Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-11, 11:47   #151
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 4 182
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Poka¿ wiadomo¶æ
Po kim jak po kim, ale po Tobie siê nie spodziewa³am tego, ¿e mo¿esz nie wyobra¿aæ sobie wspierania partnera w walce z problemami w sposób normalny, kochaj±c go ca³y czas i traktuj±c ca³y czas jak ukochanego.
Oczywi¶cie, ¿e sobie wyobra¿am. Nie wyobra¿am sobie tego po deklaracjach obrzydzenia, jakie niektórzy tu rzucili. Jak oni sobie to wyobra¿aj±? Jak sobie wyobra¿aj± wspierania partnera w sposób normalny, je¿eli jest on dla nich "grubym spoconym wielorybem"?
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 11:52   #152
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to siê tylko zastanawiam, co mu odwali³o, ¿e po tylu latach zwi±zku zacz±³ stawiaæ takie granice. I dlaczego to jest "jak siê stanie, to ciê zostawie", bez ¿adnej refleksji nad pod³o¿em takiej zmiany, nad procesem. Co to by³a za rozmowa w ogóle, jak przebiega³a, z czego ona wynik³a, dlaczego wysz³a taka konkluzja? I czy ta zasada niefarbowania i nie¶cinania w³osów tak, jak siê panu nie podoba, pod gro¼b± zerwania, istnia³a zawsze, czy wysz³a raptem?
Elve Pacz±ca... Ja bym na miejscu autorki faktycznie posz³a do fryzjera, tak jak wcze¶niej sugerowano. Teraz, dzi¶, z rado¶ci, ¿e przysz³a wiosna.
Dobraæ pod okiem profesjonalisty krótk±, rud± fryzurkê - je¶li w takiej jej do twarzy, bo absolutnie nie zalecam jej oszpecania siê. Tak jak kiedy¶ chcia³a, tak jak Ja¶nie Panu siê nie podoba³o.

Co wtedy zrobi? Ukarze j± milczeniem, odmow± spo¿ywania przygotowanych przez ni± posi³ków, niedotykaniem jej kota?
Kim ona jest w tym zwi±zku, skoro musi siê poddawaæ ¿±daniom i pasowaæ do katalogu wymiarów?
Jakie ona ma wymagania wobec niego i czemu nie widzi, ¿e on ich nie spe³nia, tylko nadal j± rani?
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 12:05   #153
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez Malla Poka¿ wiadomo¶æ
Kim ona jest w tym zwi±zku, skoro musi siê poddawaæ ¿±daniom i pasowaæ do katalogu wymiarów?
Jakie ona ma wymagania wobec niego i czemu nie widzi, ¿e on ich nie spe³nia, tylko nadal j± rani?
Dok³adnie. Co¶ siê dzieje w tym zwi±zku niedobrego, to nie jest come back, jakiego by siê oczekiwa³o.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 12:07   #154
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomo¶ci: 24 548
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê, ¿e wywlekasz coraz to bardziej absurdalne argumenty. Ale my¶lê, ¿e jak siê postarasz, to jednak pomy¶lisz abstrakcyjnie i znajdziesz odpowied¼ na to pytanie: otó¿, facet okre¶li³ swoje granice, zapewne by³a to przyk³adowa waga, przy której autorka wygl±da³aby ju¿ bardzo ¼le. Wiêc jakie przytycie dopuszczamy? No, pomy¶l. Pewnie takie, jakie wyznacza dla nas granice atrakcyjno¶ci drugiego cz³owieka i nie ³±czy siê z faktem zaniedbania. Bo 5 kg w górê, nawet 10 nie koniecznie musi znaczyæ zmianê trybu ¿ycia i charakteru. Przekroczenie 3liczbowej wagi owszem, musi.
Widzisz, chodzi o to, ¿e ja w³a¶nie my¶lê

Cytat:
Napisane przez elvegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to siê tylko zastanawiam, co mu odwali³o, ¿e po tylu latach zwi±zku zacz±³ stawiaæ takie granice. I dlaczego to jest "jak siê stanie, to ciê zostawie", bez ¿adnej refleksji nad pod³o¿em takiej zmiany, nad procesem. Co to by³a za rozmowa w ogóle, jak przebiega³a, z czego ona wynik³a, dlaczego wysz³a taka konkluzja? I czy ta zasada niefarbowania i nie¶cinania w³osów tak, jak siê panu nie podoba, pod gro¼b± zerwania, istnia³a zawsze, czy wysz³a raptem?
W punkt.

Cytat:
Napisane przez tyene Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie, ¿e sobie wyobra¿am. Nie wyobra¿am sobie tego po deklaracjach obrzydzenia, jakie niektórzy tu rzucili. Jak oni sobie to wyobra¿aj±? Jak sobie wyobra¿aj± wspierania partnera w sposób normalny, je¿eli jest on dla nich "grubym spoconym wielorybem"?


I dodajmy "nie poci±ga".
__________________
Nie jestem na tyle m³ody ¿eby wiedzieæ wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 12:21   #155
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 3 392
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

twierdzenie, ¿e panu chodzi³o o "zaniedbanie wszelakie", "lenistwo" i co tam jeszcze jest o tyle nietrafione, ¿e pan ów uzupe³ni³ swoje wymogi co do wagi o d³ugo¶æ i kolor w³osów. On ma swoj± wizjê dziewczyny, a ona ma siê do niej dostosowaæ, ¿eby zas³u¿yæ na jego "mi³o¶æ". W wizji nie wystêpuj± inne elementy, ni¿ wygl±d, wiêc naprawdê, miêdzy bajki mo¿emy w³o¿yæ przekonanie, ¿e to o zadbanie ogólne a ¿yciowe chodzi. Nie, chodzi o tê trzydziestkê na plusie.

I teraz: albo to jest t³uk, który po prostu nie wie, ¿e w zwi±zku licz± siê inne rzeczy, prostak nieoglêdny, albo jest to go¶æ, który tego rodzaju kontrol± przejmuje w³adzê w zwi±zku. Nie czyta³am innych w±tków Autorki, to nie wiem, ale po strzêpkach informacji tutaj wnoszê, ¿e nie jest to jednorazowy wyskok tego ³acha.

A z innej beczki: tak czytam i czytam te wszystkie opowie¶ci, jak to siê tego nie je, tamtego nie je, cztery razy w tygodniu na si³owniê, zero s³odyczy, zero sma¿onego, bo siê boczki zrobi±, i co wtedy, zostawi mnie!!! Z wiekiem pewnie coraz bardziej trzeba siê tresowaæ, bo metabolizm zwalnia i kaplica. Przyjmijmy, ¿e kto¶, tak jak ja, lubi je¶æ. Lubiê je¶æ, lubiê s³odycze, lubiê sma¿one, lubiê sery wszelakie, lubiê makaron i ziemniaki te¿ - jednym s³owem, lubiê wiele przebrzydle tucz±cych rzeczy. To jest istotna przyjemno¶æ w moim ¿yciu. Dlaczego mia³abym pilnowaæ wagi kosztem tej mojej przyjemno¶ci, ¿eby dostarczyæ przyjemno¶ci mojemu partnerowi, który lubi mnie szczup³±? Nie chodzi o oty³o¶æ, nie chodzi o co¶ zagra¿aj±cego mojemu zdrowiu, tylko kilka czy kilkana¶cie kilogramów, które ju¿ bêdzie widaæ. Rozmiar 42 zamiast 36. Dlaczego moja przyjemno¶æ jest mniej wa¿na ni¿ jego przyjemno¶æ?

A szerzej: ca³a ta kampania przeciwko spoconym, zaro¶niêtym wielorybom z ¿ó³tymi zêbami to po prostu jeszcze jeden sprytny myk patriarchalnego porz±dku. To po prostu jeszcze jeden sposób, by utrzymywaæ kontrolê nad kobietami. Odszed³ do m³odszej? No tak, nie schud³a¶ po ci±¿y. Nie masz dziecka? Na pewno siê zaniedba³a¶ - o, tu! zmarszczka mimiczna. Za ma³o o siebie dbasz. Posuwa wszystko, co siê rusza wokó³? Na pewno nie jeste¶ ju¿ dla niego atrakcyjna. Masz celulit na dupie i nic z nim nie robisz. Nie staæ ciê na krem, bo macie niepe³nosprawne dziecko i wszystko pakujesz w jego rehabilitacjê? Widzisz, on musi odpocz±æ od stresu w domu, a ciebie ju¿ nie po¿±da, wiêc musi biedaczek, twoja wina. I tak dalej, i tym podobne. U¿ytkowniczka o nicku Mirrranda ³adnie to t³umaczy³a, barwie ilustruj±c opowie¶æ przyk³adami zaniedbanych kobiet w ci±¿y.
rembertowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 13:10   #156
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 5 479
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Rembertowa, z tym siê zgadzam, choæ jest jeszcze jedna rzecz
jaki¶ czas temu w Polityce by³a taka ok³adka:




i to has³o z ok³adki jak¿e mi do tego, co siê w neciku dzieje, pasuje!

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Ale sama siê temu dziwiê, ¿e kobiety same na siebie jeszcze nadaj±: "jezde¶ gróba, to dlatego ci to robi".
Jak krótkie jest to my¶lenie, jak pe³ne kompleksów i przekonania o tym, ze trzeba byæ idealn±, aby byæ kochan± - to mnie zawsze zadziwia³o. I dlatego, przez tak± nagonkê, takich tematów nie lubiê. A wagê mam w normie - jednak zawsze takie tematy doprowadzaj± mnie do szczêko¶cisku

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-03-11 o 13:18
JanePanzram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 13:14   #157
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 3 392
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Poka¿ wiadomo¶æ
Ale sama siê temu dziwiê, ¿e kobiety same na siebie jeszcze nadaj±: "jezde¶ gróba, to dlatego ci to robi".
Jak krótkie jest to my¶lenie, jak pe³ne kompleksów i przekonania o tym, ze trzeba byæ idealn±, aby byæ kochan± - to mnie zawsze zadziwia³o. I dlatego, przez tak± nagonkê, takich tematów nie lubiê. A wagê mam w normie - i mimo to mnie doprowadzaj± takie tematy do szczêko¶cisku
takie kobiety nazywaj± siê stra¿niczkami patriarchatu Te¿ mam wagê w normie, wrêcz bym rzek³a, ¿e szczup³a jestem, choæ od niedawna na zimê siê wspólnie z kotami ot³uszczam i obserwujê delikatn± oponkê zimow±.
rembertowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 13:16   #158
grubella
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 5 995
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

:d
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg prawdziwe.jpg (28,4 KB, 45 za³adowañ)
grubella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 13:18   #159
201604181004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 47 595
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez rembertowa Poka¿ wiadomo¶æ
nie jest te¿ ewenementem wymiana czterdziestoletniej ¿ony na dwudziestoletni± kochankê. Dlatego nale¿y starannie rozwa¿yæ, z kim siê wi±¿emy - bo pewne deklaracje, ujawniane priorytety, kryteria, za³o¿enia, uprawdopodabniaj± jedn± lub drug± mo¿liwo¶æ. Zawsze mo¿na siê zdziwiæ, czê¶ciej jednak wtapiamy z w³asnej, nieprzymuszonej woli.
to chyba klucz w tej dyskusji
201604181004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 13:22   #160
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 242
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Ale ja tu mówi³am ju¿ o skrajnym zaniedbaniu prowadz±cym do powstania typu ferdek kiepski z ogromn± oty³o¶ci±. no chyba ma³o kto zaakceptowa³ by co¶ takiego @tyene. Wspieraæ mo¿na i ca³y czas uwa¿am, ¿e sama mog³abym wytrzymaæ bardzo d³ugo i wspieraæ bez poczucia obrzydzenia bo nagle partner wrzuci³ za du¿o. Ale nie jak reorganizuje siê nagle ¿ycie, które mog³oby wygl±daæ tak - praca lub jej brak, powrót do domu i nicnierobienie,ob¿eranie siê na kanapie. I co nagle znika mi cz³owiek, którego kocham i co? Ja bym tego nie tolerowa³a bo mój aktualny partner jest zupe³nie inny .
Poza tym stara³abym siê ju¿ przy symptomach zacz±æ alarmowaæ i co¶ z tym zrobiæ bo przecie¿ te¿ dlatego mamy siebie nawzajem. Sama mogê powiedzieæ, ¿e czu³abym siê stasznie wobec siebie i partnera gdybym wskoczy³a nagle na granice oty³o¶ci i sama bym siê czu³a jak wielki ¶mierdz±cy wieloryb.
tak jak dziewczyny wcze¶niej napisa³y, tu nie chodzi o to, ¿e wrzuca siê kilogramy i tyje, z tym siê wi±¿e równie¿ zmiana stylu ¿ycia, ob¿arstwo siedz±cy tryb ¿ycia lenistwo. I co zak³adaj±c taki tatu¶ kiedy¶ nawet nie bêdzie chcia³ ruszyæ siê z dzieckiem na spacer

Poza tym nie mamy obrazu ca³ej sytuacji ani kontekstu, wiêc spieramy siê dlatego, ¿e ka¿da z nas ma inny punkt widzenia tego wszystkiego. Ka¿dy ma prawo ¿yæ jak mu siê ¿ywnie podoba i nikomu nic do tego. Jeden bêdzie akceptowa³ nawet jak partnerka mu siê roztyje do trzycyfrowej liczby przy wzro¶cie 160, a drugi bêdzie alarmowa³ i pracowa³ nad tym razem z partnerem, a trzeci w koñcu trza¶nie drzwiami wyjdzie i nie wróci. Jeszcze inny bêdzie akceptowa³ ale na boku znajdzie sobie jak±¶ pannê . Wszystko zale¿y od osobnika!
A tak podsumowuj±c mo¿emy tylko przewidywaæ jak ka¿da z nas by siê zachowa³a a stoj±c przed realnym problemem niekiedy tak krzykliwe stwierdzenia mog³yby siê bardzo zweryfikowaæ

Edytowane przez AshaiSun
Czas edycji: 2014-03-11 o 13:27
AshaiSun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 13:28   #161
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;45528480]Co by¶cie zrobi³y, my¶la³y, gdyby wasz facet o¶wiadczy³ wam, ¿e rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y tak ok. 30 kilo (0czywi¶cie pomijaj±c ci±¿ê i chorobê)?[/QUOTE]

Nie przyty³am tyle ale 15 kg i to nie by³a ci±¿a ani choroba. Tzn choroba po¶rednio, bo zespó³ policystycznych jajników co daje sk³onno¶æ do tycia, jednak nie jest to taka choroba, ¿e tyje siê z powietrza, jak czêsto to bywa przy tarczycy. No wiêc by³a to bardziej wina tego, ¿e za du¿o jad³am, kalorycznie itp, nie przejmowa³am siê tym, ty³am, ale jakby nie zauwa¿a³am problemu a¿ wa¿y³am 86 kg przy 170. Potem wziê³am siê za siebie, schud³am do 65 kg, potem znowu folgowa³am i teraz mam 75-78 kg przy 170. No, ale ju¿ wiem, ¿e koniec tego. Na szczê¶cie z diety pozosta³o mi trochê dobrych nawyków, wiêc teraz bêdzie mi ³atwiej. Tak ¿e przyty³am 15 kg z w³asnego lenistwa i nie zostawi³ mnie, w ogóle nie narzeka³ praktycznie, wiem dziwne, ale jako¶ tak mia³, jakby to nie mia³o jego znaczenia, mimo ¿e by³am du¿o grubsza, jakby nie patrzeæ 15 kg wiêcej to jest widoczne, zw³aszcza u mnie, ¿e twarz zrobi³o siê okr±g³a i posz³o w brzuch, bo tak mam.

No, ale potem w odchudzaniu mnie wspiera³ Co by by³o jak 30 kg jak piszesz? To 15 kg wiêcej, bo jak mówiê u mnie by³o 15. Przy 15 kg nie narzeka³, ale wydaje mi siê, ¿e przy 30 kg mog³oby byæ inaczej, w koñcu ju¿ przy 86 kg mia³am pocz±tek oty³o¶ci, a jakbym przyty³a nie 15 kg, a 30 kg to by by³a du¿a oty³o¶æ. Dlatego my¶lê, ¿e wtedy by co¶ powiedzia³, bo przej±³by siê na pewno moim zdrowiem. Wzglêdy estetyczne pewnie te¿, bo pocz±tek oty³o¶ci jeszcze móg³ prze¿yæ, bo wprawdzie ju¿ by³am gruba, ale 86 kg przy 170 mu tak nie przeszkadza³o, ale jakby to by³o 30 kg to by by³o 100 kg, wiêc du¿a oty³o¶æ, wiêc bardzo mo¿liwe, ¿e patrzy³by na to inaczej. Jednym s³owem mia³am pocz±tek oty³o¶ci, wiêc mo¿na jeszcze powiedzieæ du¿± nadwagê, ale jakby by³ó 30 kg to by by³a du¿a oty³o¶æ, wiêc na pewno bardziej by mu siê to rzuci³o w oczy.

Gdy wa¿y³am te 86 kg przy 170 to go poci±ga³am, nie da siê tego ukryæ. Jakby by³o 30 kilo wiêcej, a nie 15 kg, czyli 100 kg, to pewnie by³oby ciê¿ej. A tak go poci±ga³am, nadal chcia³ czêsto, sam siê do mnie dobiera³ ci±gle, czyli bez zmian, jak zawsze A¿ sama by³am zaskoczona, oczywi¶cie na plus Wiele razy móg³ te¿ powiedzieæ, ¿e za du¿o jem, ¿ebym ograniczy³a, bo przecie¿ tak by³o. No i przecie¿ gdyby nie to, ¿e tak du¿o jad³am, to bym tyle nie uty³a. Dlatego zdajê sobie sprawê, ¿e to moja wina, nie kontrolowa³am siê nic. No, ale nic nie mówi³.


Z jednej strony pewnie mu to nie przeszkadza³o, bo przecie¿ widzia³am, ¿e nie przeszkadza, z drugiej uprzedzi³am go, ¿eby jednak jakby co¶ mówi³, ¿ebym tyle nie jad³a :P Oczywi¶cie sama siê ju¿ bêdê stopowaæ, to silne postanowienie i teraz na pewno wytrwam, jednak ogólnie da³am mu znaæ, bo jednak fajnie jak facet te¿ powie jakby siê przesadza³o. Jednak ogólnie to dobrze, ¿e i w tej wiêkszej wersji go poci±ga³am.[ No i to nie jest tak, ¿e mój facet woli kobiety z nadwag±, oty³e, jak± ja wtedy by³am po przytyciu, wygl±da³am ¼le, t³uszczu du¿o, ale my¶lê, ¿e te¿ dlatego jemu to tak nie przeszkadza³o, poci±gam go, bo dla niego mimo ¿e facet seks te¿ w du¿ej mierze zwi±zany jest z mi³o¶ci±. Skoro nadal by³am t± jego z tym samym charakterem, tym samym dla niego nie by³ó wielkim problemem. Chocia¿ fakt, takich dziewczyn chudziutkich czy bardzo szczup³ych, to on nie lubi zbyt, wiêc jakbym wa¿y³a 50 kg przy 170 to pewnie nie pia³by z zachwytu. No, ale jak bêdzie 55 czy 60 kg to jak dla mnie bêdzie optymalnie. A jak mnie poznawa³ to ju¿ powoli wa¿y³am nieco za du¿o, ale bez tragedii moim zdaniem ok 70 kg.

ednak logiczne, ¿e przy tej wadze nie by³am mega szczup³a, tylko taka dziewczyna z kr±g³o¶ciami, no i mó³j facet chyba najbardziej takie lubi, wiêc nie nale¿y do tych, którzy uwa¿aj±, ¿e dziewczyna ma mieæ p³aski brzuch, ani grama t³uszczu. No i dobrze, bo ja p³askiego brzucha nie mia³am i pewnie nie bêdê mieæ, zw³aszcza, ¿e mam tak± budowê, ¿e mi wszystko idzie w brzuch. No i jako¶ nie chcia³abym p³askiego brzucha, mogê mieæ ma³y, ale p³aski nie, p³askie mi u kobiet siê nie podobaj± i nie chcia³abym takiego. O dziwo, w³a¶nie mój facet woli dziewczyny z kr±g³o¶ciami, a sam jest bardzo szczup³y, p³aski brzuch- u kobiety mi siê w³a¶nie p³aski brzuch zbyt nie podoba, u faceta za¶ tak. Dlatego ja jestem wiêksza od mojego faceta, grubsza na pewno.

No, ale zaczynam odchudzaæ siê jak pisa³am i to ju¿ na trwale zmieniê nawyki. Ja w³a¶nie mam tak, u siebie lubiê kr±g³o¶ci, faceta wolê szzczup³ego bardzo, u facetów mi siê podoba szczuplejsza sylwetka ni¿ u kobiet. Tak jako¶ mam, dlatego sama nie chcê byæ mega szczup³a, tylko ¶rednia. Mój facet w³a¶nie tak samo lubi byæ chyba bardzo szczup³y, a dziewczyny jednak lubi ¶rednie, nie takie szczup³e jak on. No i mamy podobnie wiêc tutaj i uzupe³niamy siê

Jak przyty³am te 15 kg to owszem, du¿o jad³am, bardzo ma³o siê rusza³am, ale nie by³o oprócz tak ¼le jak niektórzy pisz±, tzn nie chodzi³am z przet³uszczonymi w³osami hehe. W³osy umyte, malowaæ to nie, bo ma³o siê malujê i rzadko, ale powoli zaczynam, bo rozumiem, ¿e to siê przyda, wiêc zaczynam. Wprawdzie pó¼no zaczynam malowaæ siê czê¶ciej, bo mam 22 lata ju¿, ale to nic, wcze¶niej nie mia³am ochoty, a nie chcia³am siê zmuszaæ.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2014-03-11 o 14:02
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 13:50   #162
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomo¶ci: 604
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Przydarzy³a mi siê taka sytuacja, nie a¿ tak ekstremalna oczywi¶cie. Byli¶my jeszcze wtedy w zwi±zku na odleg³o¶æ i wysz³o tak, ¿e nie zobaczymy siê za miesi±c jak zwykle tylko za dwa. Stres z przed³u¿aj±cej siê roz³±ki, ci¶nienia w pracy ( by³o wiadomo ¿e 2 osoby z dzia³u z najgorszymi wynikami wylec±) plus przeci±gaj±ce siê problemy z obron± mgr wpakowa³ mnie w uzale¿nienie od s³odyczy. Wcze¶niej na s³odko lubia³am tylko lody, owsiankê i kakao a tu nagle sz³o wszystko w przedziwnych kombinacjach, w pracy nie by³o czasu na normalny lunch wiêc 2 batony i gotowê. Nawet nie zauwa¿y³am zmian w moim ciele, noszê sie raczej lu¼no, jakie¶ getry i tunika itp. Tydzieñ przed przyjazdem T¯ zaczê³am zabiegi upiêkszaj±ce, jakie¶ maseczki itp, odnalaz³am w szafie sexy sukienkê i nie mog³a siê w ni± wbiæ, normalnie SZOK. Wtedy zobaczy³am fa³dki na brzuchu, cellulit na udach, polecialam do s±siadki i siup na wagê a tam zamiast standardowych 52 kg ukaza³o siê 63 kg. Wiem ze nie by³a to jaka¶ wielka waga ale jak siê przytyki od siedz±cego trybu ¿ycia i s³odyczy w tak krótkim czasie to cia³o wyglada na prawdê kiepsko. Mia³am straszne obawy, czy bêdê mu siê nadal podobaæ, jak ostatnio widzia³e¶ kogo¶ 11 kg szczuplejszego to cie¿ko tego nie zauwa¿yæ... Na randkê posz³am w worku pokutnym zamiast seksownej sukienki. Jednak TZ ucieszy³ siê jak zwykle z mojego widoku, tak samo wspania³e traktowa³ moje cia³o itp. W koñcu nie wytrzyma³am i sie zapyta³am czy zauwa¿y³, no i mi powiedzia³ ze jestem moze troszkê okr±glejsza ale ¶liczne jak zawsze i ¿e bêdê mu siê podobaæ nawet jak dobije do 100 kg. To mi³e chocia¿ wiadomo, ¿e ma³o realne :p sam od 4 lat æwiczy i dba o cia³o. Nie mog³am sie powstrzymaæ i dreczylam siebie i jego ci±g³ym gadaniem o tym. Powiedzia³, ¿e jemu siê bardzo podobam ale je¿eli to mnie tak mêczy i odbiera chêæ do ¿ycia to pokarze mi fajne æwiczenia. Tak poza tematem 6 miesiêcy zajê³o mi powrót do dawnej wagi plus ujêdrnianie cia³a ehhh ³atwo przysz³o ale cie¿ko posz³o :p Do czego zmierzam, nie znam ¿adnej kobiety ( nie licz±c tych bardzo szczuplutkich, które chcia³y przytyæ), które od swojej wagi standardowej czy to 50, 60, 70 czy 80 które w nied³ugim czasie nabra³y 10, 20 czy 30 kg ( oczywi¶cie wykluczaj±c przysz³e mamy) i siê z tym dobrze czu³y. U wiêkszo¶ci spowodowa³o to gruntowny spadek samopoczucia, stany depresyjne, spadek poczucia w³asnej warto¶ci, wzrost zachowañ zwi±zanych z zazdro¶ci±, dziwne jazdy, spadek libido itp. A to ju¿ powa¿nie wp³ywa³o na relacje z partnerem, którzy czêsto nie mogli znie¶æ ci±g³ego "marudzenia". Kobieta dobrze czuj±ca sie w swoim ciele jest o wiele lepsz± partnerk±. Brak akceptacji dla ukochanej z dodatkowymi kg z przyczyn estetycznych skre¶la w moich oczach faceta. Argument pisa³em sie na 50kg a nie na 80 wogole do mnie nie trafia, jak mo¿na liczyæ na kogo¶ takiego w ciê¿kich chwilach? Co bêdzie jak przyjdzie choroba, która zmieni nasz wygl±d? Pisa³em siê na ³adn± kobietê a nie na tak± zmienion± chorob±? Natomiast troska o nadwagê w zwi±zku ze zdrowiem czy spadkiem samopoczucia jak najbardziej ok.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 13:52   #163
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 374
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Gdybym tyla ot tak sobie to nie sadze by po 10kg nie zwrocilby mi uwagi i patrzyl jak tyje kolejne tyle.
czy by mnie rzucil?nie wiem no nie sadze, ale temat dla mnie absurdalny cos jak czy facet rzucilby was gdybyscie polecialy na ksiezyc?
Wysy³ane z mojego SK17i za pomoc± Tapatalk 2
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 13:59   #164
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 3 634
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry ch³opak by nie dopu¶ci³ do roztycia. Je¶li rozty³a¶ siê u ciê rzuci³ to chyba jednak troszczy³ siê za ma³o i nie by³a¶ tak wa¿na dla niego :d

Tzn "nie ta to inna" jest zdrowym podej¶ciem ale jak naprawdê jaka¶ osoba jest dla ciebie wa¿na to nie wymienia jej siê na lepszy model tylko stara pomóc. Tak mi siê wydaje ;d
pewnie co wieczor rozwa³kowywa³by ci sadelko i wyciska³ nadmiar innymi otworami
__________________
Twierdzisz,¿e to co mówiê jest chamskie?
Ciesz siê,¿e nie s³yszysz co my¶lê
***
Opowiadaj±c obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,¿e 20% ma gdzie¶ twój problem,a 80 % cieszy siê z twojego k³opotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze bêdê Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 14:10   #165
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6 309
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

1. 30 kg nie nabieramy z dnia na dzieñ tylko to jest proces, który mo¿na zauwa¿yæ i zapobiec. Co to za facet, który po¶rednio pozwala mi utyæ a pó¼niej mnie zostawia?

2. Je¿eli ju¿ do tego dojdzie i kobieta dalej tyje b±d¼ olewa to co siê dzieje z jej cia³em to wtedy jest to podstawa do opuszczenia tej kobiety. Ja w odwrotnej sytuacji walczy³abym d³ugo o partnera wierc±c mu dziurê w brzuchu by co¶ z sob± zrobi³.
LoveMessages jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 14:30   #166
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

30 kg spokojnie mo¿na przytyæ np. w pó³ roku, jak siê ma kompulsy ale faceci raczej tego nie bêd± rozumieli (nie mo¿na powiedzieæ ot tak: we¼ i schudnij, ¿ryj mniej, æwicz, bo mnie nie poci±gasz/rzucam ciê/mam kochankê).
Albo choroba, albo nie wiem co. W sumie to jak przytyæ 30 kg tak, ¿eby partner nie zauwa¿y³ ca³ego procesu? a je¶li zauwa¿y, to wtedy pojawia siê pytanie: czemu kobieta tyje? Zajada emocje? Ma problemy hormonalne? ¯re za du¿o z lenistwa/³akomstwa?

Nie wiem, co bym zrobi³a, gdyby mój facet przyty³ 30 kg, bo grubych nie lubiê, ALE pewnie zauwa¿y³abym, ¿e dzieje siê co¶ z³ego. Bo +5 kg (jak kto¶ jest wysoki) mo¿na nie zauwa¿yæ, ale 30?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 14:37   #167
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Ostatnio dzwoni³am do mojej przyjació³ki- odebra³a totalnie zasapana. Zdziwi³am siê wiêc spyta³am co robi, odpowiedzia³a, ¿e kupi³a bie¿niê, bo ch³opak jej powiedzia³, ¿e je¶li nie schudnie, zerwie z ni±. Tym bardziej wyda³a na ten sprzêt pieni±dze, które zbiera³a od roku na wakacje. Oczywi¶cie go nie rzuci³a, choæ jej tak radzi³am. Po raz kolejny argument na to, ¿e mi³o¶æ jest ¶lepa, a w¶ród ch³opaków jest du¿o frajerów.
Dodam jeszcze, ¿e moja przyjació³ka wcale nie jest gruba, wrêcz przeciwnie - jest bardzo atrakcyjn± kobiet±, która ma cia³ko tam, gdzie potrzeba
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com

Edytowane przez Paulinka9o244
Czas edycji: 2014-03-11 o 14:39
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 14:45   #168
201604181004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 47 595
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Paulinka - po wafla kto¶ kupuje bie¿nie? :P
201604181004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 14:46   #169
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez rembertowa Poka¿ wiadomo¶æ
A z innej beczki: tak czytam i czytam te wszystkie opowie¶ci, jak to siê tego nie je, tamtego nie je, cztery razy w tygodniu na si³owniê, zero s³odyczy, zero sma¿onego, bo siê boczki zrobi±, i co wtedy, zostawi mnie!!! Z wiekiem pewnie coraz bardziej trzeba siê tresowaæ, bo metabolizm zwalnia i kaplica. Przyjmijmy, ¿e kto¶, tak jak ja, lubi je¶æ. Lubiê je¶æ, lubiê s³odycze, lubiê sma¿one, lubiê sery wszelakie, lubiê makaron i ziemniaki te¿ - jednym s³owem, lubiê wiele przebrzydle tucz±cych rzeczy. To jest istotna przyjemno¶æ w moim ¿yciu. Dlaczego mia³abym pilnowaæ wagi kosztem tej mojej przyjemno¶ci, ¿eby dostarczyæ przyjemno¶ci mojemu partnerowi, który lubi mnie szczup³±? Nie chodzi o oty³o¶æ, nie chodzi o co¶ zagra¿aj±cego mojemu zdrowiu, tylko kilka czy kilkana¶cie kilogramów, które ju¿ bêdzie widaæ. Rozmiar 42 zamiast 36. Dlaczego moja przyjemno¶æ jest mniej wa¿na ni¿ jego przyjemno¶æ?
Moim zdaniem kluczem do sukcesu jest po prostu odpowiednie dobranie siê Znalezienie osoby, której gust nie jest sprzeczny z naszym. Wtedy jest du¿o wiêksza szansa na to, ¿e ewentualne zmiany w ciele którego¶ z partnerów nie bêd± problemem dla drugiego partnera.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 14:49   #170
Paulinka9o244
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka9o244
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 89
GG do Paulinka9o244
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Poka¿ wiadomo¶æ
Paulinka - po wafla kto¶ kupuje bie¿nie? :P
Mo¿e dlatego, ¿e nie ma u nas dobrych terenów do biegania? Nie mam pojêcia
__________________
Mój blog: http://pavlline.blogspot.com
Paulinka9o244 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 14:57   #171
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomo¶ci: 604
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Poka¿ wiadomo¶æ
Paulinka - po wafla kto¶ kupuje bie¿nie? :P
Wspó³czesny cud marketingu, przekonanie cz³owieka, ¿e musi p³aciæ za bieganie.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 15:00   #172
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez AshaiSun Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja tu mówi³am ju¿ o skrajnym zaniedbaniu prowadz±cym do powstania typu ferdek kiepski z ogromn± oty³o¶ci±.
Tylko ¿e jak siê po³±czy obie wypowiedzi ch³opaka autorki, t± o oty³o¶ci i o farbie do w³osów, to ciê¿ko uwierzyæ ¿e chodzi mu o obawy przed grubym Ferdkiem. Zostawi³aby¶ faceta, gdyby przyszed³ od fryzjera w fryzurze, która by Ci siê nie podoba³a?

Nie wiem no, ale jak po kilku latach zwi±zku zdarza siê taka rozmowa i takie ¿±dania, to moim zdaniem warto siê zastanowiæ, co w tym zwi±zku jest nie tak, ¿e taki temat zosta³ poruszony.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 15:48   #173
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 272
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko ¿e jak siê po³±czy obie wypowiedzi ch³opaka autorki, t± o oty³o¶ci i o farbie do w³osów, to ciê¿ko uwierzyæ ¿e chodzi mu o obawy przed grubym Ferdkiem. Zostawi³aby¶ faceta, gdyby przyszed³ od fryzjera w fryzurze, która by Ci siê nie podoba³a?

Nie wiem no, ale jak po kilku latach zwi±zku zdarza siê taka rozmowa i takie ¿±dania, to moim zdaniem warto siê zastanowiæ, co w tym zwi±zku jest nie tak, ¿e taki temat zosta³ poruszony.
Mój by³y ch³opak wiedzia³, ¿e nie znoszê ³ysych facetów, nie mówiê o tych starszych ludziach. Mimo to, ogoli³ siê na ³yso, taki jednorazowy wybryk. Nie by³am w stanie dotkn±æ jego g³owy, mimo, ¿e lubiê miziaæ po w³osach, po g³owie. Zostawiæ nie zostawi³am wtedy, ale nie by³o to fajne... potem i tak odesz³am.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




Angel_00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 16:07   #174
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 242
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

owszem kiedy¶ zgoli³ g³owê w taki sposób, ¿e wygl±da³ jak esesman :P pó¼niej ¿artowa³am z niego i ju¿ nigdy siê tak nie obci±³ (sam by³ przera¿ony, ¿e fruzjermo¿e tak skrzywdziæ) ale to nie powód do zerwania. Moje wypowiedzi akurat tyczy³y siê ogó³ów a co do autorki - w jej sytuacji równie¿ bym mia³a problem. Ale nie znamy kontekstu, nic nie wiemi wiêc lawirujemy z tym tematem jak leci
AshaiSun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 16:17   #175
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez AshaiSun Poka¿ wiadomo¶æ
Ale nie znamy kontekstu, nic nie wiemi wiêc lawirujemy z tym tematem jak leci
No w³a¶nie trochê lipa wysz³a z tym lawirowaniem, bo autorka ma ewidentnie spory zwi±zkowy problem, który nie polega tylko na tym(o ile w ogóle w jakiej¶ czê¶ci na tym polega...), ¿e facet nie chce mieæ zapuszczonego, t³ustego lenia w domu. Autorka pojawi³a siê tu, ¿eby siê wy¿aliæ ¿e jej po takim czasie zwi±zku posypa³o siê poczucie bezpieczeñstwa, dorzuci³a to has³o o kontroli fryzury, ewidentnie w tej szafie siedzi trup i mam wra¿enie, ¿e rozwa¿ania w tym w±tku posz³y nie w t± stronê, w któr± dobrze by by³o, ¿eby posz³y.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 18:25   #176
201607040940
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 6 562
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Dla mnie problem oty³osci jest realny bo mam Hashi. Na razie siê trzymam ale jestem zagro¿ona. Mój T¯ deklaruje ¿e zawsze bedzie mnie kocha³ i nie zostawi mnie jak przytyjê 30 kg.
201607040940 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 19:06   #177
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Mój powiedzia³, ¿e by nie rzuci³.

Wiele z Was podnosi argument, ¿e "rzucenie" by³oby po¶rednio usprawiedliwione, bo partner sta³by siê mniej atrakcyjny.
Jest wiêcej powodów, dla których dana osoba nagle mo¿e przestaæ nas poci±gaæ. Mo¿e doznaæ poparzeñ twarzy, ulec wypadkowi i mieæ blizny na ca³ym ciele, rakow± naro¶l na czole, chorobê skóry... itd. itp.
O ile rzucanie kobiety po ci±¿y jest "fe", bo przecie¿ mo¿e schudn±æ! Czyli jest szansa, ¿e jeszcze bêdzie seksi. A je¶li siê roztyje "z zaniedbania" to rzuciæ mo¿na, bo jest leniwa i jeszcze d³ugo zostanie oble¶nym kaszalotem.

Czyli najgorzej bêdzie mieæ taka, która zosta³a oszpecona nieodwracalnie i z w³asnej winy. Jak moja znajoma, która na zajêciach pó³ roku temu obla³a sobie twarz kwasem.
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 19:16   #178
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 8 980
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Poka¿ wiadomo¶æ

Czyli najgorzej bêdzie mieæ taka, która zosta³a oszpecona nieodwracalnie i z w³asnej winy. Jak moja znajoma, która na zajêciach pó³ roku temu obla³a sobie twarz kwasem.
Jesli mój partner na zajêciach odkrêci³by s³oik z kwasek i podrzuca³ w górê, to owszem, rzuci³abym, bo z kretynem ¿ycia uk³adaæ nie bêdê Ka¿da inna sytuacja to wypadek i nie ma kompletnie powi±zania z charakterem czy trybem ¿ycia, wiêc przyk³ad nie maj±cy kompletnie zwi±zku ze spraw±.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Poka¿ wiadomo¶æ
CSI Wiza¿, proszê przyjechaæ na w±tek!
_ema_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 19:48   #179
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Poka¿ wiadomo¶æ
Jesli mój partner na zajêciach odkrêci³by s³oik z kwasek i podrzuca³ w górê, to owszem, rzuci³abym, bo z kretynem ¿ycia uk³adaæ nie bêdê Ka¿da inna sytuacja to wypadek i nie ma kompletnie powi±zania z charakterem czy trybem ¿ycia, wiêc przyk³ad nie maj±cy kompletnie zwi±zku ze spraw±.
No có¿, u nas czasem na laboratoriach co¶ wybucha... Tak¿e nie trzeba byæ kretynem, wystarczy, ¿e siê czasem pochyli za bardzo, albo za wysoko podniesie szybkê w dygestorium.

Mi nie chodzi³o o same sytuacje, a o podnoszony tutaj (niekoniecznie przez Ciebie) argument: sta³a siê mniej atrakcyjna (ew. poci±gaj±ca) = mo¿na rzuciæ.
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-11, 20:14   #180
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 272
Dot.: Czy ch³opak rzuci³by was gdyby¶cie przyty³y?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Poka¿ wiadomo¶æ
No có¿, u nas czasem na laboratoriach co¶ wybucha... Tak¿e nie trzeba byæ kretynem, wystarczy, ¿e siê czasem pochyli za bardzo, albo za wysoko podniesie szybkê w dygestorium.

Mi nie chodzi³o o same sytuacje, a o podnoszony tutaj (niekoniecznie przez Ciebie) argument: sta³a siê mniej atrakcyjna (ew. poci±gaj±ca) = mo¿na rzuciæ.
Owszem mo¿na, ale piszemy o zwyk³ym zaniedbaniu siê i braku chêci na zmiany, co by³o ju¿ podkre¶lane kilka razy, nie piszemy o rozstaniu w przypadku wypadku, choroby itd.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




Angel_00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-03-14 17:49:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.