Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 15:03   #2581
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysia333 Pokaż wiadomość
Hej,
brawa dla Jasia za pół roczku, to już poważny wiek
Zuzka za to kończy dziś 4 miesiące i z tej okazji drugi ząbek się pojawił, mamy już dwie dolne jedynki. Niestety przy drugim już jest marudzenie, bobodent narazie nie pomaga, właśnie godzinę ją usypiałam z płaczem, teraz niby śpi ale cały czas ssie kciuk.
Pogoda okropna, ale ja i tak mam tyle roboty, że na spacer nie byłoby czasu więc może to dobrze. przez marudzenie Zuzki i tak niewiele dam rade zrobić.
Wow zazdroszcze już zębolków

Hej, troche mnie mniej ale niestety Zuzula całkiem się rozłożyła. Co prawda nie ma gorączki, ale nos zatkany, mokry brzydki kaszel zmiany osłuchowe są niestety mamy antybiotyk, inhalacje i jutro kontrola żeby sprawdzić czy cokolwiek zaczyna nam pomagać
Postaram się być więcej jak Zuzia sie wykuruje bo póki co ciągle na rączkach w pionie bo inaczej jej się źle oddycha
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 18:12   #2582
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Jestem jestem :P

Ale mamy taką marude w dou wiec średnio jakos sie ogarniam ;p

Ale pogoda miało być już ładnie a tu deszcz i szaro

Michaś słodziak <3
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 18:31   #2583
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej, witamy się wieczornie
My dziś mieliśmy miły dzień, mama przyjechała i wybyłyśmy na taaaaki spacer, 3, 5 godziny nas nie było Maluch trochę się rozglądał, trochę spał, a trochę się wiercił i udawał, że mu źle
Tż wcześniej z pracy wrócił, może w końcu koniec z nadgodzinami.
Później poczytam co u Was, bo zaraz czas kąpieli.

mao zdrówka dla Zuzi , oby szybko przeszło

Rybko marudo sio
__________________
My

nasz synek

Edytowane przez sorento
Czas edycji: 2014-03-18 o 18:33
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:35   #2584
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
ten spzital to powinni zamknąć albo przynajmniej położniczo-ginekologiczny oddział bo to już któraś sytuacja jest taka

to chyba taki etap bardziej a ni ząbki bo Nela też tak robi od dosyć dawna jaką spacerówkę sprawiliście małemu?
A taką
http://www.google.pl/imgres?imgurl=&...ed=0CAUQsCUoAQ
Postaram się wrzucić zdjęcie kawalera w wozie
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:53   #2585
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej witam się wieczornie
Chyba mamy skok taki bardziej odczuwalny.
Maly dzisiaj spał tylko 0,5 h w ciągu dnia i to na polku gdzie zazwyczaj 2 godzinki snu były,marudka mala jest,poza tym nerwowo je i najlepiej na rączkach
Zobaczymy jak będzie jutro

Iga i MaomamiZdrówka dla Poli i Zuzi

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;45640321]Hej dziewczyny Ja jak zawsze wpadam jak po ogień... Nie mam na co dzień zbyt wiele czasu... Michaś wczoraj skończył 4 miesiące. Od kilku dni gorzej sypia, marudzi w ciągu dnia, ciężko jest go uspokoić, a ja chodzę niewyspana... Wstajemy ok. północy, 3, 5 i od 6 nie ma spania... a już tak pięknie przesypiał całe noce. Obstawiam albo skok, albo zęby bo dziąsła ma bardzo zaczerwienione i wręcz widać zarys dolnych 1 i 2 (2 są nawet bardziej widoczne).

A tak poza tym to wesoły z niego chłopak, uwielbia zabawy, łaskotki, kąpiele (jak zaczynam go wieczorem rozbierać to już wie co go czeka i jest jeden wielki pisk z radości

Ola daje mi w kość... nie wiem czy to jakiś bunt 4 latka czy co... zaczęła mówić do wszystkich "dawaj!", a jak ktoś zajmie się Michałem to ona zaczyna piszczeć i przeraźliwie miauczeć... ech, ciężko nad jej zachowaniem zapanować.
Czasem wydaje mi się, że muszę brać jakąś walerianę albo melisę...[/QUOTE]

Duży bobas


Cytat:
Napisane przez patrysia333 Pokaż wiadomość
Hej,
brawa dla Jasia za pół roczku, to już poważny wiek
Zuzka za to kończy dziś 4 miesiące i z tej okazji drugi ząbek się pojawił, mamy już dwie dolne jedynki. Niestety przy drugim już jest marudzenie, bobodent narazie nie pomaga, właśnie godzinę ją usypiałam z płaczem, teraz niby śpi ale cały czas ssie kciuk.
Pogoda okropna, ale ja i tak mam tyle roboty, że na spacer nie byłoby czasu więc może to dobrze. przez marudzenie Zuzki i tak niewiele dam rade zrobić.
Brawo szybko te ząbki wychodzą
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:55   #2586
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Jaka ona jest fajna blondyneczka naprawdę rzadko widuję takie włoski u małych dzieci


No właśnie u nas podobnie, ale to nie wiadomo. Może gdzieś tam powoli wychodzą, ale to może być po prostu też taki etap


a co znalazłaś?


a właśnie Igusia jakaś taka poważna dziewczyna jest. Nie śmieje się w głos,na co tak bardzo czekam i w ogóle trzeba się napracować żeby ją rozśmieszyć także zazdroszczę :P

Miało być dzisiaj ładniej, a nie jest. Ale my już po spacerze, mała dosypia w łóżeczku. Ale podobno w piątek u nas ma być 20 stopni

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A co ci się spodobalo?



Ja tez nie wiem

I gdzie jest nasza Ryba ?


A w ogole to chciałam pomarudzić urwal mi się wczoraj pasek od mojej ulubionej torebki, normalnie szukałam takiej torebki ponad pol roku, taka zwykla, prosta i jeszcze kupiona na wyprzedaży za 50 % ceny torebka idealna będę reklamować ale pewnie nie ma szans na wymiane bo pewnie już nie maja tej kolekcji ale mam przez to humor popsuty od wczoraj
Co znalazłam? A różne rzeczy,kolorowe miseczki,niekapki,zabawki ,kocyki,akcesoria ale ceny bo to produkty min Beaba,Skip Hop,Mamas&Papas.

Eh jak mi się podoba spacerówka M&P.Szukam sponsora


Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Hej, witamy się wieczornie
My dziś mieliśmy miły dzień, mama przyjechała i wybyłyśmy na taaaaki spacer, 3, 5 godziny nas nie było Maluch trochę się rozglądał, trochę spał, a trochę się wiercił i udawał, że mu źle
Tż wcześniej z pracy wrócił, może w końcu koniec z nadgodzinami.
Później poczytam co u Was, bo zaraz czas kąpieli.

mao zdrówka dla Zuzi , oby szybko przeszło

Rybko marudo sio
Dłuuuugi spacerek,ale tylko korzystać jak taka piękna pogoda
I oby juz maż bywał cześciej w domu

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
A taką
http://www.google.pl/imgres?imgurl=&...ed=0CAUQsCUoAQ
Postaram się wrzucić zdjęcie kawalera w wozie
Fajne siedzisko,musi być wygodne

RybkoOby marudka przestała być marudką
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:27   #2587
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Co znalazłam? A różne rzeczy,kolorowe miseczki,niekapki,zabawki ,kocyki,akcesoria ale ceny bo to produkty min Beaba,Skip Hop,Mamas&Papas.

Eh jak mi się podoba spacerówka M&P.Szukam sponsora



Dłuuuugi spacerek,ale tylko korzystać jak taka piękna pogoda
I oby juz maż bywał cześciej w domu


Fajne siedzisko,musi być wygodne

RybkoOby marudka przestała być marudką
No mały mi nie powie czy wygodnie ale nie płacze i nie wierci się więc chyba tak Ogólnie to spacerówka od 3 miesiąca życia, całkowicie rozkłada się na płasko ale młody jeździ na półleżąco bo nie chce całkiem leżeć, woli podziwiać świat na płasko rozkładam jak zaśnie tylko trochę sztywny w porównaniu z gondolką ale jesteśmy zadowoleni
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 21:56   #2588
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Pocytowałam i mi skasowało, bo mnie z wizażu wylogowało

Asist
Mój łobuz też mnie okupował na początku godzinami, to zaczęłam ściągać mleczko i dawałam flachę-oduczył się i teraz ładnie je, choć zdarza mu się przysnąć czasem, ale przeważnie już troszkę podje wcześniej Ale za to jak mu słabo leci to taki raban robi, że aż strach

Ania Frania Marysia

Madzik super, że u Was ok, maluch ciekawy świata, co będzie tak leżał

Nemosek z bioderkami będzie dobrze! My mamy wizytę początkiem kwietnia.
Żeby Titek obudził się w świetnym humorze i nie marudził
A co do trolli i innych potworów, to nie damy się

domi pół roczku, ale zleciało

weronisiek88 za powrót przespanych nocek i mało marudnych dni. I żeby Oleńka była grzeczna
Michałek

patrysia333 za miesięcznicę i drugiego ząbka

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
a właśnie Igusia jakaś taka poważna dziewczyna jest. Nie śmieje się w głos,na co tak bardzo czekam i w ogóle trzeba się napracować żeby ją rozśmieszyć także zazdroszczę :P

Miało być dzisiaj ładniej, a nie jest. Ale my już po spacerze, mała dosypia w łóżeczku. Ale podobno w piątek u nas ma być 20 stopni
My też czekamy na śmianie się w głos Choć nasz się przynajmniej często uśmiecha, a dziś to miał normalnie męskie rozmowy z tatą- z pół godziny tak sobie gadali, raz jeden, raz drugi i wesoło im było, aż normalnie zazdrosna byłam

Taszanta

Dobrej nocki dziewczyny, dzieciaczki bądźcie grzeczne
__________________
My

nasz synek

Edytowane przez sorento
Czas edycji: 2014-03-18 o 22:23
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 23:32   #2589
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Pocytowałam i mi skasowało, bo mnie z wizażu wylogowało

Asist
Mój łobuz też mnie okupował na początku godzinami, to zaczęłam ściągać mleczko i dawałam flachę-oduczył się i teraz ładnie je, choć zdarza mu się przysnąć czasem, ale przeważnie już troszkę podje wcześniej Ale za to jak mu słabo leci to taki raban robi, że aż strach

Ania Frania Marysia

Madzik super, że u Was ok, maluch ciekawy świata, co będzie tak leżał

Nemosek z bioderkami będzie dobrze! My mamy wizytę początkiem kwietnia.
Żeby Titek obudził się w świetnym humorze i nie marudził
A co do trolli i innych potworów, to nie damy się

domi pół roczku, ale zleciało

weronisiek88 za powrót przespanych nocek i mało marudnych dni. I żeby Oleńka była grzeczna
Michałek

patrysia333 za miesięcznicę i drugiego ząbka



My też czekamy na śmianie się w głos Choć nasz się przynajmniej często uśmiecha, a dziś to miał normalnie męskie rozmowy z tatą- z pół godziny tak sobie gadali, raz jeden, raz drugi i wesoło im było, aż normalnie zazdrosna byłam

Taszanta

Dobrej nocki dziewczyny, dzieciaczki bądźcie grzeczne
No ja na pewno się nie dam i już!

dobranoc
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 23:33   #2590
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hejka
Od wczoraj mnie nie było a tu tak mało nadrabiania

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość

Maly dzwiga sie do siadu wcale a wcale nie chce lezec.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

PAULINA wiosenny avek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Już się swoje należał Teraz trzeba się rozejrzeć po okolicy

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;45640321]Hej dziewczyny Ja jak zawsze wpadam jak po ogień... Nie mam na co dzień zbyt wiele czasu... Michaś wczoraj skończył 4 miesiące. Od kilku dni gorzej sypia, marudzi w ciągu dnia, ciężko jest go uspokoić, a ja chodzę niewyspana... Wstajemy ok. północy, 3, 5 i od 6 nie ma spania... a już tak pięknie przesypiał całe noce. Obstawiam albo skok, albo zęby bo dziąsła ma bardzo zaczerwienione i wręcz widać zarys dolnych 1 i 2 (2 są nawet bardziej widoczne).

A tak poza tym to wesoły z niego chłopak, uwielbia zabawy, łaskotki, kąpiele (jak zaczynam go wieczorem rozbierać to już wie co go czeka i jest jeden wielki pisk z radości

Ola daje mi w kość... nie wiem czy to jakiś bunt 4 latka czy co... zaczęła mówić do wszystkich "dawaj!", a jak ktoś zajmie się Michałem to ona zaczyna piszczeć i przeraźliwie miauczeć... ech, ciężko nad jej zachowaniem zapanować.
Czasem wydaje mi się, że muszę brać jakąś walerianę albo melisę...[/QUOTE]

Buziaki dla slodziaka

Zazdrośnica mała

Cytat:
Napisane przez patrysia333 Pokaż wiadomość
Hej,
brawa dla Jasia za pół roczku, to już poważny wiek
Zuzka za to kończy dziś 4 miesiące i z tej okazji drugi ząbek się pojawił, mamy już dwie dolne jedynki. Niestety przy drugim już jest marudzenie, bobodent narazie nie pomaga, właśnie godzinę ją usypiałam z płaczem, teraz niby śpi ale cały czas ssie kciuk.
Pogoda okropna, ale ja i tak mam tyle roboty, że na spacer nie byłoby czasu więc może to dobrze. przez marudzenie Zuzki i tak niewiele dam rade zrobić.
Wow ale szybko zębole u Was

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A w ogole to chciałam pomarudzić urwal mi się wczoraj pasek od mojej ulubionej torebki, normalnie szukałam takiej torebki ponad pol roku, taka zwykla, prosta i jeszcze kupiona na wyprzedaży za 50 % ceny torebka idealna będę reklamować ale pewnie nie ma szans na wymiane bo pewnie już nie maja tej kolekcji ale mam przez to humor popsuty od wczoraj
Może jednak da się naprawić

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Wow zazdroszcze już zębolków

Hej, troche mnie mniej ale niestety Zuzula całkiem się rozłożyła. Co prawda nie ma gorączki, ale nos zatkany, mokry brzydki kaszel zmiany osłuchowe są niestety mamy antybiotyk, inhalacje i jutro kontrola żeby sprawdzić czy cokolwiek zaczyna nam pomagać
Postaram się być więcej jak Zuzia sie wykuruje bo póki co ciągle na rączkach w pionie bo inaczej jej się źle oddycha
To kciuki za jutrzejszą kontrolę i buziak dla małej chorowitki

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
A taką
http://www.google.pl/imgres?imgurl=&...ed=0CAUQsCUoAQ
Postaram się wrzucić zdjęcie kawalera w wozie
Fajny wóz

Sorento - super dzień z mega długim spacerkiem
My tylko 1, 5h dzisiaj byłyśmy ale wiatrzycho było okropne
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 23:50   #2591
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

PAULINA No dziwnie jakos bez tego nadrabiania.Jakos nieswojo

Spaci mi sie nie chce.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 05:39   #2592
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzien dobry
Chyba juz pospane
Maly rozgadal sie na dobre.Leze do niego odwrocona a ten mnie lapka uderza i nawoluje
Nie przywyklam do takiego wczesnego wstawania he he.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 05:41   #2593
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hejo Moja tez sie obudzila nie dawno ale spala od 21 do 6 20

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 05:50   #2594
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Hejo Moja tez sie obudzila nie dawno ale spala od 21 do 6 20

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To moj mial dzisiaj pobudke o 2 i 4 na jedzonko.Chyba naprawde to jakis skok.Pewnie by jeszcze pospal jakby zjadl ale na razie pokarm sie dopiero robi

I znalazl sobie zabawe ,zaklada sobie tetre na buzie a potem wielce przestraszony zaczyna plakac zeby mu ja zdjac.

Ale fajne sloneczko za oknem.Lubie takie poranki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 05:55   #2595
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Nemosku to u nas jest tak z zabawkami i tetra ze kladzie sobie na buzie i marydzic zaczyna a jak sie jej zdejmie to znowu kladzie i znowu marudzi
Nie widze jaka pogoda bo rolety pozaslaniane ale z salonu tak jasne wiec nie wiem czy slonca nie ma przypadkiem :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 05:59   #2596
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

No w koncu nie mozna sie nudzic.

Eh trzeba wstac przebrac pieluche bo juz placz jest.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 06:17   #2597
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzień dobry
nie mam czasu na pisanie bo moja Natala od zeszłego poniedziałku zaczęła "rozmawiać" aghuu, auuu, oooo - a jak się do niej nie odezwe to nawet potrafi płakać
Natala strasznie się od kilku dni ślini i w ciągu dnia śpi może pół godziny.
Dziś wstała mi o 4 i od tej pory leżymy na łóżku i gadamy i zaliczyłyśmy karmienie.
A co do tych wpisów na facebooku to niektórzy po prostu zajęcia nie mają-szkoda słów.
Ania-Frania witaj
Muszę wstać i zrobić sobie kawę Uzależnię się
Miłego dnia życzę
(mam nadzieję, ze będzie łądna pogoda i słoneczko to wybędziemy na spacer wokoło domu-niestety co do spacerów dużych możliwości nie mamy)
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 06:34   #2598
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Nie ma to jak poranne gadanko o 4 nad ranem.
Domaga sie mamusiowej uwagi a jakze!
Tez potrzebuje kawy i pysznego sniadania

No to sie pochwalilam.Juz slonca nie ma,wieje i zaczelo padac.
Chyba wezme sie dzisiaj w koncu za porzadki w szafie.Pododa tak nastraja.Bo na razie tylko na jednej polce ciuchy ulozone a reszta w balaganie:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 06:50   #2599
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Nie ma to jak poranne gadanko o 4 nad ranem.
Domaga sie mamusiowej uwagi a jakze!
Tez potrzebuje kawy i pysznego sniadania

No to sie pochwalilam.Juz slonca nie ma,wieje i zaczelo padac.
Chyba wezme sie dzisiaj w koncu za porzadki w szafie.Pododa tak nastraja.Bo na razie tylko na jednej polce ciuchy ulozone a reszta w balaganie:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Poukładasz i w mojej szafie?

Witam się z rana ! Nocka ładnie przespana, dziecko leży teraz i grucha do zabawek

Sent from my LG-E610 using Wizaz Forum mobile app
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 07:06   #2600
karinaa23
Raczkowanie
 
Avatar karinaa23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 112
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dziewczyny jak ciężko Was nadrobić szok

Rybciu wpisz proszè wage mojej Marceliny 17 tydzien 7100 kg. Tak bylo tydzien temu dzis idziemy na pneumokoki zobaczymy czy paczek.przytyl
__________________
Szczęśliwa Żona i przyszła Mamusia
Czekamy na naszą Córeczkę

Edytowane przez karinaa23
Czas edycji: 2014-03-19 o 07:12
karinaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 07:17   #2601
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Poukładasz i w mojej szafie?

Witam się z rana ! Nocka ładnie przespana, dziecko leży teraz i grucha do zabawek

Sent from my LG-E610 using Wizaz Forum mobile app
Jak sie rozpedze
to i Twoja obskocze




Cytat:
Napisane przez karinaa23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ciężko Was nadrobić szok

Rybciu wpisz proszè wage mojej Marceliny 17 tydzien 7100 kg. Tak bylo tydzien temu dzis idziemy na pneumokoki zobaczymy czy paczek.przytyl
E tam ciezko...

Dzisiaj ma byc w DDTVN jak naprawde wyglada cialo kobiety po porodzie.Ciekawe.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 07:18   #2602
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 07:27   #2603
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej dziewczyny ! U nas tez wieje i leje dzisiaj, takze kisimy sie w domu u nas dzis pobudka o 6 rano

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Nemosku zapraszam tez do mojej szafy w zamian pyszna kawka i ciacho dla Ciebie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Jak sie rozpedze
to i Twoja obskocze






E tam ciezko...

Dzisiaj ma byc w DDTVN jak naprawde wyglada cialo kobiety po porodzie.Ciekawe.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Znajac zycie to przegapie ten material, ale ciekawe co pokaza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 07:40   #2604
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Kurde a ja z Ulka do sypialni się przeniosłam a tu to nie ma
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 07:52   #2605
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

dzień dobry

wczoraj zaczęłam biegać Dzisiaj mnie wszystkie mięśnie bolą.
dzisiaj kolej męża na bieganie :P

a pogoda u mnie taka sobie. trochę słonka się przebijało, ale teraz pochmurno i wieje
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 07:58   #2606
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! U nas tez wieje i leje dzisiaj, takze kisimy sie w domu u nas dzis pobudka o 6 rano

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Nemosku zapraszam tez do mojej szafy w zamian pyszna kawka i ciacho dla Ciebie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------



Znajac zycie to przegapie ten material, ale ciekawe co pokaza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lece lece zwlaszcza ze kawki sobie jeszcze nie zdazylam zrobic

Skoro tyle chetnych to chyba podziele sobie robote na kilka dni:P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
dzień dobry

wczoraj zaczęłam biegać Dzisiaj mnie wszystkie mięśnie bolą.
dzisiaj kolej męża na bieganie :P

a pogoda u mnie taka sobie. trochę słonka się przebijało, ale teraz pochmurno i wieje
A rozgrzewka porzadna byla?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:02   #2607
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

U nas też zimno ale nie wieje, to się przejdziemy na spacer:P

Dzisiaj pierwszy raz od nie pamiętam kiedy pomalowałam paznokcie, znaczy wczora z wieczora

Ulka sama zasnęła, święto lasu
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:12   #2608
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam
Mam pytanko, bo podaje młodemu kaszkę mannę w której jest mleko modyfikowane a szukam bezmlecznej, bez cukru i nie mogę znaleźć
Chcę małemu robić taką kaszkę na wodzie i dodawać swoje owoce, bo mam zeszłoroczne pomrożone od zaprzyjaźnionego rolnika i jagody chce już dać spróbować z kaszką, bo można po 4 mc a też mam zamrożone własnoręcznie zbierane Jaką polecacie??
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:23   #2609
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Heloł
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Już się swoje należał Teraz trzeba się rozejrzeć po okolicy
Moja też ostatnio na spacerach nie śpi cały czas, tak jak wcześniej, tylko jak jej budkę ściągnę to ogląda drzewa,a jak nie ściągnę to ogląda budkę

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Chyba juz pospane
Maly rozgadal sie na dobre.Leze do niego odwrocona a ten mnie lapka uderza i nawoluje
Nie przywyklam do takiego wczesnego wstawania he he.
Iga też ostatnio się przestawiła i mam pierwszą pobudkę koło 4 a później o 6-6:30 i spać już nie chce :/ a dla mnie to za wcześnie na wstawanie nie dość że wcześnie to jeszcze dzień taaaaki długi.

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
wczoraj zaczęłam biegać Dzisiaj mnie wszystkie mięśnie bolą.
dzisiaj kolej męża na bieganie :P
gratulacje za zebranie się ja też zaczęłam biegać, ale na razie tylko w weekendy. Muszę się jakoś zebrać w ciągu tygodnia, ale nie wiem kiedy. Mąż wraca w okolicy godziny 18, więc chyba musiałabym od razu wtedy iść. Mąż chodzi biegać wieczorem po kąpaniu Igi, ale jak ją wykapiemy i ona zje to mi się już wtedy nie chce ruszać. A jak Ty to organizujesz?

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Ulka sama zasnęła, święto lasu
U nas z rana na dobry początek dnia afera bo spać chce a zasnąć nie może - musiałam ululać na rękach.

Iga marudnik straszny - albo przez skok, albo zębuchy idą powoli. No, ale cóż... Trzeba przetrwać. Myślę, że jak już będzie ta piękna pogoda od jutra, to zacznę z nią wychodzić na spacer 2 razy dziennie.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:27   #2610
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Jestem i ja, a co!

Musiałam wkroczyć bo widziałam że ktoś chce się przykolegować do zięcia mego NO WAY Teraz będę czuwać

Też jesteśmy w trakcie skoku, wcześniej jakoś go nie odczuwałam, od wczoraj zaczęła się masakra, jedna drzemka 30 minutowa na cały dzień, marudzenie, płacz ręce mi opadały:/ Dzisiejszy dzień widzę też nie lepiej się zaczął. Mam nadzieję że to końcówka skoku... EEhh...i się maruda włączyła.:/
Też by mi się przydał ktoś do wysprzątania mojej szafy
Moje dziecie udaje że kaszle
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.