Czerwcowe panny młode 2014 (: - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-28, 13:13   #2191
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

nigdy nie znajdę butów
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:23   #2192
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość
Ja w poniedziałek wzięłam urlop i mam zamiar iśc do USC i do mojej parafii. Trochę mnie przeraża ta liczba papierów które mamy ogarnąc..
Czy któraś z Was wie i może pomóc mi w kwestii zaswiadczenia o braku przeciwskazań do zawarcia małżeństwa - ja pochodzę z miejscowości A, w poniedziałek odbiorę akt urodzenia. TZ pochodzi z miejscowości B (inne województwo), a miejscowość gdzie bierzemy słub podchodzi pod USC w C. czy wiecie w którym USC mamy zdobyć to zaświadczenie?
Najlepiej będzie jak zadzwonisz do USC i zapytasz

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
nigdy nie znajdę butów
A jakich szukasz?

Powiedzcie mi czy kolor brzoskwiniowy będzie źle się prezentował z zasłonami granatowymi, jeśli okazałoby się, że nie mają na sali innych zasłon? Wklejam zdjęcia kwiatów na stoły dla gości i sali. Mogłam wziąć inną salę chociaż tyle, że kuchnię mają bardzo dobrą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg banner1a.jpg (97,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiety na stoły gości.jpg (80,6 KB, 4 załadowań)
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:39   #2193
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Najlepiej będzie jak zadzwonisz do USC i zapytasz



A jakich szukasz?

Powiedzcie mi czy kolor brzoskwiniowy będzie źle się prezentował z zasłonami granatowymi, jeśli okazałoby się, że nie mają na sali innych zasłon? Wklejam zdjęcia kwiatów na stoły dla gości i sali. Mogłam wziąć inną salę chociaż tyle, że kuchnię mają bardzo dobrą

jak dla mnie ok

szukam... oczywiście jasnych, niekoniecznie białych, nude, ecru (tylko nie wiem czy taki kolor pasowałby do białej sukni), ewentualnie srebrne. Planowałam na niewysokim obcasie, tak max do 9cm i z paskiem. Bez paska prędzej czy później zaczynają spadać, a chciałabym czuć się swobodnie, a nie przy każdym kroku uważać żeby pięta nie wyskoczyła
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:54   #2194
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
jak dla mnie ok

szukam... oczywiście jasnych, niekoniecznie białych, nude, ecru (tylko nie wiem czy taki kolor pasowałby do białej sukni), ewentualnie srebrne. Planowałam na niewysokim obcasie, tak max do 9cm i z paskiem. Bez paska prędzej czy później zaczynają spadać, a chciałabym czuć się swobodnie, a nie przy każdym kroku uważać żeby pięta nie wyskoczyła
Wiesz co, ja też miałam mieć z paskiem i w ogóle, bo mi buty spadają, ale kupiłam peep toe i będę miała gołe nogi i nic mi nie spada. Może rozważ też tą opcję? Jeśli chodzi o kolor butów to moim zdaniem pasuje każdy byle nie jaśniejszy od sukni. Ja mam jasny karmel (te pierwsze, na zdjęciu są jaśniejsze) a jak się okaże, że będę się w nich slizgać po parkiecie to na reportaż będę miała te pierwsze, a do tańca te drugie (obcas taki sam) Wrzucam Ci zdjęcia. Te z Ryłko się super dopasowują do stopy. I żadne z nich mi nie spadają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (14,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg open.jpg (103,6 KB, 16 załadowań)
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:10   #2195
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

myboyismine niestety ale jest problem z takimi butami :/ Teraz w sklapach jest bardzoo duzo czółenk klasycznych, bez paska. Wiem, bo sama szukałam..
Nie chcesz sobie zamówić np w Akcesie? Na allegro nie ma też?
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:34   #2196
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja też miałam mieć z paskiem i w ogóle, bo mi buty spadają, ale kupiłam peep toe i będę miała gołe nogi i nic mi nie spada. Może rozważ też tą opcję? Jeśli chodzi o kolor butów to moim zdaniem pasuje każdy byle nie jaśniejszy od sukni. Ja mam jasny karmel (te pierwsze, na zdjęciu są jaśniejsze) a jak się okaże, że będę się w nich slizgać po parkiecie to na reportaż będę miała te pierwsze, a do tańca te drugie (obcas taki sam) Wrzucam Ci zdjęcia. Te z Ryłko się super dopasowują do stopy. I żadne z nich mi nie spadają
wyglądają na wygodne. Nastepnym razem będę musiała właśnie bez paska przymierzać bo takich jak chciałabym nie znjadę...

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość
myboyismine niestety ale jest problem z takimi butami :/ Teraz w sklapach jest bardzoo duzo czółenk klasycznych, bez paska. Wiem, bo sama szukałam..
Nie chcesz sobie zamówić np w Akcesie? Na allegro nie ma też?

typowo ślubnych właśnie nie chcę...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:48   #2197
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość
myboyismine niestety ale jest problem z takimi butami :/ Teraz w sklapach jest bardzoo duzo czółenk klasycznych, bez paska. Wiem, bo sama szukałam..
Nie chcesz sobie zamówić np w Akcesie? Na allegro nie ma też?
Akces, owszem ma wygodne buty i zrobią z paskiem, ale są robione na cienkiej podeszwie i później już nie bardzo jest gdzie w nich wyjść. To są typowo taneczne buty

myboyismine: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...mskie-czolenka

Mam kilka par butów z Deichmanna i nie narzekam na ich wygodę Obcas też nie jest masakryczny

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

http://www.obuwiekent.pl/index.php?p...kora-naturalna -> tańsze niż ja kupiłam nawet

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
wyglądają na wygodne. Nastepnym razem będę musiała właśnie bez paska przymierzać bo takich jak chciałabym nie znjadę...


typowo ślubnych właśnie nie chcę...
Są bardzo wygodne. Tylko nie wiem czy te z Ryłko się nie będą ślizgać, ale jakby coś to mam te drugie w zapasie
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 15:33   #2198
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Akces, owszem ma wygodne buty i zrobią z paskiem, ale są robione na cienkiej podeszwie i później już nie bardzo jest gdzie w nich wyjść. To są typowo taneczne buty

myboyismine: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...mskie-czolenka

Mam kilka par butów z Deichmanna i nie narzekam na ich wygodę Obcas też nie jest masakryczny

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

http://www.obuwiekent.pl/index.php?p...kora-naturalna -> tańsze niż ja kupiłam nawet

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------



Są bardzo wygodne. Tylko nie wiem czy te z Ryłko się nie będą ślizgać, ale jakby coś to mam te drugie w zapasie
pierwsze nie bardzo, drugie też oglądałm, ale Tż z tyłu strajkuje, że takie nie

ale ślizgać tzn na podeszwie? jak coś podzeluj
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 16:29   #2199
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Monisia_1987 Pokaż wiadomość
mam już wydrukowane ale wyszło tak,że odkąd pamiętam wszyscy z rodziny na mojego chrzestnego mówią Janusz i tak zapisałam w zaproszeniu a się okazało,że on Jan jest No i teraz dla jednego zaproszenia muszę robić wzór od nowa Dobrze,ze niektóre rzeczy,linki do zdjęć wstawiałam Wam na forum Najważniejsze to była przerobiona piosenka na pierwszy taniec od Dj-ale chwała,ze nie skasowałam jej z poczty
uffff... no to nie jest aż tak źle, jak myślałam

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Najlepiej będzie jak zadzwonisz do USC i zapytasz



A jakich szukasz?

Powiedzcie mi czy kolor brzoskwiniowy będzie źle się prezentował z zasłonami granatowymi, jeśli okazałoby się, że nie mają na sali innych zasłon? Wklejam zdjęcia kwiatów na stoły dla gości i sali. Mogłam wziąć inną salę chociaż tyle, że kuchnię mają bardzo dobrą
wg mnie pasuje także no stres
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 17:15   #2200
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Helcia zaświadczenie z USC w miejscowości C czyli tej, w której będzie ślub.

Dzisiaj mój TŻ odebrał nasze obrączki - jutro może wrzucę fotki są przepiękne, idealne, dokładnie takie, jak sobie wyobrażałam
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:47   #2201
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
pierwsze nie bardzo, drugie też oglądałm, ale Tż z tyłu strajkuje, że takie nie

ale ślizgać tzn na podeszwie? jak coś podzeluj
tak na podeszwie co mam zrobić?

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
uffff... no to nie jest aż tak źle, jak myślałam



wg mnie pasuje także no stres
To chyba jednak zostanę przy kolorystyce brzoskwiniowo-ecru
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 22:20   #2202
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość
o masakra, współczuję


Ehhh ja też mam ostatnio wątlpiwości dużo, ale dotyczących sali i organizacji czy na pewno dobrze robimy że urządzamy wesele? czy może lepiej byłoby cos innego urządzić, a za pozostałe pienądze polecieć gdzieś daleko? Może inną salę mogłam wybrać?Takie oto rozkminy mam :/ mam nadzieję że miną niedługo, bo jak nie to nerwowo się wykończę.. a TZ przeze mnie też


Ja w poniedziałek wzięłam urlop i mam zamiar iśc do USC i do mojej parafii. Trochę mnie przeraża ta liczba papierów które mamy ogarnąc..
Czy któraś z Was wie i może pomóc mi w kwestii zaswiadczenia o braku przeciwskazań do zawarcia małżeństwa - ja pochodzę z miejscowości A, w poniedziałek odbiorę akt urodzenia. TZ pochodzi z miejscowości B (inne województwo), a miejscowość gdzie bierzemy słub podchodzi pod USC w C. czy wiecie w którym USC mamy zdobyć to zaświadczenie?
Zaświadczenie bierzecie z USC właściwego ze względu na miejsce zamieszkania jednego z was. W rezultacie urzędy za miejsce zamieszkania uznają - kierując się ustawą o ewidencji ludności - miejsce zameldowania na pobyt stały. Pobierając zaświadczenie uiszcza się opłatę za sporządzenie aktu małżeństwa - 84 zł na konto USC właściwego ze względu na miejsce zawarcia małżeństwa.
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 22:32   #2203
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

lala2506 oddaj do szewca i dorobi zelówkę, czyli taką chropowatą podeszwę, wygląd buta na tym nie cierpi a komfort noszenia znacznie wzrasta, ja tak robię z większością szpilek ewentualnie są takie naklejki na podeszwę, na ogół czarne lub przeźroczyste, w kształcie podeszwy, ale na majlaf dodali takie fajne serduszka: http://majlafblog.blogspot.com/searc...&max-results=7
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 00:57   #2204
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez farbstiftka Pokaż wiadomość
lala2506 oddaj do szewca i dorobi zelówkę, czyli taką chropowatą podeszwę, wygląd buta na tym nie cierpi a komfort noszenia znacznie wzrasta, ja tak robię z większością szpilek ewentualnie są takie naklejki na podeszwę, na ogół czarne lub przeźroczyste, w kształcie podeszwy, ale na majlaf dodali takie fajne serduszka: http://majlafblog.blogspot.com/searc...&max-results=7
Ale jak to szewc robi? Dokleja takie cosik? Bo chyba nie ściera podeszwy Może to głupie pytanie, ale pierwszy raz słyszę, żeby w ogóle takie coś dorabiać Nie odklei mi się to w trakcie tańca czy coś? I ile taka przyjemność mniej więcej kosztuje?

Kurcze, całe życie się człowiek czegoś nowego dowiaduje
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 08:27   #2205
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Byłam wczoraj w salonie, aby krawcowa poprawiła mi sukienkę i chyba będzie ok - odbiór 28 maja (jak będzie idealnie leżała, bo jak nie, to poprawia dalej). No i okazało się, że ta poprzednia krawcowa, która mi ją zmniejszała, była po prostu leniwa i to, co mówiła, że się nie da zrobić, ta obecna zrobi bez problemu. Oby się udało

A dziś wyruszamy w trasę - rozdajemy zaproszenia w mojej rodzinie. Jutro też będziemy rozdawać, a za 2 tyg. w rodzinie Tż.
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 09:27   #2206
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Ale jak to szewc robi? Dokleja takie cosik? Bo chyba nie ściera podeszwy Może to głupie pytanie, ale pierwszy raz słyszę, żeby w ogóle takie coś dorabiać Nie odklei mi się to w trakcie tańca czy coś? I ile taka przyjemność mniej więcej kosztuje?

Kurcze, całe życie się człowiek czegoś nowego dowiaduje
nie wiem jak dokładnie wygląda przebieg mocowania zelówki, ale ma się je dożywotnio chyba, że w jakiś butach chodzisz codziennie to wiadomo, ze po kilku latach się może zetrzeć. A koszt to 30-50zł zależy od szewca i od rodzaju zelówki.
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 09:59   #2207
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Wszystkie macie WSZYSTKO piękne!

Gryzelda88 czekam na zdjęcia obrączek!

Monisia_1987 eh, ale masakra z tym komputerem!

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
nigdy nie znajdę butów
Znajdziesz, znajdziesz! ja też długo szukałam

I wczoraj odebrałam moje buty!




I na nogach:
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 11:27   #2208
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;45771177]
Mój za to cały czas powtarza, że już niedługo będę jego żonką\
[/QUOTE]

Mój TŻ mi też tak mówi

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;45773057]My do USC bedziemy szli 10.04 bo mam wtedy urlop, a do księdza 12.04 i wtedy damy zapowiedzi - u nas są tylko wywieszane, nie wyczytuje się ]

Wysłane z Soniacza za pomocą Tapatalka [/QUOTE]

Też musimy iść do urzędu bo zaświadczenie, pewnie i tak akt będziemy musieli wyciągnąć. Muszę w kwietniu TŻ wygonić do proboszcza swojej parafii po akt chrztu.

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Przyczepili się że niby nieczytelny, a wcale taki nie był Po prostu wredna urzędniczka spojrzała sobie na datę wydania i stwierdziła, że muszę jej przynieść nowy

Jak porównuje sobie Wasze sale to moja mi się już nie podoba http://www.gubalowka-skawina.pl/ Te pierdoły na ścianie jakoś świecą w nocy i są odnowione. Mają na stronie jeszcze stare zdjęcie, ale sala przestaje mi się podobać. Na ich facebooku są zdjęcia jeszcze innych dekoracji: https://www.facebook.com/pages/Drink...749896?fref=ts. W ogóle mam teraz etap zastanawiania się czy czegoś nie mogłam wybrać lepiej Poza suknią ślubną na szczęście
Hehe mam podobnie z tymi wątpliwościami. Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
chcieli pewnie na kasę naciagnać... grr.. co za urzędy...!
co do wątpliwosci, to ja też je mam, nawet jeśli chodzi o suknię


mi sie podoba ta dekoracja z zielonym jabłuszkiem. Fajnie sie komponuje z kolorem ścian

zarezerwowalismy auto:
Fajna bryka, zresztą mnie się każde auto podoba. Już taka ze mnie "samochodziara" - mój TŻ ma czasami ze mnie polewkę, bo ja jedziemy gdzieś naszym autkiem na zakupy i coś lepszego jedzie to ja zawsze mu pokazuje i mówię, że to fajne i to fajne

My na 90% jedziemy naszym ;-) Ale ostatnio chłopak mojej świadkowej, powiedział, że może pożyczyć od taty swojego BMW 6, ale niestety nie wiem jak to wygląda. Muszę się z nim w weekend zgadać.

Cytat:
Napisane przez Monisia_1987 Pokaż wiadomość
Cały dzień nie zaglądałam tutaj
Jestem zła : dziś rano włączam laptopa a tam cos uszkodzone trzebabyło nowy system wgrywać... wszystkie zdjęcia fryzur-makijazu,inspiracji,pomys łów,pliki typu-lista zakupów od kucharki,co musimy załatwić,no i wzór naszych zaproszeń przepadły
Jejku ja to bym miałam dopiero wku... nie powiem jakiego.

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
nigdy nie znajdę butów
Kiedyś znajdziesz... Ja mam do swoich wątpliwości, bo mi coś obcas ucieka w jednym bucie jak chodzę

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w salonie, aby krawcowa poprawiła mi sukienkę i chyba będzie ok - odbiór 28 maja (jak będzie idealnie leżała, bo jak nie, to poprawia dalej). No i okazało się, że ta poprzednia krawcowa, która mi ją zmniejszała, była po prostu leniwa i to, co mówiła, że się nie da zrobić, ta obecna zrobi bez problemu. Oby się udało

A dziś wyruszamy w trasę - rozdajemy zaproszenia w mojej rodzinie. Jutro też będziemy rozdawać, a za 2 tyg. w rodzinie Tż.
Powodzenia w maratonie po herbatkach i kawach
Moje też będzie do odbioru pod koniec maja, ewentulanie jak nie będzie coś mi grało to Panie mają czas na poprawki.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;45795935]Helcia zaświadczenie z USC w miejscowości C czyli tej, w której będzie ślub.

Dzisiaj mój TŻ odebrał nasze obrączki - jutro może wrzucę fotki są przepiękne, idealne, dokładnie takie, jak sobie wyobrażałam [/QUOTE]

Czekamy na zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez farbstiftka Pokaż wiadomość
lala2506 oddaj do szewca i dorobi zelówkę, czyli taką chropowatą podeszwę, wygląd buta na tym nie cierpi a komfort noszenia znacznie wzrasta, ja tak robię z większością szpilek ewentualnie są takie naklejki na podeszwę, na ogół czarne lub przeźroczyste, w kształcie podeszwy, ale na majlaf dodali takie fajne serduszka: http://majlafblog.blogspot.com/searc...&max-results=7
Ciekawy patent

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Wszystkie macie WSZYSTKO piękne!

Gryzelda88 czekam na zdjęcia obrączek!

Monisia_1987 eh, ale masakra z tym komputerem!



Znajdziesz, znajdziesz! ja też długo szukałam

I wczoraj odebrałam moje buty!




I na nogach:
Fajne. Ile cię kosztowały te buty z Labody? Ja mam w swoim salonie 50 zł zniżki na nie.

Nic mykam sprzątać dom. Buziaki do wieczorka. Mam nadzieję, że coś naprodukujecie.

Aaaa wpadłam na genialny pomysł. Będę sama robić zawieszki i winietki na stół. Tylko muszę zakupić materiały sobie. Na pewno się efektem pochwale
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 11:30   #2209
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Vaniliova: super te butki A nogi

Kissmisiaa: pochwal się
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 13:54   #2210
Marita1203
Raczkowanie
 
Avatar Marita1203
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 340
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

hey długooo nie pisałam, ale śledzę Wasze wpisy...

my wczoraj zamówiliśmy w Aparcie obrączki (w końcu!) bo czas mieliśmy do końca marca na wybór wzoru (przedpłatę robiliśmy na Targach Ślubnych)
wybraliśmy te, które od początku nam się spodobały i jak mówią pierwsze najlepsze....

http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,9713


pytanko czy ktoś z Was wybrał próbę złota 333?

i nie wiedziałam że na grawer mogą składać się tylko 12 liter
Marita1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:03   #2211
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Marita1203 Pokaż wiadomość
hey długooo nie pisałam, ale śledzę Wasze wpisy...

my wczoraj zamówiliśmy w Aparcie obrączki (w końcu!) bo czas mieliśmy do końca marca na wybór wzoru (przedpłatę robiliśmy na Targach Ślubnych)
wybraliśmy te, które od początku nam się spodobały i jak mówią pierwsze najlepsze....

http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,9713


pytanko czy ktoś z Was wybrał próbę złota 333?

i nie wiedziałam że na grawer mogą składać się tylko 12 liter
Wybrałaś najniższą próbę złota. 585 jest większa.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:15   #2212
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Dziewczyny! Co myślicie o tych ozdobach do wlosów? Bo pomyślałam, że to mogłaby być fajna alternatywa zamiast kwiatka żywego Która pasowałaby to mojej sukni najlepiej? Upięcie: włosy mam długie, a kok będzie coś jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (35,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (56,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (50,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (93,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (56,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (99,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3dfdc94d60c67d86e5e9363375a2d34b.jpg (15,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (55,8 KB, 13 załadowań)
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:27   #2213
Marita1203
Raczkowanie
 
Avatar Marita1203
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 340
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Wybrałaś najniższą próbę złota. 585 jest większa.
Tzn my zamówiliśmy 585 ale zastanawiałam się nad 333 bo jest duża róznica w cenie no i 333 ma niby mniej złota w złocie ale jednak jest trwalsza i odporniejsza na zarysowania hmmmm i tak myślę czy aby nie zmienić zamówienia.....
Znajomi mają 333 i sobie chwalą i mają swoje wymarzone obrączki a przez niższą próbę zakupili je aż o 1 000zł mniej
i to jest bardzoooo zachęcające


dlatego stąd moje pytanie czy któraś z Was też zamawiała próbę złota 333 ??

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Co myślicie o tych ozdobach do wlosów? Bo pomyślałam, że to mogłaby być fajna alternatywa zamiast kwiatka żywego Która pasowałaby to mojej sukni najlepiej? Upięcie: włosy mam długie, a kok będzie coś jak w załączniku
Ja bym polecała z oby dwóch boków wpiąć z obrazka nr 5 (białe kwiatki)
bo na środku będzie welon, a po jego odczepieniu będą super kwiatki
Marita1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:08   #2214
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Nie będę miała welonu, bo zasłoniłabym tył sukni, który mi się bardzo podoba
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:19   #2215
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Co myślicie o tych ozdobach do wlosów? Bo pomyślałam, że to mogłaby być fajna alternatywa zamiast kwiatka żywego Która pasowałaby to mojej sukni najlepiej? Upięcie: włosy mam długie, a kok będzie coś jak w załączniku
Świetne skąd są?

Cytat:
Napisane przez Marita1203 Pokaż wiadomość
Tzn my zamówiliśmy 585 ale zastanawiałam się nad 333 bo jest duża róznica w cenie no i 333 ma niby mniej złota w złocie ale jednak jest trwalsza i odporniejsza na zarysowania hmmmm i tak myślę czy aby nie zmienić zamówienia.....
Znajomi mają 333 i sobie chwalą i mają swoje wymarzone obrączki a przez niższą próbę zakupili je aż o 1 000zł mniej
i to jest bardzoooo zachęcające


dlatego stąd moje pytanie czy któraś z Was też zamawiała próbę złota 333 ??

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



Ja bym polecała z oby dwóch boków wpiąć z obrazka nr 5 (białe kwiatki)
bo na środku będzie welon, a po jego odczepieniu będą super kwiatki
Wiesz co nie znam się na tym. Myślałam, że wybrałaś 333. Nam Pani w sklepie odradzała tą próbę.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:33   #2216
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

https://www.facebook.com/majka2883?fref=ts sprzedają też na allegro
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 18:38   #2217
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Fajne. Ile cię kosztowały te buty z Labody? Ja mam w swoim salonie 50 zł zniżki na nie.
340zł

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Vaniliova: super te butki A nogi
Dziękuję kochana

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Co myślicie o tych ozdobach do wlosów? Bo pomyślałam, że to mogłaby być fajna alternatywa zamiast kwiatka żywego Która pasowałaby to mojej sukni najlepiej? Upięcie: włosy mam długie, a kok będzie coś jak w załączniku
Świetne są! fryzura też piękna!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 18:41   #2218
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Nasze obrączki najpiękniejsze trochę niewyraźna fotka, bo telefonem robiona, ale myślę, że widać
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 18:43   #2219
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;45808075]Nasze obrączki najpiękniejsze trochę niewyraźna fotka, bo telefonem robiona, ale myślę, że widać [/QUOTE]

Cudowne!! gratuluję!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 18:51   #2220
Marita1203
Raczkowanie
 
Avatar Marita1203
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 340
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Jakie macie grawery na obrączkach? najpopularniejsze to imię i data ślubu.
Ja nie wiem czy nawet to się u mnie zmieści
na damskiej obrączce niby tylko 12 liter wchodzi szok!!!
Marita1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 09:26:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.