30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy! - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-22, 19:24   #1351
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

No straszna cisza jako juz nie staraczka nie chcialam sie wtracac.
Bambi to strasznie przykra sprawa to niesprawiedliwe tak naprawdę i dla Ciebie i dla siostry

A gdzie reszta?

Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta

Edytowane przez _Kluska_
Czas edycji: 2014-01-22 o 19:25
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 21:43   #1352
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

o KLuseczka!!!! co ja widze! Juz po porodzie i mala Hania jest z wami ! Jak sie czujesz? Jak sobie radzicie? Widze,ze mialas piekny prezent gwiazdkowy! Napisz jak poszlo, jak to wszystko przezylas no i jaka jest coreczka!
No na watku sie cicho zrobilo- codziennie sprawdzam ale jakos sie dziewczyny porozłaziły. Moze pracuja nad powiekszeniem rodzin - na pewno!
ta sytuacja z moja siostra troche mnie podminowała - niby wiem, ze powinnam patrzec na siebie itd ale w praktyce jest tak,ze mam ciagle w glowie negatywne mysli. Gdy moje siostry oczekiwały dzieci (starsza siostra ma dwojke a ta druga teraz oczekuje drugiego) to zawsze kibicowalam, kupowalam prezenty, zajmowalam sie siostrzencami i teraz chcialam zeby to mnie kibicowaly a tu znowu jestem na dalszym planie. Ale co mam zrobic. Maz mowi ze on mi bedziec kibicowac
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 09:20   #1353
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Kluska gratulacje!

co tu tak cicho? Bambi co u Ciebie?

Misiak? Slonko? Minka? Abama?

my odlozylismy kolejne starania na sierpien/wrzesien... gin powiedzial, zeby poczekac conajmniej 4 miesiace od poronienia, ale ja chce wiecej czasu (no moze zmienie zdanie w trakcie...). jakos tak... chwilowo mi przeszla ochota
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 15:57   #1354
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Poldzik

U nas starania trwają. Nic nie zaskakuje. Czekam na @ i wybieramy się z TŻ na badania.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 17:14   #1355
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cześć dziewczyny.
Trochę mnie tu nie było, ale nie chciałam się nakręcać, czytać i pisać o problemach, ale to i tak nic nie dało. W maju będzie 2 lata, jak się staramy. Zmieniłam w końcu lekarza, zrobił mi usg-na któym wyszło wszystko ok, nawet akurat w ten dzień miałam owulację, więc przy okazji się dowiedziałam, że jednak mam owulację, porozmawiał ze mną i zaproponował mi laparoskopię w celu sprawdzenia drożności jajowodów. Wczoraj jeszcze wygoniłam Tża do androloga - też mu zrobił usg - też jest wszystko ok. No i tak myślę co by się wybrać na tą laparoskopię. Czy któraś z was miała robiony ten zabieg?
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 09:55   #1356
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Hej dziewczynki, no nareszcie sie pojawilas Poldzik – widzialam Twoje zdjecie z Kuby – pozazdroscic!!
Vanessa – byloby to wasze pierwsze dziecko ? Ile masz lat? Jak w ogole sie czujesz wobec tej sytuacji? Tzn wiem ze na pewno nie za dobrze. Ale mam kolezanke, ktora zreszta juz jest w ciazy (udalo im sie w 3 cyklu) – I w tych cyklach, w ktorych sie nie udawalo ona odstawiala normalnie cyrk z napadami histerii itd. Oczywiscie jak staralam sie pocieszac w stylu “ a wiesz to dopiero drugi cykl” to zawsze mi mowila “ty zobaczysz sama jak to jest jak bedziesz wariowac” Zastanawiam sie rzeczywiscie czy mozna wobec takiego problem zachowac jako taki spokoj I mniej wiecej “zimna krew”, chciaz to pewnie kwestia osoby I charakteru.
U mnie obecnie gosci rodzina – moja kuzynka z mezem I dwojka malych dzieci – I jak widze to szalenstwo to tez mi sie dzieci odechceiwa J ale domyslam sie ze swoje mozna tolerowac mimo ze krzycza I rozwalaja – a cudze to nie do konca.. heheh Jestem tak umeczona ich obecnoscia I uslugiwaniem im I organizowaniem wolnego czasu ze mam ochote tylko spac. Jutro sobie jada. I przeszla mi owulacja bez proby
Poldzik – mi sie jakos odechcialo gdy sie dowiedzialam, ze moja siostra oczelkuje dziecka. Takie glupie komentarze w stylu “to teraz sie postarajcie zeby kuzyni byli z jednego roku” itd. A wcale nie! Nie chce zeby moje dziecko ciagle porownywano z innymi – ja cale zycie tak mialam i bylo to straszne. Ta kuzynka, ktora jest teraz u mnie jest urodzona w tym samym roku co ja – pol zycia ciagle bylo gadanie ktora ladniejsza, ktora dluzsze wlosy, ktora lepsze oceny i ktora ma szybciej chlopaka. Ja oprocz ocen zawsze sie czulam troche w cieniu i do teraz troche mnie zakluje jak mi mowia “widzisz E. ma dwoje dzieci, mieszkanie w Krakowie, ma tamto sramto owamto” – a to tak pisze pol zartem pol serio
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 12:25   #1357
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Vanessa ja miałam to badanie robione w tamtym miesiącu, podobno nawet jak wsztsrko wyjdzie ok to łatwiej po tym zajść w ciążę.
Nam w tamtym cyklu się nie udało, może teraz dziś pierwszy raz odkąd próbowałam wyszedł mi pozytywny test owulacyjny, więc będziemy dziś szaleć

samo badanie ok, choć mi na początku nie chciał ten płyn przejśc przez jajowody i bolało (taki ból trochę silniejszy niż przy @, ale słabszy niż porodowe ), nie chcę ci tu technicznie opisywać, bo i tak to nic nie da, ale w pierwszej chwili nawet lekarz się przestraszył, że oba jajowody mam zapchane (a wtedy pozostaje tylko in vitro), ale potem z balonika, który jest w macicy wypuścili trochę wody i płyn ładnie przeszedł. Lekarz mówił, że cięzko stwierdzić czy były zapchane czy nie, ale po badaniu na pewno jest wszystko ok. tz też miał badanie niasienia i u nas lekarz nie widzi żadnych przeszkód zajściu w ciążę. Jak co marca się nie uda, to mamy wrócić do kliniki. Także działamy
Po badaniu wieczorem brzuch mnie bolał, także musisz zaopatrzyć się w silne! leki przeciwbólowe. Aha i ja nie miałam znieczulenia ogólnego na czas badania, bo podobno u kobiet, które rodziły nie idzie tak ciężko, dali mi wcześniej kroplówkę z ketonalu. Po południu łykałam jeszcze kolejne przeciwbólowe, ale 2 dni wolnego w pracy minimum musisz wziąć.
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 21:04   #1358
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, no nareszcie sie pojawilas Poldzik – widzialam Twoje zdjecie z Kuby – pozazdroscic!!
Vanessa – byloby to wasze pierwsze dziecko ? Ile masz lat? Jak w ogole sie czujesz wobec tej sytuacji? Tzn wiem ze na pewno nie za dobrze. Ale mam kolezanke, ktora zreszta juz jest w ciazy (udalo im sie w 3 cyklu) – I w tych cyklach, w ktorych sie nie udawalo ona odstawiala normalnie cyrk z napadami histerii itd. Oczywiscie jak staralam sie pocieszac w stylu “ a wiesz to dopiero drugi cykl” to zawsze mi mowila “ty zobaczysz sama jak to jest jak bedziesz wariowac” Zastanawiam sie rzeczywiscie czy mozna wobec takiego problem zachowac jako taki spokoj I mniej wiecej “zimna krew”, chciaz to pewnie kwestia osoby I charakteru.
U mnie obecnie gosci rodzina – moja kuzynka z mezem I dwojka malych dzieci – I jak widze to szalenstwo to tez mi sie dzieci odechceiwa J ale domyslam sie ze swoje mozna tolerowac mimo ze krzycza I rozwalaja – a cudze to nie do konca.. heheh Jestem tak umeczona ich obecnoscia I uslugiwaniem im I organizowaniem wolnego czasu ze mam ochote tylko spac. Jutro sobie jada. I przeszla mi owulacja bez proby
Poldzik – mi sie jakos odechcialo gdy sie dowiedzialam, ze moja siostra oczelkuje dziecka. Takie glupie komentarze w stylu “to teraz sie postarajcie zeby kuzyni byli z jednego roku” itd. A wcale nie! Nie chce zeby moje dziecko ciagle porownywano z innymi – ja cale zycie tak mialam i bylo to straszne. Ta kuzynka, ktora jest teraz u mnie jest urodzona w tym samym roku co ja – pol zycia ciagle bylo gadanie ktora ladniejsza, ktora dluzsze wlosy, ktora lepsze oceny i ktora ma szybciej chlopaka. Ja oprocz ocen zawsze sie czulam troche w cieniu i do teraz troche mnie zakluje jak mi mowia “widzisz E. ma dwoje dzieci, mieszkanie w Krakowie, ma tamto sramto owamto” – a to tak pisze pol zartem pol serio
Tak, byłoby to naszo I dziecko, w styczniu skończyłam 31 lat, więc wypadałoby już zajść w tę ciążę
Jak ja to znoszę, hm... zawsze przed @ 3-4 dni mam plamienia, więc jak widzę te plamienia, to po prostu przez te 3-4 dni ryczeć mi się chce, bo już wiem, że znów nic z tego. No i czasem sobie popłakuję (tylko jak Tż nie widzi, bo się na mnie wkurza), jak mija @ to sobie myślę "a w d... z tym wszystkim, jesteśmy teoretycznie zdrowi, więc kiedyś się uda", ale to trwa zaledwie kilka dni. W jakieś histerie, czy schizy nie wpadam, ale jestem ZŁA!
A to żeby zachować spokój i zimną krew, to myślę że duuużo zależy od charakteru, ja jestem ambitnym nerwusem i jak mi się coś nie udaje, to jestem zła. Do tej pory wszystko co sobie zaplanowałam, raczej zawsze realizowałam, ale teraz już wiem, że czegoś takiego jak dziecko, nie da się zaplanować, wymarzyć i zrealizować kiedy się chce.

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
Vanessa ja miałam to badanie robione w tamtym miesiącu, podobno nawet jak wsztsrko wyjdzie ok to łatwiej po tym zajść w ciążę.
Nam w tamtym cyklu się nie udało, może teraz dziś pierwszy raz odkąd próbowałam wyszedł mi pozytywny test owulacyjny, więc będziemy dziś szaleć

samo badanie ok, choć mi na początku nie chciał ten płyn przejśc przez jajowody i bolało (taki ból trochę silniejszy niż przy @, ale słabszy niż porodowe ), nie chcę ci tu technicznie opisywać, bo i tak to nic nie da, ale w pierwszej chwili nawet lekarz się przestraszył, że oba jajowody mam zapchane (a wtedy pozostaje tylko in vitro), ale potem z balonika, który jest w macicy wypuścili trochę wody i płyn ładnie przeszedł. Lekarz mówił, że cięzko stwierdzić czy były zapchane czy nie, ale po badaniu na pewno jest wszystko ok. tz też miał badanie niasienia i u nas lekarz nie widzi żadnych przeszkód zajściu w ciążę. Jak co marca się nie uda, to mamy wrócić do kliniki. Także działamy
Po badaniu wieczorem brzuch mnie bolał, także musisz zaopatrzyć się w silne! leki przeciwbólowe. Aha i ja nie miałam znieczulenia ogólnego na czas badania, bo podobno u kobiet, które rodziły nie idzie tak ciężko, dali mi wcześniej kroplówkę z ketonalu. Po południu łykałam jeszcze kolejne przeciwbólowe, ale 2 dni wolnego w pracy minimum musisz wziąć.
Hej, dzięki za odpowiedź.
Ja mam iść do lekarza początkiem marca i mówił że wtedy mam zdecydować czy chcę ten zabieg, czy nie, ja już przemyślałam i wiem, ze chcę - gdzieś na początku kwietnia. Tylko jak go zapytałam, czy będzie bolało, powiedział że zrobią mi to laparoskopowo przez pępek, pod narkozą, więc nie będę nic czuła, tylko tak poczytałam i nie wiem, czy to od razu będzie udrażnianie, czy sprawdzanie, czy wymagam udrażniania. Lekarz wiele nie powiedział, bo stwierdził że jak się zdecyduję to wtedy mi objaśni co i jak. W sumie z tego co zrozumiałam, to tak jakby od razu mi udrażniał. A ty jak miałaś robione? Laparoskopowo, czy inną metodą. Bo moje 2 koleżanki miały robione na żywca przez pochwę i mówiły, że to okropny ból, no ale do przeżycia-wręcz nawet że ten ból w porównaniu do porodu to nic .
I czy do tego trzeba się jakoś przygotowywać?
Chciałabym mieć jednak nadzieję, że zanim dojdzie do tego zabiegu, może nie będzie on konieczny, bo "zaciążę", ale tracę tę nadzieję z cyklu na cykl.
__________________
K&K 💙

Edytowane przez vanessa1781
Czas edycji: 2014-02-11 o 21:07
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 07:59   #1359
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Tak, byłoby to naszo I dziecko, w styczniu skończyłam 31 lat, więc wypadałoby już zajść w tę ciążę
Jak ja to znoszę, hm... zawsze przed @ 3-4 dni mam plamienia, więc jak widzę te plamienia, to po prostu przez te 3-4 dni ryczeć mi się chce, bo już wiem, że znów nic z tego. No i czasem sobie popłakuję (tylko jak Tż nie widzi, bo się na mnie wkurza), jak mija @ to sobie myślę "a w d... z tym wszystkim, jesteśmy teoretycznie zdrowi, więc kiedyś się uda", ale to trwa zaledwie kilka dni. W jakieś histerie, czy schizy nie wpadam, ale jestem ZŁA!
A to żeby zachować spokój i zimną krew, to myślę że duuużo zależy od charakteru, ja jestem ambitnym nerwusem i jak mi się coś nie udaje, to jestem zła. Do tej pory wszystko co sobie zaplanowałam, raczej zawsze realizowałam, ale teraz już wiem, że czegoś takiego jak dziecko, nie da się zaplanować, wymarzyć i zrealizować kiedy się chce.



Hej, dzięki za odpowiedź.
Ja mam iść do lekarza początkiem marca i mówił że wtedy mam zdecydować czy chcę ten zabieg, czy nie, ja już przemyślałam i wiem, ze chcę - gdzieś na początku kwietnia. Tylko jak go zapytałam, czy będzie bolało, powiedział że zrobią mi to laparoskopowo przez pępek, pod narkozą, więc nie będę nic czuła, tylko tak poczytałam i nie wiem, czy to od razu będzie udrażnianie, czy sprawdzanie, czy wymagam udrażniania. Lekarz wiele nie powiedział, bo stwierdził że jak się zdecyduję to wtedy mi objaśni co i jak. W sumie z tego co zrozumiałam, to tak jakby od razu mi udrażniał. A ty jak miałaś robione? Laparoskopowo, czy inną metodą. Bo moje 2 koleżanki miały robione na żywca przez pochwę i mówiły, że to okropny ból, no ale do przeżycia-wręcz nawet że ten ból w porównaniu do porodu to nic .
I czy do tego trzeba się jakoś przygotowywać?
Chciałabym mieć jednak nadzieję, że zanim dojdzie do tego zabiegu, może nie będzie on konieczny, bo "zaciążę", ale tracę tę nadzieję z cyklu na cykl.
co do pierwszej części to cię rozumiem, bo mam podobnie. nie potrafię pogodzić się z faktem, że wszystko z nami ok, a ciąży nadal nie ma zwłaszcza, że z pierwszym dzieckiem "wpadliśmy", dokładniej to stwierdziłam, że może jeszcze nie czas na ciążę, ale zaczęłam naturalne zabezpieczenie stosować tzn. przytulanki tylko nie w okresie około owulacyjnym, no i wyliczyłam sobie 10! dni płodnych, więc przytulaliśmy się jakiś tydzień przed owulacją, tylko jeden raz i bachhhhhh ciąża. do tej pory nie wiem jak to się stało. A teraz? Już czasem sił mi brakuje i mam jak ty, z euforii przechodzę do rozpaczy, potem mam wszystko w du... i tak w kółko

ja miałam to badanie tak jak twoje koleżanki, też bolało, zwłaszcza na początku jak ten płyn nie chciał przejść, a potem już był luuuzik. Całe badanie/zabieg trwa ok 10-15 minut, więc jak ma pomóc to warto się poświęcić. Jeśli chodzi o przygotowania to wiem, że musisz mieć PH pochwy prawidłowe, ja brałam Lacidovaginal i coś tam jeszcze bo miałam nieprawidłowe, no i to badanie robi się chyba między 4 a 12 dniem cyklu. Ale pewnie lekarz ci wszystko wytłumaczy, trzymam kciuki
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 20:03   #1360
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
co do pierwszej części to cię rozumiem, bo mam podobnie. nie potrafię pogodzić się z faktem, że wszystko z nami ok, a ciąży nadal nie ma zwłaszcza, że z pierwszym dzieckiem "wpadliśmy", dokładniej to stwierdziłam, że może jeszcze nie czas na ciążę, ale zaczęłam naturalne zabezpieczenie stosować tzn. przytulanki tylko nie w okresie około owulacyjnym, no i wyliczyłam sobie 10! dni płodnych, więc przytulaliśmy się jakiś tydzień przed owulacją, tylko jeden raz i bachhhhhh ciąża. do tej pory nie wiem jak to się stało. A teraz? Już czasem sił mi brakuje i mam jak ty, z euforii przechodzę do rozpaczy, potem mam wszystko w du... i tak w kółko

ja miałam to badanie tak jak twoje koleżanki, też bolało, zwłaszcza na początku jak ten płyn nie chciał przejść, a potem już był luuuzik. Całe badanie/zabieg trwa ok 10-15 minut, więc jak ma pomóc to warto się poświęcić. Jeśli chodzi o przygotowania to wiem, że musisz mieć PH pochwy prawidłowe, ja brałam Lacidovaginal i coś tam jeszcze bo miałam nieprawidłowe, no i to badanie robi się chyba między 4 a 12 dniem cyklu. Ale pewnie lekarz ci wszystko wytłumaczy, trzymam kciuki
dzięki.
Twój przypadek jest o tyle odmienny, że już masz dzidzię, więc jesteś pewna, że możecie mieć dzieci, u nas jeszcze jest ta zagadka, że nie wiemy na 100% że możemy mieć.

Ja teraz biorę globulki Albothyl, bo ponoć jakiś "uraz niewiadomego pochodzenia" mam na szyjce macicy.
No to się okaże wszystko początkiem marca.


Aha, Tżowi lekarz zalecił jeszcze zrobienie badań na Chlamydię i ja się zaczęłam zastanawiać, czy sobie nie zrobić, bo chodzę często na basen, no i co z tym związane łapię nieraz jakieś infekcje. Czytałam, że to też może mieć wpływ na niepłodność, zapytam lekarza, czy jest sens to robić.....
hm, tonący brzytwy się chwyta
__________________
K&K 💙

Edytowane przez vanessa1781
Czas edycji: 2014-02-12 o 20:05
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 16:49   #1361
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Ale tu cisza się zrobiła.

Co nowego u Was Dziewczynki?
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 10:34   #1362
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Ale tu cisza się zrobiła.

Co nowego u Was Dziewczynki?
Hej misiak!!! Nareszcie sie ktos tu pojawil. u mnie po staremu - na horyzoncie zadnego bociana, ale spoko.. Mam chwile zalamania,ale ostatnio pogadalismy z TZ szczerze i takie "starania" sie z zegarkiem w reku zaczniemy od sierpnia. A teraz to tak spontanicznie - co bedzie to bedzie, bez zabezpieczenia off course.
Moja siostra ktora niespodziewanie zaszla w ciaze (z facetem z ktorym juz zreszta sie rozstala) bedzie miala dziewczynke i ma zamiar nazwac ja Mila.. dla mnie troche dziwaczne to imie - jakby skrot od Mileny ale ona twardo obstaje przy swoim. to niech se jest jak chce..
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 16:34   #1363
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Bambi no to cały czas trzymam kciuki za Was. Mam nadzieję, że uda Wam się szybko.

Ciekawe jak tam reszta Dziewczyn
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 10:29   #1364
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

hej dziewczyny, mi sie wczoraj pojawiły w końcu na teście dwie kreski na razie początek, do lekarza pójdę za 2-3 tygodnie, wtedy zobaczymy czy wszystko ok
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 11:40   #1365
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Hej dziewczyny, ja o Was ciągle pamiętam i trzymam kciuki
Minka gratulacje!!!

A u mnie wszystko ok, brzuszek mam już spory, powoli zaczynam kupować wszystkie bajery a jest tego od groma
No i będę miała córeczkę
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 12:25   #1366
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja o Was ciągle pamiętam i trzymam kciuki
Minka gratulacje!!!

A u mnie wszystko ok, brzuszek mam już spory, powoli zaczynam kupować wszystkie bajery a jest tego od groma
No i będę miała córeczkę
gratuluję córeczki
ps. dziewczynki są najfajniejsze
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 12:35   #1367
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Minka gratulacje

Slonko gratuluję córeczki
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 17:32   #1368
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cześć dziewczyny. U mnie też nadal nic, 15 kwietnia idę do szpitala na tą laparoskopię
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 17:02   #1369
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Ja czekam na termin operacji wyłuszczenia mięśniaka. Niestety na laparoskopowe usunięcie jest za duży. Czy będę mieć kiedykolwiek dzieci, tego nie wie nikt. Dla lekarzy jestem trudnym przypadkiem.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 07:23   #1370
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Ja czekam na termin operacji wyłuszczenia mięśniaka. Niestety na laparoskopowe usunięcie jest za duży. Czy będę mieć kiedykolwiek dzieci, tego nie wie nikt. Dla lekarzy jestem trudnym przypadkiem.
oj misiaku niedobre wiadomosci z tym miesniakiem jak to mozliwe ze dopiero teraz Ci go wykryli? Kiedy masz operacje? i jak sie w ogole czujesz?
Trzeba myslec pozytywnie - najpierw operacja potem podejmiecie kolejne kroki. Nawet gdby bylo trudno z zajsciem w ciaze w naturalny sposob ta sa jeszcze inne metody zaplodnienia (w razie czego).
Zobaczysz bedzie dobrze. A co lekarz mowil?
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:51   #1371
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
oj misiaku niedobre wiadomosci z tym miesniakiem jak to mozliwe ze dopiero teraz Ci go wykryli? Kiedy masz operacje? i jak sie w ogole czujesz?
Trzeba myslec pozytywnie - najpierw operacja potem podejmiecie kolejne kroki. Nawet gdby bylo trudno z zajsciem w ciaze w naturalny sposob ta sa jeszcze inne metody zaplodnienia (w razie czego).
Zobaczysz bedzie dobrze. A co lekarz mowil?
O tym, że mam mięśniaka wiem już ze 3 lata. Tylko, że teraz urósł i najprawdopodobniej zasłania jajowód i nie mam szans raczej na ciążę. Operację mam 16 lipca. Dziś dostałam receptę na leki, które mogą (ale nie muszą) trochę go zmniejszyć. Koszt - ponad 2 tyś za trzymiesięczne leczenie , które nie wiadomo czy da jakikolwiek skutek.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 13:48   #1372
Karolina_83
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_83
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 442
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Misiak ale skoro nie wiadomo czy to leczenie przyniesie jakiś rezultat to czego się zdecydowałaś na ten lek? Czy to był warunek operacji, że najpierw leczenie tabletkami a później dopiero operacja?
Ja byłam dzisiaj na monitoringu cyklu, pęcherzyk duży jest, endometrium odpowiednie, owulacja ma być na dniach więc trzeba działać. Ale w zeszłym miesiącu było podobnie bo zeszły cykl miałam pierwszy raz w życiu monitorowany, też był pęcherzyk nawet dwa, później była kontrola po także wszystko ładnie pękło a ciąży brak.
Karolina_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:29   #1373
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cytat:
Napisane przez Karolina_83 Pokaż wiadomość
Misiak ale skoro nie wiadomo czy to leczenie przyniesie jakiś rezultat to czego się zdecydowałaś na ten lek? Czy to był warunek operacji, że najpierw leczenie tabletkami a później dopiero operacja?
Ja byłam dzisiaj na monitoringu cyklu, pęcherzyk duży jest, endometrium odpowiednie, owulacja ma być na dniach więc trzeba działać. Ale w zeszłym miesiącu było podobnie bo zeszły cykl miałam pierwszy raz w życiu monitorowany, też był pęcherzyk nawet dwa, później była kontrola po także wszystko ładnie pękło a ciąży brak.
ja jak miałam sprawdzaną drożność jajowodów to też mi lekarz powiedział że pęcherzyk pęknie prawdopodobnie natępnego dnia, test owulacyjny tez tak pokazał, próbowaliśmy i się nie udało kolejnego miesiąca znów test owu + objawy takie jak miesiąc wczesniej, staranka i nic! więc stwierdziłam, że pęcherzyk pęka mi pewnie z opóźnieniem, próbowaliśmy nawet jak już testy owu były blade. Udało się !!
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 20:03   #1374
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cytat:
Napisane przez Karolina_83 Pokaż wiadomość
Misiak ale skoro nie wiadomo czy to leczenie przyniesie jakiś rezultat to czego się zdecydowałaś na ten lek? Czy to był warunek operacji, że najpierw leczenie tabletkami a później dopiero operacja?
Ja byłam dzisiaj na monitoringu cyklu, pęcherzyk duży jest, endometrium odpowiednie, owulacja ma być na dniach więc trzeba działać. Ale w zeszłym miesiącu było podobnie bo zeszły cykl miałam pierwszy raz w życiu monitorowany, też był pęcherzyk nawet dwa, później była kontrola po także wszystko ładnie pękło a ciąży brak.
Jeszcze tak do końca się nie zdecydowałam czy go wezmę. Ale raczej tak. Chodzi o to, żeby mięśniaka obkurczyć żeby operacja była jak najmniej inwazyjna. Boję się tego, że nie zareaguje na leki. Ale mogę kiedyś sobie pluć w brodę, że nie spróbowałam wszystkiego co by mogło pomóc.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 23:00   #1375
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

misiak na zmniejszenie mięśniaka polecam zastrzyki raz na miesiąc decapeptyl depot 3.75 mg -koszt 300 zł za szt , wprowadzi Cię w stan sztucznej monopauzy a przez to zmniejszy się mięśniak, u mnie po 3 szt zmiejszył się o prawie o 1cm
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 23:46   #1376
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Puk puk , można dołączyć. 30 rocznikowo. W listopadzie kończę magiczną 30. Staramy się z mężem o nasze pierwsze ''ziemskie'' dziecko
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 19:32   #1377
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Cytat:
Napisane przez Brawurka_29 Pokaż wiadomość
Puk puk , można dołączyć. 30 rocznikowo. W listopadzie kończę magiczną 30. Staramy się z mężem o nasze pierwsze ''ziemskie'' dziecko
czesc Brawurko - witaj wsrod staraczek po 30-stce!!! Z opisow widze, ze sporo przeszlas jest jakis konkretny powod, ze nie dalo sie utrzymac ciazy az tyle razy? Doswiadczenia musialy byc straszne i bolesne. Wlasnie dzisaj rozmawiala z moim Tz - ze gdyby nam sie cos zlego przytrafilo to nie wiem czy zdolalabym przetrwac zachowujac zdrowy rozsadek.
w kazdym razie jestesmy tu zeby sie dopingowac i wspierac! zatem przesylam pomyslne fluidy i trzymam kciuki!!
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 01:55   #1378
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Witaj Bambi

3 pierwsze poronienia biochemiczne ponoć z nieleczonej niedoczynności tarczycy.a ostatnia cp lekarz stwierdził " przykro mi zdarza sie " .Badania porobione i wszystkie ładnie wyszly.Tarczyca tez leczona.Ciezko zachować zdrowy rozsadek w takich sytuacjach.Ale trzeba sie podnieść i wmawiać sobie ze sie uda.Nie spoczne póki nie przytule mojego malego chrabaszcza
Za fluidki dziekuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 16:32   #1379
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Hej hej.

Ale tu cisza. Co tam Dziewczynki u Was?
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:03   #1380
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: 30 lat mamy i o pierwszą dzidzię się staramy!

Hej. Faktycznie taka cisza ze zapomniałam o tym wątku.
Właśnie sobie leżę i ciesze się kopniaczkami naszej wyczekiwanej dzidzi. Termin mam na maj
Co Prawda ciąża z problemami, w 4 tygodniu juz lezalam w szpitalu, teraz jest zagrożona, leżę plackiem, ale jestem dobrej myśli. Wiec może ta laparoskopia jednak coś podzialala.
A co u Was dziewczynki?
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-08 22:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.