Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-23, 07:28   #1651
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

no jednak stalo sie farba poszla wczoraj w ruch po tym jak odwiedzilam kolezanke i chcialam fotke z jej synkiem.Jak zobaczylam sie na fotce to zwatpilam:-( nie rozniasnialam wlosow a zrobilam sredni blond Za was 3 mam jednak kciuki.Dzieki tej lekcji wiem, ze spokojnie moge malowac raz na 3 miesiace a nie jak wariatka co miesiac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:27   #1652
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
no jednak stalo sie farba poszla wczoraj w ruch po tym jak odwiedzilam kolezanke i chcialam fotke z jej synkiem.Jak zobaczylam sie na fotce to zwatpilam:-( nie rozniasnialam wlosow a zrobilam sredni blond Za was 3 mam jednak kciuki.Dzieki tej lekcji wiem, ze spokojnie moge malowac raz na 3 miesiace a nie jak wariatka co miesiac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Teraz,to juz caly czas bedziesz farbowala wlosy?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 09:05   #1653
Burano
Raczkowanie
 
Avatar Burano
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
no jednak stalo sie farba poszla wczoraj w ruch po tym jak odwiedzilam kolezanke i chcialam fotke z jej synkiem.Jak zobaczylam sie na fotce to zwatpilam:-( nie rozniasnialam wlosow a zrobilam sredni blond Za was 3 mam jednak kciuki.Dzieki tej lekcji wiem, ze spokojnie moge malowac raz na 3 miesiace a nie jak wariatka co miesiac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

szkoda pokaż chociaż ten średni blond, dla którego porzuciłaś naturalki
__________________
Nie farbuję włosów od 7.09.2013r
Burano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 10:10   #1654
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja dziś 4 miesiące! I odrost jak u niektórych po 2 miesiącach
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie



Edytowane przez dzolin
Czas edycji: 2014-04-23 o 15:35
dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 11:07   #1655
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

procrastinator03 a te farbowane to jaki to kolor ? bo być może takim będę musiała sie ufarbować swoje blondy za jakiś czaswidać, że masz zdrowe włosy, nawet na końcach zadbane, kusi mnie takie cięcie, ale szkoda mi długości, może jeszcze jakoś swoje naprawie

Sniezna Dama czekamy na zdjęcie


iwonsia01
no ubije jak psa szkoda, naprawdę szkoda, wiem z własnego doświadczenia, ze na początku ten odrost jak ma 3,4 cm to najtrudniej z nim wytrzymać, ale może jeszcze do nas wrócisz

ja zaraz ide sie myć, znaczy myc włoski i dzisiaj wcieram Jantara, otworzyłam go już i pozbyłam się tego wstrętnego korka-niekapka, bede przelewała do ampułki po Radicalu albo do strzykawki, zobaczę jak będzie wygodniej aplikować
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 11:32   #1656
Rebelia
Raczkowanie
 
Avatar Rebelia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa/Otwock
Wiadomości: 47
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Wiem co to za ból, gdy czeka się aż włosy odrosną. Ja (całe szczęście) mam to już za sobą. Cztery lata czekałam aż moje włosy wrócą do pierwotnego koloru, jedynie na końcówkach włosów pozostał ślad po wcześniejszym rozjaśnianiu i farbowaniu. Najgorsze są pierwsze tygodnie, odrost aż "sam się prosił" o farbowanie. Jak mi się uda to podzielę się z Wami zdjęciem
__________________
Sydney 2014

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Rebelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 11:42   #1657
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez procrastinator03 Pokaż wiadomość
w ramach motywacji i przestrogi (!)
moje wlosy w naturalnym swietle gdzie w koncu widac odrosty
Bardzo ładne, gęste, grube włosy

Cytat:
Napisane przez Sandrika
Catacomb_Kitten U mnie nocą tak samo wszystko zawsze wychodzi, wszystko o czym zapomniałam poprzedniego dnia, wszystkie zmartwienia a i o włosach zdarza mi się myśleć
Bardzo ładnie Ci wyszło Wgl zazdroszczę wszystkim prostowłosym ! Ale dla mnie za rudo wyszło, ja też miałam taką rudzizne i walczyłam z nią ile się dało
Ja znowu chciałabym mieć fale, albo i nawet kręcone..moje proste po umyciu i wysuszeniu prezentują sie nieźle, prostownicy nie używam w ogóle do prostowania, ale na drugi dzień są już smętne i zawsze mam problem co z nimi robić by jakoś znośnie wtedy wyglądały
Rudzizna niestety nadal trwa nieprzerwanie na moich włosach choć teraz i tak trochę mniej. Co gorsza nie mam już pomysłu jak ją trwale zwalczyć

iwonsia01, wiem co czułaś jeśli Twój odrost Cię męczył i nie wykluczam ze pójdę w Twoje ślady, bo też już fixuje z tymi kudałami
14,5 miesiąca mojego zapuszczania pójdzie w las

I witam wszystkie nowo przybyłe
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 13:08   #1658
lukrecja887
LUKRECJA887
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Jelenia Gora/calz swiat
Wiadomości: 13
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Hej dziewczyny dołączam i ja.

Włosów nie farbuję od września 2013. Wcześniej farbowałam henna jasny brąz która wypłukuje mi się do rudości. Ogólnie na żywo odrost w miarę się zlewa z naturalkami ale na zdjęciach widzę różnicę. Podpowiecie mi jaki ja mam naturalny kolor ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000020.jpg (129,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000017.jpg (118,1 KB, 35 załadowań)
lukrecja887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 14:41   #1659
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

siedzę z odzywka awokado and masełko na głowie i zaraz po tym wcierka musiałam odstawić drożdże, niestety wysyp mnie dopadłjuz sie nie moge doczekać 14ego maja, zmierzę odrościk myślę, że ja jednak nie zafarbuje odrostów i dotrwam do konca z zapuszczaniem, za duzo kasy juz w to wpakowałampoza tym to błędne koło dla mnie, trzeba sie przemęczyć i będzie spokój, codziennie patrze na włoski mojej córci i ...tez takie chce: mięciutkie i zdrowe
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:00   #1660
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lukrecja887 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dołączam i ja.

Włosów nie farbuję od września 2013. Wcześniej farbowałam henna jasny brąz która wypłukuje mi się do rudości. Ogólnie na żywo odrost w miarę się zlewa z naturalkami ale na zdjęciach widzę różnicę. Podpowiecie mi jaki ja mam naturalny kolor ?
Ja bym coś pod ciemny blond/ jasny brąz obstawiała.

W ogóle coś same blondynki na forum. Ja na tych waszych paletach się nie znam, dla mnie wszystkie macie bardzo ciemny blond albo jasny brąz, ale i tak dużo jest tego samego odcienia naturalków na forum.

TŻ zwrócił mi uwagę, że Encanto rozjaśniło mi naturalki... Moje są wg niego ciemne, brązowo-stalowe, jest ich kilka cm, a tu nagle prosta linia i jaśniejszy brąz. Grr ;/
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 07:00   #1661
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

o nie! nikt ma nie brac ze mnie przykladu Ja nie zaluje,bo mowilam Wam ostatnio jak bylo z kondycja moich wlosow ostatnio;( Zreszta teraz mam sredni cieply blond i to jest moj kolor graniczny-w o ton ciemniejszym juz bym sie zle czula.Bede farbowac ale tym razem z glowa, dopiero w krytycznych momentach co 2-3 miesiace.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 08:49   #1662
Rebelia
Raczkowanie
 
Avatar Rebelia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa/Otwock
Wiadomości: 47
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
siedzę z odzywka awokado and masełko na głowie i zaraz po tym wcierka musiałam odstawić drożdże, niestety wysyp mnie dopadłjuz sie nie moge doczekać 14ego maja, zmierzę odrościk myślę, że ja jednak nie zafarbuje odrostów i dotrwam do konca z zapuszczaniem, za duzo kasy juz w to wpakowałampoza tym to błędne koło dla mnie, trzeba sie przemęczyć i będzie spokój, codziennie patrze na włoski mojej córci i ...tez takie chce: mięciutkie i zdrowe
Odżywka z Garniera jest fajna, ja używam teraz Joico Moisture Recovery, trochę droga, ale jak się sprawdzi to zostanie ze mną na dłużej. Tak jak wcześniej obiecywałam, wstawiam zdjęcia. Może kogoś zmotywują?

Kolory na zdjęciach trochę przekłamane, ale efekt widoczny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair1.jpg (74,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair2.jpg (55,2 KB, 42 załadowań)
__________________
Sydney 2014

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Rebelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:20   #1663
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Aktualizacja. Za kilka dni będzie 16 miesięcy, odrost 24,5cm w najdłuższym miejscu. Na zdjęciu trochę nieświeże, w sztucznym świetle, kolory przekłamane. Widać też jak Encanto wypłukuje mi się (pewnie gdybym nie spała w mokrych to by nadal były proste jak druty ). Niestety nie wpadłam na to by zrobić zdjęcie bejbikom. Gdy zobaczyła mnie dawno niewidziana ciocia to zapytała mnie czy nie miałam poważnych problemów ze zdrowiem, bo ona też tak wyglądała gdy wychodziła z łysienia plackowatego ;p. Wreszcie zarosły mi zakola, choć włoski na nich są dość rzadkie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16; 24,5.jpg (13,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16; 24,5x.jpg (14,7 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2014-04-24 o 09:21
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:50   #1664
Rebelia
Raczkowanie
 
Avatar Rebelia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa/Otwock
Wiadomości: 47
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Aktualizacja. Za kilka dni będzie 16 miesięcy, odrost 24,5cm w najdłuższym miejscu. Na zdjęciu trochę nieświeże, w sztucznym świetle, kolory przekłamane. Widać też jak Encanto wypłukuje mi się (pewnie gdybym nie spała w mokrych to by nadal były proste jak druty ). Niestety nie wpadłam na to by zrobić zdjęcie bejbikom. Gdy zobaczyła mnie dawno niewidziana ciocia to zapytała mnie czy nie miałam poważnych problemów ze zdrowiem, bo ona też tak wyglądała gdy wychodziła z łysienia plackowatego ;p. Wreszcie zarosły mi zakola, choć włoski na nich są dość rzadkie.
Kochana, ale Ty masz piękny kolor włosów! Do jakiej długości zapuszczasz?
__________________
Sydney 2014

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Rebelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:09   #1665
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Animale Piękne masz te włoski , zazdroszczę Ci i długości i cięcia i naturalek i objętości ... moje przy Twoich wyglądają jak wyszarpane pióra :P Są krótsze , bardziej wycieniowane ( same sie wycieniowały po spaleniu ) , naturalek mniej a objetościowo jak zrobię kitke to wisi mi z tyłu głowy taki chudy sznureczek nie mogę się doczekać kiedy wszystko mi zrośnie i włosy zyskają na objętości, póki co, ta najbardziej wycieniowana część ominęła już ucho i zbliża się do szyi. Niestety, moja ( cięta na prosto grzywka) jeszcze nie jest cała naturalna, chociaż tej warstwie najbliższej skóry , pierwszym włosom od czoła zetnę 2 cm i już będzie caluśka naturalna Aż mnie korci, zeby to już teraz zrobić ale jak ja będę wyglądała z grzywką odsłaniającą brwi jednak wolę taką która mocno je zasłania . Chociaż ostatnio poprosiłam szefa, żeby mi podciął grzywkę z małym zapasem bo juz chciałam być bliżej celu
Póki co to chyba właśnie grzywka jest moim celem aby ona była cała naturalna i wiecie... ten cel osiagnę najszybciej i chyba gdybym nie miała takiego własnie małego celu po drodze to dłużyłoby mi sie strasznie i pewnie bym nie widziała efektów

Ja mam za sobą już 4 miesiące i 15 dni ;D jeszcze 2 tygodnie i będę miała za sobą 5 miesięcy!!
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:33   #1666
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

ładne macie te włosy dziewczyny, no powtarzam się, ale zazdroszczę jak diabli ja dziś wyskoczyłam na kilka godzin do miasta i na tę okazję (bo rzadko z domu wychodzę) postanowiłam nie tylko sie umalować, ale i włosy wyprostowaćoczywi ście z serum ochronnym niestety na prostych włosach to dopiero widać jakie sa zniszczone i cienkie,zaraz wstawie foto,w rosmanie niestety dorwałam tylko opaskę na głowę, a reszta kasy na obiadki,kaszki i deserki sa w przecenie te olejki łopianowe z green pharmacy, ale mam łopianowy w domu to już nie brałam, w ogóle to dziś widziałam się z fumfelą z liceum, widzimy sie rzadko bo ona mieszka w Irlandii, wiec raz na ruski rok sie spotkamy, no i powiedziała że miałam w liceum kolor włosów który jej sie bardzo podobał, tym większa motywacja żeby do niego wrócić no to wracam
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:44   #1667
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

zastanawiam się nad ścięciem włosów, niby olejuje, maski i odzywki nakładam, nie suszę suszarką, efekt jakiś tam jest, ale dziś dopiero jak je wyprostowałam zobaczyłam jak mało ich jest i jaki są poniszczone na końcach, góra jest OK bo była raz rozjaśniana, ale reszta...powinnam ściąć do ramion na dłuższego boba?wstawiam foto w wiekszej rozdzielczosci lepiej widac suchmielce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1140389.jpg (61,6 KB, 43 załadowań)
__________________

Edytowane przez monika1983k
Czas edycji: 2014-04-24 o 16:00 Powód: zmiana zdjecia
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 16:06   #1668
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Rebelia Pokaż wiadomość
Kochana, ale Ty masz piękny kolor włosów! Do jakiej długości zapuszczasz?
Za łopatki, jak większość . Nigdy nie miałam prawdziwie długich włosów. Chciałam cieniować włosy żeby szybciej zejść do naturalków, bo pod spodem mam swoje, a góra jest jaka jest, ale fryzjerka odwiodła mnie od tego pomysłu - i całe szczęście.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Animale Piękne masz te włoski , zazdroszczę Ci i długości i cięcia i naturalek i objętości ... moje przy Twoich wyglądają jak wyszarpane pióra :P Są krótsze , bardziej wycieniowane ( same sie wycieniowały po spaleniu ) , naturalek mniej a objetościowo jak zrobię kitke to wisi mi z tyłu głowy taki chudy sznureczek nie mogę się doczekać kiedy wszystko mi zrośnie i włosy zyskają na objętości, póki co, ta najbardziej wycieniowana część ominęła już ucho i zbliża się do szyi. Niestety, moja ( cięta na prosto grzywka) jeszcze nie jest cała naturalna, chociaż tej warstwie najbliższej skóry , pierwszym włosom od czoła zetnę 2 cm i już będzie caluśka naturalna Aż mnie korci, zeby to już teraz zrobić ale jak ja będę wyglądała z grzywką odsłaniającą brwi jednak wolę taką która mocno je zasłania . Chociaż ostatnio poprosiłam szefa, żeby mi podciął grzywkę z małym zapasem bo juz chciałam być bliżej celu
Póki co to chyba właśnie grzywka jest moim celem aby ona była cała naturalna i wiecie... ten cel osiagnę najszybciej i chyba gdybym nie miała takiego własnie małego celu po drodze to dłużyłoby mi sie strasznie i pewnie bym nie widziała efektów

Ja mam za sobą już 4 miesiące i 15 dni ;D jeszcze 2 tygodnie i będę miała za sobą 5 miesięcy!!
U mnie to samo było ;p. Nie dało się tego przez kilka lat zapuścić, póki nie skończyłam z farbowaniem. Wiedziałam, że żadne olejowanie i maskwanie moich włosów już nie uratuje, żadne roztropne farbowanie raz na ruski rok czy hennowanie. Przedtem miałam mocne prześwity, teraz rzadkie włosy tylko zostały mi po bokach głowy.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
ładne macie te włosy dziewczyny, no powtarzam się, ale zazdroszczę jak diabli ja dziś wyskoczyłam na kilka godzin do miasta i na tę okazję (bo rzadko z domu wychodzę) postanowiłam nie tylko sie umalować, ale i włosy wyprostowaćoczywi ście z serum ochronnym niestety na prostych włosach to dopiero widać jakie sa zniszczone i cienkie,zaraz wstawie foto,w rosmanie niestety dorwałam tylko opaskę na głowę, a reszta kasy na obiadki,kaszki i deserki sa w przecenie te olejki łopianowe z green pharmacy, ale mam łopianowy w domu to już nie brałam, w ogóle to dziś widziałam się z fumfelą z liceum, widzimy sie rzadko bo ona mieszka w Irlandii, wiec raz na ruski rok sie spotkamy, no i powiedziała że miałam w liceum kolor włosów który jej sie bardzo podobał, tym większa motywacja żeby do niego wrócić no to wracam
Powiem Ci, że po okresie intensywnego włosomaniactwa przerzuciłam się na domowe i tanie sposoby - najtańszą maskę Kallosa sama doprawiałam olejami z supermarketów (udało mi się kupić dyniowy za 15zł z Oleofarm 250ml z terminem ważności kończącym się za 6mies. itd ), niesoloną wodą z makaronów, ryżów czy ziemniaków, naparami ziołowymi itd, wcierki robiłam z zaparzonych ziół i konserwowałam spirytusem, suplementowałam się ziołami (susze z apteki wychodzą taniej, np. kawon czy Flos), drożdżami piwnymi (Humavit) i piekarniczymi, siemieniem, olejami - i działanie było znacznie lepsze niż gotowe drogie maski, wcierki czy suplementy. Olej łopianowy też możesz zrobić sama, do najtańszego oleju kuchennego dodajesz łopian zakupiony w aptece i robisz z tego macerat, dodajesz chili - i masz olejek Green Pharmacy, a koszt liczy się w groszach.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 16:34   #1669
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dziewuszki minely prawie 2 miesieca a mi te pomysl zapuszczania coraz mniej sie podoba ;( nie moge patrzec juz na te odrosty ! Motywuje mnie tylko to ze moje naturalne wlosy sa super ,przeklinam dzien kiedy postanowilam je rozjasnic , najgorsze jest to ze ten kolor robi sie coraz bardziej zolty ;/
WmaG20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 17:55   #1670
Rebelia
Raczkowanie
 
Avatar Rebelia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa/Otwock
Wiadomości: 47
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez WmaG20 Pokaż wiadomość
Dziewuszki minely prawie 2 miesieca a mi te pomysl zapuszczania coraz mniej sie podoba ;( nie moge patrzec juz na te odrosty ! Motywuje mnie tylko to ze moje naturalne wlosy sa super ,przeklinam dzien kiedy postanowilam je rozjasnic , najgorsze jest to ze ten kolor robi sie coraz bardziej zolty ;/
Czytając Twój post czuję się jak ja przed laty. Znam ten ból. Najbardziej irytowały mnie komentarze moich ciotek typu: "To wygląda okropnie!", "Idź jak najszybciej do fryzjera"... Eh, całe szczęście, że ich nie posłuchałam
__________________
Sydney 2014

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Edytowane przez Rebelia
Czas edycji: 2014-04-24 o 17:59
Rebelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:35   #1671
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Rebelia Pokaż wiadomość
Czytając Twój post czuję się jak ja przed laty. Znam ten ból. Najbardziej irytowały mnie komentarze moich ciotek typu: "To wygląda okropnie!", "Idź jak najszybciej do fryzjera"... Eh, całe szczęście, że ich nie posłuchałam
Masakraaa ;( (da sie jakos to pofarbowac tak zeby pominac odrosty ? Bo chyba tego nie przetrzymam , choc Twoja hisyoria jest motywujaca;d
WmaG20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:14   #1672
Rebelia
Raczkowanie
 
Avatar Rebelia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa/Otwock
Wiadomości: 47
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez WmaG20 Pokaż wiadomość
Masakraaa ;( (da sie jakos to pofarbowac tak zeby pominac odrosty ? Bo chyba tego nie przetrzymam , choc Twoja hisyoria jest motywujaca;d
Jakbyś znalazła jakąś dobrą fryzjerkę to pewnie dałoby radę coś wymyślić, niestety najgorsze jest to, że na jasnych, blond włosach farba szybko się wypłukuję. Dasz radę!
__________________
Sydney 2014

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Rebelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:37   #1673
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Rebelia Pokaż wiadomość
Jakbyś znalazła jakąś dobrą fryzjerkę to pewnie dałoby radę coś wymyślić, niestety najgorsze jest to, że na jasnych, blond włosach farba szybko się wypłukuję. Dasz radę!
nie dam rady ;p no chyba ze przestanie swiecic slonce , bo w dzien sloneczny to wyglada wrecz tragicznie . a jak na zlosc w tym roku wiosna jest piekna , wszystko przeciwko mnie;p hah no coz przetrawie jeszcze miesiac i ide dorobic jakos kolor , wstyd pokazywac sie w pracy z tym czyms na glowie ;< zachcialo mi sie zmian ;d
WmaG20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 21:01   #1674
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Stukneły mi dziś 2 lata!!!!!!
Może nie mam jakiegos pieknego blondu,a zwykły ciemny,taki polski kolor,ale są miękkie,lsniące.Było strasznie ciezko na początku,ale jakoś przebrnełam przez to-choc wszystkie włosy moje nadal nie są
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 21:18   #1675
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez WmaG20 Pokaż wiadomość
Dziewuszki minely prawie 2 miesieca a mi te pomysl zapuszczania coraz mniej sie podoba ;( nie moge patrzec juz na te odrosty ! Motywuje mnie tylko to ze moje naturalne wlosy sa super ,przeklinam dzien kiedy postanowilam je rozjasnic , najgorsze jest to ze ten kolor robi sie coraz bardziej zolty ;/
Dasz radę ! Trzymam kciuki !!


Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Stukneły mi dziś 2 lata!!!!!!
Może nie mam jakiegos pieknego blondu,a zwykły ciemny,taki polski kolor,ale są miękkie,lsniące.Było strasznie ciezko na początku,ale jakoś przebrnełam przez to-choc wszystkie włosy moje nadal nie są
Gratuluję i zazdroszczę może pokażesz nam zdjecia żeby nas zmotywować... bo jak widać :P kilka z nas potrzebuje tej motywacji !
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 21:27   #1676
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Wróciłam zapuszczać naturalki, nie wiem co mi strzeliło do głowy i zafarbowałam się na ciemny blond żeby się pozbyć rudości, jaki mam teraz kolor na głowie? Rudy
Codziennie używam odżywki ( myję kłaki codziennie niestety) a włosy jak były siankiem tak są Moja znajoma obcięła dzisiaj włosy na krótko i mnie też próbowała do tego namówić a ja się prawie poryczałam jak wyobraziłam sobie siebie w krótkich , nie mam już siły do tych włosów ale krótkie nie wchodzą w grę, już sobie wyobrażam jaka wkurzona bym była kiedy by odrastały, krótkie falowane włosy to porażka, w podstawówce i na początku gimnazjum się obcinałam za ucho - jedna wielka szopa. Co ja mam z nimi zrobić?
Ostatnie farbowanie 13 marca
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 22:01   #1677
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Dasz radę ! Trzymam kciuki !!




Gratuluję i zazdroszczę może pokażesz nam zdjecia żeby nas zmotywować... bo jak widać :P kilka z nas potrzebuje tej motywacji !
zobaczymy co da się zrobic,bo mam kiepski aparat
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 04:41   #1678
Burano
Raczkowanie
 
Avatar Burano
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Aktualizacja. Za kilka dni będzie 16 miesięcy, odrost 24,5cm w najdłuższym miejscu. Na zdjęciu trochę nieświeże, w sztucznym świetle, kolory przekłamane. Widać też jak Encanto wypłukuje mi się (pewnie gdybym nie spała w mokrych to by nadal były proste jak druty ). Niestety nie wpadłam na to by zrobić zdjęcie bejbikom. Gdy zobaczyła mnie dawno niewidziana ciocia to zapytała mnie czy nie miałam poważnych problemów ze zdrowiem, bo ona też tak wyglądała gdy wychodziła z łysienia plackowatego ;p. Wreszcie zarosły mi zakola, choć włoski na nich są dość rzadkie.
bardzo ładny kolor, szczególnie na pierwszym zdjęciu. I odrost masz naprawdę duży, nie ma na co narzekać
__________________
Nie farbuję włosów od 7.09.2013r
Burano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 06:47   #1679
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Burano Pokaż wiadomość
bardzo ładny kolor, szczególnie na pierwszym zdjęciu. I odrost masz naprawdę duży, nie ma na co narzekać
nie narzekam
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 11:26   #1680
Sniezna Dama
Raczkowanie
 
Avatar Sniezna Dama
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 82
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Aktualizacja. Za kilka dni będzie 16 miesięcy, odrost 24,5cm w najdłuższym miejscu. Na zdjęciu trochę nieświeże, w sztucznym świetle, kolory przekłamane. Widać też jak Encanto wypłukuje mi się (pewnie gdybym nie spała w mokrych to by nadal były proste jak druty ). Niestety nie wpadłam na to by zrobić zdjęcie bejbikom. Gdy zobaczyła mnie dawno niewidziana ciocia to zapytała mnie czy nie miałam poważnych problemów ze zdrowiem, bo ona też tak wyglądała gdy wychodziła z łysienia plackowatego ;p. Wreszcie zarosły mi zakola, choć włoski na nich są dość rzadkie.
ja mam takie same wlosy jak ty, chodzi mi o te naturalne. A te pozostale mam ciut jasniejsze od twoich. ale co ty robisz ze sa takie lsniace?
Sniezna Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.