Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-30, 01:08   #1771
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Anesh ja tez uwazam, ze 100 zl to duzo. Lego jest ekstra na prezenty. Kupilismy Heniowi tutaj strazakow i budowe Duplo i jest oczarowany
Ja tez sobie troche ciuszkow kupilam, ale mąż to sobie całą szafę wymienia Tu te firmy, w których on się ubiera są o połowę tańsze.
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 07:32   #1772
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Anielską cierpliwość No co Ty. Mam ochotę ich udusić chwilami. A Paula nie ustępuje mu, wręcz przeciwnie, lubi się z nim drażnić, nie dawać mu czegoś, wtedy on wyrywa, uderzy ją, ona wtedy w ryk, oddaje mu, wtedy i on w ryk. Wtedy ja uciekam


Nie zagłodzi się
Kiedy wracacie?


U nas pełnia trwa zawsze
Oby to nie ospa, bo zaraz maluchy by podłapały, a z trójką wysypaną to tylko chyba sznur i na drzewo.
Też mam na piwko ochotę, nawet dwa stoją, ale wczoraj wypiłam wieczorem po ciężkim dniu. Nie chcę żeby Krop jak na pijusa patrzył


Super prezent
I pięknie Majcia mówi,
Co do szczepienia to my też pół roku przekładaliśmy
Sprawiedliwość jest na tym świecie Oby teraz trafiła jako szary pracownik na heterę straszną i przeokrutną

tak samo jak u mnie ostatnio tak sie szarpali, az Pola uderzyła Wiktora samochodzikiem w warge i mu ją rozcieła i to tak fest,krew sie lała dobrze,ze mu zębów nie wybiła

Wczoraj wieczorem była histeria bo smoczek sie zagubiłmusiałam leciec do piwnicy bo w koszyku od roweru miałam drugi.ale cie cieszyła jak jej dałamod razu "ooooo dydo!"


dzisiaj wstała 10 min temu.leży jeszcze w łóżeczku i śpiewa "Panie Janie"


brzydka pogoda dzis.pochmurno i mgła ale ciepło.
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 08:00   #1773
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Mam problem - idziemy na roczek 10.05. Ja jestem chrzestna,ale za bardzo kasy brak,wiec szukam jakiegoś niedrogiego prezentu. Pytałam szwagierki co możemy kupic to powiedziała,ze żadnych dużych zabawek,bo nie ma miejsca,powiedziała,ze moze jakiś zestaw bodziakow,bo to zawsze się przyda.Wiec to kupie,a za reszte chciałam jakas zabawkę. Łącznie chcialabym tak 100 zł wydać (tzn. Chciałabym więcej,ale nie mogę),wiec pytanie: macie jakieś pomysły na niezbyt drogie,ale nie kiczowate,fajne zabawki?
klocki jak dziewczyny piszą to super pomysł. A może takie jak my mamy, wsuwamy pod łóżeczko i nie zajmują miejsca, a Mati je uwielbia. http://allegro.pl/klocki-132el-w-poj...175892932.html te co prawda sa trochę droższe, ale wpisz sobie klocki wader i mnóstwo wyskoczy. Tych jest chociaż dużo, bo duplo za ta cenę to będzie mało. lego drogie jak cholera.

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Wydajemi się,ze mało,bo tesciowa,która mieszka ze szwagierka i jej coreczkami,a właściwie odwrotnie,bo to one mieszkają z tesciowa robi Majci takie prezenty,ze glowa mała. Przykład - na roczek dostała 500 zł Plus lalka o wartości tak ok.100 zł, chrzest - rowerek warty wtedy ok. 300 zł plus kasa - nie pamietam ile plus ubrania. Ciągle.cos jej kupuje,typu właśnie lego duplo, to lalka tak sobie bez powodu, to jakis misiu za 50 zł (dla nas to dużo), to jej wózek kupiła, co chwile ubranka, nie licząc tego,ze cala serie pneumokoków też kupiła... No J tak trochę czije się zobowiązana... Chociaż szwagierka tak prezentów nie kupuje dla Mai,bo przecież nie jest jej chrzesniaczka,a zresztą ma swoje dzieci,wiec też kase na co wydawać ma...
No masz racje,nie ma co się szarpać na drogi prezent. Pocieszylas mnie trochę. Jtr.spojrze na all te duplo.
100zł to wcale nie mało. My tez do tej kwoty kupujemy prezenty dla chrześniaków. A że teściowa szaleje, super, niech Majcia się cieszy. Stac ja, chce to niech kupuje. Nie ma się co porównywać

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ja tez sobie troche ciuszkow kupilam, ale mąż to sobie całą szafę wymienia Tu te firmy, w których on się ubiera są o połowę tańsze.
Zazdroszcze strasznie

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
tak samo jak u mnie ostatnio tak sie szarpali, az Pola uderzyła Wiktora samochodzikiem w warge i mu ją rozcieła i to tak fest,krew sie lała dobrze,ze mu zębów nie wybiła

dzisiaj wstała 10 min temu.leży jeszcze w łóżeczku i śpiewa "Panie Janie"
Mały diabełek z Poli, ale tym śpiewaniem mnie rozbawia

Mój ma dzień potwora. Drze jape od samego rana. Całe szczęście jestem w pracy i do 15-tej nie będę go widziała Jestem okropna, ale nie mam sił do tych jego krzyków.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 08:47   #1774
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
klocki jak dziewczyny piszą to super pomysł. A może takie jak my mamy, wsuwamy pod łóżeczko i nie zajmują miejsca, a Mati je uwielbia. http://allegro.pl/klocki-132el-w-poj...175892932.html te co prawda sa trochę droższe, ale wpisz sobie klocki wader i mnóstwo wyskoczy. Tych jest chociaż dużo, bo duplo za ta cenę to będzie mało. lego drogie jak cholera.


100zł to wcale nie mało. My tez do tej kwoty kupujemy prezenty dla chrześniaków. A że teściowa szaleje, super, niech Majcia się cieszy. Stac ja, chce to niech kupuje. Nie ma się co porównywać


Zazdroszcze strasznie


Mały diabełek z Poli, ale tym śpiewaniem mnie rozbawia

Mój ma dzień potwora. Drze jape od samego rana. Całe szczęście jestem w pracy i do 15-tej nie będę go widziała Jestem okropna, ale nie mam sił do tych jego krzyków.

dokładniemąż mówi na nią zołza
a śpiewać uwielbia nawet bierze latarke i udaje,ze ma mikrofon
i mi też każe śpiewać
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm

Edytowane przez sandra23s
Czas edycji: 2014-04-30 o 08:49
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 09:10   #1775
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cześć.

Jasiowi wychodzi dolna dwójka i dzisiaj w nocy spał w sumie około 2 godziny, a w czasie snu wołał albo mnie albo TŻ. Jestem dzisiaj kompletna dętka a jeszcze poradnia po południu mnie czeka.

Anesh super że zwolnili kierowniczkę, mam nadzieje, że po macierzyńskim wrócisz z przyjemnością do pracy.
Kciuki za szczepienie
Kolcki to dobry pomysł. My kupiliśmy takie http://allegro.pl/lego-duplo-moje-pi...159220616.html i Jasiu siedzi i buduje z tymi kartami.
Ale te też są fajne http://allegro.pl/klocki-lego-duplo-...169958304.html

Kasiam dobrze, ze już morfologie skończone.

Gda miłego pobytu, dużo zdrówka dla Was i nie przejmuj się nie padnie z głodu
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 09:20   #1776
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Anesh ja tez uwazam, ze 100 zl to duzo. Lego jest ekstra na prezenty. Kupilismy Heniowi tutaj strazakow i budowe Duplo i jest oczarowany
Ja tez sobie troche ciuszkow kupilam, ale mąż to sobie całą szafę wymienia Tu te firmy, w których on się ubiera są o połowę tańsze.
Macie racje. To tez dużo. Kupimy duplo i te bodziaki.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Dziękuje za pomysły. Cos wybierzemy'tzn. Dziś juz muszę zamówić by doszło.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 09:21   #1777
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej

melduję, że żyję ale z czasem kiepsko. Tez byłam w rosku i kupiłam tusz z astora

Milka powoli odmawia popołudniowych drzemek i rannego mleczka. Oj rośnie mi dziewczyna. Inga już się niepokoi bo do niej nie gadam

Ostatnio zabrałam dziewczyny na spacer, sama dwie Milka byłą bardzo grzeczna a przy okazji poznałam dziewczynę ,która też ma dwójeczkę - oba dzieciaczki młodsze o miesiąc od moich
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 10:04   #1778
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
dokładniemąż mówi na nią zołza
a śpiewać uwielbia nawet bierze latarke i udaje,ze ma mikrofon
i mi też każe śpiewać
Pola wymiata, gwiazda

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Jasiowi wychodzi dolna dwójka i dzisiaj w nocy spał w sumie około 2 godziny, a w czasie snu wołał albo mnie albo TŻ. Jestem dzisiaj kompletna dętka a jeszcze poradnia po południu mnie czeka.
Biedni Wy wszyscy przez te zębiska. U nas się wybija ta trójka ostatnia, chyba nawet już przebiła dziąsło, ale dziad nie daje zajrzeć.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 10:51   #1779
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Chwale sie- dostalam od Meza tablet - na raty, w przeliczeniu po rezygnacji z naszego internetu wyszło 20 zł;p.
Może teraz będę wiecej pisać,bo z telefonu ciężko mi było,a laptopa mi się nie chciało włączać

Koleżanka dziś z pracy do mnie zadzwoniła i wiecie co mi powiedziała- ze zwolnili kierowniczej, t su**!!!!! Ale się cieszę.
Powody - nieumiejętność kierowania zespołem, i ogolnie nie zajmowanie się tym co trzeba,tylko ☠☠☠☠☠☠☠ami....
Gratuluję nowej zabawki
Suka dostała w końcu to na co zasłużyła,mam nadzieje że będzie teraz kible szczoteczką do zębów szorować

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Anielską cierpliwość No co Ty. Mam ochotę ich udusić chwilami. A Paula nie ustępuje mu, wręcz przeciwnie, lubi się z nim drażnić, nie dawać mu czegoś, wtedy on wyrywa, uderzy ją, ona wtedy w ryk, oddaje mu, wtedy i on w ryk. Wtedy ja uciekam
Ty to mnie zawsze rozbawisz
Ja znalazłam sposób na Huberta bo chyba Wam nie pisałam ale zdaje się że zaczął mu się bunt 2 latka,jak coś mu się nie podoba czy nie dam mu czegoś co on chce pada na podłogę i się złości wrzeszczy krzyczy.Wsadzam go do łóżeczka,szybko się uspokaja bo wie że sam nie wyjdzie

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Maz przyniósł mi dziś juz drugiego batonika.... Będę okropnie gruba!
Schudniesz

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Mam problem - idziemy na roczek 10.05. Ja jestem chrzestna,ale za bardzo kasy brak,wiec szukam jakiegoś niedrogiego prezentu. Pytałam szwagierki co możemy kupic to powiedziała,ze żadnych dużych zabawek,bo nie ma miejsca,powiedziała,ze moze jakiś zestaw bodziakow,bo to zawsze się przyda.Wiec to kupie,a za reszte chciałam jakas zabawkę. Łącznie chcialabym tak 100 zł wydać (tzn. Chciałabym więcej,ale nie mogę),wiec pytanie: macie jakieś pomysły na niezbyt drogie,ale nie kiczowate,fajne zabawki?
Ja mam 11.05 roczek chrześniaczki też kupuję za 100 zł bo na więcej mnie nie stać.Ale nie uważam że to mało moja siostra mama mojej chrześnicy jest chrzestną Oliwki(coś za coś) i też w granicach 100zł dostaje prezenty.Nie stać mnie żeby robić droższe prezenty choć bym chciała,ale mamy razem z mężem 3 chrześniaków i robimy im prezenty 3 razy do roku na Boże Narodzenie,Wielkanoc i urodziny,poza tym mam jeszcze 3 swoich dzieci
Ja mam zamiar kupić Szczeniaczka Uczniaczka,klocki napewno nie bo ma Wadera.

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Wydajemi się,ze mało,bo tesciowa,która mieszka ze szwagierka i jej coreczkami,a właściwie odwrotnie,bo to one mieszkają z tesciowa robi Majci takie prezenty,ze glowa mała. Przykład - na roczek dostała 500 zł Plus lalka o wartości tak ok.100 zł, chrzest - rowerek warty wtedy ok. 300 zł plus kasa - nie pamietam ile plus ubrania. Ciągle.cos jej kupuje,typu właśnie lego duplo, to lalka tak sobie bez powodu, to jakis misiu za 50 zł (dla nas to dużo), to jej wózek kupiła, co chwile ubranka, nie licząc tego,ze cala serie pneumokoków też kupiła... No J tak trochę czije się zobowiązana... Chociaż szwagierka tak prezentów nie kupuje dla Mai,bo przecież nie jest jej chrzesniaczka,a zresztą ma swoje dzieci,wiec też kase na co wydawać ma...
No masz racje,nie ma co się szarpać na drogi prezent. Pocieszylas mnie trochę. Jtr.spojrze na all te duplo.
Nie miej wyrzutów sumienia,każdy daje takie prezenty na jakie go stać.Poza tym chrzestnych nie wybiera się wg prezentów

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
dokładniemąż mówi na nią zołza
a śpiewać uwielbia nawet bierze latarke i udaje,ze ma mikrofon
i mi też każe śpiewać
Ja na Oliwkę mówię jędza

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Ostatnio zabrałam dziewczyny na spacer, sama dwie Milka byłą bardzo grzeczna a przy okazji poznałam dziewczynę ,która też ma dwójeczkę - oba dzieciaczki młodsze o miesiąc od moich
widzisz będziesz miała teraz towarzystwo na spacerach.

Kamil chyba nie ma tej ospy,nie ma więcej plamek.
Wypiję kawkę i idę górę ogarnąć póki zarazy śpią.Piękna dziś u nas pogoda, z resztą tak jak wczoraj
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 11:07   #1780
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Gratuluję nowej zabawki
Suka dostała w końcu to na co zasłużyła,mam nadzieje że będzie teraz kible szczoteczką do zębów szorować


Schudniesz


Ja mam 11.05 roczek chrześniaczki też kupuję za 100 zł bo na więcej mnie nie stać.Ale nie uważam że to mało moja siostra mama mojej chrześnicy jest chrzestną Oliwki(coś za coś) i też w granicach 100zł dostaje prezenty.Nie stać mnie żeby robić droższe prezenty choć bym chciała,ale mamy razem z mężem 3 chrześniaków i robimy im prezenty 3 razy do roku na Boże Narodzenie,Wielkanoc i urodziny,poza tym mam jeszcze 3 swoich dzieci
Ja mam zamiar kupić Szczeniaczka Uczniaczka,klocki napewno nie bo ma Wadera.


Nie miej wyrzutów sumienia,każdy daje takie prezenty na jakie go stać.Poza tym chrzestnych nie wybiera się wg prezentów


Ja na Oliwkę mówię jędza


widzisz będziesz miała teraz towarzystwo na spacerach.

Kamil chyba nie ma tej ospy,nie ma więcej plamek.
Wypiję kawkę i idę górę ogarnąć póki zarazy śpią.Piękna dziś u nas pogoda, z resztą tak jak wczoraj
Super,ze Kamil nie ma ospy.

Co do pierwszego- fajny pomyśl z tym szorowaniem.... Nawet nie pomyslalam....

Moja chrzesnica ma szceniaczka , nie ma za to klocków. Zastanawiał sie teraz nad tymi kreatywnym i zwierzątkami binpierwszym ogrodem. Majka ma pierwszy ogrod , uwielbia go,ale mała Ola ma dopieronroczek,wiec t zwierzątka chyba lepsze dla niej.
Tego wadera nie będę kupywala,bo nawet nie było by go gdzie schować. Szwagierka ma jeden pokój razem z maluchem,drugi ma ta starsza,wiec nie ma gdzie chować tych zabawek. A nawet pomyśl jaki podala Tamlin - ze pod lozeczko nie jest wykonalny,bo tam jest szuflada.
No tak masz racje - chrzestnych według prezentów się nie wybiera, ale my sobie sami taki problem z tymi prezentami.... Co tu kupic- dzieci teraz maja wszystko.

Schudnę,ale jeszcze najpierw pewnie sporo przytyje....

Edytowane przez anesh_
Czas edycji: 2014-04-30 o 11:09
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 11:55   #1781
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Ula Hubert nie wyjdzie z łóżeczka? Kinga wylezie bez problemu. Musimy w ogóle łóżeczko wystawić na sprzedaż, praktycznie nieużywane, bo kupujemy już Kindze do nowego mieszkania duże łóżko. Położyłam ja ostatnio do łóżeczka na moment i wygląda jak sardynka w puszce
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 11:56   #1782
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Dziewczyny, Henio pokasłuje. Co mogę mu dać? Nie mają tutaj witaminy C i wapna dla dzieci...

Kupić inhalator i sól fizjologiczną i jakiś syrop? Tylko jaki... Kaszelek ma na razie suchy, ale powoli zmienia się w mokry. Nie wiem na jakim etapie zacząć się martwić i kombinować lekarza? Ja już się martwię oczywiście, ale mąż mówi, że nic się nie dzieje...
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 12:16   #1783
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej


Piszę co u dermatologa.

Trafiłam w końcu na super lekarza.
Powiedział że do czerwca wyprowadzi mi buzię ze nie poznam,zobaczymy
Ogólnie nie jest tragicznie ale tak 7 maja będzie mi robił peeling żeby oczyścić całą buzię,a potem mi włączy krem rano i żel na noc.
Jak mu powiedziałam jakie maści stosowałam to się złapał za głowę i mówi mi że owszem w latach 90 się takie stosowało bo nie było nic innego ale teraz są nowoczesne preparaty.

I co najlepsze byłam prywatnie i sprawdzałam na stronie peeling kosztuje 180 zł ale jak mu powiedziałam że nie pracuje bo jestem na wychowawczym to mam za 130 zł i każdą następną wizytę gratis
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 12:20   #1784
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
To moze bedzie dobrze z wynikami! Trzymam kciuki!

Wydajemi się,ze mało,bo tesciowa,która mieszka ze szwagierka i jej coreczkami,a właściwie odwrotnie,bo to one mieszkają z tesciowa robi Majci takie prezenty,ze glowa mała. Przykład - na roczek dostała 500 zł Plus lalka o wartości tak ok.100 zł, chrzest - rowerek warty wtedy ok. 300 zł plus kasa - nie pamietam ile plus ubrania. Ciągle.cos jej kupuje,typu właśnie lego duplo, to lalka tak sobie bez powodu, to jakis misiu za 50 zł (dla nas to dużo), to jej wózek kupiła, co chwile ubranka, nie licząc tego,ze cala serie pneumokoków też kupiła... No J tak trochę czije się zobowiązana... Chociaż szwagierka tak prezentów nie kupuje dla Mai,bo przecież nie jest jej chrzesniaczka,a zresztą ma swoje dzieci,wiec też kase na co wydawać ma...
No masz racje,nie ma co się szarpać na drogi prezent. Pocieszylas mnie trochę. Jtr.spojrze na all te duplo.

stac ich to niech kupuja, nie miej wyrzutów Majcia sie cieszy

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Cześć.

Jasiowi wychodzi dolna dwójka i dzisiaj w nocy spał w sumie około 2 godziny, a w czasie snu wołał albo mnie albo TŻ. Jestem dzisiaj kompletna dętka a jeszcze poradnia po południu mnie czeka.

Anesh super że zwolnili kierowniczkę, mam nadzieje, że po macierzyńskim wrócisz z przyjemnością do pracy.
Kciuki za szczepienie
Kolcki to dobry pomysł. My kupiliśmy takie http://allegro.pl/lego-duplo-moje-pi...159220616.html i Jasiu siedzi i buduje z tymi kartami.
Ale te też są fajne http://allegro.pl/klocki-lego-duplo-...169958304.html

Kasiam dobrze, ze już morfologie skończone.

Gda miłego pobytu, dużo zdrówka dla Was i nie przejmuj się nie padnie z głodu
ojj łączymy sie w bólu. nam dopiero co wyszła ostatnia dolna dwojka, mamy w sumie 6!!!!!!! przed nami teraz dwójki górne





gda
po pierwsze to wez głeboki oddech, a najlepeij dwa!! jestes na wakacjach w tak cudownym miejscu, nie denerwuj sie tak spokojnie to na razie kaszel jaki syrop to moze kraven co poradzi, Giulia nigdy nie miala kaszlu wiec nie mam pojęcia. herbatkę z miodem, albo ode z miodem mu zaserwuj

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Hej


Piszę co u dermatologa.

Trafiłam w końcu na super lekarza.
Powiedział że do czerwca wyprowadzi mi buzię ze nie poznam,zobaczymy
Ogólnie nie jest tragicznie ale tak 7 maja będzie mi robił peeling żeby oczyścić całą buzię,a potem mi włączy krem rano i żel na noc.
Jak mu powiedziałam jakie maści stosowałam to się złapał za głowę i mówi mi że owszem w latach 90 się takie stosowało bo nie było nic innego ale teraz są nowoczesne preparaty.

I co najlepsze byłam prywatnie i sprawdzałam na stronie peeling kosztuje 180 zł ale jak mu powiedziałam że nie pracuje bo jestem na wychowawczym to mam za 130 zł i każdą następną wizytę gratis

Marta lekarz i wykonuj tez peeling? wow ale masz szczescie! ja jeszcze nie trafilam na dobrego dermatologa, wciąż walczę z wypryskami. a jaki peeling kawitacyjny?
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 12:24   #1785
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
stac ich to niech kupuja, nie miej wyrzutów Majcia sie cieszy



ojj łączymy sie w bólu. nam dopiero co wyszła ostatnia dolna dwojka, mamy w sumie 6!!!!!!! przed nami teraz dwójki górne





gda
po pierwsze to wez głeboki oddech, a najlepeij dwa!! jestes na wakacjach w tak cudownym miejscu, nie denerwuj sie tak spokojnie to na razie kaszel jaki syrop to moze kraven co poradzi, Giulia nigdy nie miala kaszlu wiec nie mam pojęcia. herbatkę z miodem, albo ode z miodem mu zaserwuj

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------




Marta lekarz i wykonuj tez peeling? wow ale masz szczescie! ja jeszcze nie trafilam na dobrego dermatologa, wciąż walczę z wypryskami. a jaki peeling kawitacyjny?
tak lekarz bo on jest dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej
tak kawitacyjny
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 12:26   #1786
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Kamil chyba nie ma tej ospy,nie ma więcej plamek.
Super

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Henio pokasłuje. Co mogę mu dać? Nie mają tutaj witaminy C i wapna dla dzieci...

Kupić inhalator i sól fizjologiczną i jakiś syrop? Tylko jaki... Kaszelek ma na razie suchy, ale powoli zmienia się w mokry. Nie wiem na jakim etapie zacząć się martwić i kombinować lekarza? Ja już się martwię oczywiście, ale mąż mówi, że nic się nie dzieje...
Spokojnie matka Kup mu jakiś syropek taki jak u nas Herbapect. Sama zawsze dla Matina stosuję Prospan, działa cuda. Z inhalacjami bym się wstrzymała. A katarku nie ma? Może mu spływa i podrażnia gardełko. Wtedy też bym Prospan dała

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Piszę co u dermatologa.

Trafiłam w końcu na super lekarza.
Powiedział że do czerwca wyprowadzi mi buzię ze nie poznam,zobaczymy
Ogólnie nie jest tragicznie ale tak 7 maja będzie mi robił peeling żeby oczyścić całą buzię,a potem mi włączy krem rano i żel na noc.
Jak mu powiedziałam jakie maści stosowałam to się złapał za głowę i mówi mi że owszem w latach 90 się takie stosowało bo nie było nic innego ale teraz są nowoczesne preparaty.

I co najlepsze byłam prywatnie i sprawdzałam na stronie peeling kosztuje 180 zł ale jak mu powiedziałam że nie pracuje bo jestem na wychowawczym to mam za 130 zł i każdą następną wizytę gratis
Ale super. Jednak można trafić jeszcze na lekarza z powołania.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 12:47   #1787
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej dziewczyny

No wiem długo mnie nie było. Dziecko do kompa mnie nie puszcza.
Dziś zrobiłam sobie wolne to nie chciała zasnąć. Zaniosłam do babci to tam zasnęła, tak się przyzwyczaiła.

Alusia weszła w poczet uczuleniowców. Niestety nie wiemy na co. Wysypka i całe ciałko bardzo wysuszone... Mamy stosować 2 tygodnie ścisłą dietę i kremować ciałko, a jak nie pomoże to do alergologa.
Mąż się upiera żeby od razu pobrać jej krew i sprawdzić co ją uczula. Ja nie wiem, chyba wole pomęczyć te 2 tygodnie. Co Wy myślicie?

Za to mały kopie już sporo. Chłopiec został potwierdzony na ostatnim usg, choć ja tego nie widziałam bo pępowina zasłaniała Już kupiłyśmy z mamą kilka chłopięcych ubranek, nie mogłyśmy się powstrzymać

Planuję kupić Alusi łóżeczko takie już normalne, ale trochę się boję że wypadnie ta wiercipięta. To wydaje się niezłe http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39887442/
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 12:55   #1788
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

anesh bardzo się cieszę, że kierowniczkę potraktowano adekwatnie do jej zasług

gda i pewnie buty sportowe też są w niższych cenach
zdrówka dla Henia
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 13:21   #1789
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Sprzedałam Antka babci, bo już go dzisiaj miałam dzisiaj dość. Zła matka ze mnie. Non stop ryk o byle pierdołę, a najgorzej jak zaczął płakać, bo był zmęczony, ale on spać oczywiście nie pójdzie, bo NIE
Skąd ja to znam. Nie bo nie. Czasami mam wrażenie że Alu już bunt 2-latka przechodzi.


Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Ja siedzę sobie z piwkiem czekam na turystów.Adam dziś skończył domek dla dzieci jeszcze tylko daszek zrobić
Piiiwaa

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Anielską cierpliwość No co Ty. Mam ochotę ich udusić chwilami. A Paula nie ustępuje mu, wręcz przeciwnie, lubi się z nim drażnić, nie dawać mu czegoś, wtedy on wyrywa, uderzy ją, ona wtedy w ryk, oddaje mu, wtedy i on w ryk. Wtedy ja uciekam
Masakra
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 13:32   #1790
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej
Jakaś padnięta i rozkojarzona jestem wczoraj pranie leżało mi w pralce prawie 10 godzin bo zapomniałam, że wstawiłam przypomniałam sobie dopiero wieczorem

Wczoraj byliśmy z Małą na pobraniu krwi na te testy alergiczne i od razu zrobiliśmy morfologię, no i kurcze nie za dobra wyszła dużo wskaźników poprzekraczanych albo poniżej normy muszę z tymi wynikami iść w piątek do pediatry bo nie wiem co to może oznaczać


Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Ja siedzę sobie z piwkiem czekam na turystów.Adam dziś skończył domek dla dzieci jeszcze tylko daszek zrobić
Monarica jak Twojemu mężowi idzie?
Zdjęcia koniecznie poproszę, może się zainspiruje bo u nas dopiero domek jest w sferze planów


anesh_ super, że te pinda dostała za swoje no i kciuki za szczepienie, my też mieliśmy mieć 6 priorix ale jak ta morfologia kiepsko wyszła to chyba się wstrzymamy

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Henio pokasłuje. Co mogę mu dać? Nie mają tutaj witaminy C i wapna dla dzieci...

Kupić inhalator i sól fizjologiczną i jakiś syrop? Tylko jaki... Kaszelek ma na razie suchy, ale powoli zmienia się w mokry. Nie wiem na jakim etapie zacząć się martwić i kombinować lekarza? Ja już się martwię oczywiście, ale mąż mówi, że nic się nie dzieje...
zdrówka dla Henia idź do apteki i zapytaj jakie mają leki dla dzieci na kaszel bo wątpię, żeby mieli takie leki jakie są w Polsce na suchy kaszel ja daję syrop prawoślazowy

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

No wiem długo mnie nie było. Dziecko do kompa mnie nie puszcza.
Dziś zrobiłam sobie wolne to nie chciała zasnąć. Zaniosłam do babci to tam zasnęła, tak się przyzwyczaiła.

Alusia weszła w poczet uczuleniowców. Niestety nie wiemy na co. Wysypka i całe ciałko bardzo wysuszone... Mamy stosować 2 tygodnie ścisłą dietę i kremować ciałko, a jak nie pomoże to do alergologa.
Mąż się upiera żeby od razu pobrać jej krew i sprawdzić co ją uczula. Ja nie wiem, chyba wole pomęczyć te 2 tygodnie. Co Wy myślicie?

Za to mały kopie już sporo. Chłopiec został potwierdzony na ostatnim usg, choć ja tego nie widziałam bo pępowina zasłaniała Już kupiłyśmy z mamą kilka chłopięcych ubranek, nie mogłyśmy się powstrzymać

Planuję kupić Alusi łóżeczko takie już normalne, ale trochę się boję że wypadnie ta wiercipięta. To wydaje się niezłe http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39887442/
Ale te testy w tym wieku całe g.. wykazują my też dostaliśmy skierowanie i wczoraj właśnie byliśmy na pobraniu krwi ale i tak pewnie nic nie pokażą....
Wszystkie dzieci jakie znam i miały robione te testy to wychodziło tylko i wyłącznie uczulenie na naskórek psa

Edytowane przez monarika
Czas edycji: 2014-04-30 o 13:33
monarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 13:37   #1791
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Hej
Jakaś padnięta i rozkojarzona jestem wczoraj pranie leżało mi w pralce prawie 10 godzin bo zapomniałam, że wstawiłam przypomniałam sobie dopiero wieczorem

Wczoraj byliśmy z Małą na pobraniu krwi na te testy alergiczne i od razu zrobiliśmy morfologię, no i kurcze nie za dobra wyszła dużo wskaźników poprzekraczanych albo poniżej normy muszę z tymi wynikami iść w piątek do pediatry bo nie wiem co to może oznaczać




Zdjęcia koniecznie poproszę, może się zainspiruje bo u nas dopiero domek jest w sferze planów


anesh_ super, że te pinda dostała za swoje no i kciuki za szczepienie, my też mieliśmy mieć 6 priorix ale jak ta morfologia kiepsko wyszła to chyba się wstrzymamy



zdrówka dla Henia idź do apteki i zapytaj jakie mają leki dla dzieci na kaszel bo wątpię, żeby mieli takie leki jakie są w Polsce na suchy kaszel ja daję syrop prawoślazowy



Ale te testy w tym wieku całe g.. wykazują my też dostaliśmy skierowanie i wczoraj właśnie byliśmy na pobraniu krwi ale i tak pewnie nic nie pokażą....
Wszystkie dzieci jakie znam i miały robione te testy to wychodziło tylko i wyłącznie uczulenie na naskórek psa
kochana nie panikuje, przy alergii podwyższone sa eozinoile- granulocyty kwasochłonne, to ma podwyższone?
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 13:53   #1792
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
kochana nie panikuje, przy alergii podwyższone sa eozinoile- granulocyty kwasochłonne, to ma podwyższone?
No właśnie to ma podwyższone ale nie tylko

Obniżone ma: MCV, HCT, MPV, MCH, GRA%

a podwyższone: WBC, LYM, LYM%

Nie mam pojęcia co to może oznaczać
monarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 14:39   #1793
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Masakra
Oj tam, już nie długo to będzie też Twoja codzienność

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Wczoraj byliśmy z Małą na pobraniu krwi na te testy alergiczne i od razu zrobiliśmy morfologię, no i kurcze nie za dobra wyszła dużo wskaźników poprzekraczanych albo poniżej normy muszę z tymi wynikami iść w piątek do pediatry bo nie wiem co to może oznaczać
A czy jesteś pewna, że te normy są dla dzieci? Bo najczęściej podawane są dla dorosłych, a wiadomo, że one różnią się.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 15:25   #1794
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cześć Kobietki. Dopiero teraz mam chwilę wolną na kawkę i na wizaż. Wszystkie stwory w domu śpią, 5 sztuk

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
tak samo jak u mnie ostatnio tak sie szarpali, az Pola uderzyła Wiktora samochodzikiem w warge i mu ją rozcieła i to tak fest,krew sie lała dobrze,ze mu zębów nie wybiła

Wczoraj wieczorem była histeria bo smoczek sie zagubiłmusiałam leciec do piwnicy bo w koszyku od roweru miałam drugi.ale cie cieszyła jak jej dałamod razu "ooooo dydo!"


dzisiaj wstała 10 min temu.leży jeszcze w łóżeczku i śpiewa "Panie Janie"


brzydka pogoda dzis.pochmurno i mgła ale ciepło.
A to łobuziara!
Jak fajnie śpiewa

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Cześć.

Jasiowi wychodzi dolna dwójka i dzisiaj w nocy spał w sumie około 2 godziny, a w czasie snu wołał albo mnie albo TŻ. Jestem dzisiaj kompletna dętka a jeszcze poradnia po południu mnie czeka.
Współczuję nocki niech szybko wyjdą te ząbki.
U nas żadna piątka nie wychodzi, TŻ jak zwykle widzi coś czego nie ma

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Macie racje. To tez dużo. Kupimy duplo i te bodziaki.[COLOR="Silver"]
Mój brat który jest chrzestnym Miśka na urodziny kupił mu zwykłego misia. I nie widzę tu problemu, poza tym, że pluszakami Michaś się nie interesuje więc wolałabym właśnie albo zwykłe klocki albo byle książeczkę. Ale nie spodziewam się kosztownych prezentów, bo wiem że będzie fajnym wujkiem i jak zajdzie kiedyś jakaś potrzeba to na pewno pomoże.

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Hej

melduję, że żyję ale z czasem kiepsko. Tez byłam w rosku i kupiłam tusz z astora

Milka powoli odmawia popołudniowych drzemek i rannego mleczka. Oj rośnie mi dziewczyna. Inga już się niepokoi bo do niej nie gadam

Ostatnio zabrałam dziewczyny na spacer, sama dwie Milka byłą bardzo grzeczna a przy okazji poznałam dziewczynę ,która też ma dwójeczkę - oba dzieciaczki młodsze o miesiąc od moich
Jak Ty to zrobiłaś?? Ja na tą chwilę nie wyobrażam sobie spaceru z dwójką, nie posiadając oczywiście wózka 2w1. Chyba że kupię tą smycz dla Miśka

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Kamil chyba nie ma tej ospy,nie ma więcej plamek.
Wypiję kawkę i idę górę ogarnąć póki zarazy śpią.Piękna dziś u nas pogoda, z resztą tak jak wczoraj
Super, że to jednak nie ospa!

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Hej


Piszę co u dermatologa.

Trafiłam w końcu na super lekarza.
Powiedział że do czerwca wyprowadzi mi buzię ze nie poznam,zobaczymy
Ogólnie nie jest tragicznie ale tak 7 maja będzie mi robił peeling żeby oczyścić całą buzię,a potem mi włączy krem rano i żel na noc.
Jak mu powiedziałam jakie maści stosowałam to się złapał za głowę i mówi mi że owszem w latach 90 się takie stosowało bo nie było nic innego ale teraz są nowoczesne preparaty.

I co najlepsze byłam prywatnie i sprawdzałam na stronie peeling kosztuje 180 zł ale jak mu powiedziałam że nie pracuje bo jestem na wychowawczym to mam za 130 zł i każdą następną wizytę gratis
Oby spełnił swoje obietnice ten lekarz.

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

No wiem długo mnie nie było. Dziecko do kompa mnie nie puszcza.
Dziś zrobiłam sobie wolne to nie chciała zasnąć. Zaniosłam do babci to tam zasnęła, tak się przyzwyczaiła.

Alusia weszła w poczet uczuleniowców. Niestety nie wiemy na co. Wysypka i całe ciałko bardzo wysuszone... Mamy stosować 2 tygodnie ścisłą dietę i kremować ciałko, a jak nie pomoże to do alergologa.
Mąż się upiera żeby od razu pobrać jej krew i sprawdzić co ją uczula. Ja nie wiem, chyba wole pomęczyć te 2 tygodnie. Co Wy myślicie?

Za to mały kopie już sporo. Chłopiec został potwierdzony na ostatnim usg, choć ja tego nie widziałam bo pępowina zasłaniała Już kupiłyśmy z mamą kilka chłopięcych ubranek, nie mogłyśmy się powstrzymać

Planuję kupić Alusi łóżeczko takie już normalne, ale trochę się boję że wypadnie ta wiercipięta. To wydaje się niezłe http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39887442/
No ale skoro w tym wieku nie da się zrobić wiarygodnych testów to chyba nie ma sensu..
A łóżeczko bardzo fajne, i ma zdejmowaną barierkę... Ja kupiłam nie zdejmowaną i żałuję.


Dziewczynki, jest ciężko powiem Wam Czas mi tak zapierdziela że nie wiem kiedy mija popołudnie, które przynosi trochę oddechu, bo zazwyczaj dzieciarnia idzie spać. A potem tylko czekam 20 Zastanawiam się kiedy całkiem wysiądę

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Powiedzie mi czy lepiej do ortopedy pójść jak Mały będzie miał miesiąc czy jak będzie miał dwa? Bo wtedy jest dostępny lekarz akurat, bo przyjeżdża do nas raz na miesiąc.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 16:56   #1795
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Chwale sie- dostalam od Meza tablet - na raty, w przeliczeniu po rezygnacji z naszego internetu wyszło 20 zł;p.
Może teraz będę wiecej pisać,bo z telefonu ciężko mi było,a laptopa mi się nie chciało włączać.

Majcia mówi : kocha:. I właśnie tez pojedyncze zdania typu: papa ti tit: to znaczy :cześć pociąg: albo :mama mniam,mniam: lub :mama jeść:, itp. Ostatnio się rozgadała.

Koleżanka dziś z pracy do mnie zadzwoniła i wiecie co mi powiedziała- ze zwolnili kierowniczej, t su**!!!!! Ale się cieszę.
Powody - nieumiejętność kierowania zespołem, i ogolnie nie zajmowanie się tym co trzeba,tylko ☠☠☠☠☠☠☠ami....
No no, gratuluję, super prezent

Ładnie Majeczka mówi

Jednak jest na świecie jakaś sprawiedliwość

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Anielską cierpliwość No co Ty. Mam ochotę ich udusić chwilami. A Paula nie ustępuje mu, wręcz przeciwnie, lubi się z nim drażnić, nie dawać mu czegoś, wtedy on wyrywa, uderzy ją, ona wtedy w ryk, oddaje mu, wtedy i on w ryk. Wtedy ja uciekam
Ale i tak trzeba mieć cierpliwość żeby nie pozabijać Myślałam że Paula ustępuje trochę Matiemu, bo ona już duża dziewczynka. No ale czasem tak jest, że niby dziecko rozumie, a tym bardziej robi młodszemu na złość

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Wydajemi się,ze mało,bo tesciowa,która mieszka ze szwagierka i jej coreczkami,a właściwie odwrotnie,bo to one mieszkają z tesciowa robi Majci takie prezenty,ze glowa mała. Przykład - na roczek dostała 500 zł Plus lalka o wartości tak ok.100 zł, chrzest - rowerek warty wtedy ok. 300 zł plus kasa - nie pamietam ile plus ubrania. Ciągle.cos jej kupuje,typu właśnie lego duplo, to lalka tak sobie bez powodu, to jakis misiu za 50 zł (dla nas to dużo), to jej wózek kupiła, co chwile ubranka, nie licząc tego,ze cala serie pneumokoków też kupiła... No J tak trochę czije się zobowiązana... Chociaż szwagierka tak prezentów nie kupuje dla Mai,bo przecież nie jest jej chrzesniaczka,a zresztą ma swoje dzieci,wiec też kase na co wydawać ma...
No masz racje,nie ma co się szarpać na drogi prezent. Pocieszylas mnie trochę. Jtr.spojrze na all te duplo.
Pamiętaj, że każdy daje tyle na ile go stać. Nie jest ważne ile, ale przede wszystkim dobre chęci. Tak jak dziewczyny mówią 100zł to nie jest mało. U mnie w rodzinie z tego co widzę droższych prezentów niż za 100zł się nie robi.

My niedługo jedziemy z Małym do moich rodziców, TŻ będzie pryskał na grzyba a jutro malowanie. Jak K. poszedł spać to zaczęłam trochę przenosić graty do drugiego pokoju. I co? Oczywiście Krystian, który zazwyczaj śpi do 15-15.30 dzisiaj wstał o 14 i koniecznie musiał mi pomagać

Dzisiaj taka piękna pogoda, a my siedzimy w domu, bo po sąsiedzku do południa gość przyjechał kropić na polu i po południu znowu Oczywiście smród taki, że wyjść się nie dało
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 18:41   #1796
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Hej


Piszę co u dermatologa.

Trafiłam w końcu na super lekarza.
Powiedział że do czerwca wyprowadzi mi buzię ze nie poznam,zobaczymy
Ogólnie nie jest tragicznie ale tak 7 maja będzie mi robił peeling żeby oczyścić całą buzię,a potem mi włączy krem rano i żel na noc.
Jak mu powiedziałam jakie maści stosowałam to się złapał za głowę i mówi mi że owszem w latach 90 się takie stosowało bo nie było nic innego ale teraz są nowoczesne preparaty.

I co najlepsze byłam prywatnie i sprawdzałam na stronie peeling kosztuje 180 zł ale jak mu powiedziałam że nie pracuje bo jestem na wychowawczym to mam za 130 zł i każdą następną wizytę gratis

Faktycznie fajny ten lekarz.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Hej
Jakaś padnięta i rozkojarzona jestem wczoraj pranie leżało mi w pralce prawie 10 godzin bo zapomniałam, że wstawiłam przypomniałam sobie dopiero wieczorem

Wczoraj byliśmy z Małą na pobraniu krwi na te testy alergiczne i od razu zrobiliśmy morfologię, no i kurcze nie za dobra wyszła dużo wskaźników poprzekraczanych albo poniżej normy muszę z tymi wynikami iść w piątek do pediatry bo nie wiem co to może oznaczać




Zdjęcia koniecznie poproszę, może się zainspiruje bo u nas dopiero domek jest w sferze planów


anesh_ super, że te pinda dostała za swoje no i kciuki za szczepienie, my też mieliśmy mieć 6 priorix ale jak ta morfologia kiepsko wyszła to chyba się wstrzymamy
Faktyczniensie wstrzymajcie, mam nadzieje,ze to nic takiego.


Gra zdrówka dla Henia!

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam. Nie bo nie. Czasami mam wrażenie że Alu już bunt 2-latka przechodzi.




Piiiwaa



Masakra
GA juz kiedyś pisała,ze bunt dwulatka może zacząć się od ok.18 miesiaca.,czyli jak najbardziej może to juz być to.

Mi też się ciągle piwa chce....
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 19:02   #1797
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki. Dopiero teraz mam chwilę wolną na kawkę i na wizaż. Wszystkie stwory w domu śpią, 5 sztuk






Jak Ty to zrobiłaś?? Ja na tą chwilę nie wyobrażam sobie spaceru z dwójką, nie posiadając oczywiście wózka 2w1. Chyba że kupię tą smycz dla Miśka





Dziewczynki, jest ciężko powiem Wam Czas mi tak zapierdziela że nie wiem kiedy mija popołudnie, które przynosi trochę oddechu, bo zazwyczaj dzieciarnia idzie spać. A potem tylko czekam 20 Zastanawiam się kiedy całkiem wysiądę

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Powiedzie mi czy lepiej do ortopedy pójść jak Mały będzie miał miesiąc czy jak będzie miał dwa? Bo wtedy jest dostępny lekarz akurat, bo przyjeżdża do nas raz na miesiąc.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Milka jak jest sama ze mną to jest w miarę grzeczna. Ja poszłam z Ingą jak miała dwa miesiące bo nie było miejsca, a pediatra powiedział, że ok i nie muszę szaleć prywatnie.

Lewek a jak dzieciarnia już nie śpi, albo nie śpi w tym samym czasie to dopiero jest męczące
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 19:38   #1798
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Ja już lepiej się czuję, a Henio kaszle nadal... Kupiłam inhalator, ale nie mają tu soli fizjologicznej. Dajemy jakiś syropek ziołowy, ale to chyba ściema... Nie wiedzą tu nawet, że wapno jest na przeziębienia i alergie. No same głupki w tych aptekach.

Leje na dworzu, zimnica. Siedzimy w domu na razie.
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 19:42   #1799
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Gda spróbujcie tego syropu
http://www.drugstore.com/products/pr...4&catid=182978

Ja swojemy dawałam kiedyś taki tylko polski ale uprzedzam, że on jest powyżej 2 roku zycia. - nam pomógł http://www.drugstore.com/sambucol-bl...5?catid=184156
To samo a zarejestrowane powyżej 1 r.ż
http://www.drugstore.com/products/pr...6&catid=183271
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015

Edytowane przez kraven
Czas edycji: 2014-04-30 o 19:45
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 19:45   #1800
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Moja chrzesnica ma szceniaczka , nie ma za to klocków. Zastanawiał sie teraz nad tymi kreatywnym i zwierzątkami binpierwszym ogrodem. Majka ma pierwszy ogrod , uwielbia go,ale mała Ola ma dopieronroczek,wiec t zwierzątka chyba lepsze dla niej.
Tego wadera nie będę kupywala,bo nawet nie było by go gdzie schować. Szwagierka ma jeden pokój razem z maluchem,drugi ma ta starsza,wiec nie ma gdzie chować tych zabawek. A nawet pomyśl jaki podala Tamlin - ze pod lozeczko nie jest wykonalny,bo tam jest szuflada.
No tak masz racje - chrzestnych według prezentów się nie wybiera, ale my sobie sami taki problem z tymi prezentami.... Co tu kupic- dzieci teraz maja wszystko.
Wiesz co,jak tak pomyślałam dzisiaj że ona ma jednak sporo zabawek,kupię jej ciuszków za te 100 zł,w Tesco są takie śliczne dla dziewczynek z Myszką Minnie

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Ula Hubert nie wyjdzie z łóżeczka? Kinga wylezie bez problemu. Musimy w ogóle łóżeczko wystawić na sprzedaż, praktycznie nieużywane, bo kupujemy już Kindze do nowego mieszkania duże łóżko. Położyłam ja ostatnio do łóżeczka na moment i wygląda jak sardynka w puszce
Nie umieją wyjść ani jeden ani drugi

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Kupić inhalator i sól fizjologiczną i jakiś syrop? Tylko jaki... Kaszelek ma na razie suchy, ale powoli zmienia się w mokry. Nie wiem na jakim etapie zacząć się martwić i kombinować lekarza? Ja już się martwię oczywiście, ale mąż mówi, że nic się nie dzieje...
Zapytaj w aptece,na mokry kaszel coś wykrztuśnego.

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Piszę co u dermatologa.

Trafiłam w końcu na super lekarza.
Powiedział że do czerwca wyprowadzi mi buzię ze nie poznam,zobaczymy
Ogólnie nie jest tragicznie ale tak 7 maja będzie mi robił peeling żeby oczyścić całą buzię,a potem mi włączy krem rano i żel na noc.
Jak mu powiedziałam jakie maści stosowałam to się złapał za głowę i mówi mi że owszem w latach 90 się takie stosowało bo nie było nic innego ale teraz są nowoczesne preparaty.

I co najlepsze byłam prywatnie i sprawdzałam na stronie peeling kosztuje 180 zł ale jak mu powiedziałam że nie pracuje bo jestem na wychowawczym to mam za 130 zł i każdą następną wizytę gratis
Ale super ja wiem co by mojej twarzy pomogło.Mikrodermabrazja co pół roku.Moja koleżanka z liceum jest dermokosmetologiem,w liceum miała okropną cerę plus blizny po trądziku,a teraz ma taką gładziutką i właśnie mikrodrmabrazją wyleczyła.Tyle że miałam teraz mieć na początku marca i co jest początek maja a ja ciągle nie mam albo czasu albo pieniędzy na to
A co ile czasu masz powtarzać ten peeling?

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Alusia weszła w poczet uczuleniowców. Niestety nie wiemy na co. Wysypka i całe ciałko bardzo wysuszone... Mamy stosować 2 tygodnie ścisłą dietę i kremować ciałko, a jak nie pomoże to do alergologa.
Mąż się upiera żeby od razu pobrać jej krew i sprawdzić co ją uczula. Ja nie wiem, chyba wole pomęczyć te 2 tygodnie. Co Wy myślicie?

Planuję kupić Alusi łóżeczko takie już normalne, ale trochę się boję że wypadnie ta wiercipięta. To wydaje się niezłe http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39887442/
Testów nie warto teraz robić,nic nie wyjdzie
Łóżeczko kupcie ze zdejmowaną barierką.

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Wczoraj byliśmy z Małą na pobraniu krwi na te testy alergiczne i od razu zrobiliśmy morfologię, no i kurcze nie za dobra wyszła dużo wskaźników poprzekraczanych albo poniżej normy muszę z tymi wynikami iść w piątek do pediatry bo nie wiem co to może oznaczać

Zdjęcia koniecznie poproszę, może się zainspiruje bo u nas dopiero domek jest w sferze planów
Poszukaj w necie są interpretacje co które normy oznaczają,ja tak szukałam swoim dzieciom.
Domek wstawię jak będzie gotowy na tip top,brakuje mu daszku i pomalować.

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jest ciężko powiem Wam Czas mi tak zapierdziela że nie wiem kiedy mija popołudnie, które przynosi trochę oddechu, bo zazwyczaj dzieciarnia idzie spać. A potem tylko czekam 20 Zastanawiam się kiedy całkiem wysiądę

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Powiedzie mi czy lepiej do ortopedy pójść jak Mały będzie miał miesiąc czy jak będzie miał dwa? Bo wtedy jest dostępny lekarz akurat, bo przyjeżdża do nas raz na miesiąc.
A Ty myślisz że jak ja funkcjonuję czekam południa aż pójdą na drzemkę a potem czekam wieczora

Byłam na zakupach wieczorkiem w Biedrze,nie chcecie wiedzieć co tam się dzieje

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ja już lepiej się czuję, a Henio kaszle nadal... Kupiłam inhalator, ale nie mają tu soli fizjologicznej. Dajemy jakiś syropek ziołowy, ale to chyba ściema... Nie wiedzą tu nawet, że wapno jest na przeziębienia i alergie. No same głupki w tych aptekach.

Leje na dworzu, zimnica. Siedzimy w domu na razie.
Moja przyjaciółka mieszka aktualnie w Oxfordzie i mówiła że tam wszystko paracetamolem leczą
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-20 19:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.