Dekoracja sali-pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-28, 10:09   #1
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726

Dekoracja sali-pomocy!


Dziewczyny! Wklejam Wam zdjęcia mojej sali i proszę o pomoc. Nie ukrywam, jak przeglądam teraz sale to moja mi się nie bardzo podoba No, ale nic już z tym nie zrobię i muszę wymyśleć dekorację. Nie chcę się pchać w nie wiadomo jak wielkie koszta. Tego dziadostwa na ścianie nie da się niczym zasłonić. Właściciel twierdzi, że to wieczorami podświetlone daje spoko efekt, no, ale... Ja byłam przekonana, że da się to zasłonić i zrobić inną dekorację, ale się nie da Pomóżcie! Jak dodać tej sali chociaż odrobinę elegancji?

Pierwsze dwa zdjęcia- sala; później jest zdjęcie bukietów na stoły gości (prawdopodobnie wysokie stelaże), zdjęcie kompozycji na stół młodych, ale oczywiście w kolorystyce bukietów na stoły gości I świece pływające. Albo będą w niskich, szklanych naczyniach kamyki, a na nich świeczki ciut większe. Co z dekoracją za młodymi? Pomóżcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (97,7 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (93,7 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiety na stoły gości.jpg (80,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg świece.jpg (135,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu22.jpg (25,7 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2014-03-28 o 10:12
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 10:54   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

To na ścianie to rzeczywiście coś dziwnego. Po pierwsze nie szłabym w pomarańczowe dodatki - strasznie gryzą się z zasłonami. Może błękit z bielą, przełamane srebrem - np. w świeczkach? A beż na pokrowcach i ścianach nie będzie wtedy przeszkadzał (z tymi pomarańczowymi ozdobami moim zdaniem przeszkadza). Z zielenią nie wygląda źle, ale moim zdaniem to nie to. Fajnie, że na podłodze jest parkiet - duży plus.
Co za młodymi? Wszystko zależy od regionu, z którego pochodzisz - jedni wieszają obraz Matki Bożej, a inni gołąbki z balonowym serduszkiem. Może dałoby się was posadzić pod tym czymś dziwnym na ścianie? Skoro wieczorem będzie podświetlone - faktycznie może to fajnie wyglądać i wyróżniać was na tle gości. Osobiście nie wiem czy chciałabym żeby wisiało za mną cokolwiek - większe kwiaty powinny wystarczyć.
Fajna sala, serio, da się pokombinować.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:13   #3
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Nasz kolor przewodni to taki jasny pomarańcz, brzoskwinia Zasłony na pewno nie będą te Jeśli nie będą mieli innych to po prostu zasłony zostaną zdjęte. Na pewno nie chcę połączenia bukietów w czystym pomarańczu i tych ciemnych zasłon

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2014-03-28 o 11:20
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:37   #4
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Myślę, że lepiej dowiedzieć się w takim razie czy mają na stanie inne zasłony, bo "bez" będzie hm... trochę pusto. Z pewnością zasłony dodają wnętrzu elegancji i klasy - całkiem nie pozbywałabym się ich, ale hm... granat do pomarańczy/brzoskwini moim zdaniem wygląda źle i jeśli chodzi o dekoracje, które wrzuciłaś - bardziej widzą mi się te z ostatniego zdjęcia - bardziej delikatne i przygaszone. Szukasz elegancji, a uważam, że bardziej eleganckie są pastele Powodzenia
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:41   #5
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Żebyśmy się dobrze zrozumiały Dwa pierwsze zdjęcia to są z sali, a ja chcę kolorystykę ze zdjęcia numer 3, która moim zdaniem jest przygaszona Nie chcę czysto pomarańczowych chusteczek itp. Wszystko w kolorystyce z trzeciego zdjęcia
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 19:23   #6
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wklejam Wam zdjęcia mojej sali i proszę o pomoc. Nie ukrywam, jak przeglądam teraz sale to moja mi się nie bardzo podoba No, ale nic już z tym nie zrobię i muszę wymyśleć dekorację. Nie chcę się pchać w nie wiadomo jak wielkie koszta. Tego dziadostwa na ścianie nie da się niczym zasłonić. Właściciel twierdzi, że to wieczorami podświetlone daje spoko efekt, no, ale... Ja byłam przekonana, że da się to zasłonić i zrobić inną dekorację, ale się nie da Pomóżcie! Jak dodać tej sali chociaż odrobinę elegancji?

Pierwsze dwa zdjęcia- sala; później jest zdjęcie bukietów na stoły gości (prawdopodobnie wysokie stelaże), zdjęcie kompozycji na stół młodych, ale oczywiście w kolorystyce bukietów na stoły gości I świece pływające. Albo będą w niskich, szklanych naczyniach kamyki, a na nich świeczki ciut większe. Co z dekoracją za młodymi? Pomóżcie!
sala Gubałówka koło Krakowa?
moja koleżanka ma w tym samym miejscu!
jak rozmawiałyśmy o wystroju tej sali to ja jej doradzałam dużo bieli i srebro - pięknie będzie się komponowało z tym granatem na ścianach
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:44   #7
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
sala Gubałówka koło Krakowa?
moja koleżanka ma w tym samym miejscu!
jak rozmawiałyśmy o wystroju tej sali to ja jej doradzałam dużo bieli i srebro - pięknie będzie się komponowało z tym granatem na ścianach
Tak Chyba jednak zostanę przy brzoskwiniowo-ecru kolorystyce

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2014-03-28 o 20:45
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 09:22   #8
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Fantazja właścicieli sal mnie nigdy nie przestanie zaskakiwać
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 10:59   #9
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

sale weselne powinny być moim zdaniem utrzymane w klasycznym stylu, tak żeby udekorować je po swojemu. Ja nie wyobrażam sobie mieć sali z jakimikolwiek pstrokatymi wymysłami właścicieli Moim warunkiem było, by sala była klimatyczna, przytulna lub całkiem "goła" z możliwością dowolnego manewrowania. Na szczęście mam kominkową.
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 18:18   #10
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Cytat:
Napisane przez farbstiftka Pokaż wiadomość
sale weselne powinny być moim zdaniem utrzymane w klasycznym stylu, tak żeby udekorować je po swojemu. Ja nie wyobrażam sobie mieć sali z jakimikolwiek pstrokatymi wymysłami właścicieli Moim warunkiem było, by sala była klimatyczna, przytulna lub całkiem "goła" z możliwością dowolnego manewrowania. Na szczęście mam kominkową.
Spoko, tylko nie wiem co to wniosło do tematu dekoracji tej konkretnej sali Z resztą sali nie zmienię, więc nie założyłam tego wątku po to, żeby pytać o opinię na jej temat. Prosiłam o poddanie konkretnych pomysłów na jej dekorację.

Za to jedzenie i zespół będą wszystko rekompensować. Do dobrej zabawy gościom nie trzeba sali kominkowej

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2014-03-31 o 18:23
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 12:36   #11
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Rzeczywiście dziwnie to wygląda. Co tam można zrobić? Hmm ciężki temat, bo ta ściana jest bardzo wysoka (tak ja to widzę na zdjęciu). Może pojechać tam wieczorem niech właściciel włączy wam to oświetlenie tych elementów i zobaczycie jak to wygląda, bo może okaże się, że jest to super dekoracja?
A może powiesić na całej ścianie materiał i na tym dopiero dekoracje, np. https://www.google.pl/search?q=dekor...00%3B500%3B324
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 17:45   #12
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Spoko, tylko nie wiem co to wniosło do tematu dekoracji tej konkretnej sali Z resztą sali nie zmienię, więc nie założyłam tego wątku po to, żeby pytać o opinię na jej temat. Prosiłam o poddanie konkretnych pomysłów na jej dekorację.

Za to jedzenie i zespół będą wszystko rekompensować. Do dobrej zabawy gościom nie trzeba sali kominkowej
Ale mi trzeba sali kominkowej do dobrej zabawy A co do tematu, na wizażu jest syf w tematach, bo każdy zakłada osobny wątek typu: jakie dodatki do sukni, jaki wystrój do danej sali, jakie opinie na temat zespołu takiego a takiego a można się po prostu podpiąć pod jeden wątek i w nim każdy znajdzie informacje dla siebie.

Co do pomysłów na dekorację Twojej sali, jeśli nie zależy Ci na zakryciu tych elementów, to jak zostaną ściągnięte zasłony te kolorki i subtelne dekoracje jakie wybrałaś się sprawdzą, są naprawdę ładne.
A jeśli chcesz zakryć to chyba będzie problem, bo może to być dość skomplikowane, wzory są (z tego co widać na zdjęciu) dość wysoko, ale są takie ładne jakby zasłony ze wstążek, coś takiego jak tu: http://slub-wesele.pl/artykuly/zastosowanie-wstazek, można zrobić samemu. Wtedy komponowałoby się to z Twoją wizją a motyw wstążek można powtórzyć dla spójności w innych dekoracjach.

Tylko jak zmienisz zasłonki to chyba i tak granat będzie dość uwydatniony, bo na zdjęciu widać, że ściana jest tak pomalowana.
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:50   #13
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Najlepiej będzie jak pogadam z właścicielem sali i wtedy coś uzgodnimy. Dziękuję za pomoc A tutaj np. jest połączenie brzoskwini i granatu akurat w stylizacji, ale zawsze http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=20 i nie wygląda chyba źle?

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2014-04-02 o 18:02
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 14:18   #14
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Najlepiej będzie jak pogadam z właścicielem sali i wtedy coś uzgodnimy. Dziękuję za pomoc A tutaj np. jest połączenie brzoskwini i granatu akurat w stylizacji, ale zawsze http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=20 i nie wygląda chyba źle?
1. Bardziej kolbatu i łososiowo-brzoskwiniowego
2. Na ubraniach nie wygląda źle, ale w tych odcieniach.
Oczywiście życzę Ci żeby wyszło jak najpiękniej, ale nie widzę granatowych zasłon z pomarańczem żeby wyszedł super elegancki efekt, więc moim zdaniem (jeśli o elegancję chodzi):
1. Albo zmienić kolor przewodni,
2. Albo zmienić zasłony na inne - bardziej pasujące,
Bo sama sala jest fajna, ma potencjał i świetny parkiet o czym już wspomniałam.
Nie wiem, może rzecz tylko w tym, że nie lubię pomarańczowego i jestem uprzedzona
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 15:39   #15
Paraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Dekoracja sali-pomocy!

Zasłon na pewno nie ma innych ,ponieważ widać że powyżej cała ściana jest granatowa . Jeśli kolor przewodni jest morelowy to może wymieszaj dodatki granatowe z morelowymi , a pokrowce na krzesła można zmienić . Jeśli nawet sala nie ma to można wypożyczyć . I tak zakładają że zasłony zostają . Na stół przez środek dałabym bieżnik dobrze marszczony morelowy , serwetki morelowe i granatowe ,dwie razem złączone lub na przemiennie , świeczki również . Pokrowce morelowe z granatowymi szafami . Jesli nie ma takich i nie można zmienić to można kupić belkę materiału cienkiego i wykroić kwadraty zarzucić na oparcie ,związać szarfą. Oczywiście przy założeniu że te zasłony zostają . Bez zasłon będzie goło . A może mają białe zasłony to by rozwiązywało wszystko.
Paraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 16:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.