Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 16:11   #931
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Co polecacie taniego i dobrego na szybki obiad? Tzn. taki w 30 minut? ;p jak tż ma popołudniówki to zawsze masakra z tym wymyślaniem.
Podam ci coś w 5 min Bierzesz zwykłą kromkę chleba (najlepiej ze środka bochenka) wycinasz w nim dziurkę i na patelni wbijasz jajko, solisz i pieprzysz do smaku. Jak się zetnie a chlebek zarumieni to wyciągasz, kładziesz na to pokrojoną surową cebulkę, keczup, majonez, plasterek pomidora i gotowe Mój Tż najada się 2ma takimi "pizzami"
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:17   #932
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
W biedronce słodycze -30% od dziś :P
Ooo to tym bardziej mi baton będzie smakował. Nawet nie wiedziałam o tej promocji, a szkoda, bo mogliśmy wziąć jeszcze czekoladę


My dziś w Biedrze zostawiliśmy 65zł na takie konkretne zakupy, a że niewiele, to pobiegłam jeszcze po zasłonkę prysznicową, bo po 11zł były.
Za to TŻ wczoraj poszedł na targi budowlane i przebimbał 50zł na pie.rd.oły typu piwko z kolegą, wjazd na targi, baton, cola, kebab Wrrr...
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:18   #933
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Poleciałam jednak do Biedronki po te ciastka Okropnie mi się podoba, że wprowadzili Paryskie biszkopty z nadzieniem, kocham takie, a normalnie są dużo droższe niestety wykupili wszystkie bonitki z czekoladą
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:19   #934
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Przepuściłam prawie 40 zł na poczcie. Spodziewałam się, że wydam mniej, ale niestety. Przynajmniej zalegające kosmetyki sprzedałam

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------


Nada się
Mam cerę mieszaną, podkład fajnie kryje moje czerwone policzki, trzyma się do 6 godzin, bez przypudrowania świecę się raczej umiarkowanie. Podkład zawiera świecące drobinki, ale nie wyglądają tandetnie, wręcz rozświetlają cerę. Po użyciu podkładu wyglądam na baaardzo wypoczętą
A jak z kolorami? Są jakieś żółto-beżowe? Bo ostatnio na Rimmelu zawiodłam się, bo trafilam na 2 różowe
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:23   #935
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A jak z kolorami? Są jakieś żółto-beżowe? Bo ostatnio na Rimmelu zawiodłam się, bo trafilam na 2 różowe
Mój najjaśniejszy jest po prostu beżowy. Nie ma w nim tonów różowych.
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:26   #936
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Mój najjaśniejszy jest po prostu beżowy. Nie ma w nim tonów różowych.
Oo to super Będę musiała chyba wypróbować. Bo mam teraz Revlon ColorStay, ale jest minimalnie za ciemny, bo kupowałam go jesienią-jak była po wakacjach nad morzem i byłam baaardzo opalona.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:31   #937
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Z biedronki wam polecam kokosowe pryncypałki wychodzą na promo po 3,49
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 16:36   #938
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Tak was podczytuje i może też opiszę to jak oszczędzamy z TŻ.

Od razu wybaczcie za wypracowanie

Pochodzę z małej miejscowości, a mieszkamy z TŻ w większym mieście , więc przez całe studia przywożę z domu warzywa i owoce. Więc nie zdarza nam się kupować ziemniaków, marchwi, jabłek czy innych tego typu rzeczy.
Niestety często łatwo mnie skusić jak widzę fajne warzywka na straganach i kupuję je, nie czekając na to kiedy będą one w ogrodzie mamy.
Daleko do domu nie mam, bo ok.25 km więc zawsze mogę podskoczyć autem i wziąć z domu to co mi akurat trzeba. A często biorę wyżej wspomniane warzywa, jabłka, konfitury, dżemy domowej roboty, marynowane warzywa, sałatki w słoikach różnego typu, czy chociażby mąkę.
Najtaniej na jedzenie wychodzi nam z TŻ na lato, bo wtedy na ogrodzie jest wszystko, łącznie z truskawkami, czereśniami , więc przywożę od siebie niezłą wyprawkę.
Często nasze mamuśki dają nam przy okazji bycia na weekend w domu obiady.
Gotuję oczywiście codziennie, ale gdy mama rzuci pierogi, jakąś zupkę czy ciasto to chętnie biorę, TŻ od swojej tak samo

Co do zakupów ciuchowych, to ubieram się najczęściej w lumpeksach. Rzadko kupuję nowe rzeczy, chociaż zdarza mi się ( w tym roku był to np. kożuszek na zimę, niestety niezbędny, więc dałam za niego 350zl - ale będzie na kilka lat).
Jeśli nie SH to grupowe zamówienia typu Awanti, Hollymoda - chociaż tutaj rzadziej zamawiam, bo jednak wolę widzieć daną rzecz.
No i oczywiście moje ukochane wymiany ciuchowo-kosmetyczne , które uskuteczniam od kilku lat. Dzięki temu wymieniam rzeczy, których sama nie używam na nowe bądź używane w super stanie. Przykład z ostatniego miesiąca : wymieniłam perfumy, które mi nie pasowały za nową sukienkę

Co do kosmetyków - kupuję po promocjach i staram się nie wydawać dużo (chociaż nie zawsze to mi wychodzi). Niestety mazideł wszelkiego rodzaju do włosów, ciała, twarzy i innych mam bardzo dużo, najwięcej chyba do włosów, ale teraz sukcesywnie staram się wykańczać opakowania i dopiero kupować nowe.
Kupuję duże opakowania, balsamy po 500ml, litrowy Kallos Latte do włosów. Jestem konsultantką Avon i często mam pewne rzeczy za darmo przy okazji większych zamówień więc biorę na zapas kilka żeli pod prysznic czy perfumy do wypróbowania

Niestety ostatnio doszedł mi nowy wydatek, bo jeżdżę autkiem, by TŻ-owi jego nie zabierać. Ale jest na gaz więc nie płacę ani nie jeżdżę Bóg wie ile
A samochód się przydaje do przywiezienia większych zakupów czy właśnie wyprawki z domu.

Co jeszcze?
Jeśli się nie wymieniam to często sprzedaję rzeczy, których nie używam.
Począwszy od ciuchów, kosmetyków, biżuterii po nieużywane sprzęty do domu i inne pierdoły. Zawsze to wpadnie parę groszy.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:37   #939
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
loloo a jak te placki kukurydziane smakują>? ;> tzn. słodkie są, słone? bo ciężko mi to sobie wyobrazić

Co polecacie taniego i dobrego na szybki obiad? Tzn. taki w 30 minut? ;p jak tż ma popołudniówki to zawsze masakra z tym wymyślaniem.
w sumie kukurydza sama w sobie jest słodkawa, a ja solę po upieczeniu po wierzchu i jest pycha. no wszystkie dodatkowe składniki mam na słono więc ostatecznie nie wychodzi słodkie.

a na szybki obiad proponuję filety z kurczaka + warzywa na patelnie, można dorzucić do tego ryż lub makaron jak ktoś lubi więcej węglowodanów. to było moje główne danie obiadowe w czasach mieszkania studenckiego, po 15 minutach od powrotu z uczelni było gotowe
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:41   #940
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Z tanich i szybkich obiadów to jeszcze naleśniki ze szpinakiem i fetą
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:43   #941
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Z tanich i szybkich obiadów to jeszcze naleśniki ze szpinakiem i fetą
Albo zapiekanki.
Bułka, pieczarki z cebulką + trochę szynki jak kto lubi, plasterek sera na każdą i do tego keczup.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 16:55   #942
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Albo zapiekanki.
Bułka, pieczarki z cebulką + trochę szynki jak kto lubi, plasterek sera na każdą i do tego keczup.
A jeszcze taniej bułka z przeceny (np. z popołudniowej dostawy z poprzedniego dnia). Dla mnie z takiej lekko czerstwej są o niebo lepsze niż np. ze świeżej. A czasem takie bułki o 60% przeceniają



Dorotti pisała o mące którą bierze z domu, a mi się jeszcze coś przypomniało. My bierzemy z mamuśką na spółę mąkę prosto z młynu - wychodzi ok. 2zł za kilo (nie znam się na mące ale podobno jest bardzo "ładna" ). Nie bierzemy jej dużo, ale jednak zawsze to te parę groszy w kieszeni, a jeśli ktoś sporo piecze to już w ogóle. Akurat gdy jedziemy to rodziców do mamy młyn po drodze, więc nie jedziemy po nią specjalnie.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2014-03-31 o 16:59
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:04   #943
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
A jeszcze taniej bułka z przeceny (np. z popołudniowej dostawy z poprzedniego dnia). Dla mnie z takiej lekko czerstwej są o niebo lepsze niż np. ze świeżej. A czasem takie bułki o 60% przeceniają
czerstwy chleb jest dobry jak robie chleb z jajkiem, a jak z Kacperkiem? Kiedy na świecie będzie?
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:04   #944
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
A jeszcze taniej bułka z przeceny (np. z popołudniowej dostawy z poprzedniego dnia). Dla mnie z takiej lekko czerstwej są o niebo lepsze niż np. ze świeżej. A czasem takie bułki o 60% przeceniają



Dorotti pisała o mące którą bierze z domu, a mi się jeszcze coś przypomniało. My bierzemy z mamuśką na spółę mąkę prosto z młynu - wychodzi ok. 2zł za kilo (nie znam się na mące ale podobno jest bardzo "ładna" ). Nie bierzemy jej dużo, ale jednak zawsze to te parę groszy w kieszeni, a jeśli ktoś sporo piecze to już w ogóle. Akurat gdy jedziemy to rodziców do mamy młyn po drodze, więc nie jedziemy po nią specjalnie.
Z tymi bułkami to racja.
Ja często jak zostaną mi takie 2 dniowe to przeznaczam je na zapiekanki właśnie. Żeby nie wyrzucać

A mąkę to robimy z własnego zboża więc koszt jest niewielki
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:04   #945
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Z ciasta francuskiego też można fajny obiad przygotować, spokojnie dla 2 osób, nie za drogi
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:06   #946
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
czerstwy chleb jest dobry jak robie chleb z jajkiem, a jak z Kacperkiem? Kiedy na świecie będzie?
Ooo zapomniałam o chlebie kikudniowym.
Zawsze robimy z TŻ takie grzanki z jajkiem




Właśnie, Kacperek jeszcze nie na świecie?
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:19   #947
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Ej ludzie nie dawajcie kotom załatwiać się do WC Może wygląda to zabawnie ale nie jest oszczędne ponieważ mocz kota jest bardzo żrący. Moja koleżanka zawsze na noc zamyka koty w łazience żeby jej nie budziły i ma wyżarty środek wanny przez siki kotów... Lepiej żebyście nie musiały po roku zmieniać muszli toaletowej
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:27   #948
jinaB
Raczkowanie
 
Avatar jinaB
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 97
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Hej
Ja dziś niestety wydałam 15 zł na pizze ze znajomymi, ale za to odpadł mi obiad więc nie ma źle.
Do tego kupiłam wędlinę, chleb, pomidory, cytryny za co wyszło mi ok 10zł, jutro tylko kupię pierś z kurczaka i na 2 dni mam wchodzenie do sklepów z głowy, bo wszystko w domu jest. W lodówce jeszcze pełno owoców i muszę to wyjeść


Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
my tez mamy aero za darmo zniose taka prędkość
Mi stronki fajnie śmigają, dużo rzeczy oglądam online i jest spoko Tylko do ściagania nie bardzo. Więc ja polecam do takiego standardowego korzystania z neta.
A i mi się nie rozłącza po godzinie nie wiem czemu
jinaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:35   #949
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Witam
Dołączam do wątku. Mieszkam jeszcze z rodzicami, ale już jesienią planujemy wprowadzić się z tż do naszego domku, więc ten wątek jest dla mnie stworzony. Obecnie pracuję, ale nie jest to praca na stałe, bywa że parę miesięcy siedzę w domu staram się bardzo oszczędzać i chętnie poznam wasze sposoby na to jak żyć ekonomiczniej, oraz podzielę się moimi

Edytowane przez lulka19
Czas edycji: 2014-03-31 o 17:38
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 18:16   #950
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Ooo zapomniałam o chlebie kikudniowym.
Zawsze robimy z TŻ takie grzanki z jajkiem
jak się robi takie grzanki?
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:19   #951
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
jak się robi takie grzanki?
wtrącę się

rozbełtać jaja, dodac pieprz, sól do smaku, można dac odrobine mleka. Zamoczyc kromki chleba, piec na rozgrzanym oleju/margarynie
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:19   #952
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Ja (gdy jadlam chleb) maczalam chleb w roztrzepanym jajku i wrzucalam na patelnie. Uwielbiam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:25   #953
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Ja sie najadam dwoma kromkami chleba z jajkiem
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:27   #954
Ciocia_Andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

My dziś wydaliśmy tylko 7,35 zł za Hoop Colę (TŻ wybłagał) i kiełbaskę do spaghetti na szybko. Miały być mielone, ale tak późno wróciliśmy z Toyi (podpisywałam umowę na internet), że już nam się nie chciało. Jutro dokupimy ziemniaczków dwa kilo i będą obiady z głowy na kolejne trzy dni (dwa razy mielone i jeszcze raz spaghetti).

Jeśli kupujecie gotowe sosy (my bierzemy Dawtona, często są dwa po 5 zł), to polecam jeden taki słoik podzielić na pół. Potem taką połówkę rozrabiam z wodą, doprawiam i zagęszczam, a sos mam na dwa razy Aczkolwiek teraz wolimy robić sosy pomidorowe z puszki pomidorów i ziół
Ciocia_Andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:29   #955
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
a jak z Kacperkiem? Kiedy na świecie będzie?
Dziękuję za zainteresowanie Jeju, sama nie wiem Wg USG termin mam dopiero na 7 kwietnia, natomiast wg Naegelegoto jestem już 3 dni po terminie Już czekam, czekam i nie mogę się doczekać
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:42   #956
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Ciocia_Andzia Pokaż wiadomość
Jeśli kupujecie gotowe sosy (my bierzemy Dawtona, często są dwa po 5 zł), to polecam jeden taki słoik podzielić na pół. Potem taką połówkę rozrabiam z wodą, doprawiam i zagęszczam, a sos mam na dwa razy Aczkolwiek teraz wolimy robić sosy pomidorowe z puszki pomidorów i ziół
Jak kiedyś kupowałam takie sosy to też je dzieliłam na pół i rozrabiałam wodą, ale nie zagęszczałam ich już. One i tak się trochę wygotowały i były gęste No chyba, że ktoś lubi bardziej gęste, ale ja akurat te wolę delikatnie wodniste


Ja dzisiaj wydałam 5,5zł : 2 bułki, serek wiejski, mały ogórek, jabłko, banan.

Za to jutro czekają mnie większe zakupy ciuchowe. Nawet nie chcę myśleć ile wydam. Niestety, nie umiem kupować w lumpkach.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:46   #957
Ciocia_Andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Mi się w tym tygodniu kroi wydatek w postaci doładowania do telefonu (mam mixa) i sieciówki. Siedem dyszek na jeden raz
Ciocia_Andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:47   #958
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

początek tygodnia więc właśnie zasiadam do zrobienia zakupów w tesco.

dziękuję za przepis na grzanki, na pewno wykorzystam, bo chleb często się u nas marnuje.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:52   #959
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 973
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Ciocia_Andzia Pokaż wiadomość
Mi się w tym tygodniu kroi wydatek w postaci doładowania do telefonu (mam mixa) i sieciówki. Siedem dyszek na jeden raz
Polecam przejście na kartę. Ostatnio zmieniłam sieć i teraz jestem w T-Mobile, mam internet za darmo, a to mi zawsze żarło kasę z konta, więc 50zł na 2-3 miesiące mi wystarcza spokojnie, zamiast kontraktowych 50zł miesięcznie
cpp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:58   #960
Ciocia_Andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez cpp Pokaż wiadomość
Polecam przejście na kartę. Ostatnio zmieniłam sieć i teraz jestem w T-Mobile, mam internet za darmo, a to mi zawsze żarło kasę z konta, więc 50zł na 2-3 miesiące mi wystarcza spokojnie, zamiast kontraktowych 50zł miesięcznie
Bardzo bym chciała, ale:

1) zostało mi dużo doładowań do końca umowy;
2) nie stać mnie na kupno telefonu inaczej niż w takiej formie;
3) współczesne telefony to takie badziewie, że jeszcze żaden nie wytrwał do końca umowy, choć dbam o nie, noszę w etui i skarpecie oraz ochronnej folii na szybce - po prostu psuje się taki telefon "od środka".

I powiedz mi teraz: jak żyć?
Ciocia_Andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 14:12:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.