Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-13, 20:13   #4531
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
U nas oczywiscie popoludniowy koncert Wiecie co, po takim darciu sie Alka jestem wykonczona psychicznie, serio. 100 razy gorsze zmeczenie, niz fizyczne. Zastanawiam sie, czy on kiedys przestanie tak wrzeszczec popoludniami, bo naprawde zaczynam miec dosc...
Kocham go najbardziej na swiecie, ale wieczorami jestem tak zmeczona tym jego placzem, ze szok. Nic go nie boli, przewiniety, nakarmiony, a ryczy tak, ze slychac go w calej klatce... Czy to kiedys minie?
A nie jest zmęczony po prostu? Próbowałaś uśpić "na siłę"? Emil też zaczyna ryki popołudniami, zwykle udaje mi się uśpić go na godzinę mniej więcej, potem jakoś dajemy radę do wieczora (dzisiaj zasnął dopiero o 20h30!), ale to zdecydowanie nie jest to samo dziecko co rano.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 20:15   #4532
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Przeliczajac tak Roane sa takie same. Ale wyobrazasz sobie ze zarabiasz 1500 zl i placisz za pajaca 50 zl , w uk zarabiasz 1500 f i pajac nie kosztuje 50 f a 10 f
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 20:23   #4533
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Przeliczajac tak Roane sa takie same. Ale wyobrazasz sobie ze zarabiasz 1500 zl i placisz za pajaca 50 zl , w uk zarabiasz 1500 f i pajac nie kosztuje 50 f a 10 f
Nie wyobrażam sobie - w PL średnio nas było stać na takie rozkosze jak nowe pajace z NEXTa
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 20:31   #4534
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Le La, Nela też wieczorami jest marudna bez powodu. U nas, podobnie jak u Perfuzji, to kwestia zmęczenia. Apogeum jest podczas kąpieli. Może Alek ma za dużo bodźców w ciągu dnia, może chciałby się zdrzemnąć po południu?
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 20:33   #4535
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie - w PL średnio nas było stać na takie rozkosze jak nowe pajace z NEXTa

Ja w Polsce Wiki prawie nic nowego nie kupiłam,tragedia była tam z pieniędzmi,a we dwoje pracowaliśmy
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 20:34   #4536
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Le La, Nela też wieczorami jest marudna bez powodu. U nas, podobnie jak u Perfuzji, to kwestia zmęczenia. Apogeum jest podczas kąpieli. Może Alek ma za dużo bodźców w ciągu dnia, może chciałby się zdrzemnąć po południu?
U nas kąpiel jest super - jedyny moment po 17h, kiedy dziecko jest naprawdę odprężone i zadowolone. Za to co się dzieje po wyjściu z wanny
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 20:35   #4537
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

A w sprawie okulisty - TŻ siedzi w branży medycznej, jutro będzie ogarniać, może uda się coś załatwić "po znajomości".
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 20:42   #4538
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

roane, perfuzja to nie sa kolki, bo go nic nie boli, to jest inny placz. On jest zmeczony po calym dniu, tylko nie moze zasnac, albo ja go po prostu nie potrafie skutecznie usypiac Jak nie zasypia do 18.30 to juz go przetrzymujemy tak mniej wiecej do 19 i go kąpiemy i potem juz spanie. Problem w tym, ze on zaczyna marudzic kolo 17 -18, jak nieraz sie zdarzy, ze zasnie o 17 to budzi sie na kapiel i jest ok, no ale jak nie usnie to jest ryk, a po 18 to juz nie oplaca mi sie go usypiac, bo zaraz bym go musiala wybudzac do kapania, wiec bez sensu. Kiedys go nie budzilam to spal do 23 i wtedy dopiero go kapalismy, ale nie chce tak robic, bo dodatkowo bym mu rozwalala caly wieczor, a staram sie go kapac miedzy 19 a 20 i nie chce juz tego zmieniac.
Nie wiem jak to zrobic, zeby bylo dobrze

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

A co do kapieli, to Alek bardzo lubi sie kapac, widac, ze sie chlopak relaksuje, potem jest troche histerii przy ubieraniu, ale pozniej jest karmienie i spanie i jest ok.
__________________
20.12.2013 - Alek Nauczę Cię kochać świat, Syneczku

Edytowane przez Le La
Czas edycji: 2014-03-13 o 20:40
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 20:43   #4539
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
roane, perfuzja to nie sa kolki, bo go nic nie boli, to jest inny placz. On jest zmeczony po calym dniu, tylko nie moze zasnac, albo ja go po prostu nie potrafie skutecznie usypiac Jak nie zasypia do 18.30 to juz go przetrzymujemy tak mniej wiecej do 19 i go kąpiemy i potem juz spanie. Problem w tym, ze on zaczyna marudzic kolo 17 -18, jak nieraz sie zdarzy, ze zasnie o 17 to budzi sie na kapiel i jest ok, no ale jak nie usnie to jest ryk, a po 18 to juz nie oplaca mi sie go usypiac, bo zaraz bym go musiala wybudzac do kapania, wiec bez sensu. Kiedys go nie budzilam to spal do 23 i wtedy dopiero go kapalismy, ale nie chce tak robic, bo dodatkowo bym mu rozwalala caly wieczor, a staram sie go kapac miedzy 19 a 20 i nie chce juz tego zmieniac.
Nie wiem jak to zrobic, zeby bylo dobrze
To tak jak u nas w takim razie
Próbowałaś odciąć go od bodźców? Emil od paru dni zasypia na ostatnią drzemkę tylko w gondolce, bo wtedy nic go nie rozprasza. Oczywiście do tego smoczek do buzi i otulacz - normalnie w dzień śpi bez, ale popołudniu już nie da rady. I szum. I głaskanie.
Wieczorem już nie muszę odstawiać takich cyrków, odłożony po jedzeniu momentalnie zasypia.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 20:55   #4540
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ja w Polsce Wiki prawie nic nowego nie kupiłam,tragedia była tam z pieniędzmi,a we dwoje pracowaliśmy
Dlatego wyjechalismy i jak narazie nie moge narzekac. Nie jestesmy jakimis bogaczami, ale nie odmawiamy sobie malych przyjemnosci. Ja po prostu jestem oszczedna i staram sie racjonalnie wydawac pieniadze
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 20:56   #4541
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
To tak jak u nas w takim razie
Próbowałaś odciąć go od bodźców? Emil od paru dni zasypia na ostatnią drzemkę tylko w gondolce, bo wtedy nic go nie rozprasza. Oczywiście do tego smoczek do buzi i otulacz - normalnie w dzień śpi bez, ale popołudniu już nie da rady. I szum. I głaskanie.
Wieczorem już nie muszę odstawiać takich cyrków, odłożony po jedzeniu momentalnie zasypia.
Proboealam go usypiac w jego pokoju w ciszy, ale lozeczko jest oczywiscie be. Sprobuje jutro zawinac go w kokon i do gondoli, moze zadziala. Smoczek odpada, bo jeszcze bardziej go rozwsciecza. Wczesniej zasypial w hustawce, ale teraz hustawka tez dziala na niego jak plachta na byka
Kurcze najgorsze jest to, ze po takich popoludniowych awanturach ten nocny sen tez ma taki niespokojny, a jak sie zdrzemnie popoludniu, to potem spi twardo i spokojnie. Mam nadzieje, ze nie da nam dzisiaj w nocy popalic
__________________
20.12.2013 - Alek Nauczę Cię kochać świat, Syneczku
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 21:07   #4542
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Perfuzja, Le la: moj tez ostatnio marudzi popoludniami i poplakuje. Ale dzis tak sie rozdarl, ze musialam go nosic na golasa po mieszkniu (co ja go nie nosze zeby nie uczyc) bo wtedy byl spokoj a glowa mu od obserwacji na wszystkie strony latala.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 21:12   #4543
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Kacper śpi ok 5 godzin Zasnął tak z głupia na mojej klacie jak gadałam do niego (zanudziłam dziecko).
Przebudził się po 20, TŻ podgrzał mleko, bo powinien być już głodny, a ten popatrzył jednym okiem i usnął znowu i tak śpi dalej. Nawet przeniesienie go z mojej klaty na wersalkę nic nie dało - pomlaskał trochę i śpi ... Co to będzie w nocy, aż boję się myśleć.


22:44 - śpi dalej ....

23:32 spi dalej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-03-13 o 22:32
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 21:41   #4544
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Dlatego wyjechalismy i jak narazie nie moge narzekac. Nie jestesmy jakimis bogaczami, ale nie odmawiamy sobie malych przyjemnosci. Ja po prostu jestem oszczedna i staram sie racjonalnie wydawac pieniadze
Też staram się być racjonalna - więc pajace po 22 euro za 2 sztuki kupuję raczej sporadycznie, uważam że to ciut za drogo. Ale jakbym się uparła, mogłabym wszystko nowe kupić i byśmy nie zbankrutowali - nie robię tego bo uważam to za nieekonomiczne i nieekologiczne, ale świadomość że mogę jest miła, a w PL miałabym świadomość że ni cholery nie mogę, choćbym na głowie stanęła

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Perfuzja, Le la: moj tez ostatnio marudzi popoludniami i poplakuje. Ale dzis tak sie rozdarl, ze musialam go nosic na golasa po mieszkniu (co ja go nie nosze zeby nie uczyc) bo wtedy byl spokoj a glowa mu od obserwacji na wszystkie strony latala.
Też staram się nie nosić za dużo, bo dolna połowa mojego kręgosłupa odmawia mi posłuszeństwa Starość

Mały właśnie prawie obsikał TŻa na przwijaku. TŻ się uchylił a mały się moment po tym rozwył jak ze skóry obdzierany. Więc TŻ teraz go przeprasza że się uchylił, i obiecuje mu że następnym razem da się obsikać A mi urywa z bólu tak zaczęłam się śmiać
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 22:05   #4545
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Też staram się być racjonalna - więc pajace po 22 euro za 2 sztuki kupuję raczej sporadycznie, uważam że to ciut za drogo. Ale jakbym się uparła, mogłabym wszystko nowe kupić i byśmy nie zbankrutowali - nie robię tego bo uważam to za nieekonomiczne i nieekologiczne, ale świadomość że mogę jest miła, a w PL miałabym świadomość że ni cholery nie mogę, choćbym na głowie stanęła :
Oj to ja niestety zbyt lekką ręką wydaję pieniądze. Tzn ciuchy też czasem kupuję używane,ale bywa i tak,że bardzo spodoba mi się sweterek,który dziecko ponosi ze 2 miesiące,a ja dam za niego 20f,bo bardzo mi się podoba... Ale najwięcej to chyba wydaję na zabawki...
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 22:24   #4546
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Oddali mi łóżko, nigdy nie myślałam źe tak sie ucieszę ze szpitalneho wyra...
Dzis lekarka przepłukiwała małemu to miejsce po ropniu i musiała do środka pod ciśnienie wstrzyknąć. Rany jak Adaś płakał... na szczeście jest czysto ropy nie ma już na pewno i naciek zapalny praiw zniknął. Niestety od tych okładow i opatrunków mały na odparzony tyłek teraz już wiem jak wygląda odparzenie... Pół dnia leżał dzis i wietrzyl pupe a ja latałam tylko z pieluchami i nim pod kran bo co chwola jak nie siku to kupa teraz tylko musze wyleczyć odparzenia i do końca ranke po ropniu.

Perfuzja-- jaki Emil już duży i jaki fajny!

Co do ulewania to u mnie teź od jakiegos czasu ulanie wali pawiem no chyba że jest świeźe to nie ale jakie przeleżakowane w brzuchu już tak. Wydaje mi sie że skoro calły uklad pokarmowy dojrzewa to kwasy żołądkowe teź robią sie intensywniejsze

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość

Mały właśnie prawie obsikał TŻa na przwijaku. TŻ się uchylił a mały się moment po tym rozwył jak ze skóry obdzierany. Więc TŻ teraz go przeprasza że się uchylił, i obiecuje mu że następnym razem da się obsikać A mi urywa z bólu tak zaczęłam się śmiać
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 22:38   #4547
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Oj to ja niestety zbyt lekką ręką wydaję pieniądze. Tzn ciuchy też czasem kupuję używane,ale bywa i tak,że bardzo spodoba mi się sweterek,który dziecko ponosi ze 2 miesiące,a ja dam za niego 20f,bo bardzo mi się podoba... Ale najwięcej to chyba wydaję na zabawki...
Ja jeszcze się opieram szaleństwu zakupowemu Ale przypuszczam że z zabawkami łatwiej się złamać niż z ubrankami - z ciuszków cieszymy się my, a z zabawek maluchy
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 23:44   #4548
Sheperdess
Rozeznanie
 
Avatar Sheperdess
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 760
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Też staram się być racjonalna - więc pajace po 22 euro za 2 sztuki kupuję raczej sporadycznie, uważam że to ciut za drogo. Ale jakbym się uparła, mogłabym wszystko nowe kupić i byśmy nie zbankrutowali - nie robię tego bo uważam to za nieekonomiczne i nieekologiczne, ale świadomość że mogę jest miła, a w PL miałabym świadomość że ni cholery nie mogę, choćbym na głowie stanęła
Mam takie samo podejście. W ogóle jestem dosyć oszczędna.

Mam dziś dość. Młody wisiał teraz przy piersi ponad dwie godziny.Wczoraj półtorej. Nigdy tak nie robił, zwykle zje i się odłącza. Może jednak skok nas dopadł. Moje sutki błagają o litość. Albo o dobicie. Jest gorzej, niż na początku, bo i siłę szczęk ma większą. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
__________________
Adaś - 28.12.2013
Sheperdess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 01:42   #4549
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Znów udało sie na śpiocha przewinąć z myciem pupy i zakładaniem opatrunków ale za to z sikiem razy dwa na przewijaku
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 06:12   #4550
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Witam z rana

U nas wspólne spanie od 3 rano. Adaś sie tak przytulił i iśmiechał przez sen że nie mogłam go odłożyć do łóżeczka. Teraz tez śpi mi ma klacie na żabkę i tak sie tuli malutki mój.
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 06:46   #4551
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Witam
Dziewczyny chyba wiem co było powodem zaparć u małej, jak mała mnie wyssie totalnie to podaje jej mm z reguły jak już podam to tylko wieczorem i to raz...i zawsze podawałam bebilon a ostatnio cos mnie podkusiło i kupiłam nan, analizując kiedy jej podałam doszłam do wniosku ze problem pojawiał się pare h po wypiciu, myślicie ze to możliwe? Wczoraj nie dostała i problemu nie ma...muszę kupić bebilon bo mam moze na 3 butelki a jak się skończy to będzie ryk.
Jak ja wam zazdroszczę że macie możliwość ściągnięcia pokarmu i zamrożenia
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 06:57   #4552
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny chyba wiem co było powodem zaparć u małej, jak mała mnie wyssie totalnie to podaje jej mm z reguły jak już podam to tylko wieczorem i to raz...i zawsze podawałam bebilon a ostatnio cos mnie podkusiło i kupiłam nan, analizując kiedy jej podałam doszłam do wniosku ze problem pojawiał się pare h po wypiciu, myślicie ze to możliwe? Wczoraj nie dostała i problemu nie ma...muszę kupić bebilon bo mam moze na 3 butelki a jak się skończy to będzie ryk.
Jak ja wam zazdroszczę że macie możliwość ściągnięcia pokarmu i zamrożenia
Możliwe że jakiś składnik tego mm zatyka małą. Dobrze że wykryłaś co jest powodem
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 07:01   #4553
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

hej
Lolita bo nam ma sporo zelaza podobno i może dlatego te zaparcia.

Malego kaszel w nocy zaczal męczyć, no kurde. Ja nie spalam tylko czuwalam, biedulkowi jeszcze kaszel dołączył. Nie mocny ale wiecej niż kilka kaszlnięć na dobę, teraz leży grzecznie. Co godzinie sie budzik, possal chwile cyca i chyba wyjdę dzis na matke panikare.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 07:34   #4554
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Jak ja wam zazdroszczę że macie możliwość ściągnięcia pokarmu i zamrożenia
Ja bym niby mogła ściągać i mrozić,ale tak tego nie lubię,że nic nie mam zamrożonego. Ale w sumie produkcja jest na bieżąco,nie mam potrzeby wyjść bez dziecka,więc nie muszę odciągać.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 07:39   #4555
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Ale mam nerwa ...
Moze jestem wyrodna matką ale dziś ściągam mleko i mąż niech go nakarmi ja sie musze wyspać bo zwariuje ...koniec z noszenie..mały wymuszacz
Może 3 godziny śpie w nocy ostatnio...
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 07:45   #4556
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Isia w nocy musisz go nosić? A nie da się odłożyć,żeby spał w łóżeczku? Albo,żeby spać razem?
I jaka wyrodna! Jak masz możliwość,to pewnie niech mąż nakarmi,a ty się wyśpij.
U mnie na szczęście jest super ze spaniem,kolejna noc przespana ciągiem 7 godzin i po jedzeniu jeszcze 3.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 07:47   #4557
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Odnosnie kaslania Borysa, mysle ze po ulaniu jemu lubi sie ulac troszke czesto. W mieszkaniu mamy raczej wilgotno. W dzien ani razu nie zakaslal. Bylam znow w chuscie na spacerku wczoraj. probowalismy malzowi borysa w chuste wsadzic. Katastrofa. Ryk jakby go poparzylo, zeby bylo smieszniej do wieczora byl foch na tate! Ledwo podszedl do borysa a byl ryk, mina w podkowe przyszla mama i luzik. Dzis mu przeszlo.

Nocka super zasnal po 21 pobudka pierwsza o 2:30 dalam smoka i obudzil sie o 3:30. Potem wzielam go do nas bo si wiercil i spal do6:30. obrzucal nas usmiechami az milo patrzec.

W niedziele chrzicny oj jakbym chciala juz poniedzialek. Nie lubie takich imprez.

Juz widze wyscig babci i stado dzieci wiszacych nad wozkiem. Znow bede ta najgorsza bo powiem ze maja sie zajac czym innym a nie mi na dziecko dmuchac. Jeszcze po chrobie. Szkoda ze jest tam rodzenstwo ktorych mama jest.... dziwna. Dzieci od niej robia wszytko co chca otwieraja szafki kiedy przychodza w gosci. A mama milczy a ja chodze i mowie, ze nie wolno i zamykam... serio. Na weselu naszym zebrali do kieszeni cukierki (chlopak ma 13 lat dziewczynka 6) .... i rodzice NIC nie powirzieli. Na urodzinach chlopak wyjada np. Oliwki z salatki z miski SERIO i tez cisza. A ja nie wiem jak se zavhowac skoro mnie nie slucha. Ahhh jak ja ich nie znosze a to bliska rodzina tz niestety.

Znow wyjde na aliena i dziwolaga bo bede mowic co mi sie nie podoba.

I wyscig babci, moja mama juz niby zartem zapowiedziala ze ona go nedzie CALY CZAS trzymac na rekach. Nikomu nie da, niby zartem, ale jak zostawim borysa z nia t musze jej jasno mowic ze wezme go przebrac albo ze wezne do spania, to nie, bo on teraz u niej sobie rozmawia nie dociera slownie musze czasem wkroczyc miedzy nia a borysa i wziac ;(. To jest dluzsza historia, co chwile rzuca mi takimi aluzjami ze szalg mnoe trafia. Ogolnie wiecie zle sie dzieckiem zajmujemy, po kazdym dziwnym dzwieku powinnam biec do lekarza. Non stop go nosi !!! Nic nie daje moje gadanie... dzis do niego powiedziala ze "tata woli na tv pattzec niz z toba gdac" akurat tz patrzal na wiadomosci a dziecko kolo niego......powiedzialam.z e zaczyna juz przeginac ostro.
I dzis musimy popoludniu go zostawiv u jutro tez dzis zostaja tescie jutro szwagierka,.mama sie oburzyla ze nie ona... mam tego dosc oszaleje jak tak dalej bedzie.


Warszawianki zazdroszcze wam spotkania super.

Bella wspolczuje, oby to nic groznego czasem lepiej wyjsc na panikare niz ignorantke.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 07:52   #4558
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Hey Dziewczyny, spałam dziś w sumie 7-8 godzin. Wychodzi na to, że by się wyspać powinnam kłaść się spać o 21 razem z dzieckiem. Na co dzień to nierealne, ale po wczorajszej nieprzespanej noc ta dzisiejsza jest jak cud co prawda o 3 córka próbowała wcisnąć mi kit, że jest już dzień, ale byłam zbyt zmęczona by reagować na jej jęki - przytuliłam ją do cycka i usnęłam. A dwie godziny później obudziłyśmy się obie zalane moim mlekiem, bo pomyliłam cycki - powinnam przytulić ją do opróżnionego... Więc miałyśmy poranne przebieranie, a teraz moje dziecko śpi, a ja jestem wyspana i chyba nawet zjem śniadanie przed karmieniem... ale cudownie
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 08:22   #4559
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Bella-- jak coś Cie niepokoi to idź do lekarza. Najwyżej wyjdziesz na matkę- wariatkę ale lepsze to niż potrm jakieś choróbsko i mówię to ja która po wyciągnięciu jednego zielonego gluta z nosa syna poleciała do lekarza z tym glutem na waciku jako dowodem. Niestety ropnia nie upilnowałam

Migotka--- oj współczuję rodzinnego spędu i to jeszcze z takimi przenojami ja piszesz. Tym dzieciom zwróć uwagę a jak nie posłuchają to ostro powiedz. Najwyżej sie rodzice obrażą i w dupie z tym
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 08:23   #4560
sadlaczyca
Raczkowanie
 
Avatar sadlaczyca
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z głębokiego podlasia :)
Wiadomości: 452
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Witajcie!

Mój Marud śpi więc dam znać, że żyjemy

Podejrzewam Smerfa o skok - no taka maruda z niego, że szok. W nocy pobudki zaczyna po 24 (normalnie było 2-3) i tak co godzinkę, półtorej do jakiejś 5 kiedy to stwierdza, że już dzień i czas wstać Jak już poddaję się po 7 i ruszam tyłek z łóżka to nawet śniadania nie mogę w spokoju zjeść (normalnie odkładałam Smerfa na kanapę/zostawiałam w łóżku i zajmował się sobą na czas jedzenia/ogarniania się przez mnie)

No i dupa, Marud wstał i wyje
__________________
Smerf 16.01.2014
Crazy Little Thing Called Love
sadlaczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 09:18:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.