Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-23, 14:59   #91
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

jeszcze kusza mnie te nowe cienie

http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...l-eye-shadow-1

tutaj makijaz z nimi
http://www.youtube.com/watch?v=arjJDrOGzbo

znalazlam tez jakis angielski blog gdzie dziewczyna ma zdaje sie ten srodkowy i zrozumialam ze w opakowaniu ma byc to taupe, ale na niej robi sie jasny braz z cieplym podtonem, wiec mam obawy, bo mi w cieplych kolorach nie do twarzy, wiec najlepiej ten jasny i ten cieniejszy cien zamowic. Ale golem to nie znalazlam nic o nich. jak by ktos sie na porzadne swatche natknal albo posiada juz te cienie to prosze dac znac
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 00:34   #92
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Super ten zestaw. Jakiej wielkości są róże w nim?

Mnie się nie podoba, że u nich cały czas coś się zmienia. Coś wycofują, dają coś nowego... kupi się, polubi i nie ma do czego wracać. Teraz całkiem wymieniają chyba właśnie róże. Niby fajnie bo mają nowy skład, ale co z tego.
W dodatku ich strona nie ogarnia tego- oficjalnie dostępnych jest 5 róży, w darmowych próbkach jeden (poza tym dodawanymi odgórnie), a zestawie potrójnym osiem.

No i wygląda na to, że rzeczywiście nie będzie już IT.

mamaAmelka- super że doszły próbki, moje też mam nadzieję, niedługo znajdą się w skrzynce

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-03-24 o 00:37
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 06:48   #93
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Na pewno dotrą do ciebie, tylko niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Na ich stronie z formuły It można zamówić jedynie w 3 Piece Custom Kit. Ja się nie zdecyduję na podkłady EDM, ponieważ u mnie się nie sprawdziły. Myślę jednak nad pudrami, może tu mi coś podpasuje
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 08:13   #94
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

te roz sa napewno w tym mniejszych opakowaniach. W tym sklepie co zamowilam zestaw to juz z matowych rozy Daydream nie ma i ciekawe czy wogole ten kolor wycofali, czy moze cos podobnego sie pojawi ale pod inna nazwa. Chcialam go kiedys zamowic. Poki co z brazera Soft zrobilam sobie wlasna wersje bezo-rozowego i matowego rozu, ale kiedys chcialam zakupic orginal i porownac odcienie. Nie zawsze mam ochote na taki jasny rozowy odcien. Latem kiedy wiekszosc dziewczyn naklada brazowe roze to ja wlasnie taki bezoworozowy, bo to optymalny odcien dla takiego chlodnego, ciemnego i popielatego lata jak ja. A nawet w zimie go bardzo lubilam, jak mialam faze na nudziakowy makijaz i typowe rozowe odcienie byly mi za ordynarne, nawet nalozone tyle o ile.
Mnie tez to troche wkurza, ale z drugiej strony najlepiej na mnie te mineralki wygladaja. Z podkladem proboje sie polubic bo tez wyglada na mnie swietnie i to odrazu po nalozeniu. taki photoshop, nie musze czekac zeby sie podklad z cera stopil jak to przy innych markach potrafie miec, ale jak narazie nie znalazlam sposobu zeby mi sie cera przy nim nie tluscila i to nawet w zimie gdzie mam raczej cera normalna a nie mieszana, wiec tutaj narazie wygrywaja Chrimaluxe. Ale cienie, korektor czy roz maja taka konsystencje, ze odrazu po nalozeniu sa jak aksamit i nie musze sie przykladac zeby dobrze nalozyc. jeszcze nigdy nie wygladaly na mnie te rzeczy jak maska, dlatego zdecydowalam sie na ten zestaw rozy. Kolorki wygladaja na moje, poza jednym odcieniem. No, ale nie marudze, mam nadzieje ze wiekszosc odcieni bedzie moja i bedzie tam odpowiedni matowy odcien na lato i cos rozswietlajacego na zime.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-03-24 o 08:15
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 08:40   #95
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Przyszly moje roze i jestem zakochana. ;o)
Primrose jest najcieplejszy i wcale nie taki brzoskwiniowy jak na zdjeciu. Wlasnie sie nim umalowalam i wydaje mi sie ok dla zimego , ciemnego , popielatego i bladego lata. na lato jak znalazl. Pouzywam troche dluzej i zobaczymy. Czasami mam wrazenie ze cos mi pasuje a po dluzszym uzywaniu stwierdzam ze kolor jednak z tych cieplejszych , ktore to mi jednak troche urody odbieraja i wygladam na zmeczona. Tea rose w opakowaniu wyglada jak reszta rozy czyli ewidentnie rozowy ale na rece wygladal jak primrose. odcieplil sie. Reszta odcieni bardzo do siebie podobna, mysle ze nie ebdzie widac roznicy ze dzis man ten kolor a jutro ten. za mala roznica miedzy nimi jest. I wykonczenie maja raczej takie same. Nie sa plasko matowe, ale tez nie ma mocnego polysku. W sloncu niektore cos tam maja, ale ogolem sa satynowe, co uwazam za ideal jesli chodzi o dojrzala skore, a moja juz taka jest. Blizej mi do 40-tki niz 30-tki.
Roze maja taka wielkosc jak cienie. takie same wielkie sloiczki i tak ladnie zapakowane... ;o) Az szkoda wywalac opakowanie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 21:36   #96
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Jaką pojemność mają opakowania?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 07:32   #97
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

1,7
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 02:29   #98
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Moniko, czy dałabyś radę zrobić zdjęcie różom, szczególnie Field of roses, lub jeśli nie, to napisz, czy zdjęcia z tej stronki oddają jego kolor dobrze?
http://sheissoeco.wordpress.com/2014...yday-minerals/
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 10:26   #99
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

W opakowaniu na tej stronce co podalas, jest on zdecydowanie z liliowym podtonem, a na rece uzytkowyniczki ma on lekki podton, sprawia wrazenie bardziej rozowego. U mnie za to tego liliowego podtonu nie ma. Dla mnie on wyglada jak typowy jasny baby roz.

bym zapomniala, wszystkie te roze maja jak dla mnie odcienie pastelowe. Zaden kolor nie jest krzykliwy, nie trzeba uwazac ze sie za duzo wezmie. ja niby blada, a jednak troche proszku musze wziasc zeby efekt swiezosci wystapil, przy jednem kolorze to sie pedzlowalam i pedzlowalam i nic, wiec wyporbuje go jako cien do powiek. Odcien zdecydowanie dla mnie za jasny

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-03-29 o 10:40
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 12:58   #100
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Tak, na zdjęciu słoiczka wygląda jak jogurt jagodowy, ale na ręku też wydaje się być lekko lila.
Za to Tea Rose to dla mnie taki "baby", jak to określiłaś- jest cudowny. Waham się jednak jeszcze nad tym Field of roses.

Znalazłam jeszcze taką fotkę:
https://farm4.staticflickr.com/3810/...1321420c_z.jpg
Tutaj też jest lekko lila, dlatego chyba nie zaryzykuję, nie lubię takich kolorów

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-03-29 o 13:04
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 13:53   #101
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

tu kolor lepiej wyglada, mniej liliowany.
Kurcze ale tutaj to wogole widac ze kazdy odcien jest ciutke inny. U mnie ale na grzbiecie dloni to te kolory wygladaly prawie tak samo. Roznica jest min jednego tonu moze nawet nie calego, na twarzy to wogole roznicy nie ma, nikt by sie nie skapnal ze dzis mam ten a wczoraj mialam tamten. Jedynie primrose i tea rose na rece wygladaly tak samo cieplo, a na policzkach jednak primrose byl mi za cieply i lepiej wygladal tea rose. Mam jeszcze do przetestowania jeden kolor. Ogolem roze fajne, pastelowe i krzywdy sobie nie zrobimy, wykonczenie jak dla mnie to satyna, dopiero w sloncu widac ze cos sie polyskuj,a tak wyglada matowo, ale nie plasko. Bardzo lubie takie wykonczenie, dla dojrzalej skory idealny photoshop ;o) z drugiej strony nasycenie koloru miedzy odcieniami jest tak male, ze duzej roznicy miedzy nimi nie ma. Mnie odrobinka jak lepek od zapalki to zdecydowanie za malo, zeby roz dawal jakis efekt, musze wiecej proszku nalozyc. Z drugiej strony, wole to niz ciegle uwazac i miec problemy ze przedobrzylam. Nie zaluje zakupu tego zestawu. primrose wydawal mi sie na zdjeciu cieplawy i taki tez na mnie jest, a ja lato, wiec chlodne odcienie na mnie lepiej wygladaja. Moje popielate wlosy gryza sie troche z tym rozem, wiec oddaje go kolezance o cieplym typie kolorystycznym. No i odcienie na tyle fajne, ze pewnie u wielu kobitek fajnie beda wygladac musniete nimi powieki latem. ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 21:51   #102
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Mam potwierdzenie: IT wycofana, a Matte i Semi-matte mają zmienione formuły (składy). Nie kumam polityki tej firmy.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 08:21   #103
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

a sklad nie bedzie tak sam jak przed dodaniem LL? Bo oni wlasnie wsadzili ten skladnik, a teraz go wycofuja( rzekomo na prosby klientek). te nowe roze juz LL nie maja i nowe cienie tez nie
http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...l-eye-shadow-1
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 16:44   #104
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Wiem, wiem. Dlatego właśnie skusiły mnie te róże. IT też był bez LL i Jojoba- jako jedyne.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:56   #105
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Czesc Dzewczyny

Czy ktoras z Was uzywala podkladow EDM w odcieniu Beige Neutral i Light Medium? Planuje zamowic sobie probki tych odcieni. W inernecie nie widzialam zbyt wielu zdjec ktore dokladnie zobrgazowalyby mi to jak wygladaja. Moglybyscie mi powiedziec czy te odcienie sa odpowiednie do jasnej karnacji (ale nie najjasniejszej) ? Chodzi mi glownie o to czy twarz po ich uzyciu nie bedzie wygladala trupio i blado, bardzo zalezy mi na jej ozywieniu (zeby nie wygladala zbyt blado i ziemiscie).
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 19:41   #106
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Mam potwierdzenie: IT wycofana, a Matte i Semi-matte mają zmienione formuły (składy). Nie kumam polityki tej firmy.
A wiadomo od kiedy te zmiany? Ucieszyłabym się z wycofania LL, ale co z formułą kryjącą? Może wracają do tych formuł i składów, które były pierwotnie??
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 14:56   #107
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Od dwóch tygodni, jeśli chodzi o podkłady. Tak, to formuły mają być zbliżone do starych.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 17:06   #108
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Nabyl ktos jeszcze te nowe roze/roz? I jak sie wam podobaja?
Ja chyba mam dwoch faworytow. Uzywam ich naprzemiennie. Z jednej strony szkoda ze mniej napigmentowane te roze sa i trzeba wiecej proszku wziasc, z drugiej strony latwiej sie je obsluguje, krzywdy nie idzie sobie zrobic i te pastelowe kolory... sa takie odswiezajace
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 18:01   #109
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Tea rose jest moim faworytem, ale jeszcze nie kupiłam pełno wymiarowego opakowania. Jest cudny!
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 10:59   #110
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Ja tez go lubie, taki uniwersalny odcien, niby cieply, a jednak neutralny bym powiedziala. Idealny na cieple miesiace. ja niby zimny typ urody, ale cos od ostatniego roku takie bardzo zimne krzykliwe odcienie rozu, nie za bardzo mi pasuja. W zimie jeszcze ujdzie, ale jak robi sie cieplej i cera nabiera zdrowego blasku( chodz nadal nieopalona ale nie biala jak sciana) to w lustrze wole ogladac sie w takim stonowanym odcieniu, lagodniejszym. Pewnie to kwestia wieku i nie najmlodszej juz urody ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 16:58   #111
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Czy EDM poza składem [oby mi pasował, bo 'wychowałam się' na tym z LL ] zmieniło też kolory?
Potrzebuję Semi-Matte [półmatowy] w odcieniu Fair, a na stronach EDM oficjalnej i polskiego dystrybutora jest jakiś odcień opisany Fair/Rosy Fair/0C. I teraz nie wiem czy kolor jest ten sam :/
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 18:00   #112
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Zmieniły się oznaczenia kolorów, nie kolory
http://www.everydayminerals.com/stor...te-base-names/
Cytat:
Order of tones from lightest to darkest: Fair (0), Ivory (1), Light (2), Beige (3), Medium (4), Tan (5), Almond (6), Bronze (7)

They are also organized based on undertones: Golden (W), Rosy (C) and Neutral.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 18:10   #113
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Dzięki
Nie byłam na bieżąco, bo u mnie minerały schodzą baaaardzo długo
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 08:54   #114
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Kupilam sobie long handel kabuki i jeszcze dwa pedzelki . Mialam ich nie kupowac, ale ze inne EDM mi bardzo pasuja, to pomyslalam ze sie przydadza, zwlaszcza ten kabuki. jak mam dzien ze nie chce mocnego krycia a flat top mi go niestety daje, to nakladam mineraly przy pomocy innego kabuki na tradycyjnej krotkiej raczce. Nie przepadam za takimi na codzien, na wyjazdach tak ale na codzien lubie dluzsza racze, wiec zdecydowalam sie ze przy kolejnym zamawianiu jednak go kupie. Dzis uzylam i jakis dziwny. Pierwszy pedzel EDM z ktorego mi wlosy wylatuja( wczoraj jak go mylam tez kilka wylecialo) i wcale nie taki mieciuchna jak flatek. troche mnie kul, czulam go na twarzy. Proszku tez tak ladnie nie nabieral jak flatek, jak by wlosie bylo inne mimo ze wyglada tak samo. Pouzywam to moze sie cos zmieni, ale pierwsze wrazenie dziwne. Spodziewalam sie zachwytu jak przy innych pedzelkach tej marki.
za to sciety pedzel do cienie, okazal sie tym co szukalam. Mialam go nie kupowac bo amm sciety od Zoeva i Inglota, ale Inglot jest duzy i puszczysty, wole go do nakladania cienia na cala powiekie. Zoeva idzie, ale jak dla mnie zbyt zbita i nakladajac cien w zalamanie troche to twardo wygladalo. EDM ma innej dlugosci wlosie i jest pod innym konten sciety i okazal sie czyms pomiedzy Zoeva a Inglotem. Przez to ze wlosie jest inaczej sciete i jest troche dluzsze to pedzelek jest ciut puszysciejszy, ale nadal na tyle zwarty jak Zoeva, lepiej mi sie nim w zamalaniu operuje.
Jeszcze czekam na pedzelek do korektora( przyjdzie pozniej). jestem ciekawa czy bedzie mi pasowac. Normalnie to ja wole pedzelki typu kropki, ale ze z innej marki mam mini zestaw i tam taki jezyczek nawet mi sie spodobal( jako ze maja krotkie raczki jest to zestaw na wyjazdy) , wiec chce cos na codzien z dluzsza raczka.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 08:06   #115
Fibby
Raczkowanie
 
Avatar Fibby
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Czy znane są Wam jakieś kody promocyjne przy zamówieniach na www.everydayminerals.com ? Nawet 5% to u mnie byłaby kupa kasy Jak coś to moje zamówienie dotyczy pędzli
Fibby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 10:44   #116
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Mam nadzieję, że w dobrym miejscu piszę, ale na minerałowym forum jeszcze trudno mi się poruszać.
Chciałabym zamówić podkład EDM, w formule Matte, bo wydaje mi się, że Semi-Matte ma brokat/błyszczy się, mam rację?
Problemem jest dla mnie kolor. Na codzień używam Gosh X-ceptional Wear nr11 Porcelain i pasuje mi świetnie. Próbowałam podkładów Lucy minerals, były genialne ale wypadłam między kolorami, mieszałam 2Light: 1 Fair lub 1:1. Próbowałam też Pixie ale mnie zapchały. Z koloru pamiętam tylko, że najjaśniejsze były za jasne.
Z innych to próbowałam podkłady Bourjois, wszystkie najjaśniejsze za zółte i ciemne.

No i tak siedzę przed tą stroną EDM i patrzę na te dwie najjaśniejsze panie, ale dalej nic nie wiem. Czy powinnam brać Ivory czy Fair i czy odcień zimny czy neutralny. Nie chcę bawić się w próbki bo potem leżą i się marnują. Nie chcę za ciemnego czy jasnego bo moja cera nie zmienia koloru w zależności od pory roku i nie będzie "zużyję zimą" ani "zużyję latem".
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 07:21   #117
Fibby
Raczkowanie
 
Avatar Fibby
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Ja nie potrafiłabym kupić podkładu bez próbki. Zawsze sobie zamawiam ze 4, 5 sztuk i nie raz byłam zdziwiona, że źle celowałam. Na początku zszokowana zauważyłam, że mam żółte tony. Poza tym każdy ma inaczej skalibrowany monitor, u mnie ten sam może wyglądać inaczej niż u ciebie. Samo zdjęcie może nie odwzorowywać koloru. Opis trochę pomaga, ale tylko trochę. A o Semi-Matte nie wypowiem się, bo go nie miałam.
Fibby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:44   #118
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że w dobrym miejscu piszę, ale na minerałowym forum jeszcze trudno mi się poruszać.
Chciałabym zamówić podkład EDM, w formule Matte, bo wydaje mi się, że Semi-Matte ma brokat/błyszczy się, mam rację?
Problemem jest dla mnie kolor. Na codzień używam Gosh X-ceptional Wear nr11 Porcelain i pasuje mi świetnie. Próbowałam podkładów Lucy minerals, były genialne ale wypadłam między kolorami, mieszałam 2Light: 1 Fair lub 1:1. Próbowałam też Pixie ale mnie zapchały. Z koloru pamiętam tylko, że najjaśniejsze były za jasne.
Z innych to próbowałam podkłady Bourjois, wszystkie najjaśniejsze za zółte i ciemne.

No i tak siedzę przed tą stroną EDM i patrzę na te dwie najjaśniejsze panie, ale dalej nic nie wiem. Czy powinnam brać Ivory czy Fair i czy odcień zimny czy neutralny. Nie chcę bawić się w próbki bo potem leżą i się marnują. Nie chcę za ciemnego czy jasnego bo moja cera nie zmienia koloru w zależności od pory roku i nie będzie "zużyję zimą" ani "zużyję latem".
Zamów sobie 7 piece custom sample kit ze strony EDM, koszt ok 10 zł za przesyłkę.

http://www.everydayminerals.com/stor...almakeup/free/
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:47   #119
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Dzięki za odpowiedzi, zamówię próbki ale mimo to szkoda mi wydawać tyle na próbki jak potem znowu muszę płacić przesyłkę żeby duże opakowanie kupić.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 23:20   #120
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi, zamówię próbki ale mimo to szkoda mi wydawać tyle na próbki jak potem znowu muszę płacić przesyłkę żeby duże opakowanie kupić.
Wydaje mi się, że jak za 5 próbek (bo 2 róże dodają) 10 zł to mało, a można poznać swój idealny kolor.
Fakt, że później trzeba kupić full size, ale może będzie jakaś promocja? Ja śledzę ich na FB, mam ich newsletter, teraz jest akcja "Christmas in July" i codziennie są jakieś promocje.

Ja kupiłam miesiąc temu 3 podkłady w promocji "3 piecie custom kit" i wyszło mi to 90zł z groszami !!! 3 podkłady z przesyłką! Także po 30 pare jeden. Wtedy od ceny 10.75USD miałam rabat.
Teraz aż tak nie ma, cena regularna to 14USD, ale zawsze można się dogadać z koleżankami, na trzy, wtedy jest -25% od zamówienia.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-11 09:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.