Wesele w Lesznie i okolicach cz. II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 12:33   #271
miccchhh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Ja niestety Wytworni Zaproszen nie polecam... Pani nie wystawiła nam rachunku, pomimo próśb, na zaproszenia czekaliśmy miesiąc, chociaż Pani powiedziała, że będą za tydzień, później nawet nie przeprosiła, była bardzo nieuprzejma... i na dodatek drogo... poszukajcie sklepów z dobrymi opiniami na Allegro, bo jest naprawdę dużo taniej, a wysyłają próbki.... moi znajomi ( 2 pary) również bardzo polecali Panią z Chrobrego, byli zadowoleni )
miccchhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 14:41   #272
mart_unia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Torty Hoffman ma dobre ale jak poprzedniczka napisała ceny są wysokie.
Przed swoim ślubem poszłam zapytać jaka będzie cena za torty ( na stelażu) na ok 80 osób. Otrzymałam odpowiedź, że ok 600-700 zł. Wydało mi się to dość drogo dlatego pojechałam do Kurasiaka. Tam okazało się, że za tort a raczej pięć tortów (tej samej wielkości) na stelażu jaki nam się spodobał tort wyniesie nas ok 400 zł. Cena jaką finalnie zapłaciliśmy to 450 zł. Różnica kolosalna a tort gościom bardzo smakował.

Jeśli chodzi o zaproszenia to my zamawialiśmy zaproszenia przez allegro. Sami zrobiliśmy projekt. Nie było problemu z jego wykonaniem...otrzymaliśmy dwie próbki do wyboru.
Cena jaką zapłaciliśmy za jedno zaproszenie to 1,30 zł, więc jeśli ktoś nie chce wydawać 4 zł za zaproszenie to allegro jest jak najlepsza alternatywą Tylko najlepiej przed zamówieniem poczytać opinie o sprzedawcy.
Co do wytwórni zaproszeń to koleżanka zamawiała u nich zaproszenia i była niezbyt zadowolona (ale nie napiszę dlaczego bo dokładnie nie pamiętam). Muszę jednak przyznać, że zaproszenia były ładne.
ps. Czy w wytwórni zaproszeń jest duża ich różnorodność czy zdecydowana większość jest ze wstążeczkami?
__________________
...przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności... 14/09/2013
mart_unia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:50   #273
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

mart_unia skoro jesteś już po ślubie to może zdradzisz gdzie byłaś w poradni przedmałżeńskiej i czy są tam w miare normalni ludzie? ;-)
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:18   #274
mart_unia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

mogę zdradzić, nie ma problemu: byłam w poradni przy kościele św. Józefa w Lesznie. Poradnię prowadzi pani Zofia Sierocińska (mam nadzieję, że nie przekręciłam nazwiska). Kobieta jest sympatyczna ale trochę specyficzna. Są 3 spotkania, nie długie. Każda z par ma wyznaczoną oddzielną godzinę więc nie trzeba się krępować przed innymi osobami.
Płaci się niby co łaska ale zazwyczaj pary płacą: 50 zł jak są spoza parafii św. Józefa i 20 zł jak należą do św. Józefa.
pozdrawiam
__________________
...przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności... 14/09/2013
mart_unia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 15:10   #275
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dzięki za informację. to pójdziemy sprawdzić tą poradnię.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 15:36   #276
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez MaryAnn2 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o makeup polecam panią Martę Romaniuk. Próbka jej umiejętności w takiej sesji
https://www.facebook.com/media/set/?...3743884&type=1
Marta jest niesamowita!!! Ogromnie polecam malowała mnie na ślub w czerwcu wyszło pięknie a makijaż trzymał się do samego rana

mojepasje-mojswiat.blogspot.com

Edytowane przez Mysia Bogusia
Czas edycji: 2014-03-20 o 15:51
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 15:50   #277
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dla zainteresowanych dodaję zdjęcie naszego tortu ślubnego zamówionego z firmy Joker w Miejskiej Górce.

http://mojepasje-mojswiat.blogspot.com
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4914.jpg (86,2 KB, 35 załadowań)
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 20:40   #278
Ayomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dziewczyny cy możecie polecić sprawdzoną fryzjerkę i wizażystkę/kosmetyczkę ??

na ile przed ślubem roześlecie/rozniesiecie zaproszenia ??


jeszcze trochę ... 02.08.2014r.
__________________
razem - 09.10.2009r.
zaręczeni - 09.06.2013r.
ślub - 02.08.2014r.
Ayomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 21:58   #279
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Co do zaproszeń to my już pare daliśmy. I w sobotę kolejne rozwieziemy. A ślub 7go czerwca mamy.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 06:31   #280
XPauline
Raczkowanie
 
Avatar XPauline
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Moje zaproszenia i zawiadomienia właśnie się drukują Jak tylko je odbierzemy zaczynamy rozwozić i rozsyłać Ślub 21 czerwca.
XPauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 21:31   #281
Lir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dziewczyny, czy któraś z Was chodziła do poradni w Poznaniu i może któraś polecić?
Lir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 18:33   #282
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez Lir Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was chodziła do poradni w Poznaniu i może któraś polecić?
Chodziliśmy na katechezę i poradnię do Św. Floriana (na Kościelnej). Poradnia 20zł / parę, prowadzi ją sympatyczne 7 letnie małżeństwo.
Dane kontaktowe są na stronie parafii.
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 20:17   #283
Lir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
Chodziliśmy na katechezę i poradnię do Św. Floriana (na Kościelnej). Poradnia 20zł / parę, prowadzi ją sympatyczne 7 letnie małżeństwo.
Dane kontaktowe są na stronie parafii.
A czy wymagają sprawdzania temp. i tego typu bezsensownych "zadań"?
Lir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 21:47   #284
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cześć dziewczyny,
Co sądzicie o sali błękitna w bojanowie? Planuje wesele na 120 osób ale nawrt ta większa sala wydaje się być mała a podobno pomieści do 180 osób . Peoszę o opinie
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 19:56   #285
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Ta duża sala bardzo ładna, wyjście na taras itp fajne rozwiązanie, minus ze nie mają pokoi dla gości i ten pokoik dla pary to porażka no i menu trochę ubogie sama chciałam ją zamówić wesele też planuje na około 120 os ale wkońcu zdecydowałam się na Marię. Wydaje mi się ze taka ilość gości bedzie akurat wiadomo pare jeszcze może odpaść wiec myślę ze ze spokojem sie tam pomieszczą w tym Bojanowie
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 20:16   #286
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cześć dziewczyny. Byliśmy dziś w poradni. Babka czasu nie miała, więc 15min trwało. Ale następnym razem ma być podobno dłużej. Ogólnie to jakaś sciema. Każe codziennie mierzyć temperature przy pachwinie i obserwować sluz. Przecież to porażka.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 07:59   #287
mart_unia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

wizyty w poradni nie należą niestety do najprzyjemniejszych ale wolałam poświęcić pół godziny u p. Zofii niż dwie godziny w poradni przy kościele św.Kazimierza (znajomy mówił że spotkania tam tyle trwają). Mierzenie temp i sprawdzanie śluzu to temat jaki musi być poruszony w poradni.A czy Ty będziesz to robić czy wpisywać wyniki "na oko" to już indywidualna sprawa a byłaś u Pani Zofii?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności... 14/09/2013
mart_unia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 09:08   #288
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

A z ciekawości - jak ty robiłaś? ;-) wiesz, że nie pamiętam jak ma na imie... Ale taka starsza, wyższa, grubsza, w okularach i krótkich włosach.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 15:54   #289
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dziękuję gdyby ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat błękitnej w bojanowie-będę wdzięczna a co myślicie o sali metalplast w lesznie?
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 15:57   #290
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

W metalplascie sala jest duża. Ale zauważ, że scena jest do góry. No chyba, że jakoś zespół ustawisz na dole.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 18:26   #291
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez Lir Pokaż wiadomość
A czy wymagają sprawdzania temp. i tego typu bezsensownych "zadań"?
Na tym przede wszystkim polega spotkanie nr 2 i 3,, z tym że:
1.Prowadzący z góry powiedzieli że nie ma co oszukiwać jeśli ktoś bierze tabletki anty albo jest w ciąży itd - po prostu wtedy na spotkaniu nr 3,które ma być rzekomo po tym okresie pomiarowym, omawiają temat na innym przykładzie i po bólu A no i jeśli bierzesz anty itd., to tam dwa tygodnie po drugiej wizycie najlepiej się umówić na tą ostatnią.
Nic stresującego przy nich - chyba są do tego przyzwyczajeni że w dzisiejszych czasach to nic nowego.

(spotkanie nr 1/3 to omówienie układów rozrodczych )
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 10:45   #292
Aganior25
Przyczajenie
 
Avatar Aganior25
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Hej Dziewczyny
Pytam o opinię , bo dzisiaj muszę podjąć ostateczną decyzję, więc liczę na Waszą pomoc.
22 sierpnia , tego roku biorę ślub.Wesele odbywa się w Przybyszewie , sala Speciał .
Jestem w kontakcie z zespołami muzycznymi , spośród 26 zespołów muzycznym z narzeczonym wybraliśmy :
-STUDIO BAS
-BELLANOTTE
-FUKS
-KAPELKA(ZESPÓŁ WESELNY)
Znacie te zespoły, proszę bardzo o opinię .
Mam na oku kamerzystę Twój film Hd Marcin Czajka
Potrzebuje namiary na dobrego fotografa podam link o jakie zdjęcia mi chodzi, http://www.fryszkiewicz.com/, ten niestety nie ma wolnego terminu;/
Kolejne pytanie, jaka kwiaciarnia, gdzie polecacie, żeby się udać na dekorowanie sali.
Z góry dziękuje .
Aganior25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 11:13   #293
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Salę wybrałaś bardzo fajną. Niestety z podanych zespołów nie znam ani jednego. Co wiecej, pierwsze słyszę takie nazwy. Co do fotografa to polecam Ci www.michalwisniewski.net
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 10:42   #294
mart_unia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
A z ciekawości - jak ty robiłaś? ;-) wiesz, że nie pamiętam jak ma na imie... Ale taka starsza, wyższa, grubsza, w okularach i krótkich włosach.
Badania powinno się robić przed dwa cykle... bo wiadomo, że w jednym cyklu mamy do czynienia z pracą jednego jajnika w drugim cyklu drugiego jajnika. Przez pierwszy cykl starałam się mierzyć temp. dla własnej ciekawości i tego co powie mi na temat wyników babka z poradni. W drugim miesiącu już nie miałam tyle zapału więc kilka razy zmierzyłam temp a później to już była czysta improwizacja
__________________
...przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności... 14/09/2013
mart_unia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:30   #295
Nemesis69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Cool Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez Aganior25 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Pytam o opinię , bo dzisiaj muszę podjąć ostateczną decyzję, więc liczę na Waszą pomoc.
22 sierpnia , tego roku biorę ślub.Wesele odbywa się w Przybyszewie , sala Speciał .
Jestem w kontakcie z zespołami muzycznymi , spośród 26 zespołów muzycznym z narzeczonym wybraliśmy :
-STUDIO BAS
-BELLANOTTE
-FUKS
-KAPELKA(ZESPÓŁ WESELNY)
Znacie te zespoły, proszę bardzo o opinię .
Mam na oku kamerzystę Twój film Hd Marcin Czajka
Potrzebuje namiary na dobrego fotografa podam link o jakie zdjęcia mi chodzi, http://www.fryszkiewicz.com/, ten niestety nie ma wolnego terminu;/
Kolejne pytanie, jaka kwiaciarnia, gdzie polecacie, żeby się udać na dekorowanie sali.
Z góry dziękuje .
Witam drogie Panie, dawno mnie tu mnie było, a że czasem dostaje powiadomienia to wypada się odezwać.
No popisałaś się nazwami Skąd Ty wytrzasnęłaś te zespoły , nawet mi nic te nazwy nie mówią poza STUDIO BAS i tyle. Nasz rejon jest tak bogaty w dobre kapele, że nie trzeba szukać jakiś wynalazków. Rzucę ci kilka nazw:
NEXUS
TORNADO
PLAY
SUGAR BAND
ORANGE
to kilka nazw
oo jeszcze GRANDI BAND
Jeśli kierujesz się ceną , od razu Ci mówię zespół na weselu podstawa , nie żałuj na to. Owszem można powiedzieć nie każdy tani jest zaraz zły, ale z reguły 2 na 10 kapel tanich są dobre, a jak już wiedzą ,że są dobre to się zaczynają cenić. Maluchem chcesz jechać do ślubu?? Pewnie nie.
Pozdrowionka
Nemesis69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 12:24   #296
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

A my chbya zdecydujemy sie na sale metalplast jedzenie dobre,cenowo ok
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:08   #297
Aganior25
Przyczajenie
 
Avatar Aganior25
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez Nemesis69 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie, dawno mnie tu mnie było, a że czasem dostaje powiadomienia to wypada się odezwać.
No popisałaś się nazwami Skąd Ty wytrzasnęłaś te zespoły , nawet mi nic te nazwy nie mówią poza STUDIO BAS i tyle. Nasz rejon jest tak bogaty w dobre kapele, że nie trzeba szukać jakiś wynalazków. Rzucę ci kilka nazw:
NEXUS
TORNADO
PLAY
SUGAR BAND
ORANGE
to kilka nazw
oo jeszcze GRANDI BAND
Jeśli kierujesz się ceną , od razu Ci mówię zespół na weselu podstawa , nie żałuj na to. Owszem można powiedzieć nie każdy tani jest zaraz zły, ale z reguły 2 na 10 kapel tanich są dobre, a jak już wiedzą ,że są dobre to się zaczynają cenić. Maluchem chcesz jechać do ślubu?? Pewnie nie.
Pozdrowionka
Te zespoły które podałam , życzą sobie najwięcej , zgadzam się że zespół musi być dobry.Tak jak napisałam , mam w czym wybierać podam zespoły z którymi mam kontakt , napiszcie który z nich jest najlepszy, możecie napisać, jak prowadzą weselę, jaki jest wokal itd;
-MUSIC SHOW, STUDIO BAS, BELLANOTTE BAND, METRUM, CALIFORNIA,ROKER BAND, PARADAISE, HARLEY, GRANDI BAND,SEZAM, PEPPER MINT, SET, SYSTEM, HELIOS, NEXUS,NEW LIFE, KAPELKA,VEGA, SUGAR BAND, FUKS, VEHIKUŁ, AFEKT, COVER DUET, BRAWO, MAX MIX, CRAFT,
TAK JAK JE WYPISAŁAM TO CENA JEST NAJWYŻSZA OD PIERWSZYCH ZESPOŁÓW, PO KOLEI
Aganior25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:58   #298
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Paradise- fajnie grają ale " na trzeźwo"
System- odradzam,nie graja na zywo i wokal kiepski
Tylko te zespoly kojarze z Twojej listy
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:01   #299
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Pijane zespoły to koszmar. Niestety wciąż się to zdarza jak widać.
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:56   #300
Nemesis69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez Aganior25 Pokaż wiadomość
Te zespoły które podałam , życzą sobie najwięcej , zgadzam się że zespół musi być dobry.Tak jak napisałam , mam w czym wybierać podam zespoły z którymi mam kontakt , napiszcie który z nich jest najlepszy, możecie napisać, jak prowadzą weselę, jaki jest wokal itd;
-MUSIC SHOW, STUDIO BAS, BELLANOTTE BAND, METRUM, CALIFORNIA,ROKER BAND, PARADAISE, HARLEY, GRANDI BAND,SEZAM, PEPPER MINT, SET, SYSTEM, HELIOS, NEXUS,NEW LIFE, KAPELKA,VEGA, SUGAR BAND, FUKS, VEHIKUŁ, AFEKT, COVER DUET, BRAWO, MAX MIX, CRAFT,
TAK JAK JE WYPISAŁAM TO CENA JEST NAJWYŻSZA OD PIERWSZYCH ZESPOŁÓW, PO KOLEI
No to już lepsza lista hehehe Dam Ci z tej listy moje typy.
Kolejność według Twojej listy. Dla mnie liczy się repertuar (jego różnorodność, żywiołowość , doświadczenie w prowadzeniu uroczystości weselnej, otwartość na różne pomysły no i ważne kontakt z gośćmi).
1. MUSIC SHOW - zawodowcy w każdym calu, ale się liczą i to słono.
2. PARADISE - no jak wyżej, ta trzeźwość aż do przesady, no jakaś chemia musi się wytworzyć z gośćmi oczywiście z umiarem, no i też dotychczas się liczyli z ceną.
3. GRANDI BAND - dobry zespół , dobre wokale, ale jak dla mnie trochę za dużo włocha, ale jak ktoś lubi włoski repertuar, czemu nie. Z ceną nie wiem jak u nich. Jednym z członków jest autentyczny włoch.
4. CALIFORNIA - też ciekawy powiew świeżości , energiczny zespół. Z ceną nie wiem jak u nich.
5. NEXUS - Typowy dancingowy repertuar, bardziej zadowalający starszych niż młodych. Ceny przystępne
6. SUGAR BAND - energetyczny zespół , wiedzą co to rock disco polo czy dance i wiedzą jak się do tego zabrać. Stać ich na odrobinę szaleństwa. Znam gitarzystę. Były Dj- Prezenter (bardzo dobry z resztą, znam go z czasów wspólnych imprez z Trojki i dawnej Zagłoby) wie jak prowadzić wesele, żeby to miało ręce i nogi. Humoru i ADHD scenicznego im nie brakuje. Z ceną nie szaleli nigdy.
Z reszty niektóre znam, a te które nie znam posłuchałem i nie poderwały mnie, odradzam CRAFT , już różne legendy na ich temat krążą. Po prostu mimo swojego dobrego kunsztu muzycznego, czasami mają dziwne kaprysy, co najmniej jak Madonna.
Wystrzegaj się duetów. To z reguły pachnie tanim disco polo i nic po za tym, minimum 3 osoby i niech jest gitara ,ale gitarzysta niech na niej naprawdę gra, a nie udaje, że gra. Są tacy artyści udający, że grają.
Także z tej szóstki zrobiłbym tak , gdybym nie liczył się z kasą i byłbym gotów zapłacić z 6000 , wybrałbym MUSIC SHOW, ale jeśli szkoda mi aż takiej kasy to wybrałbym SUGAR BAND, oni raczej trzymają stałe stawki ok 2000 i robią to z pasją. To są moje dwa typy. Na koniec , złotko , jednak Ty musisz dokonać wyboru. Pozdro

Edytowane przez Nemesis69
Czas edycji: 2014-03-28 o 14:58
Nemesis69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-23 08:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.