Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-22, 11:15   #91
golonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Bettina, poddaję się. Nie byłam, nie wiem jak jest w tym gabinecie, nie zachwalam. Zadowolona?
golonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 21:48   #92
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez golonqa Pokaż wiadomość
. Najpierw byłam na kriolipolizie w Q Institute w Wwie, potem poszłam na plac konstytucji do TeamBeauty, ale tam mają "zimną płytę" czyli tylko efekt chłodzenia, więc wróciłam do Q Institute, szczególnie, że dają przy pierwszym zabiegu kartę VIP -50% i za jedno przyłożenie wychodzi 100pln, a w pakiecie nawet taniej.
z powyższego wpisu wynika że jednak byłaś, ale to może ja nie czytam ze zrozumieniem
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 13:22   #93
golonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

chcesz sobie na mnie poużywać Bettina? bo napisałam o gabinecie, gdzie kriolipoliza jest za stówę a nie za tysiaka? nie za bardzo rozumiem o co tu chodzi.
mam dobre doświadczenia z krio, wcześniej byłam na ultradźwiękach, które sprzedane mi zostały jako kriolipoliza, a że wtedy nie wiedziałam na czym krio polega, to się dałam nabrać. pewnie bym i o tym napisała, bo uważam, że warto się dzielić tym co fajne i tym co do bani, żeby inne dziewczyny wiedziały co działa a co nie, gdzie i za ile (takich info sama szukam). weszłam na forum z entuzjazmem, ale mi skrzydła właśnie uwiędły. dzięki za miłe przyjęcie
golonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 21:47   #94
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
500 zł to bardzo drogo ja mam możliwość zrobić za 80 zł - LipoCryo - czytałam że to też urządzenie medyczne i jeszcze do tego robią pomiary tłuszczu specjalną wagą
Hej,
Możesz zdradzić gdzie są takie promocje?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 21:07   #95
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Golonga no troche się naczytałam na wizażu różnych pseudoreklam i jestem po prostu uczulona, ale ok ja pasuje

to ile Ci cm ubyło ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 05:34   #96
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Czy ktoś moze polecic salon wykonujący ten zabieg na śląsku?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 20:52   #97
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Szpilka ja znalazłam taką okazję że jeśli udostępnisz na fb to robią Ci godzinne przyłożenie całkiem za free oczywiście zeltiqiem, chcesz to napisz do mnie na priva dam Ci namiary w Bytomiu
kurde ja nie mam fb ... muszę założyć i do dzieła, sprawdzę w końcu toto cudeńko

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Karolina napisz wszystko co Ci się podoba co przeszkadza podczas wykonania zabiegu, jakie urządzenie i ile cm ubyło po jednym i po wszystkch zabieach.
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 09:37   #98
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

A czy któras była na zabiegu w Laser delux w Warszawie???

Bo zastanawiam się ale mało opinii jest o tym salonie...
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 16:05   #99
wizazanka z poznania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cześć! Cóż LIPO CRYO=ZERO EFEKTÓW. Robiłam zabiegi w Efektowni w Poznaniu-urządzenie oryg.,certyfikat medyczny, zrobiłam w sumie 10 przyłożeń (na uda), w dwóch seriach 6(ZEROEFEKTÓW)
i po dwóch miesiącach(NAIWNA, kolejne 4 przyłożenia... Mija kolejny miesiąc-ZERO. Pieniądze wyrzucone w błoto. Jestem zła!
wizazanka z poznania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 12:43   #100
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez wizazanka z poznania Pokaż wiadomość
Cześć! Cóż LIPO CRYO=ZERO EFEKTÓW. Robiłam zabiegi w Efektowni w Poznaniu-urządzenie oryg.,certyfikat medyczny, zrobiłam w sumie 10 przyłożeń (na uda), w dwóch seriach 6(ZEROEFEKTÓW)
i po dwóch miesiącach(NAIWNA, kolejne 4 przyłożenia... Mija kolejny miesiąc-ZERO. Pieniądze wyrzucone w błoto. Jestem zła!
Hmm...w salonie o który pytałam też mają urządzenie LIPOCRYO™

Podobno efekt jest widoczny po 2 tyg ,a na pełny rezultat trzeba czekać 6 tyg więc ciekawe dlaczego u Ciebie brak efektów.

Szkoda,że więcej dziewczyn się nie wypowiedziało...

donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 07:08   #101
KAR_olina
Przyczajenie
 
Avatar KAR_olina
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Angry Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Hej dziewczyny,
Byłam wczoraj na zabiegu lipocryo we Wrocławiu. Robiłam brzuch. Odczucia były bardzo pozytywne, nic nie bolało. Tylko zassanie a potem już ok. Przez 45 min oglądałam sobie film na tablecie. Jedyne co mnie zmartwilo to zalecenia po zabiegu. Mianowicie do 6 tygodni dieta lekkostrawna, unikanie alkoholu. Nikt wcześniej nie mówił mi o tym, dlatego byłam "lekko zdziwiona" i nawet zalowalam, że zdecydowałam się sobie zrobić to w wakacje. Przede mną wyjazd na urlop i niby nie mogę jeść smażonej ryby i piwka pić?
Dziewczyny powiedzcie mi czy faktycznie nic nie jadlyscie po i ewentualnie jak samopoczucie po zjedzeniu? Martwię się bo wyjazd za 12 dni. Czy powiedzieli tak aby był lepszy efekt czy naprawdę potem są jakieś rewolucje? Czytałam tez w internecie, że nie można się opalalac? Czy to jakiś żart?
Proszę o pomoc. Jak wasze odczucia po zabiegu? Czy faktycznie trzeba tej diety tak przestrzegać?
__________________
23 lata 167cm 63,8kg

63,8-62,5-61-60-59-58-57

cel: schudnąć, zniwelować cellulit, być zdrowym i szczęśliwym.

wymiary po 3dniach:
biust 90cm
talia 70cm
biodra:90cm
KAR_olina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 14:24   #102
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Karolina nie pomogę, ale wiem że latem są różne promocje bo to nie czas na kriolipolizę. Myślałam, że chodzi o efekty wizualne czyli jakieś siniaki, ale może chodzi też o inne sprawy... ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 17:06   #103
Merida0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Jestem po dwóch zabiegach i zapłaciłam 299 zł, próbuje zmniejszyć tkankę tłuszczową na brzuchu po ciąży i zaczynam widzieć efekty, za dwa tygodnie będę miała trzecie przyłożenie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-29 o 10:07 Powód: link
Merida0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 14:17   #104
str4wberry
Raczkowanie
 
Avatar str4wberry
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 227
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez KAR_olina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Byłam wczoraj na zabiegu lipocryo we Wrocławiu. Robiłam brzuch. Odczucia były bardzo pozytywne, nic nie bolało. Tylko zassanie a potem już ok. Przez 45 min oglądałam sobie film na tablecie. Jedyne co mnie zmartwilo to zalecenia po zabiegu. Mianowicie do 6 tygodni dieta lekkostrawna, unikanie alkoholu. Nikt wcześniej nie mówił mi o tym, dlatego byłam "lekko zdziwiona" i nawet zalowalam, że zdecydowałam się sobie zrobić to w wakacje. Przede mną wyjazd na urlop i niby nie mogę jeść smażonej ryby i piwka pić?
Dziewczyny powiedzcie mi czy faktycznie nic nie jadlyscie po i ewentualnie jak samopoczucie po zjedzeniu? Martwię się bo wyjazd za 12 dni. Czy powiedzieli tak aby był lepszy efekt czy naprawdę potem są jakieś rewolucje? Czytałam tez w internecie, że nie można się opalalac? Czy to jakiś żart?
Proszę o pomoc. Jak wasze odczucia po zabiegu? Czy faktycznie trzeba tej diety tak przestrzegać?

I jak efekty? Ja się nie zdecydowałam na lipocryo choć było i wieeele tańsze Przyjaciółka namówiła mnie na zabieg cooltech. No i robiłam go w klinice dra Szczyta (jakiś inny doktor pracujacy tam robi ten zabieg).
U mnie nie było mowy o żadnych dietach. Po zabiegu jadłam wszystko na co miałam ochotę i nie zmieniałam stylu życia A efekt mam niesamowity.

Jestem strasznie ciekawa jak u Ciebie po tym lipocryo? Możesz coś powiedzieć?
Byłam prawie zdecydowana dopóki nie dowiedzialam się, że lipocryo proponują za krótki zabieg i zbyt niską temperaturę i, że to nie ma możliwości dać efektów. Do tego namawiają na kilka zabiegów.
Ale czy rzeczywiście tak jest?

Napisz proszę Byłam na cooltechu z brzuszkiem, może pójdę z udami na lipocryo...?
__________________
str4wberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 21:01   #105
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez Merida0909 Pokaż wiadomość
Jestem po dwóch zabiegach i zapłaciłam 299 zł, próbuje zmniejszyć tkankę tłuszczową na brzuchu po ciąży i zaczynam widzieć efekty, za dwa tygodnie będę miała trzecie przyłożenie.
aż 3 przyłożenie ?? wow
2 nie dały wystarczających efektów ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 09:32   #106
kiki_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Wydaje mi się, że 3 przyłożenia to dużo. Ja miałam 1 przyłożenie jako dodatkowy zabieg, który otrzymałam gratis do zakupu pakietu velashape. Wykorzystałam go na oponkę na brzuchu i super - nie mam już tutaj tłuszczu na kolejne przyłożenie. A robiłam cooltech. Polecam złożenie velashape+cooltech. Sylwetka super.
kiki_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 10:25   #107
kiki_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Zapomniałam dopisać dla tych co odchudzają się w Poznaniu: http://www.ksztaltosfera.pl/adwords%20coolvelapoz.html
kiki_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 12:02   #108
menia_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

hej, ja zmagam się z brzuchem po ciąży. Miałam 4 przyłożenia na LipoCryo, i rzeczywiście widać już efekty. Zabieg robiłam w Lula w Białymstoku, i dziewczyny zmotywowały mnie nie tylko do korzystania z zabiegów ale i do diety. Myślę,że jeśli wszystko fajnie połączymy to będą mega efekty!!!
menia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 13:36   #109
Koollanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Ja miałam problemy z pozbyciem się będnego tłuszczyku z okolic brzucha i przesladujących mnie cały czas bryczesów!
Oczywiście była dieta najpierw, były ćwiczenia... coś tam zeszło, ale jednak był pewien nie dosyt i skóra nie wyglądał aż tak dobrze "jak sobie wymarzyłam". Zaczełam szukac w internecie czytać i znalazłam krio.Pełna entuzjazmu poszłam do gabinetu (w moim przypadku był to Q Institute w Warszawie) i okazało się że był to strzał w 10! Efekty -może nie był wizualnie od razu widoczny,
tylko 4 cm w pasie i po 3 cm w udach , ale czułam się o niebo lepieij i skóra była ieco inna - możliwe że było to wywowałane moim nastawieniem (hihi
Wy dziwcyzny te ż tak miałyście? Po pierwszym zabiegu wykupiłam pakiet. Jestem po 3 zabiefu i jestem bardzoooooooooooooo zadowolona! Zeszłam dwa rozmiary w dół z 42 do większego 38
Jeszcze jeden zabieg i chyba na tym poprzestanę. Poza tym podobno ten zabieg działa jeszcze pół roku po zamrożeniu, więc jak mi jeszcze trochę ubędzie to się nie obrażę
Koollanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 12:27   #110
Jolktos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Byłam w sensiva day spa. Fatalne wrażenie, bo biedniutkie wnętrze jak z socjalizmu. Pani kosmetyczka głownie opowiada o tym ze urządzenia sa super namawiając na kolejne zabiegi. Nic nie mówi na temat stanu skory i ew zabiegów celowych. No i tam sa same urządzenia a brak dobrych kosmetyków. Po zabiegach zero! Efektów. Nie wiem, czy mi złe zrobiono czy inni tez tak mieli ale po krypolizie nic, po prostu nic. Jola
Jolktos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 10:17   #111
xiuxiunat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 61
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

ja zapisałam się do vimedu na zabieg kriolipolizy. Swoją droga nie wiedziałam, że mają tam takie zabiegi, myślałam, że zajmują się tylko odchudzaniem poprzez diete już się nie mogę doczekać!
xiuxiunat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 13:51   #112
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

ja będę dalej za kriolipolizą w Nowym Sączu na Cro Royalu, chłopak z AS-fitu robi zabieg już od 80zł za zabieg, ta cena się tyczy chyba ramion, ale brzuch jest od 120zł jakoś. To i tak dużo taniej niż u innych w okolicy Dodatkowo jest tam też endermologia i masaż bańką chińską.
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 11:42   #113
mala888332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Dziewczyny, a jakieś sprawdzone miejsce w Warszawie? Chyba tam będę miała najbliżej... Chodzi mi o pociążową oponkę a w zasadzie OPONĘ na brzuchu ktoś był i jest zadowolony z efektów? może być na prv dzięki z góry
mala888332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 22:55   #114
merryjm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Nie polecam Vimedu kriolipolizy, moja koleżanka dietetyczka tam pracowała i to co oni tam wciskają ludziom to śmiech na sali za kupę siana. Kriolipoliza ich to chińskie urządzenie- czyli chińczyk może tam wsadzić co chce, sprzedaje to za małą kasę, a oni maja ceny jak za zabieg super medycznym urządzeniem z certyfikatami europejskimi.
Nie korzystajcie u nich z urządzenia, po którym nie dość, że może nie być efektów, to jeszcze mogą wyrządzić jakąś krzywdę.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

A teraz chętnie wypowiem się na temat kroi.
Sporo z Was chodzi na krio LipoCryo- to chce Wam powiedzieć, ze w Hiszpanii skąd pochodzi maszyna został usunięty ze sprzedaży. A dlaczego? Bo nie spełnia wymogów i parametrów.
Moje drogie kriolipoliza została odkryta przez amerykańskich uczonych/lekarzy, no i nie potrzeba Wam sluchac głupich i kłamliwych rad kobiet w gabinetach, a czasem WARTO poszukać w Internecie i zagłębić się bardziej w temat.
Bo wiele salonów pisze, że "Kriolipoliza jest dziełem dwóch lekarzy ze szpitala z Massachusetts, USA - Dr med. Dieter Manstein oraz dr med. R. Rox Anderson, którzy w 2008 roku udowodnili, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki. Lekarze wykazali, że kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanek może powodować ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu. W wyniku dalszych badań klinicznych odkryto, że komórki tłuszczowe umierają już w temperaturze 3 st. C - w pełni bezpiecznej dla pozostałych tkanek, naczyń krwionośnych i narządów wewnętrznych."
Tak jak początek jest prawdą tak reszta- parametry już nie. Te parametry ma CryoLipo, dlatego jest wycofane, ale u Nas nadal ludzi nabija się w butelkę.
Druga sprawa, lubimy promocje i niskie ceny, dlatego też dajemy się nabijać w butelkę.

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

W pewnym gabinecie z Warszawy:
Na początku wiadomości czytamy "[...] Na świecie istnieją tylko dwa urządzenia medyczne wykonujące zabiegi kriolipolizy - LipoCryo oraz Zeltiq [...]", jest to niestety nie prawda, ponieważ aby mówić o kriolipolizie, muszą być spełnione co najmniej 3 warunki konieczne do jej zajścia:
• podciśnienie (głowica zasysa fałd skóry, ogranicza tym samym przepływ krwi w obszarze zabiegowym, co skutkuje lepszym odprowadzeniem ciepła - schłodzeniem tkanki),
• ujemna temperatura zabiegowa i obecność membrany przeciw zamrożeniowej (porównanie użycia membrany przeciw zamrożeniowej do założenia kożucha wchodząc do kriokomory jest błędne, ponieważ ujemna temperatura nie świadczy o mrożeniu tkanki, lecz o szybszym i skuteczniejszym odprowadzeniu z niej ciepła. Na tak zwany "chłopski rozum" jak mamy temperaturę ciała około +36oC i temperaturę głowicy +3oC różnica temperatur jest tylko 33oC, w momencie kiedy głowica osiąga temperaturę -8oC, różnica ta wzrasta do 44oC, co znacząco przyspiesza sam proces chłodzenia oraz potęguje jego efekt, który przestaje być powierzchniowy - sięgamy głębszych warstw tkanki tłuszczowej),
• czas zabiegu - minimum 52 minuty (przy założeniu, że temperatura zabiegowa jest na poziomie -8oC, uczeni z Cambridge wykazali, że aby w ogóle mówić o indukowanej zimnem apoptozie adipocytów, potrzebne nam są 52 minuty aktywnego chłodzenia (odprowadzania ciepła) z tkanki tłuszczowej, więc rezultaty urządzeń, których zabieg jest krótszy niż 52 minuty poddaję w wątpliwość...
Porównując urządzenia LipoCryo do protoplasty metody odchudzania zimnem - Zeltiq'a popełniamy duży błąd. Przede wszystkim, przedstawione przez nas warunki niezbędne do uśmiercenia adipocytów niestety nie występują w zabiegach urządzeniem LipoCryo. Producent chcąc "podpiąć się" pod sławę i renomę Amerykańskiej firmy Zeltiq, nie mówi wszystkiego. Urządzenie Zeltiq bowiem pracuje ujemną temperaturą, używa zabezpieczenia membraną przed odmrożeniem oraz czas jego zabiegu to 60 minut.
Fakt, iż wiele jest chińskich urządzeń, które zalewają nasz rynek jest oczywisty. Ale stwierdzenie, że LipoCryo jest tak dobre jak Zeltiq i tylko te dwa urządzenia potrafią uśmiercać komórki tłuszczowe zimnem, jest wielce przesadzone.

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Tak więc moje Panie, jak chcecie efekty po 1 zabiegu, to zeltiq, cooltech, coolshaping- przy czym zeltiq jest bardzo drogi i na raz przysysa 1 partię, więc bez sensu, bo ten sam efekt da nam cool tech i w tym samym czasie możemy zrobić 2 partie, coolshaping jest dobry dla dużych osób bo ma dużą głowicę, jednak dla mniejszych partii boczków, kolan itd. nie nadaje się.
Myślę, że zabiegi cool techem spokojnie znajdziecie za ok 400-500 zł, ale efekt gwarantowany, zeltiq od 800-1900, coolshaping też 500 zł-piszemy o partii.
Oraz przy dobrym urządzeniu, komórki zamrożone i zniszczone, wydalone w sposób naturalny poprzez metabolizm nigdy się na nowo nie odrodzą, bo komórki tłuszczowe się nie klonują. Więc usuwamy je na stałe, komórki tłuszczowe jedynie zmniejszają się i powiększają jak gąbka dlatego tyjemy i chudniemy. A ich ilość rozwija się do 4-5 roku życia, później nie wzrasta, chyba ze w bardzo krótkim czasie bardzo dużo przytyjemy.
Efekty jedynie będą dopiero pokazywały się między 6-12 tyg., ponieważ w organizmie wytwarza się stan zapalny a makrofagi, które je zjadają, czyli naprawiają ten stan robią to przez 8 tyg., później następuje wydalanie.
To jest czysta biologia, a nasz organizm to biologia, więc jak ktoś Wam mówi, że efekt będzie po 2 tyg., albo nie daj bóg od razu, to ściema. Może jesteśmy cudem, ale nasz organizm niczego nie przyspieszy.


Krolipoliza jedynie może nie zadziałać i od razu odradzam robienie jej wówczas, jak miejsce które chcemy jej poddać jest twarde i jędrne. Nie dość, że będzie bolało, to jeszcze nie zadziała, musi być luźny tłuszczyk a nie skała.
Ja robiłam kilka razy cooltechem, jestem bardzo zadowolona, jedyne na co robiłam dwa razy to brzuch. Maxymalnie i tak można 3 na jedno miejsce, przy czym największe efekty są po 1 razie, ale warto powtórzyć.
No i dieta i ćwiczenia są ważne. Bo moje drogie takie zabiegi modelują, działają miejscowo na te partie na które ćwiczenia nie pomagają, ale nie odchudzają.
merryjm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 08:42   #115
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

str4wberry czy możesz powiedzieć coś więcej o cooltech?

Jak dokładnie wyglądają efekty? Ile zapłaciłaś?
Ciekawa jestem czy gdzieś jeszcze oprócz Kliniki Szczyta wykonuje się ten zabieg (mówię o Warszawie).
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 17:46   #116
xiuxiunat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 61
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

byłam na jednym zabiegu kriolipolizy w vimedzie na brzuch i jestem bardzo zadowolona, więc bardzo mnie dziwi powyższa wypowiedź

mogłabyś napisać coś więcej, co Twoja koleżanka mówiła?
xiuxiunat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 10:44   #117
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez merryjm Pokaż wiadomość
Krolipoliza jedynie może nie zadziałać i od razu odradzam robienie jej wówczas, jak miejsce które chcemy jej poddać jest twarde i jędrne. Nie dość, że będzie bolało, to jeszcze nie zadziała, musi być luźny tłuszczyk a nie skała.
Ja robiłam kilka razy cooltechem, jestem bardzo zadowolona, jedyne na co robiłam dwa razy to brzuch. Maxymalnie i tak można 3 na jedno miejsce, przy czym największe efekty są po 1 razie, ale warto powtórzyć.
No i dieta i ćwiczenia są ważne. Bo moje drogie takie zabiegi modelują, działają miejscowo na te partie na które ćwiczenia nie pomagają, ale nie odchudzają.
No właśnie krolipoliza nie u każdego zadziała, tkanka tłuszczowa powinna być odpowiednia. A ćwiczenia i dieta jest w ręcz najważniejsza.

________________
Przepis na gofry z ciasta

Edytowane przez Magdin
Czas edycji: 2016-07-17 o 13:35 Powód: korekta
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 17:35   #118
ncgr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez wizazanka z poznania Pokaż wiadomość
Cześć! Cóż LIPO CRYO=ZERO EFEKTÓW. Robiłam zabiegi w Efektowni w Poznaniu-urządzenie oryg.,certyfikat medyczny, zrobiłam w sumie 10 przyłożeń (na uda), w dwóch seriach 6(ZEROEFEKTÓW)
i po dwóch miesiącach(NAIWNA, kolejne 4 przyłożenia... Mija kolejny miesiąc-ZERO. Pieniądze wyrzucone w błoto. Jestem zła!
Może jesteś oporna na działanie zabiegu albo też czytałam na blogu pani kosmetolog iż efektów nie widac jeśli w przytyje się po między zabiegami.
ncgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 10:25   #119
mala888332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Wahałam się ale skuszona promocją wybrałam się jednak na Lipo Cryo do Warszawy. Miałam 4 przyłożenia na dole brzucha i boczkach. Po 6 tygodniach pojechałam na drugą taką samą serię i ... efekt minus 4cm na wysokości pępka i minus 6cm poniżej. Jeśli chodzi o to co robiłam po "zabiegu" to piłam wodę zgodnie z zaleceniami, z ruchem trochę gorzej ale byłam wierna zumbie raz w tygodniu i parę razy wybrałam się na basen. Sama jestem w szoku i jednocześnie ciekawi mnie co pokaże centymetr po 6 tygodniach od drugiej serii. Na mnie podziałało i jestem zadowolona że jednak się skusiłam mimo wielu negatywnych opinii

Edytowane przez mala888332
Czas edycji: 2015-05-10 o 10:27
mala888332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 12:11   #120
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Dziewczyny, gdzie w Warszawie warto wykonać zabieg CoolTech? Na stronie producenta podana jest tylko Kształtosfera. Czy są inne, godne polecenia salony?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 09:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.