Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 11:52   #1171
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Raźniej na pewno, tylko może trudniej, bo gdzie się znajdzie taki głupi?

Ja też, szczególnie latem, takie powiewne

Będzie miał wycinane. Przy okazji wizyty lekarz dokładnie obejrzał go i jedno zalecił wyciąć - profilaktycznie.
A mąż boi się nawet widoku igły. Pojadę z nim, bo jak sam się wybierze, to na bank nie pójdzie. Jak będzie trzeba, to zwiążę i ogłuszę.
Ja sama do takich zabiegów stosunek mam raczej niechętny, ale wiadomo - jak trzeba, to trzeba. I wielkiej afery z tego nie robię. W sumie najgorszą rzeczą było znieczulenie zewnątrzoponowe, ale to też tylko wyobrażenia, bo sam zabieg był niemal bezbolesny.
Opatrunki też mogę zmieniać i nie rusza mnie to za specjalnie. Jak moja rodzicielka sobie odrąbała kciuk siekierą (poszła sobie po drobniejsze drewno do komórki, a że akurat zostały jej tylko dłuższe kawałki, to pocięła), to ja jej zmieniałam opatrunki Reszta rodziny bała się nawet popatrzeć
No kurde, może jakiegoś desperata upolujemy, trza być dobrej myśli A jak nie da rady po dobroci, to siłą: jak zacznę "śpiewać" to każdy wyskoczy z kasy, byle mnie uciszyć

To mówisz, że mężu zwiałby z gabinetu? Mój dosłownie ucieka gdy chcę mu wycisnąć jakąś chrostkę
Ojej, to gdzie ta mamusia celowała Ale całego sobie odrąbała czy kawałek Moja mama we wigilię odcięła sobie nożem opuszek palca i krwawiła okropnie, wyobrażam sobie co musiało się dziać po tej akcji z siekierką
Ja opatrunki zmieniałam sobie sama choć ciężko było mi poradzić sobie jedną ręką, w dodatku lewą Mój tata miał kiedyś usuwany guzek z tyłu uda, kilka cm pod pośladkiem - sam nic nie widział z tyłu, mamuśka słabła na samą myśl o tym, więc i w tym przypadku działałam Pamiętam, że nawet fotki szwów telefonem trzaskałam

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Co do sukienek to ja je uwielbiam! Wszelkiego rodzaju spódnice też lubię, chociaż najbardziej te z kola. Spódnicę maxi mam jedną, TŻ nie lubi, gdy zakrywam nogi.
Mój mąż też najchętniej oglądałby mnie w miniówach, ale na szczęście prezentuje postawę typu: ubierz się tak, abyś to ty się dobrze w tym czuła
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 13:18   #1172
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
No kurde, może jakiegoś desperata upolujemy, trza być dobrej myśli A jak nie da rady po dobroci, to siłą: jak zacznę "śpiewać" to każdy wyskoczy z kasy, byle mnie uciszyć
No trzeba, Może akurat się nawinie jakiś niespełna rozumu, co to będzie miał za dużo pieniędzy i za mało pomysłów, jak je wydać?

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
To mówisz, że mężu zwiałby z gabinetu? Mój dosłownie ucieka gdy chcę mu wycisnąć jakąś chrostkę
Ojej, to gdzie ta mamusia celowała Ale całego sobie odrąbała czy kawałek Moja mama we wigilię odcięła sobie nożem opuszek palca i krwawiła okropnie, wyobrażam sobie co musiało się dziać po tej akcji z siekierką
Nie, on by nie uciekł. On by tam w ogóle nie pojechał.
Aż się boję pomyśleć, jak ja to przeżyję.

A mamuśka odrąbała se tak za paznokciem. Więc więcej jak opuszek. Nie byłam przy samym zajściu, podobno się trzymało na kawałku skóry i nie krwawiło aż tak strasznie. Ale zakładam, że to pewnie w wyniku szoku trochę. Matka wzięła sobie ten paluszek, przycisnęła, zawinęła i poszła do ciotki obok, żeby ją na pogotowie zawieźli. Ponoć minę mieli bezcenną

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Mój mąż też najchętniej oglądałby mnie w miniówach, ale na szczęście prezentuje postawę typu: ubierz się tak, abyś to ty się dobrze w tym czuła
Wczoraj trzasnęły mi ukochane dżinsy. Miały prawo, bo już swoje przeszły, a ja jakoś tak niefortunnie przychyliłam się. No i idę do męża, pokazuję, jakie mnie nieszczęście spotkało, a on mówi "no, to może w końcu zaczniesz kiecki nosić"

Wiosna, mój kot gwałci moje swetry, apaszki, szaliki i co tylko uda mu się zwinąć.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 13:35   #1173
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Hej dziewczyki!

Trzymam kciuki za bezbolesne wycięcie zmiany u męża - wszystkie wiemy jakie chłopy potrafią być...

Mój mąż jest jeszcze w miarę sensowny, natomiast mój tata... ;p Mam to po nim, histeryzuję, jak mam iść do dentysty, czy mają mi krew pobierać...dodatkowego smaczku nadaje to, że w mam medyczny zawód i kłucie czy szycie kogoś innego nie sprawia mi problemu Tinka, jesteś pierwszą osobą, którą znam o takich upodobaniach!

Wczoraj dowiedziałam się, że magicy-fachowcy od remontu przyjeżdżają już w poniedziałek, więc na tą chwilę muszę się sprężać i pakować bambetle efektywniej, bo w niedzielę przeprowadzamy się do rodziców - będą tam 3 psy, 3 fretki i 4 ludzi dobrze, że rodzice mieszkają na uboczu, nad jeziorem Więc weekendu jako takiego mieć nie będę...może to i dobrze, że taka zajętą będę - nie będzie mi szkoda, że pogoda się skiepściła Dziś jest tak pięknie, że tyłek mnie swędzi, żeby iść na dwór, a tu jeszcze 1,5 h w pracy...
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 17:31   #1174
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja sukienek nie lubię - rzadko udaje mi się znaleźć taką, w której będę czuć się wygodnie i swobodnie. Za to bardzo lubię spódnice maxi
Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Co do sukienek to ja je uwielbiam! Wszelkiego rodzaju spódnice też lubię, chociaż najbardziej te z kola. Spódnicę maxi mam jedną, TŻ nie lubi, gdy zakrywam nogi.
Ja też uwielbiam sukienki i spódniczki takie rozkloszowane W lecie chodzę tylko w nich. Mam w szafie z 5 spódnic i ze 20 sukienek na lato. Szybko się je ubiera, nic nie gniecie, nie uwiera. Dla mnie raj na ziemi A spódnic maxi i sukienek maxi bardzo nie lubię, bo jestem bardzo niska i jeszcze mnie dziwnie skracają i zakrywają nogi (które dosyć lubię).

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Wczoraj dowiedziałam się, że magicy-fachowcy od remontu przyjeżdżają już w poniedziałek, więc na tą chwilę muszę się sprężać i pakować bambetle efektywniej, bo w niedzielę przeprowadzamy się do rodziców - będą tam 3 psy, 3 fretki i 4 ludzi dobrze, że rodzice mieszkają na uboczu, nad jeziorem Więc weekendu jako takiego mieć nie będę...może to i dobrze, że taka zajętą będę - nie będzie mi szkoda, że pogoda się skiepściła Dziś jest tak pięknie, że tyłek mnie swędzi, żeby iść na dwór, a tu jeszcze 1,5 h w pracy...
Oj współczuję remontu U nas w końcu już i łazienka i kibelek jest zrobiony. Wczoraj ostatnie zakupy w obi zrobiliśmy takie kosmetyczne. Jeszcze jutro generalne porządki i można znowu położyć dywany. Wszystko trwało tylko 3 tygodnie, ale dłużyło mi się okropnie.

A mi się dziś zepsuły botki krótkie. Poszłam do szewca i sobie 35 zł zażyczył za reperację. Stwierdziliśmy z mężem, że może jakieś promocje są i kupimy nowe. I jakież było moje zdziwienie, gdy przy kasie okazało się, że obowiązuje nie dość, że promocja już zametkowana to dodatkowo na wszystkie kozaki i botki jest 50% z ceny już przecenionej. I za moje buciki zapłaciłam 35 zł ze 119
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 20:52   #1175
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Hej dziewczyny
Ostatnio jakoś zapomniałam o wizażu..
Ale jestem... widzę, że tutaj też szerzy się mania woskowa...oj martyna_tina... nie sprowadzaj innych na tę drogę...tak jak to zrobiłaś ze mną we wrześniu...
Poza tym u mnie wszytsko po staremu, dziś spokojny samotny wieczorek
Za oknem wiosna, w szafie porządki...sporo ciuchów poleciało do kosza...trzeba kupić nowe
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą

Edytowane przez martuha20
Czas edycji: 2014-03-16 o 09:54
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 12:24   #1176
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Kremik kupiłam w zwykłej drogerii.
Sugar, masz `świetnego psa.. U mnie pogoda beznadziejna, wieje i jest ogólnie be..
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 15:17   #1177
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Wiosna, mój kot gwałci moje swetry, apaszki, szaliki i co tylko uda mu się zwinąć.
rozumiem że nie jest wykastrowany? Mój jeszcze przed zabiegiem pastwił się nad miotełką do kurzu. Po kastracji mu przeszło



__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 16:32   #1178
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość

Oj współczuję remontu U nas w końcu już i łazienka i kibelek jest zrobiony. Wczoraj ostatnie zakupy w obi zrobiliśmy takie kosmetyczne. Jeszcze jutro generalne porządki i można znowu położyć dywany. Wszystko trwało tylko 3 tygodnie, ale dłużyło mi się okropnie.

A mi się dziś zepsuły botki krótkie. Poszłam do szewca i sobie 35 zł zażyczył za reperację. Stwierdziliśmy z mężem, że może jakieś promocje są i kupimy nowe. I jakież było moje zdziwienie, gdy przy kasie okazało się, że obowiązuje nie dość, że promocja już zametkowana to dodatkowo na wszystkie kozaki i botki jest 50% z ceny już przecenionej. I za moje buciki zapłaciłam 35 zł ze 119
Ojj dziękuję kochana Dziś zwiedziliśmy sklepy - zakupiliśmy fugi i płytki do kuchni i łazienki - jestem zadowolona, bo spełniłam swoje marzenia kafelkowe...teraz tylko poszukuję drobnych kafelek na ściany łazienki...Oprócz tego wielkie pakowanie z podnieconym do granic możliwości szczeniakiem (KARTON!!!WOREK!!!FOLIA BĄBELKOWA!!!KUBEK W SWETERKU!!! )...teraz zarządziłam sobie chwilkę przerwy

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Kremik kupiłam w zwykłej drogerii.
Sugar, masz `świetnego psa.. U mnie pogoda beznadziejna, wieje i jest ogólnie be..
Dziękuję pięknie U nas też pogoda pod psem, jak wyszliśmy rano w pola na spacer to miałam wrażenie, że młodego mi zaraz wywieje tak mu uszy trzepotały na tym wichrze
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 16:40   #1179
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
rozumiem że nie jest wykastrowany? Mój jeszcze przed zabiegiem pastwił się nad miotełką do kurzu. Po kastracji mu przeszło



Ależ wykastrowany. Już dawno, będzie 6 lat. Ale czasem zastanawiam się, co ten weterynarz mu wyciął
Pozostał mu bardzo silny popęd. I wyraźnie preferuje moje rzeczy, najlepsze są miękkie, włochate Weterynarz mówi, że gdyby nie to, że sam wycinał, to by w życiu nie uwierzył. No ale tak ma. Nie jest to co prawda często, ale jak już go najdzie, to musi

Zrobiłam porządek z lakierami do paznokci. Przy okazji zadałam sobie pytanie, na grzyba mi lakiery w kolorach, których nie lubię i którymi paznokci nie maluję. Też tak macie?

Jak lubicie filmy Tarantino, to dziś będą "Bękarty wojny". Ja polecam Uwielbiam rolę Christopha Waltza

Właśnie pada u mnie grad. I wieje straszliwie.

Edytowane przez allmode
Czas edycji: 2014-03-15 o 16:58
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 19:39   #1180
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Ależ wykastrowany. Już dawno, będzie 6 lat. Ale czasem zastanawiam się, co ten weterynarz mu wyciął
Pozostał mu bardzo silny popęd. I wyraźnie preferuje moje rzeczy, najlepsze są miękkie, włochate Weterynarz mówi, że gdyby nie to, że sam wycinał, to by w życiu nie uwierzył. No ale tak ma. Nie jest to co prawda często, ale jak już go najdzie, to musi

Zrobiłam porządek z lakierami do paznokci. Przy okazji zadałam sobie pytanie, na grzyba mi lakiery w kolorach, których nie lubię i którymi paznokci nie maluję. Też tak macie?

Jak lubicie filmy Tarantino, to dziś będą "Bękarty wojny". Ja polecam Uwielbiam rolę Christopha Waltza

Właśnie pada u mnie grad. I wieje straszliwie.
Nie tylko Ty Akademii też się spodobało i dali mu Oscara A widziałaś Django? Też rola oscarowa. Mnie bardzo się spodobał w tym filmie
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 22:26   #1181
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty Akademii też się spodobało i dali mu Oscara A widziałaś Django? Też rola oscarowa. Mnie bardzo się spodobał w tym filmie
Widziałam, nawet kilka razy Bardzo lubię tego aktora.
A sam "Django" też świetny, zarówno scenariusz, jak i obsada, zwłaszcza DiCaprio i Waltz
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 23:25   #1182
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Widziałam, nawet kilka razy Bardzo lubię tego aktora.
A sam "Django" też świetny, zarówno scenariusz, jak i obsada, zwłaszcza DiCaprio i Waltz
Mnie się bardzo podobała muzyka w Django
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 09:44   #1183
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobała muzyka w Django
Jak oglądałam film pierwszy raz, to szczególnie scena z przygotowania kolacji w domu Candiego (Broomhilda wchodzi po schodach) - "Ancora Qui"
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 11:13   #1184
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Jak oglądałam film pierwszy raz, to szczególnie scena z przygotowania kolacji w domu Candiego (Broomhilda wchodzi po schodach) - "Ancora Qui"
A tak, wiem co to za kawałek
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:59   #1185
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
No trzeba, Może akurat się nawinie jakiś niespełna rozumu, co to będzie miał za dużo pieniędzy i za mało pomysłów, jak je wydać?

Nie, on by nie uciekł. On by tam w ogóle nie pojechał.
Aż się boję pomyśleć, jak ja to przeżyję.

A mamuśka odrąbała se tak za paznokciem. Więc więcej jak opuszek. Nie byłam przy samym zajściu, podobno się trzymało na kawałku skóry i nie krwawiło aż tak strasznie. Ale zakładam, że to pewnie w wyniku szoku trochę. Matka wzięła sobie ten paluszek, przycisnęła, zawinęła i poszła do ciotki obok, żeby ją na pogotowie zawieźli. Ponoć minę mieli bezcenną

Wczoraj trzasnęły mi ukochane dżinsy. Miały prawo, bo już swoje przeszły, a ja jakoś tak niefortunnie przychyliłam się. No i idę do męża, pokazuję, jakie mnie nieszczęście spotkało, a on mówi "no, to może w końcu zaczniesz kiecki nosić"

Wiosna, mój kot gwałci moje swetry, apaszki, szaliki i co tylko uda mu się zwinąć.
Przepraszam, wiem, że to nic miłego, ale ten opis brzmi tak zabawnie, że nie sposób się nie uśmiać

A to teraz zaczyna się jakiś okres godowy u kotów czy cuś? Pytam, bo ostatnio osiedlowe koty wydają z siebie takie dźwięki, że strach się bać Może to jakieś ich godowe nawoływanie?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyki!

Trzymam kciuki za bezbolesne wycięcie zmiany u męża - wszystkie wiemy jakie chłopy potrafią być...

Mój mąż jest jeszcze w miarę sensowny, natomiast mój tata... ;p Mam to po nim, histeryzuję, jak mam iść do dentysty, czy mają mi krew pobierać...dodatkowego smaczku nadaje to, że w mam medyczny zawód i kłucie czy szycie kogoś innego nie sprawia mi problemu Tinka, jesteś pierwszą osobą, którą znam o takich upodobaniach!

Wczoraj dowiedziałam się, że magicy-fachowcy od remontu przyjeżdżają już w poniedziałek, więc na tą chwilę muszę się sprężać i pakować bambetle efektywniej, bo w niedzielę przeprowadzamy się do rodziców - będą tam 3 psy, 3 fretki i 4 ludzi dobrze, że rodzice mieszkają na uboczu, nad jeziorem Więc weekendu jako takiego mieć nie będę...może to i dobrze, że taka zajętą będę - nie będzie mi szkoda, że pogoda się skiepściła Dziś jest tak pięknie, że tyłek mnie swędzi, żeby iść na dwór, a tu jeszcze 1,5 h w pracy...
No, upodobania mam kapkę dziwne Z resztą ten... Oglądając "Ludzką stonogę 2" (lepiej nie będę tutaj opisywać o który fragment w szczególności mi chodzi ) zajadałam się budyniem czekoladowym i rżałam przy tym jak niepełnosprytna, więc o czym my tu rozmawiamy...
A tak z ciekawości: jak pobierają Ci krew patrzysz na to, czy wolisz jednak odwrócić się w inną stronę? Pytam, bo moja mama też jest taka wrażliwa na tym punkcie, ale przy pobieraniu co chwilę zerka, a później prawie ją cucić trzeba
No to jutro akcja REMONT - DZIEŃ 1!

Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ostatnio jakoś zapomniałam o wizażu..
Ale jestem... widzę, że tutaj też szerzy się mania woskowa...oj martyna_tina... nie sprowadzaj innych na tę drogę...tak jak to zrobiłaś ze mną we wrześniu...
Poza tym u mnie wszytsko po staremu, dziś spokojny samotny wieczorek
Za oknem wiosna, w szafie porządki...sporo ciuchów poleciało do kosza...trzeba kupić nowe
Nie mam pojęcia o czym mówisz

U Was też dziś tak wieje? Tutaj momentami łeb urywa Wczoraj przez chwilkę padał śnieg
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 20:49   #1186
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Przepraszam, wiem, że to nic miłego, ale ten opis brzmi tak zabawnie, że nie sposób się nie uśmiać

A to teraz zaczyna się jakiś okres godowy u kotów czy cuś? Pytam, bo ostatnio osiedlowe koty wydają z siebie takie dźwięki, że strach się bać Może to jakieś ich godowe nawoływanie?


No, upodobania mam kapkę dziwne Z resztą ten... Oglądając "Ludzką stonogę 2" (lepiej nie będę tutaj opisywać o który fragment w szczególności mi chodzi ) zajadałam się budyniem czekoladowym i rżałam przy tym jak niepełnosprytna, więc o czym my tu rozmawiamy...
A tak z ciekawości: jak pobierają Ci krew patrzysz na to, czy wolisz jednak odwrócić się w inną stronę? Pytam, bo moja mama też jest taka wrażliwa na tym punkcie, ale przy pobieraniu co chwilę zerka, a później prawie ją cucić trzeba
No to jutro akcja REMONT - DZIEŃ 1!


Nie mam pojęcia o czym mówisz

U Was też dziś tak wieje? Tutaj momentami łeb urywa Wczoraj przez chwilkę padał śnieg

Nie patrzę - nigdy nie patrzę

Remont - na razie wyczyściliśmy pomieszczenia, zakupiliśmy kafelki, kuchnię, łóżko i ... kominek Teraz już nadaję z pokoju gościnnego u rodziców, oczywiście odpaliłam od razu świecę YC (tym razem Bahama Breeze) i jest fajnie To znaczy Baloo zrobił mi wstyd i z emocji nawalił rodzicom kupę na świeżo przebraną pościel, ale poza tym do przodu
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 08:29   #1187
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, może coś z tego będzie
Dziękuję za trzymanie kciuków, bo od czwartku mam pracę

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Może jutro uda mi się polecieć i poszukać, skoro tak polecasz Już powoli zaczynam się wkurzać - nie dość, że łazienkę mamy malutką i bez okna, to sąsiedzi pod nami chyba lubią sobie w łazience kopcić, bo co jakiś czas po wejściu czuję papierochy
U mnie jest to samo Myślałam, że w nowym mieszkaniu pozbędę się tego problemu, ale niestety

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Dernilan jest dobry, ten do stóp też jest niezły. A jeśli chodzi o maść z witaminą a, to polecam Retimax 1500.
Ja smaruję intensywnie ręce, jest nieco lepiej, ale prawa dłoń strasznie jest zmasakrowana. Mam nadzieję, że zaleczę to jakoś.
Wiosna, lato... jak ja nienawidzę tych pyłków.
Mnie trochę pomógł, ale to chyba jakaś poważniejsza sprawa. TŻ też ma masakrę z rękami - chyba odwiedzimy dermatologa


Co do pracy - jestem na szkoleniu, które kończy się w środę, będę sprzedawać rajstopy itp. Praca na wysepce w Galerii. Strasznie się stresuję bo wszystkich kolorów rajstop nie pamiętam, mylą mi się w ogóle niektóre, a w czwartek mam już zostać sama Co mi się tylko nie podoba to to, że czasami mam 12h zmiany i do końca tego miesiąca wszystkie weekendy pracujące Jestem na cały etat, przejęłam grafik po dziewczynie, która odeszła, więc mam nadzieję, że w następnym miesiącu będę już tylko od poniedziałku do piątku.

U mnie paskudna pogoda - wieje i leje, ale dobrze, że śniegu nie ma.
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 09:31   #1188
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Przepraszam, wiem, że to nic miłego, ale ten opis brzmi tak zabawnie, że nie sposób się nie uśmiać

A to teraz zaczyna się jakiś okres godowy u kotów czy cuś? Pytam, bo ostatnio osiedlowe koty wydają z siebie takie dźwięki, że strach się bać Może to jakieś ich godowe nawoływanie?

U Was też dziś tak wieje? Tutaj momentami łeb urywa Wczoraj przez chwilkę padał śnieg
U nas cała rodzina, bliższa i dalsza, miała ubaw mimo powagi sytuacji Bo dokładnie było tak, jak opisałam - sytuacja niemal groteskowa.
Palec zszyty, paznokieć też, śladu niemal nie ma. Skutki są, w postaci zmniejszonego czucia i bólu przy zmianach pogody, zimnie itd. No ale sprawność ręki zachowana, bo bez kciuka to jednak już w zasadzie dłoń niesprawna.

Koty osiedlowe drą się już od połowy lutego. Teraz jakby nieco ciszej, ale koncertowały równo.
A mój Maniuś ma tak co jakiś czas, poczuje wolę bożą, to poluje na sweter

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Dziękuję za trzymanie kciuków, bo od czwartku mam pracę

Mnie trochę pomógł, ale to chyba jakaś poważniejsza sprawa. TŻ też ma masakrę z rękami - chyba odwiedzimy dermatologa

U mnie paskudna pogoda - wieje i leje, ale dobrze, że śniegu nie ma.

To fajnie, gratulacje. Nie martw się, nauczysz się wszystkiego.
Sytuacja pewnie przejściowa, więc życzę wytrwałości, aż się unormuje. I niech Ci się dobrze pracuje

Ja swoje ręce jakoś już troszkę doleczyłam, ale ogólnie zaczyna się okres, którego nie znoszę. Skóra na głowie zaczyna boleć, mam już jakieś krostki. Oby do jesieni.

U mnie od soboty wieje momentami tak, że trudno iść. Raz świeci słońce, raz leje, a trzy razy padał grad - małe kuleczki, ale za to w bardzo dużej ilości. Kot patrzył z fascynacją na to, co się działo za oknem.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 10:48   #1189
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Nie patrzę - nigdy nie patrzę

Remont - na razie wyczyściliśmy pomieszczenia, zakupiliśmy kafelki, kuchnię, łóżko i ... kominek Teraz już nadaję z pokoju gościnnego u rodziców, oczywiście odpaliłam od razu świecę YC (tym razem Bahama Breeze) i jest fajnie To znaczy Baloo zrobił mi wstyd i z emocji nawalił rodzicom kupę na świeżo przebraną pościel, ale poza tym do przodu
Bo widzisz... On chciał dać rodzicom coś od siebie, więc dał Baloo Breeze

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Dziękuję za trzymanie kciuków, bo od czwartku mam pracę

U mnie jest to samo Myślałam, że w nowym mieszkaniu pozbędę się tego problemu, ale niestety

Mnie trochę pomógł, ale to chyba jakaś poważniejsza sprawa. TŻ też ma masakrę z rękami - chyba odwiedzimy dermatologa

Co do pracy - jestem na szkoleniu, które kończy się w środę, będę sprzedawać rajstopy itp. Praca na wysepce w Galerii. Strasznie się stresuję bo wszystkich kolorów rajstop nie pamiętam, mylą mi się w ogóle niektóre, a w czwartek mam już zostać sama Co mi się tylko nie podoba to to, że czasami mam 12h zmiany i do końca tego miesiąca wszystkie weekendy pracujące Jestem na cały etat, przejęłam grafik po dziewczynie, która odeszła, więc mam nadzieję, że w następnym miesiącu będę już tylko od poniedziałku do piątku.

U mnie paskudna pogoda - wieje i leje, ale dobrze, że śniegu nie ma.
Gratuluję!
Spokojnie, z czasem wszystko ogarniesz

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
U nas cała rodzina, bliższa i dalsza, miała ubaw mimo powagi sytuacji Bo dokładnie było tak, jak opisałam - sytuacja niemal groteskowa.
Palec zszyty, paznokieć też, śladu niemal nie ma. Skutki są, w postaci zmniejszonego czucia i bólu przy zmianach pogody, zimnie itd. No ale sprawność ręki zachowana, bo bez kciuka to jednak już w zasadzie dłoń niesprawna.

Koty osiedlowe drą się już od połowy lutego. Teraz jakby nieco ciszej, ale koncertowały równo.
A mój Maniuś ma tak co jakiś czas, poczuje wolę bożą, to poluje na sweter

To fajnie, gratulacje. Nie martw się, nauczysz się wszystkiego.
Sytuacja pewnie przejściowa, więc życzę wytrwałości, aż się unormuje. I niech Ci się dobrze pracuje

Ja swoje ręce jakoś już troszkę doleczyłam, ale ogólnie zaczyna się okres, którego nie znoszę. Skóra na głowie zaczyna boleć, mam już jakieś krostki. Oby do jesieni.

U mnie od soboty wieje momentami tak, że trudno iść. Raz świeci słońce, raz leje, a trzy razy padał grad - małe kuleczki, ale za to w bardzo dużej ilości. Kot patrzył z fascynacją na to, co się działo za oknem.
To całe szczęście Mama miała mimo wszystko farta...

A odnośnie kotów... Kiedy mieszkałam jeszcze z rodzicami, miałam pokój od strony ogrodu. Pewnej nocy nie mogłam spać, walałam się z boku na bok, ale było mi okropnie duszno, więc mimo chłodu na dworze, uchyliłam nieco okno. Powoli ogarniała mnie już cudowna senność, gdy nagle usłyszałam to: okropne przeciągłe jęki, pomrukiwanie, jakby płacz Wyparowałam z łóżka z prędkością światła, popędziłam do rodziców i z obłędem w oczach oznajmiłam im przerażona, że pod moim oknem jest jakieś nawiedzone, demoniczne niemowlę, które usiłuje zwabić mnie swoim diabelskim płaczem Ubłagałam tatę aby poszedł to sprawdzić (nie muszę mówić jaka była mina rodziców gdy opowiedziałam im o tym niemowlaku? ), a w momencie gdy otwierał drzwi balkonowe, coś zaszeleściło, a spod mojego okna czmychnęły 2 koty Do dziś ciarki mnie przechodzą gdy słyszę to dźwięki
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 11:02   #1190
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
To całe szczęście Mama miała mimo wszystko farta...
i trafiła na dobrego chirurga.
Swoją drogą też facet z poczuciem humoru, bo jak odchylił to zawiniątko, to popatrzył i powiedział "no nieźle se pani przypierd...ła"

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Wyparowałam z łóżka z prędkością światła, popędziłam do rodziców i z obłędem w oczach oznajmiłam im przerażona, że pod moim oknem jest jakieś nawiedzone, demoniczne niemowlę, które usiłuje zwabić mnie swoim diabelskim płaczem
Wiem, o czym mówisz. U nas teraz na osiedlu jest mało kotów, ale jak Patryk był malutki, bo było ich mnóstwo. Nieraz się w nocy budziłam, bo pod oknem mi płakało jakieś dziecko.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 11:11   #1191
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Bo widzisz... On chciał dać rodzicom coś od siebie, więc dał Baloo Breeze


Gratuluję!
Spokojnie, z czasem wszystko ogarniesz


To całe szczęście Mama miała mimo wszystko farta...

A odnośnie kotów... Kiedy mieszkałam jeszcze z rodzicami, miałam pokój od strony ogrodu. Pewnej nocy nie mogłam spać, walałam się z boku na bok, ale było mi okropnie duszno, więc mimo chłodu na dworze, uchyliłam nieco okno. Powoli ogarniała mnie już cudowna senność, gdy nagle usłyszałam to: okropne przeciągłe jęki, pomrukiwanie, jakby płacz Wyparowałam z łóżka z prędkością światła, popędziłam do rodziców i z obłędem w oczach oznajmiłam im przerażona, że pod moim oknem jest jakieś nawiedzone, demoniczne niemowlę, które usiłuje zwabić mnie swoim diabelskim płaczem Ubłagałam tatę aby poszedł to sprawdzić (nie muszę mówić jaka była mina rodziców gdy opowiedziałam im o tym niemowlaku? ), a w momencie gdy otwierał drzwi balkonowe, coś zaszeleściło, a spod mojego okna czmychnęły 2 koty Do dziś ciarki mnie przechodzą gdy słyszę to dźwięki
Koty marcują teraz A kotka się drze przy "zbliżeniu" , bo koci penis ma miniaturowe haczyki - też byś się darła

Allmode - ojoj, bardzo mi przykro - taką alergiczką jesteś?
__________________
Do what you love. Best.


Edytowane przez sugarfreeee
Czas edycji: 2014-03-17 o 11:18
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 11:24   #1192
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Koty marcują teraz A kotka się drze przy "zbliżeniu" , bo koci penis ma miniaturowe haczyki - też byś się darła

Allmode - ojoj, bardzo mi przykro - taką alergiczką jesteś?
a poza tym koty w czasie stosunku trzymają kotkę zębami za kark - co pewnie też nie należy do przyjemności.

Jestem, niestety. Choć ostatnie dwa lata to i tak przeszły w miarę bezboleśnie. Wszyscy się cieszą, jak wiosna idzie, a dla mnie zaczyna się naprawdę przykry czas.
Dokucza mi generalnie cały rok, ale jesienią i zimą o wiele łatwiej mi z tym walczyć.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 11:51   #1193
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
a poza tym koty w czasie stosunku trzymają kotkę zębami za kark - co pewnie też nie należy do przyjemności.

Jestem, niestety. Choć ostatnie dwa lata to i tak przeszły w miarę bezboleśnie. Wszyscy się cieszą, jak wiosna idzie, a dla mnie zaczyna się naprawdę przykry czas.
Dokucza mi generalnie cały rok, ale jesienią i zimą o wiele łatwiej mi z tym walczyć.
No to swoją drogą - nic fajnego jak dla mnie

O kurczę, to naprawdę Ci współczuję, makabra to musi być...a takie przyjemne miesiące...
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 12:50   #1194
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
i trafiła na dobrego chirurga.
Swoją drogą też facet z poczuciem humoru, bo jak odchylił to zawiniątko, to popatrzył i powiedział "no nieźle se pani przypierd...ła"

Wiem, o czym mówisz. U nas teraz na osiedlu jest mało kotów, ale jak Patryk był malutki, bo było ich mnóstwo. Nieraz się w nocy budziłam, bo pod oknem mi płakało jakieś dziecko.
Swój człowiek!
Ufff, czyli nie tylko mi tak kojarzą się te ich pojękiwania

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Koty marcują teraz A kotka się drze przy "zbliżeniu" , bo koci penis ma miniaturowe haczyki - też byś się darła

Allmode - ojoj, bardzo mi przykro - taką alergiczką jesteś?
... Nie miałam pojęcia o tych haczykach Tak na serio - po co to? W każdym razie zwracam kotkom honor - gdyby chłop wystartował do mnie z zahaczykowanym penisem, to narobiłabym takiego rabanu, że pożytku to on by z niego nie miał
I tak, wiem, że mówisz o MINIATUROWYCH haczykach, ale ja i tak w wyobraźni widzę penisa porośniętego haczykami wędkarskimi

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
a poza tym koty w czasie stosunku trzymają kotkę zębami za kark - co pewnie też nie należy do przyjemności.

Jestem, niestety. Choć ostatnie dwa lata to i tak przeszły w miarę bezboleśnie. Wszyscy się cieszą, jak wiosna idzie, a dla mnie zaczyna się naprawdę przykry czas.
Dokucza mi generalnie cały rok, ale jesienią i zimą o wiele łatwiej mi z tym walczyć.
No raczej przyjemne to to nie jest, ale z tego co widziałam na filmach przyrodniczych, np. lwy też tak robią, więc nie jest to dla mnie taka nowość jak te haczyki

Oj, okropna musi być ta alergia Ale nie idzie nic z tym zrobić? Choćby jakoś zminimalizować dolegliwości?
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 12:55   #1195
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Swój człowiek!
Ufff, czyli nie tylko mi tak kojarzą się te ich pojękiwania


... Nie miałam pojęcia o tych haczykach Tak na serio - po co to? W każdym razie zwracam kotkom honor - gdyby chłop wystartował do mnie z zahaczykowanym penisem, to narobiłabym takiego rabanu, że pożytku to on by z niego nie miał
I tak, wiem, że mówisz o MINIATUROWYCH haczykach, ale ja i tak w wyobraźni widzę penisa porośniętego haczykami wędkarskimi


No raczej przyjemne to to nie jest, ale z tego co widziałam na filmach przyrodniczych, np. lwy też tak robią, więc nie jest to dla mnie taka nowość jak te haczyki

Oj, okropna musi być ta alergia Ale nie idzie nic z tym zrobić? Choćby jakoś zminimalizować dolegliwości?
Stymulują owulację i podobno mają "wyganiać" nasienie rywali (kotka może mieć w jednym miocie dzieci różnych kocurów ). Pomijając to, że prącie jest wsteczne (penis retroversus) i pozostaje dla mnie zagadką jak kot trafia

Ale mnie naszło na gawędy na temat kociego seksu...ok, ciocia Sugar uchyliła Wam rąbka intymnych spraw ze świata zwierząt i zmierza do pracy
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 13:13   #1196
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
I tak, wiem, że mówisz o MINIATUROWYCH haczykach, ale ja i tak w wyobraźni widzę penisa porośniętego haczykami wędkarskimi

Oj, okropna musi być ta alergia Ale nie idzie nic z tym zrobić? Choćby jakoś zminimalizować dolegliwości?

A swoją drogą najczęściej spotykam kotki, które atakują namolnego adoratora, wrzeszczą, warczą i uciekają. I nie ma się im co dziwić

Z alergią nie bardzo jest co zrobić. Można odczulić, ale ja nie bardzo rokuję. Alergię mam od dziecka, ale nie była rozpoznana, leczona, więc sporo spraw jest przedawnionych.
Generalnie źle nie jest, można przywyknąć. Leków nie używam prawie wcale, czuję się o wiele lepiej, odkąd ograniczyłam chemię w kosmetykach i żywieniu.
Masakryczne było lato 3 lata temu, kiedy to karetka w ciągu 2 miesięcy była u mnie 4 razy. Wychodzę latem w sukienkach, bluzkach na ramiączka, a bywały lata, które spędzałam wyłącznie w spodniach i bluzkach z długim rękawem, żeby choć minimalnie ograniczyć dostęp pyłków do skóry. A po powrocie do domu od razu rzeczy do prania.
Więc teraz to luzik
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:45   #1197
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Ostatnio nawał pracy mam. Potrzebuję wolnego.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:53   #1198
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
To fajnie, gratulacje. Nie martw się, nauczysz się wszystkiego.
Sytuacja pewnie przejściowa, więc życzę wytrwałości, aż się unormuje. I niech Ci się dobrze pracuje
Jeszcze raz dziękuję

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Gratuluję!
Spokojnie, z czasem wszystko ogarniesz
Mam taką nadzieję, że mi trochę lepiej idzie. Wczoraj miałam trenować sprzedaż (podejście do klienta itp.,), ale nie było na kim - zrobiłyśmy całe 3 paragony


Pogoda dzisiaj okropna, leje cały dzień, normalnie można oszaleć
Nasza kotka się rozchorwała, okazało się, że dalej ma robaki Od razu pojechaliśmy do weterynarza i teraz Michasia śpi.

Wizaż coś dzisiaj szaleje, nie mogłam się zalogować.
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min

Edytowane przez Emocja20
Czas edycji: 2014-03-18 o 17:55
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 06:47   #1199
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

U mnie dzisiaj pochmurno, ale w sumie to lepiej, bo przynajmniej coś zrobię.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:34   #1200
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj pochmurno, ale w sumie to lepiej, bo przynajmniej coś zrobię.
U mnie jest tak samo, już oszaleć można Chociaż z drugiej strony aż tak mi nie żal, że będę siedzieć w pracy jak pada deszcz

Uporałam się wczoraj ze wszystkimi pudłami, w końcu Salon już nie jest zagracony, ale koniecznie trzeba do niego kupić dywan, bo jest strasznie łyso i rozchodzi się echo.

Ciekawi mnie jedno - u mnie na wysepce nie wolno czytać, nic robić na kompie (niezwiązanego z pracą). Jak idę przez Galerię to widzę, że inni czytają, mają nawet swoje laptopy. To są jakieś głupie zasady, bo wiadomo, że w poniedziałek nie ma ludzi, to co robić przez 12h?
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 08:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.