Zuzana Light - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 18:09   #4081
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Zuzana Light

Dziękuję pięknie za dobre słowo

Buty nabyłam takie:



Saucony Phoenixy z lekkim wspomaganiem.
Po raz pierwszy miałam robione profesjonalne badanie stopy i okazało się że podczas biegu jedna moja stopa jest neutralna a druga nieco pronująca. Poprzednie moje buty były neutralne, już teraz mogę napisać że czuć różnicę podczas biegu, takie badanie i opinia fachowca przy doborze obuwia to znakomita sprawa.

Odrobinochęci jestem przekonana że jeśli tylko złapiesz bakcyla dłuższych dystansów za całkiem niedługo 20km będzie w Twoim zasięgu. Najtrudniej jest wygospodarować czas na taki lub dłuższy bieg, pod tym względem ćwiczenia z Zuzką są znacznie łatwiejsze.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...

Edytowane przez Trzy_Ryby
Czas edycji: 2014-03-09 o 18:11
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 18:46   #4082
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Zuzana Light

Ja dzisiaj sobie dołożyłam, bo miałam straszne wyrzuty ponieważ wczoraj pojadłam na urodzinach.
Dlatego dziś zwow 61, mel b abs, mel b pośladki, ćwiczenia na wew. cz. ud i 6 km biegu, więc czas na ciepłą kąpiel
I świętuje dziś swój mały sukcesik, w końcu po 2 miesiącach biegałam bez marszu <3
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam

Edytowane przez odrobinacheci
Czas edycji: 2014-03-09 o 18:48
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 16:13   #4083
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Zuzana Light

Robiła kiedyś któraś z Was domową chałwę?
Jeśli nie to, na Boginię, nie próbujcie. Cały reżim dietetyczny diabli biorą.
Melduję zwow 10ty i dwa sety Mel B w ramach kary za chałwę.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:43   #4084
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Zuzana Light

Ja chałwy nie lubię :P
A wczoraj zaliczony zwow 62
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 13:32   #4085
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Zuzana Light

Zwow 61 na przeziębieniowy spadek formy.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:37   #4086
Aagaciorek
Zadomowienie
 
Avatar Aagaciorek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 022
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Robiła kiedyś któraś z Was domową chałwę?
Jeśli nie to, na Boginię, nie próbujcie. Cały reżim dietetyczny diabli biorą.
Melduję zwow 10ty i dwa sety Mel B w ramach kary za chałwę.
Uwielbiam chałwę! Jest bardzo zamulająca, ale mimo to ostatnio zjadłam 200 g naraz, masakra, to było silniejsze ode mnie
A dzisiaj u mnie ZWOW 17. Jako że boję się stania na rękach, zamiast tego ćwiczenia robiłam pompki
__________________
Aagaciorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 16:11   #4087
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Zuzana Light

Nie wiem co się ze mną dzieje ostatnimi dniami: mówię o sobie, że nie przepadam za słodyczami tymczasem dziś dorwałam się do czekoladek Merci i zjadłam pięć od razu.
Potem lekkie mdłości i wyrzuty sumienia.
Bez sensu. Ale jakość NIE MOGŁAM się pohamować.

Zwow 55.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 17:53   #4088
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Zuzana Light

Ahh ja zawsze tak mam przed "tymi dniami", muszę walczyć z podwójnym apetytem.
A dziś zwow 63, bardzo mi się podobał zmęczył mnie, ale zamiast AMRAP, zrobiłam 3 pełne rundy.
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 16:41   #4089
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Zuzana Light

hejjjj

Wlasnie przed chwilą total przez przypadek znalazłam ową Zuzkę, a ze Chodakowskiej mam juz dosc nudzi mnie strasznie... wpadlam na pomysl ze sporboje Zuzke.

czy ktos mi pomoze i powie co na początek z nia cwiczyc albo polecicie jakies bez obciążenia ?

będę meeeegaaaaaaaaaaaaa wdzięczna ! na necie tyle tego.. a moze wy cos mi podrzucicie co same macie juz sprawdzone
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 18:00   #4090
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez odrobinacheci Pokaż wiadomość
Ahh ja zawsze tak mam przed "tymi dniami", muszę walczyć z podwójnym apetytem.
A dziś zwow 63, bardzo mi się podobał zmęczył mnie, ale zamiast AMRAP, zrobiłam 3 pełne rundy.
Ale ja nie jestem tuż przed okresem. Poza tym antykoncepcja hormonalna, którą stale biorę świetnie w moim wypadku kontroluje "hormonozależne" napady głodu.
To chyba po prostu łakomstwo albo co...

Cytat:
Dot.: Zuzana Light
hejjjj

Wlasnie przed chwilą total przez przypadek znalazłam ową Zuzkę, a ze Chodakowskiej mam juz dosc nudzi mnie strasznie... wpadlam na pomysl ze sporboje Zuzke.

czy ktos mi pomoze i powie co na początek z nia cwiczyc albo polecicie jakies bez obciążenia ?

będę meeeegaaaaaaaaaaaaa wdzięczna ! na necie tyle tego.. a moze wy cos mi podrzucicie co same macie juz sprawdzone
Spróbuj zwow 46, 20 albo 53 na początek.

Dziś przebiegłam 25 km, to chyba mój życiowy rekord.
Może w końcu pomyślę poważnie o tym wymarzonym maratonie.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 16:05   #4091
lulamae
Raczkowanie
 
Avatar lulamae
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 274
Dot.: Zuzana Light

hej, można się przyłączyć?
dzisiaj zrobiłam mojego pierwszego zwowa nie mogłam się zdecydować, którego wybrać i w końcu padło na 9. nie wydawał mi się aż taki trudny, ale i tak pod koniec byłam ledwo żywa. jutro spróbuję zrobić coś z obciążeniem.

ćwiczyłam już wcześniej z Zuzką, bo w styczniu zrobiłam 3 tygodnie zcut power cardio series. później z powodu wyjazdu musiałam przerwać ćwiczenia, a później mi się nie chciało i do ćwiczeń wróciłam dopiero w tym tygodniu. ćwicząc zcut trochę zaczęła mi się poprawiać kondycja, ale przez tą przerwę niestety znowu jest tak samo kiepska jak na początku mam nadzieję, że teraz dłużej wytrwam w ćwiczeniach
lulamae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 12:50   #4092
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez lulamae Pokaż wiadomość
hej, można się przyłączyć?
dzisiaj zrobiłam mojego pierwszego zwowa nie mogłam się zdecydować, którego wybrać i w końcu padło na 9. nie wydawał mi się aż taki trudny, ale i tak pod koniec byłam ledwo żywa. jutro spróbuję zrobić coś z obciążeniem.

ćwiczyłam już wcześniej z Zuzką, bo w styczniu zrobiłam 3 tygodnie zcut power cardio series. później z powodu wyjazdu musiałam przerwać ćwiczenia, a później mi się nie chciało i do ćwiczeń wróciłam dopiero w tym tygodniu. ćwicząc zcut trochę zaczęła mi się poprawiać kondycja, ale przez tą przerwę niestety znowu jest tak samo kiepska jak na początku mam nadzieję, że teraz dłużej wytrwam w ćwiczeniach

Witaj,
jestem ciekawa porównania zcut ze zwowami, żadnego zestawu z tego pierwszego programu nigdy nawet nie oglądałam, kiedyś muszę to w końcu nadrobić. Ale wciąż jest jeszcze tyle zwowów do przerobienia.

Wczoraj 10tka. Dziś 58mka.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 14:26   #4093
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Zuzana Light

W piątek zaliczony zwow 65
Też chciałabym usłyszeć opinie osób, które ćwiczyły zcut i zwowy
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:53   #4094
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Zuzana Light

Hej, ja robiłam zcut cardio i zcut strength oraz prawie wszystkie Zwowy z youtube.

Moja subiektywna opinia na temat wszystkich trzech biorąc pod uwagę różnego rodzaju wariacje jedzeniowe moje (jestem na paleo z okresami, gdzie naprawdę grzeszę w diecie).

Zcut power Cardio:
Moim zdaniem ta seria jest autentycznie cienka. Jest w sumie 13 workoutów, plus bardzo dobra rozgrzewka i cool down. Chyba tradycją zuzki jest, że jeden workout mus być od czapy i w tym przypadku jest to workout nr 2.
Na samą myśl, że miałabym go zrobić robi mi się słabo z nudów [ wiem, że nikt o takie szczegóły nie pyta, ale muszę to opowiedzieć - jednym z ćwiczeń jest kombo 10 high knees przejście do planka, z powrotem do pionu i znowu 10 high knees i powtarzamy to 60 - słownie: sześćdziesiąt razy. Nie, nie 6x 10 high knees, tylko 60. To jest tak nudne, że chce się zabijać, Jak już się złapie oddech]. W każdym razie seria moim zdaniem najsłabsza. Jej plusem jest fakt, że wymaga mało sprzętu. Efekty dużo mniejsze niż Zwowy na youtube, ale też workouty krótsze, bardziej plasujące się czasowo między 8 a 12 minut, a jak się z czasem przyspiesza, to bywa, że i w 6 minut jest po wszystkim. W porównaniu z youtubem, gdzie naprawdę sporo zwowów ma po 15 minut, ( w sensie tyle mi wychodzi) to ta seria jest słaba.

Zcut power strength - bardzo fajna seria, porządnie męcząca jak się robi bez żadnych ułatwień i z ciężarkami do 5 kg, można się zmęczyć, można się spocić i naprawdę szybko widać zmiany na ciele. Ładnie rzeźbi i to po całości, efekty widać na nogach, brzuchu, ramionach, I w moim odczuciu siłowo wchodzi się na zupełnie inny poziom. Myślę, że mogę uczciwie powiedzieć, że ta seria w końcu nauczyła mnie robić pompki. Od tej serii we wszystkich workoutach robię męskie. Długo umiałam je robić, ale nigdy w takich ilościach jak po tej serii. Workouty nieco dłuższe, ale pod koniec jest to od 10 do 14 minut .

Miałam tez okazję zobaczyć i zrobić zwowy w przedziale 72 - 80 i powiem, że są najcięższe i moim zdaniem dają jednak najlepsze efekty. Ale tu już trzeba być naprawdę sprawnym. I nie, nie da się tak, jak przy normalnych zwowach, że sobie ktoś zrobi powolutku. W przypadku tych zwowów, ktoś najprawdopodobniej albo nie skończy, albo skończy po godzinie (żeby). Wydaje mi się, że zuzka jest po prostu dużo sprawniejsza i dużo silniejsza i to ma odzwierciedlenie w jej treningach.

Gdybym miała kupić sobie któryś z jej 'produktów' wybrałabym miesiąc w z gym, potem power strength series, cardio z perspektywy czasu bym nie kupiła.
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2014-03-16 o 19:57
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:59   #4095
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Ja niestety muszę się rozstać z Zuzką na jakiś rok... Dzieciątko w drodze Oczywiście z ruchu nie zrezygnuje, bieganie i jakieś lekkie ćwiczenia będę robić. Już nie mogę się doczekać powrotu do ćwiczeń. Mam nadzieję, że za raz zobaczę Wasze kaloryfery na brzuchach i piękne ramiona
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 20:37   #4096
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Ja niestety muszę się rozstać z Zuzką na jakiś rok... Dzieciątko w drodze Oczywiście z ruchu nie zrezygnuje, bieganie i jakieś lekkie ćwiczenia będę robić. Już nie mogę się doczekać powrotu do ćwiczeń. Mam nadzieję, że za raz zobaczę Wasze kaloryfery na brzuchach i piękne ramiona

A My u Ciebie boiler
Gratuluje dzidziusia
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 18:28   #4097
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Zuzana Light

Neitko dzięki za opinię.
Dzięki Twojej rekomendacji zamówiłam Zcut Power Strength, zobaczymy czy podołam temu programowi.

Kamo, gratulacje

Dziś zwow 7. Naprawdę nie rozumiem czemu WCIĄŻ jest dla mnie AŻ tak trudny.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 18:37   #4098
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Neitko dzięki za opinię.

Dzięki Twojej rekomendacji zamówiłam Zcut Power Strength, zobaczymy czy podołam temu programowi.



Kamo, gratulacje



Dziś zwow 7. Naprawdę nie rozumiem czemu WCIĄŻ jest dla mnie AŻ tak trudny.

Ja tez chciałam
Opisać ale juz nie było potrzeby power strenght to fajna seria
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 19:37   #4099
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Ja niestety muszę się rozstać z Zuzką na jakiś rok... Dzieciątko w drodze Oczywiście z ruchu nie zrezygnuje, bieganie i jakieś lekkie ćwiczenia będę robić. Już nie mogę się doczekać powrotu do ćwiczeń. Mam nadzieję, że za raz zobaczę Wasze kaloryfery na brzuchach i piękne ramiona
Gratulacje


Kilka dni temu robiłam shred 1... stwierdziłam, ze na jakiś czas z Zuzką spokój.
Jakoś się lekko znudziłam.
Zrobiłam trening Tabata, by się porżdnie zmęczyć i zaktywizować. Zuzkę pewnie będę robić w 'spokojniejsze' dni.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 19:59   #4100
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Ja niestety muszę się rozstać z Zuzką na jakiś rok... Dzieciątko w drodze Oczywiście z ruchu nie zrezygnuje, bieganie i jakieś lekkie ćwiczenia będę robić. Już nie mogę się doczekać powrotu do ćwiczeń. Mam nadzieję, że za raz zobaczę Wasze kaloryfery na brzuchach i piękne ramiona
Gratulacje

No i mam nadzieję że za ten rok będzie się naprawdę czym pochwalić
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:03   #4101
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Ja niestety muszę się rozstać z Zuzką na jakiś rok... Dzieciątko w drodze Oczywiście z ruchu nie zrezygnuje, bieganie i jakieś lekkie ćwiczenia będę robić. Już nie mogę się doczekać powrotu do ćwiczeń. Mam nadzieję, że za raz zobaczę Wasze kaloryfery na brzuchach i piękne ramiona
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Neitko dzięki za opinię.
Dzięki Twojej rekomendacji zamówiłam Zcut Power Strength, zobaczymy czy podołam temu programowi.
Dziś zwow 7. Naprawdę nie rozumiem czemu WCIĄŻ jest dla mnie AŻ tak trudny.
Kurczę, mam nadzieję, że będziesz zadowolona, inaczej będę mieć wyrzuty sumienia.

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Ja tez chciałam
Opisać ale juz nie było potrzeby power strenght to fajna seria
Chyba jestem bucem, bo zamierzam potraktować Twoją wypowiedz jako komplement dzięki
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:05   #4102
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Gratulacje







Kurczę, mam nadzieję, że będziesz zadowolona, inaczej będę mieć wyrzuty sumienia.







Chyba jestem bucem, bo zamierzam potraktować Twoją wypowiedz jako komplement dzięki

Nie jesteś bucem zrozumiałaś to tak jak miałaś
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 23:35   #4103
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Hej, ja robiłam zcut cardio i zcut strength oraz prawie wszystkie Zwowy z youtube.

Moja subiektywna opinia na temat wszystkich trzech biorąc pod uwagę różnego rodzaju wariacje jedzeniowe moje (jestem na paleo z okresami, gdzie naprawdę grzeszę w diecie).

Zcut power Cardio:
Moim zdaniem ta seria jest autentycznie cienka. Jest w sumie 13 workoutów, plus bardzo dobra rozgrzewka i cool down. Chyba tradycją zuzki jest, że jeden workout mus być od czapy i w tym przypadku jest to workout nr 2.
Na samą myśl, że miałabym go zrobić robi mi się słabo z nudów [ wiem, że nikt o takie szczegóły nie pyta, ale muszę to opowiedzieć - jednym z ćwiczeń jest kombo 10 high knees przejście do planka, z powrotem do pionu i znowu 10 high knees i powtarzamy to 60 - słownie: sześćdziesiąt razy. Nie, nie 6x 10 high knees, tylko 60. To jest tak nudne, że chce się zabijać, Jak już się złapie oddech]. W każdym razie seria moim zdaniem najsłabsza. Jej plusem jest fakt, że wymaga mało sprzętu. Efekty dużo mniejsze niż Zwowy na youtube, ale też workouty krótsze, bardziej plasujące się czasowo między 8 a 12 minut, a jak się z czasem przyspiesza, to bywa, że i w 6 minut jest po wszystkim. W porównaniu z youtubem, gdzie naprawdę sporo zwowów ma po 15 minut, ( w sensie tyle mi wychodzi) to ta seria jest słaba.

Zcut power strength - bardzo fajna seria, porządnie męcząca jak się robi bez żadnych ułatwień i z ciężarkami do 5 kg, można się zmęczyć, można się spocić i naprawdę szybko widać zmiany na ciele. Ładnie rzeźbi i to po całości, efekty widać na nogach, brzuchu, ramionach, I w moim odczuciu siłowo wchodzi się na zupełnie inny poziom. Myślę, że mogę uczciwie powiedzieć, że ta seria w końcu nauczyła mnie robić pompki. Od tej serii we wszystkich workoutach robię męskie. Długo umiałam je robić, ale nigdy w takich ilościach jak po tej serii. Workouty nieco dłuższe, ale pod koniec jest to od 10 do 14 minut .

Miałam tez okazję zobaczyć i zrobić zwowy w przedziale 72 - 80 i powiem, że są najcięższe i moim zdaniem dają jednak najlepsze efekty. Ale tu już trzeba być naprawdę sprawnym. I nie, nie da się tak, jak przy normalnych zwowach, że sobie ktoś zrobi powolutku. W przypadku tych zwowów, ktoś najprawdopodobniej albo nie skończy, albo skończy po godzinie (żeby). Wydaje mi się, że zuzka jest po prostu dużo sprawniejsza i dużo silniejsza i to ma odzwierciedlenie w jej treningach.

Gdybym miała kupić sobie któryś z jej 'produktów' wybrałabym miesiąc w z gym, potem power strength series, cardio z perspektywy czasu bym nie kupiła.
Dzięki za tak obszerna recenzje, w listopadzie robiłam zcut cardio i też mnie nie zachwycily te cwiczenia, wolę normalne zwowy. Skoro jednak te power strenght jest fajniejsze, to kiedyś uwzglednie w swoich treningach.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 11:46   #4104
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Kurczę, mam nadzieję, że będziesz zadowolona, inaczej będę mieć wyrzuty sumienia.
Myślę że możesz spać spokojnie

Zwow 47
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:35   #4105
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Zuzana Light

zwow 66 i się zmachałam, dość czasochłonny :P
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:57   #4106
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Ja niestety muszę się rozstać z Zuzką na jakiś rok... Dzieciątko w drodze Oczywiście z ruchu nie zrezygnuje, bieganie i jakieś lekkie ćwiczenia będę robić. Już nie mogę się doczekać powrotu do ćwiczeń. Mam nadzieję, że za raz zobaczę Wasze kaloryfery na brzuchach i piękne ramiona
Gratulacje, Kama!!!
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:59   #4107
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Zuzana Light

Ja tez gratuluje ha juz sie boje ze jak kiedyś zajde to sie spasę


Sent from my Windows Phone 8S
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:19   #4108
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Zuzana Light

Zwow 3
przezabawny
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:33   #4109
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Zuzana Light

Hej

Ja robiłam pierwszy miesiąc cardio series i robiłam go po dłuuuugiej przerwie od ćwiczeń więc mi podpasował ale powiem Wam że pod koniec miesiąca już jakiś taki niedosyt miałam...

Zainteresowała mnie ta seria Power Strenght
Powiedzcie mi dziewczyny jaki muszę mieć do tej serii sprzęt ?
W co sie bym musiała zaopatrzyć koniecznie ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:44   #4110
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Hej
Zainteresowała mnie ta seria Power Strenght
Powiedzcie mi dziewczyny jaki muszę mieć do tej serii sprzęt ?
W co sie bym musiała zaopatrzyć koniecznie ?
Jedynie hantle i krzesło... z tym, że te hantle musze mieć kształt wielokąta, bo na okrągłych nie da się bezpiecznie robić pompek i róznych wymachów w pozycji pompki... to mi się właśnie nie podoba, i nie wiem jak to zmodyfikować, bo każdorazowe branie i wypuszczanie hantli z rąk nie jest wygodne i spowalnia ćwiczenie... a gdyby próbować z okrągłymi to można sobie zęby wybić...
W ogóle to tempo Zuzki jest naprawdę powolne, aż się dziwie. No i poważnie, kto jest w stanie zrobić Pistols? Zawsze wpycha to ćwiczenie, a ja nawet nie mam zamiaru próbować bo moje kolana by mnie znienawidziły... Ogólnie przejrzałam te treningi i mnie nie zachwyciły, za krótkie jak na siłowe, za wolne jak na Hiity z obciążeniem...
Może próbuję je jakoś łaczyć z serią Power Cardio....
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.