Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-18, 17:21   #961
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Jeszcze jedna prośba o kciuki za Aldrin jutro zapadnie decyzja czy wypuszczą ją na święta
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 17:25   #962
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna prośba o kciuki za Aldrin jutro zapadnie decyzja czy wypuszczą ją na święta

czyli skurcze się uspokoiły??
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 17:29   #963
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Nadiak możesz mi podać link do strony na której kupowałaś materacyk??

Dobrze pamiętam, że najlepsze materacyki to pianka-lateks, tak? Ile płaciłyście za takie materacyk??
Akurat kupowałam cały piankowy, antyalergiczny z pokrowcem przepuszczającym powietrze, ale nie wilgoć. To jest ich strona, a kupowałam w sklepie stacjonarnym w Poznaniu i cena niższa niż ta na stronie bo 165zł.

http://www.materacyk.pl/pl/antyalerg...kusny-sen.html
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 17:33   #964
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość

czyli skurcze się uspokoiły??
nie całkiem ale podobno jak zaczną się te właściwe to wtedy je poczuje
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 17:38   #965
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna prośba o kciuki za Aldrin jutro zapadnie decyzja czy wypuszczą ją na święta
aldrin mocne kciuki

Cytat:
Napisane przez caroline_m Pokaż wiadomość
rano przyszła mi paczka niespodzianka z rzeczami od mojej chrzestnej, śliczne ciuszki w różnych rozmiarach, od niemowlęcych po 12mc, i przyszedł wózek, jeszcze tylko adaptery do fotelików musimy zamówić
Ale fura

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość




Haha Vampirka, jakbym słyszała wczoraj moją położną to samo dosłownie mówiła, szpitale pękają w szwach, mówi, ze chyba laski sie przepracowują, a najlepsze jest to, że te co akurat teraz leżą (znam chyba z pół oddziału, bo to mój rocznik ), to raczej nie grzeszą pracowitością no ale już jej nic nie chciałam mówić, bo bym wyszła na arogantkę gdyby tylko wiedziała, co ja robiłam, to by mnie chyba przez łeb zdzieliła
To chyba przez pełnię co była ostatnio

Cytat:
Napisane przez monika83 Pokaż wiadomość

Odbiore dzis jeszcze jedek telefon z zapytaniem jak sie czuje to normalnie wyrzuce telefon przez okno! Ile mozna gadac to samo! Czlowiek chce sie zdrzemnac i co zdarze przysnac to ktos mnie budzi
Dokładnie
Ja dziś mamie powiedziałam, źe jak zacznę rodzić to zadzwonię, żeby już co chwilę nie wydzwaniała. Obraziła się...


Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość

Odebrałam wyniki i jestem bardzo zadowolona żelazo skoczyło z 25 do 47, jeszcze brakuje do normy, ale to już postęp! Tym bardziej, że od jutra zwiększam dawkę actiferolu więc do wizyty powinno ładnie dojść i czego się nie spodziewałam to piękna morfologia, wyniki najlepsze w całej ciąży, przede wszystkim ta nieszczęsna hemoglobina, też już prawie w normie czyli z jednym czynnikiem walka idzie mi dobrze, ale na odwrócenie Heli już takiego wpływu nie mam....
nieźle to żelazo podskoczyło
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 17:41   #966
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna prośba o kciuki za Aldrin jutro zapadnie decyzja czy wypuszczą ją na święta


Jak czytam co wy w domach wyprawiacie, sprzątacie to aż mi głupio....
Ja nie mam kondycji już prawie na nic :/


Gratuluję wszystkim nowych tygodni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 17:48   #967
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki i jestem bardzo zadowolona żelazo skoczyło z 25 do 47, jeszcze brakuje do normy, ale to już postęp! Tym bardziej, że od jutra zwiększam dawkę actiferolu więc do wizyty powinno ładnie dojść i czego się nie spodziewałam to piękna morfologia, wyniki najlepsze w całej ciąży, przede wszystkim ta nieszczęsna hemoglobina, też już prawie w normie czyli z jednym czynnikiem walka idzie mi dobrze, ale na odwrócenie Heli już takiego wpływu nie mam....
za wyniki
Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna prośba o kciuki za Aldrin jutro zapadnie decyzja czy wypuszczą ją na święta
trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Jak czytam co wy w domach wyprawiacie, sprzątacie to aż mi głupio....
Ja nie mam kondycji już prawie na nic :/
eeee ja tam nic nie sprzątam
powiedziałam mężowi, żeby to zrobił. Ja muszę odpoczywać
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 18:17   #968
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna prośba o kciuki za Aldrin jutro zapadnie decyzja czy wypuszczą ją na święta

Mocne
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 18:19   #969
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Kciuki Aldrin : kciuki:
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 18:40   #970
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Nikii89 >> Sto Lat dla Oskarka p.s ale będziesz miała super różnice wieku między dzieciaczkami

Gratuluje wszytskich rozpoczętych tygodni

Aldrin >> Kochana trzymajcie się... kciuki cały czas
------------
odnośnie porządków ta w miare ogarnięte mamy /mąż akurat od wtorku na wyjezdzie, wraca jutro/ więc wszytko na mojej głowie było
dzzisiaj dopiero okna umyłam/ ale i tak nie wszystkie bo bym padła chyba, teściowa pranie takie grubsze mi zrobiła / pościele, narzuta / i firanki tez pozakłądała, jutro coś upieke i sałatki porobie 2 / częścią cukierniczą zajęła się mojja mama i babcia, więc po kawałku ciasta będe miała./

Paulka >> dzięki za podesłanie linka do racuszków

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2014-04-18 o 18:42
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 18:44   #971
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez asiulka_22;
dzzisiaj dopiero okna umyłam
ja tez. i tak do godziny zaczęły pojawiac się chmury na niebie...ale mam to w nosie... nic nowego....

my jutro pieczemy. zostaly mi jeszcze podlogi do wyszorowania
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 18:49   #972
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez /Mycha/ Pokaż wiadomość

A jeszcze mam pytanie: ciąża donoszona to w końcu który tydzień? Bo raz tu się przewija 37 raz 38, to który musi być skończony?
Pytam bo mnie jakieś takie bóle jak na okres w dole brzucha łapią i się zastanawiam czy to już mogą być przepowiadacze?
mnie połozna mówiła, że skończony 36 tc to już donoszona, to chyba się pozmieniało, bo kiedyś było skończony 38
a skurcze mam odczuwać jako ból w górnej częsci brzucha, czyli dno macicy, a podbrzusze, to twardnienie i własnie te przepowiadacze, najgorsze sa te górne


Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
Ja mam się wstrzymać i leżeć jak najwięcej do 27 kwietnia, wtedy kończę 37tc. Ciężko mi to szło od początku tygonia, ale dzisiaj cały dzień boli mnie spojenie (chyba) i mam bóle miesiączkowe więc grzecznie leżę. Jest mi z tym ciężko, że mąż wszystko musi robić sam, ale dziecko ważniejsze. Zresztą świetnie sobie radzi, już upiekł ciasta, jutro sałatka, a sprząta zawsze. Tylko to moje odczucie takie jest i czuje się niepotrzebna. Dam radę! 2 tygodnie to nie 2 miesiące.
Nadia podziel się mężem
mój może i by zrobił sałatkę, ale o ciasto to się go doprosić nie mogę, zupełne przeciwieństwo swojego brata, tamten mógłby tylko ciasta piec
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:00   #973
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
Akurat kupowałam cały piankowy, antyalergiczny z pokrowcem przepuszczającym powietrze, ale nie wilgoć. To jest ich strona, a kupowałam w sklepie stacjonarnym w Poznaniu i cena niższa niż ta na stronie bo 165zł.

http://www.materacyk.pl/pl/antyalerg...kusny-sen.html
Nie wiem jaki kupowałaś, ale pamiętam że w środku był zielony

dla Aldrin
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:05   #974
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
mnie połozna mówiła, że skończony 36 tc to już donoszona, to chyba się pozmieniało, bo kiedyś było skończony 38
a skurcze mam odczuwać jako ból w górnej częsci brzucha, czyli dno macicy, a podbrzusze, to twardnienie i własnie te przepowiadacze, najgorsze sa te górne
ja tez czytalam ze te wlasciwe skurcze, to zaczynają sie od góry brzucha

takie pojedyncze bole w podbrzuszu to ja mam ciągle, najczesciej przy pelnym pecherzu, jak za szybko wstane, jak sie zmecze czyms.... ale to chyba nie sa przepowiadacze, tylko taki sygnał " nie podoba mi sie mamo"
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:07   #975
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Kciuki za Aldrin!

No właśnie, przy okazji wyników dziękuję jeszcze raz za cenne rady, myślę, że sok z pokrzywy i popijanie soczku pomarańczowego przy braniu żelaza też ma duży wpływ na szybki skok
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:36   #976
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Tż mnie miło zaskoczył, sam z siebie zamówił monitor oddechu. Ma przyjść po świętach

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
A w ogóle o co chodzi z tymi miejscami w szpitalach i na porodówkach, taki wyż demograficzny jest czy co? Nasze państwo w końcu taaaaaakie prorodzinne
ja nie wiem, ale jak chodziłam na SR to położna mówiła, że tylko luty był w miarę spokojny, a tak - to nawał rodzących Wyż demograficzny to akurat się zaczął rozmnażać i chyba dlatego

Cytat:
Napisane przez Pallas Ril Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam ze sklepu wózkifoteliki:
http://www.wozkifoteliki.pl/bazy-iso...i-2wayfix.html

Ale ja koniecznie chciałam mieć różowy fotelik. Jak Ci nie zależy na kolorze to chyba taniej wychodzi tu:
http://www.sklep-tosia.pl/maxi-cosi-pebble_p1451#

O ile oczywiście chcesz kupować z Pebble w komplecie .
Bardzo Ci dziękuję za linki
A z tymi przygotowaniami to zdecydowanie za dużo na siebie wzięłaś nikt z zaproszonych nie mógł Ci pomóc?

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość

Odebrałam wyniki i jestem bardzo zadowolona żelazo skoczyło z 25 do 47, jeszcze brakuje do normy, ale to już postęp! Tym bardziej, że od jutra zwiększam dawkę actiferolu więc do wizyty powinno ładnie dojść i czego się nie spodziewałam to piękna morfologia, wyniki najlepsze w całej ciąży, przede wszystkim ta nieszczęsna hemoglobina, też już prawie w normie czyli z jednym czynnikiem walka idzie mi dobrze, ale na odwrócenie Heli już takiego wpływu nie mam....
no to za wyniki

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna prośba o kciuki za Aldrin jutro zapadnie decyzja czy wypuszczą ją na święta
I ogromne kciuki za Aldrin
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 20:06   #977
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna prośba o kciuki za Aldrin jutro zapadnie decyzja czy wypuszczą ją na święta



A ja byłam z TŻ w tesco na zakupach... i padama
Kupiliśmy ciasta, białą kiełbasę jaja i dodatki... zostało tylko pomalowanie i ozdobienie jajek i koniec przygotowań

A wcześniej TŻ zamontował lampkę nad łóżeczkiem Amelki W końcu wychodzę z przygotowaniami z lasu jeszcze tylko troszkę prania i prasowania... ale to też po świętach
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 20:28   #978
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień to mi dzisiaj mega szybko śmignął

Milka w dzień zamiast dwóch drzemek zrobiła sobie jedną...ale za to aż 3 godzinną !! W związku z tym zdążyłam w tym czasie ogarnąć połowę mieszkania Potem zakupy z tż i małą..nawet sprawnie poszło

Aa i dziś 2 razy miałam fajną sytuację..więc wraca mi wiara w ludzi
Babeczka w kasie pierwszeństwa (około 40-stki) która była przede mną od razu jak tylko nas zobaczyła powiedziała, że "proszę się przede mną wyłożyć z zakupami " Podziękowałam..ale my mieliśmy z tż tak zawalony koszyk, że nie było sensu, bo ona miała tylko kilka rzeczy i właściwie już miała być za moment kasowana. Więc mówimy jej, że dziękujemy bardzo, ale ona to szybko będzie skasowana więc damy rade poczekać a my tutaj mamy całą kopę Powiedziała, że ok..ale mówi "ojej..ale mi głupio...bo nie dość, że pani w ciąży to jeszcze z małym dzieckiem i musi pani czekać" Także wyjątki się jeszcze zdarzają

A druga sytuacja, to Milka wyrzuciła z wózka smoczek w markecie i oczywiście tego nie zauważyłam. I podchodzi do mnie pani sprzątająca (około 60-tki) i pyta czy to przypadkiem nie moje dziecko zgubiło smoka. Odwracam się..a tam z 5 metrów dalej faktycznie leży na ziemi, jak nic.. tż akurat gdzieś buszował między pułkami. Babeczka patrzy tak na mój brzuch, na wózek, na Milkę... i mówi "wie pani co..niech pani poczeka ja po niego pójdę i go pani przyniosę" Aż mi się głupio zrobiło...

Może to święta tak na ludzi działają
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 20:46   #979
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ja już po kościele, leżakuje w łóżku.

Na dziś mam dość wyjątkowo mnie bolą plecy. Ale zrealizowałam plan w 150 % nawet pozaznaczałam ciuszki i poukładałam

Cytat:
Napisane przez monika83 Pokaż wiadomość

I co, dzwonil tz wyjasnic co z ubrankami?

Odbiore dzis jeszcze jedek telefon z zapytaniem jak sie czuje to normalnie wyrzuce telefon przez okno! Ile mozna gadac to samo! Czlowiek chce sie zdrzemnac i co zdarze przysnac to ktos mnie budzi
Oczywiście, że nie dzwonił. Miał masę innych zajęć, a poza tym są święta więc może po świętach standard juz się przyzwyczaiłam

ja jak idę na drzemkę ściszam telefon i nikt tego świętego czasu mi nie zakłóca, polecam

agagag za poprawę wyników, oby tak dalej.

madziula za mazurki pochwal się

mycha tak to raczej przepowiadacze. A ciąża donoszona moim zdaniem to 38 tc.

nadiak leż grzecznie

Aldrin
obyś jutro mogła być w domku

chansons dla tż za zakup monitora

ilkas wraca wiara w ludzi jak sie czyta to co piszesz
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 20:48   #980
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki kupowałaś, ale pamiętam że w środku był zielony

dla Aldrin
Tak to właśnie ten zielony

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Nadia podziel się mężem
mój może i by zrobił sałatkę, ale o ciasto to się go doprosić nie mogę, zupełne przeciwieństwo swojego brata, tamten mógłby tylko ciasta piec
Ja nigdy nie piekę ani gotuję sama jak mam tż w domu. Pierwszy jest w kuchni i przepisy czyta i robi. A wcześniej to szuka i myśli co zrobić.
Taki wyjątkowy egzemplarz
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 20:53   #981
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dziewczyny może to Wam nieco o skurczach objaśni:
http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 21:38   #982
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Uff... uporałam się z ciastami
najgorzej z masa budyniowa do brzdąca, bo zanim mi wystygła, zanim to ukręciłam z margaryną, zanim rozłożyłam na biszkopcie, zeszły 2 godziny
teeaz schnę po kapieli i balsamowaniu, czekam na małża, jestem ciekawa co za firankę mi uszyli
dzilimy się z teściowa ciastem po pół blachy, już zaniosłam jedno, teraz czekam, az mi masa brzdącowa trochę zastygnie, bo nie ukroję tego
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 21:44   #983
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dziewczyny jak Wy dajecie rade z porządkami,gotowaniem,pie czeniem? Ja normalnie od godziny wyje z bólu kręgosłupa,rwy kulszowej i zmęczenia,a zrobiłam dzis tylko szybki obiad i zakupy :/
Siedze i ruszyć sie nie moge.Lzy same mi sie cisną do oczu z tej bezsilności....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 21:59   #984
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wy dajecie rade z porządkami,gotowaniem,pie czeniem? Ja normalnie od godziny wyje z bólu kręgosłupa,rwy kulszowej i zmęczenia,a zrobiłam dzis tylko szybki obiad i zakupy :/
Siedze i ruszyć sie nie moge.Lzy same mi sie cisną do oczu z tej bezsilności....
ja ze swej strony moge Cię pocieszyć, ze mam tyle energii po częsci dzięki tyroksynie, bo wczesniej to miałam przymuła przez 2 lata i nic mi się nie chciało
teraz chyba jestem na dobrej dawce i mam powera
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 21:59   #985
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Sylwunia ja np schody na pietro myje na 3 razy... lazienke teraz umyl tz , bo bylo trzeba kafelki po sufit umyc. Okna to ja nawet lubie myc, bo sa plastikowe. Dzis mi tylko stopy umieraja.... ale tlumacze to tez tym, ze jak caly dzien leze to tez sie lepiej nie czuje... a jak cie cos boli to odpoczywaj. Za rok sie wykarzesz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 22:08   #986
Oliwka_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
dobry wieczór kochane

u nas byli teście, niedawno pojechali, Iga zgarnęła parę kolorowanek na zająca i kredki i dziecka nie było

teraz po kąpieli padła


a ja sobie zbadałam już 2 razy ten cukier po posiłkach tak jak radziłyście, raz po obiedzie miałam 99 zjadłam wtedy rosół i mięsko gotowane a później kolacyjkę i miałam 116 czy to dobre wyniki?


jakaś śpiąca dziś jestem i nie do życia..
Wyniki dobre - po posiłkach do 120

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Co do odbijania to ja odbijałam Oskara i teraz też mam taki zamiar. Oskar ulewał i jakby sobie nie odbił to ulewania na pewno byłoby więcej.

Ja przy KTG zawsze leżałam na boku z jedną nogą zgiętą tak mi kazano.

Asiulka to nawet dobra oferta , ale znam kilka osób co na ten termometr narzekają. No ale są też osoby które zachwalają.

Aldrin za Was


Współczuję Kochane nocek. Ja o dziwo się wysypiam choć dziś wstawałam z 4 razy do WC.

Wczoraj TŻ pojechał na zakupy , więc dziś już zacznę co nieco sprzątać , jutro dokończę i wchodzę do kuchni szykować.



No i dziś mój synuś kończy 2 latka !! Jak ten czas szybko leci, pamiętam dokładnie dzień w którym go rodziłam każdy szczegół. Nie mogę uwierzyć że mam już 2 latka w domu
100 lat dla synka

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Po wizycie wczoraj Lenka na razie jest Lenką wazy 1,30 kg i lekarz mowil ze szyjka,wody płodowe sa ok.W srode 23 ide na 4d to moze cos wiecej zobaczę.Mala jest główka na du ułożona tak jak była na ostatniej wizycie
ja witam sie w kolejnym tygodniu ciazy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dla Lenki

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Odpaliłam już laptopa więc mogę napisać ładnego posta z emotkami

po pierwsze primo 100 lat dla Oskarka
Oby stał się dla mamusi pomocą gdy pojawi się siostrzyczka i oby oboje chowali się zdrowo i radośnie

po drugie primo witamy się w36 tc czyli w 9 miesiącu
Nie wiem czy bardziej się cieszę czy boję

Po trzecie primo gratulacje za kolejny tydzień dla monika83
a w szczególności dla mojej ciążowej rówieśniczki Ilkas dla Ciebie oraz

Dla potrzebujących :
36 tc

Cytat:
Napisane przez Pallas Ril Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam ze sklepu wózkifoteliki:
http://www.wozkifoteliki.pl/bazy-iso...i-2wayfix.html

Ale ja koniecznie chciałam mieć różowy fotelik. Jak Ci nie zależy na kolorze to chyba taniej wychodzi tu:
http://www.sklep-tosia.pl/maxi-cosi-pebble_p1451#

O ile oczywiście chcesz kupować z Pebble w komplecie

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

A a propos sprzątania i ogólnych przygotowań do Świąt to chyba przesadziłam... Znowu się porwałam z motyką na Słońce, że przygotuje jedzenie dla 12 osób i właśnie sobie umieram na kanapie, a może ugotowałam połowę rzeczy z zaplanowanych

I jeszcze mąż chciał pomóc w sprzątaniu i zaczął, ale musiał wyjść i wszystko w mieszkaniu jest totalnie rozwalone Masakra.. Nie mam siły nawet wstać i prania wyciągnąć....
Dbaj o siebie, lepiej się tak nie przeciążać

Aldrin

U mnie dzisiaj dzień ze skurczami, nie byłam w stanie wiele zrobić. Mam nadzieję że się to uspokoi

Gdyby mnie nie było to najserdeczniejsze życzenia świąteczne - zdrowych, rodzinnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych.
Oliwka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 00:46   #987
Lu7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

ja dziś spakowałam torbę do szpitala dla malutkiego
ciuszki, skarpetki i niedrapki
20 pieluszek
4 tetry
jedna duuuża bawełniana pielucha
3 malutkie ręczniczki
jakieś waciki
chusteczki nawilżane
sudocrem
zastanawiam się też nad czymś do kąpieli np. oilatum
tylko slyszalam, że maluchy kąpie się już w domu

niech ktoś mi podpowie co jeszcze bo znajac zycie to nie wszystko
a torba już pełna

wiecie, że przy myciu okien bardzo często kobiety trafiają do szpitala?
te ruchy wywołują skurcze ja od mamy tż dostałam zakaz, a mój się jakoś do mycia okien nie pali więc mamy brudne


Aldrin trzymam kciuki za święta w domu -
__________________

Edytowane przez Lu7
Czas edycji: 2014-04-19 o 00:51
Lu7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 05:19   #988
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień dobry

Olaf poczuł chyba magie króli zka wielkanocnego i wstał przed 6

Nadiak ja bym tak chciała synka któregoś wychować tzn zaszczepić w nim pasje do gotowania zawsze mi sie to marzyło

Przyjemności dzisiaj i nie przemęczać sie mamuśki

Dawno nikt nie rodził
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 05:54   #989
agus7ia
Raczkowanie
 
Avatar agus7ia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 474
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień dobry,

Widzę, że przygotowania do świąt pełną parą, bo forum zwolniło i nie ma problemu z nadrabianiem

Madziula, Oskar pewnie się boi, że przegapi króliczka, dlatego na wszelki wypadek lepiej wstać wcześniej niż potem żałować A co do porodu to rozumiem, że jesteś chętna. Ja jeszcze trochę poczekam

Mnie obudziła dziś wydzierająca sìę na całe gardło sąsiadka i akompaniujący jej pies rasy York. O co można się kłócić o 6 rano

No i oczywiście wpadłam, żeby życzyć wszystkim spokojnych, radosnych Świąt spędzonych w gronie rodzinym. Owocnego zajaczka i szybkich porodów dla tych, które planują się rozpakować.
__________________
Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas kocha.
agus7ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 05:58   #990
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień dobry, wstałam w nocy jakieś sto razy. W sumie nawet nie wiem po co młoda wypije mleko i spadamy do sklepu po ogórki - bo wczoraj oczywiście pojechaliśmy całą bandą do sklepu głównie po te nieszczęsne ogórki i zapomnieliśmy

chansons to Ci TŻ ładną niespodziankę zrobił!

VwVampirka nic dziwnego że padasz po zakupach - zwłaszcza w tesco tam to musiały być tłumy!

ilkas brawo dla ludzi ze sklepu. Mnie wczoraj też z kolejki wyławiała obsługa wrzeszcząc, że pani ma pierwszeństwo - ale to generalnie sklep przyjanzy ciężarnym jest

JJJustynAAA ale miałaś dzień pracusia!!

Oliwka_2
mam nadzieję, że skurcze się uspokoiły

madziuuula no włąsnie dawno nikt nie rodził masz jakiś pomysł co z tym zrobić?
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:13:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.