Czy ja zdradzilam?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 19:34   #1
Monfiołek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 31
Lightbulb

Czy ja zdradzilam??


Mam problem.własnie wczoraj mojego chlopaka kolega wyznal mi milosc.Czuje sie naprawde niezrecznie bo on nam pomogl naprawde w duzo rzeczach...
mi i mojemu chlopakowi zalatwil dom za ktory nie musimy placic,naprawde jest przyjacielem ktorego mozna o wszystko poprosic i nigdy nie odmowi.no wiec wczoraj zrobilismy mala impreze w 3 ,moj chlopak poszedl wczesnie spac ok 23 a ja z tym kolega siedzielismy do 4 nad ranem i gadalismy,powiedzial mi ze juz nie moze dluzej tego wytrzymac ,ze kocha mnie,i jest to dla niego bardzo ciezkie bo michal(moj chlopak)jest jego najlepszym przyjacielem.byismy troche podpici ale ja wiem ze tych slow nie puscil na wiatr...
grala muzyka i pocalowal mnie glaskal tak czule ale pozniej ocknelam sie,odrazu mialam wyrzuty sumienia.Mialam pretensje ze mi to powiedzial po co??moze na cos liczyl??choc faktem jest to ze mialam kryzys w zwiazku......
Dzis wstalam i plakac mi sie zachialo bo czulam ze musze mojemu chlopakowi powedziec on mnie kocha.Ale nie dlatego zeby czul sie zagrozony,tylko po to aby wiedzial ze nie wiem co mam myslec myslalam ze jak mu to powiem to ograniczy trochre moze spodkania??sama juz nic nie wiem.W kazdym razie to ze sie calowalam zatrzymalam oczywiscie dla siebie!!
Bałam sie mu to owiedziec bo niechcialam niszczyc ani naszego zwiazku ani przyjazni.Kiedy lezelismy w lozku powiedzialm mu a wiecie jaka byla jego reakcja???powiedzial ze wie bo kilkakrotnie mu mowil Maciek(ten kolega)jak byl podpity,ale Michal uwarza ze on nie mowil to na serio.Ja tak nie mysle bo w koncu pare razy tak powiedzial,co ja mam uwarzac??czy moj chlopak mnie nie kocha??nie jest zazdrosny o mnie??przeciez to nie jest reakcja normalna ty,m bardziej ze on zawsze byl zazdrosny o mnie...Zapomnialam powiedziec ze ten Maciek ma 36 lat 16 lat nas dzieli..pozdrawiam i czekam na złote myśli
Monfiołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:43   #2
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Hmmmmm... Dziwne że Twój facet tak zareagował. Może Twój TŻ nie traktuje Cie poważnie? W końcu dzieli was taka różnica wieku... Tobie też sie dziwie, bo tu niby kochasz swojego faceta, a gdy go nie ma koło Ciebie tylko w inym pokoju to już całujesz zsie z jego przyjacielem... Jednego możesz być niestety pewna: jeśli ten kolega mówił Twojemu chłopakowi co do Ciebie czuje i jest z nim taki szczery to na pewno przy jakiejs okazji wspomni o tym co z Toba robił.
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:48   #3
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Pokaż wiadomość
Hmmmmm... Dziwne że Twój facet tak zareagował. Może Twój TŻ nie traktuje Cie poważnie? W końcu dzieli was taka różnica wieku... Tobie też sie dziwie, bo tu niby kochasz swojego faceta, a gdy go nie ma koło Ciebie tylko w inym pokoju to już całujesz zsie z jego przyjacielem... Jednego możesz być niestety pewna: jeśli ten kolega mówił Twojemu chłopakowi co do Ciebie czuje i jest z nim taki szczery to na pewno przy jakiejs okazji wspomni o tym co z Toba robił.

to ten kolega jest starszy o 16 lat a nie jej chlopak

moze reakcja Twojego chlopaka byla na pokaz? moj tez tak czesto robi zeby za bardzo nie okazac swoich uczuc no bo przeciez faceci sa twardzi ale w glebi duszy go to gryzie...no ale z drugiej strony kumpel mowil mu juz o tym dawno i nie zareagowal na to??! moj by sie wsciekl...hm,..dziwna sytuacja..

Ty tez dziwnie postapilas jak juz napisala Madlenka.. alkohol niczego nie tlumczy..nie powinnas sie calowac z innym facetem..mnie by zjadly wyrzuty sumienia..


Jednego możesz być niestety pewna: jeśli ten kolega mówił Twojemu chłopakowi co do Ciebie czuje i jest z nim taki szczery to na pewno przy jakiejs okazji wspomni o tym co z Toba robił..
Z tym tez sie zgadzam!!!!
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:53   #4
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
to ten kolega jest starszy o 16 lat a nie jej chlopak
No tak czytanie ze zrozumieniem się kłania...
Ale to takie zamotane - nie lepiej było po prostu napisac kolega i chłopak, a nie imiona które i tak nic nam nie mówią
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:56   #5
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Pokaż wiadomość
No tak czytanie ze zrozumieniem się kłania...
Ale to takie zamotane - nie lepiej było po prostu napisac kolega i chłopak, a nie imiona które i tak nic nam nie mówią
szczerze mowiac to ja tez sie zamotalam i na poczatku tak myslalam ale potem gdzies doczytalam ze jej chlopak to Michal a kolega Maciek
oj w ogole pokrecona sytuacja
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:38   #6
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Czy ja zdradzilam??

hmmm tak sobie mysle, ze chyba wolalabym mu powiedziec cala prawde, wlacznie z tym calowaniem tez, moze nie zdenerwuje sie na Ciebie, tymbardziej, ze na tamto wyznanie milosci nie zareagowal nerwowo. Moze byc gorzej jak mu o tym powie kolega i wyjdzie, ze cos chcialas przed nim ukryc
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 10:39   #7
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Czy ja zdradzilam??

a co to był za pocałunek? bo jeśli kolega Cię pocałował gorąco i namiętnie, a Ty ten pocałunek odwzajemniłaś to jest mały problem. ale jeśli on Ciebie pocałował krótko, czy to w usta, czy w policzek, a Ty nie odwzajemniłaś tego pocałunku to chyba nie ma problemu.

zgadzam się z dziewczynami co do tego, że lepiej, żebyś powiedziała o pocałunku chłopakowi, bo przyjaciel przy następnej procentowej okazji może mu się pochwalić

a co do braku zazdrości.
może Twój chłopak nie widzi zagrożenia ze strony przyjaciela. liczy na jego lojalność. o innych jest zazdrosny, bo ich nie zna. a przyjaciel to w końcu osoba bliska, której się ufa. liczy więc, że nawet jeśli miłość jest prawdziwa, nie odbije kumplowi dziewczyny.
może też uważać, że różnica wieku jest zbyt duża, więc czuje sę bezpiecznie.
porozmawiaj z nim o tym jeszcze raz. może niech Ci wyjaśni powód swojej zazdrości.

miałam kiedyś faceta, który zupełnie nie był zazdrosny. chociaż powody do zazdrości miał. było kilku facetów w jego dość bliskim otoczeniu, którzy jasno i wyraźnie mu powiedzieli, że mają na mnie ochotę. on sobie nic z tego nie robił. poziom zazdrości 0 (albo tylko tak udawał). nie miał też nic przeciwko temu, że chodziłam sobie na piwko z kolegą i wracałam w środku nocy. oczywiście to naprawdę był tylko kolega i nic nigdy między nami nie zaszło, ale ja bym się wściekała, jakby mój TŻ umówiał się co jakiś czas z koleżanką (ciągle tą samą) i mocno podchmielony wracał do domu...
raz natomiast zrobił mi scenę zazdrości, z zupełnie dla mnie niezrozumiałego powodu. wybrałam się na zakupy z jego najlepszym przyjacielem (z którym przyjaźnił się od 7 roku życia), któremu bardzo ufał, z którym mial umowę, że nigdy nie pozwolą, żeby stanęła między nimi kobieta. na dodatek przyjaciel ten był dla mnie jak brat, nie jak facet. znajdował się całkowicie poza moją sferą zainteresowania płcią przeciwną.
tak więc z mojego punktu powodu do zazdrości nie miał, a ten jeden jedyny raz zazdrosny był
faceci sa niezbadani...
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 10:50   #8
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Troche dziwna reakcja Twojego TŻ.
Ja tez uwazam ze powinnas powiedzec chlopakowi o tym pocałunku.
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:27   #9
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Czy ja zdradzilam??

a ja uwazam ze to bez znaczenia. Ty bylas podpita, on tez - zdarza sie. natomiast jesli Ty rowniez czujesz cos do Macka to tu widzialabym problem. A Twoj facet moze po prostu Ci bezgranicznie ufac i wiedziec ze z Mackiem bys "w tany" nie poszla. pozdrawiam
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 13:08   #10
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
a ja uwazam ze to bez znaczenia. Ty bylas podpita, on tez - zdarza sie. natomiast jesli Ty rowniez czujesz cos do Macka to tu widzialabym problem. A Twoj facet moze po prostu Ci bezgranicznie ufac i wiedziec ze z Mackiem bys "w tany" nie poszla. pozdrawiam
zdarza sie?! no mi jakos sie nigdy nie zdarzylo... jakby sie tak zdarzalo po prostu to kazdy by sie calowal z innymi i nie bylo by problemu...jak dla mnie alkohol niczego nie tlumaczy!! jak jest sie w zwiazku z kims to trzeba zachowac trzezwosc umyslu na tyle zeby z nikim innym sie nie calowac... no i komus innemu tez nie pozwalac na to...

jakby do mnie jakis typ sie kleil i probowal pocalowac to bym zareagowala ostro...
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:50   #11
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy ja zdradzilam??

jak widac zdradzilas skoro dalas sie glaskac i calowac innemu facetowi
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 21:18   #12
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Czy ja zdradzilam??

ja bue wiem jak mona robis tragedie z rakich rezczy.. czlowiek jest tylko czlowiekiem i ma uczucia na ktore jedne rzeczy dzialaja na inne mniej. ale jak widzisz to sa "ograniczone cnotki" ktore za swoimi facetami swiata nie widza.. a szkoda bo to malo zyciioqe jest...
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 21:29   #13
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Laski przestańcie!! Jaka zdrada?? Podziwiam za szczerość z facetem, a jego reakcja...może nie widzi w przyjacielu zagrożenia??
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 22:40   #14
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
ja bue wiem jak mona robis tragedie z rakich rezczy.. czlowiek jest tylko czlowiekiem i ma uczucia na ktore jedne rzeczy dzialaja na inne mniej. ale jak widzisz to sa "ograniczone cnotki" ktore za swoimi facetami swiata nie widza.. a szkoda bo to malo zyciioqe jest...

nie musisz od razu nikogo obrazac. Nikt nie jest tutaj "ograniczona cnotka".. po prostu jak jest sie z kims w zwiazku to sie szanuje ta druga osobe i sie nie dopuszcza do takich sytacji... jest to w pewnym sensie umowa miedzy partnerami... a jakby jej chlopak tak zrobil?? tez by to przyjela z takim spokojem?? watpie...
dla mnie wlasnie malo zyciowe jest takie luzne podejscie, bo na tym sie niczzego nie zbuduje.

nie uwazam ze zdradzila, mysle tylko ze jest to..niestosowne.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 23:21   #15
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Zdradziłabyś wtedy kiedy czułabyś coś do niego, jasne, ze alkohol niczego nie usprawiedliwia, ale jeśli już pocałowaliście się, to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.I też bym się zastanawiała czy ten koleżka nie powie Twojemu facetowi o tym co między Wami zaszło.Dlatego wolałabym go ..uprzedzić i przyznac się.
Swoją drogą to dziwnie zareagował Twój tz
może rzeczywiście nie widzi w nim zagrożenia, ale niektórzy faceci to tacy ślepi są że bajka.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 00:15   #16
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Kolejny wątek z serii "czy to zdrada" bo nie wiem/nie pamiętam

Czujesz że zdradziłaś? Jeśli swoje/wasze zachowanie uważasz za zdradę, to było zdradą. Po prostu.
A ponieważ:
Cytat:
W kazdym razie to ze sie calowalam zatrzymalam oczywiscie dla siebie!!
to moim zdaniem można już obiektywnie mówić o zdradzie.

Swojemu chłopakowi tego nie powiedziałaś, tak? To nie oczekuj wielkich scen zazdrości, skoro on sądzi że skończyło się na słowach wypowiedzianych po pijanemu. Chyba nie powinien mieć powodów, by podejrzewać zdradę osób którym ufa jako przyjacielowi i dziewczynie.

A jakie tu ma znaczenie nasza opinia skoro bezpośrednio zainteresowany że tak powiem nie jest zainteresowany zgłębieniem sprawy.

Czy ograniczyć kontakt? Tak jeśli ma to szkodzić Twojemu związkowi. Chyba, że otwarcie powiesz temu komuś że nic z tego nie będzie a on to zaakceptuje i oboje nauczycie się panować nad sobą również pod wpływem alkoholu.



A w ogóle to czegoś nie rozumiem. Zdradziłaś chłopaka a główny Twój problem stanowi, czy on jest jeszcze o Ciebie zazdrosny...
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 13:14   #17
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
Jaka zdrada??
a gdyby twoj Tz glaskal i calowal inna powiedzialabys "kochanie wszystko ok, przeciez to nie zdrada"? podpisuje sie pod postem truskaffki
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 13:17   #18
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
a gdyby twoj Tz glaskal i calowal inna powiedzialabys "kochanie wszystko ok, przeciez to nie zdrada"? podpisuje sie pod postem truskaffki
nadeszlo wsparcie
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 13:52   #19
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
a gdyby twoj Tz glaskal i calowal inna powiedzialabys "kochanie wszystko ok, przeciez to nie zdrada"? podpisuje sie pod postem truskaffki
A co?? miałabym może go zabić?? Dziewczyny!! troche zaufania i dystansu. Pogoniłabym owszem, ale jakby sie w kims innym zakochał, a tak... wyolbrzymiacie sprawe bo ani to zaplanowane, ani z premedytacją... Stało sie, trudno, najważniejsze żeby juz sie nie powtórzyło!!
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 14:02   #20
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
A co?? miałabym może go zabić?? Dziewczyny!! troche zaufania i dystansu.
z zaufaniem nie ma to nic wspolnego bo nie chodzi o to by kogokolwiek pilnowac


Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
Pogoniłabym owszem, ale jakby sie w kims innym zakochał, a tak... wyolbrzymiacie sprawe bo ani to zaplanowane, ani z premedytacją...
a jakie? chlopak ja zmuszal? za zabicie kogos na spontanie tez sie idzie do wiezienia nie rozumiem zupelnie twojego toku rozumowania jak sie zakocha to trudno ale dla mnie zdrada to brak szacunku - do siebie, partnera i zwiazku i w takiej sytuacji trudno mowic o milosci; byc moze wy (mowie do dziewczyn, ktore uwazaja, ze wszystko jest ok) lubicie sie czasami poprzytulac do innych facetow niz wasz Tz, ktory robi to samo i jestescie szczesliwi - trzeba jednak wziac pod uwage fakt, ze TZ autorki watku moze miec odmienny poglad na sprawe
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:56   #21
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
z zaufaniem nie ma to nic wspolnego bo nie chodzi o to by kogokolwiek pilnowac




a jakie? chlopak ja zmuszal? za zabicie kogos na spontanie tez sie idzie do wiezienia nie rozumiem zupelnie twojego toku rozumowania jak sie zakocha to trudno ale dla mnie zdrada to brak szacunku - do siebie, partnera i zwiazku i w takiej sytuacji trudno mowic o milosci; byc moze wy (mowie do dziewczyn, ktore uwazaja, ze wszystko jest ok) lubicie sie czasami poprzytulac do innych facetow niz wasz Tz, ktory robi to samo i jestescie szczesliwi - trzeba jednak wziac pod uwage fakt, ze TZ autorki watku moze miec odmienny poglad na sprawe

: ehem:

mi sie wydaje ze niktore z dziewczyn nie mialy z taka sprawa do czynienia..a zapewniam ze jakby im chlopak powiedzial ze sie calowal z inna..to by zareagowaly inaczej. NAwet jesli to zaczela inna dziewczyna a nie on...bo przeciez mogl temu zapobiec, odepchnac, wytlumaczyc...

Dla mnie taki zwiazek jaki opisala Yo-asia.. to jedna wielka pomylka ktora nie mozna nazwac zwiazkiem..ona sie caluje z innym (bo to normalne) on tez (bo to normalne)...hm... a dokad taki zwiazek prowadzi?? po slubie tez sie beda calowac z kims innym...a dlaczego??!! BO TO NORMALNE!!!!
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 17:55   #22
Monfiołek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 31
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Jezeli chodzi o mojgo chłopaka to faktem jest to iz ufa tak bardzo swojemu przyjacielowi,no i mi......
Wiem ze zawiodłam go naduzylam zaufanie,ale to nie byl namietny pocałunek.Jestem tylko człowiekiem zostalam stworzona zeby zyc ,mam serce i mom tez odczucia,to co zrobiłam to było pod chwila impulsu....
Alkohol nie jest wytłumaczeniem owszem zgadzam sie z tym,lecz moze duzo namącic w głowie.Nie powiedzialam i nie powiem mojemu TZ nic bo nie widze sensu czasami pewne rzeczy trzeba niestety zatrzymac dla siebie oszczedzic krzywdy innym...A ten kolega rowniez nic nie powie znam go i akurat jestem pewna tego.Chcialabym zaznaczyc ze nike jestem dziewczyna ktora siada pierwszemu lepszemu na kolanach badz caluje sie z byle kim,jezeli Wam sprawi to przyjemnosc to tak mam za***....wyrzuty sumienia i gnebi mnie to choc niepokazuje tego zachowuje sie normalnie,nie moge Jemu nic powiedziec poprostu niechce mu wbic gwozdzia do trumny.....
Monfiołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 18:58   #23
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez Monfiołek Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o mojgo chłopaka to faktem jest to iz ufa tak bardzo swojemu przyjacielowi,no i mi......
jesli kiedykolwiek dowie sie prawdy - to go zabije ale nijak nie wyobrazam sobie zwiazku budowanego na oszustwie

Cytat:
Napisane przez Monfiołek Pokaż wiadomość
Wiem ze zawiodłam go naduzylam zaufanie,ale to nie byl namietny pocałunek.
nie ma znaczenia jaki byl; wazne, ze w ogole byl


Cytat:
Napisane przez Monfiołek Pokaż wiadomość
Jestem tylko człowiekiem zostalam stworzona zeby zyc ,mam serce i mom tez odczucia,to co zrobiłam to było pod chwila impulsu....
usprawiedliwasz sie przed sama soba? ludzie czesto uciekaja od prawdy ukochanej osoby sie nie zdradza - nawet pod wplywem impulsu i teraz konkluzja (ktora bynajmniej oskarzeniem nie jest) - czy ty rzeczywiscie kochasz (w pelnym tego slowa znaczeniu) swojego Tzta? bo jednak COS sprawilo, ze nie odepchnelas jego przyjaciela, COS sprawilo, ze odwazyl sie na taki kontakt z toba (nie glaszcze sie i nie caluje zdystansowanej dziewczyny) - jednak COS miedzy wami jest;

Cytat:
Napisane przez Monfiołek Pokaż wiadomość
Nie powiedzialam i nie powiem mojemu TZ nic bo nie widze sensu czasami pewne rzeczy trzeba niestety zatrzymac dla siebie oszczedzic krzywdy innym...A ten kolega rowniez nic nie powie znam go i akurat jestem pewna tego.
ciekawe ile na swiecie zyje osob oszukiwanych przez najblizsze im osoby? pewnie (niestety) mnostwo

Cytat:
Napisane przez Monfiołek Pokaż wiadomość
Chcialabym zaznaczyc ze nike jestem dziewczyna ktora siada pierwszemu lepszemu na kolanach badz caluje sie z byle kim,jezeli Wam sprawi to przyjemnosc to tak mam za***....wyrzuty sumienia i gnebi mnie to choc niepokazuje tego zachowuje sie normalnie,nie moge Jemu nic powiedziec poprostu niechce mu wbic gwozdzia do trumny.....
nikt ciebie od pan o wiadomej profesji nie wyzywa; zachowalas sie nielojalnie wobec swojego Tzta i imo powinnas przemyslec przede wszystkim SWOJE uczucia wzgledem niego; przeciez nie bedziesz z nim z litosci badz z poczucia winy
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 23:31   #24
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy ja zdradzilam??

hm... co do tego przyjaciela nie bylabym taka pewna...skoro opowiadal Twojemu TZtowi ze Cie kocha...to na pewno powie co sie stalo..

powinnas mu powiedzies sama.. klamstwo ma krotkie nogi, a jak sie dowie od niego bedzie jeszcze gorzej...

a zdrugiej strony,,jesli uwazasz ze nic sie nie stalo i masz na to usprawiedliwienie, to dlaczego boisz mu sie o tym powiedziec??
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 00:01   #25
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
jesli uwazasz ze nic sie nie stalo i masz na to usprawiedliwienie, to dlaczego boisz mu sie o tym powiedziec??
może dlatego, że on nie podejdzie z takim zrozumoieniem do argumentu, że

Cytat:
Napisane przez Monfiołek Pokaż wiadomość
to nie byl namietny pocałunek.Jestem tylko człowiekiem zostalam stworzona zeby zyc ,mam serce i mom tez odczucia,to co zrobiłam to było pod chwila impulsu....
.........


i zgadzam się z dziewczynami. Jeśli on się dowie (a jest duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie) raczej Ci tego nie wybaczy.

Półprawdy dla czyjegoś dobra......
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:39   #26
dorazmora
Raczkowanie
 
Avatar dorazmora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy ja zdradzilam??

Eeeeee. Ktoś mądry kiedyś powiedział ( nie pamietam kto ) że prawdziwa zdrada to zdrada w sercu. Kolega ma prawo cie kochać. Nad uczuciami nie można zapanować. A że twój facet sie tym nie przejął.... po prostu Ci ufa. To nie ty zakochałaś się w koledze. O całowaniu nie wspominaj. Niczemu to nie posłuzy. A ty i tak masz nauczkę - wyrzutki sumienia pomęczą cię troszkę.
dorazmora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.