Współlokator i goście-czy przesadza? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 20:30   #241
sabina1713
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 95
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Widocznie mial dosc celibatu
Widocznie. I uczciwości wobec nas chyba też
sabina1713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:31   #242
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość
Widocznie. I uczciwości wobec nas chyba też
Nie dramatyzuj. Jestes gorsza niz super niania.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:32   #243
sabina1713
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 95
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
O jezu no to friend with benefits. Lepiej?
Mnie to nie robi różnicy, może być nawet siostra z bratem, byleby trzymał się tego do czego się zobowiązał.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie dramatyzuj. Jestes gorsza niz super niania.
Przykro mi jeżeli uczciwość to coś tak obcego dla Ciebie. Wyrazy współczucia.
sabina1713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:37   #244
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

A ja Ciebie bardzo dobrze rozumiem. Też cenię sobie prywatność, i krępują mnie obce osoby w mieszkaniu. Ale na to jest tylko jedna rada- mieszkanie bez współlokatorów.

Miałam podobny problem, z resztą opisałam go w wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680054

Jednak wiem że jestem osobą która po prostu nie lubi obcych ludzi, i jeśli chodzi o miejsce w którym mieszkam to muszę czuć się w 100% swobodnie. Dlatego zdecydowaliśmy się z facetem na kawalerkę, i wreszcie jest spokój
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:38   #245
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

"byleby trzymał się zobowiązań"
"przyzwoity człowiek powinien..."
"tak było wedle umowy..."

etc.

Daleko nie zajedziesz w społeczeństwie, trzymając się tak bardzo litery, a nie ducha 'prawa'.
Ludzie nie są nakręcanymi robotami, do których możesz zastosować opcję programowania.

I wiesz co - bijesz pianę. Laska jest od 1,5 tygodnia. Będziecie mieszkać jeszcze dwa miesiące razem tylko - zluzuj i nie psuj swojej opinii w oczach innych, bo szkoda - 2 miesiące wytrzymasz, później znajdź swój wymarzony folwark.

ah, tak, i bajeczne słowo:
"uczciwość" w co 2 wypowiedzi
__________________
zakochana w sobie od urodzenia


Edytowane przez natash88
Czas edycji: 2014-04-14 o 20:39
natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:38   #246
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Dopóki dziewczyna współlokatora nie ingeruje w Twoje życie i nie powoduje wyższych rachunków, to z czystej przyzwoitości powinnaś siedzieć cicho i nawet pisnąć.

A dziewczyna siedząc głównie w pokoju współlokatora nie ingeruje w Twoje życie.
no właśnie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:40   #247
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość
Mnie to nie robi różnicy, może być nawet siostra z bratem, byleby trzymał się tego do czego się zobowiązał.
Przed żadną normalną osobą mieszkającą na stancji nie wybronisz tej tezy.

Skończ trzepać pianę o 1,5 tygodnia (sic!!!), bo tylko pokazujesz jaka czepialska dziewucha z Ciebie. A jak Cię cokolwiek boli to idź w końcu do niego i tyle.

A jak chcesz gdybać, to idź do telewizji na wróżkę.

Rence opadajom.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 20:40   #248
sabina1713
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 95
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
A ja Ciebie bardzo dobrze rozumiem. Też cenię sobie prywatność, i krępują mnie obce osoby w mieszkaniu. Ale na to jest tylko jedna rada- mieszkanie bez współlokatorów.

Miałam podobny problem, z resztą opisałam go w wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680054

Jednak wiem że jestem osobą która po prostu nie lubi obcych ludzi, i jeśli chodzi o miejsce w którym mieszkam to muszę czuć się w 100% swobodnie. Dlatego zdecydowaliśmy się z facetem na kawalerkę, i wreszcie jest spokój
Dziękuję za opinie, sytuacja faktycznie dość podobna i też rozwiązemy ją mieszkaniem bez współlokatorów
Ja lubię obcych, ale tych którzy przychodzą w gości a nie tych, którzy chcą przez połowę czasu pomieszkiwać z nami chociaż się na to nie zgadzaliśmy.
sabina1713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:40   #249
RedLorry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 261
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Nie wiem po co założyłaś wątek na forum i w jednym z postów napisałaś, że chcesz się upewnić, czy już reagować na zachowanie współlokatora czy nie. Większość osób radzi, aby nie reagować, ponieważ zachowanie współlokatora jest jak najbardziej w granicach normy, a Ty dalej próbujesz nas przekonać do swojego zdania. Może po prostu przyjmij rady Wizażanek (lub nie) i nie wałkuj tematu, bo to nie ma sensu - nikogo tutaj nie przekonasz, ani na siłę my Ciebie nie przekonamy, skoro swoje poglądy uważasz za słuszne (osobiście się z nimi nie zgadzam i niestety nie polubiłabym Cię jako współlokatorki zapewne jak większość Wizażanek, więc naprawdę zastanów się, czy z Twojej strony to nie jest czepialstwo). Pozdrawiam
__________________
"Wiem, że się urodziłem.

Wiem, że umrę.

To pomiędzy jest moje"
— Eddie Vedder
RedLorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:42   #250
Harriboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 415
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Nie znam nikogo, kto byłby świeży przez dwa dni
Myjesz się rzadko, więc wkurza Cię czyjeś 'nadużywanie'. I dużo sobie dopowiadasz, bo jeszcze nie zwróciłaś człowiekowi uwagi, a już planujesz, jak to będzie - a może on powie "ok, nie będziemy używac suszarki". I po problemie.
Szalone masz pomysły. Ja znam takich co raz na 4 dni im wystarcza i co mnie to obchodzi? Dopóki nie smierdzą i nie wyglądają po żulowemu to mi to wisi i Tobie też powinno to jak czesto kąpie się Autorka. A dorabianie sobie teorii do tego to już kompletna głupota. Dziewczyna napisała i konlretne pytanie zadała a dowiedziała się, że zazdrości ludziom, że się kąpią, no błagam. Weźcie czasem pod uwage, że jak coś piszecie to ktoś to przeczyta i powinno to mieć jakikolwiek sens.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Harriboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:46   #251
sabina1713
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 95
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
"byleby trzymał się zobowiązań"
"przyzwoity człowiek powinien..."
"tak było wedle umowy..."

etc.

Daleko nie zajedziesz w społeczeństwie, trzymając się tak bardzo litery, a nie ducha 'prawa'.
Ludzie nie są nakręcanymi robotami, do których możesz zastosować opcję programowania.

I wiesz co - bijesz pianę. Laska jest od 1,5 tygodnia. Będziecie mieszkać jeszcze dwa miesiące razem tylko - zluzuj i nie psuj swojej opinii w oczach innych, bo szkoda - 2 miesiące wytrzymasz, później znajdź swój wymarzony folwark.

ah, tak, i bajeczne słowo:
"uczciwość" w co 2 wypowiedzi
Piany nie biję bo jeszcze do niego przecież nie poleciałam z pretensjami. Ludzie robotami nie są, ale cenię sobie takich , którzy mają zasady.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez RedLorry Pokaż wiadomość
Nie wiem po co założyłaś wątek na forum i w jednym z postów napisałaś, że chcesz się upewnić, czy już reagować na zachowanie współlokatora czy nie. Większość osób radzi, aby nie reagować, ponieważ zachowanie współlokatora jest jak najbardziej w granicach normy, a Ty dalej próbujesz nas przekonać do swojego zdania. Może po prostu przyjmij rady Wizażanek (lub nie) i nie wałkuj tematu, bo to nie ma sensu - nikogo tutaj nie przekonasz, ani na siłę my Ciebie nie przekonamy, skoro swoje poglądy uważasz za słuszne (osobiście się z nimi nie zgadzam i niestety nie polubiłabym Cię jako współlokatorki zapewne jak większość Wizażanek, więc naprawdę zastanów się, czy z Twojej strony to nie jest czepialstwo). Pozdrawiam
Zauważ, że jeszcze o nic się nie czepiłam, po prostu zapytałam o zdanie bo mam nieprzyjemnie wspomnienia z pomieszkiwaniem sobie u mnie innych.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Harriboo Pokaż wiadomość
Szalone masz pomysły. Ja znam takich co raz na 4 dni im wystarcza i co mnie to obchodzi? Dopóki nie smierdzą i nie wyglądają po żulowemu to mi to wisi i Tobie też powinno to jak czesto kąpie się Autorka. A dorabianie sobie teorii do tego to już kompletna głupota. Dziewczyna napisała i konlretne pytanie zadała a dowiedziała się, że zazdrości ludziom, że się kąpią, no błagam. Weźcie czasem pod uwage, że jak coś piszecie to ktoś to przeczyta i powinno to mieć jakikolwiek sens.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I jeszcze mi któraś z forumowiczek wyskakuje, że to Ja nie szanuję zdania innych.
sabina1713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 20:46   #252
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość
Piany nie biję bo jeszcze do niego przecież nie poleciałam z pretensjami. Ludzie robotami nie są, ale cenię sobie takich , którzy mają zasady.
bijesz pianę, od kilku stron wątku - w ogóle, że Ci przyszło na myśl po 1,5 tygodnia już tworzyć wątki na ten temat - widać bardzo zajmuje Cię ten problem.

masz tak sztywny światopogląd, że mnie przerażasz.
najbardziej przerażają mnie osoby, które mają obsesję na punkcie (dziwnie pojmowanej) 'przyzwoitości' i 'uczciwości' - takie to nieludzkie podejście.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:50   #253
sabina1713
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 95
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Przed żadną normalną osobą mieszkającą na stancji nie wybronisz tej tezy.

Skończ trzepać pianę o 1,5 tygodnia (sic!!!), bo tylko pokazujesz jaka czepialska dziewucha z Ciebie. A jak Cię cokolwiek boli to idź w końcu do niego i tyle.

A jak chcesz gdybać, to idź do telewizji na wróżkę.

Rence opadajom.
A i owszem wybronię. Jeszcze mnie nie boli a niepokoi jeżeli miałoby to się stać nagminne. Jakbym ja była na jego miejscu i chciała aż tak pomieszkiwać chłopaka to przyzwoitość nakazywałaby zapytać o zgodę bo to już nie byłoby przenocowanie czasami a regularne pomieszkiwanie przez pół miesiąca.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
bijesz pianę, od kilku stron wątku - w ogóle, że Ci przyszło na myśl po 1,5 tygodnia już tworzyć wątki na ten temat - widać bardzo zajmuje Cię ten problem.

masz tak sztywny światopogląd, że mnie przerażasz.
najbardziej przerażają mnie osoby, które mają obsesję na punkcie (dziwnie pojmowanej) 'przyzwoitości' i 'uczciwości' - takie to nieludzkie podejście.
Jak się 1,5 tygodnia chodzi niewyspana a ma się naprawdę ważne sprawy do zrobienia to nie dziwne, że problem zajmuje.
Jeżeli przerażają Cię osoby z innym systemem wartości niż Twój to jesteś dość nietolerancyjna.
sabina1713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:52   #254
String Emil
Raczkowanie
 
Avatar String Emil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 342
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość




I jeszcze mi któraś z forumowiczek wyskakuje, że to Ja nie szanuję zdania innych.
jadzieeeesz dalej
String Emil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:53   #255
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez Harriboo Pokaż wiadomość
[...]Weźcie czasem pod uwage, że jak coś piszecie to ktoś to przeczyta i powinno to mieć jakikolwiek sens.[...]
Zupełnie nie obserwuję tej zależności

Autorka lubi sobie pozjęczeć zamiast załatwić sprawę, ja takiej postawy nie lubię, więc śmieję się z tego, że się nie myje i wylicza wodę innym ("ojojoj, gdybyśmy mieli się tak rozliczać, to już dawno nie mieszkalibyśmy razem, bo on się myje codziennie, czyli dwa razy częściej niż my!"). To jest zwyczajnie śmieszne, abstrahując od spędzającego sen z powiek problemu suszarki
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:54   #256
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość
Przykro mi jeżeli uczciwość to coś tak obcego dla Ciebie. Wyrazy współczucia.
Oh blagam. Nie dorabiaj wielkich ideologii. Podpisaliscie umowe najmu z wlascicielem a nie kodeks rycerski
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:54   #257
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość
[...]Jak się 1,5 tygodnia chodzi niewyspana a ma się naprawdę ważne sprawy do zrobienia to nie dziwne, że problem zajmuje.[...]
Napisz do Faktu. Podobny poziom abstrakcji.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:57   #258
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------


Jak się 1,5 tygodnia chodzi niewyspana a ma się naprawdę ważne sprawy do zrobienia to nie dziwne, że problem zajmuje.
Jeżeli przerażają Cię osoby z innym systemem wartości niż Twój to jesteś dość nietolerancyjna.
Jestem najwidoczniej.

Wiesz, co jest w nich najgorsze - że potrafią czynić zło, nie uświadamiając sobie tego, bo nakładają płaszczyk przyzwoitości i uczciwości. Nie są zdolni zluzować/przeprosić/przyznać rację.

Jakieś 90% osób napisało Ci, że przesadzasz - nie widać ani krzty refleksji z Twojej strony. Sprawiasz wrażenie bezwzględnej osoby.

Jaki jest problem, żeby wyprowadzić się nie za kilka miesięcy, ale niedługo? To by było najlepsze rozwiązanie dla obu stron.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:57   #259
RedLorry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 261
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Drogie Wizażanki, po co dalej wałkujecie z autorką ten temat? Nie dostrzegacie, że Autorka widzi swój system wartości za najbardziej słuszny (a przynajmniej pisze w taki sposób, że tylko tak można to odebrać)? Dajcie spokój, bo i tak widać, że jest bardzo niezadowolona z zachowania współlokatora oraz jego znajomej i Jej nie przekonacie.
Być może ten wątek to jakiś trolling, bo faktycznie poglądy Autorki są bardzo oryginalne i nie wiem czy nie aż za bardzo.
__________________
"Wiem, że się urodziłem.

Wiem, że umrę.

To pomiędzy jest moje"
— Eddie Vedder
RedLorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 20:57   #260
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość
Jeżeli przerażają Cię osoby z innym systemem wartości niż Twój to jesteś dość nietolerancyjna.
Przyganial kociol garnkowi
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:58   #261
sabina1713
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 95
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Zupełnie nie obserwuję tej zależności

Autorka lubi sobie pozjęczeć zamiast załatwić sprawę, ja takiej postawy nie lubię, więc śmieję się z tego, że się nie myje i wylicza wodę innym ("ojojoj, gdybyśmy mieli się tak rozliczać, to już dawno nie mieszkalibyśmy razem, bo on się myje codziennie, czyli dwa razy częściej niż my!"). To jest zwyczajnie śmieszne, abstrahując od spędzającego sen z powiek problemu suszarki
Takie "śmianie" zostanie zgłoszone do moderatora. Nigdzie nie pisałam, że się nie myję, a że jesteś jedynie na tyle rozgarnięta, żeby dorabiać sobie jakieś ideologie wokół jednego zdania to naprawdę nie mamy o czym dyskutować.
sabina1713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:58   #262
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość
Jak się 1,5 tygodnia chodzi niewyspana a ma się naprawdę ważne sprawy do zrobienia to nie dziwne, że problem zajmuje.
1,5 tygodnia? Kobieto ja średnio od 9 lat jestem niewyspana Aż mnie noga boli od śmiania się
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:01   #263
Harriboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 415
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Zawsze staram się przebrnąć przez cały wątek zanim napisze, ale tej jadki to ja nie widze sensu czytać. Ja bym nigdy z kimś takim jak Autorka nie zamieszkała, bo w życiu nie dogadałybyśmy się, ale to co się tu dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi. Zamiast rad zaczęło się czepianie jakiś głupich szczegółow, typu kto ile się kąpie, kiedy uprawia seks, czy ma własne życie. A co to ma do rzeczy? Autorka się dowiedziała co ma zrobić (porozmawiać z facetem) dalsze ataki wizażanek i obrona autorki są bez sensu, bo co to niby wnosi do całej sprawy? Już nawet nie chce wchodzić w kwestie higieny i podejścia Autorki, ale ja nie wiem co wam się ludzie dzieje. Przecież ta dyskusja nie ma sensu, kłócicie się o byle co byle się kłócić. Proponuje zakończenie tematu, bo jak dla mnie to już tylko bezsensowne i bezpodstawne dywagacje, a przede wszystkim spekulacje. No, ale nie mój cyrk, nie moje małpy. Ja sie wypisuje z tej zabawy, bo poziom wątku dawno upadł i tylko mi smutno, że większość wątkow na Wizażu tak kończy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Harriboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:01   #264
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
1,5 tygodnia? Kobieto ja średnio od 9 lat jestem niewyspana Aż mnie noga boli od śmiania się
Bo zyjesz w komunie i nie masz wlasnego lozka. Wieczna impreza!
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:01   #265
sabina1713
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 95
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Jestem najwidoczniej.

Wiesz, co jest w nich najgorsze - że potrafią czynić zło, nie uświadamiając sobie tego, bo nakładają płaszczyk przyzwoitości i uczciwości. Nie są zdolni zluzować/przeprosić/przyznać rację.

Jakieś 90% osób napisało Ci, że przesadzasz - nie widać ani krzty refleksji z Twojej strony. Sprawiasz wrażenie bezwzględnej osoby.

Jaki jest problem, żeby wyprowadzić się nie za kilka miesięcy, ale niedługo? To by było najlepsze rozwiązanie dla obu stron.
Jest problem bo to my znaleźliśmy to mieszkanie i nikt nas z niego nie będzie swoim zachowaniem wykurzał.
90% osób to nic nie oznacza, wszakże zawsze zebrać można grupę gdzie 9/10 osób będzie debilami. A za co mam przepraszać? Jeszcze nic w kierunku rozwiązania sprawy nie zrobiłam.
sabina1713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:02   #266
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Napisz do Faktu. Podobny poziom abstrakcji.
http://www.fakt.pl/Sasiad-pozwal-mni...y,72295,1.html
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:03   #267
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość
Jest problem bo to my znaleźliśmy to mieszkanie i nikt nas z niego nie będzie swoim zachowaniem wykurzał.
90% osób to nic nie oznacza, wszakże zawsze zebrać można grupę gdzie 9/10 osób będzie debilami. A za co mam przepraszać? Jeszcze nic w kierunku rozwiązania sprawy nie zrobiłam.
Pytanie zasadnicze. Po co chcialas porady skoro tylko ty wiesz najlepiej?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:04   #268
sabina1713
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 95
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Ok zamykamy wątek, nie przekonamy się nawzajem do swoich racji. Pozdrawiam.
sabina1713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:05   #269
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

Fakt, nie zrobilas. Tylko siedzisz i psioczysz o niczym

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sabina1713 Pokaż wiadomość
Ok zamykamy wątek, nie przekonamy się nawzajem do swoich racji. Pozdrawiam.
Pytalas o opinie to ją dostalas. Na cholere ci moja zgoda na rozmowe ze wspollokatorem?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:06   #270
String Emil
Raczkowanie
 
Avatar String Emil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 342
Dot.: Współlokator i goście-czy przesadza?

nie zamykajmy,proszę
String Emil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 01:26:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.