Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 09:17   #331
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
I właśnie dlatego ja też wybiorę chrzestnych z bliskiej rodziny Zdarzenia nie zazdroszczę...
Moja chrzestna to mamy bliska kuzynka-wyjechała do Ameryki i z rodziną żadnych kontaktów nie utrzymuje. Na komunię nawet kartki nie dostałam. Mój chrzestny to brat ojca. Zmarł jak miałam 5 lat, ale tak poza tym to i tak mieszkał z rodziną na drugim końcu Polski. Moja siostra-chrzestna to żona kuzyna mamy, żadnych kontaktów bo się jednak szybko rozwiedli. Chrzestny
-kiedyś bardzo bliski kuzyn mamy. Potem przez konflikty rodzinne stracili kontakt.

Także to żadna gwaracja, że rodzina lepiej się z tej roli wywiąże.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
o 4 rano pamiętam tyle że powiedziałam że muszę zjeść panieński kebab, bo nigdy nie jadłam kebabu w nocy po imprezie, po czym wchodziłam do różnych budek z kebabem, rozglądałam się i mówiłam "Nie, ten nie jest idealny, musimy szukać dalej" Ale znalazłam w końcu

Do domu przywiozłam bukiet białych goździków, ale nie mam pojęcia skąd ja to wzięłam...
Poszukiwania kebabu idealnego musiały wyglądać ekstra
Są dwie opcje-albo zajumałaś na placu Solnym albo dorobiłaś się nowego narzeczonego, który chce Cię uchronić przed tym wielkim błędem.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:25   #332
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
A na paznokcie polecam REGENERUM-regeneracyjne serum do paznokci. Moje cienkie i łamiące się kiedyś paznokcie dziś są nie do poznania - twarde i długie.
Cały czas walę głową w mur o tak: Nie mamy załatwionych obrączek i jakoś nie jest nam po drodze by gdzieś chodzić i się rozglądać by przypadły nam do gustu

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Mamy 55%rozdanych zaproszeń i jedną nieprzyjemną sytuację. Chrzestna Tż nie wpuściła nas do domu bo powiedziała ze go nie zna więc poprosiliśmy sąsiadkę żeby dała jej zaproszenieWina może być mojego Tż bo powiedział że z 15 lat jej nie widział, ona ma swoje lata bo jest po 70 - może ma jakiegoś alzheimera. To nie jest osoba spokrewniona z rodziną bo to niestety jakaś koleżanka teściowej a żeby było jeszcze lepiej to teściowa też jej tyle czasu nie widziała.
Nasze dzieci będą miały chrzestnych z najbliższej rodziny
Co do paznokci to Regenerum i olejki ogolem sprawiaja cuda, goraco polecam

Co do chrzestnej kiepska sprawa, ale dlatego tez my nie zapraszamy rodziny, z ktora sie nie widujemy...


mala_czarna_21, Kaigara, Ysia - juz mi brak slow na komentarze dla Was, ach, robi sie juz tak gorrraco! Powodzenia na ostatniej prostej

Ysia, panienski szalony, alkohol musiał sie lac strumieniami



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:38   #333
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Ysia jest szalona to panieński nie mógł być inny a dobry ten kebab był?
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:41   #334
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
U nas hitem od wczoraj jest ta piosenka, może komuś przypadnie do gustu jeśli chodzi o oprawę do klipu ślubnego?
https://www.youtube.com/watch?v=zyWiPdOlzrs
My chcieliśmy Brathanki...

Mam pytanie odnośnie prezentów dla rodziców. Chcieliśmy kupić coś praktycznego, trwałego. Moi rodzice nie lubią nic do postawienia, zdjęcia w ramce dostaną po ślubie. Wpadliśmy na pomysł- plazma dla rodziców tż i serwis obiadowy dla moich rodziców. Trochę mało ślubne, no i każde by miało co innego, sama nie wiem.
Tylko błagam nie piszcie "ja mam to, ja tamto...", bo ja to doskonale wiem, ale u nas zdj/statuetki/itp odpadają...

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:42   #335
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
My chcieliśmy Brathanki...

Mam pytanie odnośnie prezentów dla rodziców. Chcieliśmy kupić coś praktycznego, trwałego. Moi rodzice nie lubią nic do postawienia, zdjęcia w ramce dostaną po ślubie. Wpadliśmy na pomysł- plazma dla rodziców tż i serwis obiadowy dla moich rodziców. Trochę mało ślubne, no i każde by miało co innego, sama nie wiem.
Tylko błagam nie piszcie "ja mam to, ja tamto...", bo ja to doskonale wiem, ale u nas zdj/statuetki/itp odpadają...

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
dla mnie bardzo dobry pomysł, u nas też będą "mało ślubne" prezenty
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:46   #336
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość


http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70224290/ o to to to
tylko bedzie przystrojone odpowiednio, kokardka napis Para Młoda albo imiona, jeszcze nie wiem.
moj TŻ byl swiadkiem ostatnio i takie pudelko trzymal i byly na nim narysowane serduszka i napis NOWOŻEŃCY- rewelacja
Mamy takie same pudełka

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość


Dziewczyny- takie pytanko, w jakim wieku sadzacie dzieci oddzielnie, tzn z własnym krzesłem i talerzykiem? wiadomo że dziecko 5 letnie raczej nie będzie siedziało u mamy na kolanach, ale np. 3letnie?
Moim zdaniem 3-latek powinen już siedzieć sam na krześle przy rodzicach. Mało wygodnie byłoby z nim na kolanach

Piękne obrączki

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość


Wybaczcie ale po wczorajszych tancach padlam i nie mialam sily nic napisac ani ponadrabiac na przymiarce bylo fajnie, juz nie plakalam generalnie bede miec jeszcze trzecia przymiarke, bo suknia poszla drugi raz do zwezenia...schudlam 3 kg i w talii polecialo mi kilka cm napisze wiecej wieczorem

Dzis mam make up probny, trzymajcie kciuki



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Trzymam kciuki i mam nadzieję że pokażesz zdjęcia

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
U MNIE W MIEŚCIE !!! byłam wczoraj! masz do mnie niedaleko!
PORADNIA JEST CZYNNA W ŚRODE OD 18.00-20.00
byliśmy wczoraj 2 min ( dwie pary przed nami też ) bez umawiania. Po prstu sie zjawiasz i czekasz jesli ktos jest :P
pytanie było takie
Pani : krótko czy długo?
ja: krótko ?
Pani : z jakich parafi jestescie:
Ja : odpowiedziałam
Pani : kiedy ślub i gdzie ?
Ja: odp
Pani: znacie metody planowania rodziny?
Ja: tak
Pani ;dup pieczątke dziękuje do widzenia i udanego ślubu

mój TŻ się jeszcze przez 15 min nie umiał obudzić z szoku

Ale super!
My idziemy dzisiaj na ostatnie spotkanie w poradni. Będziemy analizować mój "spreparowany" wykres
Mam nadzieję że jakoś to wytrzymam, bo babka jest nawiedzona...


Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
witam po świętach i melduję się w nowym wątku

wczoraj wróciłam z rodzinnych stron, załatwiłam parę przedślubnych spraw, umówiłam się na paznokcie, byłam na przymiarce, spotkałam się z Dj, przymierzyłam welon który zamawiałam na Allegro.

odebrałam obrączki

najpilniejsze sprawy na teraz to prezenty dla rodziców(kompletnie nie mam pomysłu)

no i muszę w końcu zdecydować się na bukiet, marzą mi się konwalie

do ślubu zostało 37 dni

Konwalie Strasznie chce mieć w bukiecie, ale wiosna za szybko przyszła i nie wiem czy jeszcze będą

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Hej

Do ślubu zostało 2 dni


Melduję się po panieńskim, wróciłam o 4 rano, jest szansa że wytrzeźwieje do wesela, ale niewielka.

Lecę nadrabiać wątek!

Super panieński był skoro mało pamiętasz! Mój jest za tydzień i nic nie wiem poza tym że trwa 2 dni


Miesiąc do ślubu
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:47   #337
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość

Także to żadna gwaracja, że rodzina lepiej się z tej roli wywiąże.

Wiadomo że to nie daje żadnej gwarancji, ale jeśli wezmę na chrzestnego dajmy na to mojego brata, to moje dziecko mimo wszystko będzie znało tą osobę i będzie miało lepszy lub gorszy, ale jednak kontakt Chciałabym uniknąć sytuacji, w której też wiele z nas się znalazło, że jedzie zapraszać chrzestnych, a widziało ich ostatnio 10-15 lat temu.


Ysia no to wieczór udany! Ale że Ty kebaba po imprezie nigdy nie jadłaś?!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą

Edytowane przez cashmere
Czas edycji: 2014-04-24 o 09:49
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 09:49   #338
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
My chcieliśmy Brathanki...

Mam pytanie odnośnie prezentów dla rodziców. Chcieliśmy kupić coś praktycznego, trwałego. Moi rodzice nie lubią nic do postawienia, zdjęcia w ramce dostaną po ślubie. Wpadliśmy na pomysł- plazma dla rodziców tż i serwis obiadowy dla moich rodziców. Trochę mało ślubne, no i każde by miało co innego, sama nie wiem.
Tylko błagam nie piszcie "ja mam to, ja tamto...", bo ja to doskonale wiem, ale u nas zdj/statuetki/itp odpadają...

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
Wszystko zależy jaki budżet chcecie przeznaczyć o ile serwis obiadowy dobry można kupić w przytsepnej cenie , tak "plazme" żeby kupić dobrą to trzeba już trochę wydać. Nie dokońca wiem że masz na myśli pod pojęciem plazma - teraz chyba są telewizory ledowe.
Ja jestem zdania że sprzęt powinno się kupować dobrej jakości . Moja teściowa kupiła sobie tak tv na jakieś promocji w markecie i owszem działa ale jakość obrazu pozostawia wiele do życzenia , więc ja bym odradzała kupowanie takiego prezentu.
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:50   #339
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Atomoowka to czekam na fotki tych kukardek

21klaudyna autko będziecie super w nim wyglądać

basiczek24 współczuję z powodu chrzestnej TŻ ale nie ma się co dziwić kobicie jak tyle czasu go nie widziała

madzixx88 Ty już lepiej nic nie chudnij bo do ślubu całkiem znikniesz - jeść jeść jeść
Powodzenia na próbnym

mojakaren sorki że z patrzyłam Ci Twój umysł ale mnie też ta zarżnięta świnia prześladuje od wczoraj ale przynajmniej mojej 1,5 rocznej chrześnicy się podoba bo tańczy przy tym jak szalona

misia880 gratki tak fajnej i expresowej poradni

Opiumalfa nie skomentuje tej "pani od paznokci"- masakra

Lusiija śliczny ten maluszek

Godzia_13 obrączki i konwalie - uwielbiammm

ysia to musiał być super panieński skoro nie pamiętasz- ważne że kebab zjedzony nocą

wiosnaachtoty & Szczeperka juz tylko miesiąc- super

exist_ ojjjj może nie wszystko jest jeszcze stracone i ten wybrany ksiądz jednak da radę odprawić Waszą mszę - powodzenia już trzymam kciuki aby się udało
__________________
13.09.2014

Edytowane przez iliy
Czas edycji: 2014-04-24 o 09:52
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:12   #340
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cześć dziewczyny

Witam Was po Świętach Wertowałam stary wątek i nagle zdałam sobie sprawę że jest zamknięty i mamy nowy
Śluby już lada moment Niektóre pojutrze

U mnie na razie ślubna cisza, nic się nie dzieje w temacie - wdrażam się jedynie w rolę gospodyni i uczę mieszkać z TŻtem
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:12   #341
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
My chcieliśmy Brathanki...

Mam pytanie odnośnie prezentów dla rodziców. Chcieliśmy kupić coś praktycznego, trwałego. Moi rodzice nie lubią nic do postawienia, zdjęcia w ramce dostaną po ślubie. Wpadliśmy na pomysł- plazma dla rodziców tż i serwis obiadowy dla moich rodziców. Trochę mało ślubne, no i każde by miało co innego, sama nie wiem.
Tylko błagam nie piszcie "ja mam to, ja tamto...", bo ja to doskonale wiem, ale u nas zdj/statuetki/itp odpadają...

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
zależy czy tym prezentem trafisz w gusta rodziców.. ja np plazmy bym nie chciała, większe zużycie energi, sto razy wolałabym ledowy. moja mama ma pięc zestawów obiadowych, i lezą wszystkie czekając na okazje ktora nigdy jeszcze nie nastąpiła mój tata z tv by sie cieszył nieziemsko, ale mama caly czas powtarza ze jej nie potrzeba takiego telewizora. musisz sie zorientować, co oboje by chcieli. i tak jak juz ktoras wspomniala, jak sie kupuje taki sprxzęt to kupe kasy trzeba wydać, a nie leciec po taniości
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:18   #342
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość

Konwalie Strasznie chce mieć w bukiecie, ale wiosna za szybko przyszła i nie wiem czy jeszcze będą
zakochałam się w konwaliowych bukietach

ślubuję tydzień po Tobie i też się zastanawiam czy jeszcze będą
jeśli nie będzie to stawiam na bukiet z frezji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg konwalie 1.jpg (29,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg konwalijki.jpg (45,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg konwy.jpg (58,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,2 KB, 8 załadowań)
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014

Edytowane przez Godzia_13
Czas edycji: 2014-04-24 o 10:40
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:22   #343
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Zaczęło się od tego że oficjalnie ze świadkową, moją siostra i 3 najbliższymi koleżankami umówiłyśmy się centrum, i miałyśmy iść na drinka. Niestety mi się nie udało odpowiednio szybko kupić butów i cały dzień jeździłam po mieście, więc 15min przed godziną zbiórki byłam w dresie, z nieuczesanymi włosami, bez makeup idt. Efekt był taki że jeździłyśmy z mamą i zbierałyśmy koleżanki do mieście, żeby biedne nie czekały i przywieźliśmy do mnie do domu. Potem drineczki, ploteczki, ja się ogarnełam, pojechalyśmy do pubu.

Ok. 2 w nocy stwierdziłyśmy że idziemy tańczyć, poszłyśmy do jakiegoś klubu gdzie była impreza, a na prawdę nie jest łatwo znaleźć coś takiego w środę.

o 4 rano pamiętam tyle że powiedziałam że muszę zjeść panieński kebab, bo nigdy nie jadłam kebabu w nocy po imprezie, po czym wchodziłam do różnych budek z kebabem, rozglądałam się i mówiłam "Nie, ten nie jest idealny, musimy szukać dalej" Ale znalazłam w końcu

Do domu przywiozłam bukiet białych goździków, ale nie mam pojęcia skąd ja to wzięłam...
Impreza była przednia jak widać
W jakim klubie byłyście ?
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:23   #344
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

anka1987 Gratuluję zapowiedzi

sensuall Co do koloru paska, może niekoniecznie poszłabym w ten limonkowy kolor, juz bardziej srebrny lub róż/ fuksja - odcień, który występowałby w barwie storczyków.

missmalezji Jak się udała przymiarka?

Blondi Zadroszczę przejścia przez zapraszanie

Opiumalfa Świetna ta sesja. Jak widać nie trzeba wielu akcesoriów, szalonego pomysłu i wyjazdu na drugi koniec świata, żeby powstał taki piękny materiał

Faktycznie babka zawaliła - wykonaniem,

Lusija Bardzo oryginalne winietki - tym bardziej, że to część Waszej historii

magdalenka Bardzo mi przykro...

zakrecona_kropka O, to bardzo wcześnie zaczęliście rozdawać - to się chwali Świetnie, że ludzie tak miło odbierają Wasze zaproszenia

ijaa Uwielbiam Twoje relacje

iliy Ja nie znałam, padłam

paula Będziemy konsultować muzykę z kamerzystą, ale po obejrzeniu jego teledysków weselnych raczej zdamy się na jego gust (słuchamy podobnej muzyki, rock/indie). Czasami warto zaufać kamerzyście, bo nasza wymarzona piosenka za nic nie będzie pasować do zmontowanego materiału.

A co do sali - nie wiem, na ile barwy ze zdjęcia odzwierciedlają rzeczywistość. Jest brąz, bordo - raczej poszłabym w ciepłą kolorystykę - pomarańcz, czerwień.

Anesthesia Obrączki zamawialiśmy przed świętami - do odebrania w 3 tygodnie, a mają spory kociokwik. Jubilerzy niesieciówkowi dość szybko mogą takie zamówienie zrealizować. Zapytajcie się u źródła

21klaudyna Piękne auto

basiczek Żartujesz :szok: ? Jeśli to nie choroba, to naprawdę nie wiem, jakie byłoby wytłumaczenie dla takiego zachowania.

ewaden A zaglądałaś tutaj? Przeglądaliśmy swego czasu w poszukiwaniu auta. Jets jeszcze inna stronka

kaigara Najważniejsze, że się nie stresujesz Masz kogoś innego na oku, kto mógłby ogarnąc dekoracje?

justynkie Dobry pomysł z nagraniem - teraz tylko powtarzanie i ostatnie szlify układu

godzia Gratuluję obrączek i zakupów - welon pieknie wygląda Maj bardzo kojarzy mi się z konwaliami, powinny być.

exist Strasznie mi przykro, rozumiem Cię. Mam nadzieję, że jednak uda mu się pojawić

Panna Izabela Wg mnie dobry prezent, jeśli wiesz, że tego potrzebują. I też ważne, żeby nie było ogromnej dysproporcji między wartością prezentów, bo któraś ze stron może się czuć głupio.

ysia Działo się Najbardziej podoba mi się ten panieński kebab. A teraz najwazniejsze, żebyś szybko doszła do siebie po szaleństwach panieńskiej nocy
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:23   #345
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Co do zakazu sypania konfetti - dziewczyny rozumiem Was doskonale. Polecam bańki mydlane
Bańki mydlane przed Kościołem? Nie boicie się poplamionych sukienek, garniturów?

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Współczuje marynarki


Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Anka sto lat dla TZta! mysle, ze ze spinek bedzie zadowolony
dziękuję w Jego imieniu
chyba mu się spodobały chociaż zapowiedział, że założy dopiero na poprawiny.

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Dzisiaj zmarł wujek, chociaż nikt się tego nie spodziewał, bo rozchorował się nagle. 2 pary (jego synowie z żonami), które miały być jest jasne, że nie przyjdą.
Bardzo mi przykro.

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Idę po browara! W końcu urlop zaczęłam!
stres już jest?
co planujecie w kartonie na stół dla dzieciaków?

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
haha dałaś czadu!!
powinnaś przygotować bibę albo choć torcika

super, że protokół spisany a te zapowiedzi to pewnie miałaś dreszcze widząc je na papierze
główny prezent już dostał wcześniej
Zapowiedzi wywieszonych jeszcze nie widziałam, ale zapewne przejdę się w niedzielę i zrobię zdjęcie
Dziś załatwiłam zapowiedzi w mojej parafii, wczoraj odebraliśmy metrykę chrztu Tż

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
witam się na 2 dni przed ślubem!
stres jest??


Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
dziś jedziemy rozdać kolejne zaproszenia do rodziny TŻ .. mam stresa bo w ogóle ich nie znam
głowa do góry! będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Odpisała mi jedna deko (po przejściach z kuzynką Tż szukamy innej). "dek sali 500 zł oprócz stołów i krzeseł. dek krzesła 2 zł szarfa, 3 zł pokrowiec 1 szt. obrusy 100 zł wypożyczenie. kwiatki pojedyncze na stoły to cena ok 5 zł za różyczkę. bukiety żywe to cena ok 40 zł. Bukiet żywy przed młodymi ok 120 zł. dek kościoła tzn. ławki , klęczniki oraz krzesła to cena 200 zł. Bukiecik z trzech kwiatków ok. 15 zł. Duży bukiet przed ołtarz 200 zł".
Zobaczę co drudzy mi odpiszą i będę musiała podjąć decyzję.
Sporo za dekorację sali bez stołów. Co obejmuje cena?

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Dziewczyny: Gdzie można kupić TANIO bańki??? Nie możemy sypać niczym przed Kościołem
jesteś przekonana do baniek przed Kościołem?
My będziemy mieli strzelające tuby przed salą

Ale miałam koszmar
Śniło mi się, że dzwoniłam umówić się na przymiarkę sukni (wstępnie umówiona na koniec maja) a Pani mówi, że będzie w salonie 20 czerwca bo tak się umówiłyśmy. ja jej na to, że jak to przecież ślub 28 czerwca. Oni nie wyrobią się i mogą mi oddać pieniądze.
Masakra, teraz stresuję się i zastanawiam czy nie zadzwonić teraz i dopytać. lepiej mieć dwa miesiące na szukanie niż miesiąc
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:24   #346
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
Impreza była przednia jak widać
W jakim klubie byłyście ?
najpierw w 13 igłach, a potem w domówce
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:32   #347
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

KOchane wy slubujecie za 2 dni ja mam panienski!

MIalam dzis koszmar slubny, ale nie pamietam co mi sie snilo, obudzilam sie zaraz po nim i pamietalam a teraz juz nic. Za to snilo mi sie, ze musialam z moim bratem i kims jeszcze plynac przez sztorm wplaw tylko przy pomocy takich dmuchanych zabawek do wody. To byla jakas ciesnina i musialam wskoczyc do lodowatej wody i plynac i ta trzecie osoba potem sie nacpala. dont ask...

U mnie dzis 58 dni
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:34   #348
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Jutro idę na przymiarkę sukni i płaszczyka <3, nie mogę się doczekać! Jak ja zasnę?!!
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:35   #349
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

21klaudyna piękny jest? Czy to triumph spitfire?? bo coś mi światła inaczej wyglądają i mi nie pasuje?

Opiumalfa, masakra jakaś, zapłaciłaś za taką usługę? Nie wiem jak ktos taki może zdobyć wykształcenie

mala_czarna_21
madzixx88
Kaigara
ysia

aż mnie ciarki przechodzą, jak piszenie ile zostało -przeciez to jeszcze, krótka chwila i już - a potem ja

ysia musiało być zacnie - jaka młoda, taki panieński

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
My chcieliśmy Brathanki...

Mam pytanie odnośnie prezentów dla rodziców. Chcieliśmy kupić coś praktycznego, trwałego. Moi rodzice nie lubią nic do postawienia, zdjęcia w ramce dostaną po ślubie. Wpadliśmy na pomysł- plazma dla rodziców tż i serwis obiadowy dla moich rodziców. Trochę mało ślubne, no i każde by miało co innego, sama nie wiem.
Tylko błagam nie piszcie "ja mam to, ja tamto...", bo ja to doskonale wiem, ale u nas zdj/statuetki/itp odpadają...

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
Niestety nie ukniknę "ja mam", podchodząć półpraktycznie, barnsoletki dla mam, a dla tatusiów scyzoryki z grawerem na ostrzu, na pewno przydatne i leżeć na półce nie będą, a grawer zostanie im na zawsze.
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:37   #350
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
21klaudyna piękny jest? Czy to triumph spitfire?? bo coś mi światła inaczej wyglądają i mi nie pasuje?

Opiumalfa, masakra jakaś, zapłaciłaś za taką usługę? Nie wiem jak ktos taki może zdobyć wykształcenie
zaplacilam, a co mialam zrobic...
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:45   #351
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
21klaudyna piękny jest? Czy to triumph spitfire?? bo coś mi światła inaczej wyglądają i mi nie pasuje?
Z tego co mi wiadomo to alfa romeo spider
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:45   #352
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
zaplacilam, a co mialam zrobic...
Na fb jest taki profil gdzie wstawiają zdjęcia np. zrobionych paznokci przez makijażystkę. Po niektórych zdjęciach do dziś mam koszmary.
A najgorsze w tym wszystkim jest to, że publicznie chwalą się swoją pracą...

To co Ci zrobiła ta dziewczyna wygląda ładnie przy tamtych fotach
Dobrze, że nie trafiłaś na takiego szarlatana :P

Jednak oczywiście rozumiem i łączę się z Tobą w bólu z powodu takiego "profesjonalizmu"
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:45   #353
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Sporo za dekorację sali bez stołów. Co obejmuje cena?
Dekorację sali tkaninami(sufit, ściany) i światełkami ewentualnie lampionami, dekoracje za PM.

ysia, ładnie zaszalałaś. Mnie chyba najbardziej interesuje ten bukiet. Swoją drogą po panieńskim siostry też wylądowałyśmy na kebabie

Zwariuje z szukaniem kiecki. Znalazłam kilka interesujących (używanych) wołam mamę i siostrę, żeby osądziły. Siostrze podobała się najbardziej taka, którą przymierzałam w salonie i się w niej zakochałam. Na tą samą moja mama zareagowała mniej więcej tak:
M- dziwnie się układa, ma krótki gorset
Ja- ale lepiej mi w takiej
M- nieładna, nie pasuje do Ciebie
Ja- w salonie mówiłaś inaczej, powiedziałaś, że świetnie wyglądam
M- niemożliwe, w tamtej było Ci ładnie, ta jest brzydka
Może nie pamiętać dobrze tej z salonu, bo jak przymierzałam sukienki, to ona sobie wyszła na papierosa
A potem się dziwi, że o nic nie pytam, bo albo nic jej się nie podoba albo nawet nie spojrzy
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:46   #354
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Aaaa rzeczywiście, dziewczyny z 2.08 - 100 dni!!

co do tych dzieci to chyba zapytam rodziców jak uważają..

Dzisiaj jadę na 14:00 do dentysty a potem umówiliśmy się na rozdanie dwóch zaproszeń

Co jeszcze trzeba załatwić:
wybrać wiązanki
dokupić alkohol
zamówić winietki
garnitur ślubny
tort
pójść do kościoła dać na zapowiedzi
udać się do usc po dokumenty

No i nadal szukam pracy, 2 tygodnie już na bezrobociu ;(

Aaach dziewczyny z soboty jak ja Wam zazdroszczę że to już
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:47   #355
Magheru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość

Do której kwiaciarni się wybierasz, masz jakąś sprawdzoną? Ja zastanawiam się nad tą przy rondzie przy TP. Od 5 lat nie mieszkam w Ol i to jedyna którą dużo osób poleca.
Jadę do Jezioran w sprawie kwiatów. Moi rodzice mieszkają niedaleko, a i ceny będą mniej "miejskie"

O kwiaciarni pod TP nie słyszałam, u mnie w pracy chwalą tą na Kołobrzeskiej koło Społem- na przeciwko SM Pojezierze, ale nie wiem czy nie ma tam zabójczych cen, bo rozglądałam się tam za kwiatami sztucznymi na grób i 50 zł za doniczkę to było dla mnie sporo.
__________________
Zaręczyny 18 grudnia 2013 r.
Ślub 28 czerwca 2014 r.
Magheru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:49   #356
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
21klaudyna piękny jest? Czy to triumph spitfire?? bo coś mi światła inaczej wyglądają i mi nie pasuje?

Opiumalfa, masakra jakaś, zapłaciłaś za taką usługę? Nie wiem jak ktos taki może zdobyć wykształcenie

mala_czarna_21
madzixx88
Kaigara
ysia

aż mnie ciarki przechodzą, jak piszenie ile zostało -przeciez to jeszcze, krótka chwila i już - a potem ja

ysia musiało być zacnie - jaka młoda, taki panieński



Niestety nie ukniknę "ja mam", podchodząć półpraktycznie, barnsoletki dla mam, a dla tatusiów scyzoryki z grawerem na ostrzu, na pewno przydatne i leżeć na półce nie będą, a grawer zostanie im na zawsze.
O tak, Grawer na ostrzu to świetne rozwiązanie. Ja TŻ kupiłam z grawerem na obudowie i po trzech latach obudowa odpadła:-( teraz ma nową bez napisu:-(

O ile serwis obiadowy to ciekawe rozwiązanie o tyle, moim zdaniem, telewizor już nie. Bo to jednak musi być dobry sprzęt, najlepiej nowoczesny a to są spore koszty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:50   #357
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Witam się i ja! Do ślubu zostały dwa dni, bardzo się cieszę! Nie mogę się doczekać aż wrócę do domu już jako żona.
Dzisiaj byliśmy na giełdzie kwiatowej, hortensje kupione. Obawiam się czy wytrwają do soboty, ale ponoć tak. Kupiliśmy jak się okazuje za mało kwiatów, jeszcze nie obyło się bez spięć niestety. Znajoma, która miała mi dekorować powiedziała, że nie będzie mogła dopilnować dekoracji w sobotę rano i teraz nie wiem co mam zrobić. Przecież moja świadkowa musi być ze mną a nie latać po kościele i sprawdzać czy wszystko wygląda okej.
Na szczęście mam już zaoferowaną pomoc od znajomej, która robi bukiet. Nie wiem jak ta sytuacja się ostatecznie rozwiąże, ale powiem Wam, że nie denerwuje się AŻ tak bardzo. W końcu czy kościół będzie piękny czy tylko ładny to wezmę ślub ze swoim ukochanym!
Dzisiaj odbiór sukni i będę miała robione paznokcie.
jej.... ale fajnieeee
ja mam odbiór sukni 5 dni wczesniej

Opiumalfa twoje paznokcie... wybacz, ale padłam

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem.. jeśli już to coś małego drobnego bo Tż uwaza że lepiej wyglądał nie będzie a za dużo będzie wyglądać zabawnie. Nawet zastanawia się czy w ogóle przybierac.

Mój Marcin się pyta które wam się bardziej p podobają czy chromy czy p 4 to w sumie dla niego najważniejsze

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 107 dni.
chromy
jak ty tam zkiecą wejdziesz? sami jedziecie czy razem ze świadkami?

Ysia
z baraniną czy kurczakiem? czy mieszany? na cienkim czy na grubym? jakie sosy, GADAJ!

Szczeperka FAJNE I TANIE

Opiumalfa ja bym ja opieprzyla ostro, nawet jakbym byla nieznajaca sie na kosmetyce i panzokciach osoba, wiedzialabym jak moje panzokcie powinny wygladac i zapytalabym sie jej czy sama takie dla siebie byc hciala, jakby powiedziala ze tak to bym powiedziala ze jej wspolczuje gustu bo sa tragiczne! nie zaplacilabym, kazalabym poprawic
z drugiej strony spotkalam sie z takimi tekstami ze usluga zostala wykonana nalezy zaplacic i ewentualnie zrobic reklamacje darmowa...
ode mnie klientka nie wyjdzie nie zadowolona

te ślubne sny są starszne
snilo mi sie, ze wzielam prysznic i juz mi amam kazala sukiene zakladac, bez bielizny! TŻ z rodzicami juz czekali, mama dala mi tusz i mowi ze tyle wystarczy, na co ja ze mam mokra glowe, to wziela zwiazala w kitke i wsadzila welon mowiac 'nie ebdzie widac', ojciec moj stal juz przy drzwiach, patrze na zegarek jestesmy spoznieni na wlsany slub 18:15!!!!! wiec wsyztsko szybko, nawet nie bylo blogoslawienstwa i fruu do kosciola. stoimy ojciec obok TŻ pobiegl pod oltarz, ide z ojcem i mowie ze nie mam bukietu a on wzial jakis wiechć sztuczny ze stolika przy zachrystii i mi wcisnal, jestesmy juz w polowie drogi do oltarza a mi sie ostro chce siku moj TŻ pod ołtarzem na mega kacu pokawalerskim i wciaz nie ogarnia co sie dzieje, ja paskudna i spostrzegam ze mam nie te sukienke co chcialam, ze ejst obrzydliwa do tego coraz bardziej chce mi sie sikuuu.... i
sie obudzilam i pognalam do lazienki.
jak dobrze ze to byl tylko sen
musze sie napic
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%

Edytowane przez bardorja
Czas edycji: 2014-04-24 o 10:55
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:51   #358
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

madziara889 bierz taką jaka Ci się podoba i się nie sugeruj nikim! Ja suknie komukolwiek pokazałam jak już kupiłam
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:51   #359
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Dekorację sali tkaninami(sufit, ściany) i światełkami ewentualnie lampionami, dekoracje za PM.

ysia, ładnie zaszalałaś. Mnie chyba najbardziej interesuje ten bukiet. Swoją drogą po panieńskim siostry też wylądowałyśmy na kebabie

Zwariuje z szukaniem kiecki. Znalazłam kilka interesujących (używanych) wołam mamę i siostrę, żeby osądziły. Siostrze podobała się najbardziej taka, którą przymierzałam w salonie i się w niej zakochałam. Na tą samą moja mama zareagowała mniej więcej tak:
M- dziwnie się układa, ma krótki gorset
Ja- ale lepiej mi w takiej
M- nieładna, nie pasuje do Ciebie
Ja- w salonie mówiłaś inaczej, powiedziałaś, że świetnie wyglądam
M- niemożliwe, w tamtej było Ci ładnie, ta jest brzydka
Może nie pamiętać dobrze tej z salonu, bo jak przymierzałam sukienki, to ona sobie wyszła na papierosa
A potem się dziwi, że o nic nie pytam, bo albo nic jej się nie podoba albo nawet nie spojrzy
Hah! Nie martw się! Znajdziesz tą jedyną. Ja szukałam sukienki sama bo świadkowa (która i tak już nią nie jest) urodziła. Na drugi dzień łaziłam z teściową, która nic mi nie doradziła, bo mówiła, że za wcześnie i znajdę coś lepszego. (Teraz narzeka na TŻ, że ja sukienkę mam już od "roku" a on jeszcze nawet nie myśli). A gdy powiedziałam mamie, że wybrałam i aby zobaczyła to nawet się jej nie chciało podejść kawałek... Mówiła, że to mi ma się podobać. W sumie potem ze łzami ją tam zaciągnęłam a i tak powiedziała: "no taka skromna". Teraz sama już nie wiem czy dobrze zrobiłam. Mogłam pieprznąć tymi przesądami i chodzić z Tż'tem - on ma gust i zawsze wie w czym mi ładnie. Zakupy bez niego rzadko mam udane, a tak teraz nie miałabym wątpliwości...
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:55   #360
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Hah! Nie martw się! Znajdziesz tą jedyną. Ja szukałam sukienki sama bo świadkowa (która i tak już nią nie jest) urodziła. Na drugi dzień łaziłam z teściową, która nic mi nie doradziła, bo mówiła, że za wcześnie i znajdę coś lepszego. (Teraz narzeka na TŻ, że ja sukienkę mam już od "roku" a on jeszcze nawet nie myśli). A gdy powiedziałam mamie, że wybrałam i aby zobaczyła to nawet się jej nie chciało podejść kawałek... Mówiła, że to mi ma się podobać. W sumie potem ze łzami ją tam zaciągnęłam a i tak powiedziała: "no taka skromna". Teraz sama już nie wiem czy dobrze zrobiłam. Mogłam pieprznąć tymi przesądami i chodzić z Tż'tem - on ma gust i zawsze wie w czym mi ładnie. Zakupy bez niego rzadko mam udane, a tak teraz nie miałabym wątpliwości...
Twoja mama ma taką naturę? Cieszy się, że wychodzisz za mąż?
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.