Panny Młode 2015 cz. 16 :) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-30, 14:40   #2881
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

viva91 o proszę nie wiedziałam, że też masz kucharkę a jak to z nią załatwiacie ona ma już swoje osoby do pomocy, zakupy sami robicie? Jestem ciekawa, bo my też tak mamy, a na wątku nie ma z kim o tym pogadać

Tak wy macie w czerwcu, w maju, a ja sukienkę potrzebuję na 20 kwietnia i nie mam na nią wizji. Chyba pójdę i kupię to co mi wpadnie w oko.

Nadine współczuję teściowej. Takie poglądy są już tak dawno przestarzałe. Dobrze, że jej się nie dajesz. Mój P. ma tylko dwóch braci, więc u niego w domu pomagali mamie, wiec teraz nie widzi ona w tym nic złego, że on pomaga mi.
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:48   #2882
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
My nauki pewnie też na jesieni zrobimy. A ja idę w maju na wesele i też nie ma co założyć . Ale to normalne
Nauki jesienią - ok, tylko z tego co ogarniałam wczoraj to musimy się na nie zapisać na początku lata Ale nie szukałam bardzo dokładnie

Co do ubioru, to z sukienką myślę, że wielkiego problemu nie będzie. Wielkim problemem są buty. Tym bardziej, że kasowo troszkę słabo u nas, nie wiem kiedy, ale muszę oglądać jakieś oferty dorywczej pracy chyba

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
viva91 o proszę nie wiedziałam, że też masz kucharkę a jak to z nią załatwiacie ona ma już swoje osoby do pomocy, zakupy sami robicie? Jestem ciekawa, bo my też tak mamy, a na wątku nie ma z kim o tym pogadać
Muszę chyba zaktualizować wizytówkę, nie pamiętam czy mam tam całe info

Z kucharką jeszcze w ogóle się nie widzieliśmy. To teściowa zaklepała u niej termin, umowy jeszcze nie ma, więc wszystkiego nie wiemy. Ale siostry TŻ-a miały z nią wiele razy do czynienia i z tego co mówiły, to kucharka ma swoje osoby do pomocy w kuchni i osobno kelnerki. Z zakupami daje wolną rękę - albo my kupujemy, albo ona

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
a ja to o naukach jeszcze nawet nie myślę może jakoś we wrześniu się zainteresujemy
Ja też do wczoraj nie myślałam i aż się przeraziłam, że takie oblężenie na nie Ale to pewnie zależy od wielkości miasta
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:52   #2883
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nauki jesienią - ok, tylko z tego co ogarniałam wczoraj to musimy się na nie zapisać na początku lata Ale nie szukałam bardzo dokładnie

Co do ubioru, to z sukienką myślę, że wielkiego problemu nie będzie. Wielkim problemem są buty. Tym bardziej, że kasowo troszkę słabo u nas, nie wiem kiedy, ale muszę oglądać jakieś oferty dorywczej pracy chyba

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------


Muszę chyba zaktualizować wizytówkę, nie pamiętam czy mam tam całe info

Z kucharką jeszcze w ogóle się nie widzieliśmy. To teściowa zaklepała u niej termin, umowy jeszcze nie ma, więc wszystkiego nie wiemy. Ale siostry TŻ-a miały z nią wiele razy do czynienia i z tego co mówiły, to kucharka ma swoje osoby do pomocy w kuchni i osobno kelnerki. Z zakupami daje wolną rękę - albo my kupujemy, albo ona

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------


Ja też do wczoraj nie myślałam i aż się przeraziłam, że takie oblężenie na nie Ale to pewnie zależy od wielkości miasta
no właśnie u nas tylko weekendowe wchodza w grę i wiem że są w Warszawie takie miejsca gdzie zapisy kończą się w jeden wieczór ale i tak z tym poczekamy bo na razie i tak nie mielibyśmy czasu żeby chodzić
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:53   #2884
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

Z kucharką jeszcze w ogóle się nie widzieliśmy. To teściowa zaklepała u niej termin, umowy jeszcze nie ma, więc wszystkiego nie wiemy. Ale siostry TŻ-a miały z nią wiele razy do czynienia i z tego co mówiły, to kucharka ma swoje osoby do pomocy w kuchni i osobno kelnerki. Z zakupami daje wolną rękę - albo my kupujemy, albo ona
to tak jak u Nas
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:58   #2885
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
no niestety ale to jest średniowieczne myślenie i z tym nie wygrasz kobieta która iles tam lat usługiwała meżowi nie zrozumie nagle że równy podział obowiązków jest czymś super. najlepiej się odciąć i nie wtajemniczać w takie domowe sprawy jak np. kiedy sprzatanie albo mycie okien a na teksty typu "firanki za krótko" odpowiadać "dziękuję za sugestie ale tak nam się podoba i tak będzie". Myślę też, że wiele mimo wszystko zalezy od podejścia syna do takiej matki i to on powinien wyznaczyc pewne granice
Moja tesciowa ma za to zdanie, ze to facet powinien wszystko robic, a kobieta odpoczywac po pracy. I tak oto moj tesciu sprzata, gotuje, a ona w dni wolne siedzi na laptopie Ewenement!




Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość
ja bym chciala oprawe muzyczna do.kosciola ale moj tz ... no
a mam mozliwosc bo mam pelno uzdilnionych muzycznie kolezanek i znajomych... ja.chcialam ave maryja ale wersje od beyonce
Sent from my GT-I9070 using Wizaz Forum mobile app
Ja napewno chce ave maria w wersji beyonce - zakochalam sie w tym nagraniu!




Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Szukałam wczoraj nauk przedmałżeńskich we Wrocławiu i najwcześniej to chyba na jesień dam radę się zapisać

7 czerwca idę na wesele. I nie mam się w co ubrać
My mamy zamiar isc do ks orzecha. Nauki rozpoczynaja sie 29 kwietnia - beda zawsze we wtorki, godz 20. Wiec damy rade - ja mam prace zmianowa, raz rano, raz popoludnie, wiec ciezko byloby nam gdzies indziej, gdzie nauki sa w rozne dni, albo w weekendy. Poza tym w weekend jak nie jestem w szkole, to w pracy Szkoda, ze nie ma nauk na wakacjach...

My w tym roku zaliczymy dwa wesela - jedno 14 czerwca (wlasciwie to weselicho! Bo na 400osob), a drugie w sierpniu. I jeszcze komunia w maju! :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:59   #2886
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

18.04.2015

Ja rocznik 91, TŻ 89. Ja - uparta, dokładna, leniwa, romantyczna serialomaniaczka uzależniona od Wizażu. On - zapalony informatyk, sklerotyk z odważnymi planami na przyszłość. Jesteśmy ze sobą od 18 listopada 2007. TŻ pracuje i robi doktorat, ja skończyłam studia inżynierskie, kontynuuje naukę na magisterskich. Pochodzimy z tej samej miejscowości, znaliśmy się od podstawówki, zaiskrzyło między nami w liceum. Mieszkamy we własnych 4 kątach we Wrocławiu. Zaręczyny odbyły się w moje urodziny 12.08.2012 pod gołym niebem i spadającymi gwiazdami. Tak wyglądały

Sala: Dom Kultury w S. + kucharka
Kolor przewodni: Szafirowy + soczysta jasna zieleń
Motyw przewodni: Pawie pióro (być może)
Bukiet: Kwiaty (jeszcze nieokreślone) szafirowe i białe z wstawkami jasnej zieleni lub bukiety materiałowe w tych samych kolorach
Suknia: Brak, jednak obowiązkowe elementy: ramiączko na szyję, skośny/niesymetryczny gorset w serduszko, kolor na sukni - pas lub koronka, tiulowy dół (inspiracje w załącznikach)
Zespół: Centrum S.
Samochód: Tak naprawdę bryczka
Utwór na pierwszy taniec: Senny szept - Czerowne Gitary
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 91338698662665848_ctxM9sgX_c.jpg (85,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 109845678381583152_I9NY9rpg_c.jpg (29,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet-ślubny-z-niebieskich-kwiatów-4-300x244.jpg (17,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele-z-pawim-piorem2.jpg (63,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agnes-11311.jpg (31,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agnes-11265.jpg (30,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1720_20130122153004_14.jpg (150,6 KB, 13 załadowań)
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2014-03-30 o 15:15
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:07   #2887
chowanna
Rozeznanie
 
Avatar chowanna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 533
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Słuchajcie dziewczęta a kiedy trzeba by się zapisać do fryzjera i na makijaż? Ile czasu wcześniej planujecie to zrobić? A kiedy zaczynacie poszukiwanie sukni?

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

A jeśli chodzi o oprawę muzyczną to ja się nad tym zastanawiam ale bardzo podoba mi się to wykonanie https://www.youtube.com/watch?v=ZDhYKUqkbEg
chowanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 15:10   #2888
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
My w tym roku zaliczymy dwa wesela - jedno 14 czerwca (wlasciwie to weselicho! Bo na 400osob), a drugie w sierpniu. I jeszcze komunia w maju! :p
Wesele na 400 osób. Przeraża mnie taka liczba gości. Czy młodzi mają tak duże rodziny czy zapraszają wszystkich?

O fajnie widzę, że jednak kilka osób ma wesele z kucharką. Nasza też ma osoby do pomocy, ale zakupy robimy sami. Ta sama Pani będzie gotować na 25-leciu rodziców, więc przetestujemy ją dokładnie i jej potrawy nie no żartuję, wiem, że dobrze gotuje
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:13   #2889
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Poszukiwania sukienki mialam zamiar zaczac pod koniec roku, ale znajome mi nagadaly, ze to za pozno - ze lepiej pod koniec wakacji. I chyba tak tez zrobie

A z makijazem i fryzjerem to w sumie nie mam pojecia i sama sie zastanawiam!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Planujecie swiadkow, czy po "amerykansku" druhny? My planujemy 3 druhny i 3 drozbow. Chcemy, zeby byly dziewczyny tak samo ubrane i tu mi sie nasuwa mysl... Czy powinnismy im oplacac stroje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:14   #2890
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez chowanna Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczęta a kiedy trzeba by się zapisać do fryzjera i na makijaż? Ile czasu wcześniej planujecie to zrobić? A kiedy zaczynacie poszukiwanie sukni?

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

A jeśli chodzi o oprawę muzyczną to ja się nad tym zastanawiam ale bardzo podoba mi się to wykonanie https://www.youtube.com/watch?v=ZDhYKUqkbEg
co do wykonania to ja mimo wszystko wolałabym posłuchać czegoś wykonywanego na żywo bo takie studyjne wersje mogą być złudne
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:17   #2891
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Moja tesciowa ma za to zdanie, ze to facet powinien wszystko robic, a kobieta odpoczywac po pracy. I tak oto moj tesciu sprzata, gotuje, a ona w dni wolne siedzi na laptopie Ewenement!




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to ja jestem jak ta tesciowa

Wysłano z Windows Phone 8S by HTC.
__________________
06.06.2015
Okruch

Edytowane przez existence
Czas edycji: 2014-03-30 o 15:18
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 15:20   #2892
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Poszukiwania sukienki mialam zamiar zaczac pod koniec roku, ale znajome mi nagadaly, ze to za pozno - ze lepiej pod koniec wakacji. I chyba tak tez zrobie

A z makijazem i fryzjerem to w sumie nie mam pojecia i sama sie zastanawiam!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Planujecie swiadkow, czy po "amerykansku" druhny? My planujemy 3 druhny i 3 drozbow. Chcemy, zeby byly dziewczyny tak samo ubrane i tu mi sie nasuwa mysl... Czy powinnismy im oplacac stroje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zastanawiałam się nad kilkoma druhnami. Ale w sumie to chciałabym mieć jedną najbliższą osobę na którą mogę liczyć i która będzie mi pomagać.

NiColQa14
A kiedy bierzecie ślub?
my koniec maja i wydaje mi się, że wrzesień-październik to dobry moment na szukanie sukni.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:21   #2893
chowanna
Rozeznanie
 
Avatar chowanna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 533
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

My będziemy mieli tradycyjnie parę świadków. Mojego brata i siostrę TŻ. Tak akurat nam pasuje. Ale też podoba mi się pomysł z druhnami w tych samych strojach. Fajnie to wygląda. No ale uważam, że chyba strojów opłacać im nie trzeba, co najwyżej spotkać i wspólnie wybrać, ustalić odpowiednie sukienki (żeby każdej pasowało). Tak mi sie wydaje.
chowanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:22   #2894
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Planujecie swiadkow, czy po "amerykansku" druhny? My planujemy 3 druhny i 3 drozbow. Chcemy, zeby byly dziewczyny tak samo ubrane i tu mi sie nasuwa mysl... Czy powinnismy im oplacac stroje?
U nas tradycyjnie, po jednym świadku.

Z takim samym strojem byłabym ostrożna - nie każdemu wszystko pasuje, może ktoś ma już gotowy strój, a tu taki wymóg. Więc prędzej postawiłabym na ten sam kolor.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:23   #2895
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Ja do makijazystki juz pisalam i na mój początek czerwca mam sie zglosic do niej o rezerwację terminu w październiku a czesać mnie będzie kolezanka jednej z druhen wiec nie spieszę sie suknie zamówię pewnie sierpien/wrzesień


Wysłano z Windows Phone 8S by HTC.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:29   #2896
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
U nas tradycyjnie, po jednym świadku.

Z takim samym strojem byłabym ostrożna - nie każdemu wszystko pasuje, może ktoś ma już gotowy strój, a tu taki wymóg. Więc prędzej postawiłabym na ten sam kolor.

Właśnie obwiałabym się że komuś wybrany przeze mnie kolor/strój mógłby nie pasować lub po prostu się nie podobać.
Ja chciałabym kolor przewodni żółty ale nie każdemu ten kolor odpowiada.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:29   #2897
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Planujecie swiadkow, czy po "amerykansku" druhny? My planujemy 3 druhny i 3 drozbow. Chcemy, zeby byly dziewczyny tak samo ubrane i tu mi sie nasuwa mysl... Czy powinnismy im oplacac stroje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
my będziemy miec świadków a co do druchen to ja bym była ostrożna z narzuceniem komuś stroju chociaż rzeczywiście ten sam kolor myslę że bylby ok co do płacenia w takiej sytuacji ja bym się pewnie zdecydowała opłacić takie stroje bo to miły gest i mimo wszystko widzimisię PMki odnośnie stroju ale myslę że wszystko jest kwestia dogadania i nie zawsze takie opłacanie jest niezbędne ale to wszystko zalezy od konkretnych osób i sytuacji
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:35   #2898
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Wesele na 400 osób. Przeraża mnie taka liczba gości. Czy młodzi mają tak duże rodziny czy zapraszają wszystkich?
Mi tak samo. To bedzie typowo wiejskie wesele - czyli bramy, cala wies o tym wie, orkiestra pod domem PM, itd. U nich jest to podejscie "zastaw sie, a postaw sie". Niestety takie podejscie ma i matka panny mlodnej i pana mlodego. Ciotka (matka PM), powiedziala, ze wydaje ostatnie dziecko za maz i MUSI zaprosic WSZYSTKICH. Robia z tego taki cyrk, ze nawet dom rozbudowuja specjalnie na ta okazje. Niestety Mlodzi nie maja duzo do gadania...

Eowina1818 slub bierzemy 5 czerwca :beer:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
05.06.2015

Edytowane przez NiColQa14
Czas edycji: 2014-03-30 o 15:37
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:37   #2899
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

A myślałam , że moja teściowa jest dziwna


Moja mama miała taką sytuacje jak brała ślub z moim tatą. Babcia od początku się wpieprzała i ona taki czyścioch, że wszystko ma błyszczeć Ciągle matkę goniła do sprzątania. POnadto przeszkadzało jej , że moja mama nie jest jakaś wyuczona i nie ma wybitnego słownictwa. Jak coś przekreciła, źle powiedziala to bezczelnie ją poprawiała ( jakby to zrobila delikatnie to nikt by się nie oburzył). MOja mama w końcu wybuchla , powiedziała co o niej myśli i teraz już ma spokój. Choć przyznam , że jak do nas przyjedzie to grzebie po szafkach i patrzy czy poukładane ale się nie odzywa.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość


7 czerwca idę na wesele. I nie mam się w co ubrać
Ja mam wesele 19 czerwca i szukam sukienki... tylko, że to co mi się podoba jest dokładnie w takim samym stylu jak moje wszystkie sukienki tylko w innych kolorach. I chyba wybiorę coś z tego co mam. A, że uwielbiam chodzić w sukienkach to mam tego sporo, tylko ta cześć rodziny to taki typ, że jak ma się na sobie drugi raz tą są kieckę na imprezie to wstyd i boję się obgadana... ale po co mi kolejna sukienka prawie identyczna...


Cytat:
Napisane przez chowanna Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczęta a kiedy trzeba by się zapisać do fryzjera i na makijaż? Ile czasu wcześniej planujecie to zrobić? A kiedy zaczynacie poszukiwanie sukni?

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

A jeśli chodzi o oprawę muzyczną to ja się nad tym zastanawiam ale bardzo podoba mi się to wykonanie https://www.youtube.com/watch?v=ZDhYKUqkbEg
Jeśli chodzi o fryzjera i makijażystkę to ja bym najchętniej już się zapisała ;D nawet o wolny termin już pytałam. Jednak stwierdziłam , że poczekam i ocenie jak sobie z włosami moimi poradzi bo 19 czerwca idę na weselę więc ją sobie "zamówiła" i zobaczymy. Tylko boje się , ze wtedy mi się spodoba a ona nie będzie miała już terminu.;/

Co do świadków to ja nie mam ani przyjaciółki cy bardzo bliskiej koleżanki, kuzynki raczej odpadają . Tak samo u TŻ. ALe oboje mamy braci i ich chcemy na świadków ale w kościele chcę żeby siedzieli oni za nami wraz ze swoimi dziewczynami tj. mój brat musi sobie znaleźć ale jak coś to i tak weźmie kogoś na os. towarzyszącą. Teściowa robiła problemy że sami faceci to nie mogą. Dziewczyny brata TŻ szczerze nie lubię ale poświecę się . Korona mi z głowy nie spadnie jak ona usiądzie za nami
__________________



Edytowane przez beth007
Czas edycji: 2014-03-31 o 17:25
beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 15:38   #2900
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Mi tak samo. To bedzie typowo wiejskie wesele - czyli bramy, cala wies o tym wie, orkiestra pod domem PM, itd. U nich jest to podejscie "zastaw sie, a postaw sie". Niestety takie podejscie ma i matka panny mlodnej i pana mlodego. Ciotka (matka PM), powiedziala, ze wydaje ostatnie dziecko za maz i MUSI zaprosic WSZYSTKICH. Robia z tego taki cyrk, ze nawet dom rozbudowuja specjalnie na ta okazje. Niestety Mlodzi nie maja duzo do gadania...

Eowina1818 slub bierzemy 5 czerwca :beer:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie wiem czemu mega mnie to rozbawiło
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:40   #2901
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
nie wiem czemu mega mnie to rozbawiło
A po weselu będą burzyć ściany i zwijać asfalt
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:47   #2902
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
18.04.2015

Ja rocznik 91, TŻ 89. Ja - uparta, dokładna, leniwa, romantyczna serialomaniaczka uzależniona od Wizażu. On - zapalony informatyk, sklerotyk z odważnymi planami na przyszłość. Jesteśmy ze sobą od 18 listopada 2007. TŻ pracuje i robi doktorat, ja skończyłam studia inżynierskie, kontynuuje naukę na magisterskich. Pochodzimy z tej samej miejscowości, znaliśmy się od podstawówki, zaiskrzyło między nami w liceum. Mieszkamy we własnych 4 kątach we Wrocławiu. Zaręczyny odbyły się w moje urodziny 12.08.2012 pod gołym niebem i spadającymi gwiazdami. Tak wyglądały

Sala: Dom Kultury w S. + kucharka
Kolor przewodni: Szafirowy + soczysta jasna zieleń
Motyw przewodni: Pawie pióro (być może)
Bukiet: Kwiaty (jeszcze nieokreślone) szafirowe i białe z wstawkami jasnej zieleni lub bukiety materiałowe w tych samych kolorach
Suknia: Brak, jednak obowiązkowe elementy: ramiączko na szyję, skośny/niesymetryczny gorset w serduszko, kolor na sukni - pas lub koronka, tiulowy dół (inspiracje w załącznikach)
Zespół: Centrum S.
Samochód: Tak naprawdę bryczka
Utwór na pierwszy taniec: Senny szept - Czerowne Gitary
Chcialabym bryczka do slubu jechac ale TŻ nie chce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:48   #2903
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A po weselu będą burzyć ściany i zwijać asfalt
nie no ja rozumiem że ślub to huczne wydarzenie sama ulegam niektórym "fanaberiom" ale niektórzy ludzie to się chyba specjalnie na pośmiewisko w tym dniu wystawiają no bo sorry ale nie uwierzę że 400 osób to bliskie osoby czy choćby dalsza rodzina ale po prostu chęć pokazania i się i zapraszania kogo popadnie
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:48   #2904
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
Ja mam wesele 19 czerwca i szukam sukienki... tylko, że to co mi się podoba jest dokładnie w takim samym stylu jak moje wszystkie sukienki tylko w innych kolorach. I chyba wybiorę coś z tego co mam. A, że uwielbiam chodzić w sukienkach to mam tego sporo, tylko ta cześć rodziny to taki typ, że jak ma się na sobie drugi raz tą są kieckę na imprezie to wstyd i boję się obgadana... ale po co mi kolejna sukienka prawie identyczna...
Bez przesady ja nie raz do tej samej rodziny zakładałam tą samą sukienkę. W 2012 mieliśmy z tej samej strony 3 osiemnastki i jedno wesele. I nie kupowałam sobie 4 sukienek. Uważam, ze to przesada. Zresztą u mnie kuzynki, ciocie też czasami są w tej samej.

Co do fryzjera i kosmetyczki to ja najszybciej pomyślę o tym na początku przyszłego roku. Ślub mamy w niedużej miejscowości i nie przewiduje, że wszystko będzie zajęte 8 miesięcy wcześniej.
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 16:08   #2905
chowanna
Rozeznanie
 
Avatar chowanna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 533
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

A będziecie miały powitanie gości przed domem (marsze itd.)? To pytanie szczególnie kieruje to dziewczyn mieszkających w małych miejscowościach. Sama z takiej pochodzę. :P
chowanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 16:17   #2906
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez chowanna Pokaż wiadomość
A będziecie miały powitanie gości przed domem (marsze itd.)? To pytanie szczególnie kieruje to dziewczyn mieszkających w małych miejscowościach. Sama z takiej pochodzę. :P
Nie mam właśnie pojęcia. Musze o tym porozmawiać z rodzicami. Ciekawa jestem Waszych opinii.
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 16:33   #2907
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez chowanna Pokaż wiadomość
A będziecie miały powitanie gości przed domem (marsze itd.)? To pytanie szczególnie kieruje to dziewczyn mieszkających w małych miejscowościach. Sama z takiej pochodzę. :P

Pochodzę z regionu, gdzie jest wiele tradycji a jakoś nie kojarzę co masz na myśli?
Masz na myśli "wykupywanie" Panny Młodej?
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 16:41   #2908
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

U mnie nie ma tradycji wykupowania Panny Młodej. Natomiast jest tak, ze goście Ci co mają ochotę przyjeżdżają do domu PM przed ślubem, tam już gra zespół, witają się z młodymi, trochę rozmawiają między sobą i razem wszyscy jadą do Kościoła.
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 16:44   #2909
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Bez przesady ja nie raz do tej samej rodziny zakładałam tą samą sukienkę. W 2012 mieliśmy z tej samej strony 3 osiemnastki i jedno wesele. I nie kupowałam sobie 4 sukienek. Uważam, ze to przesada. Zresztą u mnie kuzynki, ciocie też czasami są w tej samej.

Co do fryzjera i kosmetyczki to ja najszybciej pomyślę o tym na początku przyszłego roku. Ślub mamy w niedużej miejscowości i nie przewiduje, że wszystko będzie zajęte 8 miesięcy wcześniej.
Ale ja to wiem i mi nie przeszkadza chodzenie w tej samej sukience skoro mi się ona podoba Jedynie mówię, że tamta część rodziny taka jest i zawsze źle to odbierali I nie wiem jak oni to robią ale zawsze pamiętaj kto w czym był i gdzie

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
U mnie nie ma tradycji wykupowania Panny Młodej. Natomiast jest tak, ze goście Ci co mają ochotę przyjeżdżają do domu PM przed ślubem, tam już gra zespół, witają się z młodymi, trochę rozmawiają między sobą i razem wszyscy jadą do Kościoła.
U mnie dokładnie tak samo Bez wykupowania.
Ale zespół będzie coś tam przygrywał na wyjście

Zresztą takie wykupywanie jest nieco dziwne dla mnie nie te czasy..
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 16:45   #2910
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez chowanna Pokaż wiadomość
A będziecie miały powitanie gości przed domem (marsze itd.)? To pytanie szczególnie kieruje to dziewczyn mieszkających w małych miejscowościach. Sama z takiej pochodzę. :P
no way
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 22:12:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.