Tablety wizażanek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 18:56   #61
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
to zależy czego oczekujesz od sprzętu. nie na firmę patrz a na komponenty.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------


serio ściąganie się udaje z tabletu? to chyba jakiś profesor ślepy ja z telefonu 4" czasami mam świadomość, że może być widać.
no a mam tablet 10 cali w pierwszym semestrze jak bylo w auli kolo 120 osob to siadalo sie w srodku to i jeszcze sasiedzi spisywali guzikiem bocznym sie wygasza w razie nalotu i gitara
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:14   #62
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
no a mam tablet 10 cali w pierwszym semestrze jak bylo w auli kolo 120 osob to siadalo sie w srodku to i jeszcze sasiedzi spisywali guzikiem bocznym sie wygasza w razie nalotu i gitara
no jak pisałam koła gdzie w sali na 120 osób było 120 osób to i ja trzymałam tablet na kolanach ale nie w innych wypadkach
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:28   #63
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

haha widze ze tez z lodzi moze na jednej sali pisalysmy
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:36   #64
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
haha widze ze tez z lodzi moze na jednej sali pisalysmy
możliwe, ale później rzuciłam ten kierunek więc nawet jeśli to już nie spotkamy się na tej samej sali albo dopiero teraz się spotkamy
informatyka inż na wydziale fizyki i informatyki UŁ się kłania, wcześniej AiR na PŁ
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:43   #65
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

ja administracja ale w innym budynku,

a no i na notebooku nie poczyta sie e-bookow przed snem, nie zrobi sie z niego gps-a...
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:45   #66
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
ja administracja ale w innym budynku,

a no i na notebooku nie poczyta sie e-bookow przed snem, nie zrobi sie z niego gps-a...
ja nie mogę czytać na tablecie i podziwiam ludzi, którzy na nich czytają. Mam później mroczki przed oczami i mnie bolą. Za to czytnik e-book'ów to już inna bajka ale ogólnie ja kocham książki papierowe, wszystkie, które lubię, kocham i chcę do nich wracać chcę mieć na półce, nie mówiąc o King'u, którego książki chcę mieć w komplecie na półce.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:56   #67
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

a ja wlasnie uwielbiam. w nocy gdy moj kochany spi obok nie musze wlaczac swiatla, moj program - aldiko, potrafi dostosowac natezenie swiatla, w ogole je wylaczyc, zrobic biale napisy na czarnym tle itd.

Ja wole ksiazki adoptowac, czy wypozyczac z biblioteki, ale 3 razy mialam tak, ze brakowalo kilku stron w srodku... a pamietam, ze uwielbialam zapach stron i biblioteki, acz w niej tez nie bylo tych pozycji co poszukuje.

Dom bez ksiazek jest pusty, ale ja nawet jak kupie, to sprzedaje na allegro w komplecie, ale jak widze ze aukcja konczy sie na 40 zl to mi rece opadaja...
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 20:02   #68
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
a ja wlasnie uwielbiam. w nocy gdy moj kochany spi obok nie musze wlaczac swiatla, moj program - aldiko, potrafi dostosowac natezenie swiatla, w ogole je wylaczyc, zrobic biale napisy na czarnym tle itd.

Ja wole ksiazki adoptowac, czy wypozyczac z biblioteki, ale 3 razy mialam tak, ze brakowalo kilku stron w srodku... a pamietam, ze uwielbialam zapach stron i biblioteki, acz w niej tez nie bylo tych pozycji co poszukuje.

Dom bez ksiazek jest pusty, ale ja nawet jak kupie, to sprzedaje na allegro w komplecie, ale jak widze ze aukcja konczy sie na 40 zl to mi rece opadaja...
wiem, że można w tym programie zupełnie wygasić wyświetlacz ale to niczego nie zmienia, to jak czytanie z laptopa, masakra dla oczu.

a ja już wszystkim powiedziałam, że dla mnie tylko książki na prezenty. a też często wyhaczam fajne promocje, jak ostatnio w media markt kupiłam 3 książki, każda po 6 zł z 38 przecenione
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:14   #69
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
wiem, że można w tym programie zupełnie wygasić wyświetlacz ale to niczego nie zmienia, to jak czytanie z laptopa, masakra dla oczu.

a ja już wszystkim powiedziałam, że dla mnie tylko książki na prezenty. a też często wyhaczam fajne promocje, jak ostatnio w media markt kupiłam 3 książki, każda po 6 zł z 38 przecenione
o ja pierdacze az sie przejde i poprzegladam.
Zawsze jak kupuje ksiazki stoje nad nimi z wlaczonym netem na stronie - Lubimy czytac i czytam rekomendacje haha i tez ze znajomymi czasem sie wymieniamy, gdy ktos dorwal jakies cacuszko.

Mi sie oczy mecza przy czytaniu na telefonie, to juz w ogole... Jak moj tabi byl w naprawie to sciagalam przed snem audiobooki i sluchalam, ale efektem bylo, ze usnelam i nie pamietalam gdzie skonczylam a poza tym to inny klimat czytanie a sluchanie.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 08:26   #70
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
o ja pierdacze az sie przejde i poprzegladam.
Zawsze jak kupuje ksiazki stoje nad nimi z wlaczonym netem na stronie - Lubimy czytac i czytam rekomendacje haha i tez ze znajomymi czasem sie wymieniamy, gdy ktos dorwal jakies cacuszko.

Mi sie oczy mecza przy czytaniu na telefonie, to juz w ogole... Jak moj tabi byl w naprawie to sciagalam przed snem audiobooki i sluchalam, ale efektem bylo, ze usnelam i nie pamietalam gdzie skonczylam a poza tym to inny klimat czytanie a sluchanie.
a ja raczej wiem czego szukam i jak zauważyłam 3 tomy książki, której szukałam to oczy mi z orbit wyskoczyły bo w matrasie była po 20 przeceniona a tu po 6
ale są też w media ekspert po 10-15 zł a nowości poprzeceniane o jakieś 5 zł w dół, np. Piekary nowa książka
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 12:29   #71
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Moja Sistra ma Asus Google Nexus 7 z z systemem Android 4.1 Jelly Bean. Do czytania e-booków i przeglądania internetu jest idealny. Szybko działa, jest przejrzysty, ma łagodne światło (nie razi w oczy). Siostra robi na nim wszystko: ma mnóstwo gier, książek, programów.
Również posiadam, 3G i kocham i uwielbiam i nie zamienię na inny. Szybki, poręczny i wygodny.
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-05 13:29:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.