Razem schudniemy 20kg! - część VII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 19:25   #3151
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Dotka mi babcia zrobiła 100szt pierogów z mięsem i zapomniałam ich wziąć! ale zła byłam. Ciekawe czy mi zjedli czy poczekają aż po nie wrócę

Engi kwiatki sadzę, plewię, co mi się nie podoba to wykopuję. Ja ogródek kupiłam w zeszłym roku i nie wszystkie pomysły byłej właścicielki mi się podobają. Nie uprawiam warzyw. Zasadziłam dymki w doniczce jedynie, ale na razie nic nie rośnie . I nie wiem czy dobrze zrobiłam - one powinny wystawać z ziemi? bo ja je zakopałam

A ten koktajl to na czym? ile to ma kalorii? do obiadku dorzuć węgle.

Malinowa super, że wrzuciłaś fotki, motywujesz!
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 19:32   #3152
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Martuszka muszą wystawać z ziemi
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 19:41   #3153
MissEngineer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Martuszka jednym słowem robisz sobie ogrodową rewolucje Mi się marzy w tym roku zrobienie skalniaka na podwórku Ja dymkę sadzę tak, że robię rowek palcem i układam cebulki w kierunku rośnięcia i przysypuję delikatnie ziemią, ale wszystko jest przykryte inaczej ptaki by mi ją wyciągnęły jak parę lat temu Jeśli ją przysypałaś ziemią to nic jej się nie stanie tyle, że więcej wiadomo czasu będzie potrzebować na wyjście W koktajlu miksuję 1jabłko z pęczkiem pietruszki na połówce szklanki wody mineralnej. Ja jego kaloryczność liczę na podstawie jabłka jakiego użyję, bo reszta bezkaloryczna chyba Dzięki za radę następnym razem dorzucę ryż, albo kaszę gryczaną
MissEngineer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 19:59   #3154
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Hej!

Dzisiaj z rańca 2h fitnessu
Kolega mi dzisiaj zrobił taką pyszną tortille
Z niezdrowych rzeczy wpadł shake z MC

U mnie było dzisiaj ze 20 stopni

miss wiesz co, piję codziennie ten sok z marchwi, ale nie widzę żadnych efektów. Cera mi się poprawiła, ale to chyba nie od tego. Jak byłam biała tak jestem dalej :p

szczurku a rozciąganie się pod koniec tak z 10min.? Niewićwiczone mięśnie masz

KasDi do tych rodzynek, suszonych owoców, najlepiej żurawina, słonecznik, pestki dyni, a jako baza płatki owsiane. Aaa i orzechy i migdały
Płatki to już jest produkt przetworzony, natomiast otręby nie. Są to takie wióry. Dodaje się ze 2 łyżki do owsianki, jogurtów itp.

Bottega i jak było na gokartach?

Naur wow co za aktywność, basen, bieganie, karate brawoo


Jutro mi się domówka szykuje, zawsze po % mam spadki :p
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:46   #3155
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Silvia no chyba było grubo, albo nie skończyło się tylko na gokartach

Bottega tak na gokartach? oryginalnie

Engi
nie aż taka duża rewolucja, ale staram się. Ogólnie to nie znam się na ogródkach i wszystko próbuję w ciemno. Jukę przesadzałam i mi padła . Chociaż w sumie się nie dziwię, bo jej korzeń łopatą dziobłam.
No mi ptaki z doniczki z parapetu nie wyjedzą, bo ja to w domu mam. Nie wiem czy w takim razie nie odsunąć ziemi, skoro tak lepiej.
To jak tylko jabłko i woda, to wydaje mi się że ciut mało. Nie bój się jeść, ćwiczysz przecież

Eliza no właśnie rozważam odkopanie jej trochę . Początkujący ze mnie ogrodnik.
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:50   #3156
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Martuszka spokojnie dymka powinna wystawać,niektórzy sadzą tylko do połowy i szybko szczypiorek się pojawia.Pytanie jeszcze czy nie wsadziłaś do góry nogami bo takie przypadki widziałam
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:54   #3157
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

co do fitnessowych porad - właśnie mam rozciąganie, jakieś 20 min zawsze na koniec :/
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 21:02   #3158
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Eliza hahahah nie no taki baran to nie jestem
znam osobę, która kopytka chciała z surowych ziemniaków robić. Wszystko jest możliwe!

Szczurku nie rozumiem skąd te zakwasy, skoro ćwiczysz regularnie i rozciągasz się. Może to przemęczenie mięśni a nie zakwasy? Może masz zakwaszony organizm, stąd takie odczucia w mięśniach? Sama już nie wiem.
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 21:05   #3159
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez Martuszka85 Pokaż wiadomość
Eliza hahahah nie no taki baran to nie jestem
znam osobę, która kopytka chciała z surowych ziemniaków robić. Wszystko jest możliwe.
no nawet tak o Tobie nie pomyślałam tylko pisałaś,że poczatkująca jesteś
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 21:17   #3160
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Eliza spoczko miałabym polewkę sama z siebie jakbym posadziła do góry nogami . Na paczkach z cebulkami kwiatów piszą nawet, że trzeba sadzić czubeczkiem do góry więc pewnie takie asy się zdarzają
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 21:59   #3161
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Martuszka ja w ogóle mam spory apetyt, odkąd pamiętam, zawszem chodziłam głodna i moglabym zjeść sporo Ale mam silną wolę i teraz już większą wiedzę, jak sobie z tym radzić a od kiedy odstawiłam cukier i przetworzone potrawy jestem mniej głodna i mam maniejsze skoki cukru, więc mnie nie ssie
Po basenie zjadłam serek wiejski z szynką, pomidorem i szczypiorkiem, żeby dostarczyć białka mięśniom a zaraz po wyjściu z wody wszamałam batonik musli, bo az mi się łapy trzęsły.

MissEngineer wczoraj miała spadek formy i załamkę z tego powodu, bo motywację mam wysoką, zwłaszcza jak patrzę w lustro na to sadło
Dzisiaj pokonałam to basenem Jak widze Ty też dzisiaj nieźle pocisnęłaś

Martuszka ja mam ogródek od 1,5 roku i strasznie się tym cieszę, tylko zawsze mam za mało kasy na te wszystkie śliczne kwiatki, które bym chciała posadzić A w zeszłym roku ze wszystkich posianych warzyw, wyrosła tylko dynia, za to była wielka (tzn roślina, bo owoce wyszły smieszne, takie malutkie ale z 7)

Silvia ano wzięłam się za siebie, bo mialam dluuugą przerwę Poza tym to ogromna frajda.
2h fitnessu, wow
__________________

odchudzanie:

wzrost: 168cm
73,3 -> 72,4 -> 71 -> 70,0-> 68,8
(tyle było i znów wrociło) ......... 60kg ..............53kg
Naur jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 01:10   #3162
darialex
Raczkowanie
 
Avatar darialex
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 446
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

z serii "głupie posty" miałam się właśnie zabierać za nadrabianie, kiedy to zorientowałam się że jest po drugiej w nocy a muszę wstać o 7.00 = tym sposobem chciałam tylko zaznaczyć, że jestem, nie zamierzam uciec przed schudnięciem najbliższej dychy, podczytuję na telefonie i nie mam kiedy nadrobić. W weekend szykuje się przeprowadzka (miss btw na twoje przeprowadzkowe pytanie odpowiedź w nastepnym odcinku ;D)więc będzie czasowo ostrzej niż zwykle. Ale zamelduję się niebawem !!
__________________
start 75kg (16.04.2012)
aktualnie: 69

cel I 69 - OSIĄGNIĘTY!!!!
cel II 65
cel III 60
cel IV 55

Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że jego realizacja zajmie Ci dużo czasu.
CZAS I TAK UPŁYNIE..
darialex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 01:33   #3163
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

martuszka_ a propos tego cwiczenia rano, o którym wcześniej wspomniałaś. U mnie też wymaga to ogromnej siły woli, żeby się zmusić do treningu porannego, bo każdy poranek to takie powolne dobudzanie się. Zawsze piję powoli co najmniej jedną kawę, przy tym przeglądając internet i będąc jeszcze połowicznie nieprzytomną Ale powiem Ci, że u mnie ćwiczenia działają lepiej jak się zmusze rano do nich, bo w przeciwnym razie wracam do mieszkania po całym dniu zapieprzu i wtedy to już żadna siła mnie nie zmusi, żeby ruszyć tyłek

eliza_ uroki małych miejscowości Jeśli potrzebujesz pomocy z jadłospisami, bo są monotonne, to ja z chęcią Ci udostępnię moje przepisy od poprzednich dietetyczek? Mam tam w domu skoroszyt z nimi, z chęcią Ci mogę zeskanować

Naur_ i to się chwali, że podchodzisz do biegania z głową Mieszkasz w Anglii juz na stałe czy to tymczasowa sytuacja? I w jakim mieście, jeśli można wiedzieć? ostatnio mamy wysyp na wątku dziewczyn z UK, bo z tego co wiem ojp też tam teraz mieszka

jmz_ na tvn style był taki program kulinarny, którego tytułu już nie pamiętam. Prowadziły go dwie dosyć młode dziewczyny, które zajmowały się wynajdyaniem przepisów na specjały polskiej kuchni w wersji dietetycznej. Jesli jesteś fanką takich rzeczy jak np. pierogi, to ja na Twoim miejscu poszperałabym po necie i poszukała tego. Pamiętam, że te dziewczyny potrafiły odchudzić każdą potrawę o co najmniej 50% kalorii

mallinowa_ służe uprzejmie Weszłam też do Twojej galerii. Zmiana jest ogromna bez dwóch zdań. Pokaż jeszcze swoją buzię, bo się tak ukrywasz Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba widziałam tam na jednym zdjęciu trampki u Ciebie? Pytam, bo szukam właśnie sposobu na skuteczne czyszczenie moich białych conversów i pomyślałam, że może Ty znasz jakiś skoro chodzisz w trampkach ?

Engi_ ja bym zupełnie nie miała nic przeciwko temu, gdybys nas szpiegowała Przyznam się, że dla mnie samej tamta afera była źródłem niezłego śmiechu ;D A propos Aguś - nie podejrzewałabym że Cię zaatakuje. Nie jestem w stanie powiedzieć nic o charakterze, bo się nie poznałyśmy za bardzo z wiadomych przyczyn Sytuacja natomiast jest znana innym dziewczynom z wątku również i wydaje mi się, że sama zainteresowana wie jak było, także nie będzie miała na pewno pretensji o taką uwagę, zwłaszcza że przestała sie już udzielać Jesli chodzi o przepis na sałatkę to jest ekstra. Przeslij mi linka również. W weekend będę testować

silvia_ trafiłas nieźle, bo właśnie miałam o tym rozmowę z kosmetyczką dzisiaj Po pierwsze wydaje mi się, że reakcja na karoten zależy od organizmu. Ja po tygodniu od razu widziałam efekt, moja mama tak samo. Mam koleżankę, która też piję, ale efekty widziała sporo później. Możliwe, że Twoje ciało potrzebuje troszkę więcej czasu, żeby zacząć wchłaniać, a faktem jest że ten tydzień to jest takie minimum czasu, także ja bym na Twoim miejscu dała sobie jeszcze co najmniej kolejny i cierpliwie poczekała na efekty. Jeśli ich nie będzie lub będą inne, to nie doradzę więcej :/ Moja kosmetyczka jak rozmawiałam z nia dzisiaj o regularnym piciu soku marchwiowego, powiedziała mi że tez namawiały ja na to kolezanki, które widziały ekstra efekt. Ona sama zaczeła pić, ale u niej jedynym efektem były dłonie, które od wewnętrznej strony nabrały pomarańczowo - brązowego odcienia opalenizny. I przestałą pić:/ Także różnie na różnych działa :/ Ale ja mimo wszystko poczekałabym na Twoim miejscu odrobinę dłużej. Ja na przykład będe zmieniała podkłąd na ciemniejszy, bo zauważyłam, że jak teraz sie maluję tym co do tej pory to wyglądam jak odwrócona panda ;D

darialex_ stay tuned i nie obżeraj sie tam czasem!
__________________
wzrost: 168 cm
pierwszy start: wrzesień 2011 ------> około 75 kg
drugi start: 30.09.12 ------> 65,7 kg
cel ostateczny: 58 kg osiągnięty! (17.12.12)
kontrola wagi: 21.03.15 -> 56,3kg

"Luck my ass! Luck is just another word for hard work and open mind!"
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 05:57   #3164
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Miss ja zdecydowanie wolę wieczorne ćwiczenia. Ale rytuał z kawą i internetem mamy ten sam

Naur ja też na diecie odstawiłam cukier i nawet teraz go nie używam. Lubię już gorzką herbatę. Kawy nie jestem w stanie wypić z cukrem.
Ale to ssanie po basenie jakby u mnie nie ma z tym nic wspólnego, to jedyna czynność po której włącza mi się taki odkurzacz.
No dlatego ja się w warzywa nie bawię też by mi pewnie nie urosły. Masz rację, wszystko jest cholernie drogie. Dlatego u mnie nie rewolucja, a powolne zmiany.
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 05:59   #3165
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez Martuszka85 Pokaż wiadomość
Miss ja zdecydowanie wolę wieczorne ćwiczenia. Ale rytuał z kawą i internetem mamy ten sam
Śniadanie też przed laptopem, tak jak ja?

I założę się, że też w tym samym kubku kawa - zielony z Knorra
__________________
wzrost: 168 cm
pierwszy start: wrzesień 2011 ------> około 75 kg
drugi start: 30.09.12 ------> 65,7 kg
cel ostateczny: 58 kg osiągnięty! (17.12.12)
kontrola wagi: 21.03.15 -> 56,3kg

"Luck my ass! Luck is just another word for hard work and open mind!"

Edytowane przez missmanhattan
Czas edycji: 2014-03-21 o 06:00
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 06:45   #3166
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Właśnie skończyłam jeść moje śniadanko, także przed laptopem
__________________
a head full of fears has no place for dreams
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 07:42   #3167
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

miss: taki zeskanowany skoroszyt i mi by się przydał
próbowałaś wyczyścić trampy pastą do zębów? ja swoje conversy tak do życia przywróciłam
pozdrawiam sprzed komputera z kubkiem kawy ojesu zielony kubek z knorra, piłam w takim, miał w środku napisane, żeby mnie ogrzać czy cuś, ale nie wzięłam go ze sobą podczas przeprowadzki i został dla mamy teraz mam nocnik 0.5l

jmz miss chodzi chyba o program Szczypta Smaku
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 07:50   #3168
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Ja skończyłam kawę, ale jeszcze przede mną kubek pokrzywy

Wczoraj wypiłam rano pokrzywę, potem duuużo w pracy - 2l yerby i 2.5l wody mineralnej i chodziłam sikać co chwilę
Ale dzisiaj się obudziłam o niebo mniej opuchnięta

Muszę pić tę pokrzywę codziennie, zwłaszcza, że swego czasu fajne efekty na włosy mi robiła

Zbieram się właśnie do mamy i na te zakupy. Pogoda u nas piękna
Poszłabym na rower dziś, ale mnie tak brzuch i krzyże przez ten @ bolą, że nie wiem, czy podołam. Ale jutro i w niedzielę to już koniecznie!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 07:51   #3169
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

szczuras_ a nie Rewolucja na talerzu? W sumie to już nie wiem, bo oba programy te same babki prowadzą :/ Jak dotrę do domu to poszukam tych przepisów, przypomnij mi o tym jeszcze raz.
__________________
wzrost: 168 cm
pierwszy start: wrzesień 2011 ------> około 75 kg
drugi start: 30.09.12 ------> 65,7 kg
cel ostateczny: 58 kg osiągnięty! (17.12.12)
kontrola wagi: 21.03.15 -> 56,3kg

"Luck my ass! Luck is just another word for hard work and open mind!"
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 07:56   #3170
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Ten program to Rewolucja na talerzu
Ja z niego mam przepis na placki ziemniaczane, bardzo polecam Mało kaloryczne, a bardzo fajne - nie smażone w głębokim tłuszczu, tylko pieczone w piekarniku.

One tam podaję zawsze, że np. tradycyjny sernik ma miliard kalorii w 1 kawałku, a nasz sernik ma tylko 200.

Placki ziemniaczane mają ok. 600kcal, a w ich wersji chyba ok. 300.

To chyba ten odcinek: http://player.pl/programy-online/rew...2E04,2122.html
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:21   #3171
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII


miss dziękuje bardzo.Jak szczurek też chce te jadłospisy to poproszę za jednym zamachem

pięknie i wiosennie
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:34   #3172
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Bottega wiem ze w obiedzie powinny byc weglowodany ,ale jadłam tak bo nie miałam ochoty na ziemniaki , kaszę , ryż czy cokolwiek innego . To dlatego . A czemu podwieczorek średni ?? mi sie wydaje ,że jest ok. Pierogi były zrobione z ciemnej mąki i zjedzone na sucho sie znaczy bez skwarkek , masła czy czegoś tam innego .

Yellow nie było dużo pierogów ;p tylko 4 z ciemnej mąki , ser biały w farszu był chudy , skawerek nie było . Kurcze no czy ja kiedykolwiek zjem idealnie ,żeby wszystko ze sobą w 100 % grało ? .

eliza ja teraz odchudzam się bez dietetyczki no bo mieszkam w anglii . Ja robię z TŻem zakupy w soboty na cały tydzień ,chyba że potrzebne mi produkty o krótkim terminie ważności wtedy kupuję je w dzień który są mi potrzebne . Ale warzywa , ser biały , wędliny (kupuje 2 razy w tyg) ,mięso, owoce, jaja itp kupuje w soboty dzięki czemu jestem w stanie stworzyć jadłospis na cały tydzieni własnie nie tylko obiady ,ale i śniadania , kolacje i przekąski .A no i w dodatku kontroluję wydatki hehe.

miss wiem ,wiem . Ma fizyczną prace na dworze ,ale w sumie nie można powiedzieć ,że zawsze jest ona ciężka . Jednego dnia ma zapier... a drugie prawie cały dzień stoi i tylko dla prowizorki coś robi (bo nie mogą odesłać go do domu wiec swoje musi odpracowac). Nie jestem wielką fanką pierogów hehehe zrobiłam bo mnie naszło i zjadłam a co do programu to poszukam może w necie .
Martuszka hehe już wiem , wiem pierogi na kolacje złeeee oj bardzo złeeee hehehe Nie no zjadłam tylko pierogi hehe nic więcej . Już się do waszych rad dostosowuje .
Engi PIĄTUNIA hahahaha ,ale dzisiaj robię przerwe bo wczoraj wieczorem brzuch mnie tak rozbolał ,że się skręcałam z bólu i jeszcze teraz odczówam dyskomfort .
malinowa widziałam fotkę a co ! hehehe może i ja bym zrobiła ...ale sie wstydze :/


A co tam macie mnie i moją wielka nadwage
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (14,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (15,7 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez jmz
Czas edycji: 2014-03-21 o 09:10
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:10   #3173
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

jmz ja akurat zakupy mogę robić częściej bo mam warzywniaka prawie pod nosem gdzie facet codziennie przywozi świeże warzywa.Chodzi mi o to żeby nie zaglądać do kartki i aha dzisiaj muszę jeść to czy tamto.

o zdjęcia
ja mam większy brzuchol i upycham go w spodnie ile się da
a ile ważysz ? pewnie pisałaś,ale nie chce mi się szukać
__________________

Edytowane przez eliza40
Czas edycji: 2014-03-21 o 09:13
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:35   #3174
MissEngineer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

No to z rana godzinka roweru w terenie i człowiek jak nowo narodzony jeszcze ta pogoda
Na śniadanie twaróg z dżemem truskawkowym i chlebem pełnoziarnistym

Martuszka Fakt wczorajsze menu wyszło ciut poniżej niż zwykle, ale gdy zbliża mi się @ mam dni, że nic nie jem, albo przeciwnie żrę na potęgę i sama siebie zadziwiam, że mój żołądek i cały układ pokarmowy ma taką pojemność

Szczurku jak to jest z tą aktywnością u Ciebie? Jest regularna? Bo jeśli tak faktycznie dziwne są te zakwasy

Naur cieszę się, że wróciłaś już na dobre tory. Hehe to masz taką samą motywację jak ja: SADŁO Ja jeszcze muszę powiesić lustro w pokoju w którym ćwiczę w domu to już całkiem będzie wycisk na ćwiczeniach :P

Darialex to szybko uwijaj się z przeprowadzką i wracaj

Miss powiem szczerze, że nie pamiętam o co ona wybuchła, ale potem jak zaczęłyście sobie wzajemnie cisnąć to POSZŁO Też mi się wydaje, że może nie będzie atakować, bo chyba nie nadrabia na bieżąco wątku Widziałam, że należy do Waszego K, co najwyżej tam mi obrobi koło d, ale akurat to mnie nie obchodzi Link już wysyłam Co do czyszczenia białych trampek to ja powiem Ci swoje wrzucam do pralki i nic się z nimi nie dzieje tylko włączam wirowanie na mniejsze. Ewentualne delikatne zabrudzenia czyszczę chlebową gumką do mazania, a zadrapania na gumie o ile są solidne to pastą Olą do garnków

Jmz a jak dziś brzuch? Ej powiem Ci, że patrząc na Ciebie wcale nie jest źle wyglądam o niego gorzej. Trochę ćwiczeń na brzuch i będzie git!


Miłego dnia Dziewczyny
MissEngineer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:52   #3175
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Uwielbiam to słoneczko!!!

Malinowa też uwielbiałam oglądać kabarety- teraz nie mam nie czasu. Ale to jest chyba najszybszy sposób na poprawienie humoru. Mój ulubiony to gdy facet przychodzi do sklepu kupić drzwi wejściowo-wyjściowe

Dotka90 mam podobnie - po basenie czuję się wykończona. I mega głodna.

MissEngineer kupiłam wczoraj avocado i też wypróbuję tego przepisu

eliza40 Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tworzeniu diety, ale może moje zdanie też Ci pomoże. Ja kupuję sobie zapas podstawowych produktów, a jeszcze raz w tygodniu dokupuję najpotrzebniejsze rzeczy. A plan diety układam na bieżąco (jedynie obiad planuję wcześniej) - bo nigdy nie wiem, czy będę miała ochotę na słodkie czy bardziej na słone. Jak mam ochotę na słodkie to od razu próbuję to łagodzić owocem czy jogurtem owocowym, żeby pod wieczór nie dostać słodkiego pacmana.

Silvia09Dotka90 Dziękuję za rady Na razie kupiłam : płatki pszenne, otręby żytnie, otręby owsiane, suszone morele, suszone śliwki, suszoną żurawinę, migdały w płatkach, rodzynki, ziarna słonecznika. Mam ochotę na płatki kukurydziane albo coś w stylu Cheerios - ale nie wiem czy mogę.

missmanhattan Dotka90 Z ciekawości włączyłam ten program na "Rewolucja na talerzu", ale tak jakoś te panie nudno to prowadzą, że nie da się tego oglądać. Mi bardziej podoba się "Pyszne 25", ale wiadomo tam nie ma dietetycznych dań - tylko tanie i szybkie.

jmz mam o wiele bardziej wystający brzuchol Ale będę walczyć i go nie będzie! Trzymam też za Ciebie kciuki!

darialex Powodzenia z przeprowadzką !

Melduję truchcik z rana w pięknym słoneczku 30 min.
A teraz - wracam do pracy

Miłego, słonecznego dnia wszystkim!
__________________
a head full of fears has no place for dreams
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 10:15   #3176
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Engi chora jestem na punkcie OPI Absoultely Alice a tak to nie wiem czego poszukuję - coś kolorowego na lato. Musze jeszcze zo baczyć co mam w domu, żeby mi się nie zdublowało.

a w pracy różne okresy mam - czasem mega zapierdziel a czasem luz

dziewczyny mam pytanie - ma któraś z was karnet na siłownię? Zamierzam zainwestować - zamiast fajek - siłownia. z tego co wiem to Szczurek ma fitnes na studiach, a reszta?
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 10:21   #3177
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Dzięn dobry Dziewczyny
U mnie tez piękne słońce, więsz poszłam na spokojny spacer, bo po wczorajszym basenie mam jeszcze lekkie zakwasy a wieczorem czeka mnie karate

KasDi ładny truchcik Milego dnia!

MissEngineer tak, tzręsący się brzuch i dupsko podczas treningu motywują mnie najlepiej Musiałam sobie nawet kupić wzmocniony stanik sportowy, bo tak cycki latały, że nie wyrabiałam

jmz brawo za odwagę pokazania ale ze mną jest gorzej, Ty wyglądasz w miarę dobrze, ja mam 5 razy wiekszy brzuch a ramiona takie same.

Dotka ja tez pijam pokrzywe i dla włosów i dla uregulowania wody, bo puchnę czesto. Kupiłam sobie tez ziółka z mniszka lekarskiego

Martuszka ja takie mega ssanie pobasenowe po prostu olewam i czekam aż minie
A pomysly na ogrodek...ach.. cudo bym tu zrobiła, zwłaszcza że jest dwupoziomowy

missmanhattan Mieszkam w Northampton, ale planuję uciec w jakieś milsze miejsce, bo to brzydka dziura jest A w UK chyba na stałe, no chyba że kiedyś będzie mnie stać na dom w Polsce..

edit: Pudel ja chciałam sobie kupić czlonkostwo w klubie (basen, siłka, jakies inne zajęcia duzo taniej) ale stracilam pracę, więc lipa :/
__________________

odchudzanie:

wzrost: 168cm
73,3 -> 72,4 -> 71 -> 70,0-> 68,8
(tyle było i znów wrociło) ......... 60kg ..............53kg

Edytowane przez Naur
Czas edycji: 2014-03-21 o 10:23
Naur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 12:00   #3178
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

miss: a cholera wie, nie lubię jednej z tych prowadzących i nie oglądam przez to

kupiłam sobie spodnie i cyckonosz, odebrałam zaświadczenie o tym, że miałam praktyki. teraz zostało się przygotowywać na jutro i ogarnąć stresiora... brr!

jmz mi bardziej brzuchol wisi
eliza: a przeglądałaś bloga http://smak-zdrowia.blogspot.com/ ? tam gdzieś babeczka wypisała takie standardowe zakupy, żelazne zasoby lodówkowe i na podstawie tego po prostu zagląasz do lodówy i jazda ja też nie lubię takiego planowania kropka w kropę, że w środę muszę zjeść tamto, w czwartek tamto, tylko tak pobieżnie że "w tym tygodniu mam ochotę na" i kombinuję jakiś odchudzony przepis
engi: regularnie, co tydzień wprowadzę jakieś ćwiczenia w końcu na środę i piątek i może nie będę mieć takich zakwasisków za każdym razem
Pudel: dokładnie tak, fitness w ramach wfu jak do tej pory były 3 zajęcia - pierwsze były normalne ćwiczenia + z piłkami, drugie były na stepie (tej platformie takiej), trzecie na siłce (tu miałam dostęp do wszystkich sprzętów, wybrałam skakankę (żeby nie stać bezczynnie w kolejce ) orbitrek + obciążające na kopyta (taka sama sytuacja, żeby nie czekać bezczynnie) i na koniec bieżnia. ciekawe co w przyszły poniedziałek wymyśli

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

wrzuciłam wam zdjęcie do klubu
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 13:17   #3179
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
eliza: a przeglądałaś bloga http://smak-zdrowia.blogspot.com/ ? tam gdzieś babeczka wypisała takie standardowe zakupy, żelazne zasoby lodówkowe i na podstawie tego po prostu zagląasz do lodówy i jazda ja też nie lubię takiego planowania kropka w kropę, że w środę muszę zjeść tamto, w czwartek tamto, tylko tak pobieżnie że "w tym tygodniu mam ochotę na" i kombinuję jakiś odchudzony przepis
polukałam tak na szybko ,a wieczorkiem poczytam.
no właśnie juz mnie znudziło to,że biorę kartkę i muszę planować poniedziałek i wtorek to następnie to.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 13:20   #3180
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

nie musisz dokładnie planować, mnie wystarcza główne tylko założenia ogarnąć, żeby mniej więcej wiedzieć co na obiad zjeść i reszta jakoś się dopasowuje.
z resztą odkąd moje szczęście do pracy chodzi na całe dnie, to i mnie się obiady rozregulowały i jem z nim większą kolację.. może dlatego mam teraz problem z ogarnięciem tej wagi, bo siedzę w szkole, potem wracam, wrzucam coś lekkiego i jemy potem jak wraca z pracy.

matko, ale mnie stresior złapał przed jutrem, baby, mówię wam!
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 15:54:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.