Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 12:06   #4231
Alisss21
Przyczajenie
 
Avatar Alisss21
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Natknęłam się wczoraj na ten filmik, z użyciem L'Oreal HiColor HiLights:

http://www.youtube.com/watch?v=GtS3WMJJvYs

Jest to farba do ciemnych włosów, która nie wymaga ich rozjaśniania a barwi je od razu na piękną czerwień. Myślicie, że można ją zastosować tylko na naturalnych włosach, czy na farbowanych też? Jestem na etapie dekoloryzacji z Renee Blanche i marzy mi się czerwień
Stosowalam ja tydzien temu, na bardzo ciemnych, farbowanych wlosach (ciemny burgund, prawie czarne) Wyszla czerwien, ale chcialabym jeszcze jasniejsza wiec powtorze za jakies 3 tyg.
Alisss21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:39   #4232
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Alisss21 Pokaż wiadomość
Stosowalam ja tydzien temu, na bardzo ciemnych, farbowanych wlosach (ciemny burgund, prawie czarne) Wyszla czerwien, ale chcialabym jeszcze jasniejsza wiec powtorze za jakies 3 tyg.

Ooooo, super! A jakie masz naturalne włosy, miałaś odrosty? Jaki deweloper stosowałaś?

Ja mam ciemny blond/jasny brąz, kilka lat farbowany na ciemno, będą zdekoloryzowane do jakiegoś tam brązu, ale z jaśniejszymi odrostami. Myślisz, że mogę zastosować tą farbę?

Możesz zdradzić gdzie ją zamawiałaś? Bo ja póki co znalazłam na Amazonie i Ebayu, ale jeśli jest gdzieś w polsce, to wysyłka wyjdzie dużo taniej.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

A tu znalazłam więcej info o tych farbach:

http://www.lorealtechnique.com/hicolor_01.shtml
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:51   #4233
Alisss21
Przyczajenie
 
Avatar Alisss21
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Ooooo, super! A jakie masz naturalne włosy, miałaś odrosty? Jaki deweloper stosowałaś?

Ja mam ciemny blond/jasny brąz, kilka lat farbowany na ciemno, będą zdekoloryzowane do jakiegoś tam brązu, ale z jaśniejszymi odrostami. Myślisz, że mogę zastosować tą farbę?

Możesz zdradzić gdzie ją zamawiałaś? Bo ja póki co znalazłam na Amazonie i Ebayu, ale jeśli jest gdzieś w polsce, to wysyłka wyjdzie dużo taniej.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

A tu znalazłam więcej info o tych farbach:

http://www.lorealtechnique.com/hicolor_01.shtml
Ja mialam odrost naturalny w kolorze jasny braz a reszte wlosow ciemne farbowane. Farbe wymieszalam z 9% utleniaczem i polozylam najpierw tylko na farbowane wlosy omijajac odrost. po okolo 30 min reszte farby polozylam na odrost i trzymalam jeszcze jakies 15 min. Wlosy bardzo sie rozjasnily i nabraly koloru(ciemna intensywna czerwien), choc jest roznica pomiedzy odrostem a reszta, ale zauwazylam, ze po 2 myciach prawie sie wyrownalo. Chce to powtorzyc za jakies 3 tygodnie, zeby miec na glowie plomienna czerwien.

Wrzuce potem fotki z przed i po,

Jesli mieszkasz w Polsce to chyba wyjdzie Cie taniej kupic jakas tu dostepna farbe, z tego co sie orientuje to wszystkie podane w poscie na 1 stronie tak dzielaja
Alisss21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:57   #4234
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dzięki za odpowiedź . No tak, ale do farb z pierwszego postu trzeba rozjaśnić włosy. A do HiColor nie trzeba - mieszasz z deweloperem i kładziesz na ciemne włosy. Mniej roboty i mniej zniszczeń dla włosów. Masz jakiegoś zaufanego sprzedawcę tej farby? Ebay?
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:51   #4235
Alisss21
Przyczajenie
 
Avatar Alisss21
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź . No tak, ale do farb z pierwszego postu trzeba rozjaśnić włosy. A do HiColor nie trzeba - mieszasz z deweloperem i kładziesz na ciemne włosy. Mniej roboty i mniej zniszczeń dla włosów. Masz jakiegoś zaufanego sprzedawcę tej farby? Ebay?
Wydaje mi sie, ze to tez sa farby rozjasniajace, a efekt zalezy od tego jakiego utleniacza dodasz. Jestem na 100% pewna, ze tak dziala Majicontrast, co do reszty nie wypowiadam sie, ale dziewczyny na pewno poradza

Ja Hicolour zamawialam z amazona, kupilam 3-pack w kolorze red za £14, czyli jakies 70zl, developer £2.45 za chyba 250ml do wyboru 6,9,12%. Lacznie z przesylka zaplacilam £24, czyli okolo 120zl. Zuzylam tylko jedna farbe poki co, wlosy mam troche za ramiona, wiec z wydajnoscia nie jest zle, zostalo jeszcze na 2 farbowania.

Dodam jeszcze, ze termin przesylki byl podany w okresie do 3 tygosni, ale czekalam niecaly tydzien. Nie wiem jak z przesylka do Polski.

Edytowane przez Alisss21
Czas edycji: 2014-04-04 o 13:54
Alisss21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:20   #4236
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Alisss21 Pokaż wiadomość
Ja na przetluszczajace wlosy szczerze polecam suche szampony Batiste. Sa to najlepsze suche szampony jakie uzywalam, a stosowalam juz ich wiele. Mialam duzy problem z przetluszczaniem wlosow i doszlo so tego, ze musialam je myc codziennie, bo inaczej wstyd z domu wyjsc bylo, wlosy przylizane, rozwarstwialy sie. Okropnosc
Teraz myje co 3 dni, a na drugi i trzeci dzien po myciu psikam wlosy u nasady (tylko!!!) szamponikiem batiste i opuszkami palcow wcieram w skore glowy. Wlosy od razu wygladaja na swieze, sa podniesione u nasady i ladnie pachna...bo zapomnialam wspomniec maja one przecudowne zapachy, moj faworyt to Tropical.
Szampony suche przydadza sie tez do upiec, wlosow jest jakby wiecej i wsuwki sie trzymaja
Dzięki, spróbuje tych suchych szamponów, może tez mi pomogą
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:40   #4237
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź . No tak, ale do farb z pierwszego postu trzeba rozjaśnić włosy. A do HiColor nie trzeba - mieszasz z deweloperem i kładziesz na ciemne włosy. Mniej roboty i mniej zniszczeń dla włosów. Masz jakiegoś zaufanego sprzedawcę tej farby? Ebay?
farby z 1 strony to farby rozjasniajace
allwaves albo la strada w pl najtaniej wychodza masz tez majicontrast krory kosztuje juz wiecej po co kupowac cos z zagranicy i placic kupe kasy za wysylke
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 20:22   #4238
Alisss21
Przyczajenie
 
Avatar Alisss21
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Pytam z ciekawosci, czy bylo juz spotkanie czerwonowlosych w realu?
Alisss21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:36   #4239
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez vixen89 Pokaż wiadomość
Odświeżam piankami venita, pewnie na lato dokupie jeszcze jakiś toner.
Właśnie nie wiem co tak szybko się wypłukał, ostatnio farbowałam LaStrada 10.60 i kolor ładnie się trzymał, teraz jakoś tak ten allwaves nie wiem, nie polubił się chyba z moimi włosami. No cóż każdy włos co innego lubi.
O pigmentacji nie myślałam bo ogólnie nie mam rozjaśnianych włosów, wiec nie widzę potrzeby. Sprobuję jeszcze pofarbować moze tym Echosline, a potem zobacze jak się bedzie trzymać, i jak nie, to wtedy może pomyśle o pigmentacji. Póki co, poratuję się pianką.
Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Rozumiem Po tym ekspresowym tempie w jakim wypłukała sie Allwaves z góry założyłam, że rozjaśniałaś, pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. Daj znać w przyszłości jak tam Ehosline
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Vixen-uuuiii ale sie szybko allwaves ci wyplukuje... jak myjesz wlosy jaka woda jakim szamponem i co ile..?moze za czesto..? moze to wina odzywki...? albo fakt mozesz sprobowac pre pigmentacji ja uzywalam do tego farby zwyklej albo goldwella pre pigmentacji i bylo OK ale uwaga przyciemnia lekko kolor
Mi się wszystko tak szybko wypłukuje. Nieważne czy farba, henna, pianka czy szamponetka. Ekspres.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 06:00   #4240
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Alisss21 Pokaż wiadomość
Pytam z ciekawosci, czy bylo juz spotkanie czerwonowlosych w realu?
nie ale planujemy.. ja bede w PL moze na lato/ jesien to cos zorganizuje na razie siedze w niemczech.,
poki są są plany i ze odbędzie się na śląsku
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 12:05   #4241
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
farby z 1 strony to farby rozjasniajace
allwaves albo la strada w pl najtaniej wychodza masz tez majicontrast krory kosztuje juz wiecej po co kupowac cos z zagranicy i placic kupe kasy za wysylke

Wow, chyba kilka godzin czytałam ten wątek, haha , ale do rzeczy.

Poniżej przedstawiam mój plan działania, czy może ktoś zobaczyć, czy wszystko dobrze zrozumiałam (nie mam w ogóle doświadczenia w farbowaniu farbami profesjonalnymi, ani na czerwono)?

1. Jeszcze jedna dekoloryzacja Renee Blanche aż do średniego kasztanu (moje 3cm odrosty to jasny brąz).
2. Kupić Allwaves i oksydant 9% i zafarbować włosy.
3. Później poprawiać spierający się kolor tonerem zmieszanym z odżywką do włosów.

Dobrze rozumiem?

Czy odrosty moco będą się różniły od reszty włosów? Jeśli tak, co to wtedy zrobić?

Edytowane przez iskralight
Czas edycji: 2014-04-05 o 15:07
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 16:17   #4242
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

tak, dobry trzypunktowy przepis. niemniej, uważaj, by Ci po deko włoski nie ściemniały, bo wtedy wysiłki na marne
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 17:48   #4243
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
tak, dobry trzypunktowy przepis. niemniej, uważaj, by Ci po deko włoski nie ściemniały, bo wtedy wysiłki na marne
Dzięki! Jak już uda mi się osiągnąć moją wymarzoną czerwień, pochwalę się rezultatem .

Właśnie z tym ciemnieneim włosów po RB to jest bardzo różnie. U mnie nie ciemnieją: raz robiłam na pasemku, a raz na połowie głowy (dolna część włosów), zwyczajnie spłukałam, i umyłam szamponem pokrzywowym familinym, czyli najzwyklejszym, i nie ściemniały.

Rozjaśnienie nie jest jakieś spektakularne, ale z czerni do brązu ładnie zeszło. Farbować i tak będę pewnie dopiero po kilku dniach, dam włosom odpocząć
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 19:02   #4244
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

to bardzo dobrze, bo widziałam przypadki, gdzie dziewczyny zeszły do jasnej rudości a budziły się z ciemnym brązem
oby Ci zatem ładnie czerwień wyszła!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 19:42   #4245
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Dzięki! Jak już uda mi się osiągnąć moją wymarzoną czerwień, pochwalę się rezultatem .

Właśnie z tym ciemnieneim włosów po RB to jest bardzo różnie. U mnie nie ciemnieją: raz robiłam na pasemku, a raz na połowie głowy (dolna część włosów), zwyczajnie spłukałam, i umyłam szamponem pokrzywowym familinym, czyli najzwyklejszym, i nie ściemniały.

Rozjaśnienie nie jest jakieś spektakularne, ale z czerni do brązu ładnie zeszło. Farbować i tak będę pewnie dopiero po kilku dniach, dam włosom odpocząć
noo ja tez uwazam ze deko trzeba uwazac bo ciemnieja a w ogole niektorym nie do konca kolor sciaga
mi sie zdarzyło ptzy goldwellu dekoloryzatorze ze mi prawie wcale koloru nie ściągło
reszta listy jest OK
i uwazaj deko moze wysuszac
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 10:19   #4246
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
noo ja tez uwazam ze deko trzeba uwazac bo ciemnieja a w ogole niektorym nie do konca kolor sciaga
mi sie zdarzyło ptzy goldwellu dekoloryzatorze ze mi prawie wcale koloru nie ściągło
reszta listy jest OK
i uwazaj deko moze wysuszac

Boję się jedynie o odrosty. Kiedyś (jak byłam totalnie zielona z koloryzacji) położyłam na jasny brąz z L'oreala casting creme gloss jakąś tam czerwień, to odrosty wyszły mi jak żarówka, a reszta włosów ciemna wiśnia.
Mam nadzieję, ze farba z oksydantem rozjaśni to, co zostanie po dekoloryzatorze.

A jeśli, powiedzmy, zafarbuję, i odrost będzie dużo jaśniejszy od reszty włosów, to jakiś toner załatwi sprawę? Bo czytałam o tych waszych kąpielach rozjaśniających itd, i powoli się załamuję... Chciałabym w przeciągu 2 tygodni mieć wymarzoną czerwień na włosach .

Wyglądam już okropnie, 3cm jaśniejszy odrost, reszta włosów we wszystkich odcieniach brązu i czerni. Istny strach na wróble!
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 10:41   #4247
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ten kolor po nocach mi się śniiiiii.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (75,5 KB, 36 załadowań)
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 10:49   #4248
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Boję się jedynie o odrosty. Kiedyś (jak byłam totalnie zielona z koloryzacji) położyłam na jasny brąz z L'oreala casting creme gloss jakąś tam czerwień, to odrosty wyszły mi jak żarówka, a reszta włosów ciemna wiśnia.
Mam nadzieję, ze farba z oksydantem rozjaśni to, co zostanie po dekoloryzatorze.

A jeśli, powiedzmy, zafarbuję, i odrost będzie dużo jaśniejszy od reszty włosów, to jakiś toner załatwi sprawę? Bo czytałam o tych waszych kąpielach rozjaśniających itd, i powoli się załamuję... Chciałabym w przeciągu 2 tygodni mieć wymarzoną czerwień na włosach .

Wyglądam już okropnie, 3cm jaśniejszy odrost, reszta włosów we wszystkich odcieniach brązu i czerni. Istny strach na wróble!
ja bym zrobila na twoim miejscu tak pierw deko a potem we rozjasniajaca kapiel a potem toner albo farbe z 6% ... bo nie wiem czy wiesz na jasnych wlosach lapie kolor szybko ale sie tez wyplukuje potem do tak samo jasnego jak rozjasnilas..
w 2 tyg idealna czerwien no to moze byc nie tak latwe ale wiesz i moze lekko wymeczyc wlosy
oo ta pani na fotce ma super wloski aaa
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 17:47   #4249
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ja bym zrobila na twoim miejscu tak pierw deko a potem we rozjasniajaca kapiel a potem toner albo farbe z 6% ... bo nie wiem czy wiesz na jasnych wlosach lapie kolor szybko ale sie tez wyplukuje potem do tak samo jasnego jak rozjasnilas..
w 2 tyg idealna czerwien no to moze byc nie tak latwe ale wiesz i moze lekko wymeczyc wlosy
oo ta pani na fotce ma super wloski aaa
Eh tyle się już naczytałam o tych kapielach, tylko z tym jest jest jeden zasadniczy problem: włosy może i będą jakieś jasno brązowe na długości, ale odrost będę miała BARDZO jasny. Wtedy toner zabarwi mi odrost na różowo, a resztę włosów na ciemniejszą czerwień. Będę wyglądać jak wariat

Aczkolwiek do tego wątku się przyssałam, mam na razie czerwone włosy tyko duchem, ale jak już zaczęłam robić dekoloryzację, to będą czerwone, tym razem nie odpuszczę

Edytowane przez iskralight
Czas edycji: 2014-04-06 o 17:48
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 18:58   #4250
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Jeśli odrost będzie dużo jaśniejszy, farba czy cokolwiek nie ma szans wyjść równo- jeśli ma kilka cm, którą część wyrównałabym pod drugą.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:41   #4251
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Eh tyle się już naczytałam o tych kapielach, tylko z tym jest jest jeden zasadniczy problem: włosy może i będą jakieś jasno brązowe na długości, ale odrost będę miała BARDZO jasny. Wtedy toner zabarwi mi odrost na różowo, a resztę włosów na ciemniejszą czerwień. Będę wyglądać jak wariat

Aczkolwiek do tego wątku się przyssałam, mam na razie czerwone włosy tyko duchem, ale jak już zaczęłam robić dekoloryzację, to będą czerwone, tym razem nie odpuszczę
Eee, no i co w tym złego? Ja mam akurat na odwrót - góra buraczki, dół czerwono - różowy. Luuzik
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 04:52   #4252
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Eee, no i co w tym złego? Ja mam akurat na odwrót - góra buraczki, dół czerwono - różowy. Luuzik
tez racja ja mam dol burak czy cos wisniowego a gora czerwona i poki nie zetne tej ciemniejszej czesci bedzie tak bede ppo trochu podcinac az wlosy podrosna i bedzie juz tylko czerwien
fotki z piatku i z wczoraj uwaga bez makijazu niektore taka blada haha a do tego przeziebiona jak widac kolor roznide wychodzi swiatlo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3670.jpg (82,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3685.jpg (90,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3537.jpg (91,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3591.jpg (145,0 KB, 10 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2014-04-07 o 04:54
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:26   #4253
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Kochane jesteście! :-*
Mam nadzieję, że dziś w końcu doręczą dekoloryzator, zamówiłam w zeszłym tygodniu we wtorek, i jeszcze nie ma...
Jeśli dziś rozjaśnię, wrzucę foty z efektem, i będę szukać farby - niestety kolor czerwieni będzie uzależniony od tego, co się uda zrobić z deko.

Szkoda że toner nie złapie na naturalnych włosach...
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 14:42   #4254
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Moje włosy po dekoloryzatorze ze spranej czerni/ciemnego brązu.

Wprawdzie nie są już aż tak ciemne, ale rezultat mnie nie powalił, na końcach nadal ciemny brąz. Na czubku głowy najjaśniejsze.

Przynajmniej zniszczeń jako takich nie zauważyłam, zużyłam pół opakowania na całe włosy - za 2 dni powtórka z rozrywki. Aczkolwiek do wymarzonej czerwieni jeszcze daaaaleeekoooo...

Chociaż zobaczę jak będzie za 2 dni - może wtedy farba plus 9% utleniacz coś da. Póki co nadzieja wciąż jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (48,2 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez iskralight
Czas edycji: 2014-04-07 o 14:53
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 17:01   #4255
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomości: 133
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witam wszystkie czerwonowlose.To moj drugi post na tym watku.Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do swojego grona ,poniewaz niebawem bede juz w 100% czerwona.Czekam az przyjdzie mi farba Scandic Line 10.60.W sumie nigdy nie kladlam na wlosy takiego koloru,(pomijajac szamponetke) dlatego bede farbowac z dreszczykiem emocji.Najbardziej czerwona farbe mialam CeCe 0,53 ,ktora zwykle laczylam z jakas ruda.Lubie intensywny kolor na wlosach,dlatego mysle,ze to bedzie to.Po farbowaniu wrzuce fotki.
viooolett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:54   #4256
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez viooolett Pokaż wiadomość
Witam wszystkie czerwonowlose.To moj drugi post na tym watku.Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do swojego grona ,poniewaz niebawem bede juz w 100% czerwona.Czekam az przyjdzie mi farba Scandic Line 10.60.W sumie nigdy nie kladlam na wlosy takiego koloru,(pomijajac szamponetke) dlatego bede farbowac z dreszczykiem emocji.Najbardziej czerwona farbe mialam CeCe 0,53 ,ktora zwykle laczylam z jakas ruda.Lubie intensywny kolor na wlosach,dlatego mysle,ze to bedzie to.Po farbowaniu wrzuce fotki.
witamy w takim razie

Noo to czekamy na efekty

iskralight-- faktycznie nie powala... hmm dziwne.. sproboj jeszcze raz albo zrob od razu kąpiel rozjaśniającą ale na 6% albo mieszanką 3 z 6% zeby nie było za mocno i daj pierw na dół włosów na koniec na odrost.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 20:38   #4257
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Nie czekam dwa dni - a co! Jutro dekoloryzacja po raz kolejny. Zawzięłam się
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 20:44   #4258
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

trzymamy kciuki
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 10:09   #4259
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Jestem po kolejnej dekoloryzacji. Po pierwsze, musiałam przeprosić moje włosy, bo teraz są bardzo suche.

Efekt MINIMALNIE jaśniejszy niż wczoraj. Liczyłam na lepszy efekt, że jednak ściągnę farbę bardziej, ale odrosty mam ciemny blond/bardzo jasny brąz (mój naturalny kolor), a od połowy głowy do pasa brąz.

Czytałam sporo o tych kąpielach rozjaśniających, powiedzcie mi proszę, jaka kąpiel rozjaśni mi włosy tak jeszcze o 3 tony, ale bez mocnego zniszczenia włosów?
Oksydant 6% i szampon w proporcjach 1:1, na 20 minut?

Powiem szczerze podłamałam się trochę, czerwień oddala się wielkmi krokami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-08 10.55.42.jpg (21,0 KB, 22 załadowań)
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 10:34   #4260
Alisss21
Przyczajenie
 
Avatar Alisss21
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Jestem po kolejnej dekoloryzacji. Po pierwsze, musiałam przeprosić moje włosy, bo teraz są bardzo suche.

Efekt MINIMALNIE jaśniejszy niż wczoraj. Liczyłam na lepszy efekt, że jednak ściągnę farbę bardziej, ale odrosty mam ciemny blond/bardzo jasny brąz (mój naturalny kolor), a od połowy głowy do pasa brąz.

Czytałam sporo o tych kąpielach rozjaśniających, powiedzcie mi proszę, jaka kąpiel rozjaśni mi włosy tak jeszcze o 3 tony, ale bez mocnego zniszczenia włosów?
Oksydant 6% i szampon w proporcjach 1:1, na 20 minut?

Powiem szczerze podłamałam się trochę, czerwień oddala się wielkmi krokami...
Po co chcesz jeszcze rozjasniac wlosy? Sama napisalas, ze sa suche. Zrobisz kapiel rozjasniajaca, potem farba rozjasniajaca, a potem to juz tylko sciac na boba to sianko, ktore pozostanie.
Ja mialam podobnie jak Ty farbowane z jasnym odrostem i jakos to wyszlo bez deko, prawie nie ma roznicy. Lepiej naloz farbe na ciemniejsze wlosy z oxy 9%, zostaw na 30-35 min, i po tym czasie naloz farbe na odrosty, ale z oxy 6% lub nizszy. Powinno byc dobrze.
Alisss21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.