ale nie niszczy w³osów.

minus- droga inwestycja (farba i ca³y zestaw pomagaj±cy wnikn±æ pigmentowi i zakotwiczyæ sie na jak najd³u¿ej to masakra cenowa)i naturalne w³osy niby nie ³api±- wiêc trzeba je podniszczyæ jednak przed- trochê g³upia filozofia jak ktos ma jasny blond powinno ³apaæ (ja i tak musia³abym rozja¶niaæ do efektu mnie zadowalaj±cego) ale co tam....

aa i ja kolor nak³adam co 1,5 miesi±ca ale w wakacje odpu¶ci³am sobie po rozjasnianiu odrostu (ja rozja¶niam farb± z wod± 9%, rownie¿ firmy goldwell) i robi³am po 3 miesi±cach i wygl±da³am ok.
tylko chyba wtedy stosowa³am szampon i od¿ywkê z serii. to jednak pomaga.
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 12:43   #1474
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 2 028
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

dziewczny znacie jakies profesjonalne farby , któe da³y by mi odcien podobny do loreala 7,43 z³oto miedziany blond????
__________________
_Angelina_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 21:20   #1475
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 227
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sheisnot Poka¿ wiadomo¶æ
napiszê tak- nigdy nie mia³am farby która by po 2 tygodniach nie spiera³a siê do rudego blondu....do marca 2013r. u¿ywam jej od roku. po 3nalozeniach juz by³ kolor równomierny. ps. siostra jest fryzjerk± i salonowe farby te¿ pozostawiaj± wiele do ¿yczenia (w sumie nie pamietam kiedy nakladalam tak± sklepow±)

kiedy¶ próbowa³am za³apaæ kolor aparatem ale wychodzi³a ¿arówa bardziej ni¿ w rzeczywisto¶ci- kolor który mam nazywa siê kk- jest z serii pure i jest pomarañczowy, choæ dziewczyny narzekaj± na nutkê czerwieni (mo¿na dodaæ gk i napewno wyjdzie pomarañczowy). s± te¿ mniej ¿arowiaste kolory )) seria jest super, bezoksydacyjna, nie czujê, ¿eby ta farba mo¿e (jak pisz± niektóre wizazanki) dzia³a³a od¿ywczo, ale nie niszczy w³osów.

minus- droga inwestycja (farba i ca³y zestaw pomagaj±cy wnikn±æ pigmentowi i zakotwiczyæ sie na jak najd³u¿ej to masakra cenowa)i naturalne w³osy niby nie ³api±- wiêc trzeba je podniszczyæ jednak przed- trochê g³upia filozofia jak ktos ma jasny blond powinno ³apaæ (ja i tak musia³abym rozja¶niaæ do efektu mnie zadowalaj±cego) ale co tam....

aa i ja kolor nak³adam co 1,5 miesi±ca ale w wakacje odpu¶ci³am sobie po rozjasnianiu odrostu (ja rozja¶niam farb± z wod± 9%, rownie¿ firmy goldwell) i robi³am po 3 miesi±cach i wygl±da³am ok.
tylko chyba wtedy stosowa³am szampon i od¿ywkê z serii. to jednak pomaga.
dziêki za odpowiedz - jeszcze ciê pomêczê w tej kwestii

ja w³a¶nie szukam nasyconego ¿arówiastego koloru - naturalne s± dla mnie s³abe

ca³y zestaw pomagaj±cy wnikn±æ pigmentowi i zakotwiczyæ sie na jak najd³u¿ej to masakra cenowa- mo¿esz napisaæ co¶ wiêcej co stosujesz w tym zestawie - czyli sama farba nie wystarczy ?

a mo¿esz wklieiæ fotkê swoich w³osów przed farbowaniem - zastanawia mnie do jakiego koloru siê wyp³ukuje[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------


te w awatarze to twój?
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 21:54   #1476
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny! Jestem zakochana w Wellatonie Karmelowa Czekolada.
Kolor jest piêkny, mój wymarzony, idealny!
Farbujê w³osy co miesi±c, pó³tora, jednak pod koniec tego czasu kolor staje siê zbyt jasny (myjê w³osy codziennie, z czego co drugi dzieñ jest to mycie sam± od¿ywk±), a nie chcia³abym farbowaæ czê¶ciej, mimo, ¿e farba ta praktycznie nie niszczy mi w³osów.

Znacie mo¿e jakie¶ "szamponetki" które wychodz± jak karmelowa czekolada? Chcia³abym sobie od¶wie¿aæ kolor miêdzy farbowaniami.
Ponawiam pytanie :<
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSI¡GNIÊTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
³ydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-10, 01:08   #1477
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki za odpowiedz - jeszcze ciê pomêczê w tej kwestii

ja w³a¶nie szukam nasyconego ¿arówiastego koloru - naturalne s± dla mnie s³abe

ca³y zestaw pomagaj±cy wnikn±æ pigmentowi i zakotwiczyæ sie na jak najd³u¿ej to masakra cenowa- mo¿esz napisaæ co¶ wiêcej co stosujesz w tym zestawie - czyli sama farba nie wystarczy ?

a mo¿esz wklieiæ fotkê swoich w³osów przed farbowaniem - zastanawia mnie do jakiego koloru siê wyp³ukuje[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------


te w awatarze to twój?
jak szukasz ¿arówy to elumen jak najbardziej ) ja te¿ nie lubiê przytlumionych rudych, wygl±daj± czasem jak sprane

sama farba wystarczy, ale ale ...
zeby elumen za³apa³ musza byæ pierw niby w³osy przygotowane i najintensywniejsze kolory wychodz± na jasnych, wiec ja i tak musia³am rozja¶niaæ. ponoæ na naturalnych (nawet jasnych) kolor nie "³apie".
do mocno rozjasnianych napewno prepare bardzo pomaga (takie co¶ ¶mierdz±ce; przed farbowaniem elumenem sie nak³ada)
jak nie u¿ywam szamponu i odzywki z serii tez szybciej sie kolor wyp³ukuje, ale powiem szczerze ze po 3 farbowaniach mo¿na by sie pokusiæ o stwierdzenie, ¿e wielkiej ró¿nicy nie ma...no i na koniec lock- nie wiem ...mam od pocz±tku lock wiec nie wiem jak bez.


jestem 3 tyg czy 4 po elumenie jutro postaram sie wy³apaæ kolor... mia³am tez gdzie¶ swoje zdjêcie z wakacji, gdzie laski zaczepialy mnie i pyta³y o kolor (nie ¶wie¿o po farbowaniu ))

to zdj z awatara jest po nieudanym ¶ciêciu i z nerwów i za namow± znajomej prze3malam elumen zamiast 20min 40 wysz³y bardziej w czerwieñ ni¿ zwykle i aparat doda³ czerwieni, ale ale...lubiê t± fotkê )
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 22:19   #1478
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 227
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sheisnot Poka¿ wiadomo¶æ
jak szukasz ¿arówy to elumen jak najbardziej ) ja te¿ nie lubiê przytlumionych rudych, wygl±daj± czasem jak sprane

sama farba wystarczy, ale ale ...
zeby elumen za³apa³ musza byæ pierw niby w³osy przygotowane i najintensywniejsze kolory wychodz± na jasnych, wiec ja i tak musia³am rozja¶niaæ. ponoæ na naturalnych (nawet jasnych) kolor nie "³apie".
do mocno rozjasnianych napewno prepare bardzo pomaga (takie co¶ ¶mierdz±ce; przed farbowaniem elumenem sie nak³ada)
jak nie u¿ywam szamponu i odzywki z serii tez szybciej sie kolor wyp³ukuje, ale powiem szczerze ze po 3 farbowaniach mo¿na by sie pokusiæ o stwierdzenie, ¿e wielkiej ró¿nicy nie ma...no i na koniec lock- nie wiem ...mam od pocz±tku lock wiec nie wiem jak bez.


jestem 3 tyg czy 4 po elumenie jutro postaram sie wy³apaæ kolor... mia³am tez gdzie¶ swoje zdjêcie z wakacji, gdzie laski zaczepialy mnie i pyta³y o kolor (nie ¶wie¿o po farbowaniu ))

to zdj z awatara jest po nieudanym ¶ciêciu i z nerwów i za namow± znajomej prze3malam elumen zamiast 20min 40 wysz³y bardziej w czerwieñ ni¿ zwykle i aparat doda³ czerwieni, ale ale...lubiê t± fotkê )
wiec czekam z niecierpliwo¶ci± na fotki

kurczê korci mnie ten elumen ale muszê wykorzystaæ 3 farby z Joanna - plomienna skra ( tak to jest rzuciæ siê na promocjê po 6 z³) i 2 z innych marek

amo¿e kto¶ by by³ chêtny na Iskrê chêtnie oddam
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-10, 22:22   #1479
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 4 993
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Poka¿ wiadomo¶æ
wiec czekam z niecierpliwo¶ci± na fotki

kurczê korci mnie ten elumen ale muszê wykorzystaæ 3 farby z Joanna - plomienna skra ( tak to jest rzuciæ siê na promocjê po 6 z³) i 2 z innych marek

amo¿e kto¶ by by³ chêtny na Iskrê chêtnie oddam
To ¿adna promocja . Poszukaj w mniejszych drogeriach czy kioskach - spokojnie mo¿na znale¼æ Joannê za 5 z³ .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 08:02   #1480
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 227
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Whim Poka¿ wiadomo¶æ
To ¿adna promocja . Poszukaj w mniejszych drogeriach czy kioskach - spokojnie mo¿na znale¼æ Joannê za 5 z³ .
u mnie w sklepie chodzi³a po 8 z l - a ze mam ma³e dziecko to nie mam za bardzo czasu na szukanie taniej - no i kupi³am na zapas a teraz muszê zuzyæ
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 10:59   #1481
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Poka¿ wiadomo¶æ
wiec czekam z niecierpliwo¶ci± na fotki

kurczê korci mnie ten elumen ale muszê wykorzystaæ 3 farby z Joanna - plomienna skra ( tak to jest rzuciæ siê na promocjê po 6 z³) i 2 z innych marek

amo¿e kto¶ by by³ chêtny na Iskrê chêtnie oddam
Znam to, kupi³am na zapas a mam ochotê zmieniæ kolor ehm....))
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 13:44   #1482
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 738
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie w sklepie chodzi³a po 8 z l - a ze mam ma³e dziecko to nie mam za bardzo czasu na szukanie taniej - no i kupi³am na zapas a teraz muszê zuzyæ
dok³adnie... dzisiaj zasz³am do natury a tam farby joanny za 8,60 jako¶ niby 2 z³ote ró¿nicy, ale i tak nie by³o tego koloru co chcia³am. Zdecydowa³am ¿e w koñcu odwa¿ê siê na tê farbê i wezmê odcieñ Jesienny Li¶æ, bo Iskra jest dla mnie zbyt jasna (teraz szukam czego¶ ciemniejszego, Koleston sobie odpuszczê ).
naroa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 19:23   #1483
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 227
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sheisnot Poka¿ wiadomo¶æ
Znam to, kupi³am na zapas a mam ochotê zmieniæ kolor ehm....))
a kupujesz stacjonarnie elumen czy przez neta?- mo¿esz wkleiæ linka do sklepu
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-12, 03:19   #1484
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

stacjonarnie ....¿aden ze sklepów u mnie nie ma (zdecydowanie nie mieszkam na wsi, 400tys mieszkañców), ludzie siê tym nie interesuj±, za drogie to choelrstwo, wiec nie sprowadzaja tego nawet sklepy z art fryzjerskimi. ;/ na elitapl s± resztki ale niestety ostatnio dro¿ej na wszystkodowlosow zamawia³am, bo mieli co potr¿ebowalam... lipa... i mozesz na Allegro patrzeæ co jakis czas....
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-12, 08:59   #1485
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cze¶æ Dziewczyny

Moim najnowszym odkryciem s± farby Keune, mercedes to ma³o powiedziane, jak dla mnie to maybach w¶ród farb . Teraz mam 8,3 a nastêpne farbowanie to ju¿ powrót do rudo¶ci, 9,43.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-12, 10:01   #1486
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

nie wiem jak z³apaæ kolor nawet dobrym aparatem wyglada inaczej...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (91,0 KB, 62 za³adowañ)
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-12, 11:15   #1487
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny

Moim najnowszym odkryciem s± farby Keune, mercedes to ma³o powiedziane, jak dla mnie to maybach w¶ród farb . Teraz mam 8,3 a nastêpne farbowanie to ju¿ powrót do rudo¶ci, 9,43.
daj fotke
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-12, 14:52   #1488
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

no i 2 zdjêcie sie nie wgralo. ok moze to pomo¿e bo nie umiem chwyciæ koloru, wcale taki czerwony nie jest. wychodzi tak jak widac
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (88,8 KB, 46 za³adowañ)

Edytowane przez sheisnot
Czas edycji: 2014-03-12 o 14:54
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-12, 19:17   #1489
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 227
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sheisnot Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem jak z³apaæ kolor nawet dobrym aparatem wyglada inaczej...
woow to niezle mi po 3-4 tygodniach prawie nic nie zostaje na g³owie - jestem prawie blondynka

kurde chyba siê skusze-musze mamu¶kê namówiæ na rudo¶æ to jej opchne moje zapasy :P
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 23:37   #1490
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Poka¿ wiadomo¶æ
woow to niezle mi po 3-4 tygodniach prawie nic nie zostaje na g³owie - jestem prawie blondynka

kurde chyba siê skusze-musze mamu¶kê namówiæ na rudo¶æ to jej opchne moje zapasy :P
hahahahah! dobre! ) ps. ³adny rudy jak chcesz to kk albo lepiej do kk dodaæ gk... ja raz chcia³am trochê nowo¶ci i do³o¿y³am rr (czerwieñ) i ju¿ do teraz czystej pomarañczy nie mam ;((( a by³a moc!! ;((

uwierz mi- warto! ja zawsze po 2 tygodniach mia³am rudy blond fuuuuuuu a teraz zdecydowanie mam rudy, nawet po 2 miesi±cach od farbowania elumenem. szkoda, ¿e sporo roboty z tym i zestaw tyle kosztuje....
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-13, 17:30   #1491
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 227
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sheisnot Poka¿ wiadomo¶æ
hahahahah! dobre! ) ps. ³adny rudy jak chcesz to kk albo lepiej do kk dodaæ gk... ja raz chcia³am trochê nowo¶ci i do³o¿y³am rr (czerwieñ) i ju¿ do teraz czystej pomarañczy nie mam ;((( a by³a moc!! ;((

uwierz mi- warto! ja zawsze po 2 tygodniach mia³am rudy blond fuuuuuuu a teraz zdecydowanie mam rudy, nawet po 2 miesi±cach od farbowania elumenem. szkoda, ¿e sporo roboty z tym i zestaw tyle kosztuje....
ja ostatnio te¿ rozja¶nia³am przed malowaniem wiêc to nie by³by problem - chyba mo¿na zwyk³ym rozja¶niaczem? trochê mnie blokuje kasa

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Poka¿ wiadomo¶æ
ja ostatnio te¿ rozja¶nia³am przed malowaniem wiêc to nie by³by problem - chyba mo¿na zwyk³ym rozja¶niaczem? trochê mnie blokuje kasa
ale w sumie jak kiedy¶ mia³am blond to robi³am pasemka co 2 miesi±ce no i fryzjerka kosztowa³a 100z³

musze poszukaæ w necie jakiego¶ sklepu
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-13, 19:34   #1492
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 738
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Znalaz³am dzisiaj w jakiej¶ drogerii Joannê za 6 z³, jutro chyba siê pobawiê. Wstyd siê przyznaæ, ale nigdy sama sobie w³osów nie farbowa³am (zawsze kto¶ mi nak³ada³ farbê)... Kiedy¶ chyba musi byæ ten pierwszy raz, mam nadziejê ¿e nie wyjd± bardzo widoczne ³atki!
naroa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-13, 19:48   #1493
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez naroa Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am dzisiaj w jakiej¶ drogerii Joannê za 6 z³, jutro chyba siê pobawiê. Wstyd siê przyznaæ, ale nigdy sama sobie w³osów nie farbowa³am (zawsze kto¶ mi nak³ada³ farbê)... Kiedy¶ chyba musi byæ ten pierwszy raz, mam nadziejê ¿e nie wyjd± bardzo widoczne ³atki!
moja siostra sama sobie farbuje (ale ona jest fryzjerk±) niemñiej powodzenia i gratuluje odwagi ))


rozjasniacz mozesz jaki chcesz nie znam sie na tym, ja korzystam od dawna z fryzjerskich, z racji zawodu siostry nie boli mnie to tak...))
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-14, 09:52   #1494
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 7 537
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Kathy moglabys ocenic jaki to kolor/kolory?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10003959_624597357593484_1867266534_n.jpg (22,9 KB, 99 za³adowañ)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ¶lubny
Mi³o¶niczka psiaków, kawy i nale¶ników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza prac± fotografa
Rybiorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-14, 10:53   #1495
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy moglabys ocenic jaki to kolor/kolory?
8.43 (ale nie vitalitys-który jest troche truskawkowy)
zerknij na Alfaparf Evolution 8.43 je¶li masz w³osy na poziomie 8 to lepszy i trwalszy efekt da Alfaparf Color wear 8.43 stosowany 1:1 z oxy 3% (ciemnego odrostu nie rozja¶ni wiêc wtedy evolution na odrosty)
...w sumie po ponownym zerkniêciu to 8.4 te¿ jest podobny z Alfaparf

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez naroa Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am dzisiaj w jakiej¶ drogerii Joannê za 6 z³, jutro chyba siê pobawiê. Wstyd siê przyznaæ, ale nigdy sama sobie w³osów nie farbowa³am (zawsze kto¶ mi nak³ada³ farbê)... Kiedy¶ chyba musi byæ ten pierwszy raz, mam nadziejê ¿e nie wyjd± bardzo widoczne ³atki!
najlepiej jak kto¶ci pomo¿e farbowaæ w³osy szczegó³nie ty³
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2014-03-14 o 10:51
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-14, 10:55   #1496
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 7 537
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
8.43 (ale nie vitalitys-który jest troche truskawkowy)
zerknij na Alfaparf Evolution 8.43 je¶li masz w³osy na poziomie 8 to lepszy i trwalszy efekt da Alfaparf Color wear 8.43 stosowany 1:1 z oxy 3% (ciemnego odrostu nie rozja¶ni wiêc wtedy evolution na odrosty)
...w sumie po ponownym zerkniêciu to 8.4 te¿ jest podobny z Alfaparf

-
dziekuje

to jeszcze Cie pomecze jak zajrzalas

a to?

(wiem ten ciemny ale tez mi sie podoba,i tak nie moge sie zdecydowac ktory zrobic)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kristen 4.jpg (107,1 KB, 52 za³adowañ)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ¶lubny
Mi³o¶niczka psiaków, kawy i nale¶ników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza prac± fotografa
Rybiorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-14, 12:16   #1497
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje

to jeszcze Cie pomecze jak zajrzalas

a to?

(wiem ten ciemny ale tez mi sie podoba,i tak nie moge sie zdecydowac ktory zrobic)
7M dream age matrix socloror podobny szczególne k³adziony na rudy podk³ad jaki masz teraz, vitalitys 7.4 + 6.3
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-14, 12:23   #1498
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 7 537
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
7M dream age matrix socloror podobny szczególne k³adziony na rudy podk³ad jaki masz teraz, vitalitys 7.4 + 6.3



pol na pol?
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ¶lubny
Mi³o¶niczka psiaków, kawy i nale¶ników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza prac± fotografa
Rybiorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-14, 13:29   #1499
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 738
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

jako¶ posz³o - w zasiêgu mojego wzroku wszystko bez zastrze¿eñ, ty³u niestety nie widzê, ale mam nadziejê ¿e nie napsoci³am tam zbytnio nie mia³ mi kto pomóc, bo nikogo nie by³o w domu, wiêc wziê³am sprawy w swoje rêce - kiedy¶ muszê siê wreszcie nauczyæ sama farbowaæ )

zawsze mia³am w±tpliwo¶ci co do tej farby, ale wygl±da na to, ¿e niepotrzebnie. wysz³o tak jak siê spodziewa³am ciekawe jak szybko bêdzie schodzi³ kolor. k³ad³am na sprany jasny rudy, jakie¶ 8.43. tak, wiem, fryzura jest tragiczna, ale nie mam chwilowo pomys³u co z ni± robiæ i nie mam zaufanego fryzjera
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kudly.jpg (45,4 KB, 64 za³adowañ)
naroa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-14, 13:43   #1500
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Poka¿ wiadomo¶æ



pol na pol?
7.4 /50 ml i 6.3/25ml

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez naroa Poka¿ wiadomo¶æ
jako¶ posz³o - w zasiêgu mojego wzroku wszystko bez zastrze¿eñ, ty³u niestety nie widzê, ale mam nadziejê ¿e nie napsoci³am tam zbytnio nie mia³ mi kto pomóc, bo nikogo nie by³o w domu, wiêc wziê³am sprawy w swoje rêce - kiedy¶ muszê siê wreszcie nauczyæ sama farbowaæ )

zawsze mia³am w±tpliwo¶ci co do tej farby, ale wygl±da na to, ¿e niepotrzebnie. wysz³o tak jak siê spodziewa³am ciekawe jak szybko bêdzie schodzi³ kolor. k³ad³am na sprany jasny rudy, jakie¶ 8.43. tak, wiem, fryzura jest tragiczna, ale nie mam chwilowo pomys³u co z ni± robiæ i nie mam zaufanego fryzjera
wysz³o ³adnie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.